FTMicon

خرید و فروش فانتوم - FTM

ارز دیجیتال فانتوم

خرید ارز دیجیتال فانتوم (FTM) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت فانتوم به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز فانتوم بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش فانتوم اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز فانتوم هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت فانتوم به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FTM = 28,545 IRT

FTMicon

فانتوم

خرید آسان فانتوم
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت فانتوم

اطلاعات بازار فانتوم

حجم ۲۴ ساعته (FTM) 369,562.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 182,617.0551
تغییرات ۱ روزه -1.06 %
قیمت آخرین معامله 0.48782 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 29,728 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 27,842 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، فانتوم می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

FTMicon

FTM

فانتوم

تومان --

FTMicon

FTM

فانتوم

قیمت دلاری

0.4876 USDT

قیمت تومانی

تومان 28,500

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.065 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

خرید ارز دیجیتال فانتوم

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال فانتوم نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال فانتوم پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال فانتوم اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال فانتوم عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال فانتوم از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید فانتوم تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال فانتوم

فرایند فروش ارز دیجیتال فانتوم در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال فانتوم امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
ftm.jpg

فانتوم (FTM) چیست؟

ارز دیجیتال فانتوم (Fantom) یکی از آن دسته رمز ارزهایی است که جذابیت‌های بسیار زیادی در میان سرمایه‌گذاران و معامله گران بازار ارز دیجیتال پیدا کرده و شرایط ایده آل آن باعث شده تا روز به روز شاهد افزایش تعداد سرمایه گذاران آن نیز باشیم. این رمز ارز را در بازار ارز دیجیتال می‌توانید با نماد FTM شناسایی نمایید. فانتوم یکی از رمز ارزهای است که با یک بلاک چین اختصاصی نسل جدید وارد بازار رمز ارزها شده و کاربردها و قابلیت‌های بسیار زیادی نیز دارا است. از طرف تیم توسعه دهنده شرایط بسیار ایده آلی برای مقیاس‌پذیری و امنیت و البته تمرکززدایی انجام پذیرفته که باعث شده تا شبکه فانتوم تبدیل به یک شبکه کاملا منحصر به فرد شود. فانتوم در حال حاضر هم از نظر تبلیغات در فضای اینترنت و بازار تجارت و هم از نظر پذیرش به عنوان یک رمز ارز برای تبادل پول شرایط بسیار خوبی را در سطح بین المللی پیدا کرده و به همین دلیل شناخت آن برای سرمایه گذاری می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را به دنبال داشته باشد. در این مقاله در کنار شما هستیم تا شرایط شبکه فانتوم را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده و تمام نکات لازم برای شناخت هرچه بهتر این ارز دیجیتال را با شما در میان بگذاریم.

ارز دیجیتال فانتوم یکی از کوین‌های موجود در بازار ارز دیجیتال است که دارای شبکه بلاک چین اختصاصی بوده و بلاک چین آن به صورت متن باز و به صورت ویژه برای تنظیم قراردادهای هوشمند توسعه پیدا کرده است. شبکه بلاک چین فانتوم شرایط بسیار مناسبی هم از نظر امنیت و هم از نظر مقیاس‌پذیری در بازار دارا بوده و در این زمینه‌ها از جمله گزینه‌های ایده آل موجود در بازار محسوب می‌شود. همچنین این رمز ارز قابلیت‌ها و شرایط بسیار ویژه‌ای در حوزه وب ۳ و تمرکز زدایی نیز داشته و از این جهت نیز یکی از شبکه‌های بلاکچین خاص تعریف می‌شود.

ساختار بلاک چین فانتوم بر اساس الگوریتم اثبات سهام (Proof of Stake) توسعه پیدا کرده و به همین دلیل قابلیت استخراج برای این رمز ارز در نظر گرفته نشده است. البته کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن‌های فانتوم برای سرمایه گذاری در شبکه این رمز اقدام نمایند که سود خوبی نیز برای آنها به دنبال خواهد داشت.

شبکه اختصاصی ارز دیجیتال فانتوم که به نام اپرا (Opera) معروف شده است بستری مناسب برای توسعه قراردادهای هوشمند و همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps)‌ها است. البته بلاک چین این رمز از نسل جدید‌ترین نسبت به بلاک چین اتریوم بوده و بسیاری از نواحی اتریوم را برطرف کرده است. از این گذشته زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای توسعه قراردادهای هوشمند در بلاک چین فانتوم با بلاک چین اتریوم و از آن نیز پشتیبانی می‌نماید. در شبکه‌ی فانتوم در کنار الگوریتم اجماع اثبات سهام از الگوریتم خاصی به عنوان لاکسیس (Lachesis) برای تایید تراکنش‌ها استفاده می‌شود تا امنیتی شبکه به حداکثر میزان ممکن برسد.
خرید فانتوم

قیمت فانتوم

همانطور که می‌دانید فانتوم (FTM) توجه سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان را به خود جلب کرده است. عملکرد آن در سرعت فوق العاده تراکنش و ویژگی‌های نوآورانه آن نهفته است که برای رفع مشکلات مقیاس‌پذیری بلاک چین که گریبانگیر بلاک چین ‌های قدیمی مانند اتریوم است، طراحی شده است. اما سرمایه‌گذاری، جریان ورود و خروج نقدینگی در این ارز دیجیتال، درک قیمت فعلی و تاریخچه قیمتی آن بسیار مهم است.

آپدیت قیمتی این ارز دیجیتال را می‌توانید به صورت قیمت لحظه ای فانتوم در این صرافی مطلع شوید. که اعداد نشان‌دهنده ارزش فعلی بازار است که توسط خریداران و فروشندگان در صرافی‌ ارز دیجیتال به FTM اختصاص داده شده است. این یک رقم پویا است که به طور مداوم بر اساس عوامل مختلف در نوسان است. در خصوص این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عرضه و تقاضا

اصل اساسی اقتصاد در مورد ارزهای دیجیتال نیز صدق می‌کند. اگر تقاضا برای FTM از عرضه موجود پیشی بگیرد، قیمت تمایل به افزایش دارد. برعکس، افزایش فشار فروش می‌تواند قیمت را کاهش دهد.

احساسات بازار

حال و هوای کلی بازار ارزهای دیجیتال به طور قابل‌توجهی بر قیمت کوین و توکن‌ها تأثیر می‌گذارد. احساسات مثبت ناشی از اخبار صعودی یا تحولات امیدوارکننده می‌تواند منجر به افزایش قیمت شود. برعکس، احساسات منفی ناشی از هک، نگرانی‌های امنیتی یا رکود گسترده‌تر بازار می‌تواند باعث افت قیمت شود.

کاربرد و پذیرش

هرچه توسعه‌دهندگان و کاربران از شبکه فانتوم برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده کنند، FTM ارزشمندتر می‌شود. افزایش پذیرش به معنای سودمندی و پتانسیل پلتفرم است که اغلب منجر به افزایش قیمت می‌شود.

مقررات و اخبار

تحولات نظارتی و اخبار صنعت ارزهای دیجیتال می‌تواند به طور قابل‌توجهی بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. وضوح نظارتی مثبت یا مشارکت‌های عمده می‌تواند ارزش FTM را افزایش دهد، درحالی‌که اخبار منفی یا سرکوب‌های نظارتی می‌تواند منجر به کاهش قیمت شود.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال فانتوم

درک حرکت تاریخی قیمت فانتوم بینش‌های ارزشمندی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند. در اینجا خلاصه‌ای از نقاط عطف کلیدی در تاریخچه قیمتی فانتوم را خدمت شما عزیزان بیان می‌کنیم:

  • روزهای اولیه (۲۰۱۸-۲۰۱۹)

 FTM در سال ۲۰۱۸ از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) با قیمت حدود ۰.۰۰۱ دلار راه‌اندازی شد. در این مدت قیمت با کمترین نوسانات ثابت ماند.

  • روند صعودی ۲۰۲۱

 بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال روند صعودی قابل‌توجهی را در سال ۲۰۲۱ تجربه کرد و FTM نیز به این رالی پیوست. این قیمت در اکتبر ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود یعنی ۳.۴۶ دلار رسید که یک افزایش خیره‌کننده نسبت به قیمت ICO آن بود.

  • اصلاح و تثبیت بازار (۲۰۲۲-اکنون)

 پس از روند صعودی سال ۲۰۲۱، بازار ارزهای دیجیتال وارد مرحله اصلاح شد. قیمت FTM شاهد کاهش قابل‌توجهی بود و به ۰.۱۸ دلار در مارس ۲۰۲۳ رسید. بااین‌حال، از آن زمان، قیمت نشانه‌هایی از بهبودی را نشان داده است.

همچنین نمودار قیمتی فانتوم باتوجه‌به وب‌سایت کوین گکو به صورت کلی به شکل زیر است:

قیمت فانتوم

عوامل متعددی بر حرکات تاریخی قیمت فانتوم تأثیر گذاشته‌اند، از جمله:

روندهای کلی بازار

همان‌طور که قبلاً ذکر شد، بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال به طور قابل‌توجهی بر قیمت رمزارزها تأثیر می‌گذارد. روند صعودی سال ۲۰۲۱، با افزایش علاقه سرمایه‌گذاران، قیمت FTM را افزایش داد. برعکس، اصلاح بعدی بازار منجر به کاهش قیمت شد.

پیشرفت‌های تکنولوژیکی

تیم توسعه فانتوم به طور مداوم در تلاش برای بهبود قابلیت‌های پلتفرم است. ارتقاها و نوآوری‌هایی که سرعت شبکه، مقیاس پذیری یا امنیت را افزایش می‌دهد، می‌تواند منجر به افزایش اعتماد سرمایه گذاران و افزایش قیمت شود.

رقابت

چشم‌انداز بلاک چین مملو از پلتفرم‌های رقیب است که هر کدام برای پذیرش توسعه‌دهندگان و کاربران رقابت می‌کنند. اگر فانتوم بتواند از طریق فناوری و ویژگی‌های خود یک مزیت رقابتی را حفظ کند، می‌تواند تاثیر مثبتی بر قیمت کوین خود داشته باشد.

لیست شدن در صرافی‌ها

وقتی FTM در صرافی‌های ارزهای دیجیتال معتبرتر لیست می‌شود، دسترسی طیف وسیع‌تری از سرمایه‌گذاران را افزایش می‌دهد و منجر به افزایش فشار خرید و قیمت می‌شود.

نگاهی به آینده: پیش بینی آینده قیمت فانتوم

پیش‌بینی قیمت آتی هر ارز دیجیتال با اطمینان مطلق تقریباً غیرممکن است. بازار همچنان بی‌ثبات است و مستعد رویدادهای پیش بینی نشده و تغییرات ناگهانی در احساسات است. با این حال، با تجزیه و تحلیل روندهای تاریخی و تحولات جاری، می‌توانیم حدس‌های آگاهانه‌ای در مورد تغییرات احتمالی قیمت‌ها در آینده داشته باشیم:

ادامه پذیرش

اگر شبکه فانتوم به جذب توسعه‌دهندگان و کاربران ادامه دهد و منجر به شکوفایی اکوسیستم شود، تقاضا برای FTM ممکن است افزایش یابد و قیمت را به سمت بالا سوق دهد.

نوآوری فناورانه

تعهد فانتوم به پیشرفت‌های مداوم فناوری می‌تواند موقعیت خود را به عنوان یک پلتفرم پیشرو در بلاک چین مستحکم کند. این مورد می‌تواند سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کند و قیمت را بیشتر افزایش دهد.

احساسات بازار

سلامت کلی بازار ارزهای دیجیتال بدون شک در مسیر قیمت FTM نقش دارد. اگر بازار گسترده‌تر روند صعودی دیگری را تجربه کند، FTM نیز رشد قیمتی خواهد داشت.

ارزش بازار فانتوم (FTM) چقدر است؟

ارزش بازار فانتوم با آپدیت ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ مبلغ ۱,۹۴۸,۸۳۷,۹۷۲ دلار بوده است.

توکنومیکس یا اقتصاد توکن فانتوم چگونه است؟

توکنومیکس مطالعه مدل‌های اقتصادی پشت ارزهای دیجیتال است. این مورد شامل عوامل مختلفی از جمله عرضه کل، توزیع اولیه، دوره‌های واگذاری، ابزار، مکانیزم‌ها، ثبات اقتصادی و... است که توکنومیکس به شدت برای پذیرش و رشد ارز دیجیتال تاثیر دارد.

توکنومیکس فانتوم نیز به شکل زیر است:

ارز دیجیتال فانتوم

توزیع توکن اولیه FTM به شرح زیر است:

-۳۲.۷۵ درصد به پاداش بلاک‌ها اختصاص داده شده است.

-۱۲ درصد به مشاوران / مشارکت‌کنندگان اختصاص داده شده است.

-۶ درصد به ذخایر استراتژیک اختصاص یافته است.

-۱.۵۷ درصد به فروش عمومی اختصاص دارد.

-۱۱.۶۹ درصد به فروش خصوصی دوم اختصاص دارد.

-۲۵.۳۵ درصد به فروش خصوصی اول اختصاص دارد.

-۳.۱۵ درصد به فروش سید (Seed) اختصاص دارد.

قیمت FTM

تاریخ عرضه اولیه توکن برای فانتوم ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ است. حداکثر عرضه این توکن به ۳,۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰ محدود شده است که انتظار می‌رود عرضه FTM به طور کامل در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۵ به اتمام برسد.

تاریخچه پیدایش فانتوم

توسعه ارز دیجیتال فانتوم و شبکه بلاک چین آن به عهده بنیاد این رمز ارز است که از سال ۲۰۱۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. در آن زمان برای اولین بار بسته‌های اولیه لازم برای توسعه این شبکه به وجود آمد و در سال ۲۰۱۹ شبکه اپرا به عنوان شبکه اصلی فانتوم راه اندازی و شروع به کار کرد. فعالیت اصلی شبکه اپرا در کشور کره جنوبی انجام پذیرفته و یک تیم فوق العاده قدرتمند امور پشتیبانی از این شبکه برای توسعه هر چه بهتر آن هستند.

اولین ورود ارز دیجیتال فانتوم به بازار رمز ارزها با عرضه اولیه آن در ژوئن سال ۲۰۱۸ اتفاق افتاد که در طی آن ۴۰ درصد از کل ارز اولیه این رمز ارز به ارزش ۳۹ میلیون دلار به فروش رسید. این رمز ارز از آن زمان تاکنون با افزایش قابل توجهی در قیمت روبرو شده است. شایان ذکر است که قیمت در نظر گرفته شده برای عرضه اولیه این رمز ارز در سال ۲۰۱۸ تنها ۰.۰۴۳۳۰۶ دلار بوده است.

فانتوم چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز دیجیتال فانتوم از آن دسته از رمز ارزهای است که در یکی دو سال اول حضور خود در بازار ارز دیجیتال چندان مورد استقبال قرار نگرفت و با وجود داشتن یک تیم توسعه دهنده قدرتمند و همچنین پشتیبانی‌های همه جانبه از سوی سرمایه‌گذاران خود، در میان کاربران و معامله گران بازار ارز دیجیتال با یک استقبال معمولی همراه شد. در اواسط سال ۲۰۲۱ بود که رشد قابل توجهی را در قیمت این رمز ارز شاهد بودیم و همین رشد قابل توجه را می‌توان یکی از مهمترین و اصلی‌ترین دلایل محبوبیت و معروف شدن فانتوم در بازار در نظر گرفت. بعد از این اتفاق بود که رمز ارز فانتوم خود را وارد لیست بهترین رمز ارزهای موجود در بازار کرده و از آن زمان تاکنون شرایط خود را در همین وضعیت حفظ کرده است.

البته که این خود مزیت‌ها و کاربردهای فانتوم بوده که باعث این روش و استقبال قابل توجه کاربران شده اما با این حال محبوبیت آن را بایستی به همین افزایش قیمت قابل توجه آن در سال ۲۰۲۱ نسبت بدهیم. در طول سال‌های ۲۰۱۸ تاکنون به روزرسانی‌های بسیار زیادی نیز در شبکه و پروتکل‌های فانتوم صورت گرفته که این به روز رسانی‌ها نیز عامل مهمی در تقویت این رمز ارز و افزایش استقبال از آن در بازار است.

هدف از خلق فانتوم

اهداف مختلفی را می‌توان برای خلق و تاسیس پروتکل و شبکه بلاک چین فانتوم در نظر گرفت که البته این اهداف بسیار ارزشمند هستند. اصلی‌ترین و مهمترین هدف از توسعه شبکه فانتوم ارتقای همزمان کیفیت شبکه‌های بلاکچین در سه فاکتور بسیار مهم و حیاتی مقیاس‌پذیری امنیت و تمرکززدایی است. در واقع تیم توسعه دهنده این رمز ارز با شناختی که نسبت به شرایط بازار داشتند، به دنبال این بودند تا بلاکچینی وارد بازار نمایند که در هر سه این فاکتور‌ها شرایط بهتری را نسبت به بلاکچین‌های گذشته ایجاد کرده و از این طریق باعث پیشرفت در این زمینه نیز شوند. همین هدف باعث شد تا نسل جدیدی از بلاک چین‌ها را در شبکه فانتوم شاهد باشیم که تا حد قابل قبولی در ارتقای این فاکتورها نیز موفق عمل کرده است.

پشتوانه فانتوم چیست؟

ارز دیجیتال فانتوم یک استیبل کوین نیست که بتوان برای آن پشتوانه فیزیکی تعریف کرد؛ اما با این حال حمایت‌های همه جانبه بنیاد فانتوم را می‌توان اصلی‌ترین پشتوانه این رمز ارز در نظر گرفت. در واقع برای ارزهای دیجیتال این چنینی تیم پشتیبانی کننده و البته سرمایه‌گذاران اصلی به عنوان اصلی‌ترین پشتوانه تلقی می‌شوند. فانتوم تیم توسعه دهنده و پشتیبانی کننده خوبی داشته و سرمایه‌گذاران بزرگی نیز در حال فعالیت در شبکه رمز ارز هستند که می‌تواند پشتوانه خوبی برای آن محسوب شود.

ارزش فانتوم چگونه تعیین میشود ؟

ارزش گذاری ارز دیجیتال فانتوم در بازار بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌پذیرد. به این معنا که هر چقدر تقاضا برای خرید این ارز دیجیتال بیشتر باشد در نتیجه شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود و افزایش عرضه آن نیز می‌تواند کاهش قیمت آن را به دنبال داشته باشد. البته لازم به توضیح است که افزایش و یا کاهش میزان عرضه و تقاضا برای یک ارز دیجیتال مانند فانتوم به شرایط مختلف نیز بستگی دارد. میزان استقبال کاربران از بازار ارز دیجیتال که بر اساس فاکتورهای اقتصادی حاکم بر جامعه تعیین می‌شود و همچنین کاربرد‌ها و اهداف در نظر گرفته شده برای یک رمز ارز از جمله عوامل بسیار مهمی هستند که می‌توانند بر روی میزان عرضه و تقاضای ارز دیجیتال‌هایی مانند فانتوم تاثیر داشته باشد.
ftm3.jpg

قابلیت ها و مزایای فانتوم

نوبت به بررسی قابلیت‌ها و مزیت‌های ارز دیجیتال فانتوم و شبکه آن می‌رسد. بررسی این قابلیت‌ها باعث می‌شود تا شما با کاربردهای این رمز ارز بیشتر آشنا شده و بتوانید تحلیل بهتری برای سرمایه گذاری بر روی آن داشته باشید. از جمله مهمترین و اصلی‌ترین قابلیت‌های شبکه فانتوم می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

ارز دیجیتال فانتوم در حوزه دیفای تعریف شده و برای توسعه اپلیکیشن‌های این حوزه بسترهای مناسبی دارد.

پلتفرم فانتوم یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای استفاده از قراردادهای هوشمند است که می‌تواند در آینده این رمز ارز را تبدیل به یک ارز دیجیتال کاربردی نماید.

مقیاس‌پذیری بسیار بالا و همچنین انعطاف‌پذیری از دیگر قابلیت‌های شبکه فانتوم هستند که آن را نسبت به رقبای خود متمایز می‌نماید.

شبکه فانتوم امنیت بسیار بالایی دارد و خیال کاربران از سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز کاملا راحت خواهد بود.

استفاده از الگوریتم اثبات سهام در معماری این شبکه باعث شده تا فانتوم کاملاً با محیط زیست نیز سازگار باشد.

متن باز بودن فانتوم نیز باعث شده تا امکان سفارشی‌سازی آن توسط کاربران به راحتی در دسترس باشد و همچنین این موضوع شفافیت بالایی را نیز برای شبکه رمز ارز ایجاد کرده است.

ارز دیجیتال فانتوم گزینه بسیار مناسبی برای پرداخت‌های اینترنتی محسوب می‌شود و انتقال وجه در شبکه آن نیز با کارمزد کمتر از ۱ دلار و در کمتر از یک ثانیه انجام خواهد پذیرفت.

بنیانگذاران فانتوم چه کسانی هستند؟

تیم توسعه دهنده و بنیاد شبکه فانتوم در کشور کره جنوبی قرار گرفته و دانشمندان این کشور در راس توسعه و تاسیس این شبکه قرار می‌گیرند. آقای دکتر آن بیان اینک به عنوان موسس شبکه اپرا اصلی‌ترین نقش را در تاسیس شبکه فانتوم داشته که از جمله دانشمندان مشهور علوم کامپیوتر در کشور کره جنوبی محسوب می‌شود. آقای‌ای که همچنین فعالیت‌های بسیار زیادی در‌ بخش های مختلف صنایع غذایی در این کشور نیز در کارنامه خود داشته و یک فرد مشهور است.

بعدها آقای اینک از ادامه همکاری با پروژه فانتوم کنار کشیده و مدیریت این شبکه به گفته آقای مایکل کونگ می‌باشد. آقای کن یکی از افراد سرشناس در صنعت بلاک چین است و تجربه بسیار زیادی در زمینه برنامه نویسی بلاکچین‌ها از پیش داشته و به همین دلیل توانسته شرایط مناسبی را برای شبکه فانتوم ایجاد نماید. البته افراد دیگری از کشورهای مختلف نیز در توسعه و گسترش شبکه فانتوم نقش داشته‌اند که از آن دسته می‌توان به میشائیل چن، ساموئل مارکس و دیوید فردن اشاره داشت.

امنیت شبکه فانتوم چگونه است؟

امنیت شبکه بلاک چین فانتوم یکی از ایده آل‌ترین شرایط را در بازار ارز دیجیتال به خود اختصاص داده و در این امر نمی‌توان نقص خاصی را در شبکه فانتوم پیدا کرد. استفاده از الگوریتم اثبات سهام به خودی‌خود شرایط لازم برای ایجاد یک شبکه کاملاً ایمن را در پلتفرم فانتوم به وجود آورده است. در این الگوریتم این اعتبار سنج‌ها هستند که در نقش تایید تراکنش آه قرار گرفته و باعث بالا رفتن امنیت استفاده از شبکه می‌شوند. در کنار این موضوع شبکه فانتوم همان طور که اشاره کردیم از یک فناوری مدرن‌تر در معماری خود با عنوان لاکسیس استفاده می‌نماید که یک لایه از اجماع تکنولوژی‌های بلاک چین است و امنیتی شبکه را چندین برابر افزایش می‌دهد.

به روز رسانی اطلاعات دفتر کل توزیع شبکه فانتوم تحت نظر نود‌های شبکه و یا همان اعتبار سنج‌ها انجام می‌پذیرد. استفاده از یک شبکه ماژولار در معماری فانتوم نیز باعث شده تا انعطاف‌پذیری قابل توجهی را برای آن شاهد باشیم. ترکیب این انعطاف‌پذیری بالا با فناوری‌های پیشرفته باعث شده تا امنیت شبکه فانتوم بدون ایجاد نقص و کندی در این شبکه در آن اجرا شود. در شبکه‌های بلاکچین قبلی هر چند ادعایی بر عدم امکان بازگشت تراکنش وجود داشت، اما احتمال بسیار کمی را می‌توانستیم برای این منظور در نظر بگیریم که در شبکه فانتوم این موضوع کاملاً برطرف شده و همین امنیت شبکه را بالاتر برده است.

چه تعداد توکن فانتوم در گردش است؟

تعداد کل سکه‌های ارز دیجیتال فانتوم ۳.۱۷۵ میلیارد تو که در نظر گرفته شده است که از این تعداد در حال حاضر چیزی در حدود ۲.۵۵ میلیارد تو که از آن به عنوان سکه در گردش در حال معامله در بازار است. بقیه توکن‌های ارز دیجیتال فانتوم در حال حاضر در دسترس نبوده و برای اعطای پاداش به سهام گذاران این شبکه در نظر گرفته شده است. البته با توجه به شرایط فعلی که تیم توسعه دهنده فانتوم برای اعطای پاداش‌ها برای استیک کردن فانتوم در نظر گرفته احتمالاً تا یکی دو سال آینده بایستی شاهد اتمام تمام سکه‌های این رمز ارز باشیم.

نحوه خرید فانتوم از صرافی تبدیل

برای خرید فانتوم با استفاده از خدمات صرافی تبدیل دو راه حل بسیار ساده در اختیار شما قرار دارد که بنا به شرایط می‌توانید از هر یک از این راه حل‌ها برای خرید این ارز دیجیتال استفاده کنید. در روش اول امکان خرید آسان ارز دیجیتال فانتوم برای شما فراهم آمده است که در این روش بلافاصله بعد از انتقال پول به حساب کاربری خود میتوانید آن را به فانتوم تبدیل کنید. در خرید آسان ارز دیجیتال فانتوم پلتفرم صرافی تبدیل بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان در بازار را به عنوان قیمت معامله در نظر گرفته و در کمتر از چند ثانیه معامله شما انجام خواهد پذیرفت.

همچنین امکان خرید ارز دیجیتال فانتوم در صرافی تبدیل با استفاده از بازار حرفه‌ای فانتوم به تتر نیز وجود دارد. در این فرآیند شما می‌بایست ابتدا پول واقعی خود را در حساب صرافی به تتر تبدیل کرده و سپس در بازار حرفه‌ای فانتوم به تتر برای خرید این رمز ارز اقدام کنید. در این فرایند هم قیمت مورد نظر برای خرید فانتوم و هم حجم معامله توسط خود شما انتخاب خواهد شد و معامله زمانی به سرانجام می‌رسد که یکی از فروشندگان، با قیمت مورد نظر شما برای خرید این ارز دیجیتال موافقت کند. این روش بیشتر مناسب سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و کسانی است که از روش های تحلیل تکنیکال برای پیش‌بینی قیمت رمز ارز‌های مورد نظر خود استفاده می‌نمایند.

روش نگهداری فانتوم

بسیاری از کاربران علاقه دارند تا رمز ارز‌های کاربردی و هدفدار مانند فانتوم را خریداری کرده‌ و برای طولانی مدت از آنها نگهداری کنند. برای نگهداری از ارز دیجیتال فانتوم لازم است تا شما از یک کیف پول ارز دیجیتال استفاده کنید. برای این منظور دقت به موارد زیر می‌تواند شرایط بهتری را برای شما به دنبال داشته باشد:

امکان نگهداری از فانتوم در انواع کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال وجود دارد.

همچنین شما می‌توانید از این رمز ارز در برخی از کیف پول‌های سخت افزاری ارز دیجیتال نیز استفاده کنید.

همچنین حساب کاربری شما در صرافی‌های معتبر نیز می‌تواند شرایط خوبی را برای نگهداری از این رمز ارز به دنبال داشته باشد. در این زمینه در صرافی تبدیل امکان استفاده از مزیت‌های کیف پول توزیع شده را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید در مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین شرایط ممکن از انواع رمز ارز‌های مورد نظر خود مانند فانتوم نگهداری کنید.

انواع کیف پول فانتوم

شرایط لازم برای نگهداری از ارز دیجیتال فانتوم در کیف پول‌های بسیار جهانی فراهم شده است که از آن بسته می‌توان به کیف پول تراست ولت، متامسک، مث والت و البته کیف پول سخت افزاری لجر اشاره کرد. کاربران صرافی بایننس نیز می‌توانند از کیف پول بایننس چین والت برای نگهداری از این رمز استفاده نمایند.

کارمزد خرید و فروش فانتوم

معامله فانتوم در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش فانتوم در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال فانتوم در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال فانتوم مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

امکان خرید آسان و سریع فانتوم را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار فانتوم به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات فانتوم را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
سرعت بالای تراکنش ها
برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
امکان برداشت ارز دیجیتال فانتوم بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال فانتوم در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال فانتوم در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید فانتوم

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید فانتوم

از کجا میتوانیم فانتوم (FTM) بخریم؟

برای خرید فانتوم می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/FTM_USDT) مراجعه نمایید.

خرید سریع فانتوم (FTM) چطور امکان پذیر است؟

با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال در صرافی تبدیل امکان خرید سریع فانتوم برای شما وجود دارد. در این فرآیند شما می‌توانید با بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان برای خرید این رمز ارز در کمتر از چند ثانیه اقدام کنید.

آینده فانتوم چگونه است؟

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال فانتوم مانند سایر رمز ارزهای موجود در بازار با چالش‌های خاص خود همراه است. در این بین پیش‌بینی آینده قیمت رمز ارز‌های کاربردی که هدف‌های مشخصی دارند مانند فانتوم راحت‌تر از سایر رمز ارزها است. وجود یک تیم پشتیبانی قدرتمند و همچنین داشتن کاربردهای مختلف باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران آینده بسیار خوبی را برای فانتوم در نظر بگیرند. در سبد‌های سرمایه گذاری افراد سرمایه دار فعال در بازار ارز دیجیتال نیز معمولاً فانتوم به عنوان یکی از گزینه‌ها برای سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر گرفته می‌شود. البته شایان ذکر است که فانتوم در گذشته با افت و خیزهای زیادی در قیمت خود رو به رو شده و چنین فرآیندی را بایستی برای آینده رمز ارز نیز متصور باشیم. اما با این حال در نظر گرفتن تعداد سکه‌های محدود باعث شده تا میزان عرضه این رمز ارز در بازار محدود شده و در نتیجه شاهد افزایش قابل توجه قیمت آن باشیم. این موضوع می‌تواند برای آینده فانتوم نیز شرایط مناسبی را فراهم آورد.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش فانتوم اقدام کنیم؟

در حال حاضر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال فانتوم از صرافی ارز دیجیتال تبدیل به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و حتی در ایام تعطیل برای شما عزیزان فراهم شده است.

ارز دیجیتال فانتوم چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال فانتوم می‌توانید از انواع کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید فانتوم می‌تواند سودآور باشد؟

فانتوم یکی از رمز ارز‌های کاربردی و جذاب موجود در بازار ارز دیجیتال است که سرمایه گذاری بر روی آن در طولانی مدت می‌تواند برای شما سود آور باشد.

آیا می‌توان فانتوم را استخراج کرد؟

در حال حاضر امکان استخراج برای ارز دیجیتال فانتوم تعریف نشده است و این رمز ارز مناسب برای استخراج نیست.

کارمزد خریدو فروش فانتوم (FTM) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فانتوم در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

حسن ج

59 روز قبل

5

سلام من الان چند روز هست ثبت نام کردم واقعا صرافی خوبی با پشتیبانی قوی و انلاین و در عین حال با اخلاق هستن ممنون از عوامل سازنده اش و همکار هاشون

محمد ج

60 روز قبل

5

سلام وقتتون بخیر لطفاً تحلیل بیشتری از ارز فانتوم بزارین ممنونم

محمد م

60 روز قبل

5

بهترین ارز بنظرم پپه هسش در عرض ۲ ماه ۳۵۰درصد سود کردم عالیه پپه

ابوالفضل ف

60 روز قبل

5

سلام بهترین صرافی ارز دیجیتال موجود در بازار ایران حتما نصب کنید

رضا ع

60 روز قبل

5

صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافیهای رمز ارز برای ایرانیان عزیز

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله