جواب سوالات خود را در اینجا بیابید ...

راهنمای گام به گام صرافی تبدیل

سوالات متداول صرافی تبدیل

چرا تأیید هویت لازم است؟

بر اساس دستورالعمل پلیس فتا، احراز هویت کاربران جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفادهٔ احتمالی، الزامی است. اطلاعاتی که طی فرایند احراز هویت از کاربران گرفته می‌شود، کاملاً نزد ما محفوظ است و تنها دلیلِ گرفتن این اطلاعات، تضمین امنیت دارایی کاربران است.

امنیت تبدیل چگونه است؟

صرافی ارز دیجیتال تبدیل از نظر حقوقی، یک شرکت ثبت‌شده است که موفق به اخذ مجوز دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شده‌است. تبدیل دارای درگاه پرداخت قانونی و کد مالیاتی است و تحت نظارت نهادهای نظارتی مانند پلیس فتا عمل می‌کند. تیم امنیت تبدیل به‌صورت ۲۴ ساعته وضعیت سایت را پایش نموده و پاسدار دارایی کاربران است. هم‌چنین سایت به‌صورت دوره‌ای توسط تیم‌های امنیت بیرونی تست می‌شود تا بالاترین سطح امنیت، برای دارایی کاربران فراهم گردد. قابل ذکر است سایت تبدیل تاکنون هیچ‌گونه نفوذ امنیتی را تجربه نکرده‌است و تمامی تلاش خود را جهت حفظ و نگه‌داشت دارایی کاربران به‌کار می‌گیرد.

حداقل و حداکثر میزان واریز و برداشت چقدر است؟

حداقل میزان واریز تومانی، ۱۵۰ هزار تومان و حداکثر واریز در درگاه‌های پرداخت اینترنتی با توجه به محدودیت‌های بانک مرکزی، روزانه ۲۵ میلیون تومان است. حداقل میزان برداشت تومانی نیز ۵۰ هزار تومان است و حداکثر مقدار برداشت تومانی به ازای هر شماره شبا ۲۰۰ میلیون تومان است.

نکاتی درباره واریز و برداشت دارایی در صرافی تبدیل:

در هر شبانه‌روز، می‌توانید نهایتا ۵ بار درخواست برداشت خود را لغو کنید.
کاربر در هر بازه ۲۴ ساعته، قادر به برداشت رمز‌ارز به ارزش حداکثر ۱۰,۰۰۰ تتر است. به عنوان مثال اگر ۱۰ هزار تتر در ظهر روز یکشنبه برداشت کنید، باید تا ظهر روز دوشنبه برای برداشت بعدی خود صبر کنید.
هزینه انتقال رمز ارزها در تبدیل به چه صورت است؟

با عضویت در صرافی تبدیل، یک کیف پول اختصاصی و امن به شما اختصاص می‌یابد. در این کیف پول، برای هر ارز، امکان معامله، واریز و برداشت وجود دارد. برای واریز و برداشت تومان نیز همین شیوه را پیش بگیرید. تبدیل بابت واریز و برداشت تومانی، هزینه‌ای دریافت نمی‌کند اما در برداشت تومانی، بابت هزینه‌های درگاه پرداخت، مبلغ اندکی دریافت می‌شود. واریز و برداشت ارز دیجیتال در تبدیل، با استفاده از آدرس‌های اختصاصی واریز و برداشت صورت می‌گیرد. تبدیل بابت واریز و برداشت ارز دیجیتال، هزینه‌ای را دریافت نمی‌کند و کارمزد برداشت نیز توسط شبکهٔ انتقال بلاک‌چین کسر می‌شود.

برای اطلاع دقیق از هزینه‌های واریز و برداشت به تبدیل، صفحهٔ کارمزدها را مطالعه کنی

کارمزدهای معاملاتی تبدیل چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در معاملاتی که یک سر آن‌ها تومان است، بر حسب حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر، به‌صورت پله‌ای محاسبه می‌شود و از ۰.۴ درصد تا ۰.۱۵ درصد از حجم معامله است. در معاملاتی که یک سر آن‌ها، تتر است، کارمزد ثابت و برابر ۰.۲ درصد است. کارمزد از ارزی که پس از معامله دریافت می‌کنید، کسر می‌شود. به‌عنوان مثال اگر شما بخواهید با تومان، بیت کوین بخرید، کارمزد شما از بیت کوین دریافتی شما کسر می‌شود و یا اگر به‌عنوان فروشنده بخواهید، بیت کوین خود را به فروش برسانید، کارمزد از تومانی که دریافت می‌نمایید، کسر می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحهٔ کارمزد معاملات تبدیل مراجعه نمایید.

قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در تبدیل چگونه تعیین می‌شود؟

تبدیل، سایتی برای خرید و فروش و معاملهٔ ارزهای دیجیتال بین کاربران است. قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، مانند مکانیزم بورس، توسط کاربران تعیین می‌شود و تبدیل دخالتی در آن ندارد؛ درواقع قیمت خرید بیت کوین، قیمتی است که خریداران حاضرند در آن قیمت، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را بخرند و قیمت فروش بیت کوین، قیمتی است که فروشندگان حاضرند بیت کوین خود را به آن قیمت بفروشند و این اعداد، با نوسان بازارهای جهانی و تغییر سفارشات کاربران تغییر می‌کند. قیمت آخرین معامله، عددی است که یک فروشندهٔ بیت کوین و یک خریدار بیت کوین، حاضر به معامله در آن عدد با یک‌دیگر شده‌اند.

پاسخ سوال خود را نیافتید؟

تیم پشتیبانی تبدیل هرروز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.