babydogeicon

خرید و فروش بیبی دوج

BABYDOGE /  Baby Doge
می‌دهید
IRTicon تومان
دریافت می‌کنید
BABYDOGEicon بیبی دوج
خرید آسان  بیبی دوج
حجم ۲۴ ساعته (BABYDOGE) 130,006,606,227,134.53
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 286,417.55
تغییرات ۱ روزه -4.11 %
بخریم یا بفروشیم؟
این معیار که از سایت TradingView استخراج شده، به طور خلاصه، اطلاعات اندیکاتورهای بازار که شامل میانگین‌های متحرک ساده (Simple Moving Average) و نمایی (Exponential Moving Average) و نوسانگرها (Oscillators) را جمع‌آوری کرده، سپس تفسیر می‌کند که طبق آن اندیکاتور، اکنون باید اقدام به خرید یا فروش کرد یا آنکه فعالیتی نکرد و نسبت به تغییرات بازار خنثی بود. سپس جهت‌گیری مجموع این اندیکاتورها را به شکل یک درجه‌بندی به کاربران پیشنهاد می‌دهد. به طور خلاصه، به کاربران نشان می‌دهد که اندیکاتورها، وضعیت بازار را چگونه می‌بینند.

یک سرمایه‌گذاری وسوسه انگیز، با پتانسیل رشد بسیار بالا و البته با چاشنی ریسک خرید یک میم کوین، عبارت‌هایی هستند که می‌توانند سرمایه‎گذاری بر روی ارز دیجیتال بیبی دوج کوین را برای شما تعریف کنند. شاید اگر زمان معروف شدن توکن بیبی دوج در بازار کمی زودتر از سال ۲۰۲۱ بود، در حال حاضر می‌توانستیم آن را یک شیبا اینو جدید بدانیم که ارزش دارایی‌های سرمایه‎گذاران خود را به چند میلیون برابر افزایش داده است؛ اما از بد روزگار توکن BabyDoge زمان بسیار بدی را برای معروف شدن در بازار رمز ارزها انتخاب کرده که همین موضوع در حال حاضر سرمایه‎گذاران زیادی را از آن دور کرده است.

اما با یک نیم‌نگاه به نمودار قیمت بیبی دوج کوین احتمالاً شما هم مانند ما این نتیجه‌گیری را از آن خواهید داشت که به احتمال زیاد سرمایه‌گذاران این روزهای این ارز دیجیتال در دو سال آینده می‌توانند یک رشد چند ده برابری را در ارزش دارایی‌های خود مشاهده کنند.

برای یک سرمایه‌گذاری جذاب و عالی در بازار رمزها، انتخاب یک توکن مناسب برای خرید کلید اصلی است. کلیدی که البته می‌تواند راز ثروتمند شدن شما از طریق بازار ارز دیجیتال نیز باشد. بیایید با هم در این مقاله از آکادمی صرافی تبدیل این شرایط را برای ارز دیجیتال بیبی دوج کوین بررسی کنیم؛ شاید این رمز ارز همان انتخابی ‌باشد که شما به دنبال آن هستید.

بیبی دوج کوین ( BabyDoge ) چیست؟

داستان ورود و معرفی بیبی دوج کوین به عنوان یک ارز دیجیتال به بازار در ایران مانند تمام میم‌کوین‌های این بازار است. سرگرمی و شاید هم قدرتی که شبکه‌های اجتماعی دارد باعث شده تا رمز ارزهای مانند بیبی دوج در حال حاضر از جمله توکن‌های مشهور و البته جذاب برای سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها باشند.

این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ به عنوان یک توکن بر روی شبکه بلاک چین بایننس اسمارت چین راه‌اندازی و احتمالاً به دلیل توییت آقای ایلان ماسک ناگهان به عنوان یک میم‎کوین بسیار جذاب برای سرمایه‌گذاری شناخته شد. سازنده این توکن هر چقدر هم که در معرفی قابلیت‌ها و اهداف برای آن کاملا قانع ظاهر شده، اما هوشمندی بسیار خاصی را هم در نامگذاری آن و هم در شرایط پیشبرد شبکه برای آن رقم زده است.

اتخاذ نام بیبی دوج کوین در واقع به کاربر این موضوع را القا می‌کند که این ارز دیجیتال فرزند رمز ارز معروف دوج کوین است که البته در میان ناباوری به عنوان قاتل دوج کوین نیز معروف شده و قرار است به دلیل سرعت بسیار بالایی که در شبکه خود دارد، در آینده جایگزینی برای خود دوج کوین و تمام اهداف آن باشد.

تاریخچه پیدایش بیبی دوج کوین ( BabyDoge )

صحبت کردن درباره تاریخچه پیدایش بیبی دوج کوین خیلی پر از اتفاقات جذاب و اصطلاحات علمی نیست. این رمز ارز در ژوئن سال ۲۰۲۱ تحت حمایت دو شرکت فروشگاه اینترنتی و با شانس بسیار پایین برای موفقیت در بازار به وجود آمد. اما در حال حاضر به عنوان یکی از پر شانس‌ترین توکن‌ها برای چند صد برابر شدن قیمت در سال‌های آینده شناخته می‎شود و به همین دلیل ما را نیز در تبدیل واداشت تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم و حتی امکان خرید ارز بیبی دوج کوین را به صورت مستقیم برای کاربران ایرانی فراهم آوریم.

بیبی دوج کوین ( BabyDoge ) چگونه معروف و محبوب شد؟

بدون اغراق بیبی دوج کوین درصد قابل توجهی از اعتبار و شهرت فعلی خود را در بازار به دلیل توییت آقای ایلان ماسک به عنوان کارآفرین بزرگ آمریکایی در خود دارد. از علاقه کامل و وافر آقای ایلان ماسک به ارز دیجیتال دوج کوین همگی باخبر هستند. در این راستا رمز ارز‌های بسیار زیادی از این علاقه استفاده کرده و شرایط لازم برای محبوبیت خود را فراهم کردند که یکی از آنها همین بیبی دوج است. البته نه اینکه بیبی دوج هیچ قابلیت و هدفی نداشته باشد، بلکه میزان تاثیر‌پذیری معروف شدن آن در بازار بیشتر از توییت جنجالی ایلان ماسک بوده است.

هدف از خلق بیبی دوج کوین ( BabyDoge )

در بازار ارز دیجیتال تعداد رمز ارزها به قدری زیاد شده که اگر بخواهیم تمام اهداف منطقی و اصولی را به صورت تک به تک به آنها نسبت دهیم احتمالاً هدف و کاربرد ایده‌آل کم خواهیم آورد؛ اما جالب است بدانید که بیبی دوج کوین از آن دسته از توکن‌هایی است که در این باره خوب عمل کرده و اهداف جذابی را برای شبکه آن می‌توان مشاهده کرد. کمک به سگ‌های خیابانی و بی‌خانمان یکی از اهدافی است که کمتر در شبکه رمز دیگری به آن اشاره شده و جالب است که تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال با کمک یک موسسه خیریه اهتمام بسیار بالایی در این باره به خرج داده است.

از این گذشته تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال برای پرداخت‌های درون شبکه و البته خرید و فروش المان‌های مختلف در بازی‌های کامپیوتری و ساخت توکن‌های NFT از دیگر کاربرد‌ها و اهدافی است که بیبی دوج کن روی آن‌ها نیز دست گذاشته و در طول یکی دو سال گذشته اقداماتی را نیز در این مسیر انجام داده است.

ارزش بیبی دوج کوین چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش بیبی دوج کوین در وهله اول تحت تاثیر اقدامات و طرح‌هایی است که تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال برای آن در نظر گرفته و دائما در حال به روز رسانی این اقدامات است؛ اما جدا از این موضوع رفتار نهنگ‌ها در زمینه سرمایه‌گذاری بر روی این رمز ارز و در کنار آن شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر آن در بازار از دیگر مواردی هستند که می‌توانند در ارزش‎گذاری توکن آن در بازار تاثیر مستقیم و بسزایی داشته باشند.

قابلیت‌ها و مزایای بیبی دوج کوین

اگر بخواهیم به صورت اغراق آمیز درباره مزیت‌ها و کاربرد‌های شبکه بیبی دوج صحبت کنیم حتماً باید لیستی از کاربردها و مزیت‌ها را برای شما در این‌ بخش قرار دهیم که بسیاری از آنها برای شبکه این ارز دیجیتال بیشتر نزدیک به یک شعار هستند و هنوز هیچ موفقیتی را در رسیدن به آنها در شبکه اصلی بیبی دوج کوین نیز شاهد نیستیم؛ اما با این حال مزیت‌های منطقی زیر را نیز می‌توانیم برای شبکه آن تعریف کنیم:

 • داشتن یک ماهیت ضد تورمی با فرایند توکن سوزی در سطح گسترده
 • اعطای پاداش به هولدر ها
 • بهینه‌سازی مقیاس‌پذیری و افزایش قابل توجه سرعت تراکنش‌ها در شبکه نسبت به سایر میم کوین‌های مشابه
 • هزینه بسیار پایین نقل و انتقال توکن‌ها به دلیل قرارگیری در شبکه بلاک چین بایننس اسمارت چین
 • محبوبیت قابل توجه و رسیدن به تعداد طرفداران بسیار زیاد در شبکه‌های اجتماعی
 • استفاده از سیستم اسنپ شات برای ایجاد یک حاکمیت مشارکتی در جامعه بیبی دوج کوین

بنیانگذاران ارز دیجیتال BABYDOGE چه کسانی هستند؟

کریستین کامپیسی (Christian Campisi) نامی است که در تمام منابع به عنوان بنیانگذار اصلی توکن بیبی دوج معرفی شده که البته دو شرکت فروشگاه اینترنتی نیز به عنوان سرمایه‎گذاران اصلی پروژه حضور دارند. Save Kands و Pawz دو فروشگاه اینترنتی هستند که گویا در پروژه ارز دیجیتال به حالت مستقیم داشته و آنها را نیز می‌توان به جمع سرمایه‎گذاران اولیه بیبی دوج اضافه کرد.

امنیت شبکه بیبی دوج کوین چگونه است؟

بیبی دوج کوین بر روی شبکه فوق‎العاده ایمن و به روزه بایننس اسمارت چین راه‎اندازی و توسعه پیدا کرده و امنیت خود را نیز از این پلتفرم وام می‌گیرد. به غیر از این استفاده از الگوریتم حاکمیت مشارکتی برای اعطای پاداش و افزایش قابل توجه تعداد کاربران این رمز ارز در شبکه‌های اجتماعی را نیز می‌توانیم از جمله مواردی در نظر بگیریم که در امنیت آن تاثیرگذار خواهند بود. چیزی که مسلم است در حال حاضر نمی‌توان هیچ خدشه‎ای بر روی امنیت شبکه بیبی دوج کوین وارد ساخت. البته نمی‌توانیم اطمینان از امنیت آن را نیز به ۱۰۰ درصد برسانیم.

چه تعداد توکن بیبی دوج کوین در گردش است؟

بیبی دوج کن با یک سازوکار ضد تورمی ایجاد شده و دائما در حال توکن‎سوزی در شبکه آن هستیم که در حال حاضر نیز باعث شده تا تعداد قابل توجهی از توکن‌های آن از بین برود. این ارز دیجیتال در فرایند هر تراکنش تعداد قابل توجهی از توکن‌ها را از شبکه خارج می‌نماید تا در نهایت ماهیت ضد تورمی آن در بازار حفظ شود. اما در شرایط کنونی که در آن قرار داریم طبق اطلاعات سایت کوین مارکت کپ تنها ۲۷ درصد از کل تعداد توکن‌های تعریف شده برای بیبی دوج در بازار در حال گردش هستند که این مقدار به کمی بیش از ۱۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ توکن میرسد.

خرید ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

برای خرید ارز دیجیتال بیبی دوج شما می‌توانید از خدمات صرافی‌های بسیار زیادی در سرتاسر دنیا استفاده کنید و به دلیل شهرتی که این رمز ارز در سال‌های اخیر به دست آورده کمتر صرافی را در دنیا می‎توان پیدا کرد که آن را در لیست خود قرار نداده باشد. هم در خدمات صرافی‌های خارجی مانند پنکیک سوآپ یا صرافی کوینکس که برای کاربران ایرانی شناخته‌شده‌تر هستند و هم در خدمات صرافی‎های داخلی می‌توانید برای خرید این ارز دیجیتال اقدام نمایید. تبدیل نیز در راستای ارائه بالاترین سطح کیفیت خدمات به کاربران خود امکان خرید آن را برای کاربران ایرانی فراهم کرده و شما می‌توانید از طریق خرید آسان در کمتر از چند دقیقه توکن بیبی دوج را خریداری و در حساب کاربری خود داشته باشید.

فروش ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

وقتی صحبت از فروش ارز دیجیتال می‌شود، معمولاً کاربران بیشتر به پلتفرم صرافی‌های معتبر و شناخته شده اعتماد دارند و استفاده از روش‌های جایگزین مانند فروش مستقیم ارز بیبی دوج و حتی سایر رمز ارزهای معروف‌تر مانند بیت کوین از این طریق تقریباً به دلیل وجود ریسک‌های بسیار بالا و احتمال بالای کلاهبرداری کاربرد چندانی ندارد. با توجه به اینکه امکان فروش ارز بیبی دوج از طریق پلتفرم‌های صرافی به مراتب سریع‌تر و با هزینه بسیار کم امکان پذیر است و کاربران ترجیح می‌دهند تا از این شرایط برای انجام یک معامله ایده‎آل برای این ارز دیجیتال اقدام کنند.

نحوه خرید بیبی دوج کوین از صرافی تبدیل

نحوه خرید توکن بیبی دوج در صرافی تبدیل بسیار ساده است و شما در کمترین زمان ممکن می‌توانید فرایند خرید این ارز دیجیتال را در پلتفرم تبدیل تکمیل نموده و آن را در حساب کاربری خود داشته باشید. با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال بیبی دوج کوین تنها کافیست شما حجم مورد نظر برای خرید این رمز ارز انتخاب کنید تا معامله شما در تبدیل در کمتر از چند ثانیه انجام پذیرد. همچنین اگر سوالی در این باره دارید می‎توانید از خدمات پشتیبانی ما استفاده کرده و فرایند خرید توکن بیبی دوج را برای خود بسیار ساده‌تر کنید.

روش نگهداری بیبی دوج کوین

با توجه به اینکه درصد قابل توجهی از معامله‎گران در بازار ارز دیجیتال به دنبال هولد کردن رمز ارز‌ها و نگهداری از آنها برای طولانی‎مدت هستند، به همین دلیل اتخاذ یک تصمیم منطقی برای روش نگهداری از هر ارز دیجیتال یکی از مهمترین چالشهای معامله‎گران در بازار خواهد بود. شما می‌توانید برای نگهداری از ارز بیبی دوج کوین هم از انواع کیف پول‌های رایج برای نگهداری از این ارز دیجیتال استفاده کنید و هم می‌توانید آن را در حساب کاربری خود در یک صرافی معتبر و البته ایمن نگهداری نمایید.

اگر به فکر این هستید که دیگر کارمزد‌های مربوط به انتقال بیبی دوج کوین از حساب صرافی به کیف پول نرم‎افزاری و همچنین شرایط برعکس را برای فروش آن نپردازید، می‎توانید توکن‌های خریداری شده خود را در حساب صرافی نگهداری کنید. در غیر این‎صورت نیز امکان استفاده از انواع کیف پول نرم‎افزاری برای نگهداری از این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت.

انواع کیف پول بیبی دوج کوین

اگر انتخاب شما برای نگهداری از ارز BabyDoge یکی از انواع کیف پول‌های رایج و معتبر است، برای این منظور می‌توانید سراغ کیف پول‌های زیر بروید:

 • کیف پول نرم افزاری متامسک
 • کیف پول نرم افزاری بایننس چین والت
 • کیف پول نرم افزاری تراست ولت

که همگی از شبکه بلاک چین بایننس و با این از اسمارت چین پشتیبانی می‌نمایند می‌توانند گزینه‌های خوبی برای نگهداری از توکن بیبی دوج باشند.

کارمزد خرید و فروش بیبی دوج کوین


کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال
بیبی دوج به خدمات صرافی مورد نظر شما برای خرید این ارز دیجیتال بستگی دارد. برای خرید آسان BabyDoge کارمزد ۰.۲۵ درصد از کل معامله در نظر گرفته می‌شود که در صفحه توضیح کارمزد صرافی تبدیل می‌توانید تشریح کاملی نسبت به شرایط پرداخت کارمزد‌ها برای خرید ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

هر صرافی ممکن است از پلن متفاوتی برای تعیین میزان کارمزد خرید ارز دیجیتال استفاده نماید که در تبدیل سعی کرده‌ایم این مهم را در بهترین شرایط ممکن برای کاربران ایرانی قرار دهیم. برای خرید ارز بیبی دوج با استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی نیز احتمالا مجبور به پرداخت کارمزد قابل توجهی خواهد شد؛ زیرا در قدم اول باید دارایی نقدی خود را در حساب یک صرافی داخلی به ارز تتر تبدیل کرده و سپس با انتقال تتر به حساب کاربری خود در صرافی خارجی برای خرید توکن بیبی دوج اقدام کنید که این مهم در نهایت منجر به پرداخت چند باره کارمزد از سوی شما خواهد شد.

مزایای خرید و فروش BABYDOGE در صرافی تبدیل

اما خرید توکن بیبی دوج در صرافی تبدیل چه مزیت‌هایی برای شما دارد و چرا باید از خدمات ما برای خرید این ارز دیجیتال استفاده کنید؟ اگر سابقه فعالیت طولانی در معاملات بازار ارز دیجیتال داشته باشید حتماً مزیت‌های زیر برای خرید توکن بیبی دوج می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد که در تبدیل به آنها دسترسی خواهید داشت:

 • امکان خرید آسان در کمتر از چند دقیقه و در هر حجم معاملاتی مورد نظر
 • خرید توکن بیبی دوج کوین با کمترین و منطقی‌ترین کارمزد‌های ممکن
 • استفاده از یک پلتفرم کاملا ایمن و بی‌خطر برای خرید
 • خرید با قیمت جهانی و بدون نگرانی از بابت اختلاف قیمت

آیا خرید بیبی دوج کوین بدون احراز هویت ممکن است؟

به صورت کلی نه فقط برای ارز دیجیتال بیبی دوج بلکه برای تمام رمز ارزها احراز هویت یک نکته بسیار مهم محسوب می‌شود و به دلیل جلوگیری از تخلفاتی مانند پولشویی و مواردی از این دست تمام صرافی‌ها تنها مجاز به عرضه توکن‌ها به کاربرانی هستند که مراحل احراز هویت خود را به پایان رسانده باشند. از این رو اگر به فکر یک سرمایه‌گذاری طولانی‎مدت و خرید توکن بیبی دوج هستید حتماً باید در قدم اول مراحل احراز هویت خود را در صرافی تکمیل نموده و سپس فرایند خرید آن را انجام دهید.

آینده بیبی دوج کوین چگونه است؟

درباره آینده بیشتر آیندگان نظر خواهند داد، اما چیزی که از روند تغییرات قیمت توکن بیبی دوج در طول چند سال گذشته شاهد هستیم، پتانسیل بالایی را برای رشد در سال‎های آتی باید برای BabyDoge انتظار داشته باشیم. این ارز دیجیتال برای بسیاری از کاربران با قابلیت و جذابیت‌های قابل توجهی روبرو است. البته اگر قرار باشد تنها تعداد محدودی از رمز ارزهای فعلی در آینده باقی بمانند و دیگر خبری از سایر رمز ارزهای میم‎کوین نباشد، احتمالاً بیبی دوج کوین را نیز باید یکی از رمز ارزهای از رده خارج شده بدانیم؛ اما در حال حاضر این ارز دیجیتال پتانسیل بسیار بالایی برای سرمایه‌گذاری داشته و احتمالاً در یکی دو سال آینده می‌تواند سود قابل توجهی نیز به سرمایه‌گذاران خود اعطا کند.

به همین دلیل است که به آینده سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال خوشبین هستیم و احتمالاً همین موضوع جذاب و مهم است که شما را به مطالعه این مقاله برای آشنایی هرچه بیشتر با توکن بیبی دوج کوین کشانده است.

منابع:

babydoge.com
COINMARKETCAP

سوالات متداول
از کجا می‌توانیم بیبی دوج کوین ( BABYDOGE ) بخریم؟

شما می‌توانید از طریق خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، به آسانی و تنها با چند کلیک بیبی دوج کوین را خریداری نمایید.

خرید سریع بیبی دوج کوین ( BABYDOGE ) چطور امکان پذیر است؟

برای این منظور تنها کافیست وارد صفحه خرید آسان ارز بیبی دوج کوین شوید و با مشخص کردن حجم مورد نظر برای خرید این توکن تنها با چند کلیک خرید خود را نهایی سازید.

کارمزد خرید و فروش بیبی دوج کوین ( BABYDOGE ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

برای خرید آسان ارز بیبی دوج کوین تنها کافی است ۰.۲۵ درصد از معامله را به عنوان کارمزد پرداخت کنید.

چگونه قیمت بیبی دوج را پیش بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت بیبی دوج و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

ارز دیجیتال بیبی دوج را چگونه نگهداری کنیم؟

برای نگهداری از بیبی دوج هم می‌توانید از انواع کیف پول نرم‌افزاری و هم از انواع کیف پول سخت افزاری استفاده کنید. علاوه بر این، نگهداری آن در کیف پول امن صرافی تبدیل نیز امکان‌پذیر است.

آیا می‌توان بیبی دوج را استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال بیبی دوج قابلیت استخراج ندارد.

آیا خرید بیبی دوج ( BABYDOGE ) می‌تواند سودآور باشد؟

بیبی دوج در سال‌های اخیر شاهد پامپ‌های مختلفی بوده که سبب شده ارزش این ارز دیجیتال افزایش چشم‌گیری را تجربه کند. با این اوصاف، می‌توان به پامپ‌های این ارز در آینده امید داشت.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله