wenicon

خرید و قیمت ارز دیجیتال ون - WEN

ارز دیجیتال ون - WEN

خرید ارز دیجیتال ون (WEN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ون به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ون بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ون اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ون هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ون به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 WEN = 11.689 IRT

wenicon

ون

خرید آسان ون
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ون

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ون می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

wenicon

wen

ون

تومان --

wenicon

wen

ون

قیمت دلاری

0.0002042 USDT

قیمت تومانی

تومان 11.8499

تغییرات 24 ساعت اخیر

11.241 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

خرید WEN با تومان در ایران چطور ممکن است؟

قصد خرید ارز دیجیتال ون با تومان را دارید؟ نگران نباشید، در صرافی تبدیل شما می‌توانید با شارژ حساب کاربری خود در بازار تومانی تبدیل اقدام به خرید ارز WEN با تومان کنید.

با وجود نقدینگی و حجم بالای معاملات این توکن در تبدیل، به‌راحتی می‌توانید سفارش‌گذاری خود را انجام دهید. خرید ارز دیجیتال از صرافی تبدیل به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید در بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود.

چگونه باید WEN بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع WEN

تبدیل برای بهبود دسترسی کاربران به بازار ارزهای دیجیتال، کارمزد استفاده از خدمات بخش خرید آسان را به صفر رسانده است. از این پس معامله‌گران می‌توانند بدون پرداخت کارمزد صرافی، خرید و فروش ارزهای دیجیتال را با سرعت بیشتری انجام دهند.

برای خرید ارز دیجیتال ون تنها ۳ قدم فاصله دارید.

قدم اول: پس از ثبت‌نام در تبدیل وارد بخش خرید آسان شوید.

قدم دوم: در قسمت جستجو نماد توکن WEN را وارد کنید.

قدم سوم: قصد خرید چه مقدار ارز ون را دارید؟ مقدار را وارد کنید و بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

WEN چیست؟

فروش ارز ون
توکن WEN یک ارز دیجیتال با هویت ترکیبی است. از یک طرف، این توکن یک میم کوین است که به جوک محبوب "ون" اشاره می‌کند، که بیانگر بی‌صبری برای انتشار چیزی است، که این نماد اغلب در دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد. این میم کوین به‌عنوان یک توکن در بلاک چین سولانا شروع به کار کرد.

ارز دیجیتال ون جاه طلبی‌های بیشتری نیز دارد. این سازمان به WEN DAO، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز، متصل است و به‌عنوان توکن حاکمیتی آن عمل می‌کند. این بدان معناست که دارندگان WEN می‌توانند در رای‌گیری در مورد تصمیمات DAO شرکت کنند. همچنین با یک NFT کسری (fractionalized NFT)، یک مجموعه دیجیتال منحصربه‌فرد که در آن مالکیت بین افراد متعدد تقسیم می‌شود، ارتباط دارد.

بنیاد WEN

بنیاد ون گروهی است که با حمایت از توسعه کالاهای عمومی و تقویت بیشتر آنچه که فقط در سولانا امکان‌پذیر است، به جامعه سولانا کمک می‌کند.

اولین مشارکت بنیاد ون، استاندارد جدید ون (WNS) است، یک استاندارد متن‌باز NFT که قرار است توسط همه اعضای جامعه گسترش یابد.

هیچ تخصیصی برای مشارکت‌کنندگان اولیه وجود ندارد. با تفکیک ساده ۷۰ درصد ایردراپ جامعه و ۳۰ درصد LP/ذخایر استراتژیک، تمرکز اصلی این پروژه بر بازگشت به سولانا است.

مزایا و ویژگی های اصلی WEN

توکن WEN چند ویژگی جالب ارائه می‌دهد:

جامعه محور

ارز دیجیتال ون به‌عنوان یک میم‌کوین شروع به کار کرد و تمرکز اجتماعی قوی دارد. این مورد می‌تواند حس تعلق و هدف مشترک را در بین دارندگان یا همان هولدرها تقویت کند.

حاکمیت

WEN به‌عنوان یک توکن حاکمیتی برای WEN DAO عمل می‌کند. داشتن WEN به شما امکان می‌دهد در رای گیری در مورد تصمیمات مهم برای آینده سازمان شرکت کنید.

مالکیت NFT کسری شده

ارز دیجیتال WEN به یک NFT (توکن غیرقابل‌تعویض) منحصربه‌فرد متصل است که جزءبه‌جزء شده است. این بدان معنی است که یک کلکسیون دیجیتالی به تعداد زیادی توکن WEN تقسیم می‌شود و به افراد بیشتری اجازه می‌دهد تا بخشی از آن را داشته باشند.

WEN و پرایس اکشن

توکن WEN با منشأ میم‌کوین و پیوندهای DAO خود، عملکرد قیمتی را نشان می‌دهد که می‌تواند تحت‌تأثیر ترکیبی از نیروهای سنتی بازار ارزهای دیجیتال و رویدادهای خاص جامعه باشد. در اینجا به تفکیک عواملی که می‌توانند باعث نوسانات شدید و رشد قیمت برای WEN شوند آورده شده است:

عوامل بازار محور

احساس کلی بازار کریپتو: ارز WEN، مانند اکثر رمزارزها، مستعد روندهای گسترده‌تر بازار است. یک بازار صعودی کریپتو با افزایش قیمت‌ها می‌تواند منجر به افزایش فشار خرید بر WEN و باعث افزایش قیمت شود. برعکس، رکود نزولی بازار می‌تواند باعث فروش و سقوط قیمت ارز ون شود.

حجم معاملات: حجم معاملات بالا نشان‌دهنده علاقه شدید سرمایه‌گذاران به WEN است. افزایش ناگهانی فعالیت‌های معاملاتی می‌تواند نوسان قیمت را ایجاد کند.

لیست‌شدن در صرافی: لیست‌شدن در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال مانند بایننس، دسترسی توکن WEN را برای مخاطبان وسیع‌تری افزایش می‌دهد. این مورد می‌تواند منجر به افزایش فشار خرید و افزایش شدید قیمت شود.

عوامل جامعه محور

فعالیت WEN DAO: اطلاعیه‌های مهم، نتایج رای گیری، یا نقاط عطف پروژه به‌دست‌آمده توسط WEN DAO می‌تواند باعث ایجاد هیجان در جامعه شود و منجر به افزایش قیمت WEN شود.

فرهنگ میم و تبلیغات رسانه‌های اجتماعی: به‌عنوان یک میم‌کوین، ارز دیجیتال ون در فضای اینترنت رشد می‌کند. گرایش‌های رسانه‌های اجتماعی یا تأییدیه‌های اینفلوئنسرها می‌تواند موجی از خرید FOMO (ترس ازدست‌دادن) را ایجاد کند و باعث افزایش شدید قیمت شود. برعکس، احساسات منفی آنلاین می‌تواند باعث فروش و کاهش قیمت شود.

توسعه ‌های NFT کسری

اخبار یا به‌روزرسانی‌های مربوط به NFT کسری متصل به WEN می‌تواند علاقه سرمایه‌گذاران را به توکن برانگیزد و منجر به جهش قیمت شود.

میم کوین WEN در مقابل سایر میم کوین‌ها

در خصوص برخی از ویژگی‌های این میم‌کوین صحبت کردیم؛ ولی این میم‌کوین با سایر میم‌کوین‌ها تفاوت‌هایی دارد که به آن‌ها نیز می‌پردازیم:

اتصال دائو: ارز دیجیتال WEN با داشتن اتصال به WEN DAO، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز، متمایز است. این مورد یک لایه از ابزار فراتر از صرفاً یک میم‌کوین را فراهم می‌کند. داشتن WEN امکان مشارکت در حکومت DAO را ایجاد می‌کند.

NFT کسری: اتصال WEN به یک NFT کسری عنصر منحصربه‌فرد دیگری را اضافه می‌کند. در اینجا، فرهنگ میم با دنیای NFTها ملاقات می‌کند و راهی را برای افراد بیشتری ارائه می‌دهد تا بخشی از یک دارایی دیجیتال ارزشمند را داشته باشند.

تمرکز: درحالی‌که بسیاری از میم‌کوین‌ها صرفاً به طنز یا روندهای اینترنتی متکی هستند، به نظر می‌رسد WEN آرزوهایی فراتر از شوخی بودن دارد. ارتباط آن با DAO و NFT نشان‌دهنده تمایل به ایجاد یک اکوسیستم پایدارتر است.

بررسی دوره‌های قیمتی WEN

تاریخچه قیمت توکن WEN یک رشد شارپی بوده است که با رشد و کاهش قابل‌توجه مشخص شده است. در اینجا نگاهی اجمالی به سفر قیمتی آن می‌اندازیم

سقف تاریخی (ژوئیه ۲۰۲۳): توکن ون در جولای ۲۰۲۳ به اوج قیمت خود یعنی ۰.۰۰۰۰۵۱۳۹ دلار رسید. این دوره ممکن است با افزایش محبوبیت میم کوین یا هیاهوی خاص پیرامون پروژه WEN مصادف شده باشد

کاهش شدید (اواخر ۲۰۲۳): پس از اوج ژوئیه ۲۰۲۳، قیمت ارز WEN اصلاح قابل توجهی را تجربه کرد و به پایین ترین حد خود یعنی ۰.۰۰۰۰۷۸۷۳۸ دلار در ژانویه ۲۰۲۴ رسید. این مورد می‌تواند به دلیل رکود گسترده‌تر بازار کریپتو یا از دست دادن شتاب برای میم کوین‌ها باشد

ریکاوری قیمتی (۲۰۲۴): قیمت WEN از زمان پایین ترین زمان خود نشانه‌هایی از بهبود را نشان داده است. از مارس ۲۰۲۴، حدود ۰.۰۰۰۲ دلار است که نشان دهنده افزایش قابل توجهی است. این مورد ممکن است به دلیل علاقه مجدد به پروژه یا پیشرفت‌های مثبت در WEN DAO باشد

توکنومیکس WEN

مجموع عرضه اصلی این توکن ۱ تریلیون توکن است. توکنومیکس ون نیز به‌صورت زیر است

ایردراپ: ۷۰%

استخر نقدینگی: ۲۰%

خزانه‌داری: ۱۰%

بعد از خرید ارز دیجیتال ون، چطور آن را نگهداری کنیم؟

ارز دیجیتال ون
اولین و ساده‌ترین روش ذخیره سازی ارز دیجیتال، نگهداری در صرافی است، مخصوصا صرافی که امنیت عالی داشته باشد. مانند صرافی تبدیل که تا به امروز امنیت دارایی کاربران را به نحو احسنت تامین کرده است. در کنار آن دو گزینه دیگر برای ذخیره توکن‌های WENشما پس از خرید وجود دارد: کیف پول ارز دیجیتال گرم و کیف پول سرد. هر کدام مزایا و معایبی دارند که باید در نظر گرفته شوند:

کیف پول‌های گرم

راحتی: تنظیم و استفاده از کیف پول‌های گرم به‌طورکلی آسان‌تر است. آنها اغلب کیف پول‌های مبتنی بر نرم‌افزار هستند که از طریق تلفن یا رایانه شما قابل دسترسی هستند.

امنیت: کیف پول‌های گرم درحالی‌که راحت هستند، عموماً امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سرد دارند. آنها دائماً به اینترنت متصل هستند و آنها را در برابر تلاش‌های هک آسیب‌پذیر می‌کند. اگر کیف پول گرمی را انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که از یک ارائه‌دهنده معتبر استفاده می‌کنید و ویژگی‌های امنیتی قوی مانند احراز هویت دومرحله‌ای را فعال کنید.

کیف پول سرد

امنیت: کیف پول‌های سرد امن‌ترین راه برای ذخیره ارز دیجیتال شما در نظر گرفته می‌شود. آنها دستگاه‌های سخت‌افزاری هستند که توکن‌های شما را به‌صورت آفلاین ذخیره می‌کنند و آن‌ها را کمتر در معرض هک قرار می‌دهند.

خرید WEN از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید توکن WEN از صرافی تبدیل مزایای متعددی به همراه دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنم:

1. نقدینگی بالا: صرافی تبدیل از نقدینگی بالایی برخوردار است، به این معنی که می‌توانید به راحتی و بدون نگرانی از لغزش یا اسلیپیج قیمت، توکن WEN را بخرید و بفروشید.

2. امنیت: صرافی تبدیل از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند. این صرافی از احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA) و سایر اقدامات امنیتی برای ایمن نگه داشتن حساب شما استفاده می‌کند.

3. کارمزدهای رقابتی: صرافی تبدیل کارمزدهای رقابتی برای معاملات ارز دیجیتال ون ارائه می‌دهد. این کارمزدها در مقایسه با سایر صرافی‌ها بسیار منصفانه هستند.

4. رابط کاربری آسان: صرافی تبدیل دارای رابط کاربری آسان و بصری است که استفاده از آن را برای کاربران مبتدی و باتجربه آسان می‌کند.

5. سرعت بالا: صرافی تبدیل از سرعت بالایی در پردازش معاملات برخوردار است. این امر به شما امکان می‌دهد تا به سرعت و بدون تاخیر توکن WEN را بخرید و بفروشید.

6. سابقه خوب: صرافی تبدیل سابقه خوب و درخشانی در ارائه خدمات به کاربران ایرانی دارد. این صرافی از اعتماد بالایی در بین کاربران ایرانی برخوردار است.

7. دسترسی آسان: صرافی تبدیل از طریق وب سایت و اپلیکیشن ارز دیجیتال قابل دسترسی است. این امر به شما امکان می‌دهد تا به راحتی و در هر زمان و مکانی به ارز ون دسترسی داشته باشید.

8. پشتیبانی مشتری: صرافی تبدیل از پشتیبانی مشتری قوی و پاسخگو برخوردار است. در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید به راحتی با تیم پشتیبانی صرافی تماس گرفته و راهنمای کار با تبدیل دریافت کنید.

فروش ارز WEN در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

خرید ارز ون
فروش ارز WEN در تبدیل بسیار آسان است. می‌توانید ارز ون خود را در بازار معاملاتی تومانی یا تتری تبدیل با قیمت دلخواه سفارش‌گذاری کرده و بفروشید، یا در بخش خرید آسان ارز WEN خود را به تومان، تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال تبدیل کنید.

حداقل سرمایه برای خرید WEN با تومان چقدر است؟

صرافی های ارز دیجیتال به دلیل کارمزدها و همچنین تشویق کاربران برای سرمایه‌گذاری، یک حداقلی را برای خرید و فروش رمزارزها مشخص کرده‌اند. حداقل سرمایه برای معامله در صرافی‌های ایرانی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است. اما در تبدیل می‌توانید با حداقل ۵۰ هزار تومان در بازار تومانی و ۱ تتر در بازار تتری معاملات خود را شروع کنید.

کارمزد معامله WEN در تبدیل

کارمزد معامله در بخش خرید آسان رایگان است. در بازارهای معاملاتی تبدیل بر اساس سطح کارمزدی کاربر، از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود و با افزایش این سطح، میزان کارمزد پرداختی کاهش پیدا می‌کند. تمامی هزینه‌ها و کارمزدهایی که از سودی صرافی از شما اخذ می‌شود را می‌توانید با جزئیات در صفحه کارمزد های تبدیل مشاهده کنید.

سود سرمایه گذاری WEN به چه صورت است؟

سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ون معمولاً با خرید این ارز در زمان مناسب آغاز می‌شود و با فروش آن به پایان می‌رسد. درصورتی‌که WEN را در بازار معاملاتی تومانی خریده باشید سود شما به‌صورت تومانی خواهد بود. اما اگر ارز WEN را در بازار تتری تهیه کرده باشید پس از فروش ارز ون سود شما به‌صورت تتر و دلاری خواهد بود و می‌توانید در صورت تمایل تتر را نگهداری کنید یا آن را به تومان تبدیل کنید.

چه کسی بنیان گذار WEN است؟

WEN DAO یک پلتفرم غیرمتمرکز است که توسط WenMint، یک عنصر مهم در دنیای NFT (توکن‌های غیرقابل‌تعویض) در بلاک چین اتریوم ایجاد شده است. نام "ون" اشاره‌ای به یک الگوی رفتاری محبوب در فضای وب 3 است که همه چیز در مورد اینترنت غیرمتمرکز و تعاملی‌تر است.

تبدیل قیمت WEN به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت WEN به تومان بسیار راحت است. اگر قیمت ارز WEN بر حسب تتر را داشته باشید به‌راحتی می‌توانید این قیمت را در قیمت روز تتر در کشورمان ضرب کنید و قیمت تومانی آن را به دست آورید. اما نیازی به این کار نیست، به‌راحتی و با سرزدن به صفحه خرید و فروش WEN در صرافی تبدیل می‌توانید قیمت WEN را به‌صورت لحظه‌ای مشاهده کنید و از آن استفاده کنید.

نمودار قیمت لحظه‌ای WEN چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت لحظه‌ای WEN نمایشی از قیمت توکن‌های WEN در یک مکان معاملاتی خاص (به نام بازار نقدی) در یک دوره معین است. این نمودار می‌تواند ابزار ارزشمندی برای درک تاریخچه قیمت WEN، شناسایی روندها و تصمیمات آگاهانه در مورد خرید یا فروش توکن‌های WEN باشد.

در اینجا نحوه استفاده از نمودار قیمت لحظه‌ای WEN آورده شده است:

شناخت محورها

محور X (افقی): این مورد به طور معمول زمان را نشان می‌دهد. این مورد می‌تواند تاریخچه قیمت را در طول دقیقه، ساعت، روز، هفته، ماه یا حتی سال بسته به سطح بزرگ‌نمایی نمودار نشان دهد.

محور Y (عمودی): این مورد نشان‌دهنده قیمت یک توکن WEN در یک ارز خاص است، معمولاً در تتر یا تومان است.

عناصر کلیدی نمودار

خط: خط روی نمودار قیمت بسته‌شدن WEN را در هر بازه زمانی نشان می‌دهد.

کندل‌استیک: یک کندل معمولاً قیمت باز شدن، قیمت بسته‌شدن، قیمت بالا و قیمت پایین را برای یک بازه زمانی خاص نشان می‌دهد.

تجزیه و تحلیل نمودار

روند قیمت: با نگاه‌کردن به جهت کلی خط یا کندل‌استیک‌ها، می‌توانید روندهای صعودی (قیمت صعودی) یا روندهای نزولی (نزولی) را در قیمت ارز WEN شناسایی کنید.

حمایت و مقاومت: سطوح حمایتی، نقاط قیمتی هستند که قیمت پس از سقوط به سمت بالا برگشته است. سطوح مقاومت نقاط قیمتی هستند که در آن قیمت تمایل به ردشدن دارد و دوباره پایین می‌آید. شناسایی این سطوح می‌تواند به شما در پیش‌بینی تغییرات احتمالی قیمت در آینده کمک کند.

حجم معاملات: نمودار ممکن است حجم معاملات را در کنار قیمت نشان دهد. حجم معاملات بالا می‌تواند نشان‌دهنده افزایش علاقه به ارز دیجیتال WEN باشد که می‌تواند بر حرکت قیمت تأثیر بگذارد.

قیمت WEN به تومان امروز

ارز دیجیتال WEN در آپریل ۲۰۲۴ با قیمت ۰.۰۰۰۳۲ دلار یا ۲۰ تومان معامله می‌شود.

منابع:

wenmint.com

coinmarketcap.com

wenwencoin.com

سوالات متداول خرید ون

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ون

چگونه باید WEN بخریم؟

برای خرید و فروش ارز ون می‌توانید از بازارهای معاملاتی تتری و تومانی و همچنین بخش خرید آسان تبدیل استفاده کنید.

حداقل سرمایه برای خرید WENچقدر است؟

در بازار تتری حداقل با ۱ تتر و در بازار تومانی حداقل با ۵۰ هزار تومان می‌توانید مبادلات رمزارزی خود را شروع کنید.

ارز دیجیتال ون چیست؟

ارز WEN میم‌کوین و توکن حاکمیتی سازمان غیرمتمرکز WenMint از لانچ پدهای پیشرو nft در اتریوم است.

قیمت لحظه ای ون را از کجا ببینیم؟

در همین صفحه و همچنین صفحه خرید ارز دیجیتال تبدیل می‌توانید قیمت ارز ون را مشاهده کنید.

چگونه ارزهای دیگر را به ون تبدیل کنیم؟

در بخش خرید آسان تبدیل می‌توانید ارز دیجیتال WEN را به اتریوم، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کنید.

کارمزد خرید ون در تبدیل چقدر است؟

در بازارهای معاملاتی تبدیل بر اساس سطح کارمزدی کاربر، از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود و با افزایش این سطح، میزان کارمزد پرداختی کاهش پیدا می‌کند.

آیا ارز دیجیتال ون را می‌توان استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج توکن WEN وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

عرفان ب

12 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

نجوا ک

12 روز قبل

1

سلام. وقت بخیر. بازار تتری و تومانی چه فرقی با هم دارن؟ من میخوام حجم بالا معامله کنم کدومش برام بهتره؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله