کارمزدها

ما در تبدیل همواره به دنبال فراهم آوردن بستری امن و حرفه‌ای برای شما معامله‌گران گرامی هستیم. رسیدن به این هدف بدون شفافیت ممکن نیست. در همین راستا، تمام هزینه‌ها و کارمزدهایی که در صرافی تبدیل از شما اخذ می‌گردد را با جزئیات کامل توضیح می‌دهیم. لازم به ذکر است که ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل و استفاده از خدماتی چون واریز تومانی، رایگان و بدون کارمزد هستند.

کارمزد به‌صورت درصدی از کل مبلغ معامله و از هر دو سوی معامله (خریدار و فروشنده) کسر می‌شود.

کارمزد از ارزی که پس از معامله دریافت می‌کنید اخذ می‌گردد. به‌عنوان مثال اگر قصد خرید بیت‌کوین را دارید، کارمزد شما از بیت کوین دریافتی شما کسر می‌شود و یا اگر قصد فروش بیت کوین خود را دارید، کارمزد از تومان یا تتری که دریافت می‌نمایید کسر می‌شود.

در هنگام ثبت سفارش خرید و یا سفارش فروش، کارمزد معامله به شما نمایش داده می‌شود. پس از انجام معامله، کارمزد پرداختی و جزئیات معاملات شما، در قسمت سفارشات قابل‌مشاهده است.

کارمزد معاملات شما در بازارهای تتری و تومانی یکسان است.

ارقام ستون «ارزش کل ماهانه معاملات» حاصل جمع ارزش معاملات تتری و معادل تتری ارزش معاملات تومانی شما هستند.

سطوح کارمزدی بازارها

کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال، بر حسب حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر در بازارهای تومانی و تتری، به‌صورت پله‌ای محاسبه می‌شود. چنانچه شما در یک سطح کارمزدی قرار داشته باشید و ارزش کل ماهانه‌ی معاملات شما در طول یک ماه اخیر کمتر از مقدار مشخص‌شده در سطح کارمزدی‌تان باشد، سطح کارمزدی شما یک پله به عقب برمی‌گردد و چنانچه بیشتر از مقدار مشخص‌شده باشد، سطح کارمزدی شما یک پله بالا می‌رود. سطح کارمزدی شما هر ۳۰ دقیقه یک بار محاسبه و بروزرسانی می‌شود. جزئیات هر سطح را می‌توانید از طریق جدول زیر مطالعه نمایید.

سطح
ارزش کل ماهانه معاملات (تتر)
کارمزد تیکر
کارمزد میکر
سطح
کارمزد تیکر
کارمزد میکر

کارمزد خرید آسان

کارمزد صفر

برای آسان‌تر کردن هرچه بیشتر معامله ارزهای دیجیتال، خرید و فروش در بخش خرید آسان تبدیل با کارمزد صفر و به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

کارمزد برداشت و واریز ارز دیجیتال (کوین)

کارمزد برداشت یا واریز ارزهای دیجیتال، به نوع ارز موردنظر و شبکهٔ بلاک‌چین بستگی دارد. این کارمزد مربوط به تراکنش‌های درون‌شبکه‌ای است و تبدیل در تعیین آن‌ها نقشی ندارد. این کارمزدها را به تفکیک هر کوین می‌توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

جزئیات کارمزد برداشت ارز دیجیتال

کارمزد واریز تومانی

به دستور بانک مرکزی، کارمزد پرداختی توسط درگاه پرداخت، به‌سبب هزینه‌های بانکی، مطابق جدول زیر دریافت می‌شود و تبدیل مستقیماً از کاربران، کارمزدی بابت واریز تومانی دریافت نمی‌نماید.

میزان واریز تومانی
کارمزد واریز
کمتر از ۶۰۰ هزار تومان
۱۲۰ تومان
بین ۶۰۰ هزار تومان تا ۲۰ میلیون تومان
۰٫۰۲ درصد مبلغ تراکنش
بیش از ۲۰ میلیون تومان
۴۰۰۰ تومان

کارمزد برداشت تومانی

کارمزد پرداختی توسط درگاه پرداخت، به‌سبب هزینه‌های بانکی، مطابق جدول زیر دریافت می‌شود و تبدیل مستقیماً از کاربران، کارمزدی بابت برداشت تومانی دریافت نمی‌نماید.

میزان برداشت تومانی
کارمزد برداشت
کمتر از ۵۵۰ هزار تومان
یک درصد از مبلغ برداشتی
بین ۵۵۰ هزار تومان و ۵۰ میلیون تومان
۵۵۰۰ تومان
بیش از ۵۰ میلیون تومان
۵۵۰۰ تومان به‌ازای هر ۵۰ میلیون تومان
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله