flmicon

قیمت و خرید فلامینگو - FLM

خرید ارز دیجیتال فلامینگو Flamingo

خرید ارز دیجیتال فلامینگو (FLM) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت فلامینگو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز فلامینگو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش فلامینگو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز فلامینگو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت فلامینگو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FLM = 4,655 IRT

flmicon

فلامینگو

خرید آسان فلامینگو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت فلامینگو

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، فلامینگو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

flmicon

flm

فلامینگو

تومان --

flmicon

flm

فلامینگو

قیمت دلاری

0.07724 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,574

تغییرات 24 ساعت اخیر

-4.249 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

فلامینگو فایننس (Flamingo Finance)یا FLM یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز است که بر روی بلاکچینNeo ساخته شده است. کاربران می‌توانند در این پلتفرم توکن‌های مختلف را مبادله و رپ (Wrap) کنند، نقدینگی را تأمین کنند و از طریق استیکینگ پاداش دریافت کنند. در این مقاله، همه آنچه را که باید در مورد فلامینگو فاینانس بدانید در اختیارتان قرار می‌دهیم.

فلامینگو فایننس چیست؟

همان‌طور که در مقدمه گفتیم، فلامینگو ((Flamingo یک پلتفرم دیفای مبتنی بر بلاکچین نئو (NEO) است که چندین سرویس مختلف را برای ارائه یک زیرساخت جامع دیفای باهم ادغام می‌کند. کاربران می‌توانند به‌عنوان تریدر، استیکر (Staker) و تأمین‌کننده نقدینگی در فلامینگو شرکت کنند و از این طریق سود کسب کنند.

تاریخچه پیدایش فلامینگو (FLM)

پروژه فلامینگو فایننس در سال ۲۰۲۰ به دست دا هونگفی، یک کارآفرین چینی ساخته شد. توکن FLM که بر روی بلاکچین نئو(NEO)‌ راه‌اندازی شد در ابتدا حدود ۰٫۳۰ دلار ارزش داشت و سپس قیمت آن دچار افت شد، امری که برای ارزهای دیجیتال جدید غیرمعمول نیست.

هدف از خلق فلامینگو FLM))

پروتکل فلامینگو یکی از پروژه‌های بنیاد نئو است که از طریق تیم توسعه جهانی نئو (NGD) به اجرا درآمده و هدف آن گسترش چشم‌انداز NEO در حوزه اقتصاد هوشمند است. فلامینگو با حل مشکلات بک‌اند و فرانت‌اند تحت یک پلتفرم، خدمات همه‌جانبه‌ای را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

ارزش توکن FLM چگونه تعیین می‌شود؟

فلامینگو فایننس توکن بومی خود، FLM را بر اساس مشارکت‌ کاربران شبکه بین آنها توزیع می‌کند و درعین‌حال باعث افزایش ارزش آن می‌شود. استیکرها نیز در این شبکه در ازای سپرده‌گذاری توکن FLM سود دریافت می‌کنند و این انگیزه‌ای برای خرید ‌این توکن و افزایش تقاضای آن ایجاد می‌کند، امری که به افزایش قیمت آن در مرور زمان کمک می‌کند.

قابلیت‌ها و مزایای فلامینگو (FLM)

خرید FLM

فلامینگو قصد دارد محصولات و ویژگی‌های زیر را عرضه کند:

  • Wrapper یک پل بین بلاکچینی برای بلاکچین‌های بیت‌کوین، اتریوم، نئو (NEO)، آنتولوژی(ONT) و کازماس(Cosmo)است. کاربران می‌توانند توکن‌هایی مانند BTC، ETH، NEO، USDT و ONT را روی بلاکچین نئو به‌عنوان توکن‌های NEP-5 (nETH، nNEO، nUSDT، nONT و غیره) بپیچند یا رپ (Wrap) کنند. رپد توکن‌های NEP-5 را همچنین می‌توان با توکن‌های بومی تعویض کرد.
  • Swap بازارساز خودکار (AMM) فلامینگو است که نقدینگی توکن‌های رپ شده، FLM و سایر توکن‌های NEP-5 را فراهم می‌کند. Swap مشابه یونی‌سواپ ((Uniswap از مدل Constant Product Market Maker (CPMM) استفاده می‌کند. در Swap، کاربران می‌توانند جفت‌ارزها را معامله کنند یا با سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن‌ها در هر دو طرف معامله، نقدینگی استخر موردنظر را تأمین کنند.
  • Vault به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های NEP-5 را در ازای پاداش FLM (به‌عنوان انگیزه مشارکت در مراحل اولیه) استیک کنند. کاربران همچنین می‌توانند در این پلتفرم توکن‌های LP را برای ضرب استیبل کوین FUSD سپرده‌گذاری کنند.
  • FUSD یک استیبل کوین مصنوعی در فلامینگو است که به عنوان وثیقه استفاده می‌شود و با قیمت دلار آمریکا مرتبط است. استیکرها می‌توانند FUSD را در ازای توکن‌های LP خود ضرب کنند. یک کاربر به نسبت مقدار FUSD ضرب شده، FLM دریافت می‌کند، اما پاداش FLM تنها زمانی قابل مطالبه است که نسبت وثیقه کاربر بالاتر از نسبت وثیقه هدف باشد.
  • Perp یک صرافی قرارداد دائمی مبتنی بر AMM است. مشابه Swap، معامله‌گران می‌توانند قراردادهای دائمی را با استفاده از همان مدل CPMM بااهرم10 برابری معامله کنند. معامله‌گران ملزم به استفاده از FUSD به‌عنوان حاشیه سود هستند و FLM را به‌عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.
  • DAO یک دائو (سازمان خودمختار غیرمتمرکز) برای حاکمیت پلتفرم است. از طریق DAO، دارندگان FLM می‌توانند در مورد موضوعات مهمی مانند اقتصاد توکن‌ها، تغییر پارامترها و بهبود عملکرد شبکه رأی دهند. رأی‌دهندگان FLM را به‌عنوان پاداش برای شرکت در حاکمیت پروژه دریافت خواهند کرد.

بنیانگذاران فلامینگو فایننس چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذار فلامینگو دا هونگفی (Da Hongfei) است، یک کارآفرین چینی که به خاطر بنیان‌گذاری یکی از رقبای اصلی اتریوم شناخته شده است: شبکه بلاکچین نئو (NEO)، که فلامینگو بر پایه آن ساخته شده است. هونگفی همچنین یکی از ببنیان‌گذاران آنچین ((OnChain، یک شرکت خصوصی خدمات بلاکچین است.

دا هونگفی دارای مدرک زبان انگلیسی و فناوری از دانشگاه صنعتی جنوبی چین است و قبل از آموزش نحوه کدنویسی و ورود به عرصه بلاکچین در سال‌های ۲۰۱۳-۲۰۱۴ به‌عنوان مدیرعامل شرکت مشاوره IntPass مشغول بوده است.

امنیت توکن فلامینگو چگونه است؟

FLM یک توکن NEP-5 است و بنابراین توسط بلاکچین Neo ایمن می‌شود. بلاکچین نئو نیز به نوبه خود با دو تابع هش ایمن می‌شود: SHA-256 (همان الگوریتم هش بلاکچین بیت کوین) و RIPEMD-160.

توکن FLM چیست؟

توکن FLM ارز بومی پلتفرم فلامینگو فایننس است که به حاکمیت شبکه اختصاص داده شده است. این توکن با استفاده از استاندارد NEP-5 بلاکچین نئو ساخته شده است. جالب اینجاست که این توکن محدودیتی در عرضه خود ندارد.

توکن‌های FLM طبق مشارکت ذی‌نفعان شبکه بین آنها توزیع می‌شود. به‌عنوان‌مثال، این توکن برای استیک کردن دارایی‌های بین بلاکچینی، استیکینگ توکن‌های LP، استخراج FUSD، استیکینگ استیبل کوین‌ها و مشارکت در پیشنهادات حاکمیتی استفاده می‌شود.

قبل از اینکه DAO مدیریت پروتکل را به دست گیرد، تیم Flamingo مسائل مربوط به حاکمیت را از طریق گواهی صلاحیت (POA) بررسی خواهد کرد. FLM می‌تواند توسط هر کسی که مایل به پیوستن به اکوسیستم دیفای NEO باشد، نگهداری شود. علاوه بر این، دارندگان FLM حق دارند پیشنهادهای خود را به DAO ارسال کنند و همچنین می‌توانند به پیشنهادهای ارسال شده رأی دهند.

چند توکن FLM‌ در گردش وجود دارد؟

معامله FLM

توکن‌های FLM در چندین بخش در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و بر اساس مشارکت واقعی شرکت‌کنندگان اکوسیستم در شبکه بین آنها توزیع شد. تیم فلامینگو بر این تأکید داشت که هیچ توکنی قبل از راه‌اندازی عمومی به تیم پلتفرم فروخته یا اعطا نشود.

در هفته اول پس از راه‌اندازی Flamingo Vault، ۵۰ میلیون FLM بین استخرهای استیکینگ توزیع شد.

پس از راه‌اندازی Flamingo Swap (هفته دوم تا پنچم)، ۴۰ میلیون FLM دیگر بین تأمین‌کنندگان نقدینگی توزیع شد.

در هفته ششم تا نهم، ۹۳۰ میلیون FLM اضافی بین تأمین‌کنندگان نقدینگی و ماینرهایFUSD توزیع شد.

در نهایت، طی هفته دهم و سیزدهم،۱۳۳۰ میلیون FLM بین تأمین‌کنندگان نقدینگی، ماینرها FUSD و تریدرهای Flamingo Perp توزیع شد.

همچنین ذکر این نکته مهم است که هیچ محدودیتی برای عرضه کل FLM وجود ندارد.

خرید ارز دیجیتال فلامینگو

ارز FLM در صرافی‌هایی خراجی و داخلی مختلفی قابل خریداری است. اما با‌توجه به تحریم‌ها مسدود شدن دارایی کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی دارای ریسک بالایی است. بنابراین، استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی منطقی به نظر می‌رسد. شما به راحتی می‌توانید ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله توکن FLM‌ را از صرافی تبدیل خریداری کنید و نگران مسدودشدن دارایی‌هایتان نباشید.

فروش ارز دیجیتال فلامینگو

فروش ارز دیجیتال FLM به‌سادگی خرید آن از طریق صرافی‌ تبدیل و همچنین برخی‌ صرافی‌های خارجی که در بخش قبل ذکر شد امکان‌پذیر است.

نحوه خرید توکن فلامینگو از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال فلامینگو را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت سریع و آسان در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال فلامینگو را به‌صورت تومانی یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش فلامینگو

معامله فلامینگو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

روش نگهداری فلامینگو

ارز فلامینگو

پس از خرید توکن FLM، رمزارزهای شما مستقیماً به کیف پول امن شما ارسال می‌شود. صرافی تبدیل به طور خودکار یک کیف پول منحصربه‌فرد، امن و رایگان برای هر کاربر در پلتفرم ایجاد می‌کند.

با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف را در تبدیل بخرید، بفروشید، ارسال کنید، سپرده‌گذاری کرده و نگهداری کنید.

برای ذخیره ارز FLM، سه راه‌حل اصلی وجود دارد:

برخط

هنگامی که توکن‌ها را در صرافی تبدیل خریداری می‌کنید، آن‌ها مستقیماً به کیف پول تبدیل شما فرستاده می‌شوند.

کیف پول روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ

چندین راه‌حل و نرم‌افزار برای ذخیره توکن‌های شما در رایانه شما در دسترس است. برای مثال Tokenpocket یا کیف پول Neoline در دسترس است. این یک راه‌حل میانی است که به شما امکان می‌دهد توکن‌های خود را داشته باشید تا در معرض خطر سرقت قرار نگیرند.

کیف پول آفلاین: کیف پول سرد

کیف پول سرد در واقع کیف پول‌هایی هستند که اصلاً به اینترنت متصل نیستند. پس از اتصال به رایانه، امکان انجام تراکنش وجود دارد، اما در هیچ زمانی وجوه در معرض اینترنت قرار نخواهد گرفت.

انواع کیف پول فلامینگو (FLM)

شما می‌توانید ارزFLM را در Pocketwallet، Ledger‌ و کیف پول صرافی تبدیل ذخیره کنید.

آیا خرید فلامینگو بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال فلامینگو (FLM) را بدون احراز هویت فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خرید‌وفروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش، احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز دیجیتال FLM بپردازید.

آینده فلامینگو

خرید و فروش FLM

FLM بر روی NEO که یک بلاکچین نسبتاً کوچک است، کار می‌کند. اما پروژه جذاب و جالبی است که این توانایی را دارد تا جای خود را در دنیای دیفای باز کند و آینده خوبی را برای خود و کاربرانش رقم بزند.

با این وجود همواره باید به یاد داشته باشید، ارزهای دیجیتال ممکن است نوسان داشته باشند و قیمت‌ها ممکن است کاهش یا افزایش پیدا کنند. بنابراین بهتر است تحقیقات خودتان را انجام دهید و سرمایه‌گذاری خود را به شکل معقولی انجام دهید.

منابع:

currency.com

coinmarketcap.com

kalkinemedia.com

binance.com

boxmining.com

سوالات متداول خرید فلامینگو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید فلامینگو

از کجا می‌توانیم فلامینگو (FLM) بخریم؟

شما می‌توانید ارز فلامینگو را از صرافی‌های خارجی و داخلی مختلفی خریداری کنید. اما استفاده صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی ریسک بالایی را به همراه دارد، چراکه امکان مسدودشدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله فلامینگو پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع فلامینگو (FLM) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش «خرید آسان» ارز فلامینگو تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت فلامینگو را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت فلامینگو و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش فلامینگو (FLM) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله فلامینگو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال فلامینگو (FLM) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز FLM را در کیف‌پول‌هایی همچون سیف پال یا کیف پول‌ سخت‌افزاری لجر و کیف پول صرافی تبدیل ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید فلامینگو (FLM) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال فلامینگو در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد. از طرفی پایبندی پروژه به نقشه راه و برنامه‌های خود نیز تأثیر زیادی بر این قضیه دارد.

آیا می‌توان فلامینگو (FLM) را استخراج کرد؟

خیر، توکن FLM قابلیت استخراج را ندارد؛ چراکه این شبکه بر پایه مکانیزم اثبات سهام (POS) عمل کرده و امنیت آن به کمک شبکه NEO تأمین می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رویا ت

34 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

مهسا ر

34 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله