DOGEicon

قیمت دوج کوین

قیمت لحظه ای دوج کوین

قیمت لحظه ای دوج کوین به تومان و دلار به همراه نمودار قیمت لحظه ای دوج کوین امروز در صرافی ارز دیجیتال تبدیل قابل مشاهده است. شما می‌توانید پس از مشاهده نرخ دوج کوین و تحلیل نوسانات بازار دوج کوین بلافاصله به معامله این رمز ارز بپردازید. تنها کافی‌ست که فرایند سریع ثبت نام و احراز هویت در تبدیل را به اتمام برسانید و آن را در کیف پول امن خود نگهداری کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل نیز در تمام ساعات شبانه‌روز آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.

معامله دوج کوین
آخرین قیمت دوج کوین (به‌روزرسانی هر ۳۰ ثانیه)
DOGEicon
معامله دوج کوین

نمودار لحظه ای قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه

شروع معامله

اطلاعات بازار دوج کوین

حجم ۲۴ ساعته (DOGE) 3,679,439.38
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 306,240.33
تغییرات ۱ روزه +2.01 %
قیمت آخرین معامله 0.0847106 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 4,884 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 4,700 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، دوج کوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

DOGEicon

DOGE

دوج کوین

تومان --

DOGEicon

DOGE

دوج کوین

قیمت دلاری

0.08494 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,869

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.006 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

قیمت ارز دیجیتال دوج کوین

دوج کوین(DOGE Coin)، میم‌کوینی که ابتدا برای شوخی و تفریح ساخته شده بود، حالا جایگاه بالا و ارزشمندی را در بازار ارزهای دیجیتال به دست آورده است جایگاه هشتم در میان ارزشمندترین رمزارزها جایگاهی است که شاید چند سال پیش خوش‌بین‌ترین طرفداران دوج‌کوین هم فکرش را نمی‌کردند؛ ولی حالا این میم‌کوین پرطرفدار در بازار رمزارزها آقایی می‌کند. این میم‌کوین محبوب حالا با قدرت جایگاه خود را در میان ۱۰ ارز ارزشمند کل بازار استوار کرده است .

دوج کوین که این روزها نامش به ایلان ماسک (Elon Musk) مدیر تسلا، استارلینک و حالا توییتر گره خورده است، اهداف بزرگی را در سر دارد. این ارز دیجیتال می‌خواهد همان‌طور که بنیان‌گذارانش فکر می‌کردند جای خود را به‌عنوان ارز دیجیتالی برای پرداخت‌های خرد و خریدهای روزانه در میان مردم باز کند و روز‌به‌روز پرکاربردتر و ارزشمندتر شود .

چگونه از قیمت لحظه ای دوج کوین مطلع شویم؟

ارز دوج کوین

حق شما معامله‌گر و سرمایه‌گذار هوشمند ارزهای دیجیتال است که **قیمت لحظه‌ای دوج کوین **را با بالاترین سرعت و بدون تأخیر در اختیار داشته باشید تا بتوانید معاملات خود را با بالاترین دقت انجام دهید.

چرا قیمت لحظه ‌ای دوج کوین برای معامله‌گران مهم است

استفاده از منابعی که قیمت ارزهای دیجیتال به‌ویژه قیمت لحظه‌ای دوج کوین را با تأخیر نمایش دهند برای معامله‌گران حرفه‌ای ناگوار است. تأخیر در نمایش قیمت لحظه‌ای دوج کوین ممکن است به‌روز بودن و دقت کار شما را دچار مشکل کند . علاوه بر این، چنین تأخیری می‌تواند باعث شود نتوانید از برخی فرصت‌های معاملاتی سودساز استفاده کنید و درصد موفقیت مالی خود را افزایش دهید.

قیمت دوج کوین را از کجا بگیریم؟

صرافی ارز دیجیتال تبدیل با استفاده از زیرساخت‌های فنی پرسرعت و دقیق، قیمت دوج کوین را بدون تأخیر و در لحظه به شما نمایش می‌دهد تا معاملات خود را با بیشترین دقت انجام دهید. با مراجعه به صفحه قیمت ارز دیجیتال دوج کوین در صرافی تبدیل و یا صفحات خرید دوج کوین در این صرافی به‌راحتی و به‌سرعت .

مزیت دیگر استفاده از تبدیل در دسترس بودن و نمایش قیمت لحظه ای ارز دیجیتال در تمام ساعات شبانه‌روز و ۷ روز هفته بدون لحظه‌ای درنگ و وقفه است . این دسترسی همیشگی باعث می‌شود در هر ساعت از شبانه‌روز که فرصت داشته باشید بتوانید معاملات دلخواه خود را انجام دهید و در ساعات آزاد و غیرکاری خود به کسب سود و درآمد بیشتر بپردازید .

برای مشاهده قیمت لحظه‌ای و چارت دوج کوین می‌توانید از برخی وب‌سایت‌های خارجی مانند CoinMarketCapهم استفاده کنید .

مزیت دریافت قیمت لحظه‌ای دوج کوین از صرافی تبدیل

مزیت مشاهده قیمت دوج‌کوین از صرافی تبدیل علاوه بر وجود رابط کاربری مدرن و بهینه‌شده برای کاربران فارسی‌زبان، نمایش قیمت برحسب تومان است .در وب‌سایت‌های خارجی مانند CoinMarketCapتنها قیمت دلاری دوج کوین نمایش داده می‌شود، درحالی‌که در صرافی تبدیل علاوه بر قیمت دلاری (بر حسب تتر) قیمت لحظه‌ای دوج کوین برحسب تومان و همین‌طور قیمت بر حسب دیگر ارزهای دیجیتال را می‌توانید مشاهده کنید .

تاریخچه قیمت دوج کوین چیست؟

تغییرات قیمت دوج‌کوین همواره با فرازونشیب‌های شدیدی مواجه بوده است. این مسئله فرصت مناسبی را برای استفاده معامله‌گران و نوسان‌گیران این ارز دیجیتال ایجاد کرده است، تا از این افت‌وخیزها بیشترین سود را ببرند.

قیمت دوج ‌کوین ۲۰۱۳-۲۰۱۴، شروع پر افت‌وخیز

دوج کوین ابتدا در ماه دسامبر و آخرین روزهای سال ۲۰۱۳ وارد بازار رمزارزها شد و قیمتی معادل ۰٫۰۰۰۲۶ دلار داشت. در اولین ماه سال ۲۰۱۴ و در میانه‌های ژانویه قیمت دوج‌کوین پرواز بلندی را تجربه کرد. ۶۰۰٪ رشد در کمتر از یک هفته قیمت دوج کوین را به ۰٫۰۰۲۱ دلار رساند. در ماه فوریه قیمت دوج‌کوین حدود ۵۰ درصد افت کرد و مدتی در این قیمت به استراحت پرداخت. پس از چند روز افت دوباره شروع شد تا جایی که در ماه آگوست تا قیمت ۰٫۰۰۰۱ کاهش یافت. پس از این افت شدید دوج دوباره تا ۰٫۰۰۰۴ بالا رفت. اما تا پایان سال به نصف این قیمت رسید.

قیمت دوج کوین ۲۰۱۵-۲۰۱۶، ریزش، جهش، افت

نیمه اول سال ۲۰۱۵ عمدتا‌ً قیمت‌ها کاهش یافت و دوج کوین در ماه می کف پایین‌تری با قیمت ۰٫۰۰۰۰۹ دلار ثبت کرد. کمی رشد در تابستان قیمت را روی نمودار تکنیکال دوج کوین تا ۰٫۰۰۰۲۲ دلار بالا برد. اما در پایان سال قیمت این میم کوین تا ۰٫۰۰۰۱۵ پایین آمد.
در سال بعد یعنی ۲۰۱۶ دوج کوین با یک اسپایک و جهش قیمتی روبرو شد و قیمت آن ۳ برابر شد؛ ولی بلافاصله بعدازاین جهش قیمت‌ کاهش یافت و در ادامه سال ۲۰۱۶ تا حد زیادی قیمت ثابت بود. در انتهای سال ۲۰۱۶ چارت دوج‌کوین قیمتی معادل ۰٫۰۰۰۲۳ دلار را نمایش می‌داد.

قیمت دوج کوین ۲۰۱۷-۲۰۱۸، سود شیرین ۷۰۰ درصدی

پس از ۶ ماه کم افت‌وخیز، قیمت دوج کوین در ماه می سال ۲۰۱۷ تا ۰٫۰۰۳۹ دلار رشد کرد؛ اما اسپایک و جهش قیمتی در ماه دسامبر اتفاق افتاد. ۲۵ دسامبر خوش‌شانسی کریسمس به دارندگان دوج کوین رو کرد. بابانوئل کادوی خود را با رسیدن دو‌ج کوین به ۰٫۰۱ دلار و ارزش بازار ۱ میلیارد دلاری به جامعه طرف‌داران دوج کوین هدیه داد. این اولین‌بار بود که ارزش بازار این ارز دیجیتال به ۱ میلیارد دلار می‌رسید.
این افزایش قیمت تا ۷ ژانویه ۲۰۱۸ ادامه پیدا کرد و قیمت را به ۰٫۰۱۶۷ دلار رساند. کسانی که دوج کوین را ابتدای ۲۰۱۷ خریده بودند سودی ۷۰۰ درصدی را تجربه کردند و از خوشحالی از سر از پا نمی‌شناختند. یک ماه بعد قیمت‌ دوج کوین تا ۰٫۰۰۳۲ دلار سقوط کرد. در ادامه سال قیمت دوج کوین زیر یک سنت باقی ماند.

قیمت دوج کوین ۲۰۱۹، کم افت‌وخیز

دوج کوین سال ۲۰۱۹ را با قیمتی کمتر از یک‌چهارم آغاز کرد. ادامه این سال هم چندان برای دارندگان دوج کوین هیجان‌انگیز نبود. در آوریل و جولای قیمت دوج کوین به ۰٫۰۰۳۹ و ۰٫۰۰۴۴ دلار افزایش پیدا کرد؛ ولی در مقایسه با سال قبل این رشدها طرف‌داران دوج کوین را چندان خوشحال نمی‌کرد.

قیمت دوج کوین ۲۰۲۰، گذشتن و رفتن پیوسته

طی دوماهه اول سال ۲۰۲۰ قیمت دوج‌کوین به ۰٫۰۰۲ دلار تقریباً به نیم سنت (۰٫۰۰۵ دلار) رسید. اما این قیمت پایدار نبود و با افتی ۲۶ درصدی در یک روز در ماه مارس کف جدیدی با قیمت ۰٫۰۰۱۱ دلار شکل گرفت. مدتی بعد افزایش قیمت ثابت دوج کوین شروع شد و پس از آن در ماه جولای با جهشی به قیمت ۰٫۰۰۵۶ رسید. چند ماه‌ بعد دوج کوین روندی تقریباً خنثی را داشت و بین قیمت‌های ۰٫۰۰۲۵ و ۰٫۰۰۳۹ دلار نوسان می‌کرد. در انتهای سال اندکی رشد در قیمت دوج کوین پیدا شد و آن را به ۰٫۰۰۴۷ دلار در پایان سال رساند.

قیمت دوج کوین ۲۰۲۱، ماه عسلی با ۶۱۰۰ درصد سود

۲۰۲۱ تا به امروز بهترین سال برای دوج‌کوین بوده است. این میم کوین سال را خوب آغاز کرد و در روز دوم ژانویه دوباره از قیمت ۰٫۰۱ دلار عبور کرد. ادامه این ماه بیشتر با تثبیت دوج کوین همراه بود. تا این که نمودار تکنیکال دوج کوین طی ۲۴ ساعت ۳۹۲٪ رشد را به خود دید و در روز ۲۸ ژانویه قیمت لحظه‌ای دوج کوین به ۰٫۰۸۷۵ دلار رسید و اوج گرفت. یکی دو ماه بعد قیمت همان جا تثبیت شد. زمان انفجار دوج کوین رسیده بود و این ارز دیجیتال محبوب در ماه آوریل غوغایی به پا کرد. در روز ۱۶ آوریل قیمت لحظه‌ای دوج کوین در یک روز دوبرابر شد و بالاترین سطح خود تا کنون را دید و قله ۰٫۴۵ دلاری را ثبت کرد. در این زمان ارزش بازار دوج کوین به ۵۰ میلیارد دلار رسید و دوج کوین به‌عنوان پنجمین ارز دیجیتال بزرگ جهان مطرح شد. کمتر از یک هفته بعد دوج کوین به قیمت ۰٫۲۹ دلار برگشت؛ اما بااین‌حال سود یک‌ساله ۶۱۰۰ درصدی را برای دارندگان این میم کوین مشهور به وجود آورد که رقمی شگفت‌انگیز و باورنکردنی است.

قیمت دوج کوین سال ۲۰۲۲، تا کنون

در سال ۲۰۲۲ تا اواخر سال و ماه اکتبر روند بلند مدتی چارت تکنیکال دوج کوین نزولی بود. اما در همین سال و از اکتبر به بعد روند نزولی بلندمدت شکسته شد و صعودهای پرسودی را نیز با خود به همراه داشت. دوج کوین از ۲۵ اکتبر تا ۲ نوامبر طی ۷ روز اسپایک و حرکت موشکی دیگری را تجربه کرد و از ۰٫۰۵۹۵ دلار به ۰٫۱۴۲۵ دلار رسید و رشدی بیش از ۱۳۰ درصدی را طی یک هفته تجربه کرد. اکنون نیز با برخورد به ناحیه حمایتی مهم، در حال تجربه صعود و بالا رفتن قیمت خود بوده و بار دیگر طرف‌داران دوج کوین را خوشحال کرد.

نحوه استفاده از تاریخچه قیمت دوج کوین

تاریخچه قیمت دوج کوین در واقع همان نمودار قیمت ارز دیجیتال دوج کوین است . تحلیل‌گران تکنیکال معتقد هستند قیمت همه چیز را در خود دارد و با نمودار قیمت می‌توان به تحلیل ارزهای دیجیتال پرداخت.

تاریخچه قیمت برای تحلیل نمودار تکنیکال دوج کوین

از تاریخچه قیمت‌ می‌توان برای تحلیل نمودار تکنیکال دوج کوین استفاده کرد . برای این کار تاریخچه قیمت را که در واقع همان چارت دوج کوین را تشکیل می‌دهد پیش روی خود قرار می‌دهیم و با استفاده از اصول مختلف تحلیل تکنیکال به تحلیل آن می‌پردازیم .

حمایت‌ها و مقاومت‌های مهم چارت دوج کوین

یکی از ابزارهای مهم و اساسی مورداستفاده در تحلیل تکنیکال نمودار دوج کوین خطوط حمایت و مقاومت DOGEهستند .

مهم‌ترین خطوط حمایت و مقاومتی که باید کشیده شوند و احتمال واکنش نمودار قیمت به این خطوط بالاست خطوط حمایت و مقاومت تایم‌های بالاتر در چارت دوج کوین است . در تحلیل تکنیکال هر‌چه تایم فریم مورداستفاده بالاتر باشد اعتبار خطوط حمایت و مقاومت در آن بالاتر است و بیشتر به می‌توان به این خطوط اعتماد کرد .

هرچند تحلیل‌گران تکنیکال دوج کوین از خطوط حمایت و مقاومت در تایم‌ فریم‌‌های پایین هم استفاده می‌کنند؛ اما مطمئناً احتمال معتبر بودن این خطوط در تایم فریم روزانه بسیار بالاتر از تایم فریم ۵ دقیقه یا پایین‌تر است .

مناطق عرضه و تقاضا در نمودار تکنیکال دوج کوین

پرایس اکشن نوع دقیق‌تر و پیشرفته‌تر تحلیل تکنیکال است که از مفاهیم ساده‌تر و عمیق‌تری مانند نواحی عرضه و تقاضا برای تحلیل نمودار دوج کوین استفاده می‌کند . معامله‌گرانی که از پرایس اکشن استفاده می‌کنند با تعیین مناطق عرضه و تقاضا، نواحی احتمالی بازگشت قیمت را مشخص کرده و محل مناسب برای خرید یا فروش احتمالی را برای معامله در چارت‌ دوج کوین مشخص می‌کند . در این روش هم مناطق عرضه و تقاضای مشخص شده در تایم ‌فریم‌های بالاتر معتبرتر هستند و گردش قیمت با احتمال بیشتری در این نواحی اتفاق می‌افتد .

استفاده از اندیکاتورها برای تحلیل تکنیکال دوج کوین

عده‌ای از تحلیل‌گران تکنیکال برای تحلیل راحت‌تر نمودار قیمت لحظه‌ای دوج کوین از اندیکاتورها استفاده می‌کنند . استفاده از اندیکاتورها برای تحلیل چارت دوج کوین بیشتر در میان تحلیل‌گران تازه‌کارتر رواج دارد. اندیکاتورها کار تحلیل نمودار قیمت را برای کسانی که به‌تازگی تحلیل تکنیکال را یاد گرفته‌اند آسان‌تر می‌کند .

بسیاری از کارشناسان معتقدند از اندیکاتورها نباید به‌عنوان تنها ابزار تحلیل استفاده کرد . استفاده از اندیکاتور به‌عنوان ابزاری کمکی در تحلیل می‌تواند کمک‌کننده باشد .

مهم‌ترین اندیکاتورهای تکنیکال برای تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین عبارت‌اند از :

 • اندیکاتور میانگین متحرک(Moving Average)
 • اندیکاتور مک دی(MACD)
 • اندیکاتور استوکستیک
 • اندیکاتور ایچیموکو
 • اندیکاتور باندهای بولینگر و ....

عوامل تأثیر گذار بر قیمت دوج کوین

قیمت دوج کوین

عوامل متعددی هستند که می‌توانند بر ارزش ارزهای دیجیتال و قیمت دوج کوین اثرگذار باشند در ادامه برخی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت دوج کوین را بررسی می‌کنیم.

 • عرضه و تقاضای بازار . مهم‌ترین عامل مؤثر در قیمت دوج کوین مانند دیگر ارزهای دیجیتال میزان عرضه و تقاضا در بازار است . هر چه میزان تقاضا از عرضه بیشتر باشد قیمت افزایش می‌یابد . برعکس هرگاه عرضه از تقاضا بیشتر باشد قیمت کاهش پیدا می‌کند .
 • قیمت بیت‌کوین و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال .فارغ از ارزش ذاتی دوج کوین و دیگر ارزهای دیجیتال، قیمت بیت‌کوین و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال در افزایش یا کاهش قیمت دوج کوین بسیار مؤثر است . گرچه دوج کوین نشان داده است که گاهی حرکاتی خلاف جهت کلی بازار انجام می‌دهد؛ اما معمولاً رشدهای بزرگ دوج کوین در بازار صعودی ارزهای دیجیتال رخ‌داده است .
 • تعداد توکن‌های موجود و در چرخش : هر چه تعداد کل توکن‌های یک ارز دیجیتال کمتر باشد آن ارز کمیاب‌تر می‌شود و در نتیجه قیمت آن بالاتر می‌رود . باتوجه‌به این که برخلاف بیت‌کوین تعداد دوج ‌کوین‌های قابل استخراج بی‌نهایت است،‌ برای افزایش قیمت دوج کوین لازم است تقاضای شکل‌گرفته بالاتر از میزان عرضه دوج‌کوین‌های جدید باشد .
 • اخبار توسعه پروژه . در ارزهای دیجیتالی که در جهان واقعی کاربرد دارند توسعه قابلیت‌ها و امکانات شبکه ارز دیجیتال باعث افزایش قیمت آن ارز می‌شود . باتوجه‌به این که دوج کوین در ابتدا با هدف شوخی و افزایش طرفدار خلق شد امکانات شبکه آن مدت‌هاست تغییر چشمگیری نکرده است . بااین‌وجود رفته‌رفته بر تعداد کسانی که از دوج کوین برای خریدوفروش و تراکنش‌های خود استفاده می‌کنند افزوده شده است. با افزایش شرکت‌هایی که در فروش کالاهای خود دوج کوین را می‌پذیرند، قیمت این ارز دیجیتال نیز می‌تواند افزایش یابد .
 • شبکه‌های اجتماعی : باتوجه‌به قدرت جامعه طرفداران ارز دیجیتال DOGE، قیمت لحظه‌ای دوج کوین می‌تواند با سروصداها و ترندهای ایجاد شده در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و فیس‌بوک و آشنایی افراد بیشتر با این میم کوین و در نتیجه افزایش تقاضا، صعودی شود .
 • حمایت اینفلوئنسرها و افراد مشهور . دوج کوین نشان داده است که از حمایت افراد مشهور و اینفلوئنسرها بیشترین استفاده را کرده است . حمایت‌های ایلان ماسک مدیر شرکت خودروسازی تسلا،‌ ماهواره‌های اسپیس ایکس و شبکه اجتماعی توییتر یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های دوج کوین محسوب می‌شود که می‌تواند باز هم به اوج‌گیری آن کمک کند .

بهترین قیمت دوج کوین در این مدت چقدر بوده است؟

خرید DOGE

با نگاهی به نمودار تکنیکال دوج کوین و بررسی نقاط اوج و فرود آن در یک سال اخیر می‌توانیم بهترین نرخ قیمت دوج کوین را در این دوره زمانی پیدا کنیم . وقتی از بهترین قیمت صحبت می‌کنیم باید حواسمان باشد که بهترین قیمت از دید خریدار و فروشنده کاملاً با هم متفاوت است . خریدار همواره به دنبال خرید دوج کوین در قیمت‌های پایین‌تر و ارزان‌تر است درحالی‌که فروشنده می‌خواهد دارایی خود را در قیمت‌های بالا و گران دوج کوین بفروشد؛ بنابراین ابتدا باید زاویه دید خود را تعیین کنیم .

پایین‌ترین قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۲

پایین‌ترین قیمت دوج کوین و مناسب‌ترین قیمت برای خرید در سال ۲۰۲۲ در روز ۱۸ ژوئن این سال ثبت شده است . در این روز قیمت دوج کوین به ۰٫۰۴۹۳۴ دلار رسیده است و بهترین فرصت ایجاد شده برای خرید در سال ۲۰۲۲ تا کنون بوده است .

بالاترین قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۲

بالاترین قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۲ و بهترین فرصت فروش این ارز دیجیتال در این سال تا کنون در روز اول نوامبر بوده است که قیمت دوج کوین در این روز به ۰٫۱۵۹۹۳ دلار رسیده است .

این یعنی اگر کسی در سال ۲۰۲۲ در بهترین قیمت برای خرید دوج کوین می‌خرید و در بهترین قیمت فروش می‌فروخت می‌توانست طی ۱۳۶ روز بیش از ۲۲۳ درصد سود از دوج کوین بگیرد که در بازار نزولی ۲۰۲۲ رقم شگفت‌انگیز و بسیار خوبی است .

قیمت دوج کوین بر چه اساسی تعیین میشود؟

مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت دوج کوین عرضه و تقاضای بازار است . هر چه میزان تقاضا بیش از عرضه باشد قیمت لحظه‌ای دوج کوین افزایش‌ یافته و چارت دوج کوین صعودی می‌شود . هر چه میزان عرضه بر تقاضا پیشی گیرد قیمت دوج کوین کاهش می‌یابد و نمودار تکنیکال دوج کوین نزولی می‌شود .

دیگر عوامل مؤثر بر قیمت دوج کوین عبارت‌اند از وضعیت کلی بازار، اخبار توسعه و موارد استفاده دوج کوین، شبکه‌های اجتماعی، حمایت اینفلوئنسرها و افراد مشهور و .... .

##قیمت دوج کوین به تومان چگونه محاسبه میشود؟

خوشبختانه در صرافی تبدیل می‌توانید نرخ قیمت دوج کوین بر حسب تومان را به‌صورت مستقیم در زمان خرید مشاهده کنید . اما اگر بخواهید این نرخ را شخصاً محاسبه کنید باید بدانید که این معادله فرمول ساده‌ای دارد .

برای محاسبه نرخ دوج کوین بر حسب تومان باید قیمت دلاری این ارز دیجیتال بر حسب تتر را در قیمت روز تتر بر حسب تومان ضرب کنید . به این صورت می‌توانید قیمت دوج کوین بر حسب تومان را خودتان محاسبه کنید .

قیمت دلاری دوج کوین و قیمت تتر بر حسب تومان را نیز می‌توانید از صرافی تبدیل یا منابع دیگر مشاهده کنید .

قیمت لحظه‌ای دوج کوین بر حسب تومان = قیمت لحظه‌ای دوج کوین بر حسب تتر× قیمت روز تتر بر حسب تومان

قیمت دوج کوین به دلار چگونه محاسبه میشود

برای محاسبه نرخ دوج کوین به دلار باید قیمت این ارز دیجیتال بر حسب تتر را در قیمت روز تتر بر حسب دلار ضرب کنید. راه دیگر نیز این است که قیمت دلاری دوج کوین و قیمت تتر بر حسب دلار را نیز می‌توانید از صرافی تبدیل یا منابع دیگر مشاهده کنید.
قیمت لحظه‌ای دوج کوین بر حسب دلار = قیمت لحظه‌ای دوج کوین بر حسب تتر × قیمت روز تتر بر حسب دلار

پیش‌بینی قیمت دوج کوین چگونه انجام میشود؟

گرچه بسیاری از خبرگان و کارشناسان بزرگ معتقدند پیش‌بینی در بازارهای مالی امکان‌پذیر نیست؛ اما همه این کارشناسان بر استفاده از ابزارهای تحلیلی در بازارهای مالی تأکید می‌کنند a

معمولاً در پیش‌بینی پدیده‌ها هر چه دوره پیش‌بینی بلندمدت‌تر باشد احتمالاً دقت پیش‌بینی کاهش پیدا می‌کند؛ بنابراین پیش‌بینی قیمت دوج کوین در بلندمدت احتمالاً می‌تواند با خطای زیادی همراه باشد .

علی‌رغم همه موارد فوق عده‌ای از کارشناسان باتکیه‌بر تحلیل بنیادی و فاندامنتال ارز دیجیتالی مانند دوج کوین و همچنین با نگاه به سابقه نرخ قیمت DOGEو چارت آن اقدام به ارائه نظر خود راجع به آینده قیمت این ارز دیجیتال می‌کنند .

پیش‌بینی آینده قیمت دوج کوین

بیشتر کارشناسان معتقدند درصورتی‌که دوج کوین به دنبال بهینه‌کردن سازوکارها و شبکه بلاک‌چین خود باشد و بتواند تعداد شرکت‌های استفاده‌کننده از دوج کوین برای پرداخت را افزایش دهد می‌تواند به رشد بلندمدت خود ادامه دهد .

باید توجه داشت پیش‌بینی دقیق ارزهای دیجیتال ممکن نیست و احتمال وجود خطا در پیش‌بینی‌های بلندمدت زیاد است . بااین‌وجود پیش‌بینی کارشناسان وب‌سایت Cryptonewszاز آینده دوج کوین جالب است .

پیش‌بینی جالب کریپتونیوز از آینده دوج کوین

معامله دوج کوین

Cryptonewszمعتقد است قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۳ می‌تواند به ۰٫۲۵ دلار برسد . این وب‌سایت قیمت DOGEدر 2024 را ۰٫۲۸ دلار و قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۵ را ۰٫۳۹ دلار پیش‌بینی می‌کند . کارشناسان این وب‌سایت معتقدند دوج کوین تا سال ۲۰۳۰ به قیمت ۰٫۷۱ دلار می‌رسد .

پیش‌بینی پرسود چینجلی از آینده دوج کوین

پیش‌بینی قیمت دوج کوین از نظر کارشناس وب‌سایت Changellyهم صعودی است . کارشناس این وب‌سایت معتقد است قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۳ به ۰٫۱۶ دلار، در ۲۰۲۴ به ۰٫۲۴ دلار و در ۲۰۲۵ به ۰٫۳۶ دلار می‌رسد. قسمت جالب پیش‌بینی این وب‌سایت آنجاست که معتقد است قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۸ از یک دلار فراتر می‌رود و به ۱٫۱۴ دلار می‌رسد . این وب‌سایت معتقد است قیمت دوج کوین در سال ۲۰۳۰ تا ۲٫۵۹ دلار افزایش خواهد یافت .

لازم به ذکر است گرچه دیدن این پیش‌بینی‌ها خالی‌ازلطف نیست؛ اما بهتر است همیشه با تحلیل خودتان معامله کنید و به خریدوفروش ارزهای دیجیتال بپردازید .

بهترین زمان خرید و فروش دوج کوین چه زمانی است؟

بهترین زمان خرید دوج کوین هر زمانی است که شما آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال را داشته باشید .

کم‌ریسک‌ترین روش خرید دوج‌کوین

انالیز تخصصی دوج کوین

روش‌هایی مطمئن و کم‌ریسکی برای خرید پله‌ای ارز دیجیتال دوج کوین وجود دارد که می‌تواند ریسک سرمایه‌گذاری را برای شما کاهش داده و احتمال گرفتن سود مناسب را برای شما بهینه کند .

از جمله این روش‌ها روش متوسط ارزش دلاری یا DCAاست . روش کار در سرمایه‌گذاری DCAبه این صورت است که از زمانی که تصمیم به خرید ارز دیجیتال دوج کوین گرفتید، مقدار دلاری مشخصی را هر ماه به خرید این دارایی اختصاص می‌دهید . در این روش به‌جای این که یکباره کل مبلغ موردنظر را دوج کوین بخریم طی زمان یک سال هر ماه مقدار مساوی دلاری دوج کوین خریداری می‌کنیم و به سرمایه خود اضافه می‌کنیم .با این کار می‌توانیم از بسیاری از ریسک‌ها جلوگیری کنیم .

استفاده از روش‌های سرمایه‌گذاری این‌چنینی به‌خصوص برای افرادی که آشنایی کافی با روش‌های تحلیل تکنیکال و بنیادی ندارند بسیار کارآمد است. این روش سرمایه‌گذاری شما را از خریدوفروش هیجانی و بدون فکر باز می‌دارد و سود مناسبی را نصیب شما می‌کند و ریسک سرمایه‌گذاری شما را کاهش می‌دهد .

نکته مثبت این نوع سرمایه‌گذاری سودده بودن آن در زمان بازار نزولی است . چون با خرید پله به پله هر چه بازار پایین‌تر برود میانگین خرید شما کاهش‌یافته و در زمان صعود سود بهتری می‌برید .

کارمزد خرید دوج کوین

معامله دوج کوین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

کلام آخر

باتوجه‌به روندی که قیمت لحظه‌ای دوج کوین طی می‌کند به نظر می‌رسد روند بلندمدت چارت تکنیکال دوج کوین می‌تواند صعودی باشد. کارشناسان مختلف نیز نظرات مختلفی درباره آینده این ارز دیجیتال داشته‌اند؛ اما بیشتر نظرات کارشناسی آینده خوبی را برای این رمزارز پیش‌بینی می‌کند . به نظر می‌رسد با بررسی مناسب می‌توانید با خرید این ارز دیجیتال سود خوبی را در آینده به دست آورید و سرمایه‌گذاری مناسب و سوددهی داشته باشید .

قیمت دوج کوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 DOGE = 4,875 IRT

DOGEicon

دوج کوین

خرید آسان دوج کوین
خرید انواع ارز دیجیتال

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

1 میلیون بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است از طریق سرچ عبارت «قیمت دوج کوین» در مرورگر خود، وارد صفحه مربوط به وب‌سایت تبدیل شوید.

سوالات متداول خرید دوج کوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید دوج کوین

قیمت دوج کوین را از کجا ببینیم؟

در این صفحه از صرافی ارز دیجیتال تبدیل می‌توانید قیمت لحظه‌ای دوج کوین را به تومان و تتر مشاهده کنید.

از تاریخچه دوج کوین چطور استفاده کنیم؟

با بررسی گذشته قیمتی دوج کوین می‌توانیم اولین قدم را برای سرمایه‌گذاری در این رمزارز برداریم. با تحلیل‌های کامل می‌توانیم بهترین نقطه خریدوفروش ارز دوج کوین را پیدا کنیم و سرمایه‌گذاری با حداکثر خطا را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال دوج کوین چگونه انجام می‌شود؟

در واقع تحلیل تکنیکال روشی برای پیش‌بینی رفتار احتمالی نمودار قیمتی دوج کوین از طریق داده‌های گذشته نظیر قیمت، تغییران آن و حجم معاملات است. می‌توانیم با نگاه‌کردن به تغییرات قیمتی این توکن از گذشته تا کنون، اطلاعات ارزشمندی را کسب کنیم و استراتژی معاملاتی خود را تعیین کنیم.

نرخ دوج کوین به تومان چگونه محاسبه می‌شود؟

محاسبه قیمت دوج کوین به تومان بسیار ساده است و می‌توانیم با ضرب‌کردن قیمت دوج کوین در بازار دوج کوین – تتر در قیمت تتر در بازار تتر – تومان، ‌قیمت تومانی این ارز را به دست می‌آوریم.

پیش‌بینی قیمت دوج کوین چگونه انجام می‌شود؟

پیش‌بینی آینده ارز دوج کوین به دلیل نوسانات زیاد و همچنین حساسیت‌هایی که وجود دارد کمی سخت است. اما باتوجه‌به پشتوانه‌ای که این رمزارز دارد و همچنین آینده درخشانی که پیش رو دارد، انتظار یک رشد مداوم و پر قدرت را از دوج کوین داریم. همچنین برای اطمینان بیشتر می‌توانیم از طریق کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) سیگنال‌ها و پیش‌بینی‌های قیمت دوج کوین را دریافت کنیم.

ارزش دوج کوین چگونه تعیین می‌شود؟

در بازار کریپتو عوامل مختلفی وجود دارند که بر روی قیمت دوج کوین مؤثر هستند. از مهم‌ترین این موارد می‌توان به عرضه و تقاضا، قوانین مربوط به هر کشور، اخبار مربوط به نرخ بهره بانک مرکزی کشورها، توییت‌های افراد معروف در حوزه کریپتوکارنسی، اخبار هک و یا ورشکستگی شرکت‌های مطرح اشاره کرد.

کارمزد خرید دوج کوین در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله دوج کوین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 327 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله