newest

جدیدترین ها

چه چیزی جذابتر از پیداکردن جدیدترین ارزهای دیجیتال با پتانسیل رشد بالا و سرمایه گذاری در آنها؟ در اینجا، می‌توانید به اخرین رمزارزهای جدید دنیای کریپتو دسترسی داشته باشید، لیست جدیدترین ارزها را مشاهده کنید و همواره به روز باشید.

خرید انواع ارز دیجیتال

لیست جدیدترین ها

جدیدترین ارزهای دیجیتال فقط یک عبارت ساده نیست. وقتی صحبت از ارزهای دیجیتال جدید به میان می‌آید، در واقع ما به دنبال رمزارزهایی هستیم که به تازگی وارد بازار شده و پتانسیل بسیار بالایی برای رشد در کوتاه‌مدت را دارند. درباره این دسته از رمزارزها چه می‌دانید؟ چقدر به فکر خرید و سرمایه‌گذاری روی آنها هستید؟ آیا تابه‌حال شده که به دنبال پیداکردن رمزارزهای جدید بگردید و سعی کنید تا یکی از بهترین‌های آنها را برای سرمایه‌گذاری و خرید انتخاب کنید؟ اصلاً چگونه و از کجا امکان خرید جدید‌ترین توکن‌های وارد شده به بازار وجود دارد؟

این دست از سؤالات از آن پرسش‌هایی هستند که در می‌توانند راهنمای ما برای یک سرمایه‌گذاری فوق‌العاده باشند. اگر نیم‌نگاهی به رشدهای چند صددرصدی رمزارزهای جدید وارد شده به بازار بیندازید، متوجه خواهید شد که این سرمایه‌گذاری تا چه حد می‌تواند جذاب به نظر برسد. وقتی قرار است تنها در یک فاصله زمانی چند ماهه، ارزش دارایی‌های خود را به بیش از ۲ الی ۳ برابر افزایش دهید، اصلاً بقیه روش‌های سرمایه‌گذاری و درآمدزایی در بازار رمزارزها را رها خواهید کرد و به دنبال جدید‌ترین ارزهای دیجیتال بازار خواهید بود.

در این مقاله جذاب و پر از خبرهای خوب سعی می‌کنیم تا راهنمایی کاملی برای خرید ارزهای دیجیتال جدید به شما ارائه کنیم. با استفاده از این نکات سرمایه‌گذاری شما در این دسته از رمزارزها می‌تواند به مراتب بهتر و بهینه‌تر از گذشته شود. به تمام سؤالات شما درباره خرید رمزارزهای جدید پاسخ خواهیم داد. با ما در تبدیل همراه باشید.

منظور از ارزهای دیجیتال جدید دقیقاً چیست؟

خرید ارز دیجیتال جدید

قبل از هر چیزی باید برای کسانی که تاکنون تجربه خرید جدیدترین ارزهای دیجیتال را ندارند و طعم خوش یک سرمایه‌گذاری پرسود کوتاه‌مدت را نچشیده‌اند، تعریفی از این رمزارزها ارائه کنیم. در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم، بیش از ۲۶ هزار رمزارز مختلف در بازار تعریف شده است که امکان خرید و فروش همه آنها به ترتیبی برای کاربران وجود دارد و هر روز هم به تعداد این توکن‌ها اضافه می‌شود؛ اما از همان روز اول تعداد توکن‌های تعریف شده در بازار این مقدار نبود و کم‌کم به تعداد آنها اضافه شده است. ارز دیجیتالی که به تازگی در بازار معرفی می‌شود را به نوعی ارز دیجیتال جدید می‌نامند.

به‌عنوان‌مثال خود بیت کوین هم یک روز ارز دیجیتال جدید بوده است. دوج کوین به عنوان ارز دیجیتالی که این روزها صحبت درباره آن بسیار زیاد است، یک روز برای اولین بار وارد بازار شده و به عنوان یک توکن جدید مورد خرید و فروش قرار گرفته است. جدید بودن رمزارزها به معنی تازه‌وارد بودن آنها در بازار است. در هنگام ورود این ارزها به بازار معمولاً هنوز اطلاعات خیلی دقیقی درباره این دسته از رمزارزها در دسترس نیست و آینده آنها نیز به سختی قابل‌پیش‌بینی خواهد بود.

ارزهای دیجیتال جدید را از کجا پیدا کنیم؟

یکی از سؤالاتی که احتمالاً ذهن شما را درباره ارزهای دیجیتال جدید به خود مشغول کرده این است که اصلاً این رمزارزها را از کجا پیدا کنیم؟ اصلاً سایت یا فضای معتبری برای مشاهده آنها وجود دارید یا خیر؟ برای مشاهده رمزارزهای جدید می‌توان از سایت‌های معتبر زیادی استفاده کرد که هر یک مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارد. در حال حاضر اما معتبرترین و بهترین منبع برای مشاهده جدیدترین ارزهای دیجیتال سایت کوین مارکت کپ است. در ‌بخش ارزهای دیجیتال جدید در Coinmarketcap شما می‌توانید تمام رمزارزهای جدید وارد شده به بازار را حتی به ساعت ورود آنها مشاهده کنید. در این ‌بخش درج می‌شود که کدام توکن چند روز یا چند ساعت قبل وارد بازار شده است.

در کوین مارکت کپ حتی می‌توانید رمزارزها و پروژه‌هایی که قرار است در آینده وارد بازار شوند را نیز ببینید. با این حساب یک سایت مرجع و کامل برای مشاهده جدیدترین ارزهای دیجیتال در دسترس ما قرار دارد و از این بابت هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

آیا خرید و فروش جدیدترین ارزهای دیجیتال، منطقی است؟

پاسخ‌دادن به این سؤال کمی تخصصی است و نیاز به این دارد که شما در گذشته تجربه معامله‌گری و سرمایه‌گذاری را در بازار ارز دیجیتال داشته باشید. برای اینکه پاسخ روشنی به شما بدهیم، شما را با دو مثال ساده همراه می‌کنیم؛ تمام رمزارزهای موجود در بازار که در حال حاضر شرایط بسیار ایدئالی دارند، روزی به عنوان یک رمزارز جدید وارد بازار شده‌اند. سولانا، بیت کوین، اتریوم، کاردانو و حتی شیبا اینو چنین شرایطی داشته‌اند. اگر شما در همان روزهای اول اقدام به خرید شیبا کرده و روی این رمزارز سرمایه‌گذاری می‌کردید، ارزش دارایی‌های شما بعد از چند ماه به بیش از چندصد هزار برابر می‌رسید. حتی یک سرمایه‌گذاری 1 میلیون تومانی روی این توکن نیز می‌توانست شما را تبدیل به میلیاردر کند.

از طرف دیگر رمزارزهایی مانند بیت کانکت یا پلاس توکن هم بوده‌اند که در سال‌های گذشته وارد بازار شده و بعد از مدت کوتاهی به کل از بین رفته‌اند و سرمایه‌گذاری بر روی آنها باعث نابودی کامل سرمایه‌های سرمایه‌گذاران شد.

با این تعریف می‌توان نتیجه گرفت که خرید و فروش جدیدترین ارزهای دیجیتال می‌تواند یک کسب‌وکار بسیار پرسود و پردرآمد باشد، به شرطی که شما توانایی تشخیص رمزارزهای خوب و بد را از هم داشته باشید و این مهم جز با دانش و تجربه و بررسی شرایط و ساختار این توکن‌ها به دست نخواهد آمد.

لیست آخرین ارزهای جدید

خرید ارزهای دیجیتال جدید

برای اینکه درباره جدیدترین ارزهای دیجیتال کمی کاربردی‌تر با شما صحبت کنیم، لازم است تا شناخت شما را نسبت به آنها افزایش دهیم. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، شما می‌توانید لیست آخرین ارزهای جدید را در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید و از طریق پلتفرم‌های مختلف برای خرید و فروش آنها اقدام نمایید. بررسی لحظه‌ای ما از لیست آخرین ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که توکن‌ها زیر به تازگی وارد بازار شده‌اند:

  • بیبی دوج ۲ تنها ۸ ساعت پیش در بلاک‌چین اتریوم
  • ارز دیجیتال آرچ ۸ ساعت پیش در پلتفرم کازماس
  • Hoppy 8 ساعت پیش در پلتفرم اتریوم
  • Arkham 12 ساعت پیش در پلتفرم اتریوم
  • BRICK با شبکه بلاک‌چین اختصاصی

و به همین ترتیبی و می‌توان لیست ارزهای دیجیتال جدید را مشاهده کرد و برای بررسی شرایط آنها برای خرید یا سرمایه‌گذاری اقدام نمود.

آیا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال جدید بهینه و سودآور است؟

واقعیت این است که این روش درآمدزایی در بازار ارز دیجیتال دقیقاً مشابه با سایر روش‌های رایج در این بازار، هم پتانسیل سوددهی خوبی دارد و هم با ریسک‌هایی روبرو است. برای اینکه بتوان با سرمایه‌گذاری و خرید ارزهای دیجیتال جدید به سود رسید و از پتانسیل بالای سودآوری آنها در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت استفاده کرد، نیاز است تا از ترفندهای بسیار خاصی استفاده کنید.

با استفاده از سیستم‌های مدیریت ریسک در معاملات بازار ارز دیجیتال شما می‌توانید فرایند سرمایه‌گذاری خود در رمزارزهای جدید را بهینه کرده و از این طریق به دنبال سودآوری در خرید آنها باشید. اما اگر به این ترفندها تسلط نداشته باشید، عملاً سودآوری با خرید ارزهای دیجیتال جدید برای شما سخت خواهد بود و ممکن است حتی دارایی‌های خود را در خطر ببینید.

چند ارز دیجیتال جدید که سر و صدای زیادی به پا کردند

خرید و فروش ارز دیجیتال جدید در ایران

قبل از اینکه به معرفی ارزهای دیجیتال جدیدی بپردازیم که سروصدای بسیار زیادی کرده‌اند، باید یک نکته بسیار مهم را با شما در میان بگذاریم که ممکن است ذهنیت شما را نسبت به توکن‌های جدید دچار تصورات اشتباه نماید. در بازار ارز دیجیتال پدیده‌ای به عنوان عرضه اولیه داریم که این پدیده در واقع فرایندی است که یک توکن برای اولین بار به بازار معرفی شده و امکان خرید آن توسط کاربران به صورت خصوصی فراهم می‌آورد. دقت کنید که توکن‌های جدید معرفی شده در بازار از قبل عرضه اولیه شده‌اند. وقتی یک توکن به عنوان رمزارز جدید به بازار معرفی می‌شود، عملاً امکان خرید و فروش آن البته با چالش‌هایی خاص برای عموم کاربران وجود دارد. درحالی‌که در فرایند عرضه اولیه لازم است تا اقدامات خاصی را انجام دهید تا امکان خرید توکن‌ها برای شما فراهم آید.

با این توضیح حالا باید چند ارز دیجیتال جدید را به شما معرفی کنیم که در ابتدای ورود به بازار با سروصدای بسیار زیادی همراه شدند. توکن‌هایی که سودهای چند صددرصدی را برای سرمایه‌گذاری اولیه خود به وجود آوردند و خیلی از کاربران عادی نیز با خرید آنها به سودهای کلانی رسیدند.

  • نمونه بارز این دسته از رمزارزها که همین چند ماه پیش رقم خورد، ارز دیجیتال Pepe است که امکان خرید آن را در صرافی تبدیل هم دارید. این رمزارز در یک بازه زمانی بسیار کوتاه به رشد حدود ۷۰۰ درصدی هم رسید.
  • ارز دیجیتال Ape که در حال حاضر یکی از بهترین توکن‌های بازار هم است، در همان ماه‌های ابتدایی ورود به بازار با اینکه قیمت قابل‌توجهی هم داشت، اما موفق شدت تا ارزش دارایی سرمایه‌گذاران خود را به حدود ۳ برابر افزایش دهد.
  • توکن بیبی دوج یکی دیگر از توکن‌هایی است که در همان ابتدای ورود به بازار با هیاهوی زیادی همراه بود و هنوز هم درباره این توکن و پتانسیل سودآوری آن در آینده صحبت زیاد است.

نمونه‌های این چنینی در بازار زیاد هستند. این مثال‌ها به‌این‌ترتیب برای شما بازگو کردیم تا به این نکته اشاره کنیم که ورود پر سروصدا ارزهای دیجیتال جدید به بازار تنها مختص میم‌کوین‌ها و توکن‌های بی‌هدف نیست و رمزارزهایی با اهداف و کاربردهای عالی نیز گاهی اوقات با چنین شرایطی روبرو می‌شوند.

هدف از ارزهای دیجیتال جدید دقیقاً چیست؟

اگر از سرمایه‌گذاران قدیمی بازار ارز دیجیتال باشید، احتمالاً رمزارز لونا را می‌شناسید که این روز‌ها البته به لونا کلاسیک تغییر نام داده است. این توکن در ابتدای ورود به بازار با اهداف بسیار عالی معرفی شد و همه روی آن حساب ویژه‌ای داشتند. در بازه زمانی کوتاه‌مدتی قیمت آن از عددهای بسیار کم به بیش از 120 دلار برای هر توکن هم رسید. همه در حال صحبت‌کردن درباره رمز ارزی بودند که به رتبه 1 تا 5 بهترین توکن‌های بازار رسیده بود و حتی قرار بود جایگزینی برای اتریوم باشد و حتی نیم‌نگاهی به جایگاه بیت کوین هم داشت. اما در نهایت این رمزارز به نابودی کشیده شد و خبر کلاهبرداری‌کردن تیم توسعه‌دهنده آن همه دنیا را پر کرد.

این مثال را ازاین‌جهت زدیم تا اشاره کنیم که بررسی اهداف و کاربردهای رمزارزها به این سادگی‌ها هم نیست و این موضوع برای ارزهای دیجیتال جدید سخت‌تر هم است. جدیدترین ارزهای دیجیتال هر یک ممکن است با هدف خاصی به وجود آمده باشند. یکی به عنوان لایه دوم اتریوم ممکن است برای پشتیبانی از این شبکه تعریف شده باشد. یکی در شبکه ترون برای تسهیل پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای این شبکه روی کار آمده باشد. یکی به عنوان توکنی برای خرید و فروش طلا در بازار تعریف شود. دیگری ممکن است برای شوخی و سرگرمی ایجاد شود و برخی هم ممکن است تنها برای سودآوری تیم توسعه‌دهنده و به شکل یک طرح پانزی وارد بازار شده باشند. هر چیزی را می‌توان برای ارزهای دیجیتال جدید انتظار داشت.

آیا رمزارزهای جدید، میتوانند جایگزین ارزهای قدیمی‌تر شوند؟

خرید ارز جدید صرافی ایرانی

چنین قراری هیچ جا ثبت نشده است. البته در گذشته نمونه‌هایی داشتیم که به عنوان جایگزینی برای رمزارزهای قدیمی‌تر ایجاد شده باشند و اتفاقاً تبدیل به گزینه بهتری هم شوند. خود ارز اتریوم بعد از به وجود آمدن یک مشکل بزرگ به عنوان جایگزینی توکن اصلی شبکه ایجاد شد. توکن پیشین این شبکه در حال حاضر با عنوان اتریوم کلاسیک شناخته می‌شود. ارز لونا به عنوان جایگزینی برای لونا کلاسیک وارد بازار شد. برای خیلی دیگر از توکن‌ها نیز چنین اتفاقی رخ‌داده است و نمی‌توانیم آن را کتمان کنیم، اما دقت کنید که در تمام این موارد از قبل برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و توکن‌های جدید تبدیل به جایگزینی برای توکن‌های قدیمی شدند.

در واقع یک رمزارز جدید به‌خودی‌خود برای جایگزینی رمزارزهای قدیمی ایجاد نمی‌شود. هر چند ممکن است شاهد یکسان بودن اهداف آنها و حتی رقابت‌های بسیار شدید برای آنها نیز باشیم، اما در نهایت نمی‌توانیم این موضوع را به جایگزینی شدن ارزهای دیجیتال جدید با قدیمی‌ها تعبیر کنیم.

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال جدید بخریم؟

برای خرید ارزهای دیجیتال جدید می‌توانید از پلتفرم‌های مختلفی استفاده کنید. در تبدیل امکان خرید برخی از بهترین و گزید‌ه‌ترین رمزارزهای جدید برای شما فراهم شده است.

خرید سریع ارز دیجیتال جدید چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع رمزارزهای جدید که در پلتفرم تبدیل تعریف شده باشد، فقط کافی است وارد ‌بخش خرید آسان شده و توکن موردنظر را انتخاب و خریداری کنید. این خرید در کمتر از چند ثانیه به اتمام خواهد رسید. در حال حاضر در تبدیل امکان خرید بیش از ۲۷۰ توکن در بیش از ۴۸۰ بازار تتری و تومانی برای کاربران ایرانی وجود دارد.

کارمزد خرید و فروش رمزارزهای جدید در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ارزهای جدید در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت رمزارزهای جدید را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت جدیدترین ارزهای دیجیتال باید دانش تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال داشته باشید. البته در کانال تلگرامی ما در تبدیل با نام الگوریتم تحلیل (Https://t.me/algotahlil) می‌توانید تحلیل قیمت برخی از توکن‌ها را مشاهده کنید.

ارز دیجیتال جدید چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از رمزارزهای جدید هم می‌توانید از پلتفرم صرافی مبدأ استفاده کنید و هم از کیف پول‌های متناسب با آنها بهره ببرید. در حساب تبدیل امکان نگهداری از همه توکن‌های خریداری شده با امنیت بسیار بالا در دسترس شما قرار دارد.

آیا خرید ارزهای دیجیتال جدید می‌تواند سودآور باشد؟

درصورتی‌که شما به نحوه ارزیابی و بررسی این توکن‌ها مسلط باشید، این خرید می‌تواند سود بسیار زیادی را در دسترس شما قرار دهد.

آیا می‌توان رمزارزهای جدید را استخراج کرد؟

این مهم به نوع الگوریتم اجماع و شرایط پلتفرم تعریف شده برای خود توکن بستگی دارد.