maviaicon

قیمت و خرید ماویا - MAVIA

ارز دیجیتال ماویا

خرید ارز دیجیتال هیروز اف ماویا (MAVIA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هیروز اف ماویا به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هیروز اف ماویا بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هیروز اف ماویا اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هیروز اف ماویا هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت هیروز اف ماویا به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 MAVIA = 182,000 IRT

maviaicon

هیروز اف ماویا

خرید آسان هیروز اف ماویا
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت هیروز اف ماویا

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هیروز اف ماویا می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

maviaicon

mavia

هیروز اف ماویا

تومان --

maviaicon

mavia

هیروز اف ماویا

قیمت دلاری

3.1653 USDT

قیمت تومانی

تومان 183,619

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.138 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

خرید ماویا (MAVIA) با تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال ماویا (MAVIA) می‌توانید در صرافی تبدیل ثبت سفارش کنید. صرافی تبدیل علاوه بر بازار تتری، امکان خرید ماویا در بازار تومانی را هم مهیا کرده است. بنابراین می‌توانید پس از ثبت نام و احراز هویت در این صرافی ارز دیجیتال، وارد صفحه معاملات تومانی توکن MAVIA شوید. سپس سفارش خرید این رمزارز را در تعداد و قیمت مد نظر ثبت کنید. روش‌های سفارش‌گذاری متنوع (با تعیین قیمت، سفارش آنی، حد ضرر و OCO) در صرافی تبدیل دست شما را برای پیاده‌سازی استراتژی‌های معاملاتی مختلف باز می‌گذارد.

چگونه باید ماویا بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع MAVIA

برای خرید سریع ارز هیروز اف ماویا در صرافی تبدیل باید ۳ گام زیر را پشت سر بگذارید:

1. ثبت نام و احراز هویت

گام اول برای خرید ماویا در صرافی تبدیل، ثبت نام و احراز هویت است. شما می‌توانید تنها ظرف چند دقیقه با استفاده از شماره موبایل و ایمیل اختصاصی در صرافی تبدیل ثبت نام کنید. پس از ثبت نام نوبت به احراز هویت می‌رسد. برای احراز هویت باید اطلاعات هویتی و بانکی خود را تکمیل کنید.

ضمن اینکه لازم است تصویر تعهدنامه اختصاصی برای فعالیت در صرافی تبدیل را نیز آپلود کنید. فرآیند احراز هویت نیز کمتر از ۱۰ دقیقه زمان می‌برد. پس از تکمیل احراز هویت در سریع‌ترین زمان ممکن مدارک شما بررسی شده و نتیجه احراز هویت از طریق پنل کاربری به اطلاع شما می‌رسد.

2. شارژ تومانی یا تتری حساب کاربری

گام دوم برای خرید ارز ماویا، شارژ حساب کاربری است. شما می‌توانید ارز دیجیتال MAVIA را در دو بازار تتری و تومانی در صرافی تبدیل خریداری کنید. برای خرید تومانی لازم است که با استفاده از درگاه بانکی آنلاین صرافی تبدیل، مبلغ مد نظر را به حساب کاربری واریز کنید. همچنین برای خرید تتری هم باید مقداری ارز دیجیتال USDT را به کیف پول اختصاصی تبدیل واریز کنید.

3. خرید ارز دیجیتال ماویا MAVIA

نوبت به خرید ماویا می‌رسد. برای این منظور دو راه پیش روی شماست. ساده‌ترین راه استفاده از صفحه خرید آسان در صرافی تبدیل است. معاملات این بخش بدون نیاز به پرداخت کارمزد و در لحظه انجام می‌شوند. کافیست در صفحه خرید آسان، بخش مربوط به "می‌دهید" را با ارز مد نظر مانند تومان یا تتر تکمیل و مقدار آن را مشخص کنید. سپس در بخش "دریافت می‌کنید"، ارز دیجیتال MAVIA را انتخاب کنید. نرخ تبدیل دو ارز به‌صورت خودکار نشان داده می‌شود. به این ترتیب با فشردن دکمه خرید هیروز اف ماویا، سفارش شما در لحظه انجام می‌شود.

راه دیگر پیش روی شما مراجعه به بخش "خرید و فروش" در صرافی تبدیل است. در این صفحه، امکان خرید و فروش MAVIA در دو بازار تتری و تومانی برای شما فراهم است. مزیت اصلی این بخش، امکان سفارش‌گذاری در قیمت‌های مختلف است. ضمن اینکه روش‌های سفارش‌گذاری متنوع در صرافی تبدیل، امکان تعیین حد ضرر برای مدیریت ریسک را نیز فراهم می‌کند.

بعد از خرید ماویا، چطور آن را نگهداری کنیم؟

بلافاصله بعد از خرید ارز دیجیتال MAVIA، موجودی کیف پول ارز دیجیتال اختصاصی تبدیل شما به‌روزرسانی می‌شود. با مراجعه به بخش کیف پول در داشبورد اختصاصی خود می‌توانید موجودی ارز دیجیتال ماویا را مشاهده کنید.

ارز دیجیتال ماویا (MAVIA)

ماویا چیست؟

هیروز اف ماویا (Heroes of Mavia) نام یک بازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. فضای بازی ماویا را می‌توان به‌صورت ترکیبی از بازی‌های محبوب دیگر نظیر آکسی اینفینیتی و دسنترالند دانست. گیمرها در بازی ماویا باید به جمع‌آوری و پرورش موجوداتی تحت عنوان MAVIA می‌پردازند. سپس با استفاده از این موجودات ماموریت‌هایی را انجام می‌دهند یا با دیگران به رقابت می‌پردازند. علاوه بر آن امکان خرید و فروش زمین در محیط بازی ماویا نیز وجود دارد.

ارز دیجیتال اختصاصی این بازی توکن MAVIA است. رمزارز MAVIA توکن کاربردی و حاکمیتی این بازی است. هولدرهای این ارز دیجیتال امکان مشارکت در رای‌گیری‌های سازمان خودگردان بازی (DAO) را دارند. علاوه بر آن پاداش گیمرها در طول بازی از طریق این توکن پرداخت می‌شود.

خرید و فروش توکن ماویا (MAVIA)

بازی یک فروشگاه اختصاصی نیز برای خرید و فروش زمین‌ها، موجودات ماویا و سایر آیتم‌ها و اقلام در قالب توکن NFT دارد. برای خرید و فروش در این مارکت پلیس باید از ارز دیجیتال MAVIA استفاده کنید. قرار است به‌تازگی بخش استیکینگ ارز دیجیتال ماویا نیز راه‌اندازی شود. به این ترتیب از محل سپرده‌گذاری توکن MAVIA نیز می‌توانید کسب سود کنید.

مزایا و ویژگی‌های اصلی ماویا

در اینجا به‌بررسی تعدادی از مهم‌ترین مزایا و ویژگی‌های بازی هیروز اف ماویا و توکن اختصاصی آن می‌پردازیم.

 • ارز دیجیتال MAVIA یک توکن ERC-20 مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم است.
 • به‌تازگی امکان انتقال توکن ماویا به شبکه بیس (Base) با استفاده از پل بلاک چین فراهم شده است.
 • MAVIA توکن حاکمیتی و کاربردی بازی ماویا به‌شمار می‌رود.
 • بازی ماویا در قالب اپلیکیشن اندروید و iOS عرضه شده است.
 • سقف عرضه ارز دیجیتال ماویا برابر با ۲۵۰ میلیون توکن در نظر گرفته شده است.
 • تا زمان نگارش این مطلب (فروردین ۱۴۰۳) بیش از ۳۰ میلیون توکن MAVIA عرضه شده است.

نمایی از گیم پلی بازی هیروز اف ماویا

خرید MAVIA از تبدیل چه مزایایی دارد؟

با خرید ماویا در صرافی تبدیل می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • امکان خرید و فروش MAVIA در بازارهای تتری و تومانی برای شما وجود دارد.
 • معامله توکن MAVIA در بخش "خرید آسان" صرافی تبدیل بدون کارمزد صورت می‌گیرد.
 • کارمزد معاملات بازار صرافی تبدیل مقرون‌به‌صرفه است و بر اساس سطح کاربری به‌صورت شناور تعیین می‌شود.
 • امکان خرید و فروش توکن ماویا با حداقل سرمایه در صرافی تبدیل وجود دارد.
 • علاوه بر سایت، امکان معامله توکن ماویا در اپلیکیشن ارز دیجیتال تبدیل نیز فراهم است.
 • نرخ خرید و فروش ماویا بر اساس قیمت‌های لحظه‌ای در بازارهای جهانی تعیین می‌شود.
 • کیف پول اختصاصی تبدیل برای ارز دیجیتال MAVIA از امنیت بالایی برخوردار است.
 • حجم معاملات بالا در صرافی تبدیل، سطح مطلوبی از نقدشوندگی ارز MAVIA را به‌ارمغان می‌آورد.
 • پشتیبانی تمام وقت صرافی تبدیل آماده پاسخ‌گویی به سوالات کاربران است.

فروش ارز ماویا در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فروش ارز ماویا در صرافی تبدیل مشابه خرید این توکن است. برای فروش MAVIA باید وارد صفحه خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل شوید. سپس توکن MAVIA را انتخاب کنید. در ادامه سفارش فروش ماویا را در قیمت مد نظر ثبت کنید. سفارش در دفترچه سفارش تبدیل ثبت و به‌محض پیدا شدن سفارش متناظر، اجرایی می‌شود.

حداقل سرمایه برای خرید ماویا MAVIA با تومان چقدر است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال ماویا در صرافی تبدیل باید یک نکته را مد نظر داشته باشید. حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید این توکن در بازارهای تتری و تومانی عبارت‌اند از:

 • حداقل سرمایه برای خرید تتری: ۱ تتر
 • حداقل سرمایه برای خرید تومانی: ۵۰ هزار تومان

کارمزد معامله ماویا در تبدیل

همان‌طور که اشاره کردیم، خرید ارز دیجیتال MAVIA در بخش "خرید آسان" صرافی تبدیل بدون کارمزد انجام می‌پذیرد. برای معاملات عادی نیز بسته به سطح کاربری شما، کارمزد تعیین می‌شود. در صرافی تبدیل سطوح کاربری مبتنی بر حجم معاملات ماهانه کاربران تعیین می‌شود. نرخ کارمزد صرافی تبدیل متناسب با فعالیت معاملاتی ۳۰ روز اخیر کاربران در بازارهای تومانی و تتر به صورت پلکانی تعریف می‌شود. کاربران در بازارهای تتری و تومانی صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ الی ۰.۰۳ درصد کارمزد برای خرید و فروش ارز MAVIA پرداخت می‌کنند.

سود سرمایه گذاری ماویا به چه صورت است؟

توکن MAVIA در ۶ فوریه ۲۰۲۳ (۱۷ بهمن ۱۴۰۱) عرضه شد. عرضه این توکن در قالب ایردراپ بین ۱۰۰ هزار گیمر فعال در بازار ماویا و ۱۰ هزار خریدار زمین در این بازی صورت گرفت. ارز دیجیتال ماویا در زمان رونمایی در سال ۲۰۲۳ قیمتی کمتر از یک دلار داشت.

امروز که بیش از یک سال از زمان عرضه آن سپری شده در محدود ۶ دلار معامله می‌شود. این موضوع نشان می‌دهد که در یک سال گذشته شاهد رشد قیمت قابل توجهی در توکن MAVIA بوده‌ایم. بر اساس داده‌های سایت کوین مارکت کپ، بالاترین قیمت ماویا از زمان عرضه تاکنون در روز ۱۸ فوریه ۲۰۲۴ در محدوده ۱۰.۷۱ دلار به ثبت رسید.

قیمت ارز دیجیتال ماویا (MAVIA)

چه کسی بنیان گذار ماویا است؟

بنیان‌گذار بازی ماویا فردی به‌نام اسکایلر ویور (Skylar Weaver) است. او یک کارآفرین و توسعه دهنده بازی‌های مبتنی بر بلاک چین است. جالب است بدانید که ویور، بنیان‌گذار شرکت اسکای مویس (Sky Mavis) است که بازی‌ های کریپتویی معروفی مانند کریپتو کیتیز (Crypto Kitties) نیز جزء محصولات آن است.

چه عواملی بر قیمت ماویا تاثیر می‌گذارد؟

ارز دیجیتال MAVIA نیز مانند سایر رمزارزها تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. مهم‌ترین عوامل موثر در قیمت ماویا عبارت‌اند از:

 • افزایش تعداد گیمرهای بازی ماویا
 • پیشرفت‌ها و توسعه بازی ماویا
 • نزدیک شدن به سقف عرضه توکن MAVIA
 • رویدادها و اخبار مهم و مرتبط با صنعت بازی‌های مبتنی بر بلاک چین
 • تغییرات قیمت ارزهای دیجیتال مهم مانند بیت کوین

تبدیل قیمت MAVIA به تومان چگونه انجام می‌شود؟

برای تبدیل قیمت ماویا به تومان کار آسانی در پیش دارید. کافیست نرخ لحظه‌ای دلار بر اساس تومان را در قیمت دلاری MAVIA ضرب کنید. البته نیازی به انجام این کار به‌صورت دستی ندارید. بلکه با مراجعه به صفحه قیمت ارزهای دیجیتال صرافی تبدیل می‌توانید نرخ تومانی لحظه‌ای ارز دیجیتال ماویا را مشاهده کنید.

نمودار قیمت لحظه‌ای ماویا چه کاربردی دارد؟

در صفحه معاملات ارز دیجیتال MAVIA صرافی تبدیل، نمودار قیمت لحظه‌ای ماویا در دسترس شما قرار دارد. این نمودار قیمت در واقع API نمودار ماویا در سایت تریدینگ ویو است. به‌همین دلیل تمام ابزارهای تحلیل تکنیکال مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل قیمت این توکن نیز به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار دارند. به‌این ترتیب می‌توانید با بررسی نمودار قیمت لحظه‌ای، بهترین زمان برای خرید و فروش ماویا را شناسایی کنید.

منابع:

mavia.builders

medium.com

bitkan.com

سوالات متداول خرید هیروز اف ماویا

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید هیروز اف ماویا

چگونه باید ماویا بخریم؟

شما می‌توانید در صرافی تبدیل از طریق دو بخش "خرید آسان" و " بازارهای معاملاتی تتری و تومانی" در هر ساعت از شبانه‌روز نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال MAVIA اقدام کنید.

حداقل سرمایه برای خرید ماویا چقدر است؟

برای خرید ماویا در بازارهای معاملاتی تتری نیاز به حداقل سرمایه معادل ۱ تتر دارید. این عدد در بازارهای تومانی برابر ۵۰ هزار تومان است.

ارز دیجیتال ماویا چیست؟

ماویا (MAVIA) توکن اختصاصی بازی مبتنی بر بلاک چین ماویا است. این ارز دیجیتال یک توکن کاربردی و حاکمیتی برای بازی به‌شمار می‌رود. پرداخت پاداش گیمرها، خرید و فروش اقلام و آیتم‌های بازی و همچنین مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها درباره آینده بازی در قالب ارز دیجیتال ماویا صورت می‌گیرد.

قیمت لحظه‌ای ماویا را از کجا ببینیم؟

شما عزیزان می‌توانید در بالای همین صفحه قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال MAVIA را مشاهده کنید. همچنین در صفحه خرید ارز دیجیتال ماویا نیز نرخ لحظه‌ای این توکن قابل مشاهده است.

چگونه ارزهای دیگر را به ماویا تبدیل کنیم؟

در بخش "خرید آسان" صرافی تبدیل، امکان تبدیل مستقیم ارزهای دیجیتال به یکدیگر فراهم شده است.

کارمزد خرید ماویا در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معامله در بخش خرید آسان رایگان است. در بازارهای معاملاتی تبدیل بر اساس سطح کارمزدی کاربر، از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود و با افزایش این سطح، میزان کارمزد پرداختی کاهش پیدا می‌کند.

آیا ارز دیجیتال ماویا را می‌توان استخراج کرد؟

خیر؛ مکانیزم توزیع ارز دیجیتال ماویا از طریق پرداخت پاداش و جوایز درون بازی ماویا تعریف شده است.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

میکائیل م

15 روز قبل

4

سلام مرسی از تبدیل بابت ایجاد یک صرافی امن و پرسرعت و قوی برای انجام معامله

محمد ز

20 روز قبل

4

همه چی خوبه ولی اگه فاند و نوع و هدف پروژه ارزهای جدید رو هم توضیح بدهید خیلی عالی میشه

مهدی ش

29 روز قبل

2

سلام من از تبدیل استفاده میکنم سود خیلی خوبی گرفتم

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله