etcicon

قیمت و خرید اتریوم کلاسیک - ETC

خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک ETC

خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک (ETC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اتریوم کلاسیک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اتریوم کلاسیک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اتریوم کلاسیک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اتریوم کلاسیک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اتریوم کلاسیک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ETC = 1,857,167 IRT

etcicon

اتریوم کلاسیک

خرید آسان اتریوم کلاسیک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اتریوم کلاسیک

اطلاعات بازار اتریوم کلاسیک

حجم ۲۴ ساعته (ETC) 213.5102
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 6,719.5487
تغییرات ۱ روزه +17.32 %
قیمت آخرین معامله 32.5020 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,869,806 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,619,033 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اتریوم کلاسیک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

etcicon

etc

اتریوم کلاسیک

تومان --

etcicon

etc

اتریوم کلاسیک

قیمت دلاری

32.6982 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,865,760

تغییرات 24 ساعت اخیر

17.316 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک (ETC) به قدری مشهور است که احتمالاً درباره آن نکات مهمی را شنیده و میدانید که این ارز دیجیتال در واقع همان پروژه اولیه اتریوم است که بعد از هک DAO مسیرش را با اتریوم جدیدترین داده و تبدیل به یک ارز دیجیتال کاملا متفاوت شده است. با تمام شرایط و ویژگی‌هایی که ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک دارد این رمز ارز تبدیل به یکی از رمز ارز‌های مناسب برای سرمایه گذاری که در بازه‌های زمانی کوتاه مدت و چه در بازه‌های زمانی بلند مدت شده است. معامله گران و کاربران بسیار زیادی نیز در بازار برای دریافت سود‌های قابل توجه از مزیت‌های این ارز دیجیتال استفاده می‌نمایند. با توجه به اهمیت ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک برای کاربران ایرانی و همچنین اهمیت بررسی کامل اطلاعات و موضوعات مربوط به این رمز ارز بر آن شدیم تا در این مقاله سیر تا پیاز شرایط اتریوم کلاسیک را با شما در میان بگذاریم. در انتهای مقاله شما به شناخت کافی نسبت به این ارز دیجیتال رسیده و می‌توانید برای سرمایه گذاری و یا عدم سرمایه گذاری بر روی آن یک تصمیم گیری کاملاً منطقی داشته باشید.

اتریوم کلاسیک (ETC) چیست؟

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک با نماد ETC یک شبکه بلاک چین توزیع شده و غیر متمرکز است که برای اجرای قراردادهای هوشمند توسعه پیدا کرده است. شبکه بلاک چین اتریوم کلاسیک با استفاده از یک ماشین مجازی که به ماشین مجازی اتریوم (EVM) معروف شده است امکانی برای قراردادهای هوشمند را در شبکه‌های مختلف فراهم می‌آورد و کاربران می‌توانند از این قرارداد‌های هوشمند برای کاربردهای مختلف مانند برنامه‌های غیر متمرکز یا DApp استفاده نمایند.

هر چند اتریوم کلاسیک در حال حاضر رقابت را به خود ارز دیجیتال اتریوم باخته است اما در زمان ورود این رمز ارز به بازار شاهد مزیت‌ها و قابلیت‌های بسیار زیادی در آن بودیم که باعث شد تا بسیاری از افراد سرمایه گذاری بر روی بیت کوین را کنار گذاشته و بر روی این رمز ارز سرمایه گذاری نمایند. به وجود آمدن یک ارز دیجیتالی در اوج قدرت بیت کوین و گرفتن‌بخش قابل توجهی از بازار از اولین ارز دیجیتال جهان به این راحتی‌ها در دسترس نبود. اما در شبکه بلاک چین اتریوم کلاسیک مزیت‌ها و کاربردهای بسیار زیادی وجود داشته چنین شرایطی را برای آن به وجود آورد.

تاریخچه پیدایش اتریوم کلاسیک

آقای ویتالیک بوترین (Vitalik Butrin) که یکی از پژوهشگران بزرگ درباره شبکه بلاک چین بیت کوین و همچنین یک برنامه نویس قدرتمند بود در سال ۲۰۱۳ تصمیم گرفت تا برای رفع نواقص بلاک چین بیت کوین یک بلاک چین جدید با قابلیت‌های مدرن‌تر و پیشرفته‌تر را در بازار ارز دیجیتال معرفی کند. این ارز دیجیتال در آن زمان با نام اتریوم وارد بازار شد و از همان ابتدا نیز به دلیل مریضی‌ها و کاربردهای ویژه با استقبال قابل توجهی در میان معامله‌گران بازار روبرو شد. اما این موضوع در سال ۲۰۱۶ تحت تاثیر یک اتفاق بسیار بزرگ با عنوان هک DAO قرار گرفت که شرایط را برای ادامه مسیر اتریوم کمی پیچیده نمود.

قضیه از این قرار است که یک استارتاپ آلمانی برای جذب سرمایه‌های کاربران از طریق سرمایه گذاری بر روی اتریوم و نگهداری رمز ارز‌های آن، پلتفرم‌ای را طراحی کرد که با عنوان دائو شناخته می‌شد. سازمان دائو هم اکنون نیز به کار خود ادامه می‌دهد و در حال حاضر نیز اعتبار قابل توجهی در بازار دارد.

این سازمان در آن زمان به محبوبیت قابل توجهی رسیده و بیش از ۱۶۰ میلیون دلار از سرمایه‌های کاربران را در پلتفرم خود ذخیره داشت. در سال ۲۰۱۶ یک هکر ماهر موفق به پیدا کردن یک باگ امنیتی در پلتفرم این سازمان شده و‌بخش قابل توجهی از سرمایه‌های کاربران را به سرقت برد. هر چند این موضوع به خود شبکه اتریوم مربوط نبود اما با این حال فشار روانی حاصل از این هک باعث افت قیمت قابل توجهی در بازار شده و آن را از ۲۰ دلار به ۱۲ دلار رساند. تیم توسعه دهنده اتریوم به دنبال راه حلی بودند که شرایط را دوباره به وضعیت عادی برگردانده و این فشار روانی را در میان سرمایه‌گذاران از بین ببرد. نتیجه بررسی‌ها و اقدامات تیم توسعه دهنده اتریوم این بود که یک هارد فورک جدید از شبکه استخراج شود و مسیر ارز دیجیتال قبلی با ارز دیجیتال جدید کاملاً با یکدیگر عوض گردد.

در نهایت این ایده به سرانجام نشست و شاهد پیدایش شبکه بلاکچین جدیدی بودیم که اتریوم آن را به عنوان شبکه اصلی خود در نظر گرفته و ارز دیجیتال قبلی در همان شبکه بلاکچین قبلی با عنوان اتریوم کلاسیک در بازار تعریف شد. در واقع این اتریوم است که یک هارد فورک اتریوم کلاسیک می‌باشد که بعد از این حادثه توسط تیم توسعه دهنده اتریوم راه اندازی شده است.

درباره هارد فورک اتریوم بایستی این نکته را یادآوری کنیم که کد نویسی آن تفاوت بسیار زیادی با اتریوم کلاسیک داشته و حتی امکان پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند تعریف شده در شبکه بلاک چین اتریوم کلاسیک در شبکه اتریوم نیز وجود ندارد. هارد فورک ‌ها نوعی از فورک‌ها هستند که در آن شرایط و ویژگی‌های بلاکچین قبلی کاملاً تغییر کرده و امکان پیاده‌سازی پروتکل‌های موجود در بلاکچین قبلی در بلاک چین جدید در این نوع وجود نخواهد داشت. این نکته از این جهت اهمیت داشته با تفاوت میان اتریوم و اتریوم کلاسیک نیز آشنا شوید و بدانید که این دو ارز دیجیتال حتی از نظر شبکه بلاکچین نیز تفاوت‌های کاملاً فاحشی با یکدیگر دارند.

اتریوم کلاسیک چگونه معروف و محبوب شد؟

محبوبیت و معروف شدن اتریوم کلاسیک قبل از اینکه به موضوع هک دائو مرتبط باشد به خود کاربردها و مزیت‌های شبکه بلاک چین ارز دیجیتال برای امکان توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز با استفاده از قراردادهای هوشمند وابسته است. در واقع این اهداف و کاربرد‌های فوق العاده جذاب در نظر گرفته شده در شبکه بلاک چین ارز دیجیتال بود که باعث شد تا محبوبیت قابل توجهی در میان سرمایه‌گذاران پیدا نماید. دقت داشته باشید که قبل از این که ماجرای هک دائو به وجود بیاید نیز اتریوم کلاسیک از جمله رمز ارز‌های معروف و محبوب موجود در بازار بود که شرایط فوق العاده ایده آلی را در همان دو سال اول روی کار آمدن برای خود ایجاد کرده بود. اما با این حال در حال حاضر‌بخش قابل توجهی از محبوبیت‌های مربوط به آن زمان اتریوم کلاسیک در اختیار ارز دیجیتال اتریوم و شبکه بلاک چین آن قرار دارد و این رمز ارز محبوبیت کمتری دارد. البته شایان ذکر است که کاربرد‌ها و اهداف اتریوم کلاسیک باعث شده تا در سال‌های گذشته این ارز دیجیتال دائماً در میانه بهترین رمز ارزهای موجود در بازار قرار گرفته و از این نظر شرایط آن فوق العاده است.
etc12.jpg

هدف از خلق اتریوم کلاسیک

هدف از خلق ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را بایستی در نتایج تحقیقات آقای بوترین بر روی شبکه بلاک چین بیت کوین پیدا کرد. در آن زمان بیت کوین بدون رقیب تبدیل به بهترین ارز دیجیتال موجود در بازار شده و کمتر کسی تصور می‌کرد که ارز دیجیتال دیگری بتواند شرایط رقابت با بیت کوین را فراهم آورد. اما خالق اتریوم کلاسیک نگاه دیگری به بازار دانش و ترجیح می‌داد تا شبکه بلاک چین را وارد بازار نماید که مزیت‌ها و قابلیت‌های بسیار بیشتری داشته و از این گذشته این نواقص شبکه بلاک چین بیت کوین را نیز برطرف سازد. بنابراین هدف از خلق اتریوم کلاسیک را در دو موضوع مختلف می‌توان بیان کرد.

اول اینکه این ارز دیجیتال به وجود آمده است تا کاربردها و مزیت‌های بسیار جذاب جدیدی را مانند امکان استفاده از قراردادهای هوشمند و توسعه برنامه‌های غیر متمرکز را به راحتی برای کاربران ایجاد نماید.

از این گذشته هدف از خلق اتریوم کلاسیک ایجاد یک شبکه بلاک چین با کیفیت بالاتر نسبت به شبکه بیت کوین و برطرف کردن نواقص آن است. بهبود نواقصی مانند مقیاس‌پذیری پایین و کاربردهای بالا از جمله اهداف اصلی برای توسعه اتریوم کلاسیک بود.

پشتوانه اتریوم کلاسیک چیست؟

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک به عنوان یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاک چین به صورت کلی دارای پشتیبانی فیزیکی نیست اما با این حال به راحتی می‌توان یک تیم توسعه دهنده قدرتمند و البته کاربرد‌ها و اهداف خاص و عالی را به عنوان پشتوانه این ارز دیجیتال در نظر گرفت. هرچند در حال حاضر تیم توسعه دهنده اصلی اتریوم پشتیبانی کننده اتریوم کلاسیک نیست اما با این حال شبکه بلاک چین اتریوم کلاسیک به قدری قدرتمند و ایده‌آل است که همچنان می‌تواند شرایط خوبی را برای این ارز دیجیتال در بازار ایجاد نماید. دقیقا به همین دلیل است که بعد از گذشت چندین سال از جدا شدن اتریوم و اتریوم کلاسیک هنوز هم این ارز دیجیتال با قیمت‌های قابل توجهی در بازار معامله شده و سرمایه گذاران زیادی را نیز می‌توانید در شبکه آن پیدا کنید.

ارزش اتریوم کلاسیک چگونه تعیین میشود ؟

تعیین ارزش ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک در بازار ارز دیجیتال بر اساس شرایط عرضه و تقاضای کاربران و خریداران بر روی این رمز ارز تعیین می‌شود. به این معنا که وقتی تعداد خریداران ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک افزایش پیدا می‌کند در عمل شاهد افزایش تقاضا برای آن خواهیم بود که این موضوع می‌تواند باعث افزایش قیمت آن در بازار شود. از طرف دیگر وقتی قدرت فروشندگان بیشتر می‌شود و حجم قابل توجهی از این رمز ارز در بازار در معرض فروش قرار می‌گیرد عملاً شاهد کاهش قیمت آن در بازار خواهیم بود. در واقع نوسانات قیمت اتریوم کلاسیک بر اساس قدرت خریداران و فروشندگان نسبت به یکدیگر خواهد بود هر چقدر یک طرف از دو طرف معامله بتوانند قدرت بیشتری از خود نشان دهند در نهایت شرایط به نفع طرف آنها پیش خواهد رفت.

قابلیت ها و مزایای اتریوم کلاسیک

نکته بعدی که درباره ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک بایستی به بررسی آن بپردازیم قابلیت‌ها و مزیت‌های این ارز دیجیتال است. با درک این نکات بیشتر متوجه خواهی شد که چرا با وجود جدا شدن اتریوم کلاسیک و اتریوم هنوز هم خیلی از کاربران به دنبال سرمایه گذاری بر روی اتریوم کلاسیک هستند.

  • شبکه بلاک چین اتریوم کلاسیک بستری فوق العاده مناسب برای اجرای قرارداد‌های هوشمند برای کاربردهای مختلف مانند توسعه اپلیکیشن‌های غیر متمرکز است.
  • شبکه بلاک چین اتریوم کلاسیک همچنین بستری مناسب و ایده آل برای تمرکز زدایی نیز محسوب می‌شود.
  • با توجه به اینکه امکان استخراج این ارز دیجیتال وجود دارد بسیاری از کاربران از این طریق به دنبال درآمدزایی از اتریوم کلاسیک هستند. آن هم در شرایطی که در حال حاضر با تغییر الگوریتم اثبات کار اتریوم به اثبات سهام و عدم امکان استخراج اتریوم از این پس، اتریوم کلاسیک می‌تواند جذابیت‌های بیشتری را نیز در بازار نشان دهد.

بنیانگذاران اتریوم کلاسیک چه کسانی هستند؟

بنیانگذار اصلی اتریوم کلاسیک آقای ویتالیک بوترین است که در بالا درباره شرایط توسعه این ارز دیجیتال به صورت خلاصه و نکات لازم را بیان کردیم. اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم در حال حاضر هیچ کدام از افراد اصلی توسعه دهنده اتریوم در شبکه جم کلاسیک فعال نیستند و خیلی رزومه قدرتمند ایران میتوان برای تیم پشتیبانی این ارز دیجیتال مطرح کرده اما با این حال به دلیل یک برنامه نویسی فوق العاده قدرتمند شبکه بلاک چین اتریوم کلاسیک همچنان قدرت بسیار زیادی داشته و کاربرد‌های آن در مباحث مختلف در دسترس کاربران نیز قرار می‌گیرد.

امنیت شبکه اتریوم کلاسیک چگونه است؟

شبکه اتریوم کلاسیک از الگوریتم اثبات کار برای تایید تراکنش‌های داخل شبکه خود استفاده می‌نماید که همین الگوریتم به نوعی می‌تواند تضمین کننده امنیت این شبکه نیز باشد. البته هر چند در حال حاضر به دلیل عدم وجود یک تیم پشتیبانی قدرتمند بسیاری از افراد نگران امنیت شبکه جم کلاسیک هستند اما همچنان شبکه این رمز ارز بدون هیچ خطری به کار خود ادامه می‌دهد و تمام این موارد شایعاتی بیشتر نیستند. با استفاده از این الگوریتم تمام تراکنش‌های انجام شده در شبکه این ارز دیجیتال بایستی به تایید ۵۱ درصد از نود‌ها و قرار بگیرد و این امر باعث می‌شود تا امکان نفوذ به شبکه اتریوم کلاسیک فوق‌العاده دشوار و تقریبا نزدیک به غیر ممکن باشد.

چه تعداد توکن اتریوم کلاسیک در گردش است؟

همچنین لازم است تا به بررسی تعداد توکن‌های در گردش چون کلاسیک نیز بپردازیم تا از این طریق درک درستی نسبت به شرایط عرضه و تقاضا برای ارز دیجیتال در بازار پیدا کنید. شایان ذکر است که در مجموع ۲۱۰۷۰۰۰۰ توکن برای این ارز دیجیتال تعریف شده است که در حال حاضر حدود ۶۵ درصد این مقدار یعنی ۱۳۷ میلیون توکن استخراج شده و در گردش می‌باشد. این ارز دیجیتال در شرایط کنونی در رتبه ۱۹ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته و ارزش بازار آن نیز به حدود چهار و نیم میلیارد دلار می‌رسد. مطمئن با افزایش تعداد سکه‌های در گردش اتریوم کلاسیک در آینده و همچنین افزایش قیمت آن بایستی شاهد افزایش قابل توجه ارزش بازار این رمز ارز نیز باشیم.

خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید اتریوم کلاسیک تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک

فرایند فروش ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

etc1.jpg

نحوه خرید اتریوم کلاسیک از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل در کنار شما هستیم تا امکان خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را بدون کوچکترین چالشی برای شما فراهم آوریم. در حال حاضر دو روش برای خرید این رمز ارز در نظر گرفته شده که شما می‌توانید بسته به شرایط و هدف خود از هر کدام از این روش‌ها استفاده نمایید. روش اول برای خرید اتریوم کلاسیک در صرافی تبدیل استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال است. در این روش تنها کافیست شما حجم مورد نظر از اتریوم کلاسیک را مشخص کرده و سپس در کمتر از چند ثانیه این رمز ارز را مطابق با بهترین قیمت فروش در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان در پلتفرم تبدیل خریداری نمایید.

در روش دوم که به بازار حرفه‌ای اتریوم کلاسیک به تتر نیاز خواهید داشت، ابتدا باید پول خود را در حساب صرافی به ارز دیجیتال تتر تبدیل کرده و سپس با استفاده از این بازار برای خرید اتریوم کلاسیک اقدام کنید. در این روش علاوه بر حجم مورد نظر برای خرید این رمز ارز بایستی قیمت موردنظر خود را نیز وارد کنید.

روش نگهداری اتریوم کلاسیک

برای نگهداری از ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک هم می‌توانید از بهترین کیف پول‌های نرم افزاری موجود در بازار استفاده نمایید و هم امکان نگهداری این رمز ارز در اکثر کیف پول‌های سخت افزاری موجود در بازار نیز وجود دارد. برای این منظور بعد از اتمام فرایند خرید اتریوم کلاسیک می‌بایست رمز ارز‌های خریداری شده را به آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود انتقال دهید. برای اینکه بتوانید هم خود را از پرداخت هزینه نقل و انتقال اتریوم کلاسیک از حساب صرافی به کیف پول ارز دیجیتال خود بی‌نیاز سازید و هم از این رمز ارز در یک فضای کاملا ایمن نگهداری نمایید امکان نگهداری اتریوم کلاسیک را در حساب صرافی تبدیل نیز برای شما فراهم کرده‌ایم.

انواع کیف پول اتریوم کلاسیک

برای نگهداری از ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک انواع مختلف کیف پول‌ها در دسترس هستند. شما میتوانید هم از بهترین کیف پول‌های نرم افزاری و هم از بهترین کیف پول‌های سخت افزاری برای نگهداری از اتریوم کلاسیک استفاده کنید. از جمله مهمترین و بهترین کیف پول‌های قابل استفاده برای نگهداری اتریوم کلاسیک می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • تراست ولت
  • متامسک
  • اکسودوس
  • اتمیک ولت
  • لجر
  • ترزور

کارمزد خرید و فروش اتریوم کلاسیک

کارمزد خرید و فروش اتریوم کلاسیک در صرافی‌های مختلف داخلی بسته به شرایط خود کاربر تعیین می‌شود. معمولاً صرافی‌ها بسته به سطح احراز هویت و همچنین حجم معاملات کاربران در یک ماه گذشته کاربرد‌های مختلفی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک در نظر می‌گیرند.
معامله اتریوم کلاسیک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش اتریوم کلاسیک در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

امکان خرید آسان و سریع اتریوم کلاسیک را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار اتریوم کلاسیک به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات اتریوم کلاسیک را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
سرعت بالای تراکنش ها
برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
امکان برداشت ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید اتریوم کلاسیک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اتریوم کلاسیک

آیا خرید اتریوم کلاسیک بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز اتریوم کلاسیک بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

از کجا میتوانیم اتریوم کلاسیک (ETC) بخریم؟

برای خرید پلکادات می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/ETC_USDT) مراجعه نمایید.

خرید سریع اتریوم کلاسیک (ETC) چطور امکان پذیر است؟

امکان [خرید آسان اتریوم کلاسیک](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=etc&from-symbol=irt) در خدمات صرافی‌ تبدیل در اختیار شما قرار گرفته است. در این فرآیند شما بلافاصله بعد از انتقال پول خود به حساب صرافی می‌توانید آن را تبدیل به اتریوم کلاسیک کرده و بدون وارد شدن به بازارهای حرفه‌ای و بدون فوت وقت این رمز ارز را خریداری نمایید.

آینده اتریوم کلاسیک چگونه است؟

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک به عنوان یکی از فورک‌های بسیار مهم اتریوم از همان ابتدای ورود به بازار ارز دیجیتال شرایط بسیار ایده‌آلی پیدا کرده و با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است. تقریباً از همان زمان ابتدای ورود این رمز ارز به بازار، شاهد قرار گرفتن آن در لیست بهترین‌ها هستیم و اتریوم کلاسیک همیشه توانسته در رده‌بندی رمز ارزها در جایگاه مناسبی قرار بگیرد. ادامه این روند و استقبال فعلی از این رمز ارز می‌تواند در آینده نیز شرایط مطلوبی را برای آن به دنبال داشته باشد. با توسعه هرچه بیشتر رمز ارزها و گسترده چقدر شدن بازار ارز دیجیتال در آینده می‌توانیم شاهد شرایط به مراتب بهتری برای اتریوم کلاسیک باشیم و قیمتهای بیشتری را برای آن متصور هستیم. از این گذشته کاربردهای تعریف شده برای این رمز ارز نیز مزید بر علت خواهد بود تا در آینده شرایط برای آن باز هم بهتر شود.

کارمزد خرید و فروش اتریوم کلاسیک در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اتریوم کلاسیک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش اتریوم کلاسیک اقدام کنیم؟

در حال حاضر شما امکان خرید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را در هر ساعتی از شبانه روز و در ۷ روز هفته در اختیار دارید و حتی در ایام تعطیل نیز امکان خرید این رمز ارز برای شما در صرافی تبدیل وجود دارد.

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید اتریوم کلاسیک می‌تواند سودآور باشد؟

اتریوم کلاسیک یکی از رمز ارزهای مورد توجه سرمایه گذاران بزرگ است و شرایط بسیار خوبی را در طول سال‌های گذشته داشته است. ادامه دار بودن این روند می‌تواند سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز در طولانی مدت برای شما کاملا سودآور نماید.

آیا می‌توان اتریوم کلاسیک را استخراج کرد؟

بله ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک قابل استخراج است.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

مهسا ر

11 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

امیرعلی ش

11 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله