pepeicon

خرید په په - قیمت ارز دیجیتال پپه

Buy/Sell Pepe (PEPE)
خرید آسان  پپه

نمودار قیمت پپه

شروع معامله حرفه‌ای
تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۴۸۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۵۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
پیوستن به تبدیل

پپه یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر شخصیت محبوب میم معروف، پپه قورباغه است. این ارز دیجیتال تراکنش‌های سریع، ایمن و کم‌هزینه را ارائه می‌دهد و در عین حال تجربه‌ای سرگرم‌کننده و منحصربه‌فرد را فراهم می‌کند. با توجه به این‌که تعداد طرفداران بازار ارزهای دیجیتال روزبه‌روز افزایش می‌یابد، پپه در میان علاقه‌مندان این بازار و همچنین دوست‌داران میم، محبوب شده‌است.

اگر قصد دارید به‌طور کامل با بنیان‌گذاران، مزایا، تاریخچه، اهداف و سایر موارد مربوط به ارز دیجیتال پپه آشنا شوید، همراه ما باشید.

پپه (PEPE) چیست؟

خرید ارز ‌‌پپه

په‌په یک میم‌کوین است که به‌منظور ادای احترام به میم محبوب اینترنتی «پپه قورباغه» ایجاد شده‌است. عرضه در گردش این ارز دیجیتال 420,690,000,000,000 واحد است و در حال حاضر با قیمت 0.0000009585 دلار معامله می‌شود.

از زمان راه‌اندازی دوج‌کوین(DOGE)در سال 2013، اصطلاح «میم‌کوین» در بازار ارزهای دیجیتال رواج یافته‌است. پپه‌کوین نیز از آن دسته ارزهای دیجیتالی است که نماد آن، از میم معروف پپه قورباغه گرفته شده‌است. جالب است بدانید از ابتدای راه‌اندازی تا به امروز، این توکن بیش از ۰۰۰,۲ درصد افزایش قیمت داشته است. از همین رو، خریداران اولیه آن میلیون‌ها دلار سود کرده‌اند.

تاریخچه پیدایش پپه (PEPE)

پپه (PEPE) یک میم‌کوین است که از شخصیت پپه قورباغه الهام گرفته است. این میم‌کوین با این هدف ایجاد شد که از ارز دیجیتال شیبا اینو(Shiba Inu)که محبوب‌ترین میم‌کوین است، پیشی بگیرد. راه‌اندازی پپه مخفیانه بود، یعنی پیش‌فروش نداشت. جالب است بدانید که مالیات شامل آن نمی‌شد.

عرضه در گردش پپه‌کوین 420,690,000,000,000 واحد توکن است. میم‌کوین PEPE در اواسط آوریل 2023 عرضه شد. تنها سه هفته پس از عرضه این ارز دیجیتال، ارزش بازار آن به بیش از 420 میلیون دلار رسید.

پپه (PEPE) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز دیجیتال پپه که میراث پپه قورباغه، شخصیتی با سابقه طولانی و بحث‌برانگیز است، در بازار ارزهای دیجیتال توکنی منحصربه‌فرد محسوب‌می‌شود. تعهد پروژه به شخصیت پپه، آن را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز کرده و باعث جذابیت بیشتر آن را در جامعه کریپتو شده‌است.

سیستم توزیع مجدد یکی دیگر از جنبه‌های منحصربه‌فرد PEPE است، زیرا به سهام‌داران بلندمدت پاداش می‌دهد و کاربران را تشویق می‌کند تا توکن را برای مدت طولانی‌تری نگه‌دارند. هدف پروژه از این امر، افزایش انگیزه دارندگان پپه و موفقیت بیشتر در طولانی‌مدت است.

مکانیسم توکن‌سوزی PEPE تفاوت آن را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال برجسته‌تر می‌کند. همچنین هدف آن حفظ کمبود در بازار است. در نهایت، سیاست عدم دریافت مالیات، یکی دیگر از مواردی است که PEPE را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند. با عدم تحمیل کارمزد تراکنش، این پروژه می‌تواند مخاطبان بیشتری را جذب کند و پایگاه کاربران خود را گسترش دهد.

هدف از خلق پپه (PEPE)

پپه‌کوین با الهام گرفتن از قورباغه نمادین پپه قصد دارد به پادشاه میم‌ها تبدیل شود. پپه‌کوین با راه‌اندازی منصفانه، مالیات صفر و رویکردی متمرکز بر جامعه، می‌تواند تأثیر به سزایی در دنیای ارزهای دیجیتال بگذارد. نقشه راه پروژه بر دستیابی به الگوهای رفتاری از طریق مشارکت جامعه و تحولات نوآورانه متمرکز است. هدف کلی پپه‌کوین آن است که بیش از 000,100 کاربر را جذب کند.

ارزش پپه چگونه تعیین می‌شود؟

خرید پپه PEPE

در بازار ارزهای دیجیتال، عوامل گوناگونی بر قیمت توکن Pepe تأثیر می‌گذارند. در این بخش عوامل مؤثر بر قیمت پپه را بررسی می‌کنیم.

تقاضای بازار

افزایش قیمت یک ارز دیجیتال با تقاضای بازار برای آن رابطه مستقیم دارد. اگر کاربران بازار بیش از فروش، اقدام به خرید په‌په کنند، قیمت آن رشد می‌کند. اما از سوی دیگر، اگر افراد بیش از آن‌که Pepeرا خریداری کنند، دست به فروش آن بزنند، پپه با کاهش قیمت مواجه خواهد شد.

عرضه توکن

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت ارز دیجیتال پپه، میزان عرضه در گردش آن است. در صورتی که pepeهای محدودی در بازار موجود باشد، کاربران شاهد افزایش قیمت خواهند بود. این در حالی است که اگر واحدهای بیشتری از پپه وجود داشته‌باشد، قیمت این ارز دیجیتال کاهش می‌یابد.

توسعه پروژه

هرچقدر که پروژه پپه در دستیابی به اهداف خود موفق عمل کند، قیمت این ارز دیجیتال نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت. اخبار مثبت مانند پیشرفت و توسعه در فناوری و همکاری‌های جدید می‌تواند اعتماد معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را بیشتر از قبل جلب کند. در نتیجه، کاربرانی که شاهد این پیشرفت هستند تمایل بیشتری به خرید پپه خواهند داشت.

رقابت

پروژه‌های مشابه و رقیب پپه مانند سایر میم‌کوین‌ها، می‌توانند بر قیمت ارز دیجیتال Pepeتأثیرگذار باشند. به این صورت که اگر پروژه رقیب بتواند از طریق افزایش مزایا و پیشرفت‌های پی‌درپی توجه بیشتری را به خود جلب کند، ممکن است سرمایه‌گذاران تمرکز خود را از پپه بردارند و به سراغ پروژه رقیب بروند. در این صورت قیمت Pepe نیز کاهش خواهد یافت.

روند کلی بازار

روند کلی بازار تأثیر به سزایی بر قیمت ارز دیجیتال می‌گذارد. اگر روند بازار به‌طور کلی صعودی باشد، قیمت Pepeنیز همانند بسیاری از سایر ارزهای دیجیتال روند صعودی را در پیش می‌گیرد. برعکس این موضوع نیز صادق است. اگر بازار وارد روند نزولی شود، به‌احتمال‌زیاد پپه نیز با کاهش قیمت مواجه خواهد بود.

قابلیت‌ها و مزایای پپه

پپ کوین یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده‌است. این بدان معنا است که از امنیت و اعتبار شبکه اتریوم بهره می‌برد و در عین حال، با برنامه‌های غیرمتمرکز(dApps)و کیف پول‌های مختلف سازگار است. یکی از ویژگی‌های کلیدی پپه‌کوین مکانیسم کاهش تورم آن است.

علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای Pepecoin تمرکز آن بر مشارکت و توسعه جامعه است. تیم ارز دیجیتال پپه قصد دارد با تعامل منظم با کاربران از طریق رسانه‌های اجتماعی و ارائه به‌روزرسانی‌هایی در حوزه پیشرفت پروژه، یک جامعه قوی و حامی ایجاد کند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال PEPE چه کسانی هستند؟

در حال حاضر، بنیان‌گذاران PEPE ناشناس هستند. البته این موضوع در دنیای ارزهای دیجیتال غیرعادی نیست. اگرچه اطلاعات کمی در مورد تیم توسعه‌دهندگان پپه در دسترس است، اما آن‌ها با استفاده از رسانه‌های اجتماعی مانند توئیتر توانسته‌اند توجه زیادی را به خود جلب کنند. از همین طریق نیز میم‌کوین خود را تبلیغ و جامعه خود را ایجاد کرده‌اند.

امنیت شبکه پپه چگونه است؟

PEPE یک توکن ERC-20 در بلاک‌چین اتریوم است که با مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) ایمن شده‌است. اعتبارسنج‌های غیرمتمرکز برای پردازش تراکنش‌ها و ایمن‌سازی شبکه، 32 واحد اتریوم را استیک می‌کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الگوریتم اجماع کلیک کنید.

چه تعداد توکن پپه در گردش است؟

به‌طور کلی، حداکثر عرضه و تعداد کل توکن‌های موجود ارز دیجیتال پپه معادل 420,690,000,000,000 واحد است. تعداد توکن‌های در گردش په‌په نیز به همین میزان است. همچنین، ارزش بازار این ارز دیجیتال معادل 1,133,301,091 دلار است.

خرید ارز دیجیتال پپه

معامله PEPE

اگر قصد دارید ارز دیجیتال پپه (Pepe) را خریداری کنید، می‌توانید در یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی از جمله تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از عبور از مراحل احراز هویت در این صرافی، می‌توانید ارز دیجیتال پپه را خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال پپه

همان‌طور که می‌دانید، خرید ارز دیجیتال امری است که اگر در زمان مناسب انجام نشود، می‌تواند سرمایه خریدار را بر باد دهد. فروش آن نیز از حساسیت‌های بسیاری برخوردار است. هرگاه قصد فروش ارز دیجیتال پپه را داشتید، در وهله اول حتماً تحلیل کارشناسان مربوطه را در مورد پپه بررسی کنید و از شرایط بازار به‌سادگی عبور نکنید. این موضوع عاملی تعیین‌کننده در میزان سود و زیان شما است.

نحوه خرید پپه از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال پپه از صرافی ارز دیجیتال تبدیل باید مراحلی را طی کنید. این مراحل را در بخش زیر برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

 1. وارد سایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل شوید و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
 2. با رعایت نکات درخواست‌شده، فرآیند احراز هویت را پشت‌سر بگذارید.
 3. پس از مراجعه به کیف پول اختصاصی خود در صرافی تبدیل، موجودی آن را به تومان شارژ کنید.
 4. یکی از بازارهای تتری یا تومانی را انتخاب کنید.
 5. مقدار موردنظر ارز دیجیتال پپه را وارد و سفارش خود را ثبت کنید.

روش نگهداری پپه

اگر از کاربران صرافی تبدیل باشید از سایر کیف پول‌های ارز دیجیتال بی‌نیاز خواهید بود! چراکه تبدیل کیف پول اختصاصی خود را به کاربران ارائه می‌کند. بااین‌حال، در ادامه این بخش کیف پول‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که از ارز دیجیتال PEPE پشتیبانی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کیف پول ارز دیجیتال کلیک کنید.

 • تراس توالت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • توکن پاکت (TokenPocket)
 • تورس (Torus)
 • فجر (Ledger)

کارمزد خرید و فروش پپه

معامله پپه در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش PEPE در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل در ارائه ارزهای دیجیتال تنوع بسیاری دارد، به‌طوری که پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام می‌توانید بیش از 220 ارز دیجیتال را در آن خرید و فروش کنید. علاوه بر این، کاربران این صرافی از کیف پول اختصاصی بهره‌مند خواهند بود. این کیف پول جایگاهی امن برای نگهداری دارایی‌های شما به‌شمار می‌رود.

یکی دیگر از مزایای صرافی تبدیل، رابط کاربری جذاب و پیشرفته آن است. علاوه‌بر این موارد، کاربران این صرافی از ابزارهای معاملاتی نظیر حد ضرر و OCOنیز می‌توانند بهره‌مند شوند.

مزایای صرافی ارز دیجیتال تبدیل تنها به موارد نام‌برده محدود نمی‌شود! این صرافی برای دسترسی بیشتر به معاملات دشواری کم‌تر در انجام آن‌ها، نرم‌افزار اختصاصی خود را ارائه می‌کند که با استفاده از آنبه آسانی می‌توانید در هرجا که باشید معاملات را انجام دهید.

در بخش زیر، فهرستی از سایر مزایای خرید و فروش ارز پپه را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل مشاهده می‌کنید.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • احراز هویت سریع کاربران
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • امکان مبادله‌ی دو ارز دیجیتال (Swap)
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۶ بانک
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید پپه بدون احراز هویت ممکن است؟

پاسخ به چنین سؤالی به صرافی یا پلتفرمی بستگی دارد که قصد خرید پپه را در آن دارید. برخی صرافی‌ها کاربران خود را قادر می‌سازند تا بدون احراز هویت به خرید و فروش پپه بپردازند. اما دقت داشته‌باشید که صرافی‌های معتبر، پیش از هرچیز از شما درخواست می‌کنند که فرآیند احراز هویت را به پایان برسانید.

با آن‌که می‌توانید بدون تکمیل فرآیند احراز هویت به خرید و فروش پپه بپردازید، امنیت سرمایه شما تضمین نمی‌شود. همواره به سراغ صرافی‌های معتبر بروید و پیش از خرید ارزهای دیجیتال تحقیق کنید. در ضمن، برای کسب اطلاعات بیشتر درزمینه صرافی‌های خارجی بدون احراز هویت کلیک کنید.

آینده پپه چگونه است؟

چشم‌انداز آینده پپه‌کوین نامشخص است. برخی از کارشناسان معتقدند که در آینده میم‌کوین‌های بسیاری مشابه Pepe ایجاد خواهند شد. این میم‌کوین‌ها بخش مهمی از چشم‌انداز معاملات ارزهای دیجیتال محسوب می‌شوند. بااین‌حال، پیش‌بینی آینده بلندمدت هر ارز دیجیتال، از جمله په‌په‌کوین، دشوار است.

منابع:

coinmarketcap.com

datawallet.com

coindesk.com

سوالات متداول
از کجا می‌توانیم پپه (PEPE) بخریم؟

انواع صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و داخلی ارز دیجیتال پپه را ارائه می‌کنند. اما این نکته را فراموش نکنید که در صرافی‌های خارجی ممکن است سرمایه شما مسدود شود. دلیل این امر آن است که صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی به‌خوبی پشتیبانی نمی‌کنند. در نتیجه، پیشنهاد می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده‌کنید. یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی، تبدیل نام دارد که 220 ارز دیجیتال گوناگون را ارائه می‌کند.

خرید سریع پپه (PEPE) چطور امکان‌پذیر است؟

می‌توانید با استفاده از بخش خرید آسان صرافی تبدیل، در سریع‌ترین زمان ممکن ارز پپه را خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش پپه (PEPE) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله پپه در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش پپه (PEPE) اقدام کنیم؟

قصد خرید پپه را دارید اما نمی‌دانید چه زمانی برای خرید مناسب است؟ برای آن‌که از بهترین زمان خرید و فروش پپه‌کوین باخبر شوید، باید قیمت و عملکرد آن را در بازار تجزیه‌وتحلیل کنید. همچنین، با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil )، از تحلیل‌های ساده و مفیدی بهره‌مند خواهید شد. در آخر، می‌توانید از مطالب و تحلیل‌های سایر کانال‌های سیگنال‌دهی یا آموزشی نیز استفاده‌کنید.

ارز دیجیتال پپه (PEPE) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال په‌په را می‌توانید در کیف پول‌هایی مثل متامسک (MetaMask) و تراس توالت (Trust Wallet) نگهداری کنید. همچنین صرافی تبدیل نیز کیف پول اختصاصی خود را به کاربران ارائه می‌کند که می‌توانید پپه را در آن نگهداری کنید.

آیا خرید پپه (PEPE) می‌تواند سودآور باشد؟

برای این‌که پاسخ این سؤال را بیابید، ابتدا باید سبد دارایی‌ها و اهداف سرمایه‌گذاری خود را بررسی کنید. همواره دقت داشته‌باشید که خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله Pepe امری حساس است، از همین رو، اول تحقیق کنید و بعد دست به خرید و فروش بزنید.

آیا می‌توان پپه (PEPE) را استخراج کرد؟

خیر، پپه از جمله ارزهای دیجیتالی است که نمی‌توان آن را استخراج کرد. پپه یک توکن ERC20 است که بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده‌است. این بدان معنا است که مانند برخی دیگر از ارزهای دیجیتال از جمله بیتکوین، از طریق سخت‌افزارهای مخصوص نمی‌توان آن را استخراج کرد. در عوض، این ارز دیجیتال از طریق قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم ایجاد و توزیع می‌شود.

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با ۲۷۰ ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله