قیمت همستر کامبت - hamster kombat

HMSTRicon

قیمت ارز دیجیتال همستر کامبت

هم اکنون قیمت لحظه‌ای همستر کامبت 0 تومان، معادل 0 دلار آمریکا است. تغییرات قیمت همستر کامبت طی 24 ساعت اخیر، 0.0 % و حجم معاملات آن 0 بیت کوین در تبدیل است. قیمت لحظه ای همستر کامبت به تومان و دلار به همراه نمودار قیمت لحظه ای همستر کامبت بعد از لیست شدن در صرافی ها و شروع معامله در صرافی ارز دیجیتال تبدیل قابل مشاهده است. شما می‌توانید پس از مشاهده نرخ همستر کامبت و تحلیل نوسانات بازار همستر کامبت بلافاصله بعد از لیست شدن به معامله این رمز ارز بپردازید. تنها کافی‌ست که فرایند سریع ثبت نام و احراز هویت در تبدیل را به اتمام برسانید و آن را در کیف پول امن خود نگهداری کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل نیز در تمام ساعات شبانه‌روز آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستند.

آخرین قیمت همستر کامبت
HMSTRicon

همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بازی کلیکی تلگرامی مانند نات کوین است ولی چند قابلیت ویژه دارد که آن را لذت بخش‌تر می‌کند، مانند تبدیل‌شدن به یک مدیر عامل در یک صرافی، تماشای تکامل همستر خود و خرید ارتقاء برای افزایش درآمد.
ارز دیجیتال همستر کامبت

در آینده نزدیک، همستر کامبت در صرافی‌ها لیست می‌شود و توکن این بازی می‌تواند با ارزهای دیجیتال واقعی مبادله شود.

همستر کامبت (HMSTR) چیست؟

در دنیای بازی ‌های کریپتویی، همستر کامبت به‌عنوان یک ستاره بزرگ ظاهر شده است. این بازی کلیکی که در ۲۵ مارس ۲۰۲۴ راه‌اندازی شد، جامعه کریپتو را تحت تأثیر قرار داده است.

تنها در عرض ۱۱ روز، ۱ میلیون بازیکن جمع‌آوری کرد و از آن زمان این تعداد رشد باورنکردنی را تجربه کرد. از ۱۱۴ ژوئن، همستر کامبت دارای ۱۴۸ میلیون کاربر، با بیش از ۴۰ میلیون بازیکن فعال روزانه است. این بدان معناست که بیش از ۱٪ از کل جمعیت جهان این بازی را انجام داده‌اند. همستر کامبت با بیش از ۳۱ میلیون فالوور رسما بزرگ‌ترین گروه تلگرام است. آمار این بازی قابل‌توجه است و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد.

آمار بازی در یک نگاه

 • تاریخ عرضه: ۲۵ مارس ۲۰۲۴
 • ۱ میلیون بازیکن در ۱۱ روز
 • بیش از ۱۵۰ میلیون بازیکن در کل (تا ۱۴ ژوئن)
 • ۴۰ میلیون کاربر فعال روزانه (تا ۱۴ ژوئن)
  قیمت همستر کامبت

آیا همستر کامبت (HMSTR) کلاهبرداری است؟

آمار خارق‌العاده آن برخی را به این باور رسانده است که این یک طرح پانزی بزرگ است. با این حال، همستر کامبت توسط تلگرام و TON تایید شده است و یکی از سریع‌ترین برنامه‌های درحال‌رشد در تاریخ است و تنها در چند ماه به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر رسید.

درحالی‌که جنبه بازی برای کسب درآمد هنوز به نتیجه نرسیده است، یک نقشه راه شفاف وجود دارد که تابستان ۲۰۲۴ را به‌عنوان زمان عرضه توکن مشخص می‌کند. همچنین گفته می‌شود که وایت پیپر همستر کامبت به‌زودی منتشر می‌شود.

در نهایت، همستر کامبت یک بازی کاملاً جدید است که به دلیل گیم‌پلی اعتیادآور و پتانسیل کسب ارزهای دیجیتال واقعی، به‌سرعت در حال رشد است.

ویژگی‌های منحصر به فرد بازی همستر کامبت (HMSTR)

همستر کامبت فقط یک بازی کلیکی دیگر نیست. این بازی یک استعداد منحصربه‌فرد را به ژانر بازی برای کسب درآمد آورده است. با میزبانی تلگرام، بستری آسان و در دسترس را برای کاربران ارائه می‌دهد. در واقع، شروع آن بسیار آسان است و شما می‌توانید آن را در چند لحظه بازی کنید.

بازی حول محور مکانیزم ضربه‌زدن می‌چرخد ​​که در آن بازیکنان وظایفی را برای کسب پاداش و ارتقاء همستر خود انجام می‌دهند. یک تفاوت کلیدی بین همستر کامبت و نات کوین این است که همستر کامبت تأیید کرده است که ایردراپ بر اساس تعداد سکه‌هایی است که همستر شما در ساعت به دست می‌آورد و نه کل سکه‌ها. البته که این سوال خیلی از کاربران است و خیلی از افراد را دچار سردرگمی کرده است.
وایت پیپر همستر کامبت

ویژگی‌های کلیدی وجود دارد که عبارت‌اند از:

 • جوایز روزانه و وظایف ویژه: بازیکنان تشویق می‌شوند تا روزانه وارد سیستم شوند و کارهای مختلف (دنبال‌کردن حساب‌ها، تماشای ویدئوها، عضویت در گروه‌ها) را برای کسب امتیاز و جوایز انجام دهند.
 • هدایای مکرر: هدایای منظم هیجان را زنده نگه می‌دارد و مشارکت مداوم را تشویق می‌کند.
 • اشتراک‌گذاری اجتماعی درون بازی: بازیکنان می‌توانند دوستان خود را دعوت کنند و شبکه درون بازی خود را گسترش دهند و برای هر عضو جدید جوایزی دریافت کنند.
 • همسترهای قابل ارتقا: بازیکنان می‌توانند از جوایز خود برای ارتقاء همستر خود استفاده کنند و عملکرد و پتانسیل کسب درآمد آنها را افزایش دهند.

ترکیب این عناصر یک تجربه ارزشمند را ایجاد کرده و همستر کامبت را در زمینه شلوغ بازی‌های ارز دیجیتال برجسته می‌کند.

مکانیک بازی همستر کامبت (HMSTR)

 1. امتیاز درآمد و خرج کردن

شما به‌عنوان بازیکن می‌توانید هزاران سکه در روز را فقط با ضربه‌زدن به دست بیاورید. اما این همه چیز نیست. می‌توانید کارت‌های مختلفی را به همستر خود اختصاص دهید تا در هر ساعت سکه‌های بیشتری کسب کنید.

بسیاری از پاداش‌ها برای خرید سکه هزینه دارند، اما با افزایش شیرین امتیاز در ساعت به شما پاداش می‌دهند که در نهایت هدف اصلی است. بهترین بخش این است که این امتیازات در ساعت حتی زمانی که بازی را انجام نمی‌دهید ادامه می‌یابد، بنابراین می‌توانید زمان کمتری را صرف بازی‌کردن کنید.

 1. کانال‌های شریک و جوایز

همستر کامبت شبکه‌ای از کانال‌های شریک را به هم متصل کرده است که سرگرمی و جوایز را افزایش می‌دهد. با ورود به این کانال‌ها، بازیکنان نه تنها امتیاز بیشتری کسب می‌کنند، بلکه موارد انحصاری را نیز ایجاد می‌کنند.

همچنین بازیکنان به ازای هر دوستی که از طریق لینک ارجاع به آن ملحق می‌شود، ۵۰۰۰ سکه به دست می‌آورند. هرچه دوستان شما بیشتر بازی کنند و سطح بالاتری داشته باشند، سکه‌های بیشتری کسب می‌کنید.

پیشرفت‌های بازی همستر کامبت (HMSTR)

وقتی بازیکنان سکه‌ها را جمع‌آوری می‌کنند، می‌توانند آن‌ها را برای افزایش سطح هزینه کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به ازای هر کلیک امتیازهای قوی‌تر و سکه‌های بیشتری را کسب کنند.

همستر کامبت در میان گیمرها در نیجریه و ایران بسیار رشد کرده و نشان‌دهنده افزایش علاقه به پروژه‌های وب ۳ است.

ارز دیجیتال همستر کامبت هنوز راه‌اندازی نشده است، اما پیش‌فروش و پیش‌خرید یا پری مارکت آن در چند صرافی ارز دیجیتال معتبر در جهان از جمله کوکوین و همچنین صرافی پیشرو تبدیل وجود دارد.

آینده همستر کامبت (HMSTR)

یک نقشه راه کامل در وب‌سایت همستر کامبت وجود دارد که جزئیات برنامه‌های رویداد توکن، کاربرد توکن درون بازی و موارد دیگر مانند رویدادهای محدود به زمان را نشان می‌دهد. البته که ممکن است این لیست و برنامه آپدیت شود.

وایت پیپر همستر کامبت

مشارکت ‌ها و صرافی ‌ها

همستر کامبت فقط یک بازی کلیکی ساده نیست. این بازی در حال آماده‌شدن است تا سروصدای زیادی در صحنه بازی‌های کریپتو ایجاد کند. این بازی با صرافی‌هایی مانند BingX همکاری کرده و اشاره می‌کند که توکن آنها ممکن است به‌زودی در آنجا نیز لیست شود.

از آنجایی که بازی بر روی بلاک چین TON ساخته شده است، راه‌اندازی کیف پول تون کیپر نیز لازم است. این مورد به شما امکان می‌دهد تا کیف پول ارز دیجیتال خود را به بازی متصل کنید و در زمان مناسب، سکه‌های درون بازی خود را به توکن‌های ارز دیجیتال تبدیل کنید.

تاریخ ایردراپ و لانچ توکن

صحبت‌ها در خصوص همستر کامبت همچنان در حال افزایش است. این تیم اعلام کرده است که در آینده نزدیک توزیع توکن خود را انجام خواهد شد و بر اساس سود در هر ساعت در بازی خواهد بود.

رویداد توکن برای جولای ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده، اما تاریخ مشخصی ارائه نشده است.

خرید همستر کامبت (HMSTR) با تومان در ایران چطور ممکن است؟

زمانی که توکن این بازی یعنی همستر کامبت لیست شود، به‌راحتی می‌توانید تومان خود را به صرافی تبدیل از روش‌های مختلف واریز کرده و معامله خود را شروع کنید.

بعد از خرید همستر کامبت (HMSTR)، چطور آن را نگهداری کنیم؟

بعد از لانچ شدن توکن این ارز احتمالاً روش‌های گوناگونی برای ذخیره این ارز وجود خواهد داشت ولی یکی از بهترین روش‌ها ذخیره در صرافی ارز دیجیتال تبدیل یا کیف پول ارز دیجیتال تون کیپر است.

خرید همستر کامبت (HMSTR) از صرافی تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید همستر کامبت

خرید ارز همستر و دیگر ارزهای دیجیتال از صرافی تبدیل مزایای بسیاری دارد که در ادامه تنها به بعضی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

امنیت:

* صرافی تبدیل یکی از امن‌ترین صرافی‌های ایرانی است که سابقه درخشانی در زمینه ارائه خدمات امن به کاربران خود دارد.

* این صرافی از تمهیدات امنیتی متعددی از جمله ذخیره‌سازی سرد، احراز هویت دو عاملی و رمزنگاری اطلاعات کاربران استفاده می‌کند.

کاربری آسان:

* رابط کاربری وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل صرافی تبدیل بسیار ساده و کاربرپسند است.

* حتی افراد مبتدی نیز می‌توانند به‌راحتی در این صرافی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

* تبدیل از پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردار است که می‌تواند به رفع مشکلات کاربران در هنگام استفاده از صرافی کمک کند.

تنوع ارزهای دیجیتال:

* صرافی تبدیل طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال را برای خرید و فروش به کاربران خود ارائه می‌دهد.

* در حال حاضر، بیش از ۷۴۰ بازار معاملاتی در این صرافی وجود دارد.

سرعت و کارمزد:

* تراکنش‌ها در صرافی تبدیل به‌سرعت انجام می‌شوند و کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را در مدت‌زمان کوتاهی دریافت کنند.

* کارمزد معاملات در این صرافی نیز نسبت به سایر صرافی‌های ایرانی پایین است.

قابلیت‌های معاملاتی:

* صرافی تبدیل علاوه بر امکان خرید و فروش ساده ارزهای دیجیتال، امکانات معاملاتی پیشرفته‌تری را نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد.

* این امکانات شامل معاملات اهرم دار و معاملات اسپات است.

پشتیبانی از ریال:

* کاربران می‌توانند در صرافی تبدیل با استفاده از ریال به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

* این امر، تبدیل را به صرافی مناسبی برای کاربران ایرانی تبدیل می‌کند که به دنبال خرید ارز دیجیتال با پول ایران هستند.

منابع:

Hamsterkombat

Atomicwallet

Coincarp

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

امیرحسین گ

15 ساعت قبل

5

با تشکر از صرافی تبدیل که همیشه به روز بوده و بهتر از سایر صرافی ها عمل کرده و می کند

بابک ص

2 روز قبل

5

با سلام و عرض ادب و درود خب باتوجه به اینکه همستر دارای حمایت فراوان و محبوبیتی تکرار نشدنی است قیمت انفجاری خواهد داشت و در ضمن با تشکر فراوان از صرافی تبدیل و کار کنان آن

بهناز ق

3 روز قبل

5

با توجه به ابلاغیه و افزایش قیمت ارزهای قدیمی میم کین های زیادی اوج و ایدراپ ها زیادی مثل نات و تون و تاپ سواپ و چین و به وجود آمده . موفق باشید .

بهناز ق

3 روز قبل

5

بدرود همستر از پیرفته ترین تجهیزات ایردراپی استفاده می کند و مارکتینگ و پیش و فروش و پیش خرید آن در تبدیل یکی از فرصت های تکرار نشدنی بوده درود بر شما

3 روز قبل

5

با تشکر از صرافی تبدیل که همیشه به روز بوده و بهتر از سایر صرافی ها عمل کرده و می کند

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

سوالات متداول قیمت همستر کامبت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول قیمت همستر کامبت

همستر کامبت (HMSTR) چیست؟

همستر کامبت یک بازی کلیکی با پتانسیل کسب درآمد در تلگرام است که در آن یک صرافی مجازی ارز دیجیتال را مدیریت می‌کنید.

چگونه بازی همستر کامبت (HMSTR) را شروع کنم؟

می‌توانید با پیوستن به ربات همستر کامبت در تلگرام شروع کنید. معمولاً دستورالعمل‌هایی وجود دارد که باید برای تنظیم حساب خود دنبال کنید.

آیا همستر کامبت (HMSTR)، شبیه نات کوین است؟

هر دو بازی شامل ضربه‌زدن به گوشی برای جمع‌آوری ارز درون بازی است. با این حال گفته می‌شود که همستر کامبت تجربه بازی جذاب‌تری و پایگاه کاربری بزرگ‌تری دارد.

از کجا ارز همستر کامبت (HMSTR) را خرید و فروش کنیم؟

به‌محض لیست‌شدن ارز همستر می‌توانید از طریق صرافی تبدیل شروع به معامله کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله