ارز دیجیتال آنتولوژی چیست‌ ؟ چقدر آن را می‌شناسید ؟ این رمز ارز با ادعای یک انقلاب بزرگ در حوزه فناوری‌ بلاک چین ایجاد شد. زمان زیادی نکشید که توانست علاوه بر این ادعا، در واقعیت هم خودش را ثابت و توجه افراد زیادی را به ویژگی‌هایش جلب کند. فناوری متفاوت و کاملی که در تلاش است با کاربردها و روش کارکرد خود، موقعیت بهتر و مناسب‌تری برای کاربران و شرکت‌های مختلف به وجود بیاورد. این مطلب از تبدیل خواهید آموخت رمز ارز آنتولوژی چیست و برای تحقق کدام اهداف متولد شد و خرید آنتولوژی به چه صورت است؛ همچنین نگاهی هم به آینده نماد ارز آنتولوژی می‌اندازیم. همراه ما در آکادمی تبدیل بمانید.

رمز ارز آنتولوژی را بهتر بشناسید

آنتولوژی چیست

آنتولوژی را به‌عنوان یک شبکه بلاک چین می‌شناسند که به کسب‌‌وکارها امکان استفاده از بلاک چین خصوصی و عمومی را می‌دهد. آنتولوژی برای همه مشاغل مفید است به‌ویژه اینکه امکان انتقال داده‌ها به روشی امن، شفاف، سریع و ارزان را فراهم می‌کند.

چنین ویژگی خاصی باعث می‌شود پتانسیل شبکه آنتولوژی عملاً نامحدود باشد. به‌طورکلی آنتولوژی انعطاف‌پذیری در طراحی بلاک چین را بر اساس خواسته‌ها و نیازهای شخصی هر کسب‌وکار به آنها ارائه می‌دهد.

ثبت نام در تبدیل

علاوه بر این ویژگی، فناوری آنتولوژی قادر خواهد بود بستری را برای قراردادهای هوشمند dApp فراهم کند که توسط بلاک چین نئو پشتیبانی می‌شود. اساسا این قابلیت فرصت کامل و خوبی برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند تا بتوانند داده‌ها را بدون نیاز به تأیید شخص سوم برای تأیید و مبادله استفاده کنند.

نماد ارز آنتولوژی از زمان عرضه تاکنون بسیار سریع رشد کرده است. ماه می ۲۰۱۸ به بالاترین رقم خود، بیش از یک میلیارد دلار رسید و این نشان‌دهندة میزان محبوبیت ارز ont است. بااین‌حال توانایی بالقوه رشد بیشتر این رمزارز را نمی‌توان نادیده گرفت.

به‌طوری‌که مشارکت بیشتر در شبکه و بلاک چین آنتولوژی، تأثیر به سزایی در رشد بیشتر آن دارد. اطلاعات کلی و جامع تا اینجا درباره آنتولوژی به دست آوردیم، نگاهی به تاریخچه این رمز ارز داشته باشیم.

تاریخچه ارز آنتولوژی

آنتولوژی چیست

لوگوی ارز دیجیتال آنتولوژی

پروژه آنتولوژی در سال ۲۰۱۷ توسط یک شرکت چینی به نام آن چین راه‌اندازی شد. این شرکت یکی از نام‌های پرآوازه صنعت ارزهای دیجیتالی است. نام دا هانگفی و اریک ژانگ را به‌عنوان خالق ارز آنتولوژی می‌شناسند اما بنیان‌گذار و معمار ارشد شبکه آنتولوژی فردی به نام لی جون است.

آنتولوژی یکی از مهم‌ترین ارزهایی بود که به دنیای رمزارزهای چین معرفی شد، بااین‌وجود دولت چین می‌تواند اگر روزی احساس کرد که بلاک چین این ارز رمز نگاری شده با ایدئولوژی دولت مطابقت ندارد، جلوی استخراج و رشد بیشتر آن را بگیرد.

این پروژه برخلاف دیگر پروژه‌های فناوری بلاک چین عرضه اولیه یا ico نداشت و در عوض اوایل سال ۲۰۱۹ روی پلتفرم میزبانش (بلاک چین نئو) ایردراپ شد.

تیم ارائه‌دهنده و توسعه‌دهنده توکن آنتولوژی برای تامین هزینه‌های مالی و پشتوانه اقتصادی این پروژه از سرمایه‌گذاران خصوصی و حمایت آنها استفاده کردند.

اهداف پروژه آنتولوژی

رمز ارز آنتولوژی

هدف پروژه رمز ارز آنتولوژی چیست ؟ نسل‌ اولیه رمز‌ارزهایی که به بازار کریپتوکارنسی معرفی شدند هدف‌شان تمرکز و تسهیل کار نقل‌وانتقال وجه و اقدامات مالی بود اما نسل دوم با هدف برطرف کردن مشکلاتی و ضعف‌های نسل اول پا به عرصة وجود گذاشتند. نسل سوم، تلاش دارد تا قابلیت همکاری بین بلاک چین و شبکه‌‌های سنتی را بیشتر کرده و روی تقویت آن تمرکز کند.

فناوری‌ها و رمز‌ارزهای نسل سوم مثل آنتولوژی را می‌توان پلی بین فناوری بلاک چین و شبکه‌‌‌های سنتی مالی است. هدف اصلی آنتولوژی که برای واقعی کردن آن تلاش می‌‌کند این است که همه نهادهای مالی و اداری، از جمله ادارات دولتی به این شبکه اضافه شوند و بدون الزام برای تعویض سیستم فعلی‌شان از فناوری بلاک چین آنتولوژی برای انجام، کنترل و سروسامان دادن فعالیت‌هایشان استفاده کنند.

میزان سطح امنیت پروژه ontology چگونه است؟

رمز ارز آنتولوژی

وقتی صحبت از کاربرد گسترده و همه‌جانبه فناوری آنتولوژی می‌شود و با این هدف وارد میدان ‌شد تا همه سازمان‌ها و ادارات بتوانند از آن استفاده کنند، سطح امنیت آن مسئله بسیار مهم‌تری است.

هر معامله داده‌ای که در یک محیط غیرمتمرکز تأیید می‌شود به این معنی است که هیچ شخص یا مرجعی نمی‌تواند کنترل آن معامله یا شبکه را در دست داشته باشد. تأیید فرآیندها و تراکنش‌های مختلف توسط آنتولوژی با به‌کارگیری دستگاه‌های مختلفی همراه است.

هکرها اگر بخواهند به اطلاعات شبکه آنتولوژی دسترسی داشته باشند باید بیش از نیمی از این دستگاه‌های شبکه را تحت کنترل خود دربیاوردند تا در نهایت بتوانند به بخشی از اطلاعات دسترسی پیدا کنند. چنین شرایطی آن‌قدر گران و هزینه‌بر خواهد بود که حتی اگر یک هکر قوی و توانمند هم پشت کار نشسته باشد، بازهم ارزش انجام ندارد!

همچنین مانند سایر بلاک چین‌‌ها، هر معامله داده دیگری که در بلاک چین آنتولوژی رخ می‌دهد تغییرناپذیر است و نمی‌توان آنها را حذف کرد. این کار باعث ایجاد امنیت بیشتر می‌شود. این امنیت نسبت به یک سیستم متمرکز بسیار امن‌تر است.

ارز آنتولوژی چگونه کار میکند ؟

آنتولوژی چیست

شیوه کار آنتولوژی چیست ؟ همان‌طور که گفتیم، هدف از تولد رمز ارز آنتولوژی این است که یک بلاک چین منحصربه‌فرد نباشد. این فناوری به مشاغل اجازه می‌دهد تا از هر دو بلاک چین خصوصی و عمومی استفاده کامل کنند. آنتولوژی از بلاک چین‌های عمومی پشتیبانی و آنها را برای کاربردهای خاص سفارشی‌سازی می‌کند.

اجازه دهید بحث را با ذکر یک مثال مفهومی‌تر کنیم. فرض کنید یک مؤسسه مالی نمی‌خواهد تمام داده‌های خود را در بلاک چین عمومی قرار دهد، زیرا با این کار امکان دسترسی رقبا به تمام اطلاعات شرکت را ایجاد خواهد کرد. بهترین راهی که برای این شرکت وجود دارد استفاده از بلاک چین آنتولوژی است. این یک بلاک چین خصوصی است که فقط توسط مؤسسه مالی یا هر شخصی که برای اشتراک‌گذاری داده‌ها از طریق این شبکه انتخاب شده است، قابل‌دسترس خواهد بود.

همچنین؛ در مواردی ممکن است اطلاعات خاصی وجود داشته باشد که این مؤسسه بخواهد قابلیت دسترسی کامل را با افراد به اشتراک بگذارد، مواردی مثل توانایی افراد در تأیید هویت خود از جمله‌ این موقعیت‌هاست.

بنابراین؛ اگر مشتری جدید بخواهد در یک مؤسسه مالی حساب باز کند و سپس هویت خود را تأیید کند، بلاک چین عمومی نئو با بلاک چین خصوصی آنتولوژی ارتباط برقرار خواهد کرد. بنابراین؛ آنتولوژی با استفاده از مکانیزم اجماع، مثل پلی بین دنیای دیجیتال و دنیای واقعی عمل می‌کند. علاوه بر این همه‌ی این ها در محیطی اتفاق می‌افتد که امنیت بالایی وجود دارد. نظر شما درباره مزیت‌ها و کارکرد آنتولوژی چیست ؟

ویژگی مهم ارز دیجیتال آنتولوژی چیست ؟

ارز آنتولوژی

ویژگی مهم آنتولوژی استفاده از مکانیزم اجماع منحصربه‌فردی است که به VBFT  معروف است. مکانیسم اجماع روشی است که بلاک چین‌ها تراکنش‌های بدون شخص ثالث را تأیید می‌کنند. سازوکار VBFT ترکیبی از مدل اجماع مختلف شامل توافق اثبات سهام (PoS)، تحمل خطای بیزانس (BFT) و عملکرد تصادفی قابل تأیید (VRF) است.

بنیان‌گذاران و تیم توسعه‌دهنده آنتولوژی اعتقاد دارد که ارزهای دیجیتال نباید در یک انزوا حبس شوند و فعالیت فردی داشته باشند، اهدافی که برای محقق کردن آن تولید می‌شوند باید به‌گونه‌ای باشد که افراد مختلف را برای پذیرش و استفاده از بلاک چین تشویق کند.

اکنون زمان آن رسیده تا بدانیم آینده ارز ONT چیست و تا چه میزان ارزش سرمایه‌گذاری دارد؛ در بخش بعدی به جواب این سوال مهم خواهیم پرداخت.

آینده ارز آنتولوژی چگونه پیش بینی می‌شود؟

what-is-ontology

روند قیمتی ارز دیجیتال آنتولوژی از جمله معدود رمزارزهایی است که از زمان ورود به بازار تا امروز تقریبا سعی کرده است برخلاف جریان کلی بازار پیش برود و با وجود روندهای نزولی بازار دست از رشد نکشیده است. این ارز با قیمت ۲.۶ دلار به بازار معرفی شد.

آنتولوژی مثل همه‌ی فناوری‌ها و ارزهای دیجیتالی، به زودی زود می‌تواند جایگاه مهم‌تری در زندگی افراد و مبادلات و تعاملات آن پیدا کند. این اهمیت بدون شک توامان با رشد ارزش و قیمت آن همراه خواهد بود.

قابلیت‌‌ها و امکاناتی که پلتفرم رمز ارز ONT برای شبکه‌های و سازمان‌های مختلف مالی و اداری ایجاد می‌کند همان چیزی است که ثابت می‌کند تا چه اندازه می‌تواند تحولی عظیم در شرکت‌ها و دستگاه‌‌های اداری به وجود آورد.  نظر شما درباره آینده آنتولوژی چیست ؟

بهترین کیف پول رمزارز آنتولوژی کدام است؟

کیف پول ارز دیجیتال آنتولوژی

سایت رسمی آنتولوژی برای نگهداری ارز ONT  و  ONG کیف پول‌‌های رسمی خود را معرفی کرده است که با نام‌های ONTO و OWallet شناخته می‌شوند. این کیف پول‌ها برای نگه‌داری ارز ONT در ویندوز، لینوکس، MacOS و اندروید و IOS کاربرد دارند.

اونتو کیف پول غیرمتمرکز گوشی است و با استفاده از آن کاربر می‌تواند هویت دیجیتالی خود را بسازد و دارایی‌هایش را ذخیره کند. حفاظت از حریم خصوصی و امنیت آن با استفاده از الگوریتم‌های رمز‌نگاری، مهم‌ترین ویژگی آن است.
اوولت هم کیف پول جامع دسکتاپ آنتولوژی است و از دو فناوری کیف پول شخصی و کیف پول مشترک چند امضایی پشتیبانی می‌کند. همچنین قابلیت اتصال به کیف پول‌های سخت‌افزاری را هم دارد.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رمزارز آنتولوژی به مطالب بهترین کیف‌ پول‌ آنتولوژی و راهنمای خرید و فروش آنتولوژی مراجعه کنید.

سخن آخر

اگر چه ارز دیجیتال آنتولوژی با ادعای بزرگ انقلاب و تغییر بزرگ به میدان آمد اکنون با خواندن این مطلب از تبدیل می‌دانید تا چه اندازه می‌توان به واقعی شدن این ادعا دل بست و آینده‌ ارز آنتولوژی چیست . تاریخچه ارز آنتولوژی را بررسی کردیم، اهداف پروژه را گفتیم و درنهایت بعد از صحبت از سازوکار این فناوری، نگاهی به آینده‌ی روشن این ارز داشتیم.

به‌دنبال سرمایه‌گذاری و معامله یک رمزارز صعودی و خوب می‌گردید؟ آنتولوژی ارز دیجیتالی است که تا امروز ثابت کرده است قرار نیست سرمایه‌گذاران و معامله‌گران خود را ناامید کند. همین حالا وارد سایت صرافی تبدیل شوید و با ثبت‌نام و خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتالی، رویای قدیمی خود را واقعی کنید. اگر همچنان پرسشی باقی است به راهنمای تبدیل سر بزنید.

ثبت نام