تحریریه تبدیل

آشنایی با تیم نویسندگان صرافی ارز دیجیتال تبدیل

تیم تحریریه تبدیل، به کمک بیش از 15 نویسنده متخصص و با تجربه در زمینه ارزهای دیجیتال، آخرین و جدیدترین مقالات صنعت کریپتو، آموزش‌های دست اول و راهنمایی های مختلف و مرتبط با ارزهای دیجیتال را برای شما گردآوری و تولید می‌کند.  در ادامه، به معرفی برخی از نویسنده‌های حرفه‌ای تبدیل می‌پردازیم …

0 +
نویسنده حرفه‌ای

سید موسی علوی

کارشناس تولید محتوا

قصه عصای موسی را که شنیده‌اید. من هم موسایم اما عصای جادوییم را به جای شکافتن رود نیل برای تبدیل محتوای پیچیده به محتوای خوش‌خوان استفاده می‌کنم. عاشق دوی استقامت و تاریخ بیهقی‌ام. تیشرت را دوست می‌دارم، پیراهن را دشمن!

شهریار قلی پور

مترجم تخصصی حوزه کریپتو و فعال حوزه ارز دیجیتال

جوانی 29 ساله با 5 سال سابقه فعالیت در وبسایت‌های برتر ارز دیجیتال ایرانی به عنوان نویسنده و مترجم و تولیدکننده محتوا. فردی علاقه‌مند به تحلیل آنچین و تحلیل تکنیکال که هر روز در حال یادگیری است و از گشت و گذار در دنیای کریپتو خسته نمی‌شود.

مهسا صادقی

مهسا صادقی

مهندس تکنولوژی نرم افزار و شیفته‌ی نویسندگی در ارزهای دیجیتال

باور دارم در این دنیا همه چیز به محتوا بستگی دارد و در تلاشم در این مسیر گامی موثر بردارم.

توحید ره‌گشای

کارشناس تولید محتوا

قصه پرغصه محتوای بی کیفیت و پر از مفاهیم تکراری و خسته کننده، دغدغه ای بزرگ است. علاقه من به ارز دیجیتال و بازارهای مالی راهی برای چند برابر کردن جذابیت ها و عشق و علاقه من در حضور در فضای اینترنت و گشت و گذار در آن است. فیلم، فوتبال، شطرنج و  مسافرت هم راه حل های من در اوقات فراغت برای تجدید قوا در این راه هستند.

مریم محمودی

مریم محمودی

کارشناس تولید محتوا

خواندن همیشه برای من جالب بوده و از مقطعی به بعد، نوشتن هم تبدیل به دغدغه‌ای برایم شد. در میان موضوعات مورد علاقه‌ام برای خواندن و نوشتن، دنیای تکنولوژی، هنر و سفر از جذاب‌ترین ها برایم هستند.

سحر مسافر

کارشناس تولید محتوا

بیش از 4 سال در زمینه تولید محتوا برای سایت های مختلف فعالیت می کنم. علاقمند به ارزهای دیجیتال و اخبار روز هستم.

صدف صفری

صدف صفری

نویسنده و تولیدکننده محتوا

بیش از 3 سال هست که در زمینه تولید محتوای دیجیتال در حال فعالیت هستم. از علایقم میتونم به عکاسی، گرافیک محیطی، طراحی و تصویرسازی دیجیتالی اشاره کنم.

ماریا رحیمی

کارشناس تولید محتوا

از سال 1393 تا کنون در زمینه تولید محتوا برای سایت‌های معتبر داخلی و همچنین برای آژ انس‌های تولید محتوا مشغول به کار هستم.
در زمنیه علایق شخصی هم به مطالعه کتابها در زمینه ادبیات فارسی و همچنین در روانشناسی و موفقیت علاقه دارم.

ساغر ارژندی

کارشناس تولید محتوا

بیش از ۶ سال است که در زمینه تولید محتوا برای وبسایت های مختلف فعالیت می کنم. به تولید محتوا در مورد موضوعاتی همچون ارزهای دیجیتال، موسیقی و فیلم، معرفی محصولات مختلف و حوزه های تکنولوژی علاقه مند هستم.

مونا حسن پور

کارشناس تولید محتوا

حدودا 2 سال هست که در زمینه تولید محتوا برای وبسایت های مختلف در حال فعالیت هستم. از علایقم میتونم به محتوانویسی برای ارزهای دیجیتال، وسایل بهداشتی و آرایشی و فوتبال اشاره کنم