تحریریه تبدیل

آشنایی با تیم نویسندگان صرافی ارز دیجیتال تبدیل

«فراهم آوردن اخبار و اطلاعات جذاب، مهم و معتبر حوزه ارزهای دیجیتال با بیانی شیوا و خواندنی».

 

 

 

ما در تحریریه صرافی ارز دیجیتال تبدیل، این هدف را دنبال می‌کنیم. تحریریه تبدیل شامل ۷ نویسنده مجرب و مشتاق ارزهای دیجیتال است که نگارش محتوای مطالب آکادمی، راهنمای گام‌به‌گام و صفحه تبدیل در شبکه ویرگول را بر عهده دارند. امیدواریم که تلاش‌های ما در افزایش آگاهی شما نسبت به دنیای بزرگ رمزارزها برای شما مفید باشد.

کارشناس تولید محتوا

قصه عصای موسی را که شنیده‌اید. من هم موسایم اما عصای جادوییم را به جای شکافتن رود نیل برای تبدیل محتوای پیچیده به محتوای خوش‌خوان استفاده می‌کنم. عاشق دوی استقامت و تاریخ بیهقی‌ام. تیشرت را دوست می‌دارم، پیراهن را دشمن!

مترجم تخصصی حوزه کریپتو و فعال حوزه ارز دیجیتال

جوانی 29 ساله با 5 سال سابقه فعالیت در وبسایت‌های برتر ارز دیجیتال ایرانی به عنوان نویسنده و مترجم و تولیدکننده محتوا. فردی علاقه‌مند به تحلیل آنچین و تحلیل تکنیکال که هر روز در حال یادگیری است و از گشت و گذار در دنیای کریپتو خسته نمی‌شود.

مهسا صادقی

مهندس تکنولوژی نرم افزار و شیفته‌ی نویسندگی در ارزهای دیجیتال

باور دارم در این دنیا همه چیز به محتوا بستگی دارد و در تلاشم در این مسیر گامی موثر بردارم.

کارشناس تولید محتوا

قصه پرغصه محتوای بی کیفیت و پر از مفاهیم تکراری و خسته کننده، دغدغه ای بزرگ است. علاقه من به ارز دیجیتال و بازارهای مالی راهی برای چند برابر کردن جذابیت ها و عشق و علاقه من در حضور در فضای اینترنت و گشت و گذار در آن است. فیلم، فوتبال، شطرنج و  مسافرت هم راه حل های من در اوقات فراغت برای تجدید قوا در این راه هستند.

کارشناس تولید محتوا

پس از بیش از یک دهه تجربه در بازار ترجمه و محتوا و بیش از دو سال تدریس دانشگاهی در این حوزه، تصمیم گرفتم یک تیم از نویسنده‌ها و مترجم‌های خلاق و خوش‌فکر رو دور هم جمع کنم. تیم ما به کمک نیروهای خلاق و جوان در کنار نیروهای باتجربه و پویا محتوای باکیفیت و خاصی رو تولید می‌کنه که…

کارشناس تولید محتوا

به نام مالک دست و قلم که ترجمه و نویسندگی را به من آموخت؛ نجمه نظری هستم؛ مترجم زبان انگلیسی و نویسنده محتوا؛ از 1391 دیگر به مرزها محدود نبودم و از 1398 تولید محتوای فارسی و انگلیسی را شروع کردم. از 2009 درگیر زمزمه‌های کریپتو در ایران بودم البته اشتباه نکنید، من هم درست مثل خیلی از شما در آن زمان بیت کوین را جدی نگرفتم؛ اما…

دانلود رایگان کتاب ۲۵ استراتژی معامله‌گری
۲۵ ترفند معامله‌گری سودمند را از زبان پرسودترین کاربران صرافی تبدیل در این کتاب الکترونیکی مطالعه کنید!
کتاب ۲۵ استراتژی شروع معامله