کارمزد های معاملاتی تبدیل

حداقل کارمزد را در پلتفرم تبدیل، بازاری امن و سریع برای خرید و فروش و تبادل ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، اتریوم، تتر، پکس جی و ... تجربه کنید.

کارمزد معاملات

کارمزد خرید و فروش و ارزهای دیجیتال در معاملاتی که یک سر آنها ریال می باشد بر حسب حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر، به صورت پله‌ای محاسبه و به شرح زیر می باشد.

کارمزد از ارزی که پس از معامله دریافت می کنید کسر می‌شود. به عنوان مثال اگر شما بخواهید با تومان، بیت کوین بخرید، کارمزد شما از بیت کوین دریافتی شما کسر می‌شود و یا به عنوان فروشنده بخواهید، بیت کوین خود را به فروش برسانید، کارمزد از تومانی که دریافت می‌نمایید کسر می‌شود.
کارمزد به صورت درصدی از کل مبلغ معامله در نظر گرفته می‌شود.
در هنگام ثبت سفارش خرید و یا سفارش فروش کارمزد شما به شما نمایش داده می‌شود.
سطح کارمزد فعلی شما در قسمت داشبورد قابل مشاهده است.
کارمزد پرداختی و فاکتور معاملات شما در قسمت سفارشات قابل مشاهده خواهد بود.
حجم معاملات در ۳۰ روز اخیر (تومان) کارمزد سطح کارمزدی
کمتر از ۱۰ میلیون ۰.۴۰% فیروزه
بین ۱۰ تا ۴۰ میلیون ۰.۳۵% عقیق
بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون ۰.۳۰% کهربا
بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ۰.۲۵% کریستال
بین ۲۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد ۰.۲۲% یاقوت
بین ۱ تا ۵ میلیارد ۰.۱۸% زمرد
بالای ۵ میلیارد ۰.۱۵% الماس

کارمزد معاملات ارزهای دیجیتال در بازارهای غیر ریالی،‌ یعنی بازاری که دو طرف معامله ارزدیجیتال است و تومان دریافت یا پرداخت نمی شود به صورت ثابت ۰.۲٪‌ می باشد.

کارمزد برداشت ارزدیجیتال (کوین)

کارمزد برداشت ارزهای دیجیتال (هر گونه کوین) به نوع ارز مورد نظر و شبکه بلاکچین بستگی دارد. این کارمزد مربوط به تراکنش‌های درون شبکه‌ای می باشد و تبدیل در تعیین آنها نقشی ندارد. در حال حاضر این هزینه‌ها را میتوانید در کیف پول خود و هنگام برداشت مشاهده کنید.

کارمزد واریز ریالی

تبدیل بابت واریز ریالی، از کاربران کارمزدی دریافت نمی‌کند. صرفا ممکن است که کارمزد واریز توسط پرداخت یار دریافت شود.

کارمزد برداشت ریالی

تبدیل بابت برداشت ریالی،‌ کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌کند. صرفا ممکن است که کارمزد واریز توسط پرداخت یار دریافت شود. کارمزدهای فعلی براساس آخرین وضعیت شبکه‌ی بلاکچین و قوانین بانکی تعبیه شده‌اند. در صورت هرگونه تغییر در اولین فرصت تغییرات احتمالی به کاربران اطلاع رسانی می‌شود.