Skip to content
top banner

بازی های ارز دیجیتال – کدام بازی ها ارز دیجیتال میدهند؟

بازی های کریپتویی ارز دیجیتال
در
خواندن در ۵ دقیقه

چکیده
حتی بدون هیچ سرمایه و هزینه‌ای می‌توانید از بازار ارز دیجیتال درآمد به دست آورید. پلتفرم‌هایی همچون دیسنترالند، اکسی اینفینیتی و سندباکس از جمله مشهورترین پلتفرم‌های کسب در آمد از بازی‌های کرپتویی هستند.

صحبت کردن درباره بهترین بازی ‌های کریپتویی و کسب سود و درآمد از طریق بازی کردن به همان مقدار خرید و فروش ارز دیجیتال جذاب و پرمخاطب است. بازی ‌های کریپتویی نسل جدیدی از روش‌های سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستند که به سادگی در اختیار ما قرار گرفته و امکان رسیدن به درآمد از طریق آنها به وجود آمده است. با ورود صنعت گیمینگ به دنیای ارز دیجیتال آن هم با فناوری‌های فوق العاده مدرن و به روزی مانند متاورس باعث تحول بزرگی در روش‌های سرمایه گذاری در این بازار شد. با استفاده از این خدمات، کاربران می‌توانند حتی بدون هیچ سرمایه و هزینه‌ای از بازار ارز دیجیتال درآمد به دست آورند. این روش درآمدزایی را می‌توانید در بهترین بازی ‌های کریپتویی دنبال کرده و در نهایت رمز ارزها و یا NFT‌هایی که برنده می‌شوید را در بازار به فروش برسانید.

تا قبل از این شما برای خرید بیت کوین و سایر رمز ارزها مجبور بودید تا حساب کاربری خود در یک صرافی را شارژ کنید. اما با وجود انواع بازی ‌های کریپتویی حالا شما این امکان را دارید تا با ورود به این پلتفرم‌ها و بازی کردن، دارایی با ارزش دریافت کنید. دارایی که امکان نقد کردن و یا تبدیل آنها به بیت کوین و سایر رمز ارزها وجود دارد. به راحتی این امکان برای شما مقدور خواهد بود تا با ارسال ارزهای دیجیتالی که به عنوان جایزه در یک بازی رایگان یا غیر رایگان کریپتویی دریافت می‌کنید، به حساب خود در یک صرافی ارز دیجیتال مانند بایننس، کوکوین، تبدیل و یا هر صرافی دیگر آنها را به پول واقعی تبدیل کرده و به حساب بانکی خود انتقال دهید. اما سوال مهم اینجاست که بهترین بازی ‌های کریپتویی کدام‌ها هستند و چگونه می‌توانیم از طریق آنها به درآمد برسیم؟ در این مقاله با شما همراه هستیم تا بهترین بازی ‌های موجود در این عرصه را به شما معرفی نماییم.

بازی کریپتویی مانا دسنترالند (MANA Decentraland)

بازی دیسنترالند

اولین بازی کریپتویی که باید به معرفی آن بپردازیم، بازی مانا دسنترالند است. البته رتبه‌بندی خاصی برای معرفی این بازی‌ ها نداریم. اما با این حال پلتفرم مانا به دلیل استفاده از قابلیت‌های متاورس تبدیل به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های حوزه گیمینگ در بازار ارز دیجیتال شده است. مانا ارز دیجیتال بومی شبکه دسنترالند است. همچنین در محیط بازی این پلتفرم می‌توانید توکن غیر مثلی لند (LAND) را نیز در اختیار داشته و از آن برای خرید و فروش آیتم‌های مختلف تعریف شده در بازی استفاده کنید.

پلتفرم مانا تبدیل به یکی از بهترین پلتفرم‌های گیمینگ برای کسب درآمد شده است. در این بین استفاده از قابلیت‌های متاورس نیز جذابیت‌های حضور در این محیط را برای علاقمندان چندین برابر بیشتر کرده است. پلتفرم این بازی روی شبکه بلاک چین اتریوم پیاده‌سازی شده و شما می‌توانید از طریق وب برای حضور به صورت رایگان در محیط بازی مانا اقدام کنید. جوایز حاصل از انجام بازی در پلتفرم مانا نیز هم به صورت NFT و هم به صورت رمز ارزهای بومی شبکه پرداخت می‌شود.

پلتفرم بازی سندباکس (SANDBOX)

پلتفرم بازی سندباکس

لقب یکی دیگر از محبوب‌ترین بازی ‌های کریپتویی را باید به پلتفرم سندباکس بدهیم. سندباکس یک بازی بسیار با سابقه است که حتی قبل از ورود به فضای ارز دیجیتال مورد استقبال افراد زیادی قرار داشت. بازی ‌های رایج در پلتفرم سندباکس در گذشته بر روی سیستم عامل موبایل قابل استفاده و کاربران زیادی نیز با این پلتفرم همراه بودند. در سال ۲۰۱۸ بود که تیم توسعه دهنده این بازی با ورود آن به فضای بلاک چین و رمز ارزها موافقت کرد و این پروژه از آن زمان به عنوان یک بازی کریپتویی در این بازار تعریف می‌شود.

ارز دیجیتال سندباکس رمز ارز بومی این پلتفرم است که در بازار نیز امکان خرید و فروش آن را دارید. به دلیل محبوبیت بالا حتی در صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال نیز این رمز ارز خرید و فروش می‌شود. همچنین در محیط بازی ‌های سندباکس که در آن نیز از قابلیت‌های متاورس استفاده شده، توکن لند (LAND) تعریف شده که از این توکن می‌توانید برای پرداخت‌های درون برنامه لی و خرید اقلام مختلف تعریف شده در محیط بازی استفاده کنید. شما می‌توانید در فضای پلتفرم سندباکس محیط اختصاصی خود را ساخته و با ارائه هنرها و یا شروع یک کسب و کار جدید، در کنار ایجاد تعامل با سایرین، درآمدهای قابل قبولی را نیز به دست آورید.

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

پلتفرم بازی اکسی اینفینیتی

یکی دیگر از محبوب‌ترین و رایج‌ترین انواع بازی ‌های کریپتویی که باید به معرفی آن نیز بپردازیم، پلتفرم اکسی اینفینیتی است. اگر فقط یک بار وارد محیط این بازی شده باشید، از حضور در آن لذت برده و مجذوب جذابیت‌های بی‌نظیر آن خواهید شد. اکسی اینفینیتی یک بازی ویدئویی است که به صورت خاص برای درآمدزایی و رسیدن به پول گسترش یافته و محبوبیت بالایی نیز در میان کاربران جهانی دارد. ارز دیجیتال بومی این پلتفرم، ارز دیجیتال اکسی است. در محیط بازی نیز علاوه بر خود رمز ارز اکسی، از توکن SLP نیز برای خرید و فروش‌ها استفاده می‌شود.

برای ورود به محیط بازی اکسی اینفینیتی و شروع درآمدزایی در آن نیاز به حداقل داشتن ۳ اکسی خواهید بود که هزینه قابل توجهی است. اما روش‌های درآمدزایی جذاب محیط این بازی باعث شده تا خیلی‌ها هیچ ابایی از پرداخت این هزینه نداشته باشند. در قدم بعدی شما می‌توانید برای ساخت موجودات کوچک و دوست داشتنی با نام اکسی در محیط این بازی اقدام کرده و از طریق فروش این موجودات به درآمد برسید. میزان درآمد قابل توجهی هم در محیط این بازی در دسترس است.

بازی کریپتویی اکسی اینفینیتی نیز مانند مانا و سندباکس بر روی پلتفرم محبوب اتریوم توسعه پیدا کرده است. همچنین امکان خرید و فروش رمز ارزهای جایزه این محیط بازی نیز در بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال وجود دارد. امکان ورود به محیط این بازی از طریق سیستم عامل‌های موبایل و همچنین ویندوز برای علاقمندان فراهم آمده است.

چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل
چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل معاملات شما با مطالعه ماهنامه اختصاصی تبدیل، سکه می‌شود.
دانلود رایگان سکه‌نامه

گالا گیمز (GALA Games)

پلتفرم بازی گالا گیمز

یکی دیگر از بازی ‌های کریپتویی محبوب پلتفرم گالا گیمز است که شما در این پلتفرم می‌توانید به بازی ‌های مختلفی دسترسی داشته باشید. با ورود به هر یک از این بازی‌ها و به دست آوردن آیتم‌های مختلف تعریف شده در آن امکان خرید و فروش آنها را در محیط بازی در اختیار خواهید داشت. همچنین شما می‌توانید دارایی‌های خود را به شکل ارز دیجیتال گالا در صرافی‌ها به پول نیز تبدیل کنید. گالا گیمز نیز یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی کریپتویی است که بر روی شبکه بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرده است. در این مجموعه بازی NFT‌های مختلفی در قابل استاندارد ERC20 را دریافت خواهید کرد.

ایلوویم (Illuvium)

پلتفرم بازی ایلوویوم

اگر به دنبال یکی از جذاب‌ترین بازی ‌های کریپتویی هستید، ایلوویم را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این بازی کریپتویی که از فناوری متاورس برای آن استفاده شده بر روی بلاک چین اتریوم قرار دارد و شما می‌توانید از فضای دوست داشتنی این بازی برای سرگرم شدن و کسب درآمد استفاده کنید. در محیط این بازی شما باید در نبردهای مختلفی شرکت کرده و با موفق شدن در هر نبرد جوایز خود را دریافت کنید. البته برای پیروز شدن در مبارزات لازم است تا ابتدا مهارت‌های خود را تقویت نمایید. برای این منظور موجودات با عنوان ایلوویال در محیط بازی تعریف شده‌اند که چنین شرایط را برای شما فراهم می‌آورند. نکته جالب درباره این بازی کریپتویی این است که با وجود گذشت تنها چند ماه از عرضه آن، میزان محبوبیت خاصی را می‌توانید برای آن شاهد باشید. اتفاقی که بیشتر به جهت محبوبیت بسیار بالای محیط این بازی رقم خورده است. همچنین با موفقیت در نبردهای این بازی می‌توانید اتریوم به دست آورید.

بازی کریپتویی استار اطلس (Star Atlas)

پلتفرم بازی استار اطلس

علاقمندان به فرم بازی ‌های استراتژیک و هیجان انگیز می‌توانند از محیط بازی کریپتویی استار اطلس در بازار ارز دیجیتال استفاده نمایند. این بازی که اتفاقات آن بیشتر در فضا و آینده رخ می‌دهد، شما ماموریت‌های مختلفی دارید. ماموریت‌هایی که می‌توانند هیجان قابل توجهی را نیز برای شما ایجاد نمایند. محیط بازی استار اطلس می‌تواند سرگرمی فوق العاده‌ای برای شما رقم بزند. استفاده از تصاویر واقعی سینمایی و ایجاد حس واقعی غوطه ویر با استفاده از فناوری متاورس برگ برنده بازی استار اطلس در میان انواع بازی ‌های کریپتویی است.

بازی گادز آنچیند (Gods Unchained)

پلتفرم بازی گادز آنچیند

علاقمندان به بازی ‌های کارتی نیز می‌توانند از محیط بازی کریپتویی گادز آنچیند (GU) استفاده نمایند. در محیط این بازی کارت‌های مختلفی تعریف شده که ارزش قابل توجهی در بازار دارند و امکان خرید و فروش و مبادله آنها وجود دارد. شما می‌توانید با ورود به محیط این بازی و دریافت این کارت‌ها به درآمد برسید. همچنین برای ورود اولیه به بازی نیاز به پرداخت هزینه‌ای نخواهید داشت و فضای بازی به صورت رایگان در دسترس شما است.

 

دیدگاه‌ها (2)

  1. درود بر شما
    خلاصه و مفید عالی عالی بود از اینکه خوشحال شدم از یادگیری مطالبی که حاصل زحمات شما بود سپاسگذار هستم.سلامت و شاد باشید.

مقالات مرتبط

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه