fronticon

خرید و قیمت فرانتیر - FRONT

ارز دیجیتال فرانتیر

خرید ارز دیجیتال فرانتیر (FRONT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت فرانتیر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز فرانتیر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش فرانتیر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز فرانتیر هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت فرانتیر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FRONT = 77,556 IRT

fronticon

فرانتیر

خرید آسان فرانتیر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت فرانتیر

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، فرانتیر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

fronticon

front

فرانتیر

تومان --

fronticon

front

فرانتیر

قیمت دلاری

1.3629 USDT

قیمت تومانی

تومان 79,063

تغییرات 24 ساعت اخیر

3.557 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

چگونه باید فرانیتر (FRONT) بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع فرانتیر

خرید FRONT از صرافی تبدیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن امکان‌پذیر است. فقط کافی است ۳ قدم زیر را برای خرید سریع ارز دیجیتال فرانتیر بردارید.

 1. ابتدا در صرافی ارز دیجیتال تبدیل ثبت‌نام کنید و مراحل احراز هویت را پشت‌سر بگذارید.
 2. پس از تایید حساب و متصل کردن کارت بانکی خود به کیف پول صرافی، نسبت به شارژ حساب خود اقدام کنید.
 3. در مرحله آخر، به بخش خرید سریع ارز دیجیتال بروید و برای خرید سریع FRONT اقدام کنید.

بعد از خرید فرانتیر، چطور آن را نگهداری کنیم؟

صرافی تبدیل این امکان را به شما می‌دهد تا بعد از خرید FRONT، آن را در یک کیف پول امن و اختصاصی نگه دارید. نگهداری ارز دیجیتال فرانت در این کیف پول مزایای بسیار زیادی را برای شما به‌همراه دارد. امنیت بالا و دسترسی سریع FRONT به دارایی برای انجام معاملات فوری، از جمله این مزایا هستند. ضمناً دارایی شما به‌صورت آفلاین نگهداری می‌شود تا از گزند حملات هکری در امان باشد.

اگر می‌خواهید که ارز FRONT خود را به‌صورت غیرحضانتی نگهداری کنید، می‌توانید از یک کیف پول سرد یا سخت‌افزاری بهره ببرید. این کیف پول‌ها یک دستگاه فیزیکی مانند فلش مموری هستند که دارایی دیجیتال شما را به‌صورت آفلاین نگهداری می‌کنند. با این حال، استفاده از این کیف پول‌ها با خطراتی مانند گم شدن یا به سرقت رفتن دستگاه همراه است. ضمناً استفاده از این کیف پول‌ها نیازمند دانش کافی در این زمینه خواهد بود.

خرید ارز FRONT

خرید FRONT از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید فرانتیر از صرافی ارز دیجیتال تبدیل مزایای فراوانی به همراه دارد. اول از همه، امکان خرید آسان صرافی تبدیل است که کار شما را بسیار آسان می‌کند. در این روش، کافی است پول فیات خود را به یک ارز دیجیتال واسط مانند تتر تبدیل کنید. سپس از آن ارز برای خرید ارز دیجیتال FRONT بهره ببرید. ضمناً خرید ارز فرانت از طریق ثبت سفارش در بازار معاملاتی تبدیل نیز امکان‌پذیر است.

به‌طور کلی، از مهم‌ترین مزایای خرید ارز دیجیتال فرانت در صرافی تبدیل می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • بیش از ۶۵۰ بازار معاملاتی
 • برداشت فوری از حساب با ارز ریال
 • پشتیبانی حرفه‌ای و ۲۴ ساعته از کاربران
 • نگهداری دارایی در یک کیف پول اختصاصی و امن
 • نقدینگی بالا با بیش از ۶۰۰ هزار کاربر فعال
 • امکانات متعدد مانند معاملات اهرم‌ دار برای حرفه‌ای‌ها
 • امکان کپی تریدینگ برای تریدرهای تازه‌کار
 • معاملات آسان و سریع با کارت بانکی داخلی
 • جوایز و بونوس‌های متعدد به مناسبت‌های مختلف
 • ارائه اکثر ارزهای دیجیتال معتبر

فروش ارز فرانتیر FRONT در تبدیل چطور انجام‌می‌شود؟

برای فروش ارز دیجیتال فرانت در صرافی تبدیل دو روش کلی پیش روی شما قرار دارد. در روش اول می‌توانید از امکان سواپ استفاده ‌کنید. در این روش، ابتدا ارز فرانت خود را با یک ارز واسط که معمولاً تتر است، مبادله می‌کنید. سپس آن ارز دیجیتال واسط را به ارز ریال تبدیل و به حساب خود واریز می‌کنید.

در روش دوم می‌توانید عرض دیجیتال فرانت خود را در بازار معاملاتی تبدیل به فروش برسانید. در این روش، طرف معامله شما سایر کاربران صرافی هستند. آن‌ها در صورت دلخواه سفارش ثبت شده شما را می‌پذیرند و معامله را به انجام می‌رسانند. سفارش‌های ثبت شده در بازار معاملاتی تبدیل معمولاً به‌سرعت نهایی می‌شوند .چرا که کاربران زیادی به‌صورت روزانه در بازار تبدیل فعال هستند.

حداقل سرمایه برای خرید فرانتیر FRONT با تومان چقدر است؟

ورود به تمامی بازارها به حداقل سرمایه لازم نیاز دارد. خوشبختانه حداقل سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کریپتو، بسیار پایین است. در صرافی تبدیل شما می‌توانید برای خرید فرانتیر تنها از یک تتر استفاده کنید که ارزش آن همیشه معادل با یک دلار آمریکا است.

این مقدار سرمایه اولیه، تنها برای خرید آسان یا بازار تتری صرافی تبدیل به کار می‌رود. اما برای ورود به بازار معاملاتی تبدیل باید حداقل ۵۰ هزار تومان هزینه کنید . خوشبختانه این مقدار نیز بسیار پایین است. بنابراین معامله‌گران کم‌تجربه می‌توانند معاملات خود را با مقدار سرمایه اولیه بسیار کم آغاز کنند.

کارمزد معامله فرانیتر (FRONT) در تبدیل

تعیین کارمزد معامله فرانتیر FRONT در تبدیل بر اساس میزان و حجم معاملات شما در ماه گذشته انجام‌می‌شود. به‌طوری که این کارمزد می‌تواند از ۰ . ۰۳ درصد تا ۰ . ۳۵ درصد از حجم کل معامله را شامل شود. بنابراین هر چقدر که حجم معاملات شما در صرافی تبدیل افزایش یابد، میزان کارمزد پرداختی شما نیز با کاهش پلکانی روبه‌رو خواهد شد.

در عین حال، اگر از استیبل کوین تتر به‌عنوان ارز پایه در معاملات خود استفاده‌کنید، کارمزد پرداختی شما همیشه ۰ . ۲ درصد خواهد بود. این کارمزد از ارزی دریافت می‌شود که پس از انجام معامله به‌حساب شما واریز شده است. بنابراین اگر معامله شما خرید FRONT با ارز تومان باشد، کارمزد دریافتی از توکن‌های FRONT دریافتی شما صورت می‌گیرد. اما اگر FRONT را با تومان فروخته باشید، کارمزد از تومان اخذ می‌شود.

لطفاً قبل از انجام معاملات و برای آگاهی از اطلاعات بیشتر و به‌روز شده در این رابطه حتماً به صفحه کارمزد تراکنش تبدیل مراجعه فرمائید.

فروش FRONT

معامله FRONT در بازار تبدیل چه مزایایی دارد؟

فعالان بازار کریپتو و به‌خصوص معامله‌گران نیازمند سریع‌ترین صرافی ارز دیجیتال هستند. خوشبختانه بازار تبدیل تمام نیازهای یک معامله‌گر مبتدی یا حرفه‌ای را برآورده می‌کند. معامله‌گران مبتدی می‌توانند از رابط کاربرپسند و امکان کپی تریدینگ در بازار تبدیل بهره ببرند. بدین ترتیب، آن‌ها می‌توانند معاملات خود را بر اساس روش و استراتژی معاملاتی تریدرهای حرفه‌ای انجام دهند.

معامله‌گران حرفه‌ای نیز می‌توانند سفارش‌های ثبت شده خود را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانند. این مورد به علت وجود کاربران متعدد صرافی تبدیل امکان‌پذیر شده است. ضمناً کارمزدها نیز بر اساس سطح کاربر و به‌صورت کاملاً رقابتی تعریف می‌شوند. بنابراین سود شما از خرید FRONT و فروش آن در بازار معاملاتی تبدیل به حداکثر میزان ممکن خواهد رسید.

FRONT چیست؟

ارز دیجیتال FRONT از پلتفرم FRONTier می‌آید که یک کیف پول ارز دیجیتال غیرحضانتی است. برخلاف صرافی‌های متمرکز که وظیفه نگهداری کلیدهای خصوصی دارایی‌های شما را بر عهده دارند، کاربران FRONTier کنترل کاملی بر وجوه و کلیدهای خصوصی خود دارند.

درواقع فرانتیر (FRONT) یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. این پلتفرم به‌عنوان یک لایه تجمعی برای محصولات و خدمات DeFi عمل می‌کند. کیف پول FRONTier پس از آخرین به‌روزرسانی خود، طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها را پشتیبانی می‌کند. به‌طوری که ناوبری و استفاده از دیفای و وب ۳ را در دسترس‌تر و کارآمدتر کرده است.

فرانتیر همچنین برای ساده‌سازی تجربه وب ۳ طراحی شده است. به‌طوری که امکان مدیریت دارایی‌های دیجیتال، کاوش در پروتکل‌های مختلف DeFi و برقراری ارتباط با برنامه‌های محبوب وب ۳ را از طریق یک برنامه تلفن همراه به کاربران ارائه می‌دهد .

ارز FRONT نماد توکن کاربردی اکوسیستم FRONTier است . مجموع عرضه آن ۱۰۰ میلیون است و عمدتاً برای تشویق کاربران به استفاده از کیف پول فرانتیر و نیز کاوش در فضای DeFi استفاده می‌شود. ضمناً ارز فرانتیر در یک سازمان خودمختار (DAO) استفاده خواهد شد که از طریق آن، دارندگان توکن فرانت می‌توانند درباره ویژگی‌های جدید و توسعه کلی پروژه، بحث و رأی‌گیری کنند.

مزایا و ویژگی ‌های اصلی فرانتیر

ارز دیجیتال فرانتیر

ارز دیجیتال FRONT چندین مزیت و ویژگی کلیدی دارد که آن را به یک بازیکن قابل توجه در فضای DeFi تبدیل می‌کند. این جنبه‌ها خرید FRONT را برای کسانی جذاب می‌کند که به‌دنبال تعامل با اکوسیستم DeFi و مدیریت کارآمد دارایی‌های دیجیتال خود هستند.

مزایای اصلی FRONT عبارتند از :

 • تمرکز زدایی : روی یک شبکه غیرمتمرکز عرضه می‌شود و نیاز به‌واسطه‌ها و نظارت مرکزی ندارد.
 • امنیت : تراکنش‌های امن را با بهره‌گیری از فناوری بلاک چین و سیستم‌های رمزنگاری تضمین می‌کند.
 • محافظت در برابر تورم : با توجه به عرضه محدود خود، مشابه ارزهای فیات دچار تورم نمی‌شود.
 • هزینه‌های کم تراکنش : تراکنش‌های فرامرزی با آن، در مقایسه با سیستم‌های مالی سنتی، کمتر است.

ویژگی‌های اصلی FRONT عبارتند از:

 • کیف پول غیرحضانتی : کاربران کنترل کاملی بر وجوه و کلیدهای خصوصی خود دارند.
 • ادغام بومی : به‌طور یکپارچه با کیف پول‌های رمزنگاری، برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و شبکه‌های بلاک‌ چین متصل می‌شود.
 • جمع‌کننده بلاک چین : از مبادله بیش از ۴۰۰۰ ارز دیجیتال در بیش از ۲۵ شبکه بلاک چین، از جمله بلاک چین‌های غیر سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) مانند سولانا(Solana) و تزوس(Tezos) پشتیبانی می‌کند.
 • ابزارهای Chain-Agnostic : شبکه فرانتیر ابزارهایی را برای ردیابی و مدیریت پورتفولیو در چندین شبکه ارائه می‌دهد.

ارز FRONT

خرید FRONT با تومان در ایران چطور ممکن است؟

شما عزیزان می‌توانید خرید فرانتیر با تومان را در ایران و در صرافی تبدیل انجام دهید. تبدیل امکان خرید ارزهای دیجیتال با تومان را برای کاربران فراهم می‌کنند. برای این کار فقط نیازمند ثبت ‌نام، احراز هویت و متصل کردن یک کارت بانکی با حساب کاربری خود در صرافی هستید.

خرید رمز ارز فرانت را می‌توان در صرافی خارجی نیز انجام داد. با این حال، چنین کاری برای کاربران ایرانی بسیار سخت و با ریسک‌های بزرگی همراه است. چرا که اکثر صرافی‌های معتبر خارجی از قوانین احراز هویت پیروی می‌کنند. بنابراین و به‌دلیل تحریم‌ها، امکان ارائه خدمات به کاربران ایرانی را ندارند.

البته چند صرافی خارجی بدون احراز هویت نیز وجود دارند که از قوانین KYC پیروی نمی‌کنند. اما ذخیره کردن دارایی‌های دیجیتال در چنین صرافی‌هایی، با ریسک بلوکه شدن سرمایه همراه است. ضمناً امکان انتقال بین المللی پول برای کاربران ایرانی، سخت و حتی ناممکن است. بنابراین بهترین راهکار برای کاربران ایرانی ارزهای دیجیتال، استفاده از صرافی‌های داخلی خواهد بود.

سود سرمایه‌گذاری FRONT به چه صورت است؟

سود سرمایه‌گذاری FRONT می‌تواند یک تیغ دو لبه باشد؛ زیرا عوامل گوناگون و تحمل ریسک شخصی در این امر دخیل هستند. در اینجا برخی از ملاحظات کلی درباره سود سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال فرانتیر وجود دارد.

 • نوسان : ارزهای دیجیتال به‌دلیل نوسانات بالای خود شناخته می‌شوند که معمولاً منجر به نوسانات قابل توجه قیمت‌ها شود.
 • مدیریت ریسک : درک و مدیریت ریسک‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری در کریپتو بسیار مهم است . بنابراین تنوع بخشیدن به پورتفولیو، به کاهش برخی از این خطرات کمک می‌کند.
 • تحقیق : انجام تحقیقات کامل در مورد ارز دیجیتال FRONT از جمله فناوری، موارد استفاده، روندهای بازار و تیم پشت آن لازم است.
 • محیط نظارتی : چشم‌انداز نظارتی در حال تحول بازار را زیر نظر داشته‌باشید. زیرا می‌تواند بر بازار ارزهای دیجیتال و قیمت ارز فرانتیر تأثیر زیادی بگذارد.

به یاد داشته باشید که برخی از سرمایه‌گذاران در بازار کریپتو موفق بوده‌اند؛ اما برخی دیگر ضررهای قابل توجهی را تجربه کرده‌اند. پس هرگز پول‌های حیاتی خود را سرمایه‌گذاری نکنید و در صورت نیاز، از کارشناسان مالی مشاوره بگیرید. اما تصمیمات سرمایه‌گذاری را همیشه بر اساس شرایط مالی و دانش خودتان بگیرید .

چه کسی بنیان ‌گذار FRONT است؟

بنیان‌گذاران یک گروه چندملیتی متشکل از حداقل ۱۵ عضو به رهبری راویندرا کومار (FRONTRavindraKumar)، پالاش جین (Palash Jain) و وتریچلوان جیاپال‌پندی (Vetrichelvan Jeyapalpandy) هستند.

در رأس این گروه، کومار مدیرعامل شرکت است که به‌عنوان مشاور فنی THORChain نیز خدمت می‌کند. کومار با یک دوره تصدی ۹ ساله قوی در قراردادهای هوشمند و توسعه اندروید، در ساخت بیش از ۵۰ برنامه کاربردی تلفن همراه سابقه فعالیت دارد. او قبل از سمت فعلی خود، سمت مدیر ارشد فناوری وودستاک و اینستاداپ را بر عهده داشت.

پالاش جین، مدیر ارشد بازاریابی شرکت فارغ‌التحصیل آکادمی جهانی فناوری با مدرک مهندسی کامپیوتر، بیش از سه سال تخصص در زمینه بلاک ‌چین را برای تیم به ارمغان می‌آورد. او قبلاً با رهبران صنعت مانند BitMax ، Matic ، IOST وLambdaهمکاری داشته است.

وتریچلوان جیاپال‌پندی، مدیر ارشد بازاریابی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی شیمی از کالج مهندسی Kongu، مجموعه مهارت‌های متنوعی را در توسعه موبایل و وب به FRONTier اضافه می‌کند. او با نقش‌های مشاوره‌ای گذشته خود در Care.comو تجربه مهندسی مقدماتی با Cleartrip.comتوانایی‌های فنی تیم را بالا می‌برد.

چه عواملی بر قیمت FRONT تأثیر می‌ گذارد؟

تأثیر روی قیمت ارز دیجیتال FRONT می‌تواند چندوجهی باشد و عوامل اقتصادی، نظارتی و تکنولوژیکی مختلفی را شامل شود. در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر گرفت.

 • مقررات : معرفی نهادهایی مانند نظارت بر بازارهای دارایی‌های رمزنگاری (MiCA)می‌تواند با ارائه یک چارچوب قانون‌گذاری ارز دیجیتال، سرمایه‌گذاری و نوآوری را تشویق یا منع کند. امری که به‌طور قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد .
 • عوامل اقتصاد کلان : ارزهای دیجیتال به‌طور بالقوه می‌توانند تحت‌تأثیر ثبات مالی، تورم، نرخ بهره و انگیزه‌های بازار در اقتصاد کلان باشند.
 • پیشرفت‌های تکنولوژیکی : توسعه فناوری‌های بلاک ‌چین و استفاده از ارزهای دیجیتال به‌سرعت در حال پیشرفت است که بر قیمت ارزهای‌ی مانند توکن فرانتیر تأثیر می‌گذارد.
 • پویایی بازار : ارزهای دیجیتال با نوسانات بالای خود شناخته می‌شوند . بنابراین رویدادهای اقتصادی، احساسات و نقدینگی بازار همگی می‌توانند تأثیرات فوری بر ارزش ارزهای دیجیتال داشته باشند.

عوامل فوق می‌توانند پیامدهای عمیقی برای آینده ارز دیجیتال FRONT داشته باشند. به یاد داشته باشید، چشم‌انداز بازار به‌طور مداوم در حال تغییر است . بنابراین آنچه امروز صادق است، ممکن است فردا تغییر کند.

تبدیل قیمت FRONT به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت FRONT به تومان به‌صورت لحظه‌ای و بر اساس ارز پایه تتر صورت می‌گیرد. برای مشاهده این قیمت می‌توانید به صفحه خرید ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مراجعه فرمائید و عبارت FRONT را در بخش جستجوی ارزها سرچ کنید. سپس آخرین قیمت ارز دیجیتال فرانت به تومان، برای شما به نمایش درمی‌آید.

خرید ارز فرانتیر

نمودار قیمت لحظه‌ای FRONT چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت لحظه‌ای FRONT کاربردهای بسیار خوبی برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران دارد. آن‌ها از داده‌های بی‌درنگ و آنی در نمودار قیمت لحظه‌ای برای پیش‌بینی پرایس اکشن FRONT بهره می‌برند. در عین حال، کاربردهای نمودار قیمت لحظه‌ای فرانتیر در موارد زیر نیز قابل جستجو هستند.

 • نظارت بر روندهای تاریخی و فعلی قیمت FRONT برای تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر در معاملات
 • تجزیه و تحلیل الگوهای بازار مانند سطوح حمایت و مقاومت برای پیش‌بینی نوسانات
 • زمان‌بندی لحظه خرید یا فروش ارز برای به حداکثر رساندن سود یا به حداقل رساندن زیان
 • سنتیمنت سنج احساسات بازار برای پیش‌بینی صعودی یا نزولی شدن قیمت‌ها

نمودار قیمت لحظه‌ای FRONT یک ابزار بسیار ضروری و لازم است؛ به‌ویژه برای معامله‌گرانی که به خرید FRONT یا فروش آن در لحظه مناسب نیاز دارند.

منابع :

FRONT.com

academy.binance.com

kucoin.com

سوالات متداول خرید فرانتیر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید فرانتیر

چگونه باید FRONT بخریم؟

خرید و فروش ارز FRONT به دو روش ثبت سفارش در بازارهای معاملاتی تبدیل و همچنین بخش خرید آسان صرافی با تتر و تومان امکان‌پذیر است.

حداقل سرمایه برای خرید FRONT چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای خرید FRONT در بخش خرید آسان صرافی تبدیل معادل با ۵۰ هزار تومان یا یک تتر در نظر گرفته شده است.

ارز دیجیتال FRONT چیست؟

ارز دیجیتال فرانت برای انجام تراکنش‌های درون پروتکل فرانتیر استفاده می‌شود؛ یک ارز غیرمتمرکز که با توسعه پروتکل فرانتیر امکان افزایش قیمت آن وجود دارد.

قیمت لحظه‌ای FRONT را از کجا ببینیم؟

کاربران گرامی می‌توانند برای مشاهده قیمت لحظه‌ای فرانتیر به بخش خرید و فروش ارزها در صرافی تبدیل مراجعه کنند.

چگونه ارزهای دیگر را به FRONT تبدیل کنیم؟

ارز دیجیتال FRONT را می‌توان از طریق بخش خرید آسان به بیت‌کوین، اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگر با قابلیت تبدیل مستقیم به تومان تبدیل کرد.

کارمزد خرید FRONT در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معامله FRONT در بخش خرید آسان صرافی تبدیل کاملاً رایگان است. در بازارهای معاملاتی نیز کارمزد خرید بر اساس سطح کاربری فرد تعیین خواهد شد که از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود.

آیا ارز دیجیتال FRONT را می‌توان استخراج کرد؟

پروتکل فرانت و به‌تبع آن ارز FRONT روی بلاک چین‌های اثبات سهام اتریوم، بند چین، BSC، هارمونی و چند شبکه دیگر ساخته شده‌است. بنابراین امکان استخراج یا ماینینگ ارز دیجیتال FRONT وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

امیرعلی ش

12 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

محمود ر

12 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله