NOTicon

خرید نات کوین - فروش نات کوین - NOT

ارز دیجیتال نات کوین

خرید ارز دیجیتال نات کوین (NOT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید نسبت به معامله نات کوین در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز نات کوین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش نات کوین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، فروش و خرید ارز نات کوین هستند.

معامله نات کوین

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت نات کوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 NOT = 935 IRT

NOTicon

نات کوین

خرید آسان نات کوین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت نات کوین

اطلاعات بازار نات کوین

حجم ۲۴ ساعته (NOT) 23,492,317.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 373,327.6911
تغییرات ۱ روزه -1.12 %
قیمت آخرین معامله 0.015990 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 955.5 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 906.2 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، نات کوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

NOTicon

NOT

نات کوین

تومان --

NOTicon

NOT

نات کوین

قیمت دلاری

0.01591 USDT

قیمت تومانی

تومان 933

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.119 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

آموزش نحوه فروش نات‌ کوین

واریز نات کوین به کیف پول
اپلیکیشن Tonkeeper را نصب کنید و در بات تلگرامی Notcoin، با انتخاب گزینه Connect Wallet به این اپلیکیشن متصل شوید.
انتقال به صرافی تبدیل
پس از ثبت‌نام در صرافی تبدیل، ۲ تون کوین (TON) خریداری کرده و به اپلیکیشن Tonkeeper واریز کنید. سپس دارایی نات کوین (NOT) خود را به کیف پول تبدیل انتقال دهید.
فروش، تنها با یک کلیک
دارایی شما هم‌اکنون در کیف پول تبدیل شما قابل معامله است، به راحتی از طریق بازارهای معاملاتی تتری و تومانی و بخش خرید آسان، به فروش نات کوین خود بپردازید.

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

درباره نات کوین

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که این همه ضربه زدن و کلیک کردن روی صفحه گوشی چه خاصیتی می‌تواند داشته باشد؟ این دقیقاً همان دلیلی است که بازی نات کوین (NOTCOIN) به وجود آمده است. تنها تفاوت این است که در این حالت، شما به ازای ضربه زدن بر روی صفحه نمایش خود پاداش دریافت می‌کنید.

نات کوین از پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت در صرافی‌های مطرح جهانی لیست شد و از همان روز امکان معامله این ارز در صرافی ارز دیجیتال تبدیل نیز ایجاد شد. هم‌اکنون شما می‌توانید به خرید و فروش این ارز بپردازید. همچنین این امکان برای شما فراهم است تا دارایی نات کوین خود را از کیف پول این بازی به کیف پول خود در صرافی تبدیل انتقال دهید و سپس اقدام به فروش آن نمایید.

نات کوین یک بازی است که اخیراً محبوب شده و علاقه‌مندان به وب ۳ با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی در حالی که از ربات تلگرام استفاده می‌کنند، سکه یا کوین به دست می‌آورند. به گفته بنیان‌گذاران آن، حدود ۳۵ میلیون نفر در سراسر جهان از طریق این فعالیت، اقدام به استخراج ارز دیجیتال نات کوین کرده‌اند.

همچنین، گزارش شده است که این پروژه تقریباً ۹ تریلیون ضربه را ثبت کرده است که به محبوبیت و مقبولیت آن در بین علاقه‌مندان به وب ۳ اعتبار می‌دهد.

فروش نات کوین

برای نقد کردن نات کوین و فروش آن و تبدیل به تومان لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

 آموزش فروش نات کوین در صرافی ایرانی تبدیل

انتقال نات کوین به تبدیل

در 3 مرحله می توانید نات کوین رو به کیف پول خود در تبدیل انتقال دهید

اتصال کیف پول Tonkeeper

بعد از اینکه برنامه Tonkeeper را نصب کردید، از بات تلگرامی نات‌کوین روی گزینه استارت کلیک کنید و روی دکمه Open ضربه بزنید. در این قسمت از طریق گزینه Connect Wallet در بات تلگرامی نات‌کوین، به کیف پول Tonkeeper وصل می‌شوید. سپس از قسمت برداشت در بالای صفحه سمت راست، دارایی نات‌کوین خود را به کیف پول Tonkeeper انتقال دهید.

برداشت نات‌کوین
برای پوشش هزینه تراکنش انتقال، باید تعداد ۲ تون کوین در کیف پول Tonkeeper داشته باشید. این ارز را می‌توانید از صرافی تبدیل خریداری کنید و به کیف پول اختصاصی تون‌کیپر انتقال دهید.

فروش نات کوین در تبدیل
بعد از انجام این کار آدرس کیف پول Tonkeeper را کپی کرده و در بخش «برداشت تون کوین» اپ تبدیل وارد کنید. توجه داشته باشید آدرس MEMO را از اپ تبدیل، در بخش Comment کیف پول Tonkeeper به درستی وارد کنید.
با انجام این ۳ مرحله، می‌توانید به راحتی دارایی نات‌کوین را در صرافی تبدیل نقد کنید.

نات کوین (Notcoin) چیست؟

بازی نات کوین که توسط ساشا پلوتوینوف (Sasha Plotvinov)، بنیان‌گذار اوپن بیلدرز (Open Builders) ساخته شده است، مبتنی بر اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام است و از ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در صرافی‌های مطرح جهانی با نماد NOT لیست شده است.

خرید نات کوین

به زبان ساده، نات کوین یک بازی کلیکی اجتماعی است. علاقه‌مندان به وب ۳ باید برنامه تلگرام را باز کنند، روی ربات ضربه بزنند و در طی این فرآیند Notcoin کسب کنند. گیمرها همچنین می‌توانند دوستان خود را به این پروژه دعوت کرده تا سکه‌های بیشتری کسب کنند.

علاوه بر این، گیمرها با انجام ماموریت‌هایی که معمولاً شامل اقداماتی مانند دنبال کردن حساب توییتر یا پیوستن به انجمن تلگرام یا افزایش قدرت در بازی بود، توکن‌های بیشتری به دست آوردند. در اولین روز ماه آوریل، Notcoin به مرحله استخراج خود پایان داد.

فروش نات کوین

نات کوین چگونه محبوبیت پیدا کرد؟

نات کوین در کمتر از یک ماه، نیم میلیون بازیکن به‌دست‌آورد و از پروژه‌های گیم‌فای مانند اکسی اینفینیتی پیشی گرفت.

جالب اینجاست که ادعاهایی وجود دارد که تیم نات کوین حتی یک دلار هم برای تبلیغات خرج نکرده است، زیرا همه اینها مستقیماً در تلگرام و با تکیه مستقیم بر تعاملات بین کاربران تلگرام انجام شده است.

بعید است که این مورد کاملا درست باشد، اما اثبات خلاف آن نیز دشوار است. پروژه‌های کریپتو هزینه بازاریابی و تبلیغاتی دارند که همیشه ساده نیست.

با این وجود، هیچ‌گونه تبلیغات سنتی در این خصوص وجود ندارد و آنها تمامی الزامات مربوط به نصب را حذف کردند، به کاربران تلگرام این امکان را دادند که بدون نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه، بازی را انجام دهند و برای معرفی دوستان خود به آنها پاداش دادند. به زبان ساده، آنها در همان ابتدا تا آنجا که ممکن بود موانع ورود را برطرف کردند.

آیا استخراج نات کوین Notcoin ادامه خواهد یافت؟

با یک سیستم پاداش کاملاً متفاوت، نات کوین قصد دارد بازی خود را پس از راه‌اندازی توکن و ایردراپ مجدداً از سر بگیرد.

با توجه به مصاحبه با ساشا پلوتوینوف، نات کوین هیچ توکن جدیدی اضافه نمی‌کند، زیرا تمام ماینینگ قبل از راه‌اندازی کامل شده است، اما این بازی از توجه عظیمی که به خود جلب کرده است استفاده می‌کند تا به کاربران وب ۳ پاداش دهد.

به گفته ساشا در مصاحبه:

"ما می‌خواهیم این بازی را ادامه دهیم. کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم این است که اساساً استخرهایی برای کاربران فراهم کنیم تا بتوانند به استخراج یا فارمینگ از این استخرها در مدلی مشابه ادامه دهند، آنها فقط به کلیک کردن روی یک دکمه ادامه می‌دهند و سکه‌هایی با پیچیدگی بیشتر و پاداش‌های کمتری نسبت به آنچه وجود داشت به دست می‌آورند. "

به‌بیان واضح‌تر، این مدل پاداش جدید به پروژه‌ها اجازه می‌دهد تا نات کوین‌ها را از بازار ثانویه خریداری کنند و سپس از آنها را برای تقویت پاداش‌های گیم‌پلی استفاده کنند.

ووچر یا کوپن‌های نات کوین

در طول مرحله استخراج، پروژه چیزی به نام برنامه کوپن NFT (ووچر) را معرفی کرد.

این مورد مستلزم این بود که گیمرهای‌ی که بیش از ۱۰ میلیون نات کوین به‌دست آورده بودند، می‌توانستند آنها را به کوپن‌های NFT تبدیل و آن‌ها را معامله کنند. این اتفاق قبل از عرضه توکن اصلی انجام شده و هر ان اف تی در حدود قیمتی ۱۰۰ الی ۲۳۰ دلار معامله می‌شد.

ووچر نات کوین

نکته مهم این است که برنامه کوپن NFT آزمایشی بود که نشان می‌داد مردم تا چه حد حاضرند توکن‌های خود را بفروشند و معامله کنند.

توکنومیکس نات کوین

هنگام اعلام توکنومیکس نات کوین در ۳۰ مارس، تیم توسعه دهنده اعلام کرد که ۱۰۰٪ از توکن‌های NOT به‌طور پیش فرض در اختیار بیش از ۳۵ میلیون بازیکنی قرار می‌گیرد که با ضربه زدن روی سکه آنها را استخراج کرده‌اند.

با این حال، آنها اضافه کردند که برخی از توکن‌ها می‌توانند برای تقویت اکوسیستم مفید باشند.

جزئیات مربوط به توکن در صرافی‌ها و مبادله آنها برای ارسال از طریق شبکه TON در کانال‌های پروژه اعلام خواهد شد. پس از صدور توکن، دارندگان کوپن NFT می‌توانند آن‌ها را با مقدار مربوط به توکن‌های نات کوین NOT مبادله کنند.

آیا نات کوین Notcoin یک کلاهبرداری است؟

با وجود تعداد کاربران روبه‌رشد، پروژه Notcoin هنوز در روزهای ابتدایی خود است و هنوز زود است که مشخص شود آیا این پروژه یک کلاهبرداری است یا خیر. همانطور که بخشی از جامعه اظهار داشت، ممکن است این پروژه واقعی یا جعلی باشد.

این تجزیه و تحلیل می‌تواند تا حدی به دلیل اطلاعات موجود در حال حاضر انجام شود. یکی از ویژگی‌های رایج میم کوین‌ها، عدم کاربرد آن است. از این جنبه، فعلا نات کوین با سایر میم کوین‌ها تفاوتی ندارد.

خرید نات کوین با تومان در ایران چطور ممکن است؟

هم‌اکنون می‌توانید همگام با صرافی‌های جهانی، در صرافی تبدیل نیز به معامله این ارز دیجیتال محبوب بپردازید. برای فروش نات کوین خود، کافیست دارایی‌تان از این ارز دیجیتال را از کیف پول تلگرامی به کیف پول خود در صرافی تبدیل انتقال دهید.

آموزش خرید نات کوین در صرافی ایرانی تبدیل

بعد از خرید نات کوین، چطور آن را نگهداری کنیم؟

در حالت کلی دو راه برای نگهداری ارزها از جمله نات کوین در آینده وجود دارد. نگهداری در کیف پول ارز دیجیتال گرم و کیف پول سرد.

برای کیف پول گرم نیز چند مورد وجود دارد که احتمالا از نات کوین پشتیبانی خواهند کرد:

خرید نات کوین از تبدیل چه مزایایی دارد؟

معامله در صرافی تبدیل مزایای بسیاری دارد که نات کوین در زمان منتشر شدن نیز شامل این مزایا خواهد بود، در ادامه تنها به برخی از مزایای صرافی تبدیل می‌پردازیم:

  • امنیت: تبدیل به‌عنوان یکی از امن‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی شناخته می‌شود. این صرافی از تدابیر امنیتی مختلفی از جمله ذخیره‌سازی سرد، احراز هویت دو مرحله‌ای و نظارت بر تراکنش‌ها برای محافظت از دارایی کاربران خود استفاده می‌کند.
  • پشتیبانی قوی: تبدیل از پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام طول هفته برخوردار است. شما می‌توانید از طریق چت آنلاین، ایمیل یا تلفن با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.
  • کاربری آسان: رابط کاربری وب سایت و اپلیکیشن موبایل تبدیل به‌گونه‌ای طراحی شده است که استفاده از آن حتی برای مبتدیان آسان باشد.
  • معاملات سریع: تبدیل تراکنش‌ها را به‌سرعت و به‌طور کارآمد انجام می‌دهد.
  • پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال: صرافی تبدیل بیشترین تعداد ارز دیجیتال را در بین صرافی‌های ایرانی برای معامله دارد.
  • کارمزدهای رقابتی: تبدیل کارمزدهای رقابتی را برای معاملات ارائه می‌دهد.

کارمزد معامله نات کوین در تبدیل

کارمزد صرافی برای معامله نات کوین در بخش خرید آسان رایگان است و مانند دیگر ارزها در بازارهای معاملاتی تبدیل بر اساس سطح کارمزدی کاربر، از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع خواهد شد و با افزایش این سطح، میزان کارمزد پرداختی کاهش پیدا خواهد کرد.

سوالات متداول خرید نات کوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید نات کوین

چگونه باید نات کوین بخریم؟

خرید و فروش نات کوین در بازارهای معاملاتی تتری و تومانی و همچنین بخش خرید آسان (با کارمزد صفر) امکان‌پذیر است

حداقل سرمایه برای خرید نات کوین چقدر است؟

شما می‌توانید تنها با ۵۰ هزار تومان یا ۱ تتر (دلار دیجیتال) به معامله نات کوین در صرافی تبدیل بپردازید.

مراحل فروش نات کوین چگونه است؟

در ابتدا اپلیکیشن Tonkeeper را روی موبایل خود نصب کنید. سپس از بات بازی نات کوین،‌ دارایی خود را به این کیف پول منتقل کنید. پس از این کار می‌توانید با پرداخت کارمزد، نات کوین خود را به کیف پول صرافی تبدیل انتقال دهید و اقدام به فروش دارایی خود کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

مریم ن

3 ساعت قبل

5

خوبیش اینکه میتونی بدون کارمزد تتر بخری با بالاترین نرخ بفروشی👌

هامون ک

10 ساعت قبل

5

چرا لینک جایزه روزانه در صحفه نماد که کد رو وارد کنم

صابر م

14 ساعت قبل

5

سلام من تازه چند وقت تبدیل نصب کردم بابت جوایز روزانه کمال تشکر دارم

سيدمصطفي س

16 ساعت قبل

5

بهترین و امن ترین صرافی ایران جوایز خوبی هم میده از انتخابم پشیمون نیستم

علي اكبر ح

20 ساعت قبل

5

پاینده باد صرافی تبدیل با محتوا های ارزشمند در باره نات کوین در صفحه مربوط به آن در صرافی تبدیل متشکرم از گروه صرافی تبدیل

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله