کارمزد های معاملاتی تبدیل

حداقل کارمزد را در پلتفرم تبدیل، بازاری امن و سریع برای خرید و فروش و تبادل ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، اتریوم، تتر، پکس جی و ... تجربه کنید.

کارمزد معاملات

کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در معاملاتی که یک سر آن‌ها ریال است، بر حسب حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر، به‌صورت پله‌ای محاسبه می‌شود و به شرح زیر است:

کارمزد از ارزی که پس از معامله دریافت می‌کنید کسر می‌شود. به‌عنوان مثال اگر شما بخواهید با تومان، بیت کوین بخرید، کارمزد شما از بیت کوینِ دریافتی شما کسر می‌شود و یا اگر به‌عنوان فروشنده بخواهید بیت کوین خود را به فروش برسانید، کارمزد از تومانی که دریافت می‌نمایید کسر می‌شود.

کارمزد به‌صورت درصدی از کل مبلغ معامله در نظر گرفته می‌شود.

در هنگام ثبت سفارش خرید و یا سفارش فروش، کارمزد معامله به شما نمایش داده می‌شود.

سطح کارمزد فعلی شما در قسمت داشبورد قابل مشاهده است.

کارمزد پرداختی و فاکتور معاملات شما، در قسمت سفارشات، قابل مشاهده خواهدبود.

کارمزد معاملات ارزهای دیجیتال در بازارهایِ با پایهٔ تتر،‌ یعنی معاملاتی که در آن تومان دریافت یا پرداخت نمی‌شود، به‌صورت ثابت ۰.۲٪‌ است. کارمزد خرید آسان (سواپ)، صفر است و تفاوت قیمت خرید و فروش، به‌عنوان کارمزد تأمین‌کنندگان در نظر گرفته می‌شود.

کارمزد برداشت و واریز ارز دیجیتال (کوین)

کارمزد برداشت یا واریز ارزهای دیجیتال، به نوع ارز موردنظر و شبکهٔ بلاک‌چین بستگی دارد. این کارمزد مربوط به تراکنش‌های درون‌شبکه‌ای است و تبدیل در تعیین آن‌ها نقشی ندارد. این کارمزدها را به تفکیک هر کوین می‌توانید در این صفحه ببینید.

کارمزد واریز تومانی

تبدیل بابت واریز تومانی، از کاربران کارمزدی دریافت نمی‌کند. صرفاً امکان دارد کارمزد واریز توسط پرداخت‌یار دریافت شود.

کارمزد برداشت تومانی

تبدیل بابت برداشت تومانی،‌ کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌کند. صرفا ممکن است که کارمزد واریز توسط پرداخت یار دریافت شود. کارمزدهای فعلی براساس آخرین وضعیت شبکه‌ی بلاکچین و قوانین بانکی تعبیه شده‌اند. در صورت هرگونه تغییر در اولین فرصت تغییرات احتمالی به کاربران اطلاع رسانی می‌شود.