می‌دهید
تومان
دریافت می‌کنید
مانا (دسنترالند)
خرید آسان  مانا (دسنترالند)
حجم ۲۴ ساعته (MANA) 474,087.00
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 342,167.56
تغییرات ۱ روزه -0.84 %
قیمت آخرین معامله 0.7208 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.7366 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.7 $
بخریم یا بفروشیم؟
این معیار که از سایت TradingView استخراج شده، به طور خلاصه، اطلاعات اندیکاتورهای بازار که شامل میانگین‌های متحرک ساده (Simple Moving Average) و نمایی (Exponential Moving Average) و نوسانگرها (Oscillators) را جمع‌آوری کرده، سپس تفسیر می‌کند که طبق آن اندیکاتور، اکنون باید اقدام به خرید یا فروش کرد یا آنکه فعالیتی نکرد و نسبت به تغییرات بازار خنثی بود. سپس جهت‌گیری مجموع این اندیکاتورها را به شکل یک درجه‌بندی به کاربران پیشنهاد می‌دهد. به طور خلاصه، به کاربران نشان می‌دهد که اندیکاتورها، وضعیت بازار را چگونه می‌بینند.

مانا چیست

یکی از رمز ارزهایی که صحبت درباره آن در میان تحلیل گران مختلف بسیار زیاد شده، ارز دیجیتال مانا است. مانا توکن اختصاصی پروژه دیسنترالند است که به عنوان یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های حوزه متاورس شناخته می‌شود. در محیط پلتفرم مانا می‌تواند برای خرید و فروش زمین‌های متاورسی اقدام کنید. همچنین برای خرید و فروش NFTها و سایر روش‌های سرمایه گذاری در حوزه متاورس و ارزهای دیجیتال نیز مانا می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد. در همین راستا سعی بر آن داریم تا جزئی‌تر و دقیق‌تر پروژه این رمز ارز را در این مقاله برای شما بررسی کنیم تا در صورت نیاز به سرمایه گذاری بر روی آن با آگاهی لازم وارد شوید.

ارز دیجیتال مانا در سال 2017 وارد بازار رمز ارزها شده و تا سال 2020 هم شناخت خیلی زیادی روی آن وجود نداشت. معرفی پروژه متاورس با تبلیغات گسترده در سال 2020 باعث شد تا مانا بر سر زبان‌ها بیفتد. بعد از این بود که در میان اکثر خریداران ارزهای دیجیتال صحبت از خرید مانا بود. در این پروژه علاوه بر ارز دیجیتال مانا از توکن LAND نیز می‌توان برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای در داخل محیط پلتفرم این ارز دیجیتال استفاده نمود. این رمز ارز در چند سال گذشته همیشه به عنوان پلتفرم اول حوزه متاورس خود را معرفی کرده است.

خرید مانا در ایران

افراد بسیار زیادی هستند که در داخل ایران برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال به دنبال خرید مانا می‌روند. خرید مانا به دلیل شرایطی ایده‌آلی که این ارز دیجیتال در بازار پیدا کرده روز به روز در حال گسترش است. در حال حاضر امکان خرید مستقیم این ارز دیجیتال نیز برای کاربران ایرانی فراهم آمده است. البته شایان ذکر است که امکان خرید مانا در ایران از طریق خدمات صرافی‌های خارجی نیز برای تریدرهای ایرانی وجود دارد که این روش ممکن است هزینه‌ها و کاربردهای بسیار زیادی برای شما عزیزان به دنبال داشته باشد.

همچنین لازم به توضیح است که بسیاری از صرافی‌های خارجی امکان خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی را از لیست خدمات خود حذف کرده و به دلیل تحریم‌های موجود، این امکان وجود دارد تا حساب کاربران ایرانی هر لحظه توسط این صرافی‌ها بسته شود. از این رو توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال خرید مانا در ایران هستید حتماً از خدمات بازار داخلی استفاده کرده و چنین خطرات بزرگی را به سرمایه‌های خود وارد نکنید.

خرید مانا در صرافی معتبر تبدیل

برای خرید مانا در صرافی تبدیل تنها نیاز به چند ثانیه زمان خواهید داشت. با توجه به اینکه مانا یکی از معروف‌ترین و معتبرترین ارزهای دیجیتال حوزه متاورس محسوب می‌شود، به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی داشته و تعداد کاربران زیادی در پلتفرم صرافی تبدیل در حال خرید و فروش این ارز دیجیتال هستند. از این رو شما هم می‌توانید با ثبت نام و احراز هویت در صرافی تبدیل در کمتر از چند ثانیه عملیات خرید و فروش ارز دیجیتال مانا را به پایان برسانید. همچنین اگر اصلی‌ترین سیاست گذاری شما در بازار ارز دیجیتال هولد کردن و نگه داشتن رمز ارزها برای بازه‌های زمانی طولانی مدت است، این امکان برای شما در نظر گرفته شده تا بتوانید در امنیت کامل از ارز دیجیتال مانا در کیف پول صرافی تبدیل نگهداری کنید.

قابلیت‌ها و مزایای مانا

شناخت قابلیت‌ها و مزیت‌های ارز دیجیتال مانا و پلتفرم آن نیز لازمه انتخاب آگاهانه برای شما عزیزان است. اگر به دنبال خرید یک ارز دیجیتال مناسب و ایده‌آل هستید، لازم است تا حتماً با شناخت قابلیت‌های آن، پیش‌بینی درستی نسبت به آینده نیز داشته باشید. قابلیت‌های ارز دیجیتال مانا را در ادامه بررسی می‌کنیم.

توکن ERC-20

پلتفرم ارز دیجیتال مانا بر روی شبکه اتریوم پایه گذاری شده است و این ارز دیجیتال در واقع یک توکن ERC-20 محسوب می‌شود. البته لازم به یادآوری است که مانا می‌تواند پلتفرم اصلی خود را تغییر دهد. کما اینکه بسیاری از ارزهای دیجیتال در یکی دو سال گذشته چنین رویه‌ای را در پیش گرفته‌اند. با این حال تمام مزیت‌هایی مانند امنیت بالا و سرعت بالای نقل و انتقال‌های موجود در بلاک چین اتریوم در ارز دیجیتال مانا نیز تعریف می‌شود.

روش‌های مختلف سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

خرید و فروش مانا تنها راه‌حل سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال نیست و روش‌های بسیار گوناگون دیگری نیز برای این منظور تعریف می‌شود. به عنوان مثال شما می‌توانید با خرید زمین و بعد از بالا رفتن قیمت زمین‌ها برای فروش آنها اقدام کنید و از طریق خرید و فروش زمین به سود برسد. همچنین امکان راه اندازی کسب و کارهای مختلف را نیز در محیط پلتفرم مانا را نیز دارید. همچنین علاقمندان به بازی‌های کامپیوتری نیز می‌توانند از بازی‌های متنوع این پلتفرم استفاده کرده و همزمان با بازی کردن ارز دیجیتال مانا دریافت کنند.

لیست شدن در اکثر صرافی‌های معتبر

یکی از مزیت‌هایی که می‌توان برای مانا بیان کرد قرار گرفتن آن در لیست خدمات اکثر صرافی‌های معتبر و شناخته شده است. این امر باعث شده تا خیال کاربران از شرایط خرید و فروش این ارز دیجیتال راحت باشد. همچنین همین موضوع باعث شده تا حجم معاملات قابل توجهی را نیز بتوان روی شبکه مانا مشاهده کرد.

مزایای صرافی مانا تبدیل

همه ما به چالش‌ها و مشکلات موجود در بازار ارز دیجیتال آگاه هستیم. همچنین شایان ذکر است که این مشکلات و سختی‌ها برای کاربران و تریدر‌های ایرانی به مراتب سنگین‌تر از کاربران بین‌المللی است. از این رو برای این که قدمی در جهت ارائه خدمات با کیفیت جهانی برای تریدر‌های ایرانی فراهم کرده باشیم امکان خرید مانا را در صرافی تبدیل با مزیت‌های زیر برای شما فراهم آورده‌ایم:

  • در قدم اول شما می‌توانید خیلی سریع و در کمترین زمان ممکن مراحل ثبت نام و احراز هویت را در صرافی پشت سر گذاشته و به سرعت وارد بازار ارز دیجیتال شوید.
  • در برخی از مواقع به دلیل نوسانات بسیار شدید بازار امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال با چالش‌هایی روبرو می‌شود که این چالش‌ها برای خرید مانا در تبدیل به دلیل وجود تعداد زیاد کاربران عملاً وجود ندارد.
  • یکی از نگرانی‌های اصلی تریدر‌های ایرانی پرداخت هزینه‌ها و کارمزد‌های بسیار زیاد برای خرید و فروش مانا است که این چالش را نیز برای شما کاملا برطرف کرده‌ایم. تنها کافیست کارمزدهای ما را با معتبرترین و بهترین صرافی‌های جهان مقایسه کنید.
  • همچنین امکان خرید و فروش ارز دیجیتال مانا هم با پرداخت تومان و هم در بازار تتری برای تریدر‌های ایرانی در صرافی تبدیل در دسترس است.

برای خرید مانا از کجا شروع کنیم

برای خرید مانا اولین اقدامی که باید انجام دهید، مراجعه به یک صرافی ارز دیجیتال است. با ثبت‌نام در صرافی معتبر تبدیل می‌توانید به‌راحتی مانا بخرید. ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل بسیار ساده و سریع است. جهت آموزش ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل نیز می‌توانید به مقالات راهنمای تبدیل مراجعه کنید.

پس از احراز هویت، کیف پول اختصاصی شما در دستان‌تان است. با واریز تومانی از طریق درگاه پرداخت بانکی، کیف پول تبدیل خود را شارژ می‌کنید. در گام بعدی می‌توانید هم وارد بازار تومانیِ مانا شوید؛ و هم می‌توانید با خرید تتر در گام اول، به بازار تتریِ مانا بروید و به سادگی به خرید و فروش مانا بپردازید. برای آموزش دقیق‌تر، به آموزش خرید و فروش مانا مراجعه کنید.

سوالات متداول
از کجا مانا بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال مانا می‌توانید از خدمات صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی استفاده کنید. این ارز دیجیتال با کمترین کارمزد در صرافی تبدیل نیز عرضه شده است. امکان خرید و فروش آن را خواهید داشت.

روش‌های سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال مانا چیست؟

علاوه بر خرید و فروش این رمز ارز شما می‌توانید از روش‌هایی مانند بازی کردن، خرید و فروش زمین و ایجاد کسب و کار در محیط مانا نیز برای سرمایه گذاری روی آن اقدام کنید.

قیمت ارز دیجیتال مانا چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت ارز دیجیتال مانا تخت تأثیر عوامل مختلفی مانند شرایط خود این پلتفرم و قدرت توسعه آن تغییر می‌کند. البته در نهایت تمام این عوامل تأثیر خود را در شرایط عرضه و تقاضای این رمز ارز گذاشته و این میزان و حجم عرضه و تقاضا است که در لحظه قیمت مانا را تغییر می‌دهد. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت لحظه‌ای مانا از پلتفرم تبدیل استفاده کنید.

نحوه پیش‌بینی قیمت مانا برای آینده چگونه است؟

برای پیش‌بینی قیمت مانا بایستی به تکنیک‌های روز تحلیل تکنیکال و فاندامنتال تسلط داشته باشید. در این صورت است که امکان پیش‌بینی دقیق قیمت این ارز دیجیتال را خواهید داشت.

ارز دیجیتال مانا در کدام شبکه بلاک‌چین توسعه پیدا کرده است؟

ارز دیجیتال مانا بر بروی شبکه بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرده و یک توکن با استاندارد ERC-20 است.

کارمزد خرید و فروش مانا در تبدیل چقدر است؟

شما می‌توانید اطلاعات کامل و دقیق درباره کارمزد خرید و فروش مانا در تبدیل را در صفحه کارمزدهای معاملاتی تبدیل مشاهده کنید. به‌صورت کلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال با تتر در تبدیل نیاز به پرداخت کارمزد 0. 2 درصدی یعنی 2 هزار تومان به ازای هر 2 میلیون تومان خواهید داشت.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید مانا یا فروش آن اقدام کنیم؟

برای خرید و فروش مانا می‌توانید بدون وقفه و به صورت 24 ساعته از طریق پلتفرم تبدیل اقدام نمایید. امکان خرید و فروش این رمز ارز حتی در ایام تعطیل نیز از این طریق در دسترس شما قرار دارد.

ارز دیجیتال مانا را چگونه نگهداری کنیم؟

برای نگهداری از مانا می‌توانید از تمام کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری مناسب برای توکن‌های ERC-20 اعم از تراست والت یا کوینومی استفاده کنید. همچنین می‌توانید در حساب کاربری خود در صرافی تبدیل به اطمینان بالا از این رمز ارز نگهداری نمایید.

آیا می‌توان مانا را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال مانا قابل استخراج نیست.

چگونه مانا را به تومان تبدیل کنیم؟

برای تبدیل مانا به تومان می‌توانید از بازار مانا به تومان در صرافی تبدیل استفاده کنید. در این بازار امکان تغییر اکثر رمز ارزها به تومان برای شما وجود دارد. همچنین می‌توانید ابتدا مانا را به تتر تبدیل کرده و سپس تتر را به تومان تبدیل نمایید.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید.