داستان ما

تیم تبدیل برای تحقق یک رؤیا تشکیل شده‌است. رؤیای ساختن دنیایی که در آن، هر فردی بتواند فارغ از دغدغه‌های مالی، مشغولِ کاری باشد که واقعاً به آن علاقه دارد و نگران حفظ و افزایش ارزش پس‌انداز خود نباشد. تبدیل برای پاسخگویی به یک پرسش همیشگی در خانواده، دوستان و اطرافیان ما به وجود آمد: «با پولمان چه‌کار کنیم؟ پولمان را در کدام بانک بگذاریم تا بیشتر سود کنیم؟ چه بخریم تا پولمان بی‌ارزش نشود؟» پرسشی که دغدغه‌ی روز بسیاری از افراد بود؛ بدون اینکه پاسخی قدرتمند برای آن وجود داشته باشد.

متأسفانه علیٰ‌رغم وجود ابزارهای متنوع، پیچیدگی و بعضاً دور از دسترس بودنِ راه‌حل‌های موجود باعث شده است که اغلب افراد نتوانند پاسخ مناسبی برای رفع نیاز خود پیدا کنند و از این رو، به راه‌حل‌های سنتی روی آورند و یا صرفاً با اضطراب، تماشاچی تحولات بازارهای مالی باشند و از فرصت‌های موجود بهره‌ نبرند.

تیم تبدیل، مجموعه‌ای از متخصصین باتجربه در حوزه‌ی مالی، سرمایه‌گذاری و تکنولوژی است که در تلاشند تا با ترکیب تکنولوژی و علم مالی،‌ ابرازهایی ساده، کارآمد و تخصصی در اختیار کاربران خود قرار دهند تا افراد، با هر سطح دانش و تجربه‌ای بتوانند دغدغه‌هایشان را در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری و حفظ و افزایش ارزش پس‌انداز خود، رفع کنند.

تحول یک صنعت کار ساده‌ای نیست؛ اما قولمان این است که همیشه در حال رشد و یادگیری خواهیم بود و پای رفع تمامی نیازها و دغدغه‌های مالی خانواده‌ی تبدیل ایستاده‌ایم.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید!

لوگو آپارات
banner background

همین حالا شروع کنید!

spacer

دکمه مقابل را بزنید و همین امروز معامله در تبدیل را آغاز کنید.