tiaicon

خرید و قیمت سلستیا - TIA

ارز دیجیتال سلستیا

خرید ارز دیجیتال سلستیا (TIA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سلستیا به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سلستیا بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سلستیا اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سلستیا هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سلستیا به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 TIA = 554,484 IRT

tiaicon

سلستیا

خرید آسان سلستیا
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سلستیا

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سلستیا می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

tiaicon

tia

سلستیا

تومان --

tiaicon

tia

سلستیا

قیمت دلاری

9.6309 USDT

قیمت تومانی

تومان 558,682

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.330 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

خرید TIA با تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید ارز سلستیا با استفاده از تومان می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید. پس از ثبت‌نام و احراز هویت در این پلتفرم با شارژ حساب کاربری خود به بازار معاملاتی ارز TIA متصل می‌شوید و معاملات رمزارزی خود را شروع می‌کنید.

چگونه باید TIA بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع TIA

برای خرید سریع ارز سلستیا در صرافی تبدیل کافیست ۳ گام زیر را پشت سر بگذارید.

قدم اول: ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل

قدم دوم: شارژ حساب تومانی و تتری حساب کاربری در تبدیل

قدم سوم: وارد بخش خرید آسان شوید و خرید ارز TIA را انجام دهید.

بعد از خرید TIA، چطور آن را نگهداری کنیم؟

هنگامی که رمزارز TIA را خریداری کردید، به مکانی امن برای ذخیره آن نیاز دارید. دو گزینه اصلی برای نگهداری TIA شما وجود دارد:

صرافی ارزهای دیجیتال:

یکی از مزیت‌های این روش راحتی آن است. این مورد ساده‌ترین گزینه برای مبتدیان است. بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند صرافی تبدیل به شما این امکان را می‌دهند که رمزارز TIA خود را در یک مکان بخرید، بفروشید و نگه‌دارید.

کیف پول‌های خود حضانتی:

اگر امنیت و کنترل روی رمزارز خود را در اولویت قرار دهید، کیف پول خود حضانتی راهی برای انتخاب است. این کیف پول‌ها به شما کنترل کامل روی کلیدهای خصوصی را می‌دهند که برای دسترسی به ارز TIA شما ضروری هستند. دو نوع اصلی کیف پول وجود دارد:

کیف پول‌ های سخت افزاری که شبیه درایو USB هستند که کلیدهای خصوصی شما را به‌صورت آفلاین ذخیره می‌کنند. آنها بالاترین سطح امنیت را ارائه می‌دهند اما می‌توانند گران‌تر باشند.

کیف پول‌های نرم‌افزاری که می‌توانید روی رایانه یا تلفن خود نصب کنید. آنها رایگان هستند یا کارمزد پایینی دارند اما عموماً نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری از امنیت کمتری برخوردار هستند.

TIA چیست؟

ارز دیجیتال TIA

سلستیا (TIA) یک پروژه ارز دیجیتال نسبتاً جدید است که هدف آن تغییر نحوه ساخت بلاک چین است. این شبکه اهدافی دارد که به‌دنبال محقق‌سازی آن‌هاست:

شبکه بلاک چین مدولار: سلستیا (Celestia) به‌گونه‌ای طراحی شده است که پایه‌ای برای سایر بلاک چین‌ها باشد. بخش‌هایی از بلاک چین که تراکنش‌ها را انجام می‌دهد از بخش‌هایی جدا می‌شود که اطمینان حاصل کند که درباره چه داده‌هایی توافق دارند. این مورد به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بدون نگرانی در مورد زیرساخت‌های زیربنایی، بر روی ساخت بلاک چین‌های خود با ویژگی‌های سفارشی تمرکز کنند.

مقیاس پذیری: با جداکردن لایه اجرا از توافق، هدف سلستیا این است که نسبت به بلاک چین‌های سنتی مقیاس‌پذیرتر باشد. این بدان معنی است که می‌تواند تراکنش‌های بیشتری را در هر ثانیه انجام دهد.

ایجاد آسان‌تر بلاک چین: سلستیا فرآیند ایجاد یک بلاک چین جدید را ساده می‌کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند از زیرساخت سلستیا برای تمرکز بر ویژگی‌های منحصربه‌فرد بلاک چین خود استفاده کنند.

در واقع سلستیا یک شبکه ماژولار در دسترس بودن داده است که به طور ایمن با تعداد کاربران مقیاس‌پذیر می‌شود و راه‌اندازی بلاک چین را برای هر کسی آسان کند.

مزایا و ویژگی‌های اصلی TIA

برخی از مزایا و ویژگی‌های TIA عبارت‌اند از:

فواید

مقیاس‌پذیری: یک مزیت کلیدی این شبکه پتانسیل مقیاس‌پذیری است. Celestia با جداکردن اجرای تراکنش از اجماع داده‌ها، قصد دارد تراکنش‌های بیشتری را در هر ثانیه در مقایسه با بلاک چین‌های سنتی انجام دهد. این مورد می‌تواند برای برنامه‌هایی که به حجم تراکنش بالایی نیاز دارند جذاب باشد.

طراحی مدولار: طراحی مدولار Celestia مزایایی را برای توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد. آنها می‌توانند از زیرساخت Celestia برای امنیت داده‌ها و اجماع استفاده کنند و درعین‌حال بر ایجاد قابلیت‌های منحصربه‌فرد بلاک چین خود تمرکز کنند. این مورد می‌تواند سرعت توسعه بلاک چین را افزایش دهد.

لایه دسترسی به داده: Celestia به‌عنوان یک لایه در دسترس بودن داده عمل می‌کند. این مورد تضمین می‌کند که همه افراد در شبکه در مورد اینکه چه داده‌هایی ذخیره می‌شوند توافق دارند، حتی اگر در مورد نحوه پردازش آن توافق نداشته باشند.

قابلیت همکاری: Celestia به‌گونه‌ای طراحی شده است که با سایر بلاک چین‌ها قابل همکاری باشد. این بدان معناست که بلاک چین‌های ساخته شده بر روی Celestia می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با یکدیگر تعامل داشته باشند.

نقش TIA در اکوسیستم سلستیا

پرداخت برای blobspace

TIA، بخش مهمی از نحوه ساخت توسعه‌دهندگان بر روی اولین شبکه بلاک چین مدولار است. برای استفاده از Celestia برای دسترسی به داده‌ها، توسعه‌دهندگان، تراکنش‌های PayForBlobs را در شبکه با هزینه‌ای که بر حسب TIA تعیین می‌شود، ارسال می‌کنند.

راه‌اندازی مجموعه‌های جدید

بخش اصلی چشم‌انداز سلستیا این است که استقرار یک بلاک چین باید به آسانی استقرار یک قرارداد هوشمند باشد.

مشابه ETH در مجموعه‌های مبتنی بر اتریوم، توسعه‌دهندگان ممکن است با استفاده از TIA به‌عنوان توکن گس، علاوه بر پرداخت هزینه برای دسترسی به داده، زنجیره خود را به‌سرعت راه‌اندازی کنند.

اثبات سهام (Proof-of-stake)

به‌عنوان یک شبکه بدون مجوز که با کازماس ساخته شده است، سلستیا از اثبات سهام برای حفظ اجماع خود استفاده می‌کند. مانند سایر شبکه‌های کازماس، هر کاربر می‌تواند با واگذاری ارز دیجیتال TIA خود به اعتبارسنجی سلستیا برای بخشی از پاداش‌های استیک اعتبارسنجی، به ایمن کردن شبکه کمک کند.

حکمرانی غیر متمرکز (Decentralized governance)

استیک ارز دیجیتال TIA به جامعه اجازه می‌دهد تا نقش مهمی در حکمرانی غیرمتمرکز بر بخش‌های کلیدی سلستیا ایفا کند، مانند رأی‌دادن به پارامترهای شبکه از طریق پیشنهادات حاکمیتی و اداره مجموعه جامعه که ۲٪ از پاداش‌های بلوک را دریافت می‌کند.

TIA و پرایس اکشن

از آنجایی که سلستیا (TIA) یک ارز دیجیتال نسبتا جدید (اواخر سال ۲۰۲۳) است، تاریخچه قیمتی آن هنوز طولانی‌مدت نیست. با این حال، در ادامه به تفکیک عواملی که می‌توانند بر عملکرد قیمت TIA تأثیر بگذارند، آورده شده است:

حرکات عمومی بازار:

رشد آلت‌کوین‌ها مرتبط با حوزه دیفای و یا رشد کلی بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند موجب رشد این پروژه نیز بشود.

چارت TIA

نقاط عطف پروژه و به‌روزرسانی‌ها: پیشرفت‌های مثبت در پروژه سلستیا، مانند راه‌اندازی ویژگی‌های جدید، دستیابی به نقاط عطف در نقشه راه، یا ایجاد مشارکت با بازیگران تثبیت شده در فضای بلاک چین، می‌تواند اعتماد سرمایه‌گذاران را افزایش داده و قیمت TIA را بالا ببرد.

احساسات و هیاهوی اجتماعی: اگر در جوامع آنلاین و رسانه‌های اجتماعی سر و صدا و هیجان مثبت زیادی در اطراف سلستیا وجود داشته باشد، می‌تواند سرمایه‌گذاران جدید را جذب کند و تقاضا برای TIA را افزایش دهد.

عرضه و تقاضا: اصل اساسی اقتصادی عرضه و تقاضا در مورد ارزهای دیجیتال نیز صدق می‌کند. اگر تقاضا برای TIA بیشتر از عرضه موجود در صرافی‌ها باشد، قیمت آن تمایل به افزایش خواهد داشت. برعکس، اگر تعداد فروشندگان بیشتر از خریداران باشد، ممکن است قیمت کاهش یابد. لازم به ذکر است این توکن در صرافی‌های بزرگی مانند بایننس (آموزش ورود به بایننس) و کوین‌بیس نیز لیست شده است که اعتبار پروژه را بالا می‌برد.

توکنومیکس TIA

در این بخش هم به تورم این توکن و هم عرضه و توکنومیکس آن می‌پردازیم:

تورم TIA

تورم ارز TIA سالانه از ۸% شروع می‌شود و هر سال ۱۰% کاهش می‌یابد تا زمانی که به نرخ انتشار بلندمدت ۱.۵% می‌رسد. نرخ تورم سالانه دقیق را می‌توان در نمودار زیر مشاهده کرد.

فروش TIA

ذخایر سالیانه تورم بر اساس کل عرضه TIA در ابتدای هر سال محاسبه می‌شود. برای محاسبه تعداد TIA برای صدور در هر بلوک، سلستیا از تایم استمپ بلوک به‌جای ارتفاع بلوک استفاده می‌کند، زیرا زمان بین بلوک‌ها می‌تواند متفاوت باشد و باعث شود صدور واقعی بالاتر از هدف باشد.

تخصیص TIA

سلستیا مجموعاً ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ توکن TIA خواهد داشت که در ادامه توضیح داده شده است.

۲۰ ٪ تخصیص عمومی

۲۶.۸ ٪ تحقیق و توسعه و اکوسیستم

۱۹.۷ ٪ پشتیبانان اولیه: سری A&B

۱۵.۹ ٪ پشتیبانان اولیه

۱۷.۶ ٪ مشارکت‌کنندگان اصلی اولیه

خرید TIA

خرید TIA از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید TIA از صرافی تبدیل مزایای متعددی به همراه دارد که به بعضی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

1. تنوع در روش‌های پرداخت:

صرافی تبدیل از روش‌های پرداخت متنوعی مانند کارت‌های بانکی شتاب و ارزهای دیجیتال مانند تتر پشتیبانی می‌کند. این تنوع به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از روشی که برایتان راحت‌تر است، ارز دیجیتال TIA را خریداری کنید.

2. قیمت مناسب:

صرافی تبدیل تلاش می‌کند تا توکن TIA را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی به شما ارائه دهد.

3. سرعت بالا:

معاملات در صرافی تبدیل به‌سرعت انجام می‌شوند و شما می‌توانید ارز سلستیا خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

4. پشتیبانی قوی:

صرافی تبدیل دارای تیمی مجرب و متخصص است که در صورت بروز هرگونه مشکل، به شما پشتیبانی ارائه می‌دهد.

5. رابط کاربری ساده:

رابط کاربری صرافی تبدیل ساده و آسان است و شما می‌توانید به‌راحتی ارز TIA را خریداری کنید.

علاوه بر این موارد، صرافی تبدیل مزایای دیگری نیز دارد:

امنیت بالا: صرافی تبدیل از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از اطلاعات و دارایی‌های شما استفاده می‌کند.

سابقه درخشان: صرافی تبدیل سابقه درخشانی در ارائه خدمات امن و قابل‌اعتماد به مشتریان خود دارد.

مجوزهای قانونی: صرافی تبدیل دارای مجوزهای قانونی لازم برای فعالیت در زمینه صرافی ارز دیجیتال است.

در مجموع، صرافی تبدیل یک گزینه مناسب برای خرید TIA است.

توکن TIA

فروش ارز TIA در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

به‌راحتی می‌توانید ارز TIA خود را در بازار معاملاتی تومانی و تتری تبدیل با قیمت دلخواه سفارش‌گذاری کنید و بفروشید و یا در بخش خرید آسان ارز TIA خود را به تومان، تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال تبدیل کنید.

حداقل سرمایه برای خرید TIA با تومان چقدر است؟

  • در بازارهای تومانی: ۵۰ هزار تومان
  • در بازارهای تتری: ۱ تتر
  • در بخش خرید آسان: ۵۰ هزار تومان در مبادله با تومان و ۱ تتر در مبادله با تتر

کارمزد معامله TIA در تبدیل

در بازارهای معاملاتی تبدیل بر اساس سطح کارمزدی کاربر، از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود و با افزایش این سطح، میزان کارمزد پرداختی کاربر کاهش پیدا می‌کند. همچنین نکته مهم این است که کارمزد معامله در بخش خرید آسان رایگان است.

سود سرمایه گذاری TIA به چه صورت است؟

سرمایه‌گذاری در TIA معمولاً با خرید این ارز در زمان مناسب آغاز می‌شود و با فروش آن به پایان می‌رسد. درصورتی‌که ارز دیجیتال سلستیا را در بازار معاملاتی تومانی خریده باشید سود شما به‌صورت تومانی خواهد بود؛ اما اگر ارز TIA را در بازار تتری تهیه کرده باشید پس از فروش ارز TIA سود شما به‌صورت تتر یا دلاری خواهد بود.

چه کسی بنیان گذار TIA است؟

مصطفی البسام (Mustafa Al-Bassam) یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل سلستیا است. علاوه بر این، مصطفی البسام یک شغل قبلی به‌عنوان بنیان‌گذار و محقق در Chainspace داشته است.

تصویر 3

تبدیل قیمت TIA به تومان چگونه انجام می‌شود؟

اگر قیمت TIA بر حسب تتر یا همان دلار را داشته باشید، به‌راحتی می‌توانید این قیمت را در قیمت روز تتر در کشورمان ضرب کنید و قیمت تومانی آن را به دست آورید.

در عوض به‌راحتی و با سر زدن به صفحه خرید و فروش TIA در صرافی تبدیل می‌توانید قیمت ارز سلستیا را به‌صورت لحظه‌ای مشاهده و از آن استفاده کنید.

نمودار قیمت لحظه‌ای TIA چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت ارز TIA که به‌عنوان نمودار بازار نیز شناخته می‌شود، به‌صورت بصری تاریخچه قیمتی سلستیا (TIA) را در یک دوره زمانی انتخاب شده نشان می‌دهد. این مورد ابزار ارزشمندی برای درک تغییرات قیمت و تصمیم‌گیری آگاهانه برای سرمایه‌گذاری است. در ادامه خلاصه‌ای از برنامه‌های کاربردی و نحوه استفاده از آن آورده شده است:

درک حرکات قیمت:

روندها: نمودار می‌تواند روندها را در طول زمان نشان دهد، مانند روندهای صعودی (نشان‌دهنده افزایش قیمت) یا روندهای نزولی (نشان‌دهنده کاهش قیمت).

نوسانات: نمودار می‌تواند میزان نوسانات قیمت را نشان دهد.

سطوح حمایت و مقاومت: با تجزیه و تحلیل داده‌های تاریخی قیمت، می‌توانید مناطقی را که قیمت به‌طور مداوم برگشت کرده است (حمایت) یا با فشار فروش (مقاومت) مواجه شده است را بررسی کنید.

اتخاذ تصمیمات ترید:

سیگنال‌های خرید و فروش: برخی از شاخص‌های تحلیل تکنیکال بر روی نمودارها قرار می‌گیرند تا سیگنال‌های خرید یا فروش را بر اساس الگوهای قیمت و حجم تولید کنند. با این حال، این شاخص‌ها بی‌خطا نیستند و قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری باید عوامل دیگری را در نظر گرفت.

زمان معامله: نمودارها می‌توانند به شما کمک کنند نقاط ورود و خروج احتمالی برای معاملات را بر اساس تحلیل تکنیکال و استراتژی ارز دیجیتال خود شناسایی کنید.

نحوه استفاده از نمودار TIA

1. یک پلتفرم نموداری مانند صرافی تبدیل را انتخاب کنید: بسیاری از صرافی ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های معاملاتی ابزارهای نموداری را برای دارایی‌هایی که لیست می‌کنند، از جمله TIA ارائه می‌دهند.

2. بازه زمانی را تنظیم کنید: دوره زمانی را که می‌خواهید مشاهده کنید، مانند روز، هفته، ماه، سال یا تمام زمان‌ها انتخاب کنید.

3. تحرکات قیمت را تحلیل کنید: به‌دنبال روندها، الگوهای نوسانات و سطوح حمایت و مقاومت باشید.

4. شاخص‌های تکنیکال را در نظر بگیرید: اگر با این موارد آشنایی دارید، شاخص‌های تکنیکال را برای تولید سیگنال‌های خرید یا فروش به کار ببرید (با احتیاط و در کنار سایر عوامل استفاده کنید).

5. ارتباط با اخبار و رویدادها: به‌دنبال مقالات یا رویدادهای مهم خبری باشید که ممکن است در بازه زمانی نمودار شده بر قیمت تأثیر بگذارند

قیمت TIA به تومان امروز

ارز دیجیتال TIA در زمان نگارش این متن (فروردین ۱۴۰۳) با قیمت ۱۰.۷۸ دلار یا ۷۱۳.۵۸۷ تومان معامله می‌شود.

منابع:

Coinmarketcap

Celestia

Celestia Whitepaper

Celestia Doc

سوالات متداول خرید سلستیا

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید سلستیا

چگونه باید ارز سلستیا بخریم؟

به‌سادگی و با مراجعه به صرافی تبدیل می‌توانید به روش‌های مختلف ارز TIA را خریداری کنید.

حداقل سرمایه برای خرید سلستیا چقدر است؟

در تبدیل شما می‌توانید با حداقل سرمایه ۵۰ هزار تومان در بازار تومانی اولین سفارش خود را ثبت کنید.

ارز دیجیتال TIA چیست؟

سلستیا یک بلاک چین لایه ۱ است که بر ماژولار بودن تمرکز دارد و اجرای تراکنش را از در دسترس بودن داده جدا می‌کند. ارز TIA جزء کلیدی در شبکه سلستیا است.

قیمت لحظه‌ای TIA را از کجا ببینیم؟

در همین صفحه و همچنین صفحه خرید ارز دیجیتال تبدیل می‌توانید جدیدترین قیمت ارز سلستیا را مشاهده کنید.

چگونه ارزهای دیگر را به ارز سلستیا تبدیل کنیم؟

در بخش خرید آسان تبدیل می‌توانید به‌راحتی ارز TIA را به تتر یا ارزهای دیگر تبدیل کنید.

کارمزد خرید سلستیا در تبدیل چقدر است؟

معامله‌گران در بازارهای تتری و تومانی صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ الی ۰.۰۳ درصد کارمزد برای خرید و فروش ارز TIA پرداخت می‌کنند.

آیا ارز دیجیتال سلستیا را می‌توان استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج ارز TIA وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمود ر

12 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

سپیده م

12 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله