Skip to content
top banner

سریعترین صرافی ارز دیجیتال ؛ با تبدیل ، پیشتاز باشید!

در
خواندن در ۲ دقیقه

برای ثبت سریع یک معامله پرسود باید «دو پا دارید دو پای دیگر نیز قرض بگیرید» مگر اینکه سریعترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را پیدا کرده باشید. برای یک معامله‌گر هیچ‌چیز به اندازه دسترسی به یک صرافی سریع ارزشمند نیست، آن هم در بازار پرنوسان ارز دیجیتال که هر لحظه احتمال ریزش یا صعود ناگهانی قیمت‌ها وجود دارد. در چنین زمان‌هایی برگ برنده در دست تریدرهایی است که با نام تبدیل بیگانه نیستند.

سرعت انجام تراکنش‌های رمزارز به عوامل متعددی از جمله زمان ثبت بلاک، اندازه بلاک، کارمزد تراکنش و ترافیک شبکه بستگی دارد. در نگاه اول این شرایط برای همه معاملا‌گران یکسان است البته تا زمانی که نقش صرافی را نادیده گرفته باشید. سرعت صرافی‌ ارز دیجیتال، عامل تعیین‌کننده در معادله بالاست.

منظور از سرعت صرافی چیست؟

وقتی در تبدیل صحبت از سرعت می‌کنیم، منظور تنها تراکنش‌های سریع نیست. پس از گذشت ۲۴ ساعت از زمانی که وارد صرافی می‌شوید، یک داشبورد اختصاصی در این صرافی خواهید داشت. قبل از انجام اولین معامله مدارک لازم برای ثبت نام و احراز هویت را در صرافی ثبت و ظرف ۲۴ ساعت تأییدیه می‌گیرید.

پس از عضویت سریع در سایت، زمان ثبت سفارش فرارسیده است. نکته قابل‌توجه در مورد تبدیل، مدت زمان انتظار برای ثبت سفارش است. کافی است قیمت موردنظر را تعیین کنید تا بلافاصله خریدار یا فروشنده‌ای سفارش شما را بپذیرد.

عامل تعیین‌کننده بعد در سرعت صرافی فاصله نرخ خرید و فروش است. در تبدیل برای به حداقل رساندن این فاصله از ربات‌های بازارگردانی استفاده می‌شود که با نظارت شبانه‌روزی بر بازار جهانی گپ خرید و فروش را به حداقل می‌رسانند.

متریک‌های انالیز سرعت صرافی چه چیزهایی است؟

معیارهای متفاوتی سرعت صرافی را تحت‌تاثیر قرار می‌دهند. در ادامه متریک‌هایی برای اندازه‌گیری سرعت تبدیل را در اختیار شما می‌گذاریم.

نقدینگی و حجم معاملات

نقدینگی یا حجم معاملات در واقع نشان‌دهنده حجم معاملات واقعی انجام شده در یک صرافی است. نقدینگی صرافی تبدیل روزانه بیش از ۲۰ میلیارد تومان است. بنابراین معامله‌گران هرگز نگران نقدشدن دارایی‌های خود نخواهند بود.

چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل
چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل معاملات شما با مطالعه ماهنامه اختصاصی تبدیل، سکه می‌شود.
دانلود رایگان سکه‌نامه

سرعت احیای قیمت

این متریک برای اشاره به سرعت تنظیم عادلانه قیمت و بهبود نقدینگی به کار گرفته می‌شود. کاربران تبدیل همواره می‌توانند با بررسی داده‌های مربوط به سفارشات از سطوح نقدینگی بازارهای مختلف رمزارز اطلاع پیدا کرده و تصمیمات بهتری برای معاملات اتخاذ کنند.

تعداد کاربران

در تبدیل بیش از ۵۰۰ هزار کاربر فعال حضور دارند. با توجه به شمار قابل‌توجه کاربران این صرافی همواره فروشنده یا خریدار مناسب در بازه قیمتی موردنظر شما وجود دارد.

ثبت سفارش

در اوردر بوک (Order Book) یا دفتر ثبت سفارش قیمت لحظه‌ای خرید و فروش برای کاربران تبدیل نمایش داده می‌شود. به این ترتیب تریدرها روند و تغییرات قیمتی را بهتر درک می‌کنند و تصمیمات آگاهانه‌ای برای ادامه معاملات می‌‌گیرند.

به پشتوانه نقدینگی بالای صرافی تبدیل دفاتر سفارش به خوبی تریدرها را راهنمایی می‌کنند. در حالی که اگر صرافی موردنظر نقدینگی کافی نداشته باشد، دفتر ثبت سفارش نیز آنچنان که باید کارایی نخواهد داشت. چرا که کاربر سفارش خرید یا فروش را ثبت می‌کند اما فروشنده یا خریداری برای دارایی ثبت شده پیدا نمی‌شود. در چنین شرایطی کاربر باید زمان زیادی منتظر بماند. آن هم در بازاری که تغییرات عظیم در یک هزارم ثانیه رخ می‌دهند.

 

گزینه‌های متفاوت برای ثبت سفارش

با توجه به جامعه بزرگ کاربران این صرافی، نیاز به دسترسی به بازارهای مالی آن هم به شیوه‌های متفاوت وجود دارد. تبدیل در اقدامی هوشمندانه با طراحی روش‌هایی برای ثبت سفارش امکان انجام انواع معاملات را فراهم کرده است. به عنوان یک تریدر می‌توانید با تعیین قیمت و حجم، سفارش خود را ثبت کنید و منتظر خریداری باشید. اما تبدیل راه‌های دیگری را نیز در نظر گرفته است:

سفارش خرید آسان

در این حالت کاربر برای معامله ارزهایی که بازار معاملاتی بزرگی ندارند به طور مستقیم با صرافی تبدیل وارد معامله می‌شود و تنها با فشردن یک دکمه سفارش را ثبت و نهایی می‌کند. به این ترتیب امکان تثبیت سود در تمام ارزها بدون در نظر گرفتن ترافیک صرافی و بازار امکان‌پذیر است.

از طرفی کسانی که به تازگی قدم به دنیای معاملات ارزهای دیجیتال گذاشته‌اند نیز می‌توانند با استفاده از این گزینه در سریع‌ترین زمان، اولین معامله خود را ثبت کنند.

پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

سفارش آنی

فرض کنید قصد خرید اتریوم را دارید. در صورتی که از سفارش آنی برای خرید استفاده کنید، ابتدا باید حجم اتریوم را مشخص کنید. در ادامه حجم تعیین شده از سوی شما به پایین‌ترین قیمت روز در بازار معاملات خریداری شده و به حساب شما منتقل می‌شود.

سرعت ثبت سفارش در حالت عادی مایه نگرانی سرمایه‌گذاران خرد نمی‌شود اما کسانی که به صورت حرفه‌ای ترید می‌کنند علاقه بیشتری به بازار مشتقات و معاملات آتی دارند. زمانی که صحبت از این معاملات به میان می‌آید، مهم‌ترین مسئله زمان‌بندی است. چراکه زمان طلاست و همیشه نمی‌توان یک معامله آتی با اهرم مالی قابل‌توجه را ثبت کرد. بنابراین دسترسی به روش‌های متفاوت برای ورود به معاملات ارزی یک مزیت بزرگ به شمار می‌رود.

چرا یک صرافی باید سرعت بالایی داشته باشد؟

بازار ارزهای دیجیتال و حتی ارزهای فیات همیشه در گرو اتفاق لحظه‌ای است. لحظات طلایی پس از رسانه‌ای شدن یک خبر، رشد ناگهانی یک ارز تاثیرگذار مانند بیت کوین یا سقوط قیمت میم کوین‌ها ظرف یک شب و هر اتفاقی که به نوعی روی احساس معامله‌گران تاثیرگذار باشد، می‌تواند موج‌های تغییر قیمت و روند را در بازار به جریان بیاندازد.

برای حضور در چنین بازار زنده و پویایی به پلتفرم‌های معاملاتی سریعی نیاز است. دسترسی به سریعترین صرافی تنها به معنای ثبت سفارش و خرید و فروش سریع نیست بلکه به این معناست که تریدر زودتر از دیگران از روندهای معاملاتی در بازار مطلع می‌شود.

در تبدیل بیش از ۵۰۰ هزار کاربر روزانه معاملاتی به ارزش ۲۰ میلیارد تومان را انجام می‌دهند، چنین جامعه‌ای نیازمند دسترسی سریع به آخرین ‌قیمت‌ها، امکان خرید و فروش دارایی در بازه قیمتی موردنظر و اطلاع از تحلیل‌های به‌روز است.

 

تحلیل سریع، تصمیم سریع، تثبیت سود

با توجه به اهمیت اتفاقات لحظه‌ای در بازار ارز دیجیتال تبدیل در اقدامی متفاوت کانالی برای تبادل تحلیل‌های ساده و کاربردی ایجاد کرده است. در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل به آخرین تحلیل‌ها و بررسی‌های انجام شده روی وضعیت موجود دسترسی خواهید داشت. در بسیاری از موارد ریزش یا رشد ناگهانی قیمت یه ارز به تنهایی نشانه خوبی نیست. چرا که ممکن است بازار درحال تجربه قیمت‌های حبابی باشد. در این حالت بدون تحلیل روند بازار و پیش‌بینی تقریبی روند بعدی، اتخاذ یک تصمیم معاملاتی سودآور کار چندان ساده‌ای است. تبدیل برای تسریع معاملات، ابزارهایی برای تحیلی سریع روند بازار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

دلیل علاقه تریدرها به سرعت یک وبسایت؟

تبدیل به عنوان سریعترین صرافی آنلاین در کشور اهمیت سرعت را بیش از هر وب‌سایت دیگری درک می‌کند. کاربران و معامله‌گرانی که از تبدیل استفاده می‌کنند در حال شکار لحظه‌ها برای کسب سود در بازار ارز دیجیتال هستند. در چنین شرایطی لودنشدن یا پاسخگویی کند وب‌سایت، معاملات پر سود را به ضررهای هنگفت تبدیل می‌کند.

این صرافی با آگاهی از اهمیت بارگذاری سریع صفحات و طراحی یک سایت سبک در کنار استفاده از یک سرور اختصاصی به سریع‌ترین صرافی شده است. به این ترتیب مادامی که در تبدیل معامله می‌کنید نباید نگران مشکلات سروری یا مشکلات ناشی از ضعف زیرساخت‌ها باشید. تبدیل با هدف ایجاد یک پلتفرم معاملاتی زنده که به خوبی با همتایان خارجی رقابت می‌کند فعالیت خود را آغاز کرد. اینجا معامله حرفه‌ای را تجربه ‌کنید.

به یاد داشته باشید که با وجود تمام تدابیر معاملاتی تبدیل، تا زمانی که به اینترنت پرسرعت دسترسی نداشته باشید، تجربه یک معامله سریع ممکن نیست.

دیدگاه‌ها (1)

  1. باسلام و احترام
    خوشحالم که فردی همچون شما با مهارت در حوزه قلم و همچنین مسلط به بازار کریپتو در این مجموعه فعالیت دارد

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه