ربات معامله گر ارز دیجیتال تبدیل

ربات تریدر با هوش مصنوعی

کسب درآمد به کمک هوش مصنوعی! با استفاده از بات اسپات گرید تبدیل از تک تک نوسانات بازار ارزهای دیجیتال به صورت شبانه‌روزی سود کسب کنید.

start-trading-now

ربات‌های برتر

چرا ربات تبدیل؟

هوش مصنوعی

به کمک هوش مصنوعی از نوسانات بازار سود کسب کنید.

ساده و سریع

بدون نیاز به برنامه‌نویسی، ربات بسازید.

کپی از ربات‌های برتر

ربات‌های پرسود دیگران را به راحتی کپی کنید.

فعالیت شبانه روزی

در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز خرید و فروش کنید.

چگونه با هوش مصنوعی ربات بسازیم؟

1

انتخاب بازار

2

تعیین میزان سرمایه‌گذاری

3

تایید و ساخت ربات

bot_guide_icon

آموزش گام به گام

برای یادگیری نحوه‌ی ساخت ربات در صرافی تبدیل، به راهنمای گام‌به‌گام مراجعه نمایید.
مطالعه بیشتر

بات اسپات گرید چیست؟ آشنایی کامل با ربات معامله گر تبدیل

بازار ارزهای دیجیتال یکی از پرسودترین و پررونق‌ترین بازارهای مالی است که همیشه در حال مواجهه با نوسان‌ها و تغییرات قیمتی شدیدی است و معامله‌گران با روش‌های مختلف به دنبال استفاده از این نوسانات هستند. بات اسپات گرید یا همان ربات معامله گر، یکی از روش‌های مرسوم و کاربردی برای کسب سود از نوسانات بازار است. بات اسپات گرید به صورت شبانه‌روزی با خرید و فروش بین یک محدوده قیمتی مشخص از تک تک حرکات قیمت نوسان می‌گیرد.

بسیاری از مواقع قیمت یک ارز دیجیتال روند مشخصی ندارد و قیمت مدت طولانی در یک بازه قیمتی مشخص نوسان می‌کند. در این مواقع ربات معامله گر به بهترین شکل ممکن می تواند از نوسانات بازار کسب سود کند. نحوه عملکرد ربات معامله گر به این صورت است که بین یک محدوده کف و سقف قیمتی چندین پله خرید و فروش قرار می‌دهد و سرمایه کاربر را بین این پله‌ها تقسیم می‌کند. با هر نوسانی که قیمت تجربه می‌کند هرگاه قیمت به سمت بالا حرکت کند و به یکی از پله‌های فروش برسد بخشی از دارایی فروخته می‌شود و هرگاه قیمت به سمت پایین حرکت کند و به یکی از پله‌های خرید برسد مجدد آن دارایی خریداری می‌شود. به عبارت دیگر با هر نوسان بازار، بات اسپات گرید در قیمت‌های پایین دارایی را می‌خرد و در قیمت‌های بالا فروشنده است. به این ترتیب ممکن است قیمت در یک بازه زمانی مثلاً 1 ماهه هیچ بازدهی نداشته باشد اما بات اسپات گرید به علت نوسانگیری‌های متناوب خود سود خیلی خوبی را حاصل کند.

بررسی یک مثال عملی از عملکرد بات اسپات گرید

فرض کنید که یک ارز دیجیتال وارد یک روند صعودی شود و شما انتظار رشد بیشتر قیمت آن ارز دیجیتال را داشته باشید. براساس تحلیل شما حمایت اصلی این ارز روی 80 تتر، مقاومت اصلی آن روی 120 تتر و قیمت فعلی 100 تتر است. چالشی که احتمالاً ذهن شما را درگیر می‌کند این است که با وجود احتمال رشد قیمت، آیا ممکن است قیمت این ارز ابتدا پایین‌تر بیاید و شما بتوانید در قیمت پایین‌تری آن ارز را خریداری کنید یا خیر. اینجاست که بات اسپات گرید می‌تواند به کمک شما بیاید. اگر کل دارایی خود را در قیمت 100 تتر وارد معامله کنید ممکن است قیمت تا 80 تتر هم پایین بیاید و سپس رشد خود را شروع کند و قیمت به 120 تتر برسد و شما در این معامله 20 درصد سود می‌کنید. اما اگر از بات اسپات گرید استفاده کنید و کف و سقف قیمتی خود را بین 80 تا 120 تتر قرار دهید، در لحظه شروع به کار ربات معامله گر با نیمی از دارایی، ربات ارز مورد نظر را خریداری می‌کند و مابقی .دارایی را بین 80 تا 100 تتر به صورت پله‌ای خریداری می‌کند. بدین ترتیب شما قیمت سر به سر پایین‌تری خواهید داشت و سود شما از معامله بیشتر می‌شود

آیا استفاده از بات اسپات گرید نیاز به دانش خاصی دارد؟

ویژگی جذاب ربات معامله گر این است که هم برای معامله‌گران حرفه‌ای هم برای معامله‌گران مبتدی قابل استفاده است.

اگر دانش خاصی در زمینه ترید ندارید دو گزینه جذاب برای راه‌اندازی ربات معامله گر برای شما وجود دارد:

۱- هوش مصنوعی: در قسمت هوش مصنوعی شما می‌توانید تمامی تنظیمات و جزئیات معامله ربات معامله گر را به هوش مصنوعی بسپارید. فقط کافی است که شما مبلغ مورد نظر برای معامله را در اختیار هوش مصنوعی قرار دهید.

هوش مصنوعی برای هر بازار از عملکرد گذشته قیمت، بک‌تست می‌گیرد. به این معنا که در یک بازه زمانی یک هفته‌ای، با قیمت‌های کف و سقف و تعداد پله‌های مختلف سود و زیان کلی بات اسپات گرید را محاسبه می‌کند و از بین تمامی حالات، سودده ترین حالت را انتخاب می‌کند.

۲- کپی از بات‌های اسپات گرید برتر: در این قسمت شما می‌توانید ربات‌های معامله گر برتر دیگر کاربران را مشاهده کنید و دقیقا‌ً همان ربات را برای خود کپی کنید.

اگر تریدر حرفه‌ای هستید نیز بات اسپات گرید می‌تواند بسیار به شما کمک کند. شما می توانید علاوه بر هوش مصنوعی و کپی بات‌های اسپات گرید برتر از گزینه تنظیم دستی استفاده کنید.

شما می‌توانید حمایت و مقاومت اصلی هر ارز را محاسبه کنید و قیمت کف و سقف اسپات بات اسپات گرید را منطبق بر حمایت و مقاومت قرار دهید. بات اسپات گرید به صورت شبانه‌روزی در این محدوده برای شما خرید و فروش می‌کند و از تک تک نوسانات بازار بهره می‌برد.

سوالات متداول ساخت ربات

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول ساخت ربات

بات اسپات گرید چگونه کار می کند؟

بات اسپات گرید یا همان ربات معامله‌گر هنگام افت قیمت ارزهای دیجیتال به صورت پله‌ای سفارش خرید و هنگام افزایش قیمت‌ها به صورت پله‌ای سفارش فروش ثبت می‌کند و به این طریق به صورت شبانه‌روزی از نوسانات بازار کسب سود می‌کند.

بات اسپات گرید مناسب چه بازاری است؟

بهترین عملکرد این بات در مواقعی است که بازار به صورت نوسانی حرکت می‌کند. هر چه نوسانات شدیدتر باشد، سود کسب‌شده از ربات نیز بیشتر می‌شود.

مزایای استفاده از بات اسپات گرید تبدیل؟

1. امکان مدیریت ریسک حرفه‌ای به کمک ابزار حدسود و حدضرر 2. تمام مراحل استراتژی براساس یک روش علمی، مشخص و کم‌ریسک انجام می‌شود و احساسات در آن نقشی ندارد که باعث افزایش سود شما می‌شود. 3. به کمک هوش مصنوعی می‌توانید تنظیمات بهینه ربات را به هوش مصنوعی بسپارید و تنها با تعیین میزان سرمایه از نوسانات بازار کسب سود کنید. 4. اجرای استراتژی به صورت کاملاً هوشمند و در ۲۴ ساعت شبانه‌روز

حداقل میزان سرمایه‌گذاری در ربات‌های معامله گر چقدر است؟

بسته به تعداد پله‌ها متغیر است. حداقل میزان سرمایه‌گذاری ۱ میلیون تومان در بازارهای تومانی و ۲۰ تتر در بازارهای تتری است.

کدام ارزهای دیجیتال را می‌توانم با ربات معامله گر معامله کنم؟

در حال حاضر ربات معامله گر در ۱۵ بازار معاملاتی تتری و تومانی تبدیل در دسترس است.

هزینه استفاده از بات اسپات گرید تبدیل؟

کارمزد هر سفارش با استفاده از بات اسپات گرید تبدیل، ۰.۲ درصد از مبلغ معامله است.

آیا کسب سود در بات اسپات گرید قطعی است؟

خیر. در صورتی که روند قیمتی ارز دیجیتال انتخاب‌شده اکیداً نزولی باشد، استراتژی سودده نخواهد بود. در این شرایط می‌توان برای مدیریت ریسک از قابلیت حدضرر استفاده کرد.

آیا می‌توان از بات‌های برتر دیگر کاربران استفاده کرد؟

بله. بات‌های برتر کاربران تبدیل بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای قابل کپی کردن هستند.

آیا صرافی ارز دیجیتال تبدیل در سود کسب شده توسط بات سهیم است؟

خیر. تنها هزینه استفاده از بات، کارمزد معاملاتی است که ربات انجام می‌دهد. تبدیل در سود و زیان شما شریک نیست.

نحوه استفاده از بات اسپات گرید چگونه است؟

به ۳ شکل می‌توان از بات اسپات گرید استفاده کرد: ۱- استفاده از هوش مصنوعی: در این حالت تنها با انتخاب بازار و میزان سرمایه می‎‌توانید بات را فعال کنید و تنظیمات بات اسپات گرید را به هوش مصنوعی بسپارید. ۲- کپی کردن گرید بات‌های برتر: در این حالت به سادگی با یک دکمه می‌توانید بات برتر دیگر کاربران را برای خود کپی کنید. ۳- تنظیم دستی:‌ در این حالت تمامی جزئیات بات توسط کاربر تعیین می‌شود. در حالت تنظیم دستی کاربر می‌تواند براساس تحلیل و سلیقه خود، بازار، قیمت کف، قیمت سقف، تعداد پله‌های خرید و فروش و میزان سرمایه برای شروع بات را مشخص کند.

هوش مصنوعی به چه صورتی عمل می‌کند؟

هوش مصنوعی با گرفتن بک‌تست از عملکرد گذشته قیمت، بهترین تنظیمات ممکن برای فعال‌سازی بات را پیدا می‌کند.

آیا تضمینی برای تکرار مجدد عملکرد بات‌ها در گذشته وجود دارد؟

خیر. ممکن است عملکرد بات در آینده بهتر و یا بدتر از عملکرد گذشته آن باشد و بستگی به روند حرکتی قیمت دارد.

سبد برنده یا ربات معامله‌گر، کدام یک پیشنهاد می‌شود؟

اگر انتظار دارید قیمت ارزهای دیجیتال در کوتاه‌مدت رشد قابل توجهی داشته باشند، استفاده از سبد برنده را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در غیر این صورت، ربات معامله‌گر گزینه مناسب‌تری برای شماست.