قیمت لحظه‌ای آکسی اینفینیتی

قیمت آکسی اینفینیتی را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

axsicon
AXS
Axie Infinity آکسی اینفینیتی
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.95 %
7.203
USDT
374,476.767
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
7.20 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.95 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 376,296 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 365,327 تومان
می‌دهید
axsicon AXS
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار آکسی اینفینیتی

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت آکسی اینفینیتی را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان آکسی اینفینیتی را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) AXS علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل آکسی اینفینیتی خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج آکسی اینفینیتی هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت آکسی اینفینیتی می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی آکسی اینفینیتی، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج آکسی اینفینیتی سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش آکسی اینفینیتی در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت آکسی اینفینیتی را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) AXS را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای آکسی اینفینیتی را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت آکسی اینفینیتی را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله