قیمت لحظه‌ای ترون

قیمت ترون را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

trxicon
TRX
TRON ترون
۲۴ ساعت اخیر
-1.09 %
0.066201
USDT
3,287
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
15.87 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.07 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر -1.09 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 3,287 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 3,186 تومان
می‌دهید
trxicon TRX
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

و قیمت لحظه‌ای بیش از ۲۲۰ ارز دیگر در یک جا

سوالات متداول
چگونه قیمت ترون را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی ترون (TRON) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان ترون را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن ترون (TRON) TRX علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل ترون خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج ترون هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت ترون می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی ترون، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج ترون سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش ترون در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت ترون را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت ترون (TRON) TRX را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ترون را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت ترون را تحلیل کنید.

همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله