Skip to content
top banner

تحریریه تبدیل – تیم نویسندگان مجموعه تبدیل

ما در تحریریه صرافی ارز دیجیتال تبدیل، این هدف را دنبال می‌کنیم. تحریریه تبدیل شامل ۷ نویسنده مجرب و مشتاق ارزهای دیجیتال است که نگارش محتوای مطالب آکادمی، راهنمای گام‌به‌گام و صفحه تبدیل در شبکه ویرگول را بر عهده دارند. امیدواریم که تلاش‌های ما در افزایش آگاهی شما نسبت به دنیای بزرگ رمزارزها برای شما مفید باشد.

نجمه نظری
نجمه نظری 66 محتوا کارشناس تولید محتوا

به نام مالک دست و قلم که ترجمه و نویسندگی را به من آموخت؛ نجمه نظری هستم؛ مترجم زبان انگلیسی و نویسنده محتوا؛ از 1391 دیگر به مرزها محدود نبودم و از 1398 تولید محتوای فارسی و انگلیسی را شروع کردم. از 2009 درگیر زمزمه‌های کریپتو در ایران بودم البته اشتباه نکنید، من هم درست مثل خیلی از شما در آن زمان بیت کوین را جدی نگرفتم؛ اما در 5 سال گذشته دین خود را ادا کرده و تا ‌توانستم در مورد این بازار اطلاعات کسب کردم، اطلاعات و تجربیاتی که این روزها با شما در تبدیل به اشتراک می‌گذارم. نویسندگی برای من به بازارهای مالی ختم نمی‌شود و گاهی زنگ تفریح‌هایی را نیز در نظر می‌گیرم؛ با من همراه باشید.

سید موسی علوی
سید موسی علوی 589 محتوا کارشناس تولید محتوا

قصه عصای موسی را که شنیده‌اید. من هم موسایم اما عصای جادوییم را به جای شکافتن رود نیل برای تبدیل محتوای پیچیده به محتوای خوش‌خوان استفاده می‌کنم. عاشق دوی استقامت و تاریخ بیهقی‌ام. تیشرت را دوست می‌دارم، پیراهن را دشمن!

توحید رهگشای
توحید رهگشای 57 محتوا کارشناس تولید محتوا

از تاریخ، حقیقتی باقی مانده که نویسنده‌ها نوشته‌اند و از حال، آن چیزی گفته خواهد شد که من می‌نویسم. توحید ره‌گشای هستم، فوق‌لیسانس عمران علم و صنعت و سرگرم با تولید محتوای کریپتوکارنسی دوست داشتنی. تاکنون با هزاران مقاله و محتوا، شکست تنها کلمه‌ای است که هنوز آن را ننوشته‌ام، گویا اصلا وجود ندارد!

شهریار قلی‌پور
شهریار قلی‌پور 31 محتوا کارشناس تولید محتوا

من شهریار قلی‌پور، مترجم، نویسنده و تریدر حوزه ارز دیجیتال هستم. شما می‌تونید مقالات من رو با یک جست و جو در سطح اینترنت مشاهده کنید. فعالیت من تو حوزه ارز دیجیتال به سال ۹۸ و زمان شیوع کرونا برمیگرده، زمانی که بیت کوین به ۳ هزار دلار سقوط کرده بود. اینم بگم که من اولین بیت کوین خودم رو روی قیمت ۵ هزار دلار خریدم و این اولین سرمایه‌گذاری من تو حوزه کریپتو بود که البته با سود خیلی خوبی هم همراه بود. من هر روز در حال یادگیری در دنیای بی‌انتهای کریپتو هستم و تلاشم رو می‌کنم که دانشم رو با شما هم به اشتراک بگذارم.

مهسا ریاحی
مهسا ریاحی 31 محتوا کارشناس تولید محتوا

پس از بیش از یک دهه تجربه در بازار ترجمه و محتوا و بیش از دو سال تدریس دانشگاهی در این حوزه، تصمیم گرفتم یک تیم از نویسنده‌ها و مترجم‌های خلاق و خوش‌فکر رو دور هم جمع کنم. تیم ما به کمک نیروهای خلاق و جوان در کنار نیروهای باتجربه و پویا محتوای باکیفیت و خاصی رو تولید می‌کنه که علاوه‌بر افزایش فروش، مخاطب‌های وفادار برای مشتری‌هامون جذب می‌کنه. تیم محتوای ماه ریاحی فعالیت بین‌المللی خودش رو هم شروع کرده و افق بلندی رو در نظر داره. همیشه به‌دنبال رشدیم اما نه فقط برای خودمون، معتقدیم باید در کنار کسب‌وکارهایی رشد کنیم که به ما اعتماد کردن. صرافی تبدیل درواقع یکی از اولین مشتری‌های ما بوده و هست و خوشحالیم که بعد از چند سال همچنان کنارشون هستیم. ما هنوز هم مثل روز اول برای رشد هرچه بیشتر تبدیل و تیم فوق‌العاده‌اش تلاش می‌کنیم. اگر شما هم به‌دنبال یک تیم تولید محتوا با خدمات متنوع برای پاسخ به تمام نیازهای کسب‌وکارتون هستین و خودکار انجام‌شدن کارها براتون مهمه، کافیه عبارت «ماه ریاحی» رو توی اینستاگرام جستجو کنید.

مهسا صادقی
مهسا صادقی 26 محتوا کارشناس تولید محتوا

با تحصیل در رشته کامپیوتر با دنیای دیجیتال آشنا شدم و با شناختن فضای کریپتوکارنسی وارد این دریای عمیق و بی انتها شدم. هر چیزی را درباره آن یاد می‌گیرم به زبانی ساده با شما به اشتراک می‌گذارم.

عرفان معینی
عرفان معینی 0 محتوا کارشناس تولید محتوا

محمد زند
محمد زند 0 محتوا کارشناس تولید محتوا