pepeicon

خرید و قیمت ارز دیجیتال پپه - PEPE

ارز دیجیتال پپه

خرید ارز دیجیتال پپه (PEPE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت پپه به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز پپه بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش پپه اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز پپه هستند.

معامله پپه

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت پپه به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 PEPE = 0.33438 IRT

pepeicon

پپه

خرید آسان پپه
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت پپه

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، پپه می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

pepeicon

pepe

پپه

تومان --

pepeicon

pepe

پپه

قیمت دلاری

0.000004949 USDT

قیمت تومانی

تومان 0.3335

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.508 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

خرید ارز دیجیتال پپه

اگر قصد دارید ارز دیجیتال پپه (Pepe) را خریداری کنید، می‌توانید در یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی از جمله تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از عبور از مراحل احراز هویت در این صرافی، می‌توانید ارز دیجیتال پپه را خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال پپه

همان‌طور که می‌دانید، خرید ارز دیجیتال امری است که اگر در زمان مناسب انجام نشود، می‌تواند سرمایه خریدار را بر باد دهد. فروش آن نیز از حساسیت‌های بسیاری برخوردار است. هرگاه قصد فروش ارز دیجیتال پپه را داشتید، در وهله اول حتماً تحلیل کارشناسان مربوطه را در مورد پپه بررسی کنید و از شرایط بازار به‌سادگی عبور نکنید. این موضوع عاملی تعیین‌کننده در میزان سود و زیان شما است.

پپه (PEPE) چیست؟

خرید ارز ‌‌پپه

پپه یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر شخصیت محبوب میم معروف، پپه قورباغه است. این ارز دیجیتال تراکنش‌های سریع، ایمن و کم‌هزینه را ارائه می‌دهد و در
عین حال تجربه‌ای سرگرم‌کننده و منحصربه‌فرد را فراهم می‌کند. با توجه به این‌که تعداد طرفداران بازار ارزهای دیجیتال روزبه‌روز افزایش می‌یابد، پپه در میان علاقه‌مندان این بازار و همچنین دوست‌داران میم، محبوب شده‌است.

اگر قصد دارید به‌طور کامل با بنیان‌گذاران، مزایا، تاریخچه، اهداف و سایر موارد مربوط به ارز دیجیتال پپه آشنا شوید، همراه ما باشید.
په‌په یک میم‌کوین است که به‌منظور ادای احترام به میم محبوب اینترنتی «پپه قورباغه» ایجاد شده‌است. عرضه در گردش این ارز دیجیتال 420,690,000,000,000 واحد است و در حال حاضر با قیمت 0.0000082790 دلار معامله می‌شود.

از زمان راه‌اندازی دوج کوین (DOGE) در سال 2013، اصطلاح «میم‌کوین» در بازار ارزهای دیجیتال رواج یافته‌است. پپه‌کوین نیز از آن دسته ارزهای دیجیتالی است که نماد آن، از میم معروف پپه قورباغه گرفته شده‌است. جالب است بدانید از ابتدای راه‌اندازی تا به امروز، این توکن بیش از ۰۰۰,۲ درصد افزایش قیمت داشته است. از همین رو، خریداران اولیه آن میلیون‌ها دلار سود کرده‌اند.

تاریخچه پیدایش پپه (PEPE)

پپه (PEPE) یک میم کوین است که از شخصیت پپه قورباغه الهام گرفته است. این میم‌کوین با این هدف ایجاد شد که از ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu) که محبوب‌ترین میم‌کوین است، پیشی بگیرد. راه‌اندازی پپه مخفیانه بود، یعنی پیش‌فروش نداشت. جالب است بدانید که مالیات شامل آن نمی‌شد.

عرضه در گردش پپه‌کوین 420,690,000,000,000 واحد توکن است. میم‌کوین PEPE در اواسط آوریل 2023 عرضه شد. تنها سه هفته پس از عرضه این ارز دیجیتال، ارزش بازار آن به بیش از 420 میلیون دلار رسید.

پپه (PEPE) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز دیجیتال پپه که میراث پپه قورباغه، شخصیتی با سابقه طولانی و بحث‌برانگیز است، در بازار ارزهای دیجیتال توکنی منحصربه‌فرد محسوب‌می‌شود. تعهد پروژه به شخصیت پپه، آن را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز کرده و باعث جذابیت بیشتر آن را در جامعه کریپتو شده‌است.

سیستم توزیع مجدد یکی دیگر از جنبه‌های منحصربه‌فرد PEPE است، زیرا به سهام‌داران بلندمدت پاداش می‌دهد و کاربران را تشویق می‌کند تا توکن را برای مدت طولانی‌تری نگه‌دارند. هدف پروژه از این امر، افزایش انگیزه دارندگان پپه و موفقیت بیشتر در طولانی‌مدت است.

مکانیسم توکن‌سوزی PEPE تفاوت آن را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال برجسته‌تر می‌کند. همچنین هدف آن حفظ کمبود در بازار است. در نهایت، سیاست عدم دریافت مالیات، یکی دیگر از مواردی است که PEPE را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند. با عدم تحمیل کارمزد تراکنش، این پروژه می‌تواند مخاطبان بیشتری را جذب کند و پایگاه کاربران خود را گسترش دهد.

هدف از خلق پپه (PEPE)

پپه‌کوین با الهام گرفتن از قورباغه نمادین پپه قصد دارد به پادشاه میم‌ها تبدیل شود. پپه‌کوین با راه‌اندازی منصفانه، مالیات صفر و رویکردی متمرکز بر جامعه، می‌تواند تأثیر به سزایی در دنیای ارزهای دیجیتال بگذارد. نقشه راه پروژه بر دستیابی به الگوهای رفتاری از طریق مشارکت جامعه و تحولات نوآورانه متمرکز است. هدف کلی پپه‌کوین آن است که بیش از 000,100 کاربر را جذب کند.

ارزش پپه چگونه تعیین می‌شود؟

خرید پپه PEPE

در بازار ارزهای دیجیتال، عوامل گوناگونی بر قیمت توکن Pepe تأثیر می‌گذارند. در این بخش عوامل مؤثر بر قیمت پپه را بررسی می‌کنیم.

تقاضای بازار

افزایش قیمت یک ارز دیجیتال با تقاضای بازار برای آن رابطه مستقیم دارد. اگر کاربران بازار بیش از فروش، اقدام به خرید په‌په کنند، قیمت آن رشد می‌کند. اما از سوی دیگر، اگر افراد بیش از آن‌که Pepeرا خریداری کنند، دست به فروش آن بزنند، پپه با کاهش قیمت مواجه خواهد شد.

عرضه توکن

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت ارز دیجیتال پپه، میزان عرضه در گردش آن است. در صورتی که pepeهای محدودی در بازار موجود باشد، کاربران شاهد افزایش قیمت خواهند بود. این در حالی است که اگر واحدهای بیشتری از پپه وجود داشته‌باشد، قیمت این ارز دیجیتال کاهش می‌یابد.

توسعه پروژه

هرچقدر که پروژه پپه در دستیابی به اهداف خود موفق عمل کند، قیمت این ارز دیجیتال نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت. اخبار مثبت مانند پیشرفت و توسعه در فناوری و همکاری‌های جدید می‌تواند اعتماد معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را بیشتر از قبل جلب کند. در نتیجه، کاربرانی که شاهد این پیشرفت هستند تمایل بیشتری به خرید پپه خواهند داشت.

رقابت

پروژه‌های مشابه و رقیب پپه مانند سایر میم‌کوین‌ها، می‌توانند بر قیمت ارز دیجیتال Pepeتأثیرگذار باشند. به این صورت که اگر پروژه رقیب بتواند از طریق افزایش مزایا و پیشرفت‌های پی‌درپی توجه بیشتری را به خود جلب کند، ممکن است سرمایه‌گذاران تمرکز خود را از پپه بردارند و به سراغ پروژه رقیب بروند. در این صورت قیمت Pepe نیز کاهش خواهد یافت.

روند کلی بازار

روند کلی بازار تأثیر به سزایی بر قیمت ارز دیجیتال می‌گذارد. اگر روند بازار به‌طور کلی صعودی باشد، قیمت Pepeنیز همانند بسیاری از سایر ارزهای دیجیتال روند صعودی را در پیش می‌گیرد. برعکس این موضوع نیز صادق است. اگر بازار وارد روند نزولی شود، به‌احتمال‌زیاد پپه نیز با کاهش قیمت مواجه خواهد بود.

قابلیت‌ها و مزایای پپه

پپ کوین یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده‌است. این بدان معنا است که از امنیت و اعتبار شبکه اتریوم بهره می‌برد و در عین حال، با برنامه‌های غیرمتمرکز(dApps)و کیف پول‌های مختلف سازگار است. یکی از ویژگی‌های کلیدی پپه‌کوین مکانیسم کاهش تورم آن است.

علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای Pepecoin تمرکز آن بر مشارکت و توسعه جامعه است. تیم ارز دیجیتال پپه قصد دارد با تعامل منظم با کاربران از طریق رسانه‌های اجتماعی و ارائه به‌روزرسانی‌هایی در حوزه پیشرفت پروژه، یک جامعه قوی و حامی ایجاد کند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال PEPE چه کسانی هستند؟

در حال حاضر، بنیان‌گذاران PEPE ناشناس هستند. البته این موضوع در دنیای ارزهای دیجیتال غیرعادی نیست. اگرچه اطلاعات کمی در مورد تیم توسعه‌دهندگان پپه در دسترس است، اما آن‌ها با استفاده از رسانه‌های اجتماعی مانند توئیتر توانسته‌اند توجه زیادی را به خود جلب کنند. از همین طریق نیز میم‌کوین خود را تبلیغ و جامعه خود را ایجاد کرده‌اند.

امنیت شبکه پپه چگونه است؟

PEPE یک توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم است که با مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) ایمن شده‌است. اعتبارسنج‌های غیرمتمرکز برای پردازش تراکنش‌ها و ایمن‌سازی شبکه، 32 واحد اتریوم را استیک می‌کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الگوریتم اجماع کلیک کنید.

چه تعداد توکن پپه در گردش است؟

به‌طور کلی، حداکثر عرضه و تعداد کل توکن‌های موجود ارز دیجیتال پپه معادل 420,690,000,000,000 واحد است. تعداد توکن‌های در گردش په‌په نیز به همین میزان است. همچنین، ارزش بازار این ارز دیجیتال معادل 1,133,301,091 دلار است.

نحوه خرید پپه از صرافی تبدیل

معامله PEPE

برای خرید ارز دیجیتال پپه از صرافی ارز دیجیتال تبدیل باید مراحلی را طی کنید. این مراحل را در بخش زیر برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

 1. وارد سایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل شوید و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
 2. با رعایت نکات درخواست‌شده، فرآیند احراز هویت را پشت‌سر بگذارید.
 3. پس از مراجعه به کیف پول اختصاصی خود در صرافی تبدیل، موجودی آن را به تومان شارژ کنید.
 4. یکی از بازارهای تتری یا تومانی را انتخاب کنید.
 5. مقدار موردنظر ارز دیجیتال پپه را وارد و سفارش خود را ثبت کنید.

روش نگهداری پپه

اگر از کاربران صرافی تبدیل باشید از سایر کیف پول‌های ارز دیجیتال بی‌نیاز خواهید بود! چراکه تبدیل کیف پول اختصاصی خود را به کاربران ارائه می‌کند. بااین‌حال، در ادامه این بخش کیف پول‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که از ارز دیجیتال PEPE پشتیبانی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کیف پول ارز دیجیتال کلیک کنید.

 • تراس توالت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • توکن پاکت (TokenPocket)
 • تورس (Torus)
 • فجر (Ledger)

کارمزد خرید و فروش پپه

معامله پپه در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش PEPE در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل در ارائه ارزهای دیجیتال تنوع بسیاری دارد، به‌طوری که پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام می‌توانید بیش از 220 ارز دیجیتال را در آن خرید و فروش کنید. علاوه بر این، کاربران این صرافی از کیف پول اختصاصی بهره‌مند خواهند بود. این کیف پول جایگاهی امن برای نگهداری دارایی‌های شما به‌شمار می‌رود.

یکی دیگر از مزایای صرافی تبدیل، رابط کاربری جذاب و پیشرفته آن است. علاوه‌بر این موارد، کاربران این صرافی از ابزارهای معاملاتی نظیر حد ضرر و OCOنیز می‌توانند بهره‌مند شوند.

مزایای صرافی ارز دیجیتال تبدیل تنها به موارد نام‌برده محدود نمی‌شود! این صرافی برای دسترسی بیشتر به معاملات دشواری کم‌تر در انجام آن‌ها، نرم‌افزار اختصاصی خود را ارائه می‌کند که با استفاده از آنبه آسانی می‌توانید در هرجا که باشید معاملات را انجام دهید.

در بخش زیر، فهرستی از سایر مزایای خرید و فروش ارز پپه را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل مشاهده می‌کنید.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • احراز هویت سریع کاربران
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • امکان مبادله‌ی دو ارز دیجیتال (Swap)
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۶ بانک
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید پپه بدون احراز هویت ممکن است؟

پاسخ به چنین سؤالی به صرافی یا پلتفرمی بستگی دارد که قصد خرید پپه را در آن دارید. برخی صرافی‌ها کاربران خود را قادر می‌سازند تا بدون احراز هویت به خرید و فروش پپه بپردازند. اما دقت داشته‌باشید که صرافی‌های معتبر، پیش از هرچیز از شما درخواست می‌کنند که فرآیند احراز هویت را به پایان برسانید.

با آن‌که می‌توانید بدون تکمیل فرآیند احراز هویت به خرید و فروش پپه بپردازید، امنیت سرمایه شما تضمین نمی‌شود. همواره به سراغ صرافی‌های معتبر بروید و پیش از خرید ارزهای دیجیتال تحقیق کنید. در ضمن، برای کسب اطلاعات بیشتر درزمینه صرافی‌های خارجی بدون احراز هویت کلیک کنید.

آینده پپه چگونه است؟

چشم‌انداز آینده پپه‌کوین نامشخص است. برخی از کارشناسان معتقدند که در آینده میم‌کوین‌های بسیاری مشابه Pepe ایجاد خواهند شد. این میم‌کوین‌ها بخش مهمی از چشم‌انداز معاملات ارزهای دیجیتال محسوب می‌شوند. بااین‌حال، پیش‌بینی آینده بلندمدت هر ارز دیجیتال، از جمله په‌په‌کوین، دشوار است.

منابع:

coinmarketcap.com

datawallet.com

coindesk.com

سوالات متداول خرید پپه

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید پپه

از کجا می‌توانیم پپه (PEPE) بخریم؟

انواع صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و داخلی ارز دیجیتال پپه را ارائه می‌کنند. اما این نکته را فراموش نکنید که در صرافی‌های خارجی ممکن است سرمایه شما مسدود شود. دلیل این امر آن است که صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی به‌خوبی پشتیبانی نمی‌کنند. در نتیجه، پیشنهاد می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده‌کنید. یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی، تبدیل نام دارد که 220 ارز دیجیتال گوناگون را ارائه می‌کند.

خرید سریع پپه (PEPE) چطور امکان‌پذیر است؟

می‌توانید با استفاده از بخش خرید آسان صرافی تبدیل، در سریع‌ترین زمان ممکن ارز پپه را خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش پپه (PEPE) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله پپه در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش پپه (PEPE) اقدام کنیم؟

قصد خرید پپه را دارید اما نمی‌دانید چه زمانی برای خرید مناسب است؟ برای آن‌که از بهترین زمان خرید و فروش پپه‌کوین باخبر شوید، باید قیمت و عملکرد آن را در بازار تجزیه‌وتحلیل کنید. همچنین، با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil )، از تحلیل‌های ساده و مفیدی بهره‌مند خواهید شد. در آخر، می‌توانید از مطالب و تحلیل‌های سایر کانال‌های سیگنال‌دهی یا آموزشی نیز استفاده‌کنید.

ارز دیجیتال پپه (PEPE) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال په‌په را می‌توانید در کیف پول‌هایی مثل متامسک (MetaMask) و تراس توالت (Trust Wallet) نگهداری کنید. همچنین صرافی تبدیل نیز کیف پول اختصاصی خود را به کاربران ارائه می‌کند که می‌توانید پپه را در آن نگهداری کنید.

آیا خرید پپه (PEPE) می‌تواند سودآور باشد؟

برای این‌که پاسخ این سؤال را بیابید، ابتدا باید سبد دارایی‌ها و اهداف سرمایه‌گذاری خود را بررسی کنید. همواره دقت داشته‌باشید که خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله Pepe امری حساس است، از همین رو، اول تحقیق کنید و بعد دست به خرید و فروش بزنید.

آیا می‌توان پپه (PEPE) را استخراج کرد؟

خیر، پپه از جمله ارزهای دیجیتالی است که نمی‌توان آن را استخراج کرد. پپه یک توکن ERC20 است که بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده‌است. این بدان معنا است که مانند برخی دیگر از ارزهای دیجیتال از جمله بیتکوین، از طریق سخت‌افزارهای مخصوص نمی‌توان آن را استخراج کرد. در عوض، این ارز دیجیتال از طریق قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم ایجاد و توزیع می‌شود.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

یاسر ک

با سلام به دوستانی که پیام منو میبینن . میخوام خدمتتون عرض کنم بعد از تجربه چندین صرافی بنام حال حاضر به این نتیجه رسیدم که کامل ترین صرافی حال حاضر کشورمون همین صرافی تبدیل هست . رابط کاربری آسان و سریع و ارتباط تنگاتنگ تبدیل با مشتریان در شبکه های اجتماعی تبدیل یکی از مزایای فوق العاده این صرافی هست

بهنام م

بهترین صرافی ایرانی با تنوع ارزهای زیاد وکیف پول ایمن سپاس از تبدیل،پپه آینده خوبی داره بخرید فریز کنید.

محمد مهدی چ

پپه یکی ارز میم کوینهای خوب بازار هست و چه جایی بهتر از تبدیل که اون و بخریم و روش سرمایه گذاری کنیم

امیرحسین م

صرافی تبدیل با امنیت بالا و جدید ترین ارز ها و بهترین پشتیبانی واقعا ممنونم

امیرحسین م

جایزه ها و قرعه کشی های جذابی میزاره صرافی تبدیل ب نظر من ک بهترین صرافی هست ک دیدم

محمدرضا م

پیشنهاد میدم پپه رو بخرید اونم فقط از صرافی تبدیل و بذارید دراز مدت بمونه

بهنام م

سلام،پپه ارز آینده داری فریز کنید سود کنید، باتوجه به کیف پول امن تبدیل برای سرمایه گذاری خوبه

مجتبی ک

ارز دیجیتال پپه خیلی سریع از همتایان خود مانند دوج کوین و شیبا اینو پیشی گرفت.

مجتبی ش

سایت خوبیه عموم بهم پیشنهاد داد من الان فقط دارم جایزه می گیرم

بهنام ف

پشیبانی و پاسخگویی سریع داره و خوبیش اینه از بسیاری از رمز ارزها پشتیبانی میکنه و اطلاعات و مقاله های موجود در شبکه های اجتماعیش دست اول و بروز میزاره

بهترین سایتی که میشه از هر نظر پیدا کرد . اول که بیشترین ارز ها رو ساپورت میکنه دوم رابط کاربری فوقالعاده جذابشههههه

محمد ب

این صرافی بهترین وامن ترین صرافی هست که میشه بهش اعتماد کرد

ابوالفضل ف

بهترین صرافی ایرانی با خیال راحت معامله کنید امنیت بالای صرافی تبدیل و منوی جذابش یک ترید خوب را تجربه کنید

امیر د

از مسولین و کارشناسان تبدیل بابت جوایز متنوع تقدیر و تشکر میکنم.و خواستار توسعه شبکه را داریم.

امیر ع

عالی هستید دمتون گرم پرداخت انی و راحت با کمترین کارمزد

یاسر ا

خرید ارز په په رو به همه پیشنهاد میدم‌بشدت ارز آینده دار ودارای پتانسیل رشد بالایی هستش

علی ر

صرافی ارزدیجیتال تبدیل قسمت جایزه روزانه اش محیطی ایجاد کرده جهت یادگیری وبه روز بودن جا دارد تشکر کنم از مسولین تبدیل که تدبیر خوبی اندیشیده آن

سعید ا

صرافی خوبی به نظر میاد اگه همین طور ادامه بده میتونه از صرافی های دیگه جلو بزنه

شیدا م

با سلام مطالب در مورد این ارز پپه و سایر ارزها در این صرافی تبدیل عالی حتما مطالعه کنید

مریم م

سلام، ممنونم از تبدیل و تشکر میکنم از عوامل و دست اندر کارها که مشخصه دارن تمام تلاششون رو میکنن تا شرایط بهتری رو برای معاملات ما فراهم کنن.

محمد سعید ف

درود من جایزه نقدی قابل برداشت بابت ثبت نام به کیف پول من واریز نشده است. لطفا رسیدگی کنید.

محمد ج

این صرافی که راحتترین صرافی برا خرید و فروش ارز هست خداییش خیلی عالیه همه ارزها رو هم ساپورت میکنه دمتون گرم

حسین ب

والا همش میگن جایزه انجامش میدم چیزی نمی ماسه بهر صورت دمتون گرم ،،😈😈

مدینه ک

این ارز یکی از ارزهای با ارزش است که سود خوبی داشته در چند ماه گذشته

معصومه ر

صرافی خوبیه خصوصا با جایزه های متنوع و مقاله های خوب به دوستان معرفی میکنم

رضا ر

به علت حساس بودم خرید و فروش ارز پپه اول تحقیق انجام داده سپس دست به این کار بزنید البته در صرافی قابل اعتماد تبدیل

حمید ب

سلام و خسته نباشید بسیار دقیق و سریع مبادلات ارزی را انجام می دهد ممنون از شما

مصطفی ب

دوج کوین داره به رشد خوبی میرسه و ارزش خرید داره میتونید برای سرمایه گذاری برای سال 2025 ازش استفاده کنید

حسن م

یکی از صرافی هایی هست که خرید و فروش توش خیلی راحت شده وبسادگی میشه ازش استفاده کرد

شهاب ا

پیشنهادم بهبود بخشیدن به سرعت اپلیکیشن هستش، تیم صرافی تبدیل بهترین هستن

مجید خ

صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال تبدیل با ربات های معامله گر و و مقالات تحلیلی ارز های مختلف یکی از مناسب ترین ها برای ارز دیجیتال می‌باشد

مسعود س

تمامی تخلیل های شما رو میخونم خوبه عالی و پیش بینی شما عااالی موفق و پرسود

سهیل ط

پپه ارز خوبیه میتونید خرید کنید و هولد کنید اینده خوبی در انتظارشه

سیاوش ک

پپه ارز خوبیه رشد خوبی تو یک ماه گذشته داشته در کنار پپه از دیگر میم کوین های سولانا هک خریداری و هولد کنید که

حجت ت

این سایت یکی از امن ترین سایت های هست که میتونید کار کید توش

غلامرضا ه

بهترین سایتی که میشه از هر نظر پیدا کرد . اول که بیشترین ارز ها رو ساپورت میکنه دوم رابط کاربری فوقالعاده جذابشههههه پایدار باشید

غلامرضا ه

پپه برای سرمایه گذاری بلند مدت عالیع 100 دلار بگیرین بزارین کنار برا چند سال دیگه . این نه سیگنال خریده نه فروش ولی پیشنهاد ساخت یه قلک برا سرمایه ی آیندتونه .....

مریم ق

صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافی های هستش که تو این مدت دیدم هم از نظر فعالیت و راهنمایی های برای خرید ارز های پر سود. پیشنهاد میکنم صرافی تبدیل رو دنبال کنید خم کانال تلگرام هم اینستا تا از جوایزی که میزارن عقب نمونین واقعا صرافی خوبیه من ۵ستاره میدم بهش

رضا ک

سلام بچه ها میخواستم نظرمو بگم اینه که حقیقتا این صرافی رو با ۵ صرافی دیگه با نصبشون بررسی کردم انصافا هم کارمزد کمتری داره هم همه چیزش راحته منظور کار باهاش فقط اگه مثل صرافی خارجیها بونس هم میدادم حداقل هفته ای یکبار بهتر بود و ایراد دیگه اینه که البته خیلی ناچیزه اما تو گذشت زیاد زمان بیشتر از ناچیزه که یمقدار از ارزی که میخوری وقتی می‌فروشی مثلاً ۳۰۰ تومن یا ۱۰۰ تومن نه میداره همین با تشکر بازم از باقی صرافی ها بهتر ایشالا بهترم میشه ممنونم

شروین ا

به نظرم تبدیل بهترین صرافی ای هست که وجود داره خیلی کامله و اگر کسی تازه میخواد وارد این کار بشه خیلی راحت میتونه با ویدیو ها آموزش ببینه و یا حتی بسته های پیشنهادی رو تهیه کنه

محمد م

با سلام و احترام به استحضار میرسانم صرافی تبدیل از لحاظ سرعت و پشتیبانی بسیار عالی ارایه خدمت میکند.

مسلم ح

سلام ارز های سویی و اتم و پالیگان بخرید تا بولران بعدی نگه دارین سود خوبی میکنید

فریده ص

بسیار عالی سورپرایز شدم امیدوارم بتونم تلاش کنم ثروتمندشوم عدد ۵

سعید ص

یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال اگه از شبکه های ارزان انتقال تتر هم استفاده کنند که دیگه آخر آخرش میشه

امین ک

تبدیل خوب است اگر تعداد ارزهای هود را زیاد کند و معاملات اهرمی را برای تعداد بیشتری ارز پوشش دهد بهتر هم خواهد شد. الان طرفداران بیشتر هستند ...

فرشید و

بهترین صرافی ارز دیجیتال برای خرید تتر این سایت است.

رضا ا

سلام خواهش میکنم قیمت هارو سریع بروز کنید چون واقعا تو این نوسانات choppy اصلا با این بروز رسانی قیمتها نمیتونی ترید کنی

هاشم چ

من راضی هستم از خبر رسانی صفحه های اینترنتی شما وارز دیجیتال رو هم از صرافی شما خریداری میکنم ممنون از خدماتتون

مجتبی ا

سلام دوستان باخیال راحت در صرافی تبدیل ارز دیجیتال بخرید ممنونم ازصرافی تبدیل

هادی ر

عالیه

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله