shibicon

فروش و خرید شیبا

Buy/Sell SHIBA INU (SHIB)
خرید آسان  شیبا

نمودار قیمت شیبا

تبدیل شیبا به تومان

IRTicon تومان
SHIBicon شیبا
خرید شیبا
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ارزهای دیجیتال
شروع معامله حرفه‌ای

اطلاعات بازار شیبا

حجم ۲۴ ساعته (SHIB) 33,682,172,914.00
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 248,462.10
تغییرات ۱ روزه +1.23 %
قیمت آخرین معامله 0.00000738 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.3707 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.3606 تومان
تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۴۸۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۵۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
پیوستن به تبدیل

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و علم‌های مرتبط با آن، شیوه‌های مختلفی برای کسب درآمد یا افزایش دارایی به مردم عرضه شد. در گذشته شیوه‌های دستیابی به سود یا درآمد محدود به نگه‌داری پول در بانک‌ها و موسسات مختلف یا خریداری کالاهایی مانند طلا و خودرو و غیره محدود می‌شد، اما امروزه و با بروز این شیوه‌های نوین، مردم روش‌های بهتری برای درآمدزایی پیدا کردنند.

خرید و فروش شیبا
در سال‌های گذشته بازارهای مختلف مانند بازار بورس، بازار ارزهای دیجیتال و غیره روی کار آمد. در ابتدا شاید چندان توجهی به این بازارهای اقتصادی نمی‌شد، زیرا کمتر کسی درمورد این بازارهای اقتصادی اطلاعات داشت. درواقع به دلیل عدم کسب اطلاعات درست از این بازارهای اقتصادی، اشخاص چندان میلی به ورود و سرمایه‌گذاری در این بازار نداشتند، طبیعتا هم بنیان‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال توقع نداشتند که این بازار بتواند در مدت زمان کمی به سوددهی برسد، به همین دلیل سال‌های کار ابتدایی این بازار در سکوت کاری سپری شد، اما ادامه داستانِ این بازار ارزهای دیجیتال چندان بی سروصدا هم نبود...

با گذش زمان و افزایش آوازه‌های بازار ارزهای دیجیتال، اطلاعات بیشتری از این بازار اقتصادی به مردم عرضه شد. پس از آن میزان اشخاصی که در این بازار سرمایه گذاری کردنند هم افزایش یافت. آیا شما تاکنون در این بازار سرمایه‌گذاری کرده‌اید؟ برای سرمایه‌گذاری در این بازار چه کارهایی انجام دادید؟ بازار ارزهای دیجیتال شامل ارزهای بسیار متنوع با کاربردهای متفاوت است که هرکدام از آنها دارای مزیت‌ها و قابلیت‌های مختلفی هستند. در این مقاله به بررسی یکی از پرسودترین و البته بامزه‌ترین ارزهای دیجیتال، یعنی ارز دیجیتال شیبا می‌پردازیم:

ارز دیجیتال شیبا (SHIBA) چیست؟

ارز دیجیتال شیبا اینو یک توکن دیجیتال بسیار کاربردی و پرسود است. شیبا اینو فاقد بلاک چین مستقل بوده و برپایه بلاک چین اتریوم فعالیت دارد. شیبا اینو یکی از بامزه‌ترین و جذاب‌ترین ارزهای دیجیتال بود که در سال‌های اخیر به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد. اما به نظر شما چرا لقب بامزه‌ترین ارز دیجیتال را به این ارز نسبت داده‌اند؟

تمامی ارزهای دیجیتال در زمان ارائه خود نیاز به نماد یا سمبلی دارند که به واسطه آن مشهور شوند. درواقع از آنجایی که تمام ارزهای دیجیتال پس از ارائه و به واسطه قابلیت‌هایشان مشهور می‌شوند، به همین سبب نیاز به نمادی دارند که به واسطه آن شناخته شده و در ذهن مردم جای گیرند. اما نکته جالبی که درمورد این ارز وجود دارد این است که توسعه‌دهندگان آن برای نماد این ارز از یک سگ بسیار جذاب و بامزه استفاده کردنند. میزان جذابیت و بامزگی این ارز به صورتی است که در بسیاری از شبکه‌های مجازی مشهور شد و به عنوان میم‌های طنز و بامزه‌ایی مورد توجه کاربران قرار گرفت.

همانطور که گفتیم ارز دیجیتال شیبا اینو برپایه اتریوم فعالیت دارد، بدین صورت تمامی قابلیت‌ها و کارکردهای این ارز برپایه اتریوم بوده و به آن شباهت دارد. درواقع بسیاری از کاربران و اشخاصی که از این ارز استفاده کرده‌اند، این ارز را به نام قاتل دوج کوین می‌شناسند. زیرا این ارز بسیاری از قابلیت‌ها و مزیت‌های دوج کوین را ارتقا بخشیده است و سرمایه‌گذاران این ارز را به خریداری شیبا اینو ترغیب کرده‌اند.

تاریخچه پیدایش شیبا اینو

در آگوست 2020، فردی به نام ریوشی با استفاده از عکس یک سگ ژاپنی، ارز دیجیتال شیبا اینو را به بازار ارزهای دیجیتال عرضه کرد. این ارز ارتقا دهنده ویژگی‌ها و قابلیت‌های دوج کوین بوده و برپایه اتریوم فعالیت دارد. میزان شباهت این ارز با دوج کوین به حدی است که نماد و قابلیت‌های آن به صور تقریبی یکسان بوده و سرمایه‌گذاران ارز دوج کوین از ارز شیبا اینو هم به روال قبلی استفاده می‌کنند.

درواقع ریوشی در هنگام ارائه این ارز از قابلیت‌‌ها و مزیت‌های دوج کوین و بلاک چین اتریوم استفاده کرد که بتواند در میان سرمایه‌گذاران و فعالان این عرصه به محبوبیت برسد. ارز دیجیتال شیبا اینو در مدت زمان کمی پس از ارائه توانست فروش بسیار خوبی در میان کاربران داشته باشد و به فروش بسیار خوبی برسد.

شیبا چگونه معروف و محبوب شد؟

خرید شیبا اینو
اولین چیزی که درمورد ارزهای بازار دیجیتال مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد قابلیت‌ها و مزیت‌های کی ارز دیجیتال است. درواقع کاربران و فعالان این عرصه ارزهای مختلف دیجیتال را باتوجه به کارکردهایی که دارند بررسی کرده و خرید و فروش می‌کنند. به همین دلیل اگر یک ارز قابلیت‌های خوبی داشته باشد مورد توجه کاربران قرار گرفته و برای آنها محبوب می‌شود.

همچنین اگر دارای قابلیت‌ها و مزیت‌های خوبی نباشد، کاربران چندان علاقه‌ایی به خریداری آن نشان نمی‌دهند. از همین روند می‌توان نتیجه گرفت که ارز شیبا چگونه محبوب شده است! درواقع ارز دیجیتال شیبا اینو به واسطه قابلیت‌‌ها و مزیت‌های بسیار خوبی که دارند محبوب شده و مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند. درواقع این نوع از ارزهای دیجیتال که ارتقا دهنده برخی قابلیت‌ها هستند، به دلیل افزایش رضایت‌مندی کاربران و بهبود سطح بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده و به همین جهت نزد کاربران و فعالان این عرصه محبوبیت زیادی دارند.

هدف از خلق شیبا چه بود؟

همانطور که گفته شد قابلیت‌های ارز شیبا اینو شباهت زیادی به دوج کوین دارد. درواقع بسیاری از قابلیت‌ها و مزیت‌های ارز دوج کوین را ارتقا بخشیده است و به بهبود روند بازار ارزهای دیجیتال کمک می‌کند. هدف ریوشی از خلق ارز شیبا اینو افزایش قابلیت‌ها و سطح کارکردهای مورد نیاز کاربران و سهولت انجام معاملات ارزی بود.

درواقع برای انجام یک معامله ارزی عوامل زیادی تاثیر دارد، اگر که قابلیت های مورد استفاده توسط کاربران نقش‌های خود را به درستی ایفا نکنند معاملات ارزی در زمان درست اجرا نمی‌شوند و حتی کاربران و سرمایه‌گذاران این بازار نمی‌توانند دارایی خود را به درستی دریافت کرده یا انتقال دهند. یکی از نکاتی که باعث شد ریوشی اقدام به ساخت ارز شیبا اینو کند این بود که با گذشت زمان و افزایش کاربران بازار ارزهای دیجیتال، اشخاص بیشتری به این بازار ورود کرده و معاملات ارزی خود را انجام دادنند.

به همین دلیل میزان سرعت انجام قابلیت‌ها و کارکردهای دوج کوین کاهش یافت، اما با ارائه ارز شیبا اینو و قدرت بیشتری که در ارائه خدمات داشت، باعث شد که قابلیت‌ها و کارکردهای مورد نیاز کاربران رشد کرده و به سوددهی بیشتری برسند.

پشتوانه شیبا چیست و چه کسانی پشت این ارز هستند؟

همانطور که گفتیم ارز دیجیتال شیبا اینو یکی از بامزه‌ترین و جذاب‌ترین ارزهای دیجیتال است که در ابتدا به دلیل نماد جالبی که داشت بیشتر به عنوان یک میم در شبکه‌های اجتماعی معروف شد و کمتر کسی به آن بها می‌داد. حتی رویشی در ابتدا تصویر می کرد که این ارز چندان توسعه خواهی نخواهد یافت، اما سرانجام ارز شیبا اینو برخلاف تصور دیگران، جور دیگری رقم خورد...

ایلان ماسک، یکی از مشهور‌ترین میلیاردر‌های آمریکایی بود که در یکی از شبکه‌های مجازی خود به ارز دیجیتال شیبا اینو اشاره و به نوعی از آن حمایت کرد. درواقع قبل از این حمایت بیشتر فعالان عرصه ارزهای دیجیتال این ارز را به عنوان یک شوخی مجازی دانسته و چندان اهمیتی به آن نمی‌دادنند. اما با حمایت ایلان ماسک از این ارز، ارزش این ارز دیجیتال رشد بسیار چشمگیری داشت.

پس از آن و با رشد بیشتر این ارز، بسیاری از صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی نیز به جرگه حمایت‌گران این ارز پیوسته و نام آن را در لیست ارزهای پشتیبانی شده خود قرار دادنند. به همین سبب میزان ارزش ارز دیجیتال شیبا اینو رشد بیشتری یافت و دارندگان خود را به سود بسیار خوبی رساند.

ارزش شیبا چگونه تعیین می شود؟

در سال‌های گذشت و با افزایش اعتماد و اطمینان مردم نسبت به بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاران و کاربران زیادی به این بازار ورود کردنند. اما همچنان به دلیل نوسان‌های مختلفی که در این بازار وجود دارد، و به دلیل معاملات ارزی زیادی که در این بازار رخ می‌دهد، نمی‌توان نرخ مشخصی از میزان ارزش این ارز را بیان کرد.

اما یکی از ساده‌ترین روش‌هایی که می‌توان از طریق آن به ارزش ارز دیجیتال شیبا پی برد، میزان معاملات ارزی این ارز و درخواست مردم برای ارائه آن است. به زبان ساده‌تر، اگر به معاملات ارزی که اخیرا در بازار ارزهای دیجیتال نگاهی بیندازیم و تعداد دفعاتی که این ارز مورد معامله قرار گرفته را بررسی کنیم، می‌فهمیم که افزایش معاملات ارز دیجیتال شیبا نسبت به گذشته، نشان دهنده افزایش ارز این ارز نسبت به گذشته است. همچنین اگر میزان معاملات این ارز نسبت به گذشته کاهش یافته باشد، نتیجه می‌گیریم که محبوبیت این ارز نسبت به گذشته کاهش یافته است.

همچنین یکی دیگر از شیوه‌هایی که به ما کمک می‌کند که میزان ارزش ارز دیجیتال شیبا را بفهمیم این است که به میزان درخواست‌های کاربران نسبت به ارائه این ارز توجه کنیم. درواقع هرچقدر که میزان درخواست مردم برای ارائه این ارز نسبت به عرضه آن بیشتر باشد، باید نتیجه گرفت که ارز دیجیتال شیبا اینو از ارزش بالایی برخوردار است. همچنین هرگاه میزان درخواست مردم برای ارائه این ارز کاهش یابد، باید نتیجه گرفت که ارز دیجیتال شیبا دیگر کارکرد خوبی نداشته و ارزش آن بسیار کاهش یافته است.

قابلیت ها و مزیت های ارز دیجیتال shiba

از آنجای که هدف ریوشی برای ارائه ارز دیجیتال شیبا اینو ارتقا قابلیت‌ها و مزیت‌های ارز دوج کوین و بهبود شیوه عملکرد بازار ارزهای دیجیتال بود، از قابلیت‌ها و مزیت‌های یکسان با دوج کوین در این ارز دیجیتال استفاده کرد. در قسمت زیر به معرفی برخی از این قابلیت‌های کاربردی می‌پردازیم:

افزایش سرعت معاملات ارزی

از آنجایی که تمام معاملات ارزی در شبکه بلاک چین رخ می‌دهد، کاربران زیادی در لحظه انجام این معاملات حضور داشته و بر آن نظارت دارند. همچنین می‌توانند درمورد تایید یا عدم تایید این معاملات نظر دهند. علاوه بر این، به دلیل سوددهی بسیار خوبی که در این بازار اقتصادی وجود دارد، اشخاص زیادی قصد دستیابی به این سودها را داشته و تلاش می‌کنند که این دارایی را به حساب خود منتقل کنند.

یکی از جمله مواردی که باعث می‌شود از دسترسی این اشخاص به دارایی و سرمایه مردم جلوگیری شود افزایش سرعت معاملات ارزی است. درواقع هنگامی که ارز مورد نظر در کمترین زمان ممکن و با بیشترین سرعت خرید و فروش شود، کاربران موجود در شبکه بلاک چین چندان فرصتی برای تایید یا تکذیب معامله نداشته و حتی به آدرس‌ کیف‌ پول‌های دیجیتال یا دیگر آدرس‌هایی که در شبکه نمایان است دسترسی ندارند. بدین ترتیب نمی‌توانند به دارایی اشخاص تسلط پیدا کنند. پس افزایش سرعت در انجام معاملات ارزی باعث عدم ورود اشخاص غیر شده و از تقلب جلوگیری می‌کند.

انتقال سریع و آسان دارایی

یکی از اصلی‌ترین نکاتی که باعث می‌شود کاربران پس از یکبار معامله، دوباره به سراغ یک ارز دیجیتال بروند میزان سرعت آن در انتقال دارایی است. تصور کنید که جنسی را از شما خریداری کرده‌اند و به شما گفته‌اند که پولش را به صورت آنلاین به حساب شما انتقال می‌دهند، در چنین شرایطی قطعا شما دوست دارید که هرچه زودتر پولتان به حساب شما منتقل شود و هرچه این اتفاق زودتر رخ دهد میزان اعتماد شما به شخص خریدار بیشتر شده و بیشتر با او همکاری می‌کنید.

انتقال دارایی در شبکه ارزهای دیجیتال هم به همین صورت است. تصور کنید که ارزی را خریداری کرده و منتظرید که این دارایی به کیف پول دیجیتال شما منتقل شود، هرچه این انتقال کمتر طول بکشد خیال شما راحت‌تر بوده و بیشتر به سراغ خرید و فروش آن ارز می‌روید، اما اگر احیانا سرعت انتقال این ارز به کیف پول شما کند باشد، شما دیگر تمایلی به خرید و فروش این ارز ندارید.

پس انتقال سریع و آسان دارایی یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که رویشی در ارائه ارز دیجیتال شیبا اینو بکار برده است. همین مزیت باعث می‌شود که کاربران زیادی به خریداری این ارز علاقه‌مند شده و به همین شیوه ارزش این ارز را بالا ببرند.

افزایش امنیت معاملات ارزی

امنیت یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که در شبکه ارزهای دیجیتال وجود دارد. درواقع وجود یک سیستم داخلی امنیتی در ارزهای دیجیتال باعث افزایش امنیت در معاملات ارزی شده و از بروز تقلب در آن جلوگیری می‌کند. همانطور که گفتیم اشخاص زیادی قصد سرقت دارایی سرمایه‌گذاران و کاربران بازار ارزهای دیجیتال را دارند، به همین سبب از شیوه‌های مختلفی برای ورود به این بازار استفاده می‌کنند.

اما ارزهای دیجیتالی مانند توکن شیا که دارای یک سیستم امنیتی درونی هستند، با استفاده از میزان امنیتی که دارند، از ورود اینگونه افراد جلوگیری کرده و امکان تقلب را به صفر می‌رسانند. همچنین در شبکه بلاک چین نودها یا ماینرهای زیادی وجود دارد که وظیفه پشتیبانی و افزایش امنیت شبکه را برعهده دارند، این ماینرها با افزایش امنیت و کمک به انجام معاملات ارزی، خیال سرمایه‌گذاران را بابت نگه‌داری ارزهای خود راحت می‌کنند.

پشتیبانی از قراردادهای هوشمند


قراردادهای هوشمند
به عنوان یک پلتفرم برای اجراسازی قراردادها و معاملات ارزی عمل می‌کنند. درواقع پلتفرم قراردادهای هوشمند جایی است که طرفیت معامله تمامی اطلاعات خود را وارد کرده و منتظر ثبت آن می‌مانند.

پس از آن که پلتفرم قراردادهای هوشمند از صحت این اطلاعات مطمئن شد، تمام این اطلاعات را تایید کرده و پسپس خریدار و فروشنده می‌توانند معامله خود را در شبکه بلاک چین تایید کنند. توکن شیبا اینو دارای شبکه بلاک چین مستقلی نیست، به همین سبب به یک پلتفرم جداگانه برای ثبت اطلاعات خود نیاز دارد. در چنین شرایطی ارز دیجیتال SHIBA از قراردادهای هوشمند پشتیبانی کرده و تمام اطلاعات خود را بدون نیز به وجود شبکه بلاک چین، به این پلتفرم ارسال می‌کند.

پرداخت هزینه‌ها به صورت آنلاین

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کاربران بازار ارزهای دیجیتال نحوه پرداخت هزینه‌های معاملات ارزی است. امری که پلتفرم و ارز دیجیتال شیبا اینو از آن پشتیبانی می‌کند. درواقع ارز دیجیتال و پلتفرم شیبا اینو به واسطه سیستم درونی که در آن بکار رفته است نیازمند پرداخت سریع هزینه‌ها است. زیرا در صورت عدم پرداخت هیچ معامله‌ایی ثبت نمی‌شود.

امنیت شبکه شیبا چگونه است؟

همانطور که گفتیم موضوع امنیت در شبکه یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که کاربران بازار ارزهای دیجیتال به آن توجه می‌کنند. همچنین بسیاری از کسانی که تاکنون تجربه ایی در خرید ارز دیجیتال shiba نداشته‌اند، اولین سوالی که در هنگام مواجه با این ارز برایشان رخ می‌دهد این است که امنیت شبکه شیبا اینو به چه صورت است؟

همانطور که گفتیم ارز دیجیتال شیبا اینو به واسطه یک سیستم امنیتی درونی حفظ می‌شود. همچنین فعالیت این ارز برپایه بلاک چین اتریوم یکی دیگر از موضوعاتی است که باعث افزایش امنیت در این شبکه می‌شود. زیرا در شبکه بلاک چین اتریوم مانیرها و نودهایی وجود دارد که هرکدام از آنها قدرت بسیار بالایی داشته و برای حل معادلات ریاضی و محاسباتی بکار برده شده‌اند، به همین دلیل قدرت امنیتی بالایی دارند. وجود این ماینرها باعث حفظ و مراقبت از دارایی‌ها شده و از آنها در برابر سرقت اشخاص سودجو جلوگیری می‌کند.

البته لازم به ذکر است که وظیفه اصلی ماینرها و نودها حل معادلات ارسال شده و افزایش بلوک است، اما از آنجایی که این ماینرها از قدرت امنیتی بسیار بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل برای حفظ و مراقبت از ارز دیجیتال شیبا اینو از آن مراقبت می‌شود.

چه تعداد توکن شیبا در گردش است؟

از آنجایی که ارز دیجیتال و توکن شیبا یکی از پرسودترین ارزهای بازار دیجیتال است، کاربران زیادی قصد خرید و فروش این ارز دیجیتال را دارند. به همین سبب هم میزان عرضه این ارز در مقایسه با ارز دیجیتال دوج کوین بیشتر است. به صورت کلی اگر ارز دیجیتال دوج کوین 5 هزار عرضده داشته باشد، در همان زمان توکن شیبا اینو در حدود 15 هزار عرضه خواهد داشت.

در زمان نوشتار این مقاله حجم معادله‌های روزانه این ارز حدود 289,115,017 بوده و میزان سکه‌های در حال گردش آن در حدود 549,063,278,876,300 واحد است. این ارز در ابتدا به دلیل عدم آشنایی کاربران با قابلیت‌های آن، چندان مورد معامله قرار نمی‌گرفت. اما اکنون و پس از آشنایی کاربران با این ارز و قابلیت‌های بسیار کاربردی آن، سرمایه‌گذاران زیادی به مصرف دارایی خود در این زمینه علاقه‌مند شده‌اند.

خرید ارز دیجیتال شیبا

خرید ارز دیجیتال شیبا یکی از راحت‌ترین و اصولی‌ترین روش های سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال است. اما یکی از اصلی‌ترین سوالاتی که برای خریداران این ارز مطح می‌شود این است که چگونه باید این ارز پرسود را خریداری کنند؟

پاسخ بسیار ساده است، درواقع سرمایه‌گذاران و کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند از طریق سه روش به این ارز دست یابند:

 • در اولین روش کاربران می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و با تعیین میزان ارز مورد نظر و مشاهده میزان قیمت، فروشنده های مختلف، در نهایت ارز دیجیتال خود را خریداری کرده و آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.
 • دومین روش کاربران برای دستیابی به ارز دیجیتال شیبو اینو مراجعه به دارندگان این ارز است. درواقع کاربران می‌توانند به صورت مستقیم به سراغ دارندگان این ارز رفته و بدون پرداخت کارمزد، ارز شیبا اینو را خریداری کنند. البته این روش از امنیت بسیار کمتری در مقایسه با روش‌های دیگر برخوردار است. زیرا اشخاص هیچ شناختی از طرف مقابل خود نداشته و بدین صورت امکان عدم انتقال دارایی و سرقت وجود دارد.
 • سومین روشی که به کاربران کمک می‌کند که به ارز دیجیتال شیبا اینو دستیابی پیدا کنند مراجعه به صرافی های خارجی است. درواقع صرافی‌های خارج از کشور دارای امنیت بیشتری هستند و به همین دلیل برای بسیاری از سرمایه‌گذاران مناسب‌تر هستند. اما از آنجایی که کشور ایران به دلیل شرایط سیاسی مورد تحریم قرار دارد، دستیابی به این صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی کمی دشوار بوده و نیازمند استفاده از یک واسطه است.

خرید شیبا در ایران

همانطور که گفته شد بازار ارزهای دیجیتال یکی از جهانی‌ترین بازارهای اقتصادی است که سال‌ها در کشور ایران و کشورهای دیگر فعالیت داشته است. این فعالیت منجر به ایجاد صرافی های مختلف و کسب اطلاعات علاقه‌مندان به این عرصه شد. سرانجام پس از گذشت مدتی صرافی‌های مختلف و معتبری در ایران به وجود آمد که سابقه‌های درخشانی هم داشتند.

کاربرانی که در عرصه ارزهای دیجیتال و در کشور ایران فعالیت دارند می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به صرافی‌های معتبر ایرانی، یا مراجعه به سایت‌های آنلاین صرافی‌های معتبر، لیستی از قیمت‌ها و پلتفرم‌های فروش ارز دیجیتال شیبا اینو را مشاهده کرده و خرید خود را انجام دهند.

خرید شیبا با استفاده از موبایل

بسیاری از کاربرانی که در عرصه ارزهای دیجیتال و معاملات ارزی فعالیت دارند امکان مراجعه حضوری به صرافی‌های معتبر را ندارند، به همین دلیل بسیاری از صرافی‌های معتبر ایرانی(مانند صرافی تبدیل) برنامه و اپلیکیشن‌هایی را طراحی کرده‌اند که کاربران می‌توانند با استفاده از آنها و به راحتی ارز دیجیتال خود را خریداری کنند.

اپلیکیشن موبایل تبدیل یکی از همین برنامه‌های بسیار کاربردی است که توسط صرافی تبدیل به کاربرانش ارائه شده است. کاربران این صرافی با استفاده از این برنامه می‌توانند ارز مورد نظر را خریداری کرده، ارز خودرا به فروش رسانده و یا کیف پول دیجیتال خود را شارژ کنند. دراقع این برنامه برای بسیاری از کاربرانی که امکان مراجعه حضوری به صرافی‌ها یا دسترسی به اینترنت را ندارد، بهترین و ساده ترین روش برای دستیابی به ارز دیجیتال شیبا اینو است.

حداقل سرمایه برای خرید ارز شیبا چقدر است؟

یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال میزان هزینه و دارایی برای انجام سرمایه‌گذاری است. درواقع ارزهای موجود در بازار ارزهای دیجیتال به دلیل نوسان‌ها و تغییرات مختلفی که رخ می‌دهد، هیچگاه دارای ثبات قیمتی نیستند. به همین دلیل برای کاربران این سوال پیش می‌آید که حداقل سرمایه برای خرید ارز شیبا چقدر است؟

یکی از عواملی که می‌تواند به کاربران برای انجام خرید و فروش‌های ارزی کمک کند صرافی‌های معتبر است. برای مثال کاربران و خریداران ارزهای دیجیتال می‌توانند از طریق صرافی تبدیل(که یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است) با 100 هزار تومان در بازار معاملاتی و 400 هزار تومان پلتفرم خرید آسان، بسیاری از ارزهای معتبر مانند بیت کوین، شیبا اینو، اتریوم و غیره را از یک واحد خریداری کنند.

البته نمی‌توان به صورت قطعی درمورد میزان و حجم ارز خریداری شده سخن گفت، زیرا این ارزها در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله زیادی قرار گرفته و به همین دلیل نرخ قیمت آنها دائما در حال تغییر است. البته می‌توان با میزان مبلغ ذکر شده حداقل یک واحد از هر ارز را خریداری کرد.

سرمایه گذاری با خرید ارز دیجیتال شیبا اینو

بسیاری از کسانی که تاکنون در این بازار فعالیت نداشته‌اند، یا حتی تجربه‌ایی در خرید ارز دیجیتال شیبا اینو نداشته‌اند، سوالی در ذهنشان مطرح می‌شود که آیا سرمایه‌گذاری از طریق خرید این ارز امکان دارد یا خیر؟ بررسی و پاسخ به این سوال مشروط به بررسی قابلیت‌ها و کارکرد این ارز است.

درواقع ارزهای دیجیتالی که بتوانند قابلیت‌ها و کارکردهای خوبی از خود نشان دهند، بیشتر از دیگر ارزهای دیجیتال مورد توجه کاربران قرار گرفته و در معاملات ارزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین ارز دیجیتال شیبا اینو به سبب مزیت‌ها و قابلیت‌های کاربردی که داشت، در مدت زمان کمی پس از رشد، توانست محبوبیت زیادی بین سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال پیدا کند.

درواقع اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این باورند که ارز دیجیتال شیبا اینو به سبب قابلیت‌های خوبی که دارد و ارتقا‌بخشی ویژگی‌های قبلی دوج کوین و کمک به ارتقا بازار ارزهای دیجیتال، ارزش زیادی برای سرمایه‌گذاری دارد.

فروش ارز دیجیتال شیبا اینو

فروش ارز دیجیتال شیبا اینو یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌تواند سود خوبی را به کیف پول دارندگان این ارز منتقل کند. به همین دلیل با افزایش ارزش این ارز، بسیاری از کاربران و سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال شیبا اینو به فکر فروش آن افتادنند.

فروش ارز دیجیتال شیبا اینو از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی امکان‌پذیر است. البته دارندگان این ارز می‌توانند آن را به صورت مستقیم هم به فروش برسانند، اما از انجایی که این روش چندان امنیتی ندارد، کمتر کسی به سراغ آن می‌رود. در روش دیگر کاربران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های معتبر ایرانی و تعیین نوع و میزان ارز خود، میزان کارمزد معامله را مشاهده کرده و ارز خود را در لیست ارزهای فروشی قرار دهند. سپس باید منتظر بمانند که خریداران براساس میزان بودجه خود، نسبت به خرید ارز دیجیتال شیبا اینو اقدام کنند.

نحوه خرید ارز شیبا از صرافی تبدیل

معامله شیبا
همانطور که گفتیم صرافی تبدیل یکی از معتبرترین و کاربردی‌ترین صرافی‌های ایرانی است که با جمع‌آوری کادری مجرب، خدمات بسیار خوبی را به مشتریان خود عرضه کرده است. کاربرانی که قصد خرید از این صرافی معتبر را دارند می‌توانند به صورت حضوری به این صرافی مراجعه کرده و فرایند احراز هویت که شامل ثبت تمام اطلاعات شخصی است را انجام دهند.

سپس ارز مورد نظر و میزان آن را مشخص کرده و پس از مشاهده لیست فروشنده‌های ارز دیجیتال، خرید خود را ثبت می‌کنند. همچنین می‌توانند برای دفعات بعدی که قصد خرید از این صرافی را دارند، به صورت مجازی و آنلاین به سایت این صرافی مراجعه کرده و با ورود نام و اطلاعات و رمز خود، به پنل یا میز کار شخصی خود وارد شده و خرید ارز خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

روش نگه داری ارز شیب (چگونه از ارز دیجیتال شیبا اینو نگهداری کنیم؟)

حفظ و نگه داری از دارایی و سرمایه یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که هر شخصی به آن فکر می کند. همانطور که مشخص است تمام اشخاص برای دستیابی به آنچه که دارند زحمت کشیده‌اند، برای حفظ آن هم تلاش زیادی می‌کنند. همچنین از آنجایی که سرمایه‌ها و دارایی‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال در حال رشد و سوددهی هستند، اشخاص زیادی قصد دستیابی به این سرمایه را دارند. اما به نظر شما برای حفظ از این دارایی‌ها چه باید کرد؟

برنامه‌نویسان و طراحان بازار ارزهای دیجیتال با ارائه و تولید کیف پول‌های دیجیتال، فضای مناسبی را برای حفظ و نگه‌داری از ارزهای دیجیتال ایجاد کردنند. درواقع این کیف پول‌ها به گونه‌ایی طراحی شده است که دارای رمز بوده و فقط صاحبان آن می‌تواند رمزهای آن را مشخص کند. به همین دلیل برای محافظت و نگه‌داری از ارزهای دیجیتال توصیه می‌شود. هرکدام از این ارزهای دیجیتال دارای کیف پول‌های مخصوصی بوده و برای مراقبت از آنها طراحی شده است.

انواع کیف پول شیبا

همانطور که گفتیم هرکدام از ارزهای دیجیتال دارای کیف پول‌های مشخصی هستند که می‌تواند از آنها نگه‌داری کند. در قسمت زیر به بیان چند مورد از کیف پول‌های ارز دیجیتال شیبا اینو اشاره می‌کنیم:

 • کیف پول تراست والت (trust wallet)
 • کیف پول اتمیک والت (atomic wallet)
 • کیف پول مای اتر والت (my ether wallet)
 • کیف پول لجر نانو اس (ledger nano S)
 • کیف پول ترزور (trezor)
 • کیف پول لومی والت (Lumi wallet)
 • کیف پول متاماسک (meta mask)
 • کیف پول تبدیل (tabdeal)

هرکدام از این کیف پول‌های دیجیتال قابلیت نصب بر روی موبایل، دسکتاپ و وب را داشته و به صورت نرم افزاری یا کیف پول سخت افزاری مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرد. تمامی این کیف پول‌ها از طریق صرافی های معتبر ایرانی قابل دسترسی است. همچنین کاربرانی که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند می‌توانند کیف پول تبدیل را از طریق همین صرافی خریداری کرده و با استفاده از قابلیت‌ها و کارکردهای خوبی که دارد دارایی و سرمایه‌هایی خود را حفظ کنند.

کارمزد خرید و فروش ارز شیا اینو

میزان کارمزد در بازار ارزهای دیجیتال امری است که کاملا به صرافی‌های مختلف بستگی دارد. زیرا صرافی‌های مختلف باتوجه به عوامل مختلف مانند حجم ارز مورد نظر و نوع ارز خریداری شده، میزان کارمزد را تعیین می‌کنند.
معامله شیبا در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتال شیبا اینو در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین و البته با سابقه‌ترین صرافی‌های ایرانی است که سال‌های زیادی در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت داشته است. این صرافی با بکارگیری اشخاص باتجربه و کاردان، مجموعه کاملی از مشاوران و فعالان اقتصادی در عرصه ارزهای دیجیتال را گردهم جمع‌آوری کرده است.

خرید و فروش در این صرافی شامل مزیت‌های بسیاری است. کاربرانی که معاملات ارزی خود را در این صرافی انجام دهند می‌توانند از مزیت‌هایی مانند موارد زیر بهره ببرند:

 • مشاهده کارمزد پیش از معامله
 • وجود مشاوران حاذق و کاربلد
 • پشتیبانی از تمامی ارزهای دیجیتال
 • پشتیبانی از انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • انجام معاملات در سطح خارجی و بین المللی
 • سرعت بالا انجام معاملات و انتقال دارایی

آیا خرید ارز دیجیتال شیبا بدون احراز هویت امکان پذیر است؟

تمام کشورهایی که در زمینه بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند، برای فعالان این عرصه قوانین و چهارچوب‌های خاصی را تعیین کرده‌اند. کشور ایران برای اشخاصی که در این بازار فعالیت دارند هم قوانینی را مشخص و کاربران را به رعایت آن ملزم کرده است.

یکی از این قوانین انجام فرایند احراز هویت است. فرایند احراز هویت به معنی ثبت تمام اطلاعات شخصی سرمایه‌گذار و اطلاعات مربوط به ارز دیجیتال است. به همین منظور کاربرانی که قصد خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتال را دارند نمی‌توانند بدون انجام فرایند احراز هویت معاملات ارزی را خریداری کرده یا به فروش برسانند. البته انجام معاملات ارزی بدون فرایند احراز هویت در برخی از صرافی‌های خارجی امکان‌پذیر است، اما به صورت محدود. بدین صورت که کاربران این عرصه می‌توانند فقط برای برخی از خرید و فروش‌های ارز دیجیتال، فرایند احراز هویت را انجام ندهند.

آینده شیبا چگونه است؟

بازار ارزهای دیجیتال هر روزه یا هر ساله پذیرای ارزهای مختلفی است که هرکدام از آنها قابلیت و مزیت‌های خاصی دارند. اما یکی از سوالاتی که برای تمامی کاربران و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد این است که آیا این ارزها آینده‌ایی دارند؟

خرید SHIB
درواقع آینده ارز دیجیتال مانند شیبا اینو که مزیت‌ها و قابلیت‌های زیادی دارد به عواملی مانند میزان خرید و فروش آن در بازار ارزهای دیجیتال، میزان استقبال مردم از این ارز، عدم کاهش قابلیت‌ها و کارکردها و غیره بستگی دارد. درواقع اگر این ارز قابلیت‌ها و کیفیت اصلی خود را از دست ندهد و همچنان مورد توجه کاربران عرصه ارزهای دیجیتال باشد، در آینده هم رشد بسیار خوبی خواهد داشت.

بسیاری از اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این باورند که این ارز به دلیل قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار خوبی که دارد، در آینده حتی بیشتر از پیش مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت و در بسیاری از معاملات ارزی استفاده خواهد شد. به همین دلیل می‌توان گفت این ارز دارای آینده درخشانی خواهد بود.

خرید ارز شیبا (shiba) چگونه امکان پذیر است؟

همانطور که گفتیم خرید ارز دیجیتال شیبا از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی تبدیل که یکی از معروف‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ایرانی است با ارائه برنامه (خرید آسان) امکانات و تجهیزات و شرایط بسیار ساده‌ایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

در چنین شرایطی کاربران می‌توانند خرید ارز دیجیتال خود را با استفاده از موبایل و به صورت آنلاین انجام دهند. همچنین می‌توانند با انتخاب این گزینه بهترین قیمت‌ها و پلتفرم‌ها را برای خود انتخاب کرده و با استفاده از همان گزینه‌ها، خرید خود را ثبت کنند.

ارز دیجیتال شیبا چگونه نگه داری می شود؟

ارز دیجیتال شیبا اینو یکی از پرسودترین ارزهای دیجیتال است که حفظ نگه‌داری از آن جزو مهم‌ترین کارهای دارندگان این ارز است. کاربران برای حفظ و نگه‌داری این ارز از کیف پول‌های دیجیتال که در قالب نرم افزار و سخت افزار ارائه می‌شوند استفاده می‌شود. این کیف پول‌ها قابلیت نصب در وب، دسکتاپ و موبایل را هم دارد.

آیا خرید شیبا می تواند سودآور باشد؟

بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که ارز دیجیتال شیبا اینو بسیار سودمند بوده و دارای آینده خوبی است. همین امر می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که خرید ارز دیجیتال شیبا سودآور است و می‌تواند در آینده سود خوبی را به حساب دارندگان خود منتقل کند.

حداقل سرمایه برای خرید ارز دیجیتال شیبا چقدر است؟

برای خرید ارز دیجیتال شیباف یا اصولا هر ارز دیگری نمی‌توان نرخ دقیقی از قیمت را بیان کرد. اما از آنجایی که ارز دیجیتال به صورت واحدی به سرمایه‌گذاران این بازار عرضه می‌شود، سرمایه‌گذاران می‌توانند از مبلغ 100 هزار تومان در معاملات ارزی و 400 هزار تومان در خرید آسان، حداقل سرمایه برای خرید این ارز دیجیتال را داشته باشند.

نظر تخصصی کارشناسان تبدیل در مورد ارز شیبا

ارز محبوب و مردمی شیبا در ماه "می" سال 2021 در صرافی بایننس لیست شد و در اکتبر همان سال رشد 1200 درصدی را تجربه کرد و همه را مجذوب خود کرد. شیبا نیز همانند کلیت بازار مدتی است که در روند نزولی قرار دارد و بسیاری منتظر رشد مجدد این ارز شگفتی ساز هستند. محدوده 0.000006 تا 0.000007 محدوده حمایتی این ارز است و میتواند محدوده جذابی جهت سرمایه گذاری بلند مدت باشد. 0.000017 و 0.000034 مقاومت های شیبا در مسیر صعود هستند که با گذر از این قیمتها میتواند مجدد توجه دنیا را به خود جلب کند.

منابع:
coingecko.com
coinmarketcap.com

سوالات متداول
از کجا می توانیم شیبا (shiba) بخریم؟

ارز دیجیتال شیبا اینو را در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید معامله کنید. البته صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی پشتیبانی نمی‌کنند و ممکن است سرمایه شما در آن‌ها مسدود شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال است که ۲۰۰ ارز دیجیتال مختلف ازجمله شیبا اینو را پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع شیبا چطور امکان پذیر است؟

با استفاده از بخش خرید آسان ارز شیبا اینو در صرافی تبدیل، قادر خواهید بود در سریع‌ترین زمان ممکن به خرید و فروش این ارز دیجیتال بپردازید.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش شیبا اینو ( SHIB ) اقدام کنیم؟

اگر قصد خرید و فروش شیبا اینو را دارید اما نمی‌دانید چه زمانی بهترین فرصت برای این کار است، می‌توانید در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) عضو شوید. در این کانال تحلیل‌های ساده و کاربردی قرار دارد که می‌توانید در مسیر سرمایه‌گذاری خود از آن‌ها بهره‌مند شوید. در نهایت، مطالب سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی را نیز می‌توانید استفاده کنید.

حداقل سرمایه برای خرید ارز دیجیتال شیبا چقدر است؟

برای خرید ارز دیجیتال شیباف یا اصولا هر ارز دیگری نمی‌توان نرخ دقیقی از قیمت را بیان کرد. اما از آنجایی که ارز دیجیتال به صورت واحدی به سرمایه‌گذاران این بازار عرضه می‌شود، سرمایه‌گذاران می‌توانند از مبلغ 100 هزار تومان در معاملات ارزی و 400 هزار تومان در خرید آسان شیبا، حداقل سرمایه برای خرید این ارز دیجیتال را داشته باشند.

ارز دیجیتال شیبا چگونه نگه داری می شود؟

کیف پول‌های سرد و گرم بسیاری وجود دارند که می‌توانید ارز دیجیتال شیبا اینو خود را در آن‌ها نگه‌داری کنید. تراست ولت و متامسک ازجمله محبوب‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال محسوب می‌شوند. همچنین، کاربران صرافی تبدیل از کیف پول اختصاصی آن نیز می‌توانند استفاده کنند.

آیا خرید شیبا می تواند سودآور باشد؟

با توجه به پیش‌بینی‌های کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال، می‌توان گفت که آینده مثبتی در انتظار شیبا اینو نشسته است. البته به‌یاد داشته باشید که برای کسب سود از شیبا اینو باید دیدی بلند‌مدت داشته باشید.

آیا می‌توان شیبا اینو ( SHIB ) را استخراج کرد؟

از آن‌جایی که شیبا اینو بلاکچین اختصاصی ندارد و بر بستر اتریوم فعالیت می‌کند، آن را نمی‌توان استخراج کرد.

کارمزد خرید و فروش شیبا اینو (SHIB)‌ در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله شیبا در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با ۲۷۰ ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله