MANAicon

قیمت و خرید مانا (دسنترالند) - MANA

خرید ارز دیجیتال مانا (دسنترالند) Decentraland

خرید ارز دیجیتال مانا (دسنترالند) (MANA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت مانا (دسنترالند) به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز مانا (دسنترالند) بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش مانا (دسنترالند) اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز مانا (دسنترالند) هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت مانا (دسنترالند) به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 MANA = 19,927 IRT

MANAicon

مانا (دسنترالند)

خرید آسان مانا (دسنترالند)
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت مانا (دسنترالند)

اطلاعات بازار مانا (دسنترالند)

حجم ۲۴ ساعته (MANA) 681.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 224.1145
تغییرات ۱ روزه -1.05 %
قیمت آخرین معامله 0.32740 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 19,953 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 19,666 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، مانا (دسنترالند) می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

MANAicon

MANA

مانا (دسنترالند)

تومان --

MANAicon

MANA

مانا (دسنترالند)

قیمت دلاری

0.3291 USDT

قیمت تومانی

تومان 19,679

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.046 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

متاورس به‌تدریج در حال تبدیل شدن به یکی از ترندهای داغ امروز است. متاورس می‌تواند به‌عنوان آینه دیجیتال دنیای واقعی ما عمل کند. شما می‌توانید به‌عنوان یک شخصیت دیجیتال وارد متاورس شوید و در فضاهای مجازی مختلف مانند مراکز خرید یا مراکز تفریحی گشت‌وگذار کنید و با دیگر کاربران واقعی تعامل داشته‌باشید.

دیسنترالند یکی از همین پلتفرم‌هاست که تجربیات مختلف مانند بازی، برگزاری ایونت، تبلیغات و تعاملات اجتماعی را در قالب واقعیت مجازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به این صورت که کاربران می‌توانند وارد دنیای دیسنترالند شوند و از هر یک از فضاهای مجزای آن بازدید کنند.

دیسنترالند چیست؟

ارز دیسنترالند

همان طور که در مقدمه گفتیم، دیسنترالند ((Decentraland یک پلتفرم متاورس است که دنیای واقعی را در قالب سه‌بعدی شبیه‌سازی می‌کند. این پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم ترکیبی از واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و اینترنت است که به کاربران امکان می‌دهد در آن بازی کنند، آیتم‌های مختلف را مبادله می‌کنند، املاک مجازی یا ابزارهای پوشیدنی را خریدوفروش کنند و با یکدیگر تعامل داشته‌باشند.

دیسنترالند به‌عنوان یک متاورس تجربیات متنوعی را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می‌دهد که همگی به‌کمک توکن‌های NFT امکان‌پذیر می‌شوند.

تاریخچه پیدایش دیسنترالند (MANA)

در سال 2017، آری میلیچ Ari Meilich)) و استبان اوردانو (Esteban Ordano)، متخصصان آرژانتینی بلاک‌چین، متاورس دیسنترالند و قراردادهای هوشمند این بازی را راه‌اندازی کردند.

این پلتفرم در ابتدا به‌عنوان یک پروژه آزمایشی راه‌اندازی شد که در آن مالکیت یک قطعه زمین مجازی را به کاربران خود در بلاک‌چین واگذار می‌کرد. آنها این پلتفرم را به‌عنوان یک پروژه دوبعدی ساختند که به آرامی طی چند سال به یک دنیای سه‌بعدی توسعه پیدا کرد.

در ابتدا، زمین‌های مجازی دیسنترالند حدود 20 دلار و توکن‌های MANA نیز به قیمت 2 سنت فروخته می‌شدند. همچنین اولین نقشه این بازی به نام Genesis City، شامل 90601 قطعه زمین بود.

در سال 2017، Decentraland بیش از 26 میلیون دلار از عرضه اولیه خود (ICO) جمع‌آوری کرد و در آوریل 2021، با افزایش محبوبیت NFTها، قطعات زمین این متاورس به قیمت 6000 تا بیش از 100000 دلار فروخته شد.

در حال حاضر اما (مارس 2023) ارزش بازار دیسنترالند معادل 1.1 میلیارد دلار است.

هدف از خلق دیسنترالند

دیسنترالند یک پلتفرم متاورس است که به‌دنبال ارائه انگیزه مالی به یک شبکه جهانی از کاربران برای اداره یک دنیای مجازی مشترک است. کاربران می‌توانند یک دنیای واقعیت مجازی کاملاً فراگیر بسازند و از طریق یک سازمان غیرمتمرکز خود مختار (DAO) بر آن نظارت کنند.

تفاوت دیسنترالند با دیگر بازی‌های واقعیت مجازی این است که به کاربران اجازه می‌دهد تا حدودی بر محیط خود کنترل داشته‌باشند. ضمن اینکه کاربران می‌توانند از طریق DAO مستقیماً در مورد بازی و سیاست‌های سازمان رأی دهند.

ارزش توکن MANA چگونه تعیین می‌شود؟

دیسنترالند ارزش ذاتی خود را از قابلیت‌ها و پتانسیل فنی خود می‌گیرد. منحصربه‌فرد بودن این پروژه نیز ارزش بیشتری را برای دو توکن آن، LAND و MANA فراهم می‌کند. به‌طور معمول، MANA پس از یک رویداد مهم در دیسنترالند، مانند خرید یک قطعه زمین با ارزش بالا، گران‌تر می‌شود.

همچنین خریدوفروش زمین‌های مجازی و آیتم‌های بازی به رشد قیمت این توکن کمک می‌کند. به‌طور کلی، قیمت توکن MANA در بازار به تقاضا و حداکثر عرضه آن بستگی دارد که ثابت و محدود است

قابلیت‌ها و مزایای مانا (MANA)

خرید MANA

در پلتفرم دیسنترالند، کاربران برای موارد زیر به ارز دیجیتال MANA نیاز دارند:

  • کار با کیف پول – وقتی شخصی در دیسنترالند ثبت نام می‌کند، کیف پول دیجیتال او به این پلتفرم متاورس متصل می‌شود. این کیف پول به کاربر کمک می‌کند تا همه دارایی‌های دیجیتال خود را در فضای ابری ذخیره‌سازی کند. MANA جز جدایی‌ناپذیر والت کاربر است زیرا همه تراکنش‌ها با این رمز ارز انجام‌می‌شود.
  • خرید آیتم‌های پوشیدنی‌– آیتم‌های پوشیدنی از محبوب‌ترین آیتم‌ها در بازار Decentraland به‌شمار می‌روند. کاربران می‌توانند مدل مو، رنگ چشم، لوازم جانبی خارجی مانند تاج و عینک‌آفتابی، پرچم، تخته موج‌سواری، جواهرات و یک سری لوازم دیگر را برای آواتار خود خریداری کنند.
  • سرمایه‌گذاری در ملک – املاک مجازی در دیسنترالند در قالب توکن NFT برای فروش در دسترس هستند. کاربران برای خرید این زمین‌ها به ارز مانا نیاز دارند. املاک دیسنترالند می‌تواند بسیار گران باشد، زیرا سرمایه‌گذاران میلیون‌ها دلار برای یک بلوک یا خیابان در واقعیت مجازی می‌پردازند. در آینده، این املاک را می‌توان با پرداخت هزینه به کاربران یا برگزارکنندگان رویداد (Events) اجاره داد.
  • کسب درآمد – دیسنترالند راه‌های زیادی برای کسب درآمد از جمله خریدوفروش محصولات با ارزش با توکن MANA ارائه می‌دهد. زمانی که بازار دچار رکود می‌شود، کاربران می‌توانند آیتم‌ها را با قیمت نسبتاً پایینی خریداری کنند تا بعداً در بازار دیسنترالند به حراج بگذارند.
  • دریافت وام مسکن –پیش پرداخت با MANA به شما این امکان را می‌دهد که برای وام مسکن و خرید یک قطعه از املاک دیسنترالند درخواست کنید. کاربران می‌توانند در ابتدا مبلغ کمی را ارسال کنند و به‌تدریج وام مسکن را با نرخ بهره استاندارد پرداخت کنند.
  • ترید– برای خرید و فروش MANA نیازی نیست که کاربر پلتفرم دیسنترالند باشد. ارز دیجیتال مانا به‌خودی‌خود یک نوع دارایی محبوب است و تریدرها می‌توانند آن را به سبد سرمایه‌گذاری خود اضافه کنند. همه صرافی‌های ارز دیجیتال پیشرو به شما امکان خرید MANA را بدون نیاز به داشتن حساب Decentraland می‌دهند.

بنیان‌گذاران دیسنترالند چه کسانی هستند؟

دیسنترالند توسط آریل میلیچ (Ariel Meilich) و استبان اوردانو (Esteban Ordano) تأسیس شد که هر دو از سمت‌های اصلی این پروژه کنار رفته‌اند، اما همچنان به عنوان مشاور به این پلتفرم کمک می‌کنند.

آریل میلیچ بین سال‌های 2017 تا 2020 نقش سرپرست پروژه در دیسنترالند را بر عهده داشت. او یک کارآفرین است که چندین استارت‌آپ دیگر ازجمله یک وبسایت ترجمه آنلاین و یک پلتفرم CRM را تأسیس کرده است. او همچنین به عنوان یک تحلیلگر در Charles River Ventures، یک صندوق سرمایه‌گذاری برجسته در سیلیکون ولی، کار می‌کرد.

از سوی دیگر، استبان اوردانو رهبر سابق فناوری دیسنترالند است و سابقه طولانی و متنوعی در فضای ارزهای دیجیتال دارد. او به عنوان مهندس نرم افزار در بیت پی (BitPay) و همچنین مشاور شبکه پالیگان (Matic) فعالیت داشت و مدت کوتاهی است که شرکت توسعه قراردادهای هوشمند خود را اداره می‌کند.

استبان همچنین به عنوان یکی از بنیان‌گذاران Zeppelin Solutions، یک شرکت زیرساخت فناوری بلاکچین شناخته می‌شود. هرچند آریل و استبان دیگر این پروژه را هدایت نمی‌کنند، توسعه دیسنترالند همچنان توسط بنیاد Decentraland ادامه دارد.

امنیت توکن مانا چگونه است؟

ارز دیجیتال MANA یک توکن ERC-20 است و این یعنی بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده‌است. اتریوم توسط یک شبکه غیرمتمرکز بزرگ از ماینرها ایمن شده که با هزاران گره همکاری می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که بلاک‌چین اتریوم و امثال توکن‌های MANA در برابر حملات محافظت می‌شوند.

اتریوم به‌عنوان یکی از پرکاربردترین بلاک‌چین‌های جهان، در حال حاضر محبوب‌ترین شبکه برای توکن‌های دیجیتال است که بلاک‌چین اختصاصی ندارند.

توکن MANA چیست؟

MANA توکن بومی متاورس دیسنترالند و واحد پولی این دنیای مجازی است. برای خرید زمین و همچنین سایر دارایی‌ها و خدمات مجازی در این متاورس به MANA نیاز دارید. علاوه بر این، نقش MANA در اداره دیسنترالند از طریق DAO نیز مشهود است. کاربرانی که MANA در اختیار دارند می‌توانند در مورد به‌روزرسانی‌ها، کمک به پروژه‌های جدید و مزایده زمین رأی بدهند.

چند توکن مانا (MANA) در گردش وجود دارد؟

تا ژانویه 2021، فقط 1.49 میلیارد توکن MANA در گردش بود که معادل حدود 68 درصد از کل عرضه 2.19 میلیاردی فعلی است. کل عرضه اولیه مانا 2.8 میلیارد واحد تعیین شده بود، اما به‌دلیل سوختن بیش از 600 میلیون MANA به‌دلیل مزایده توکن‌های LAND، این رقم کاهش یافته‌است.

گفتنی است، برنامه‌های توکن سوزی متعددی برای کاهش بیشتر عرضه در گردش MANA ارائه شده‌است. در مجموع، 40 درصد از عرضه MANA در طول عرضه اولیه سال 2017 ( ICO) فروخته شد. علاوه بر این، 20 درصد به کامیونیتی، 20 درصد به تیم توسعه و سایر مشارکت‌کنندگان اولیه اختصاص یافت و 20 درصد باقی‌مانده نیز در اختیار بنیاد دیسنترالند قرار گرفت.

خرید ارز دیجیتال مانا

خرید ارز مانا

ارز دیجیتال مانا در حال حاضر از نقدینگی بسیار خوبی بهره می‌برد و می‌توان آن را از بیش از 100 صرافی ارز دیجیتال خریدوفروش کرد. پس نباید زیاد نگران این موضوع باشید. قابل‌ذکر است که بایننس (Binance)، اوکی‌اکس (OKX) و کوین بیس پرو (Coinbase Pro) از نقدینه‌ترین پلتفرم‌ها برای معامله توکن MANA به‌شمار می‌روند.

ضمناً توکن MANA در حال حاضر در برابر بیت کوین (BTC)، تتر (USDT) و اتریوم (ETH) قابل معامله است و می‌توان آن را با طیف وسیعی از ارزهای فیات، از جمله KRW و USD خریداری کرد.

فروش ارز دیجیتال مانا

فروش ارز دیجیتال MANA به‌سادگی خرید آن از طریق اکثر صرافی‌های معروف ارز دیجیتال امکان‌پذیر است.

نحوه خرید توکن مانا از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال مانا را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ مورد نظرتان را به‌حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال مانا را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خریدوفروش مانا

معامله مانا در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

انواع کیف پول مانا (MANA)

شما می‌توانید ارز MANA را در کیف پول‌های نرم‌افزاری تراست، متامسک، اتمیک، کوینومی، کوین بیس و همچنین کیف پول سخت‌افزاری لجر ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید مانا بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خریدوفروش ارز دیجیتال MANA ازطریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده مانا

دیسنترالند هنوز در حال توسعه است. این پروژه مراحل مختلفی را طی کرده است که تحت عناوین «عصر حجر» و «عصر برنز» نام‌گذاری شده‌اند. در هر یک از این مراحل، ویژگی‌های جدیدی مانند امکان ساخت اپلیکیشن، چت و غیره به این پلتفرم اضافه می‌شود.

هدف نهایی این است که دیسنترالند اقتصاد خود را داشته‌باشد، جایی که مردم می‌توانند زمین‌های خود را به دیگران اجاره دهند، بیلبوردهای تبلیغاتی برای محصولات و خدمات نصب کنند و مکان‌هایی برای تجمع در بازی ایجاد کنند تا کاربران بتوانند در آن وقت بگذرانند.

وعده بزرگ دیسنترالند این است که بلاک‌چین می‌تواند مانند بازی‌های معمولی سرگرم‌کننده و جذاب باشد، اما همچنین به مردم کمک می‌کند تا به روش‌هایی که فقط بلاک‌چین می‌تواند آن را ممکن کند، به مالکیت دارایی‌ها دسترسی پیدا کنند.

منابع:

وب‌سایت اصلی مانا
decrypt.co
kraken.com

سوالات متداول خرید مانا (دسنترالند)

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید مانا (دسنترالند)

از کجا می‌توانیم مانا (MANA) بخریم؟

شما می‌توانید ارز مانا را از اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال معروف خریدارید کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با ریسک همراه هستند، چراکه امکان مسدود شدن حساب کاربران در آنها به‌دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۲۰ رمز ارز مختلف از جمله مانا پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع مانا (MANA) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز مانا تبدیل، به خریدوفروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت مانا را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت مانا و یافتن زمان مناسب خریدوفروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده‌کنید.

کارمزد خریدوفروش مانا (MANA) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله مانا در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال مانا (MANA) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز MANA را در کیف پول‌های اتمیک، متامسک، تراست، کوین بیس، کوینومی و همچنین کیف پول سخت‌افزاری لجر ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید مانا (MANA) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال مانا در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد، چرا که این یکی از اولین پلتفرم‌های متاورس است که تجربه گیم را با گرافیک و گیم‌پلی چشم‌نواز ارائه می‌دهد و برنامه‌های جذابی در نقشه راه خود قرار داده است.

آیا می‌توان مانا (MANA) را استخراج کرد؟

خیر، توکن MANA قابلیت استخراج را ندارد چراکه این شبکه بر پایه مکانیزم اثبات سهام (POS) عمل کرده و امنیت آن با استفاده از سازوکار استیکینگ یا سپرده‌گذاری تأمین می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

احسان غ

140 روز قبل

5

سلام واقعا صرافی تبدیل برای کسانی که علم کافی در ارزهای دیجیتالی ندارن عالیه و به خوبی راهنمایی میکنه و چون به زبان فارسی و روان توضیح داده با خیال راحت میشه از امکاناتش استفاده کرد

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله