قیمت لحظه‌ای فانتوم

قیمت فانتوم را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

ftmicon
FTM
Fantom فانتوم
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.39 %
0.19265
USDT
9,595
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
10.28 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.19 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.39 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 9,745 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 9,557 تومان
می‌دهید
ftmicon FTM
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار فانتوم

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت فانتوم را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی فانتوم (Fantom) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان فانتوم را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن فانتوم (Fantom) FTM علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل فانتوم خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج فانتوم هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت فانتوم می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی فانتوم، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج فانتوم سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش فانتوم در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت فانتوم را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت فانتوم (Fantom) FTM را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای فانتوم را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت فانتوم را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله