atomicon

قیمت و خرید کازماس (اتم) - ATOM

خرید ارز دیجیتال کازماس (اتم) Cosmos

خرید ارز دیجیتال کازماس (اتم) (ATOM) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت کازماس (اتم) به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز کازماس (اتم) بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش کازماس (اتم) اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز کازماس (اتم) هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت کازماس (اتم) به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ATOM = 503,598 IRT

atomicon

کازماس (اتم)

خرید آسان کازماس (اتم)
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت کازماس (اتم)

اطلاعات بازار کازماس (اتم)

حجم ۲۴ ساعته (ATOM) 298.8055
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 2,591.0201
تغییرات ۱ روزه +8.63 %
قیمت آخرین معامله 8.9482 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 509,660 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 475,647 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، کازماس (اتم) می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

atomicon

atom

کازماس (اتم)

تومان --

atomicon

atom

کازماس (اتم)

قیمت دلاری

8.9040 USDT

قیمت تومانی

تومان 508,067

تغییرات 24 ساعت اخیر

8.625 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال اتم (ATOM) یا کازماس (Cosmos) یکی از جذاب‌ترین و ایده آل‌ترین پروژه‌های تعریف شده در بازار ارز دیجیتال است. این رمز ارز دارای شبکه بلاک چین اختصاصی است که بلاک چین آن می‌تواند شکافهای میان بلاکچین‌های مختلف را از بین برده و شرایط را برای استفاده از مزیت‌های تمام بلاک چین‌ها به صورت همزمان فراهم آورد. از این رو اصطلاحاً به آن اینترنت بلاک چین‌ها نیز گفته می‌شود و به همین دلیل کاربرد‌های فوق العاده زیاد و متنوعی را برای آن تعریف می‌نمایند. در این مقاله با شما همراه هستیم تا به صورت کامل و جامع شرایط ارز دیجیتال اتم یا کازماس را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.
atom3.jpg

اتم (ATOM) چیست؟

ارز دیجیتال اتم را می‌توانید با نماد ATOM در بازار ارز دیجیتال بیابید. این ارز دیجیتال به عنوان توکن بومی پلتفرم کازماس تعریف شده و امکان پرداخت هزینه‌ها و تراکنش‌ها در شبکه بلاکچین کازماس برای کاربران فراهم می‌آورد. شبکه‌های بلاکچین مختلف موجود در بازار ارز دیجیتال هر یک قابلیت‌های خاص خود را دارند و نقاط ضعف و قدرت مختلفی برای آنها قابل تصور است. برخی از بلاک چین‌های تعریف شده در بازار امنیت فوق العاده زیادی دارند و در عوض برخی‌ها هم امکان مقیاس‌پذیری بسیار بالایی را در هنگام انجام تراکنش‌ها فراهم کرده‌اند. اما اگر دقت کرده باشید معمولاً شبکه‌های بلاک چین نمی‌توانند تمام جزئیات و فاکتورهای موثر بر کیفیت یک شبکه را به صورت همزمان در شرایط ایده آلی قرار دهند و معمولاً نقاط ضعفی در یکی از فاکتورهای موثر در آنها وجود دارد.

پروژه کازماس یک پروژه فوق العاده عالی است که می‌تواند شبکه‌های بلاک چین را به صورت یک واحد در کنار هم آورده و امکان استفاده از تمام مزیت‌های آنها را برای کاربران فراهم آورد. اگر به این طریق به خوبی دقت کرده باشید به راحتی می‌توانید در کنید که پروژه کازماس و بلاک چین آن به نوعی برای استفاده سایر شبکه‌های بلاکچین توسعه پیدا کرده است. در واقع با استفاده از قابلیت‌های موجود در شبکه بلاکچین ارز دیجیتال اتم این امکان برای شبکه‌های بلاکچین مختلف موجود در بازار وجود خواهد داشت تا به صورت همزمان و یکپارچه برای رسیدن به یک هدف فعالیت داشته باشند.

تاریخچه پیدایش اتم ( کازماس )

تاریخچه پیدایش اتم و اکوسیستم کازماس به سال ۲۰۱۴ برمیگردد. در آن زمان ایده اولیه توسعه رمز ارز ارائه شد و در نهایت وایت پیپر آن در بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۶ منتشر گردید. عرضه اولیه توکن بومی شبکه کازماس یعنی ارز دیجیتال اتم در سال ۲۰۱۶ انجام پذیرفت. توسعه دهندگان این رمز در فرایند این عرضه اولیه موفق به جمع‌آوری بیش از ۱۷ میلیون دلار از سرمایه گذاران شده‌اند که این پول صرف توسعه هرچه بیشتر شبکه کازماس شد.

اتم چگونه معروف و محبوب شد؟

دلایل مختلفی برای محبوب شدن رمز ارزها در بازار وجود دارد و هر ارز دیجیتالی برنامه شرایط با در نظر گرفتن یک یا چند مورد از این دلایل به محبوبیت در میان کاربران رسیده است. وقتی صحبت از محبوبیت یک ارز دیجیتال می‌کنیم در واقع در حال صحبت کردن درباره محبوبیت آن در میان کاربران فعال در زمینه سرمایه گذاری و خرید و فروش و همچنین شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ فعال در بازار ارز دیجیتال هستیم. با توجه به اینکه ارز دیجیتال اتم در هر دوی این موارد شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده و به همین دلیل به محبوبیت قابل توجهی هم در میان کاربران و هم در میان شرکت‌های بزرگ سرمایه گذار در این بازار رسیده است. در واقع محبوبیت و شناخته شده بودن ارز دیجیتال اتم به کاربردهای فوق‌العاده ایده‌آلی مربوط می‌شود که در شبکه این رمز ارز در نظر گرفته شده است.

هدف از خلق اتم

هدف از خلقت اتم دقیقاً همان کاربرد اصلی شبکه بلاکچین این ارز دیجیتال در بازار است. تیم توسعه دهنده بلاکچین کازماس نقاط ضعف بسیار زیادی را در شبکه‌های بلاکچین معتبر موجود در بازار پیدا کرده‌اند و همیشه به دنبال راه حلی برای برطرف کردن این چالش‌ها بودند. به عنوان مثال آنها می‌دانستند که شبکه بلاک چین بیت کوین و اتریوم با وجود تمام مزیت‌ها دارای نقاط ضعف بسیار زیادی است که یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف سرعت اندک انجام تراکنش‌ها در این شبکه‌ها بود. از این رو هدف اصلی از خلق ارز دیجیتال اتم برطرف کردن این چالش‌ها برای شبکه‌های بلاکچین مختلف بود که در این راه به موفقیت‌های بسیار زیادی نیز رسیده است. پلتفرم کازماس مانند یک اکوسیستم فعالیت می‌نماید که به دو‌بخش اصلی Tendermint Core و IBC تقسیم می‌شود.‌بخش اول که به عنوان هسته اصلی شبکه معماری بلاکچین اتم شناخته می‌شود پردازش‌های انجام گرفته در داخل شبکه را هدف قرار داده و باعث افزایش سرعت و امنیت آنها میشود.

بخش دوم از اکوسیستم کازماس نیز برای ارتباط میان شبکه‌های بلاکچین مختلف طراحی شده و این امکان را برای آنها فراهم می‌آورد.

پشتوانه اتم چیست؟

مهمترین و اصلی‌ترین پشتوانه برای ارز دیجیتال اتم را میتوان تیم توسعه دهنده شناخته شده و معتبر این ارز دیجیتال در نظر گرفت. اگر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید متوجه خواهید شد که کاربردهای بسیار زیادی برای شبکه کازماس قابل تعریف است که این کاربردها به دلیل نوع توسعه ارز دیجیتال در آن به وجود آمده است. تمام این مزیت‌ها و کاربرد‌ها باعث شده تا آینده بسیار درخشانی را برای این بزرگ متصور بدانیم که همین موضوع به عنوان یک پشتوانه عالی برای آن نیز شناخته می‌شود. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های بارز موجود در پلتفرم کازماس که از آن نیز می‌توان به عنوان پشتوانه عالی برای رمز دریافت کرد امنیت بسیار بالای تراکنش‌های انجام پذیرفته در داخل شبکه است.

ارزش اتم چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال اتم در بازار با توجه به مکانیزم عرضه و تقاضا برای این رمز ارز تعیین می‌شود. طبق این شرایط هر چقدر میزان عرضه برای اتم در بازار رو به کاهش و در عین حال شاهد افزایش تقاضا برای خرید اتم باشیم، ارزش اتم افزایش پیدا خواهد کرد. در صورتی که میزان تقاضا برای خرید اتمام ثابت باقی بماند اما شاهد افزایش میزان عرضه برای اتم باشیم، ارزش این رمز ارز با افت خواهد شد. همچنین شایان ذکر است که میزان عرضه و تقاضا برای ارز دیجیتال اتم به عوامل مختلفی مانند شرایط پلتفرم این رمز ارز و همچنین روند قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال بستگی خواهد داشت. هر چقدر استقبال کاربران برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال بیشتر شده و شاهد گسترش بیشتر این بازار در جهان باشیم، تقاضا برای خرید رمز ارز‌های باکیفیت و هدفمند مانند اتم نیز بیشتر خواهد شد.

قابلیت‌ها و مزایای اتم

قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی را می‌توانیم برای ارز دیجیتال اتم و پلتفرم یعنی پروژه کازماس در نظر بگیریم که از مهمترین این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

 • امنیت بسیار بالا این شبکه باعث شده تا امکان حمله هکرها به آن تقریبا از صفر باشد و از این رو کاربران می‌توانند با اطمینان کامل برای انجام تراکنش‌ها در شبکه کازماس اقدام کنند.
 • یکی دیگر از مزیت‌های پروژه کازماس مقیاس‌پذیری بسیار بالای آن است.
 • پلتفرم کازماس یک پلتفرم کاملاً منبع باز است.
 • امکان رسیدن به سود با استیک کردن ارز دیجیتال اتم در پلتفرم‌های شبکه وجود دارد.
 • تمرکز زدایی کامل یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های پروژه کازماس برای خود این پروژه و سایر شبکه‌های بلاکچین است.
 • امکان انجام بیش از هزاران تراکنش به صورت همزمان در شبکه هنر دیجیتال وجود دارد.
 • برای هر کدام از کاربرد‌ها و اهداف پروژه کازماس ناحیه‌های مختلفی در شبکه در نظر گرفته شده است. لایه اپلیکیشن (Application) وظیفه پردازش تراکنش‌ها و به روز رسانی شرایط شبکه را دارد. لایه نتورکینگ (Networking) برای ارتباط هر چه بهتر میان بلاکچین‌ها تعریف شده است و همچنین لایه Consensus نیز نقش فعالیتهای شبکه بلاکچین کازماس در پروژه دیفای را به عهده دارد. این لایه‌بندی باعث شده تا کاربردهای مختلف در شبکه کازماس بدون هیچ گونه تاخیر و با سرعت بسیار بالا انجام پذیرد.
 • شفافیت بسیار بالا یکی دیگر از ویژگی‌های بارز شبکه کازماس است.
  atom.jpg

بنیانگذاران اتم چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران و توسعه‌دهندگان اصلی پلتفرم کازماس و ارز دیجیتال اتم ایتن بوچمن ( Ethan Buchman ) و جی کوآن (Jae Kwan) هستند. این دو نفر برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ ایده اولیه پروژه کازماس را طراحی کرده و کم کم شاهد توسعه رمز ارز در بازار بودیم. البته در فرایند توسعه ارز دیجیتال اتم یک سازمان غیرانتفاعی سوئیسی به نام The Intrchain Foundation نیز همکاری داشته که نمیتوان تاثیر این سازمان را در فرآیند توسعه ارز ویژگی اتم نادیده گرفت.

امنیت شبکه اتم چگونه است؟

شبکه ارز دیجیتال اتم با یک نوع از ویژه‌ترین الگوریتم‌های اثبات سهام کار میکند که اعتبار سنجی‌ها در محیط این شبکه نقش اصلی تایید تراکنش‌ها را به عهده دارند. اما شرایط تایید تراکنش‌ها در شبکه اتم با سایر بلاک چین‌ها متفاوت است و تمام تراکنش‌های انجام پذیرفته در آن به صورت رمزنگاری شده بوده و به هیچ وجه قابل هک و نفوذ نخواهند بود. از این گذشته یک تراکنش زمانی در شبکه انجام پذیرفته و نهایی می‌شود که اکثریت اعتبار سنجی‌ها بر روی تأیید آن اتفاق نظر داشته باشند. این شرایط باعث شده تا امنیت فوق‌العاده زیادی را برای پروژه کازماس متصور بدانیم که امکان نفوذ به آن عملاً وجود ندارد.

چه تعداد توکن اتم در گردش است؟

یکی از نکات بسیار مهمی که درباره رمز ارز‌های مختلف حتما باید به بررسی آن بپردازید تعداد توکن‌های در گردش آن در شبکه است. تعداد توکن‌های در گردش اتم در حال حاضر چیزی حدود ۲۸۶ میلیون توکن است. این موضوع نشان از این دارد که عرضه ارز دیجیتال اتم در بازار کاملا محدود خواهد بود و قرار نیست تعداد قابل توجهی از توکن‌های ارز دیجیتال در گردش باشد. همین موضوع البته باعث شده تا رشد قیمتی قابل توجهی را برای کازماس شاهد باشیم و همچنین پتانسیل زیادی را برای رشد قیمتی آن در آینده نیز در نظر بگیریم.

خرید ارز دیجیتال اتم

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال اتم نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال اتم پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال اتم اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال اتم عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال اتم از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید اتم تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال اتم

فرایند فروش ارز دیجیتال اتم در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال اتم امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

نحوه خرید اتم از صرافی تبدیل

شما می‌توانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال اتم از خدمات ما در صرافی تبدیل استفاده کنید. برای این منظور دو روش خرید بسیار ساده را برای شما فراهم آورده‌ایم که به فراخور شرایط و همچنین هدف معاملاتی خود می‌توانید از هر یک از آنها استفاده نمایید. در روش اول که به روش خرید آسان ارز دیجیتال معروف است شما با ورود به این‌بخش تنها با انتخاب حجم مورد نظر برای معامله می‌توانید در چند ثانیه خرید خود را نهایی کنید. در این فرایند پلتفرم صرافی تبدیل به بهترین قیمت فروش در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان را به عنوان قیمت معامله شما در نظر گرفته و معامله را نهایی می‌کند. در روش خرید آسان ارز دیجیتال اتم تنها یک بار نیاز به پرداخت کارمزد معاملات داشته و می‌توانید از این طریق این رمز ارز را برای طولانی مدت نگهداری کنید.

همچنین شما می‌توانید از بازار حرفه‌ای اتم به تتر نیز برای خرید ارز دیجیتال اتم در صرافی تبدیل استفاده نمایید. در این روش شما می‌بایست ابتدا پول خود را به تتر تبدیل کرده و سپس در بازار حرفه‌ای برای خرید اتم از تتر‌های خود استفاده کنید. در روش دوم م ممکن است کمی هزینه‌های خرید شما افزایش پیدا کند اما میتوانید علاوه بر حجم موردنظر، قیمت مورد نظر خود برای معامله در نظر بگیرید. روش دوم خرید ارز دیجیتال تتر در صرافی تبدیل بیشتر برای کسانی مناسب است که به دنبال نوسان گیری کوتاه مدت از روند قیمت این رمز ارز هستند.
atom2.jpg

روش نگهداری ارز دیجیتال اتم ( کازموس )

برای نگهداری از ارز دیجیتال اتم هم می‌توانید از حساب کاربری خود در صرافی تبدیل استفاده کنید و هم امکان استفاده از انواع کیف پول ارز دیجیتال نیز برای این منظور وجود دارد. در حساب کاربری تبدیل از فناوری کیف پول توزیع شده استفاده کرده‌ایم تا بالاترین سطح امنیت و اطمینان برای نگهداری از رمز ارز اتم برای شما به وجود آید. با این حال شما می‌توانید به راحتی بعد از خرید ارز دیجیتال اتم رمز ارزهای خود را به هر یک از انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری موجود در بازار انتقال داده و از این طریق اقدام به نگهداری اتم برای خود نمایید.

انواع کیف پول اتم

با توجه به اینکه ارز دیجیتال اتم یکی از شناخته شده‌ترین و معروف‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار است از انواع مختلفی از کیف پول‌ها می‌توان برای نگهداری از این ارز دیجیتال استفاده کرد که از مهمترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • تراست ولت
 • متامسک
 • لجر
 • ترزور
 • مث والت
 • اتمیک والت
 • سیف پال
 • بایننس چین والت
 • و البته والت اختصاصی ارز دیجیتال اتم یعنی Cosmostation

کارمزد خرید و فروش اتم

معامله اتم در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش اتم در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال اتم در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال اتم مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید آسان و سریع اتم را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار اتم به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات اتم را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
 • سرعت بالای تراکنش ها
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
 • امکان برداشت ارز دیجیتال اتم بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال اتم در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال اتم در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

منابع :

cryptonews.com

سوالات متداول خرید کازماس (اتم)

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید کازماس (اتم)

آیا خرید اتم بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز اتم بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

خرید سریع اتم ( ATOM) چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت [خرید آسان اتم ](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=atom&to-symbol=neo "خرید آسان اتم") در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش کازماس ( اتم ) بپردازید.

کارمزد خرید و فروش اتم در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اتم در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

آینده اتم چگونه است؟

اگر بخواهیم لیست ارز‌های دیجیتالی با کیفیت بسیار بالا و کاربرد‌های عالی را استخراج کنیم ارز دیجیتال اتم نیز یکی از گزینه‌های اول در این لیست خواهد بود. داشتن قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیاد و در عین حال هدفمند بودند باعث شده تا استقبال قابل قبولی از سوی بزرگترین سرمایه گذاران در بازار ارز دیجیتال از اتم شود. تحلیل‌ها و بررسی آن نیز نشان می‌دهد که با وجود یک تیم پشتیبانی بسیار قدرتمند و با رزومه این شرایط در ادامه نیز می‌تواند به همین صورت وجود داشته باشد. با توجه به این موضوع بایستی آینده بسیار درخشانی را برای ارز دیجیتال اتم در نظر بگیریم. این رمز ارز در بازه‌های زمانی ۵ تا ۱۰ ساله می‌تواند با روش‌های قابل توجهی روبرو شده و سود بسیار زیادی را به سرمایه‌گذاران خود اعطا نماید.

از کجا می‌توانیم اتم ( ATOM ) بخریم؟

برای خرید اتم می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/ATOM_USDT) مراجعه نمایید.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش اتم اقدام کنیم؟

بازار ارز دیجیتال یک بازار ۲۴ ساعته است و هیچ محدودیت زمانی برای خرید و فروش اتم وجود ندارد. شما می‌توانید با استفاده از خدمات صرافی تبدیل در هر ساعتی از شبانه روز برای خرید و فروش اتم اقدام نمایید.

ارز دیجیتال اتم چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال اتم می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید اتم می‌تواند سودآور باشد؟

ارز دیجیتال اتم یکی از آینده دار‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار است و خرید و سرمایه گذاری طولانی مدت بر روی آن می‌تواند سودآور باشد. همچنین امکان دریافت سود از نوسانات قیمت این رمز ارز نیز در بازار وجود دارد.

آیا می‌توان اتم را استخراج کرد؟

خیر این رمز ارز با استفاده از الگوریتم اثبات سهام توسعه پیدا کرده و امکان استخراج آن وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

علی ج

11 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

سپیده م

11 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

کازماس (اتم) در یک نگاه
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله