صرافی ارز دیجیتال تبدیل، یک پلتفرم معامله را آماده کرده‌است که کاربران می‌توانند با ثبت‌نام و احراز هویت در آن، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین بپردازند و دارایی خود را در کیف پول اختصاصی خود مدیریت کنند. هدف تبدیل آن بوده که کاربران ایرانی بتوانند در کمال آسانی و امنیت، بدون واسطه، با یک‌دیگر به معامله بپردازند. تبدیل با پشتیبانی از بیشترین رمزارز در بازار معاملاتی ایران و ارائه‌کردن ابزارهای معاملاتی حرفه‌ای، آمده‌است که نیاز کاربران ایرانی را مرتفع کند تا از دشواری‌های صرافی‌های خارجی و محدودیت‌ها خلاص شوند. کاربران در تبدیل می‌توانند به‌راحتی واریز و برداشت تومانی و خرید و فروش ارز دیجیتال داشته‌باشند. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای تبدیل را مطالعه فرمایید.

با رفتن به صفحهٔ ثبت‌نام در تبدیل و وارد کردن شمارهٔ همراه، می‌توانید در تبدیل ثبت‌نام کنید و در ادامه با احراز هویت، می‌توانید به کیف پول خود، تومان واریز کنید و در صرافی آنلاین تبدیل، به خرید و فروش بپردازید. ثبت‌نام، احراز هویت و کار با سایت تبدیل، به‌آسانی و سرعت صورت می‌گیرد.

بر اساس دستورالعمل پلیس فتا، احراز هویت کاربران جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفادهٔ احتمالی، الزامی است. اطلاعاتی که طی فرایند احراز هویت از کاربران گرفته می‌شود، کاملاً نزد ما محفوظ است و تنها دلیلِ گرفتن این اطلاعات، تضمین امنیت دارایی کاربران است.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل از نظر حقوقی، یک شرکت ثبت‌شده است که موفق به اخذ مجوز دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شده‌است. تبدیل دارای درگاه پرداخت قانونی و کد مالیاتی است و تحت نظارت نهادهای نظارتی مانند پلیس فتا عمل می‌کند. تیم امنیت تبدیل به‌صورت ۲۴ ساعته وضعیت سایت را پایش نموده و پاسدار دارایی کاربران است. هم‌چنین سایت به‌صورت دوره‌ای توسط تیم‌های امنیت بیرونی تست می‌شود تا بالاترین سطح امنیت، برای دارایی کاربران فراهم گردد. قابل ذکر است سایت تبدیل تاکنون هیچ‌گونه نفوذ امنیتی را تجربه نکرده‌است و تمامی تلاش خود را جهت حفظ و نگه‌داشت دارایی کاربران به‌کار می‌گیرد.

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency، یک فرم از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال به‌منظور امنیت بیشتر، ناشناس‌بودن و حذف واسطه‌ها طراحی شده‌اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می‌کنند. رمزنگاری‌های ارزهای دیجیتال، غیرقابل هک و پی‌گیری هستند. برای آشنایی بیشتر با ارزهای دیجیتال می‌توانید به آکادمی تبدیل مراجعه کنید.

 

بیت کوین (Bitcoin با نماد BTC)، در واقع اولین ارز دیجیتال است و با کمک تکنولوژی بلاک‌چین، پا به دنیا گذاشت. به زبان ساده، بیت کوین اولین پولی است که در بستر اینترنت تولید می‌شود، پشتوانهٔ بانکی ندارد و کاملاً غیرمتمرکز است. بیت‌کوین را به‌سادگی می‌توان در بستر اینترنت، خرید و فروش یا منتقل کرد. جهت آشنایی بیشتر با بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال، به آکادمی تبدیل، مراجعه بفرمایید.

 

 

پس از ثبت‌نام و تکمیل فرایند احراز هویت در سایت تبدیل، می‌توانید از طریق درگاه پرداخت بانکی، به کیف پول تبدیل خود، تومان واریز کنید. پس از این کار، به‌راحتی می‌توانید در صفحهٔ بازار رمزارز مدّنظر خود، سفارش خرید خود را به مقدار و قیمت مدّنظرتان، ثبت کنید. اگر سفارش فروشی، متناسب با سفارش خرید شما ثبت وجود داشت، خرید شما به‌صورت کامل انجام می‌شود و دارایی خریداری‌شده را می‌توانید در کیف پول خود مشاهده کنید. جهت مشاهدهٔ آموزش‌های بیشتر، راهنمای تبدیل را دنبال کنید.

 

 

پس از ثبت‌نام و تکمیل فرایند احراز هویت در سایت تبدیل، می‌توانید از طریق درگاه پرداخت بانکی، به کیف پول تبدیل خود، تومان واریز کنید و در ادامه با خرید یک رمزارز، کیف پول خود را شارژ کنید. یا این‌که دارایی ارز دیجیتال خود را از کیف پول دیگر خود در جای دیگر، به تبدیل منتقل کنید. پس از این کار، به‌راحتی می‌توانید در صفحهٔ بازار رمزارز مدّنظر خود، سفارش فروش خود را به مقدار و قیمت مدّنظرتان، ثبت کنید. اگر سفارش خریدی، متناسب با سفارش فروش شما ثبت وجود داشت، فروش شما به‌صورت کامل انجام می‌شود و دارایی فروخته‌شده، از کیف پول شما کسر می‌شود. جهت مشاهدهٔ آموزش‌های بیشتر، راهنمای تبدیل را دنبال کنید.

 

 

با عضویت در صرافی تبدیل، یک کیف پول اختصاصی و امن به شما اختصاص می‌یابد. در این کیف پول، برای هر ارز، امکان معامله، واریز و برداشت وجود دارد. برای واریز و برداشت تومان نیز همین شیوه را پیش بگیرید. تبدیل بابت واریز و برداشت تومانی، هزینه‌ای دریافت نمی‌کند اما در برداشت تومانی، بابت هزینه‌های درگاه پرداخت، مبلغ اندکی دریافت می‌شود. واریز و برداشت ارز دیجیتال در تبدیل، با استفاده از آدرس‌های اختصاصی واریز و برداشت صورت می‌گیرد. تبدیل بابت واریز و برداشت ارز دیجیتال، هزینه‌ای را دریافت نمی‌کند و کارمزد برداشت نیز توسط شبکهٔ انتقال بلاک‌چین کسر می‌شود.

برای اطلاع دقیق از هزینه‌های واریز و برداشت به تبدیل، صفحهٔ کارمزدها را مطالعه کنید.

 

کارمزد خرید و فروش در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. کارمزد از ارزی که پس از معامله دریافت می‌کنید، کسر می‌شود. به‌عنوان مثال اگر شما بخواهید با تومان، بیت کوین بخرید، کارمزد شما از بیت کوین دریافتی شما کسر می‌شود و یا اگر به‌عنوان فروشنده بخواهید، بیت کوین خود را به فروش برسانید، کارمزد از تومانی که دریافت می‌نمایید، کسر می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه کارمزد معاملات تبدیل مراجعه نمایید

تبدیل، سایتی برای خرید و فروش و معاملهٔ ارزهای دیجیتال بین کاربران است. قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، مانند مکانیزم بورس، توسط کاربران تعیین می‌شود و تبدیل دخالتی در آن ندارد؛ درواقع قیمت خرید بیت کوین، قیمتی است که خریداران حاضرند در آن قیمت، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را بخرند و قیمت فروش بیت کوین، قیمتی است که فروشندگان حاضرند بیت کوین خود را به آن قیمت بفروشند و این اعداد، با نوسان بازارهای جهانی و تغییر سفارشات کاربران تغییر می‌کند. قیمت آخرین معامله، عددی است که یک فروشندهٔ بیت کوین و یک خریدار بیت کوین، حاضر به معامله در آن عدد با یک‌دیگر شده‌اند.

در صورت واریز ناموفق ارز دیجیتال، از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت فرمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، درخواست شما به‌صورت اتوماتیک بررسی شود.

درخواست بررسی واریز ناموفق رمزارز 

در پلتفرم تبدیل در صورت صحت اطلاعات وارده و درصورتی‌که شماره‌همراه واردشده، به نام خودتان باشد، کم‌تر از ۲۴ ساعت زمان لازم دارد تا تأیید حساب شما انجام شود و با شما تماسی گرفته نخواهدشد. در صورتیکه شماره‌همراه واردشده به نام خودتان نباشد، باید با شمارهٔ ثابتی که در مراحل ثبت‌نام، ثبت کرده‌اید، باید با شمارهٔ ۰۲۱۹۱۰۰۴۴۰۹ تماس بگیرید تا تأیید هویت شما تکمیل شود. درصورتی‌که شما تصویر جدید ارسال کنید و یا تصویر ارسالی شما تایید نگردد، ۲۴ ساعت تا تأیید تصویر جدید زمان نیاز است. لطفاً فقط اگر از زمان‌های بالا گذشته‌بود و تأیید حساب شما انجام نگرفته‌بود، از طریق پشتیبانی (چت آنلاین، تماس تلفنی)، با ما در میان بگذارید.

 

واریزهای تومانی در سایت تبدیل به‌صورت کاملاً آنی انجام می‌گیرد. واریز و برداشت‌های رمزارز در تبدیل به‌صورت آنی انجام می‌گیرد اما انتقال در شبکه ممکن است گاهی به بیش از یک ساعت نیز زمان نیاز داشته‌باشد. در نظر داشته‌باشید امکان برداشت (تومان و رمزارز)، ۴۸ ساعت بعد از اولین واریز تومانی برای شما فعال می‌گردد.

برداشت‌های تومانی، در ۱۳ بانک سامان، ملی، ملت، تجارت، صادرات، آینده، پاسارگاد، پارسیان، شهر، مسکن، رسالت، سپه و کشاورزی به صورت آنی، حتی در روزهای تعطیل انجام می‌گیرد. برداشت تومانی به سایر بانک‌ها، اولین سیکل پایا انجام می‌پذیرد. درخواست‌های تسویهٔ تومانی در روزهای تعطیل به‌دلیل تعطیلی بانک‌ها و عدم فعالیت سامانهٔ پایا و ساتنا، انجام نمی‌شود. سیکل پایا به‌صورت زیر است:

  • درخواست‌های ثبت شده بین ساعت ۳:۲۵ بامداد تا ساعت ۹:۲۵ صبح، در ساعت ۱۰:۳۰ همان روز تسویه خواهد شد.
  • درخواست‌های برداشت تومانی بعد از ساعت ۹:۲۵ تا ساعت ۱۲:۲۵، در ساعت ۱۳:۳۰ همان روز تسویه خواهد شد.
  • درخواست‌های بعد از ساعت ۱۲:۲۵ تا ۱۸:۲۵، در ساعت ۱۹:۳۰ همان روز تسویه خواهند شد.
  • درخواست‌های بعد از ساعت ۱۸:۲۵ تا ساعت ۳:۲۵ بامداد فردا، در ساعت ۵ صبح روز کاری آتی تسویه خواهد شد.

شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام الگوریتم تحلیل، به‌صورت رایگان سیگنال‌های روزانه و آموزش‌های تحلیلی خرید و فروش را دریافت نمایید.

 

کاربر گرامی، به پاس قدردانی از هم‌راهی شما، درصدی از کارمزد معاملاتی دریافتی از هر کاربر جدیدی که از طریق لینک اختصاصی شما در صرافی آنلاین تبدیل ثبت‌نام کند، به شما تعلق خواهدگرفت و فرد دعوت‌شونده نیز به‌مدت ۶ ماه، درصدی تخفیفِ کارمزد معاملاتی کسب خواهدکرد. این درصدها را خودتان می‌توانید تنظیم کنید. کافی است دوست شما برای ثبت‌نام فقط روی لینک دعوت شما کلیک نماید (نیاز به واردکردن کدی وجود ندارد). برای گرفتن لینک دعوت خود و مشاهدهٔ تعداد دوستان و دریافتی خود، به صفحهٔ زیر مراجعه کنید:

دعوت از دوستان

 

 

تعداد زیادی بازار تومانی در تبدیل وجود دارد؛ یعنی شما می‌توانید مستقیماً با تومان، ارز دیجیتال بخرید. هم‌چنین راه دیگر این است که ابتدا در بازار تتر – تومان، با تومان خود، تتر بخرید و سپس در بازارهای تتری هر رمزارز، به خرید و فروش بپردازید.

 

شما می‌توانید در داشبورد یا کیف پول خود، با انتخاب گزینه «تبدیل مقادیر اندک دارایی»، مقادیر اندک مدنظر خود را به‌راحتی به تتر تبدیل نمایید.

جهت دانلود اپلیکیشن می‌توانید به صفحه اپلیکیشن تبدیل و یا کافه بازار مراجعه نمایید.

در زمان واریز ارز دیجیتال به تبدیل، واردکردن آدرس ممو در کیف پول مبدأ، کاملاً الزامی است. در زمان برداشت رمزارز از تبدیل نیز، اگر کیف پول مقصد، آدرس ممو بدهد، باید آن‌را در قسمت مربوطه در تبدیل وارد کنید. اما اگر کیف پول مقصد، آدرس ممو ندهد، در این صورت باید در قسمت مربوطه در تبدیل، عدد «۱» را وارد کنید. 

حداقل میزان واریز تومانی، ۱۵۰ هزار تومان و حداکثر میزان، با توجه به محدودیت‌های بانک مرکزی، با هر کد ملی، روزانه ۲۵ میلیون تومان است. می‌توانید با استفاده از واریز شناسه‌دار، این سقف را افزایش دهید.

حداقل میزان برداشت تومانی نیز ۵۰ هزار تومان است و سقفی ندارد.