قیمت لحظه‌ای تتر

قیمت تتر را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

usdticon
USDT
TetherUS تتر
۲۴ ساعت اخیر
-1.53 %
1
USDT
51,120
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
8.46 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
1.00 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر -1.53 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 51,995 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 50,900 تومان
می‌دهید
usdticon USDT
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار تتر

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

#قیمت ارز دیجیتال تتر
خرید تتر

تتر (Tether) یکی از ارزهای دیجیتال است که با نماد USDT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. قیمت هر واحد تتر معادل یک دلار آمریکا است، به همین دلیل از قیمت ثابتی برخوردار است.

سرمایه‌گذاران با خرید تتر می‌توانند در شرایط بحرانی بازار از دام ضرر در امان باشند. از آن‌جایی که تتر قیمتی ثابت دارد، گاهی به‌عنوان ارز دیجیتال پایدار (Stable coin) نیز شناخته می‌شود. ارز دیجیتال تتر ابتدا روی پلتفرم امنی (Omni) ارائه شد. پلتفرم امنی به‌عنوان یک لایه‌ روی شبکه بلاکچین بیتکوین قرار دارد. این پلتفرم امکان معامله توکن‌های مختلف را در بستر بلاکچین فراهم می‌کند.

مدتی بعد، ارز دیجیتال تتر به‌صورت توکن ERC-20 بر بستر شبکه اتریوم عرضه شد. هم‌اکنون، تتر در بلاکچین‌های ایاس و ترون نیز موجود است. تتر یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی است که جهت معامله سایر ارزهای دیجیتال به‌کار می‌رود. هنگامی‌که در بازار ارزهای دیجیتال با نوسان و افت قیمت‌های شدید روبه‌رو هستید؛ می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به تتر تبدیل کنید و در جهت حفظ ارزش دارایی خود گام مؤثری بردارید.

چگونه می‌توانیم از قیمت لحظه‌ای تتر مطلع شویم؟

قیمت روز تتر هر لحظه می‌تواند متفاوت باشد، چراکه دلار نوسانات بالایی دارد. به همین دلیل، قیمت لحظه‌ای تتر دچار تغییراتی می‌شود. از آن‌جایی‌که امروز نوسانات قیمت تتر تنها به نوسانات دلار بستگی ندارد، عرضه و تقاضا نیز نقش مؤثری در تعیین قیمت روز تتر دارد.

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای تتر می‌توانید به صرافی ارز دیجیتال آنلاین تبدیل مراجعه کنید و در قسمت خریدوفروش، قیمت تتر ((USDT را به دلار مشاهده نمایید. همچنین با استفاده از نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، می‌توانید از قیمت لحظه‌ای تتر مطلع شوید و از طریق ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت تتر را تجزیه‌وتحلیل کنید.

تاریخچه قیمت تتر چیست؟

افراد بسیاری هر واحد تتر را معادل ۱ دلار آمریکا می‌دانند. اما گاهی قیمت تتر تغییر می‌کند. مثلاً هر تتر گاهی با قیمت ۰.۹۸ دلار و گاهی ۱.۰۱ دلار معامله می‌شود. برای اطلاع از ریشه این تغییرات، باید به‌صورت دقیق قیمت تتر را از ابتدای انتشار تاکنون تحلیل کنید.

ارزش ارز دیجیتال تتر با توجه به قیمت هر دو توکن USDT و USD تعیین می‌شود. به زبان ساده، ارزش تتر به‌طور نسبی از قیمت دلار واقعی تأثیر می‌گیرد. در ایران باید توجه داشت که قیمت تتر بیشتر از قیمت اصلی دلار است، چراکه نوسانات دلار در بازار ایران به‌صورت دقیقه‌ای بوده و نسبت به سایر کشورها بسیار بیشتر است.

نحوه استفاده از تاریخچه قیمت تتر

قیمت ارز دیجیتال تتر را با روش‌های متفاوتی می‌توان تحلیل کرد. در این بخش به بررسی چند نوع تحلیل می‌پردازیم که با استفاده از آن‌ها قادر خواهید بود که سرمایه‌گذاری معقولانه‌ای داشته باشید و قیمت ارز دیجیتال تتر را پیش‌بینی کنید. همراه ما باشید.

تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال یکی از رایج‌ترین انواع تحلیل در بازارهای مالی است. تحلیل‌گران تکنیکال تمرکز خود را بر داده‌ها و نمودارهای قیمت معطوف می‌کنند و آن‌ها را برای شناسایی الگوها و روند‌ها به‌کار می‌گیرند تا به پیش‌بینی قابل‌قبولی از آینده بازار دست پیدا کنند. اما تسلط بر دانش تحلیل تکنیکال چه تأثیری بر عملکرد معاملات دارد؟

اگر بدون دانش موردنیاز و تحلیل‌های متفاوت دست به معامله بزنید، مانند آن است که تاس پرتاب کرده‌اید. در این صورت، احتمال آن‌که عدد تاس ۶ باشد چندان زیاد نیست. درنتیجه، سرمایه‌گذار ریسک بالایی را متحمل می‌شود. حال ممکن است بپرسید برای یک تحلیل تکنیکال ساده چه اطلاعاتی باید داشته باشیم؟ در ادامه مواردی را بررسی می‌کنیم که در تحلیل تکینکال همواره باید به آن‌ها توجه داشته باشید و اطلاعاتی را درباره آن‌ها کسب کنید.

نمودارها

نمودارها اطلاعات مربوط به قیمت ارزهای دیجیتال را در طول مدت‌زمانی مشخص به‌صورت گرافیکی نشان می‌دهند. در تحلیل تکنیکال سه نوع نمودار از کاربردهای بسیار بالایی برخوردارند که عبارتند از:

حجم معاملات

مفهوم حجم معاملات در تحلیل تکنیکال یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. حجم معاملات عبارت است از تعداد ارزهای دیجیتالی که در یک بازه زمانی معین، معمولاً به‌صورت روزانه، معامله می‌شوند. از حجم معاملات برای تأیید روندها و الگوها استفاده می‌شود. هرگونه حرکت قیمتی به سمت پایین یا بالا با حجم نسبتاً زیاد، حاکی از روندی جدید است. اگر حجم معاملات در روند صعودی کاهش یابد، معمولاً نشان‌دهنده آن است که روند صعودی به‌زودی پایان می‌یابد.

سطوح حمایت و مقاومت

علاوه‌بر حجم معاملات، تحلیل‌گران تکنیکال مواردی مانند سطوح حمایت و مقاومت را نیز در نظر می‌گیرند. سطح حمایت در نمودار قیمت، خطی است که در آن تصور می‌شود تقاضا آنقدر بالا است که از کاهش بیشتر قیمت جلوگیری کند. این امر زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت‌ ارز دیجیتال به نقطه‌ای پایین‌تر از ارزش واقعی خود برسد. در چنین شرایطی، سرمایه‌گذاران فرصت را عالی شمرده و اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند فروشندگان نیز تمایل کم‌تری برای فروش دارایی خود در همان نقطه خواهند داشت.

اما سطح مقاومت، قیمتی دقیقاً برعکس حالت حمایت است. در این صورت، قیمت در نقطه‌ای بالاتر از ارزش واقعی خود قرار دارد و سرمایه‌گذاران بسیاری دارایی خود را به فروش می‌گذارند و خریداران دست نگه می‌دارند.

روندها

همچنین، روندها را نباید دست‌کم گرفت! حتماً عبارت روند صعودی یا نزولی به گوشتان خورده است. مسیر کلی بازار و نمودار قیمتی یک ارز دیجیتال را روند آن تعیین می‌کند. برای شناسایی روندها می‌توان از خط روند استفاده کرد.

تغییر بین روندهای نزولی و صعودی با الگوهایی ازجمله پرچم، سر و شانه، کف و سقف دوقلو، هارمونیک و بسیاری از الگوهای دیگر مشخص می‌شود. شناسایی این الگوها در تحلیل تکنیکال کاربرد بسیاری دارد.

تحلیل فاندامنتال

در تحلیل فاندامنتال، تحلیل‌گر شرایط یک پروژه یا شرکت را از جنبه‌های گوناگون بررسی می‌کند و همچنین اخبار و رویدادهای مهم مربوط به آن را دنبال می‌کند. بررسی تمام عوامل مؤثر بر عملکرد یک پروژه به‌طوری که بتوان ارزش ذاتی و پتانسیل‌های آن را تشخیص داد به‌عنوان تحلیل فاندامنتال تلقی می‌شود. در ادامه به مواردی می‌پردازیم که باید در تحلیل فاندامنتال بررسی کنیم.

ارزش کل بازار (Market cap)

ارزش کل بازار مقدار کل سرمایه در گردش یک ارز دیجیتال بر حسب دلار است که با فرمول زیر محاسبه می‌شود:

تعداد کل کوین‌های در گردش x قیمت ۱ واحد کوین = ارزش کل بازار

ارزش کل بازار به‌طور مستقیم بر میزان ریسک سرمایه‌گذاری تأثیر می‌گذارد. بالا بودن ارزش کل بازار یک پروژه به این معنا است که سرمایه بسیار زیادی در آن پروژه وجود دارد. این موضوع می‌تواند یکی از عواملی باشد که می‌تواند ریسک سرمایه‌گذاری را در آن پروژه کاهش دهد. علاوه‌بر ارزش کل بازار، حجم معاملات نیز در تحلیل فاندامنتال موردبررسی قرار می‌گیرد و از اهمیت بالایی برخوردار است.

میزان به‌صرفه بودن استخراج ارز دیجیتال

تحلیل‌گران فاندامنتال، میزان به‌صرفه بودن استخراج ارز دیجیتال را نیز بررسی می‌کنند؛ به این معنا که قیمت ارزهای دیجیتال قابل‌استخراج را با هزینه‌ای که صرف استخراج آن‌ها می‌شود مقایسه می‌کنند. از این طریق می‌توان از رشد بالقوه پروژه‌های مختلف آگاه شد.

نرخ بازگشت سرمایه

به همراه موارد بالا، نرخ بازگشت سرمایه ازجمله مواردی است که در تحلیل فاندامنتال بررسی می‌شود. نرخ بازگشت سرمایه عبارت است از مقدار سودی که یک ارز دیجیتال از قیمت اولیه خود تابه‌حال داشته است.

تاریخچه کلی پروژه

خرید دلار دیجیتال

همچنین اگر می‌خواهید از روش فاندامنتال ارز دیجیتال مدنظر خود را تحلیل کنید، باید تاریخچه کلی پروژه آن ارز دیجیتال را بررسی کنید.

دلیل این امر آن است که در حال حاضر، پروژه‌های بسیاری در دنیا وجود دارند که سال‌ها قبل راه‌اندازی شده‌اند پلتفرمی را ارائه کرده‌اند. با ورود ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین به عرصه سرمایه‌گذاری، این شرکت‌ها توانسته‌اند از طریق فناوری بلاکچین در پلتفرم خود و ارائه یک توکن، فعالیت‌های خود را بهبود ببخشند. بنابراین، برخورداری از یک پیشینه طولانی و خوب در ارائه یک فناوری یا پلتفرم، می‌تواند یکی از نقاط قوت پروژه‌ها به‌شمار رود.

کاربردهای پروژه

در کنار بررسی تاریخچه یک پروژه و میزان سودآوری آن، باید به کاربردهای آن نیز توجه داشت. این کار را باید زیرکانه انجام داد، چراکه بسیاری از پروژه‌ها کاربردهایی را ارائه می‌دهند که ارزش چندانی ندارند. اما چگونه کاربردهای یک پروژه ارزش پیدا می‌کنند؟ کاربردهای یک پروژه زمانی ارزش پیدا می‌کنند که در پاسخ به یک نیاز واقعی ارائه شده و نوآورانه باشند.

برنامه‌های پیش رو پروژه

نقشه راه و برنامه‌هایی که یک پروژه پیش روی خود دارد، ازجمله مواردی هستند که باید در تحلیل فاندامنتال مدنظر قرار دهیم. باید دید که چه مقدار از برنامه‌های قبلی یک پروژه تابه‌حال موفق بوده است و چه مقدار با شکست روبه‌رو شده است. در کنار این موارد، دلایل هرکدام نیز باید مشخص شوند.

شناخت رقبا

با شناخت رقبای پروژه مدنظر خود قادر خواهیم بود تا از تشخیص دهیم از میان پروژه‌های مشابه با کاربردهای تقریباً یکسان، کدام‌یک در طولانی‌مدت موفق و ماندگار خواهد بود. یکی از نکات اساسی که در بررسی رقبای یک پروژه باید به آن توجه داشت این است که در ابتدا باید تمام پروژه‌های رقیب را پیدا کنیم و با جمع ارزش بازار آن‌ها نسبت به جایگاه و ارزش کلی فناوری ارائه‌شده از سوی آن پروژه‌ها به یک دید کلی دست پیدا کنیم.

اگر مقدار کلی ارزش بازار مربوط به یک پلتفرم نسبت به کل سرمایه‌ موجود در بازار ارزهای دیجیتال چشم‌گیر باشد، می‌توان این احتمال را داد که آن پلتفرم در آینده توسعه و رشد خوبی را تجربه کند.

برای بررسی رقبای یک پروژه باید تمام عوامل گفته‌شده در تحلیل فاندامنتال را بین پروژه‌هایی با اهداف و کاربرد مشابه که رقیب محسوب می‌شوند، مورد مقایسه قرار داد.

نسبت ارزش شبکه به تراکنش‌ (NVT)

از تقسیم ارزش بازار فعلی یک ارز دیجیتال بر حجم تراکنش‌های ۲۴ ساعت گذشته آن، پارامتری به نام نسبت ارزش شبکه به تراکنش‌ حاصل می‌شود. هدف از محاسبه نسبت ارزش شبکه به تراکنش آن است که ببینیم نسبت ارزش کل شبکه به فعالیت‌های شرکت‌کنندگان شبکه به‌عنوان سرمایه‌گذار چگونه است.

اگر ارزش کل بازار یک ارز دیجیتال بالا باشد و فعالیت کاربران یا همان حجم تراکنش‌ها پایین باشد، نسبت ارزش شبکه به تراکنش مربوط به آن ارز دیجیتال بالا است. بالا بودن این نسبت می‌تواند روند نزولی را در چند روز آتی خبر دهد.

تحلیل نسبت ارزش شبکه به تراکنش به این صورت است که وقتی این پارامتر در یک ارز دیجیتال بالا باشد، نشان می‌دهد که ارزش شبکه آن بر حجم معاملات غلبه دارد. این امر معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت به‌طور حبابی افزایش یابد و بی‌ثبات باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت تتر

اگر بخواهیم ارز دیجیتال تتر را از روش تکنیکال تحلیل کنیم، باید گفت که انتظار نمی‌رود این ارز افزایش یا کاهش شدیدی را در مسیر خود تجربه کند، چراکه همواره بین 5 تا 10 درصد نوسان داشته است. اگر قصد دارید بر تتر سرمایه‌گذاری کنید، همواره باید به نمودار قیمت تتر توجه داشته باشید. مثلاً، وقتی قیمت تتر به 0.98 دلار رسید، خرید کنید و در قیمت‌های بالاتری مثل 1.1 دلار تتر خود را بفروشید.

بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت که این ارز دیجیتال مناسب معاملات کوتاه‌مدت است، چراکه نوسانات خفیف تتر به‌طور روزانه اتفاق می‌افتد و اگر بخواهید زیرکانه عمل کنید، همین نوسانات کوچک را نیز غنیمت می‌شمارید و از آن‌ها سود خوبی کسب می‌کنید.

در سال 2020، برخی از کارشناسان و متخصصین تصور می‌کردند که تتر پس از آن‌که ریپل (XRP) را پشت سر گذاشت و رتبه سوم بازار را کسب کرد، می‌تواند به قیمت‌های بالاتری مانند 1.5 یا 1.6 دلار نیز دست پیدا کند. اما چنین اتفاقی نیفتاد. حتی در سبزترین روزهای بازار نیز قیمت تتر از ۱ دلار فاصله چندانی نگرفت.

در تاریخ 26 آوریل 2017 بود که تتر به پایین‌ترین قیمت خود، یعنی 0.91 دلار رسید. البته پس از چند ماه دوباره توانست به 1.1 دلار که بالاترین قیمت آن است برسد. سال بعد در نوامبر 2018، قیمت تتر به 0.97 دلار سقوط کرد و پس از یک ماه، مجدداً با رشد 60 درصدی به 1.03 دلار افزایش پیدا کرد. بنابراین، اگر قصد دارید تتر را به‌صورت تکنیکال تحلیل کنید کافی است منتظر باشید تا قیمت آن به بالا یا پایین ۱ دلار تغییر یابد.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تتر

مهم‌ترین ویژگی ارز دیجیتال پایدار تتر آن است که در موج‌های شدید بازار نیز غرق دریای ضرر نمی‌شود. اساساً، تتر به‌عنوان سپری در برابر ناپایداری قیمت سایر ارزهای دیجیتال به‌کار می‌رود تا از ضرر سرمایه‌گذاران جلوگیری کند. جالب است بدانید که ارز دیجیتال بلاکچین‌محورِ تتر، علاوه‌بر این‌که از امکانات ارزهای دیجیتال برخوردار است، همانند ارزهای رایج فیزیکی نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال را ندارد و قیمت نسبتاً ثابتی دارد. اما چنین موضوعی چطور ممکن است؟

این‌که تتر برخلاف سایر ارزهای دیجیتال دچار نوسان قیمت نمی‌شود به این دلیل است که این ارز دیجیتال از سوی ارزهای فیات مانند دلار، یورو و ین پشتیبانی می‌شود. درنتیجه، برخلاف ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم یا بیتکوین، ارزش آن به قیمت ارزی که پشتوانه آن است بستگی دارد.

بهترین قیمت تتر در این مدت چقدر بوده است؟

همان‌طور که اشاره شد، تتر در دسامبر ۲۰۱۸ به بالاترین قیمت خود یعنی 1.03 دلار دست یافت. با آن‌که قیمت تتر قبلاً به کم‌تر یا کمی بیشتر از 1 دلار رسیده است، بااین‌حال، تا زمانی‌که معامله‌گران توکن‌های USDT را با قیمت 1 دلار بازخرید کنند و باور داشته باشند که عواید انتشار به‌صورت کامل با دارایی‌های نقدی وثیقه محفوظ است، قیمت تتر تغییر نخواهد کرد.

دقت داشته باشید که شرکت سازنده تتر ادعا کرده است که این ارز دیجیتال از سوی دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود تا قیمت آن همواره ثابت و برابر با ۱ دلار باشد.

قیمت تتر بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

معامله تتر
بسیاری از مبتدیان از ویژگی‌های خاص تتر که آن را به یک ارز دیجیتال پایدار خاص تبدیل می‌کند اطلاعی ندارند. تتر ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که آن را ارزشمند کرده‌اند. در وهله اول، تتر از تاریخچه خوبی برخوردار است. از آنجایی‌که بسیاری از کاربران USDT را پذیرفته‌اند و آن را معامله می‌کنند، تتر نسبت به سایر پروژه‌ها مشروعیت قابل‌توجهی دارد. امروز حتی بسیاری از پروتکل‌ها و فروشندگان در اکوسیستم خود از ارز دیجیتال تتر به‌عنوان روشی معتبر برای پرداخت و مبادله استفاده می‌کنند.

علاوه‌براین، در نظر داشته باشید که تتر ذخایر قابل‌توجهی دارد. درنتیجه، نوسانات شدید بازار نمی‌تواند ارزش آن را با خودش بالا و پایین ببرد.

همچنین، تتر قابلیت‌های سایر ارزهای دیجیتال ازجمله امنیت و معاملات همتا به همتا را نیز ارائه می‌دهد. بنابراین، تتر به‌راحتی می‌تواند از منافع کاربران و معامله‌گران ارزهای دیجیتال محافظت کند. تتر، علاوه‌بر این‌که در برابر نوسانات بازار ایمن است، سود نقدینگی را نیز ارائه می‌دهد. همه عواملی که مطرح شد در کنار هم به ارز دیجیتال تتر ارزش بخشیده‌اند و آن را به یک ارز دیجیتال محبوب تبدیل کرده‌اند.

نقش ارز دیجیتال تتر این است که در برابر نوسانات بازار، نقدینگی و امنیت را فراهم کند، چراکه در تئوری، ارزش آن تغییرناپذیر است. میزان ارزش ارز دیجیتال تتر کاملاً به ذخایر آن بستگی دارد. مادامی‌که تتر با نسبت 1:1 معامله شود، قیمت آن معادل 1 دلار آمریکا خواهد بود.

پیش‌بینی قیمت تتر چگونه انجام می‌شود؟

خرید دلار دیجیتال
برای آن‌که از نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی قیمت تتر مطلع شوید می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (algotahlil@) مراجعه کنید. دقت داشته باشید سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال همواره مستلزم ریسک‌پذیری است، بنابراین، کانال‌هایی که تحلیل ارائه می‌کنند نیز تنها بر اساس نظر متخصصین این حوزه فعالیت می‌کنند.

پیش‌بینی آینده قیمت تتر

ارزهای دیجیتال پایداری مانند تتر برای سرمایه‌گذاری بلندمدت مناسب نیستند، چراکه ارزش آن‌ها همواره ثابت است و رشد را تجربه نخواهد کرد. تتر را تنها می‌توان به‌عنوان ذخیره ارزش در نظر گرفت، چراکه یک واحد آن همواره باید با یک دلار آمریکا برابر باشد. همچنین، یکی از مهم‌ترین مزایای تتر، استفاده از آن به‌عنوان روش پرداخت در معاملات است که روشی بسیار ساده‌تر از بیت‌کوین محسوب می‌شود.

قیمت امروز بیت کوین با قیمت فردای آن متفاوت خواهد بود. درنتیجه، یکی از دلایلی که ما را به استفاده از تتر ترغیب می‌کند، پایدار بودن آن است. اگر می‌خواهید سرمایه‌ خود را در دنیای ارزهای دیجیتال نگه دارید و در عین حال در نوسانات بازار ارزهای دیجیتال ضرر نکنید، ارز دیجیتال پایدار تتر گزینه‌ای مناسب برای سرمایه شما محسوب می‌شود.

معامله‌گران ارزهای دیجیتال باید از تغییر چشم‌انداز ارزهای دیجیتال مطلع باشند. آینده تتر و سایر ارزهای دیجیتال به مواردی مانند نقدینگی، شفافیت و کفایت وثیقه بستگی دارد. این موارد ویژگی‌هایی هستند که برای پیش‌بینی آینده تتر و سایر ارزهای دیجیتال باید همواره به آن‌ها توجه داشته باشید.

بهترین زمان خریدوفروش تتر چه زمانی است؟

بهترین زمان خرید تتر، زمانی است که قیمت دلار روی خطی ثابت قرار داشته باشد. بااین‌حال، اگر از آن‌ دسته افرادی هستید که تنها به‌دنبال حفظ سرمایه نیستند، می‌توانید از نوسانات کوچک و روزانه تتر سود کسب کنید. از طریق صرافی ارز دیجیتال آنلاین تبدیل، می‌توانید به‌سادگی با تومان ارز دیجیتال تتر را خریداری کرد.

تبدیل قیمت تتر به تومان چگونه انجام می‌شود؟

برای خرید ارز دیجیتال تتر در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده‌ای را پشت سر می‌گذارید. از طریق این صرافی می‌توانید ارز دیجیتال تتر را با کارمزدی بسیار کم خریداری کنید. در این فرایند با استفاده از سرویس خرید آسان ارز دیجیتال می‌توانید تنها در عرض چند ثانیه تراکنش خود را انجام دهید و پول خود را به ارز دیجیتال تتر تبدیل کنید.

در این صورت، کافی است وارد بخش خرید آسان شوید، مقدار توکن‌های مدنظر خود را انتخاب کرده و تراکنش را ثبت کنید. ناگفته نماند که هزینه تراکنش بر اساس بهترین قیمتی است که از سوی فروشندگان در نظر گرفته شده است.

یکی دیگر از روش‌های تبدیل قیمت تتر به تومان در صرافی تبدیل آن است که می‌توانید از بازار حرفه‌ای مستقیماً پول خود را به ارز دیجیتال تتر تبدیل کنید. برای این منظور باید وارد قسمت تبدیل تومان به تتر شوید و سپس تعداد توکن و قیمت مدنظر خود را برای خرید مشخص کنید. در مرحله بعد باید منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان قیمت شما را بپذیرد.

سوالات متداول
چگونه قیمت تتر را پیش بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی تتر (TetherUS) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان تتر را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن تتر (TetherUS) USDT علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل تتر خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج تتر هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است یا خیر. قیمت تتر می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی تتر، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج تتر سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش تتر در صرافی ارز دیجیتال تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

از کجا قیمت تتر را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت تتر (TetherUS) USDT را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای تتر را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت تتر را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله