قیمت لحظه‌ای مانا (دسنترالند)

قیمت مانا (دسنترالند) را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

manaicon
MANA
Decentraland مانا (دسنترالند)
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.37 %
0.47464
USDT
24,653
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.06 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.47 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.37 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 24,859 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 24,334 تومان
می‌دهید
manaicon MANA
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار مانا (دسنترالند)

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت مانا (دسنترالند) را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی مانا (دسنترالند) (Decentraland) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان مانا (دسنترالند) را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن مانا (دسنترالند) (Decentraland) MANA علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل مانا (دسنترالند) خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج مانا (دسنترالند) هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت مانا (دسنترالند) می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی مانا (دسنترالند)، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج مانا (دسنترالند) سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش مانا (دسنترالند) در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت مانا (دسنترالند) را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت مانا (دسنترالند) (Decentraland) MANA را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای مانا (دسنترالند) را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت مانا (دسنترالند) را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله