سیگنال ارز دیجیتال به فرآیند ارائه پیشنهاد خرید یا فروش رمز ارزها بر اساس اطلاعات و تجزیه‌وتحلیل در مورد وضعیت آن‌ها در بازار اشاره دارد. این سیگنال‌ها به‌عنوان شاخص‌هایی برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران عمل می‌کنند تا در مورد خرید، فروش یا نگهداری دارایی‌های دیجیتال خود تصمیمات آگاهانه‌تر بگیرند. سیگنال‌ها را می‌توان از تحلیل‌های تکنیکال، احساسات بازار یا تحلیل بنیادی استخراج کرد.

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال شامل پیشنهاداتی در مورد معامله یک ارز دیجیتال در یک قیمت و زمان مشخص است. این سیگنال حاوی تمام اطلاعات مورد نیاز ما از جمله اسم ارز مورد نظر، زمان معامله، قیمت خرید یا فروش، قیمت هدف برای خروج از معامله، و مهم‌تر از همه، قیمت حد ضرر (استاپ لاس) برای به حداقل رساندن ضرر ماست.

ثبت نام با موفقیت انجام شد

عکس خبرنامه
چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل

با عضویت در خبرنامه تبدیل از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذارترین اتفاقات ارزهای دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید.

چه کسانی سیگنال‌های ارز دیجیتال را تولید می‌کنند؟

سیگنال‌های ارز دیجیتال عمدتاً به دو روش دستی و کامپیوتری تولید می‌شوند. اگرچه ارز دیجیتال هنوز یک صنعت نوپا است، اما متخصصان ارز دیجیتال و تریدرهای موفق زیادی تاکنون در این حوزه ظاهر شده‌اند. چنین افرادی تجربه زیادی در تحلیل تکنیکال دارند و می‌توانند سیگنال‌های معاملاتی را به صورت دستی تولید کنند. سیگنال‌های ارز دیجیتال را همچنین می‌توان با استفاده از نرم‌افزار کامپیوتری که قیمت توکن‌ها را بر اساس الگوریتم‌های کدنویسی‌شده اسکن، ردیابی و تجزیه و تحلیل می‌کند، به صورت مکانیکی تولید کرد.

آیا سیگنال‌های ارز دیجیتال مهم هستند؟

ارزهای دیجیتال یک نوع دارایی سودآور هستند، اما برای کسب درآمد از خرید و فروش آنها، به تحلیل، برنامه‌ریزی و زمان‌بندی خوب نیاز است. از بین تمام فعالیت‌های ترید، تحلیل‌ تکنیکال چالش‌برانگیزتر از بقیه است. این نوع تحلیل در بازار ارز دیجیتال ترسناک‌تر نیز هست زیرا ارزهای دیجیتال تقریباً همیشه الگوهای قیمتی غیرعادی را از خود نشان داده‌اند. سیگنال‌های ارز دیجیتال همه اینها را برای شما ساده کرده و پیشنهادات معاملاتی را به شما ارائه می‌کنند که نتیجه تجزیه و تحلیل دقیقی است که روی ارزهای دیجیتال مربوطه انجام شده است.

مزایای سیگنال ارز دیجیتال

اکثر تریدرها خطر فلج تحلیلی را می‌دانند، که واقعاً می‌تواند مانع از معامله‌گری موفق شود. سیگنال‌های ارز دیجیتال در این زمینه به کاربران کمک کرده و می‌توانند به آنها در تداوم سودآوری‌شان یاری برسانند.

استفاده از سیگنال ارز دیجیتال نیز بسیار آسان است و می‌تواند نتایج معاملاتی بهتری را در زمان کوتاه به همراه داشته باشد. این سیگنال‌ها سطح جدیدی از راحتی و انعطاف را به معامله‌گران علاقه‌مند به استفاده از فرصت‌های بی‌حدوحصر موجود در بازار ارز دیجیتال ارائه می‌دهد.

سیگنال‌های ارز دیجیتال می‌توانند فعالیت معاملاتی معامله‌گران جدید و باتجربه را تقویت کنند. آن‌ها فرصت نادری را برای سرمایه‌گذاران جدید فراهم می‌کنند تا از ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنند، و در عین حال به دانش ترید خود بیفزایند. سیگنال‌های ارز دیجیتال می‌تواند به گسترش دامنه سودآوری معامله‌گران باتجربه نیز کمک کند.

در مجموع، سیگنال‌ها فرصت کسب درآمد و یادگیری را فراهم می‌کنند. یک کانال سیگنال خوب بدون شک برای شما درآمد به همراه خواهد داشت و با پیروی از پیشنهادات معاملاتی آن‌ها، یاد می‌گیرید که چگونه به یک استراتژی یا سیستم معاملاتی خوب برسید.

انواع سیگنال ارز دیجیتال

در ادامه برخی از دسته‌بندی‌های گسترده سیگنال‌های ارز دیجیتال شرح داده شده است:

سیگنال‌های دستی و خودکار

این یک طبقه‌بندی بر اساس نحوه تولید سیگنال است. همانطور که در بالا ذکر شد، سیگنال‌های دستی ارز دیجیتال توسط متخصصان ترید و سرمایه‌گذاران باتجربه در دنیای ارز دیجیتال تولید می‌شوند. سیگنال‌های دستی را می‌توان به اشکال مختلف مانند ایمیل، پیامک یا حتی شبکه‌های اجتماعی دریافت کرد.

سیگنال‌های خودکار توسط نرم‌افزار کامپیوتر تولید می‌شوند که برای شناسایی فرصت‌های معاملاتی بالقوه بر اساس مجموعه‌ای از پارامترهای کدنویسی شده برنامه‌ریزی شده‌اند.

سیگنال‌های پولی و رایگان

سیگنال پولی و رایگان

این دسته‌بندی بر اساس هزینه سرویس یا ارائه‌دهنده سیگنال است. سیگنال‌های رایگان، معاملاتی‌ای هستند که به صورت رایگان و محدود ارائه می‌شوند. کانال‌های سیگنال رایگان نادر هستند و گاهی اوقات ممکن است غلط باشند. کانال‌های سیگنال‌ دیگری نیز وجود دارند که هزینه مشخصی دارند مثل هزینه اشتراک دوره‌ای. این سیگنال‌ها به طور کلی سیگنال‌های پولی محسوب می‌شوند.

حتما در شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام، به انواع کانال‌های سیگنال‌دهی رایگان برخورد کرده‌اید. این کانال‌ها در ابتدا تعداد محدودی سیگنال رایگان منتشر می‌کنند و پس از جلب اطمینان کاربران خود،‌ اقدام به تأسیس کانال‌های VIP می‌کنند و کاربران را مجاب می‌کنند که در ازای پرداخت حق اشتراک، در این کانال جدید عضو شده و از سیگنال‌های متنوع‌تر (و درست‌تر) از کانال رایگان دسترسی پیدا کنند.

سیگنال‌های ورود و خروج

این دسته‌بندی بر اساس اقدام معاملاتی پیشنهاد شده است. اگرچه رمزارزها ماهیتی نوسانی دارند، اما عمدتا رونددار هستند و برخی از روندهای آنها بیش از حد گسترش می‌یابد. به همین دلیل است که برخی از ارائه‌دهندگان سیگنال ارز دیجیتال فقط سیگنال‌های ورود ارائه می‌دهند و برخی دیگر نیز فقط سیگنال خروج ارائه می‌کنند. با این حال، ارائه سیگنال‌های ورود و خروج به ویژه برای معاملات کوتاه‌مدت امری معمول است. همچنین برخی از ارائه‌دهندگان سیگنال وجود دارند که فقط سیگنال‌های دارایی‌های دیجیتال خاصی مانند بیت کوین را ارائه می‌دهند، بنابراین اگر ترجیح می‌دهید معاملات دیگر ارزهای دیجیتال را انجام دهید، بهتر است یک ارائه‌دهنده سیگنالی را انتخاب کنید که این خدمات را ارائه می‌دهد.

آیا استفاده از سیگنال ارز دیجیتال می‌تواند سود ده باشد؟

استفاده از سیگنال معاملاتی ارز دیجیتال می‌تواند واقعاً سودآور باشد، زیرا نیاز به درک عمیق بازار و تجزیه و تحلیل دقیق ندارد. ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم در طول سال‌ها نوسانات قیمتی قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند. امری که فرصت‌های سودآوری قابل‌ملاحظه‌ای را ایجاد می‌کند.

آیا سیگنال ارز دیجیتال سود ده است؟

بنابراین، ارائه‌دهندگان سیگنال با نظارت دقیق و تجزیه‌وتحلیل حرکت قیمت ارزهای دیجیتال می‌توانند روندها، الگوها و سیگنال‌های خرید یا فروش ارز دیجیتال را شناسایی کنند. آن‌ها با تفسیر صحیح این اطلاعات می‌توانند سیگنال‌های هوشمندانه‌ای را برای ایجاد سود به معامله‌گران ارائه دهند.

بااین‌حال، نباید فراموش کرد که معاملات ارزهای دیجیتال با خطرات ذاتی همراه است. زیرا بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است و در معرض تغییرات سریع قیمت قرار دارد. امری که پیش‌بینی دقیق حرکات آتی قیمت‌ها را به چالش می‌کشد.

علاوه بر این، استفاده از سیگنال ارز دیجیتال مستلزم شناخت دقیق ارائه‌دهنده سیگنال و انجام تحقیقات شخصی خواهد بود. معامله‌گران باید از آخرین اخبار، رویدادها و قوانین ارز دیجیتال آگاه باشند. پس علاوه بر سیگنال، به یک استراتژی معاملاتی جامع، برنامه مدیریت ریسک و شناخت خوب از ابزارهای تحلیل تکنیکال نیاز است.

چگونه سیگنال‌های قابل‌اعتماد را می‌توانیم بشناسیم؟

شناخت سیگنال‌های قابل‌اعتماد ارز دیجیتال بسیار اهمیت دارد. یکی از راه‌های شناسایی، انجام تحقیقات کامل در مورد منبع و سابقه ارائه‌دهنده سیگنال است. پلتفرم‌های مورداعتماد یا افرادی که سیگنال‌ها را ارائه می‌کنند باید سابقه‌ای شفاف در ارائه پیش‌بینی‌های دقیق و شهرت قوی در جامعه کریپتو داشته باشند.

علاوه بر این، همیشه باید به دنبال سیگنال‌هایی بود که مبتنی بر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال هستند. سیگنال‌های قابل‌اعتماد باید روند قیمت، احساسات بازار، حجم معاملات و سایر عوامل مرتبط را در نظر بگیرند. با استفاده از منابع معتبری که ترکیبی از تحلیل‌های تکنیکال و بنیادی را به کار می‌برند، شانس خود را برای تصمیم‌گیری آگاهانه و دستیابی به موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال افزایش می‌دهید.

چگونه از سیگنال ارز دیجیتال استفاده کنیم

یکی دیگر از جنبه‌هایی که باید در ارزیابی اعتبار سیگنال ارز دیجیتال در نظر گرفت، ثبات عملکرد ارائه‌دهنده خدمات است. همیشه باید از تکیه بر سیگنال‌هایی با نتایج پراکنده یا متناقض اجتناب کرد، زیرا می‌تواند منجر به زیان‌های مالی قابل‌توجه شود.

پس باید به دنبال سیگنال‌هایی بود که سابقه خوبی از دقت در یک بازه زمانی طولانی دارند. ارزیابی عملکرد تاریخی سیگنال‌ها را می‌توان با بررسی نقدها، نظرات کاربران یا اشتراک در دوره‌های آزمایشی برای ارزیابی اثربخشی آن‌ها انجام داد.

ریسک‌های استفاده از سیگنال ارز دیجیتال چه هستند؟

استفاده از سیگنال‌های ارز دیجیتال مزایای متعددی دارد، اما با خطراتی نیز همراه است که کاربران باید در نظر بگیرند. بزرگ‌ترین خطر مربوط به نوسانات بازار ارز دیجیتال است. قیمت ارزهای دیجیتال می‌تواند در یک بازه زمانی کوتاه نوسانات زیادی داشته باشد.

این نوسانات بالا ناشی از عوامل گوناگونی نظیر گمانه‌زنی بازار، مقررات دولتی و مسائل تکنیکال هستند؛ بنابراین، کسانی که از سیگنال ارز دیجیتال استفاده می‌کنند، باید برای بی‌ثباتی بازار آماده باشند و ریسک حرکت بازار برخلاف پیش‌بینی سیگنال را بپذیرند.

ریسک دوم به اعتبار سیگنال برمی‌گردد. اگر سیگنال دریافت شده از اعتبار و پشتوانه علمی لازم برخوردار نباشد، احتمال ضرر و زیان کاربر افزایش می‌یابد؛ بنابراین در هنگام انتخاب سیگنال باید نهایت دقت را انجام داد.

ضمناً تکیه صرف به سیگنال بدون تحقیق شخصی می‌تواند تصمیم‌گیری ناآگاهانه و کورکورانه را در پی داشته باشد. به‌علاوه، برخی از منابع کلاهبردار ممکن است سیگنال‌های گمراه‌کننده‌ای را برای دستکاری قیمت یک دارایی منتشر کنند. دارایی‌هایی که معمولاً طرح‌های کلاهبرداری پامپ و دامپ نامیده می‌شوند.

عکس ۳

سیگنال‌های ارزهای دیجیتال شامل چه اطلاعاتی هستند؟

سیگنال‌های ارز دیجیتال حاوی اطلاعاتی مشخص درباره ارز دیجیتال، خرید یا فروش، نقطه قیمت ورودی یا خروجی و حد ضرر و حد سود هستند. سیگنال‌های معاملاتی توسط الگوریتم‌های پیچیده و ابزارهای تحلیلی تولید می‌شوند که حجم وسیعی از داده‌های بلادرنگ را از منابع متعدد پردازش می‌کنند. به‌طورکلی، سیگنال‌های ارز دیجیتال شامل اطلاعات زیر هستند.

سیگنال ارز دیجیتال شامل چه اطلاعاتی است؟

 •   نام دارایی – این نشان می‌دهد که کدام ارز دیجیتال باید در نظر گرفته شود.
 •   نشانه خرید/فروش – نشان می‌دهد که آیا باید دارایی را بخرید یا بفروشید.
 •   نقطه قیمت – قیمت خاصی که برای انجام معامله توصیه می‌شود.
 •   حد ضرر – سطح قیمتی که برای محدودکردن ضررهای احتمالی تنظیم شده است.
 •   حد سود – سطح قیمت از پیش تعیین شده‌ای که می‌توانید سود خود را در آن ببرید.

بنابراین، سیگنال ارز دیجیتال حاوی اطلاعات مهم و شفافی برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران است. آن‌ها از این سیگنال‌ها برای تصمیم‌گیری آگاهانه، ارزیابی ریسک‌ها، پیش‌بینی حرکات بازار و اتخاذ استراتژی معاملاتی استفاده می‌کنند. امری که آن‌ها را قادر می‌سازد تا فرصت‌های سودآوری خود را به حداکثر برسانند و امکان ضرردهی بالقوه را کاهش دهند.

آموزش سیگنال گیری در تریدینگ ویو

تریدینگ ویو یک ابزار بسیار کاربردی معامله‌گران در بازار ارزهایی دیجیتال و فارکس است. سیگنال‌گیری رایگان در تریدینگ ویو مستلزم داشتن دانش لازم در خواندن نمودارها است. شما با مراجعه به بخش Crypto در قسمت Heatmap در وب‌سایت تریدینگ ویو می‌توانید اطلاعات بسیار ارزشمندی را در مورد ارزهای دیجیتال پیدا کنید.

آموزش سیگنال گیری در تریدینگ ویو

در این بخش اطلاعات کاملی را درباره عملکرد ارزهای دیجیتال در بازه‌های زمانی مختلف پیدا خواهید کرد. شما باید عملکرد رمز ارزها در یک ساعت گذشته را رصد کنید. ارزهایی که صعود خوبی در یک ساعت گذشته داشته‌اند، مستعد سوددهی خوبی هستند. هر ارزی که نمودار معناداری داشته باشد، می‌تواند سیگنال خوبی صادر کند.

بااین‌حال، تمام افراد دانش لازم برای کار با ابزارهای تحلیلی ارز دیجیتال را ندارند. این افراد باید از خدمات ارائه‌دهندگان سیگنال در تریدینگ ویو بهره ببرند. هنگامی که یک ارائه‌دهنده سیگنال را پیدا کردید که با استراتژی معاملاتی شما مطابقت دارد، می‌توانید مشترک آن‌ها شوید. با انجام این کار، هر زمان که سیگنال جدیدی ارسال کنند، اعلان‌های فوری دریافت خواهید کرد.

هنگامی که سیگنال ارز دیجیتال را از TradingView دریافت می‌کنید، قبل از انجام هر معامله باید بررسی‌های لازم را انجام دهید. همچنین منطق پشت سیگنال را درک کنید، نمودارهای مربوطه را تجزیه‌وتحلیل نمایید و سایر متغیرها را در نظر بگیرید.

پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

نحوه خواندن سیگنال‌های ارز دیجیتال

خواندن سیگنال‌ها بسیار ساده است. سیگنال‌های ارز دیجیتال به اشکال مختلفی وجود دارند، اما همه آنها شامل دستورالعمل‌های اساسی زیر هستند:

خرید/فروش

سیگنال خرید یا فروش می‌تواند برای قیمت فعلی بازار (Market Price) ارائه شود یا ممکن است از شما خواسته شود که صبر کنید تا قیمت به حد خاصی برسد و بعد وارد معامله شوید.

حد ضرر و سیو سود

یک سیگنال ارز دیجیتال حاوی نقاط استاپ لاس (Stop loss) و سیو سود (Take profit) است که به صورت خودکار موقعیت معاملاتی شما را با رسیدن به قیمت می‌بندد. در برخی موارد، این سطوح را می‌توان به طور مداوم برای به حداقل رساندن ریسک یا به حداکثر رساندن سود در حین انجام معامله تغییر داد. به عنوان مثال، زمانی که قیمت مقدار مشخصی در جهت پیش‌بینی شما حرکت کرد، می‌توان دستورالعملی برای انتقال حد ضرر به نقطه سربه‌سر اجرا کرد.

اجرای سیگنال‌های ارز دیجیتال

اجرای سیگنال ارز دیجیتال

در پایان، باید سیگنال‌های ارز دیجیتال خود را اجرا کنید تا درآمد کسب کنید. اساساً دو راه برای اجرای سیگنال‌های شما وجود دارد: دستی و خودکار. در اجرای دستی، سیگنال‌های ارز دیجیتال را از طریق گروه‌های ارائه‌دهنده سیگنال دریافت می‌کنید و دستورالعمل‌های معاملاتی را خودتان دنبال می‌کنید. مسلماً این به معامله‌گران کنترل زیادی بر ترید را ارائه می‌دهد. معامله‌گران باتجربه‌تر این شیوه را ترجیح می‌دهند، زیرا می‌خواهند در مورد تریدی که در حساب‌شان باز می‌شود، حرف آخر را بزنند. چنین معامله‌گرانی همچنین بر این باورند که دانش و تجربه معاملاتی گسترده آنها شایسته است در فعالیت معاملاتی آنها نقش داشته باشد. با این حال، در ترید دستی معامله‌گر نمی‌تواند از سرعت و کارایی هنگام معامله دارایی‌های پرنوسان و سریع مانند ارزهای دیجیتال بهره ببرد.

در اجرای خودکار سیگنال، نرم‌افزار ارائه‌دهنده سیگنال ارز دیجیتال مستقیماً به پلتفرم حساب معاملاتی شما وصل است. این نرم‌افزار سیگنال‌های ارز دیجیتال را تولید کرده و به طور هم‌زمان در بازار اجرا خواهد کرد. مزیت آشکار این روش، سرعت و همچنین حذف معامله ذهنی است. اجرای خودکار سیگنال همچنین تضمین می‌کند که هرگز هیچ فرصت معاملاتی خوبی را که در هر زمان معینی در بازار ارزهای دیجیتال پدیدار می‌شود، از دست ندهید. اما نقطه ضعف آن این است که معامله‌گر به طور کامل از حلقه تصمیم‌گیری خارج می‌شود. با این حال، برخی از ارائه‌دهندگان سیگنال‌های ارز دیجیتال خودکار اطمینان حاصل می‌کنند که معامله‌گران این گزینه را دارند که بین معاملات دستی و خودکار انتخاب کنند، بنابراین شما اساساً کنترل کاملی روی سود (و ضرر) خود دارید.

جمع‌ بندی

سیگنال‌ ارز دیجیتال در واقع مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها‌ است که از سمت یک گروه حرفه‌ای به کاربران ارسال می‌شود و به آن‌ها پیشنهاد می‌دهد که چه ارز دیجیتالی را بخرند، در چه قیمتی بخرند، در چه قیمتی بفروشند و درنهایت، حد ضرر خود را در چه نقطه‌ای قرار دهند. این سیگنال‌ها معاملات توصیه‌شده‌ای هستند که ارائه‌دهندگانش، خودشان در مورد آن تحقیق کرده‌اند و بنابراین فکر می‌کنند که احتمال سوددهی بالایی دارند.

سیگنال ارز دیجیتال یک فضای جدید در حال رشد در اکوسیستم ارزهای دیجیتال به شمار می‌روند. آنها چندین مزیت مانند سودآوری بیشتر، صرفه‌جویی در زمان و یک فرصت یادگیری عالی را ارائه می‌دهند.

اگر بتوانید یک ارائه‌دهنده سیگنال قابل اعتماد پیدا کنید که امتحان خود را پس داده باشد، واقعا سود خوبی می‌توانید به جیب بزنید. ما مردم را تشویق می‌کنیم که سیگنال‌ ارز دیجیتال را به‌عنوان مکمل درآمد خود ببینند، نه اینکه به آن به عنوان یک ترفند برای سریع ثروتمند شدن نگاه کنند. اگر بتوانید 100 یا 1000 دلار اضافی به درآمد ماهانه خود با کمترین تلاشی اضافه کنید، این به خودی خود باید به عنوان یک موفقیت تلقی شود.

البته باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که احتمال خطا یا دروغین بودن سیگنال‌ها در صفحات فضای مجازی وجود دارد و در صورت استفاده از این سیگنال‌های اشتباه، بخشی از دارایی شما از دست می‌رود. در استفاده از سیگنال‌ها و اعتماد کردن به فرستندگان آن‌ها، کمال احتیاط را به خرج دهید. بهتر است که خودتان نسبت به یادگیری نحوه‌ی تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال اقدام نمایید و بر اساس استنتاج خودتان به معامله بپردازید.

سیگنال ارز دیجیتال بینش‌های ارزشمندی را در مورد تغییرات احتمالی قیمت‌ها و روند رمز ارزهای مختلف بازار ارائه می‌کند. سرمایه‌گذاران و معامله‌گران با شناخت این سیگنال‌ها و استفاده از آن‌ها می‌توانند استراتژی‌های معاملاتی خود را ارتقا دهند. همچنین سود خود را در دنیای پویا و پرنوسان معاملات ارزهای دیجیتال به حداکثر برسانند.

سوالات متداول

آیا از سیگنال ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت یا فقط معاملات کوتاه‌مدت استفاده می‌شود؟

بسیاری از سیگنال‌های ارز دیجیتال فقط به فرصت‌های معاملاتی کوتاه‌مدت می‌پردازند. اما برخی از ارائه‌دهندگان، سیگنال‌هایی را برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت طراحی و ارائه می‌کنند.

چگونه می‌توان بین ارائه‌دهندگان سیگنال ارز دیجیتال قانونی و کلاهبردار تمایز قائل شد؟

همیشه سابقه، نظرات کاربران و سطح شفافیت یک ارائه‌دهنده سیگنال ارز دیجیتال را بررسی کنید. از کسانی با وعده بازدهی غیرواقعی یا بدون دلیل روشن پشت سیگنال خودداری کنید.

آیا سیگنال ارز دیجیتال می‌تواند حرکات دقیق بازار را پیش‌بینی کند؟

هیچ ابزار یا متخصصی نمی‌تواند حرکت بازار را با اطمینان مطلق پیش‌بینی کند. سیگنال ارز دیجیتال فقط پیشنهادی آگاهانه بر اساس تحلیل است، اما می‌تواند تحت تاثیر رویدادها یا اخبار پیش‌بینی‌نشده قرار بگیرد.

1 دیدگاه

 1. سلام و خسته نباشید.
  ممنون بابت این مطلب.
  یه سوال داشتم.
  من در این زمینه تازه کار هستم. دوستی دارم که چند سال در بازار فارکس است.
  داشتم صحبت می کردم. بهم گفت که دیگه سیگنال دهنده ها کار نمی کنند. چون بانکهایی که بازار رو کنترل می کنند الگوریتم ها رو چنان پیچیده کرده اند که دیگه قابل پیشبینی نیست نوسانات.
  سوالم اینه که اولا آیا این درسته؟ یا نه؟ یعنی قابل پیشبینی نیست؟
  دوما: آیا الان سیگنال دهنده ها دیگه سیگنال نمی دن؟!
  ممنون می شم راهنماییم کنین.

دیدگاهتان را بنویسید