xtzicon

قیمت و خرید تزوس - XTZ

خرید ارز دیجیتال تزوس Tezos

خرید ارز دیجیتال تزوس (XTZ) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت تزوس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز تزوس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش تزوس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز تزوس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت تزوس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 XTZ = 48,700 IRT

xtzicon

تزوس

خرید آسان تزوس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت تزوس

اطلاعات بازار تزوس

حجم ۲۴ ساعته (XTZ) 61.1367
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 50.4243
تغییرات ۱ روزه -2.86 %
قیمت آخرین معامله 0.82289 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 48,708 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 48,700 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، تزوس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

xtzicon

xtz

تزوس

تومان --

xtzicon

xtz

تزوس

قیمت دلاری

0.8237 USDT

قیمت تومانی

تومان 48,774

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.860 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بازار ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های مخصوص آن از جمله بازارهای اقتصادی بسیار بزرگی هستند که هرروز با ارائه نسخه‌های جدید و بهره‌گیری از قابلیت‌های مختلف، شگفتی‌های زیادی برای کاربران و سرمایه‌گذاران خود دارند. اما به نظر شما چگونه می‌توان این شگفتی‌ها را ایجاد کرد؟ درواقع بسیاری از برنامه نویسان و خالقان ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال، بر این باورند که همیشه برای غافلگیری کاربران، باید از قابلیت‌هایی استفاده کنند که تاکنون مورد استفاده قارار نگرفته است. به همین سبب به سراغ چیزهای عجیب می‌روند.

درکنار این نکات، لازم به ذکر است که بازار ارزهای دیجیتال از جمله بازارهای بسیار پرهیاهو و شلوغی است که به علت وجود کاربران بسیار زیاد و متعدد، امکان خطا یا کلاهبرداری و اشتباه همیشه در آن وجود دارد، هرچند که تمامی پلتفرم‌ها و ارزهای این بازار از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند، اما هیچگاه نمی‌توان از عدم دسترسی کلاهبرداران به پلتفرم‌ها یا ارزهای دیجیتال اطمینان کامل یافت. زیرا همانقدر هوش که برای نگه‌داری این ارزها وجود دارد، همانقدر هم هوش برای دستیابی غیرقانونی به آنها وجود دارد.

خب! پس با این تفاسیر، کاربران ارزهای دیجیتال باید به دنبال پلتفرم یا نرم افزاری باشند که امکان خطا را تا حد ممکن کاهش دهد و تمامی اطلاعات و شرایط و نکات را به صورت دقیق بررسی و تایید کند. اما چگونه می توان چنین پلتفرمی را ساخت و استفاده کرد؟ در این مقاله به بررسی یکی از جالب‌ترین پلتفرم‌های بازار ارزهای دیجیتال خواهیم پرداخت.

تزوس چیست؟

ارز دیجیتال یا پلتفرم تزوس یکی از بروزترین پلتفرم‌های غیرمتمرکز است که با نام اختصاری XTZ فعالیت کرده و تحت عنوان Tezos شناخته می‌شود. این پلتفرم در ابتدا ادعا کرد که می‌تواند یکی از سرسخت‌ترین رقیب‌ها برای ارزهای مختلف مخصوصا ارز اتریوم باشد. شاید در ابتدا کمتر کسی تصور می‌کرد که این ارز واقعا قابلیت رقابت با اتریوم را داشته باشد، اما نمایش کاربردها و قابلیت‌های این پلتفرم، سرمایه‌گذاران را شگفت‌زده کرد.

درواقع این پلتفرم به نوعی با هدف اصلاح و بررسی تمامی معاملات، بدون نیاز به فورک کار خود را آغاز کرد. شاید در ابتدا برای خیلی از سرمایه گذاران و فعالان عرصه اقتصاد عجیب باشد، اما هنگامی که با این پلتفرم آشنا شدند، کاملا به کارکرد آن پی بردند.

تاریخچه پیدایش تزوس

تزوس برای اولین بار در سال 2014 و توسط شخصی با نام مستعار L.M goodman منتشر شد. بعدا، بسیاری از اشخاص دریافتند که موسس و ارائه‌دهنده اصلی این پلتفرم آرتور بریتمن بود که شرکتی را تحت عنوان Dynamic Ledger Solutions هدایت و مدیریت می‌کرد.

پلتفرم تزوس از ابتدا به صورت غیرمتمرکز فعالیت کرده و اصلی‌ترین کارکرد آن اصلاح و بررسی موارد و اطلاعات درج شده در هر معامله بود. اما قطعا این کار به آسانی امکان پذیر نبود.

تزوس چگونه کار می کند؟

روند کاری تزوس بسیار ساده است. درواقع این پلتفرم با هدف خوداصلاحی روی کار آمد. شاید پیش خود تصور کنید که خب، پیش از خلق تزوس هزاران پلتفرم وجود داشتند که می توانستند بسیاری از خطاها یا اشتباهات درون معاملات، برنامه‌ها، شبکه بلاک‌چین و غیره را حل کنند، پس دیگر چه نیازی به تزوس بود؟

نکته مهمی که در مورد این موضوع وجود دارد این است که شبکه بلاک چین یا معاملات ارزی و اطلاعات درون آن، برای اصلاح اشتباهات نیاز به فورک‌هایی دارند که بتواند با استفاده از سیستم داخلی خود، تمامی اشتباهات را اصلاح کند. اما پلتفرم تزوس هیچ احتیاجی به فورک نداشته و حتی می‌تواند بدون استفاده از فورک تمامی اشتباهات شبکه بلاک چین را اصلاح کند.

تزوس چگونه محبوب و مشهور شد؟

استفاده از قابلیت‌های مختلف و بکارگیری آخرین تکنولوژی‌ها و رفع نیازهای کاربران عرصه دیجیتال، اصلی‌ترین دغدغه طراحان این پلتفرم بود. همچنین یکی از نکاتی که باعث محبوبیت و شهرت این پلتفرم شد، این بود که سرمایه‌گذاران یا کابران می‌توانستند در بسیاری از اصلاحاتی که دورن شبکه بلاک چین رخ می‌دهد اظهار نظر کرده و نسبت به آن اصلاحات رای بدهند.

کاری که در صورت استفاده از فورک غیرممکن بود، زیرا فورک با استفاده از سیستم داخلی خود، و به صورت خودکار اصلاحات مورد نیاز را انجام داده و پس از آن کارش تمام می‌شد. اما پلتفرم تزوس از تمامی نظرات و رای گیری‌های کاربران مختلف استفاده کرده و نسخه بهتری از هر رمزارز یا پلتفرم را ارائه می‌داد.

هدف از خلق تزوس چه بود؟

اصلی‌ترین هدف از خلق تزوس، ارائه نسخه‌های بهتر از هر ارز یا پلتفرم و اصلاح آنها با استفاده از برنامه‌های کاربردی کمتر بود. درواقع تزوس با قابلیت خوداصلاحی که دارد، هم به نوعی تمام اشتباهات و خطاهای شبکه بلاک چین و معاملات مربوط به آن را اصلاح کرده، و به هم به نوعی از تمام معاملات ارزی و قراردادهای هوشمندی که درون شبکه بلاک چینن رخ می‌دهد پشتیبانی می‌کند.

پشتوانه تزوس

تزوس تا حد زیادی برپایه بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند، درواقع ارائه دهنده نسخه بهتر و جدیدتری از ارز اتریوم است، که بتواند در شبکه بلاک چین و معاملات ارزی بدون خطا معامله شود. به همین دلیل تحت پشتیبانی فناوری بلاک چین بوده و از امنیت بالایی برخوردار است.

علاوه بر آن، این پلتفرم دارای یک سیستم اعتبار درونی است که میزان امنیت بالایی دارد و به کمک آن خود را از دسترسی سودجویان به دور نگه می‌دارد. علاوه بر این‌ها، وجود نودهای مختلف در شبکه بلاک چین، کمک زیادی به افزایش امنیت این پلتفرم می‌کند. همچنین بسیاری از صرافی‌های معتبر، با پشتیبانی از این پلتفرم، در افزایش میزان امنیت آن تاثیرگذار خواهند بود.

ارزش تزوس چگونه تعیین می شود؟

میزان ارزش هر ارز یا پلتفرم بشته به میزان بازخوردی دارد که در میان سرمایه‌گذاران داشته باشد. به زبان ساده‌تر، هنگامی که میزان تقاضای مردم نسبت به ارائه یک پلتفرم در مقایسه با عرضه آن بیشتر باشد، می‌توان گفت که آن پلتفرم در میان سرمایه‌گذاران و کاربران محبوبیت زیادی داشته و به دلیل قابلیت‌ها و کارکردهای خوبی که دارد، شهرت زیادی یافته است.

اما هنگامی که میزان عرضه یک پلتفرم یا ارز، نسبت به تقاضای مردم بیشتر باشد، باید نتیجه گرفت که ارز یا پلتفرم موردنظر کارکرد خوبی نداشته و کاربران چندان رضایتی از آن ندارد. درواقع میزان بازخورد یا واکنش مردم نسبت به یک پلتفرم یا ارزش، تعیین کننده ارزش آن است.

قابلیت ها و مزایای تزوس

طراحان تزوس در خلق این پلتفرم از قابلیت‌های بسیار کاربردی استفاده کردنند که بتوانند بسیاری از دغدغه‌های کاربران را حل کنند:

مدیریت دورن شبکه‌ایی

در این ویژگی بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند در رای گیری‌هایی که برای اصلاح معاملات یا فناوری بلاک چین و اطلاعات موجود در آن انجام می‌شود شرکت کنند. درواقع این اصلاحات باتوجه به نظر کاربران و برای تسریع روند بهبود شبکه بلاک چین انجام می‌شود. به همین منظور فرایند کاری کاربران و سرمایه‌گذاران را بسیار ساده کرده و به صورت درون شبکه‌ایی مدیریت می‌شود.

خوداصلاحگر

همانظور که گفتیم در نسخه‌های قبلی از پلتفرم اتریوم یا پلتفرم‌های دیگر، برای اصلاح بسیاری از نکات، نیاز به فروک‌هایی بود که بتوانند با استفاده از سیستم خود این روند را انجام دهند. اما تزوس با استفاده از سیستم درونی خود یا همان (خود اصلا‌گر) دیگر هیچ نیازی به فورک ندارد و می‌تواند فرایند اصلاح را به واسطه قابلیت‌های خود انجام دهد.

بررسی قراردادهای رسمی و هوشمند

یکی از قابلیت‌های بسیار جذاب تزوس این است که امکان ایجاد قراردادهای هوشمند و رسمی را برای کاربران خود ایجاد می کند. در این قابلیت هیچ شخص سومی توانایی دسترسی به این قراردادها را ندارد و توسط تزوس هم بررسی و تایید می‌شود. بدین صورت انجام معاملات ارزی در امن‌ترین حالت خود صورت گرفته و امکان تقلب یا کلاهبرداری به صفر می‌رسد.

قابلیت اثبات سهام

اثبات قابلیت سهام بدین صورت است که بسیاری از نودهایی که درون شبکه بلاک چین فعالیت داشته‌اند و باعث افزایش امنیت این فناوری شده‌اند، و اطلاعات را منتقل کرده‌اند، باعث شرکت سهامداران در معاملات ارزی شده و پس از شرکت آنها از اجماعات مختلف، به آنها پاداش می‌دهند.
xtz1.jpg

بنیان گذاران تزوس چه کسانی هستند؟

ارتور بریتمن در سال 2014 برای اولین بار از این پلتفرم رونمایی کرد، او پس از تاسیس شرکت خود و فعالیت در سمت مدیر اجرایی، روند کنترل و هدایت تزوس را به همسر خود سپرد. کاترین، همسر آرتور یکی از بهترین نوابغی بود که با استفاء از سمت قبلی خود، مسئولیت هدایت و ارائه تزوس را به دست گرفت. پس از افزایش بازدیدها از تزوس، این زوج نخبه تیم خود را گسترش داده و برای بهبود پلتفرم خودف از بسیاری از نوابغ و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال استفاده کردنند.

امنیت تزوس چگونه است؟

همانطور که گفتیم تزوس از میزان امنیت بسیار بالایی برخودار است. درواقع تزوس از سمت نودهای موجود در فناوری بلاک چین و سیستم اعتبار داخلی خود مورد پشتیبانی قرار گرفته و دارای امنیت زیادی است. همچنین فعالیت این پلتفرم در بلاک چین اتریوم، یکی دیگر از عواملی است که به افزایش امنیت تزوس کمک کرده و از دسترسی کلاهبرداران به آن جلوگیری می‌کند.

چه تعداد تزوس در گردش است؟

باتوجه به افزایش میزان محبوبیت تزوس در میان مردم، فروش و استفاده از آن جزو برترین فعالیت‌هایی است که کاربران عرصه ارزهای دیجیتال انجام می‌دهند. در زمان نوشتار این مقاله، میزان گردش تزوس به 880,233,786 میلیون واحد رسیده و جزو پراستفاده‌ترین پلتفرم‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال و صرافی‌های معتبر است.

خرید تزوس

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال تزوس نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال تزوس پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال تزوس اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال تزوس عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال تزوس از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید تزوس تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال تزوس

فرایند فروش ارز دیجیتال تزوس در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال تزوس امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

xtz.jpg

نحوه خرید تزوس از طریق صرافی تبدیل

خرید تزوس از طریق صرافی‌های معتبر یکی از اصلی‌ترین شیوه‌های دستیابی به این پلتفرم پرسود است. صرافی‌ تبدیل نیز یکی از امن‌ترین صرافی‌هایی است که سرمایه‌گذاران می‌توانند بسیاری از معاملات ارزی خود را از طریق آن انجام دهند. سرمایه‌گذاران می‌توانند با مراجعه به صرافی تبدیل و تعیین حجم ارز مورد نظر برای خرید و کمترین میزان کارمزد، بهترین گذینه را برای خرید خود انتخاب کنند.

درواقع نقش سرمایه گذاران در این فرایند به صورت نصف است، نصف دیگر انجام معامله توسط فروشنده اجرا می‌شود. سرمایه‌گذار پس از تعیین حجم ارز مورد نظر، باید منتظر بماند که فروشنده درخواست او را مشاهده کرده و در صورت تمایل، ارز یا پلتفرم خود را به فروش برساند.

روش نگه داری تزوس

تزوس‌ها از جمله مهم‌ترین پلتفرم و ارزهای دیجیتال هستند که به دلیل قابلیت‌های بسیار خوبشان، همیشه یکی از اهداف سودجویان و کلاهبرداران هستند. به همین سبب نگه‌داری و حفظ آنها یکی از مهم‌ترین امور است. تزوس‌ها توسط کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری نگه‌داری شده و میزان امنیت آنها افزایش پیدا می‌کند.

از آنجایی که این پلتفرم برپایه بلاک چین اتریوم فعالیت داشته است، بسیاری از کیف پول‌هایی که برای نگه‌داری ارز اتریوم استفاده می‌شود، برای نگه‌داری این پلتفرم هم قابل استفاده است.

انوع کیف پول تزوس

کیف پول‌های خلق شده برای نگه‌داری پلتفرم تزوس در دو قالب نرم افزاری و سخت افزاری ارائه شده‌اند:

کیف پول تراست والت (trust wallet)

کیف پول پریتی ساینر (parity singer)

 • کیف پول پولکادات والت (polka wallet)
 • کیف پول مث والت (math wallet)
 • کیف پول ایر گپ (AirGap)
 • کیف پول سیف پال (safe pal)
 • کیف پول کوساما اپ (kusama)
 • کیف پول گالئون (galleon)(نسخه دسکتاپ)
 • کیف پول لجر (Ledger) (نسخه موبایلی)
 • کیف پول لئوکس (leokes)(نسخه دسکتاپ)
 • کیف پول مک او اس (mac O.S) (نسخه دسکتاپ)

کارمزد خرید و فروش تزوس

معامله تزوس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش تزوس در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل شامل کادری حرفه‌ایی و مجرب است که با اطلاعات درست و موثق، اقدام به انجام معاملات ارزی درست و اصولی کرده است. معامله با این صرافی شامل مزیت‌های بسیار کاربردی است:

 • معامله در سیستم‌های بین المللی و بازارهای جهانی
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انتقال سریع دارایی
 • افزایش امنیت معاملات
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • مشاهده میزان کارمزد
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده

منابع:

tezos.com
exodus.com

سوالات متداول خرید تزوس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید تزوس

آیا خرید تزوس بدون احراز هویت امکان دارد؟

امکان خرید ارز تزوس بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آیا تزوس امن است؟

تزوس به دلیل سیستم داخلی و حمایت و پشتیبانی‌هایی که از سمت نودها دارد، یکی از امن‌ترین پلتفرم‌های موجود در شبکه بلاک چین است.

کارمزد خرید و فروش تزوس (XTZ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله تزوس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

آیا سرمایه‌گذاری روی تزوس آینده‌ای دارد؟

با وجود قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار کاربردی تزوس، می‌توان گفت که سرمایه‌گذاری روی آن یکی از پرسودترین کارهایی است که سرمایه‌گذاران قادر به انجام آن هستند.

آینده تزوس چگونه است؟

آینده هر ارز یا پلتفرمی که در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد براساس کارکرد و قابلیت‌های آن قابل حدس است. تزوس باتوجه به کارکرد و قابلیت مستقلی که دارد، می‌تواند آینده بسیار درخشانی داشته باشد و به یکی از پرسودترین پلتفرم‌ها و ارزهای دنیای دیجیتال تبدیل شود. بسیاری از اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این باورند که این پلتفرم راهی برای استقلال ارزهای دیجیتال و جداسازی آنها از برنامه‌های دست و پا گیر است.

از کجا تزوس بخریم؟

برای خرید تزوس می‌توانید به بازار معاملاتی صرافی تبدیل مراجعه نمایید. همچنین میتوانید از طریق بخش خرید آسان تزوس، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش تزوس بپردازید.

چه زمانی تزوس بخریم؟

سرمایه‌گذاران می‌توانند در هر زمانی که مایلند اقدام به خریداری تزوس کنند، زیرا این پلتفرم به صورت کلی فعالیت کرده و از نوسان‌ها به دور است.

چه نیازی به استفاده از تزوس داریم؟

قطعا برای خیلی از کاربران پنین سوالی رخ می‌دهد که اصلا چه نیاز به استفاده از تزوس داریم؟ خب پاسخ روشن است. کاربرد تزوس این است که بسیاری از خطاها و اشتباهاتی که درون معاملات ارزی یا شبکه بلاک چین رخ داده را بدون فورک اصلاح کند. در این صورت میزان خطاها و اشتباهاتی که ناخواسته در بلاک چین یا معاملات ارزی و قراردادهای هوشمند رخ داد کاهش می‌یابد و معاملات ارزی با درست خطای کمتری انجام می‌گیرند. هرچه میزان خطا بلاک چین و معاملات ارزی کمتر باشد، امکان تقلب و دستیابی کلاهبرداران به آن کمتر است. به همین دلیل استفاده از این پلتفرم یکی از بهترین راهکارهایی است که می تواند خیال سرمایه‌گذاران را بابت بلاک چین و معاملات ارزی راحت کند. از سویی دیگر، تمام اطلاعاتی که در قراردادهای هوشمند به کار می‌روند، نیاز به بررسی و تایید داشته و تزوس این کار را هم انجام می‌دهد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

94 روز قبل

5

تازه وارد سایت شدم و به نظر میرسه تیم حرفه ای و قوی پشت این سایت باشند آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان در معاملات مالی

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله