سبد ارز دیجیتال برنده

اگر در ابتدای مسیر معاملات ارز دیجیتال به دنبال کسب سود با ریسک کم هستید، می‌توانید از سبد ارز دیجیتال پیشنهادی معامله‌گران تبدیل استفاده کنید.

تومان

کپی

فهرست سبدها

چرا سبد پرسود؟

کسب سود همگام با معامله‌گران

سبدهای پرسود بر اساس دارایی پرسودترین معامله‌گران صرافی تبدیل ساخته شده‌اند و می‌توانند سود خوبی را برای شما نیز خلق کنند.

خرید و فروش آسان

سبد شما پس از رسیدن به قیمت هدف یا حد ضرر به صورت خودکار فروخته می‌شود. علاوه بر آن، هر زمان که خودتان بخواهید می‌توانید سبد را به فروش برسانید.

تخمین سود سالانه

شما می‌توانید تخمینی از سود سالانه سبد را بنا بر عملکرد ارزهای داخل سبد در طول یک ماه اخیر مشاهده کنید.

مدیریت سرمایه

به علت ثبت خودکار قیمت هدف و حد ضرر، حتی اگر سبد شما زیان‌ده شود، ضرر کمی را متحمل خواهید شد.

مراحل ساخت سبد

۱

انتخاب سبد

از بین سبدهای پرسود، یکی را انتخاب کنید.

۲

تعیین مبلغ سرمایه‌گذاری

مبلغ دلخواه خود برای سرمایه‌گذاری را تا سقف مشخص شده وارد کنید.

۳

تعیین میزان ریسک

بنا بر ریسک‌پذیری خود، یکی از حالت‌های «ریسک کم» و «ریسک متعادل» را انتخاب کنید.

۴

ساخت سبد

تنها با یک کلیک، سبد شما ساخته می‌شود و ارزهای داخل سبد برای شما خریداری می‌شوند.

سبد ارز دیجیتال برنده

یکی از مراحل بسیار حساس در سرمایه‌گذاری و خرید ارز دیجیتال، انتخاب ارز مناسب است. این مرحله بسیار چالش‌برانگیز است، چراکه تعیین‌کننده سود یا زیان معامله شما است. از طرفی بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال زمان کافی برای زیر نظر گرفتن و تجزیه‌وتحلیل بازار را ندارند یا ممکن است با ارزهای دیجیتال آشنایی کافی نداشته باشند. ازاین‌رو، می‌توانند به تجربه معامله‌گران تبدیل تکیه کنند!

آن دسته از کاربرانی که به سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستند، اما نمی‌توانند ارزهای دیجیتال سودآور را شناسایی و بازار را تحلیل کنند، می‌توانند به سبد ارز دیجیتال برنده صرافی ارز دیجیتال تبدیل روی آورند. این سبدها برای معامله‌گران حرفه‌ای نیز مناسب هستند و با خرید آن‌ها می‌توانید از فرصت‌های طلایی بالاترین سود را کسب کنید.

در این مقاله قصد داریم شما را با سبد ارز دیجیتال برنده تبدیل آشنا کنیم و مزایای آن را توضیح دهیم. پس تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

سبد ارز دیجیتال چیست؟

سبد ارز دیجیتال یک روش سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال است که از طریق آن با خرید یک سبد متشکل از چندین ارز دیجیتال مختلف، می‌توانید ریسک و هزینه‌ معاملات را کاهش دهید و از رشد و سودآوری بازار بهره‌مند شوید.

همان‌طور که گفته شد، یکی از مزایای سبد ارز دیجیتال آن است که سرمایه شما بین چند ارز دیجیتال پخش می‌شود. در این صورت، کل سرمایه شما تنها تحت‌تأثیر نوسانات یک ارز دیجیتال قرار ندارد. از طرفی دیگر، با استفاده از سبدهای ارز دیجیتال دیگر نیاز نیست که چند ارز دیجیتال را به‌صورت مجزا خریداری کنید، ازاین‌رو، در وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌کنید.

علاوه‌براین، با خرید سبد ارزهای دیجیتال می‌توانید از رشد و سودآوری بازار ارز دیجیتال بهره‌مند شوید. می‌توانید از افزایش قیمت ارزهای دیجیتالی که در سبد شما وجود دارند، سود کنید و در صورت نیاز سبد خود را تغییر دهید.

سبد ارز دیجیتال

سبد برنده چیست؟

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که در ابتدای مسیر سرمایه‌گذاری قرار دارید و می‌خواهید با ریسک کم، سود کسب کنید، می‌توانید سبدهای پیشنهادی معامله‌گران را در صرافی تبدیل خریداری کنید. این سبد، سبد ارز دیجیتال برنده نام دارد.

سبد ارز دیجیتال برنده

سبد ارز دیجیتال برنده یکی دیگر از امکانات روزافزون صرافی تبدیل است که کاربران با خرید یکی از انواع آن، می‌توانند در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید. هرکدام از این سبدها شامل چندین ارز دیجیتال گوناگون و متنوع است. بیت کوین، اتریوم، شیبا و دوج کوین ازجمله ارزهای دیجیتالی هستند که در برخی از این سبدها قرار دارند.

سبد ارز دیجیتال برنده چه مزایایی دارد؟

در ادامه به چند مورد از مزایای سبد ارز دیجیتال برنده می‌پردازیم.

کاهش ریسک

کاربران صرافی تبدیل با خرید یکی از سبدهای برنده ارز دیجیتال می‌توانند ریسک ناشی از نوسانات قیمت ارز دیجیتال و تأثیر منفی آن بر سرمایه خود را کاهش دهید. با استفاده از این روش می‌توانید سرمایه خود را در میان چندین ارز دیجیتال توزیع کنید و از مزایای هرکدام از آن‌ها بهره‌مند شوید.

سادگی و سرعت

هنگامی‌که یکی از سبدهای ارز دیجیتال را خریداری کنید، دیگر نیازی نیست که هر ارز دیجیتال را به ‌صورت جداگانه معامله کنید. ازاین‌رو، در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌کنید. تنها با یک کلیک می‌توانید سبدی کامل و متشکل از ارزهای دیجیتال را خریداری کنید، به همین آسانی و با همین سرعت!

بهره‌وری و بازده

با خرید سبد ارز دیجیتال، رشد و سودآوری بازار ارزهای دیجیتال را از دست نمی‌دهید و از افزایش قیمت ارزهای دیجیتال موجود در سبد خود می‌توانید سود کنید.

ساخت سبد ارز دیجیتال

کسب سود همگام با معامله‌گران

جالب است بدانید سبدهای پرسودی که در صرافی ارز دیجیتال تبدیل قرار دارند، بر اساس پرسودترین معامله‌گران این صرافی ایجاد شده‌اند. بنابراین، می‌توانند سود خوبی را برای شما به ارمغان بیاورند.

خرید و فروش آسان

نکته قابل‌توجه آن است که هرگاه سبد شما به قیمت هدف یا حد ضرر خود برسد، به طور خودکار فروخته خواهد شد. علاوه‌براین، هرگاه بخواهید مي‌توانید سبد خود را به فروش برسانید.

تخمین سود سالانه

کاربران صرافی تبدیل می‌توانند بر اساس عملکرد ارزهای موجود در سبد موردنظر خود طی یک ماه اخیر، تخمینی از سود سالانه خود را مشاهده کنید.

مدیریت سرمایه

ازآنجایی‌که قیمت هدف و حد ضرر به‌صورت خودکار ثبت می‌شوند، حتی در هنگامی‌که سبد شما وارد ضرر شود، سرمایه شما ضرر کمی را متحمل خواهد شد.

خرید سبد ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟

خرید سبد ارز دیجیتال برنده برای سرمایه‌گذارانی مناسب است که می‌خواهند با ریسک کم، سرمایه‌گذاری بلندمدتی داشته باشند. همچنین، این سبدها برای افرادی که آشنایی کمی با ارزهای دیجیتال دارند نیز مناسب هستند.

شاخص APR یا سود تخمینی سالانه چگونه محاسبه می‌شود؟

سود تخمینی سالانه (شاخص APR)، بر اساس عملکرد سبد در ماه‌های اخیر و تخمین سود تا پایان سال، درصورتی‌که شرایط بازار تغییر نکند، محاسبه می‌شود.

بهترین سبد ارز دیجیتال

سبد ارز دیجیتال چه زمانی فروخته می‌شود؟

بر اساس میزان ریسکی که هنگام خرید سبد انتخاب می‌کنید، حد ضرر و قیمت سود تعیین می‌شود. پس از آنکه ارزش سبد به هر یک از مقادیر حد ضرر یا قیمت هدف برسد، سبد به طور خودکار به فروش می‌رسد. این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

سبد ارز دیجیتال چقدر می‌تواند سود کند؟

سبد ارز دیجیتال

هرکدام از سبدهای ساخته‌شده در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، سود هدف دارند و هنگامی‌که به سود هدف خود برسند، فروخته می‌شوند. البته در نظر داشته باشید که سود به‌دست‌آمده از سبدها به شرایط بازار بستگی دارد و تبدیل سود این سبدها را تضمین نمی‌کند.

آیا می‌توان سبد را زودتر از رسیدن به قیمت هدف یا حد ضرر به فروش رساند؟

بله. برای این منظور، می‌توانید وارد قسمت کیف پول شوید و سبد ارز دیجیتال خود را به فروش برسانید.

برای ساخت سبد برنده چه مراحلی را باید پشت‌ سر بگذاریم؟

در ادامه به مراحل ساخت سبد ارز دیجیتال می‌پردازیم.

  • ابتدا باید یکی از سبدهای پرسود را انتخاب کنید.
  • سپس باید مبلغ موردنظر خود را برای سرمایه‌گذاری تا سقف مشخص‌شده وارد کنید.
  • در مرحله بعد باید باتوجه‌به میزان ریسک‌پذیری خود، یکی از گزینه‌های «ریسک کم» و «ریسک متعادل» را انتخاب کنید.
  • در آخر، با یک کلیک سبد شما ساخته می‌شود و با همان یک کلیک، تمامی ارزهای دیجیتال موجود در سبد را خریداری می‌کنید.

امیدواریم پس از مطالعه این مقاله با سبد ارز دیجیتال برنده آشنا شده باشید.

سوالات متداول ساخت سبد

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول ساخت سبد

خرید سبد برای چه کسانی مناسب است؟

خرید سبد برای کاربرانی که به‌دنبال ریسک کم و سرمایه‌گذاری بلند مدت هستند، یا آشنایی کمتری با رمزارزها دارند توصیه می‌شود.

شاخص APR چطور محاسبه می‌شود؟

شاخص APR یا سود تخمینی سالانه، بر اساس رفتار سبد در ماه‌های گذشته و تخمین سود تا یک سال آینده، در صورت عدم تغییر شرایط بازار، محاسبه می‌شود.

سبد چه زمانی فروخته می‌شود؟

سبدها بر اساس میزان ریسک انتخابی شما، دارای حد ضرر و قیمت سود مشخص هستند. بعد از رسیدن ارزش سبد به هریک از مقادیر، سبد به‌صورت خودکار فروخته شده و از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد.

سبد چقدر می‌تواند سود کند؟

سبدهای ساخته شده دارای سود هدف هستند و در صورت رسیدن به قسمت سود هدف، فروخته می‌شوند، اما میزان سود حاصل شده توسط سبدها، وابسته به شرایط بازار است و تبدیل نمی‌تواند سود سبدها را تضمین کند.

آیا می‌توانم سبد خود را زودتر بفروشم؟

بله، برای فروش سبد می‌توانید به قسمت کیف پول مراجعه کنید و سبد مورد نظر خود را به‌فروش برسانید.

آیا در هر زمان فقط می‌توانم روی یک سبد سرمایه‌گذاری کنم؟

خیر، شما می‌توانید چندین سبد مختلف را انتخاب کنید و به طور هم‌زمان روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید، یا اینکه بر روی یک سبد مشخص،‌ چندین بار سرمایه‌گذاری کنید.

سبد برنده یا ربات معامله‌گر، کدام یک پیشنهاد می‌شود؟

اگر انتظار دارید قیمت ارزهای دیجیتال در کوتاه‌مدت رشد قابل توجهی داشته باشند، استفاده از سبد برنده را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در غیر این صورت، ربات معامله‌گر گزینه مناسب‌تری برای شماست.