سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

یکی از اولویت‌های اصلی ما حفظ حریم خصوصی شما کاربران صرافی ارز دیجیتال تبدیل است. اطلاعات گران‌بهای شما امانتی است که تنها با هدف خدمت‌رسانی به شما مورد استفاده قرار می‌گیرد و به امن‌ترین شکل با مدرن‌ترین راهکارهای حفظ امنیت اطلاعات از آن محافظت می‌شود. در ادامه برای اطمینان بیشتر، نحوه‌ جمع‌آوری و نگهداری از این اطلاعات و حقوق شما کاربران توضیح داده می‌شود.

چه اطلاعاتی را در اختیار تبدیل قرار می‌دهید؟

شما تنها اطلاعات ضروری مورد نیاز برای ثبت‌نام، معامله و ارائه خدمات بهتر را در اختیار صرافی تبدیل می‌گذارید. این داده‌ها شامل اطلاعات شخصی همچون نام، نام خانوادگی، شماره ملی، مدارک شناسایی و تعهد‌نامه‌ای است که هنگام ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل وارد می‌کنید. علاوه بر این، هنگام معامله ارزهای دیجیتال اطلاعات معاملاتی همچون نوع ارزهای خریداری‌شده و مقدار آن را در سامانه معاملاتی تبدیل وارد می‌کنید که این اطلاعات برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ذخیره و نگهداری می‌شود. ممکن است هنگام پشتیبانی نیز برای حل مشکلات کاربری‌تان، اطلاعاتی از شما اخذ و ذخیره شود.

نحوه استفاده از داده‌ها چگونه است؟

داده‌هایی که در اختیار صرافی تبدیل قرار داده‌اید نزد ما امانت است و تنها برای حفظ امنیت دارایی‌های شما و ارائه خدمات بهتر و شخصی‌سازی شده متناسب با نیازهای شما به کار می‌رود. همچنین از این اطلاعات برای تشخیص و پیشگیری از هرگونه تقلب احتمالی در معاملات و حفظ بالاترین سطح امنیت سرویس‌ها استفاده می‌شود. ارائه پیشنهادهای شخصی‌سازی‌شده و مناسب شما و خدمات بازاریابی مرتبط، دیگر موارد استفاده از این اطلاعات است.

چه کسانی به این اطلاعات دسترسی دارند؟

این اطلاعات به صورت کاملاً محرمانه در اختیار صرافی تبدیل است و صرفاً با طرف‌های ثالث مشخص و قابل‌اعتماد و با اهداف مشخص‌شده در سیاست حفظ حریم خصوصی به اشتراک گذاشته می‌شود. هیچ‌گونه انتقال این اطلاعات به غیر، خارج از الزامات قانونی و موارد بیان‌شده از سوی صرافی تبدیل، انجام نخواهد شد.

چه حقوقی در ارتباط با داده‌های خود دارید؟

کاربران صرافی تبدیل مالک اصلی اطلاعات شخصی و خصوصی خود هستند و در هر زمان که بخواهند حق دسترسی به این اطلاعات را برای اصلاح و انجام تغییرات لازم دارند. افزون بر این شما به عنوان کاربر تبدیل در صورت نیاز حق حذف اطلاعات خود از این صرافی را به صورت کامل در اختیار خواهید داشت.