پیش خرید و پیش فروش همستر کامبت

بازار پیش فروش و پیش خرید (pre-market) بستری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال جدید پیش از عرضه رسمی آن‌ها به بازار است. هم‌اکنون بازار پیش فروش ارز دیجیتال همستر کامبت (HMSTR) برای اولین بار در ایران در اختیار شما معامله‌گران قرار گرفته است. تنها کافی‌ست مبلغ و مقدار مدنظر خود برای خرید یا فروش را وارد کنید تا سفارش شما ثبت شود. 41483

start-trading-now

نحوه معامله در پیش‌خرید و پیش‌فروش

1

ثبت سفارش

گزینه «سفارش جدید» و سپس منوی «خرید» را انتخاب کنید. پس از ثبت قیمت و مقدار سفارش و قرار دادن وجه تضمین، گزینه «خرید» را انتخاب کنید.

2

تکمیل سفارش

منتظر پیدا شدن فروشنده برای دارایی مدنظر خود باشید. در صورت پیدا شدن فروشنده، سفارش شما تکمیل می‌گردد. در غیر این صورت، مبلغ سفارش به کیف پول شما باز می‌گردد.

3

دریافت مقدار سفارش

در زمان عرضه، در صورت تامین توسط فروشنده، مقدار سفارش به کیف پول شما واریز خواهد شد. در غیر این صورت، مبلغ سفارش شما به همراه مبلغی جبران خسارت، به کیف پول شما بازمی‌گردد.

سوالات متداول

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

پیش خرید یا پیش فروش به چه معنا است؟

پیش خرید یا پیش فروش یک ارز جدید، معمولا قبل از راه‌اندازی توکن‌های جدید به کار می‌رود. چنین قابلیتی به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا قیمت‌های خود را تعیین کنند و براساس آن قیمت‌ها خرید و فروش داشته باشند.

مزیت شرکت در پیش فروش یا پیش خرید همستر کامبت چیست؟

پیش فروش یا پیش خرید فرصتی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می کند تا قبل از عرضه رسمی توکن های جدید مثل همستر کامبت، سود خوبی را نسبت به بعد از بازار را به دست آورند.

در حال حاضر سکه‌های همستر کامبت می‌توانم به کیف پول تبدیل انتقال دهم؟

خیر! با توجه به اینکه مبنای تخصیص توکن به کاربران هنوز به صورت شفاف از طریق همستر اعلام نشده است، در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

آیا امکان لغو سفارش‌های پیش‌خرید یا پیش‌فروش همستر کامبت وجود دارد؟

تا زمانی که سفارش شما توسط معامله‌گر دیگری انتخاب نشده باشد، امکان لغو سفارش وجود دارد. در غیر این صورت، امکان لغو سفارش وجود ندارد.

اگر سفارش پیش‌خرید من توسط فروشنده‌ای انتخاب شود، آیا بلافاصله دارایی خود را دریافت می‌کنم؟

زمان تحویل دارایی خریداری‌شده، در ابتدای همین صفحه در بخش «زمان تکمیل سفارش» نوشته شده است. لطفا تا زمان تکمیل سفارش و تحویل دارایی توسط فروشنده صبور باشید.

اگر همستر کامبت در فهرست ارزهای قابل معامله صرافی‌ها قرار نگیرد (لیست نشود) یا زمان لیست شدن آن به تعویق بیفتد، چه می‌شود؟

در صورت وقوع هر یک از این دو اتفاق، سفارشات پیش‌خرید و پیش‌فروش به تعویق می‌افتند یا به کلی لغو می‌شوند. شرایط تعویق: سفارش‌های تکمیل‌شده همچنان معتبر باقی می‌مانند. زمان جدید برای انجام تحویل دارایی‌ها توسط صرافی تبدیل اعلام خواهد شد. در صورتی که فعالیت بازار پیش‌فروش و پیش‌خرید متوقف شود، سفارشات تکمیل‌نشده لغو خواهند شد. شرایط لغو: تمام سفارشات ثبت‌شده اعم از تکمیل‌شده و تکمیل‌نشده لغو می‌شوند. دارایی وجه تضمین کاربران ظرف مدت کوتاهی به کیف پول دارندگان آن‌ها بازگردانده می‌شود و کارمزدی از معامله‌گران اخذ نمی‌گردد.

آیا سفارشات پیش‌خرید و پیش‌فروش، تاثیری بر قیمت ارز دیجیتال همستر کامبت در زمان عرضه آن خواهند داشت؟

علیرغم اینکه قیمت‌های سفارشات پیش‌خرید و پیش‌فروش به نحوی منعکس‌کننده انتظارات بازار هستند، قیمت حین عرضه این ارز دیجیتال وابسته به عوامل متعددی است که خارج از این سفارشات پیش‌خرید و پیش‌فروش تعیین می‌شوند.

تحویل دارایی به چه صورت انجام می‌شود؟

تنها کافی‌ست در زمان تکمیل سفارش، مقدار دارایی کافی در کیف پول اصلی خود داشته باشید. این کار با خرید ارز دیجیتال کافی در بازارهای صرافی تبدیل یا واریز ارز دیجیتال کافی به کیف پول‌تان امکان‌پذیر است.

کارمزد سفارشات پیش‌خرید و پیش‌فروش چگونه محاسبه می‌شود؟

کارمزد برابر ۲٬۵ درصد حجم سفارش شماست. در صورتی که یکی از طرفین سفارش نتواند دارایی مدنظر را برای انجام سفارش تامین کند، ۱۰ درصد از وجه تضمین وی به عنوان کارمزد کسر می‌شود و ۹۰ درصد باقی‌مانده به کیف پول طرف دیگر سفارش انتقال می‌یابد.

آنچه در مورد پیش فروش و پیش خرید همستر کامبت باید بدانیم؟

پیش فروش به معنای بازار Pre-Market است. بازاری جدید که به کاربران اجازه می‌دهد، توکن‌های جدید را قبل از عرضه رسمی از سوی پروژه، در صرافی‌ها معامله کنند. در این نوع فروش و خرید ارز دیجیتال، تمام کاربران می‌توانند سفارش‌های معاملات را برای توکن‌های موردنظرشان با قیمت پیشنهادی ثبت کنند.
سفارشات ثبت شده تا زمان لیست شدن رسمی توکن در صرافی باقی می‌مانند. هنگامی که توکن مورد نظر در صرافی لیست شد، سفارشات جمع‌آوری می‌شود و با قیمت‌های بازار مطابقت داده خواهد شد، پس از این عملیات معاملات خرید و فروش به‌صورت خودکار انجام خواهد شد.
در حالت‌ کلی بازار پیش فروش نمایانگر تمایل و تقاضای اولیه خریداران توکن است. اگر تقاضا بالا باشد، موجب افزایش قیمت ارز اولیه توکن می‌شود. همچنین نقدینگی برای توکن ایجاد می‌کند که باعث ثبات قیمت ارز دیجیتال در زمان عرضه اولیه خواهد شد.

قیمت همستر کامبت بر چه اساس تعیین می‌شود؟

طبق آخرین اعلام رسمی از تیم همستر، قیمت همستر کامبت و ایردراپ آن دیگر بر اساس تعداد سکه‌های جمع‌آوری شده کاربران نیست، بلکه قدرت ماینینگ کاربران یا همان Profit per hour است. گزینه Profit per hour روی میزان ایردراپ به هر کاربر و تعداد توکن‌های آن در بازار، تاثیر دارد.
البته قبل‌تر اعلام شده بود، موارد دیگری هم در این ایردراپ تاثیر دارند که اشاره‌ای به آن‌ها نشده است. تاثیرپذیری مستقیم قیمت هر همستر از تعداد توکن‌های آن، باعث شده تا این موضوع اهمیت بسیاری برای تخمین قیمت آن داشته باشد.
با توجه به تعداد بالای کاربران و تعداد سکه‌های جمع‌آوری شده توسط کاربران، ارائه ایردراپ به این تعداد کاربر نیاز به سرمایه بالایی دارد. به همین دلیل پیش بینی‌ها بر این است که روش دیگری با اعمال برخی محدودیت‌ها از سوی تیم همستر برای تعیین تعداد توکن‌های هر کاربر استفاده خواهد شد.

معرفی بازی همستر کامبت؛ از محبوب‌ترین بازی‌های کلیکی

بازی همستر کامبت یک بازی تلگرامی است که پس از نات‌کوین و با همان استراتژی مشابه معرفی شد. کاربران در این بازی می‌توانند با ورود به بات تلگرامی همستر کامبت و با کلیک روی صفحه، سکه جمع کنند. همچنین در این بازی قابلیت‌های دیگری مانند امکان ماینینگ خودکار با خرید کارت‌های مخصوص در فضای این بازی جذاب گنجانده شده است.
طبق آخرین اخبار اعلام شده از سوی تیم همستر، تعداد کاربران این بازی تلگرامی به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر رسیده و تعداد کاربران فعال در آن نیز از مرز ۲۰ میلیون نفر عبور کرده است.
این بازی محبوب، با استقبال بی‌نظیر مخاطبان همراه شده است و در حال حاضر تمام افراد جامعه در حال جمع کردن سکه‌های بازی همستر هستند.