snxicon

خرید و فروش سینتتیکس

SNX /  Synthetix
IRTicon تومان
SNXicon سینتتیکس
خرید آسان  سینتتیکس
حجم ۲۴ ساعته (SNX) 48,762.10
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 118,010.81
تغییرات ۱ روزه +0.42 %
قیمت آخرین معامله 2.433 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2.466 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2.392 $

از گذشته تاکنون وسائل زیادی مانند طلا، جواهرات، پول نقد، ابزار قدیمی و عتیقه و غیره به عنوان بخشی از دارایی‌ها یا سرمایه‌های مردم در نظر گرفته می‌شد. درواقع مردم تمام چیزهایی که داشتند را جزو دارایی خود میخواندند و از آن نگه‌داری می‌کردنند. بسیاری از مردم در گذشته اموال خود را دفن کرده یا در مکان‌های مخصوصی پنهان می‌کردند که از آنها نگه‌داری کنند. اما با گذشت زمان، شیوه‌های نگه‌داری اموال مختلف تغییر کرد.

با گذشت زمان، مردم دریافتند که می‌توانند دارایی‌های خود را در بانک یا موسسات مالی نگه‌داری کنند. بانک‌ها دارای صندوق اماناتی بودنند که مردم می‌توانستند با ایجاد حساب در آن‌ها، تمام دارایی یا بخشی از آن را در بانک‌ها یا موسسات نگه‌داری کنند. البته به دلیل کلاهبرداری برخی از موسسات مالی، استفاده از این روش کمی کاهش یافت. هرچند که مردم همچنان دارایی خود را در بانک نگه‌ می‌دارند، اما به موسسات مالی و اعتباری چندان اعتمادی ندارند.

با بروز بیشتر تکنولوژی، دارایی‌ها به صورت ارزهای دیجیتال و دارایی‌های مجازی درآمد که نگه‌داری آنها بسیار ساده تر هم بود. درواقع با رشد و پیشرفت بازارهای اقتصادی، مردم دریافتند که می‌توانند به‌جای خرید دلار و طلا و خودرو، ارزهای دیجیتال را خریداری کرده و با آن کسب درآمد کنند. حال تصور کنید همین سرمایه‌گذاران بتوانند علاوه بر ارزهای دیجیتال، طلا و بسیاری دیگر از سرمایه خود را در همین بازار ارز دیجیتال حفظ یا معامله کنند! خب! قطعا این اتفاق امر جالبی است. اما اگر تاکنون هیچ چیزی درمورد این اتفاق نشنیده‌اید، تا انتهای این مقاله را مطاله کرده و از جدید‌ترین ورودی‌های بازار ارز دیجیتال مطلع شوید.

سینتتیکس چیست؟

پلتفرم سینتتیکس یکی از کاربردی‌ترین و البته جالب‌ترین پلتفرم ارائه شد در بازار ارزهای دیجیتال است که در نتیجه یک ایده نوین خلق شد. این پلتفرم که با نام اختصاری SNX در میان کاربران عرصه ارزهای دیجیتال شهرت یافت، نمایش دهنده یک نوآوری جدید و جذاب بود که توانست غافلگیری جالبی برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال باشد.

این پلتفرم با استفاده از قابلیت‌‌ها و کارکردهای خوبی که داشت، به یکی از پرسودترین و جذاب‌ترین پلتفرم‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شد که تاکنون هم کمتر کسی به فکر خلق آن بود. درواقع خلاقیت و استفاده از ایده‌های نوین، به برنامه‌نویسان این پلتفرم قدرت خلق این پلتفرم جذاب و کاربردی را داد.

تاریخچه پیدایش سینتتیکس

تاریخ دقیق ارائه این پلتفرم به سال 2018 بازمی‌گردد. سالی که کین وارویک شبکه اختصاصی را با نام Havven خلق کرد. اما مدتی بعد نام این شبکه به سینتتیکس تغییر پیدا کرد. این پلتفرم از زمان تاسیس فعالیت خود را به صورت یک پلتفرم کاملا متفاوت آغاز کرد.

علت این تفاوت در قابلیت‌ها و کارکردهای این پلتفرم بود. درواقع تمامی پلتفرم‌های ارائه شده به بازار ارزهای دیجیتال، برای رفع نیازها و موانع کاربران یا ارتقا سطوح مختلف بازار ارائه شده‌اند، اما این پلتفرم قابلیتی بسیار متفاوت دارد.

ساختار و عملکرد سینتتیکس چگونه است؟

شیوه کار سینتتیکس بسیار ساده و در عین حال جالب است. درواقع این پلتفرم یا پروتکل به عنوان یک سیستم صادر کننده مجوز عمل می‌کند که اجازه لازم برای انجام معاملات طلا، ارزهای فیات و غیره را در بازار ارزهای دیجیتال صادر می‌کند.

به زبان ساده‌تر، با استفاده از این پلتفرم کاربران می‌توانند دارایی خود را به صورت ترکیبی( مانند طلا، ارز فیات، ارز دیجیتال، دلار) یا غیره خریداری کرده یا به فروش برسانند. این شبکه بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت کرده و یکی از خلاقانه‌ترین پلتفرم‌های بازار ارزهای دیجیتال است.

همچنین این پلتفرم دارای یک توکن است که به کاربران شرکت کننده در آن اجازه استفاده از وثیقه برای بکارگیری دارایی‌های خود را می‌دهد. کاربران با استفاده از وثیقه، دارایی‌های خود را در معاملات ارزی بکار می‌برند.

سینتتیکس چگونه محبوب شد؟

اید‌ه‌های نوین و خلاقانه‌ایی که به ذهن برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال خطور کرد، باعث شد که بسیاری از پلتفرمهای مختلف با کارکردهای متفاوت ساخته شده و بسیاری از مشکلات کاربران را حل کند یا آنها را به درآمد برساند. اما خلق یک پلتفرم نوین، امری بود که بسیاری از کاربران را شگفت زده کرد.

درواقع بسیاری از کاربران در موقعیت‌های مختلف به دلیل عدم سرمایه کافی و ارزهای دیجیتال، از انجام معاملات ارزی معذور بودنند، اما با خلق این پلتفرم شیوه جدید برای معاملات ارزی آنها به دست آمد که بتوانند خودشان را به سود برسانند. به همین دلیل این پلتفرم یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های خلق شده در سال‌های اخیر شد.

هدف از خلق سینتتیکس

باتوجه به مزیت‌ها و قابلیت‌هایی که در این پلتفرم بکار برده شده است، می‌توان نتیجه گرفت که هدف از خلق آن استفاده از شیوه‌های نوین معاملاتی و کسب درآمد و سوددهی برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال بود. همچنین استفاده از این نوع دارایی‌ها به نوعی باعث رشد بازارهای اقتصادی می‌شد و میزان فروش پلتفرم‌ها و رمزارزهای مختلف را افزایش می‌داد.

در کنار این اهداف، بکارگیری دارایی‌های کاغذی و کالا‌های مختلف در چرخه اقتصادی دیجیتال، یکی دیگر از اهدافی بود که با خلق سینتتیکس به واقعیت تبدیل شد. به همین شیوه، آنها از نوسان‌های قیمتی که ممکن بود در بازار رخ دهد در امان خواهند بود.

پشتوانه سینتتیکس چیست؟

پلتفرم سینتتیکس به پشتوانه صرافی‌های متعبر فعالیت می‌کند. درواقع تمامی ارزها و پلتفرم‌هایی که توسط برنامه‌نویسان خلق می‌شود و مورد استقبال کاربران بازار ارزهای دیجیتال قرار می‌گیرد، توسط صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی مورد پشتیبانی و حمایت قرار می‌گیرد.

این حمایت به گونه‌ایی است که صرافی‌ها با قرارگیری پلتفرم مورد نظر در لیست خودف از انجام معاملات ارزی و خرید و فروش آن استقبال می‌کنند. درواقع این روش هم به پیشرفت و رشد پلتفرم کمک کرده و هم باعث افزایش مشتریان صرافی‌ها می‌شود.

ارزش سینتتیکس چگونه تعیین می شود؟

میزان ارزش و بهاء هر پلتفرم یا ارز بر اساس استقبال مردم نسبت به آن تعیین می‌شود. به زبان ساده‌تر، هرگاه درخواست مردم برای ارائه سینتتیکس افزایش یابد، می‌توان نتیجه گرفت که این پلتفرم در میان مردم محبوب شده و جزو کارآمدترین پلتفرم‌های بازار است و مردم به آن علاقه دارند.

اما هرگاه که درخواست مردم برای ارائه پلتفرم سینتتیکس کاهش یافت، باید نتیجه بگیریم که این پلتفرم دیگر کارکرد مورد نظر را ندارد و کاربران بازار ارزهای دیجیتال از روند کاری آن رضایت ندارند.

قابلیت ها و مزیت های سینتتیکس

همانطور که گفته شد این پلتفرم می‌تواند به صورت عمده از تمام دارای‌های مختلف اشخاص استفاده کند. درواقع کاربران با استفاده از توکن و قابلیت وثیقه که دارندف دارایی خود را در این شبکه معامله کرده و به سود می‌رسانند. برخی از مزیت‌های این پلتفرم در بخش زیر گفته شده است:

امکان استفاده از ارز فیات، دلار و غیره

این قابلیت اصلی‌تری ویژگی پلتفرم سینتتیکس است. در این شیوه سرمایه‌گذاران می‌توانند تمام داراییهای مختلف خود را مانند ارزهای فیات، دلار، یورو، پوند یا هرچیز دیگری را معامله کرده و به صورت آنلاین به فروش برسانند. همچنین انجام این امر باعث می‌شود که از نوسان‌های موجود در بازارهای واقعی دور باشند.

سرمایه‌گذاری سریع

سرمایه‌گذاری در این پلتفرم نسبت به پلتفرم‌ها و ارزهای دیگر با سرعت بیشتری انجام می‌شود. زیرا طراحی و ارائه سیستم داخلی این پلتفرم به گونه‌ایی است که در کمترین زمان ممکن توکن‌ها خود را آغاز به کار می‌کند و برای انجام و ثبت معاملات اقدام می‌کند.

سهولت در دستیابی به کیف پول

به دلیل محبوبیت سهولت دسترسی به پلتفرم سینتتیکس، کیف پول‌های دیجیتالی برای این پلتفرم طراحی شده که به اسانی قابل دستیابی باشد. درواقع طراحان کیف پول‌های سینتتیکس بر این عقیده بودنند که محافظ‌های این پلتفرم هم باید در کمترین زمان ممکن به دست کاربران برسند.

امکان انجام معاملات بدون نیاز به دیتا شخصی

برخلاف بسیاری از شبکه‌های بلاک چین یا پلتفرم‌های دیگر که حتما نیاز به ثبت اطلاعات شخصی داشت، این پلتفرم نیازی به شناخت دقیق شخص معامله کننده ندارد. به زبان ساده‌تر در هنگام معامله با این پلتفرم، هیچ نیازی به شناخت طرف خود ندارید و می‌توانید به راحتی معامله خود را انجام دهید.

بنیان گذاران سینتتیکس چه کسانی هستند؟

کین وارویک تنها موسس و خالق پلتفرم سینتتیکس بود که در سال‌های ابتدایی تاسیس این پلتفرم توانست بودجه 30 میلیون دلاری برای پلتفرم خود جمع آوری کند. او از سال 2018 تاکنون فعالیت خود را در این زمینه ادامه داده و اکنون به یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌نویسان این عرصه تبدیل شده است.

امنیت سینتتیکس چگونه است؟

سینتتیکس توسط یک سیستم درونی و امنیتی پیشتبانی می‌شود. همچنین فعالیت این پلتفرم برپایه بلاک چین اتریوم یکی دیگر از مواردی است که به افزایش میزان امنیت آن کمک می‌کند. از آنجایی که این پلتفرم تنها برنامه صادر کننده مجزو دارایی‌های ترکیبی ست، نیازمند سطح وسیعی از امنیت است که بتواند از تقلب و دسترسی اشخاص سودجو جلوگیری کنند. به همین دلیل از سیستم امنیتی بسیار قوی در آن استفاده شده است.

چه تعداد سینتتیکس در گردش است؟

در حال حاضر میزان معاملات روزانه این پلتفرم به عدد 45,925,693 سینتتیکس رسیده است. البته این میزان فقط متعلق به معاملات روزانه است. این پلتفرم به صورت کلی 238,500,594 سینتتیکس گردش داشته و یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های ارائه شده توسط برنامه نویسان است.

خرید ارز دیجیتال سینتتیکس

خرید ارز یا پلتفرم سینتتیکس به سه شیوه امکان پذیر است:

 • در اولین قدم کاربران می‌توانند به دارندگان این ارز یا پلتفرم مراجعه کرده و آن را به صورت مستقیم و بدون پرداخت کارمزد خریداری کنند. البته این روش دارای چندان امنیتی نیست، زیرا طرفین معامله هیچ شناختی از یکدیگر ندارند.
 • دومین شیوه استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی مانند تبدیل است. در این شیوه کاربران می‌توانند از طریق مراجعه به صرافی‌ اقدام به انجام فرایند احراز هویت کرده و میزان ارز مورد نظر خود را معین کرده و باتوجه به قیمت آن، خرید را انجام دهند. همچنین می‌توانند به صورت مجازی از طریق صرافی‌هایی که قبلا از آن خرید کرده‌اند، پلتفرم یا ارز دیجیتال خود را خریداری کنند.
 • سومین روش استفاده از صرافی‌های خارجی استف صرافی‌های خارجی دارای امنیت بیشتری هستند و کاربران می‌توانند از طریق مراجعه به آنها، خرید خود را انجام دهند. البته به دلیل برخی از شرایط تحریمی علیه ایران، امکان انسداد اکانت کاربران در صرافی‌های خارجی هم وجود دارد.

فروش سینتتیکس

فروش پلتفرم سینتتیکس یکی دیگر از شیوه‌های دستیابی به سود استف زیرا این پلتفرم از جمله محبوب‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است و کاربران زیادی به خریداری آن تمایل دارند. کاربران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌هی مختلف و معتبر مانند تبدیل و تعیین قیمت برای ارز یا پلتفرم خود، میزان کارمزد صرافی را مشاهده کرده و بهترین برنامه را برای فروش سینتتیکس انتخاب کنند.

نحوه خرید سینتتیکس از صرافی تبدیل

صرفی تبدیل یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ایرانی است که از تمامی ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای خرید سینتتیکس از صرافی تبدیل، کاربران می‌توانند با انجام فرایند احراز هویت و ثبت اطلاعات شخصی خود، میزان ارز یا پلتفرم مورد نظر خود را تعیین کرده و بهترین پلتفرم یا برنامه را برای خرید خود انتخاب کنند.

در این صرافی لیستی از فروشندگان مختلف وجود دارد که هرکدام از آنها قیمت متفاوتی را برای ارز و پلتفرم خود درنظر گرفته‌اند. خریداران می‌توانند با مشاهده این لیستف بهترین گذینه را برای خرید خود انتخاب کنند.

روش نگه داری سینتتیکس

سینتتیکس به واسطه مزیت‌های خوب و البته نکات جذابی که دارد، مورد توجه بسیاری از اشخاص سودجو قرار گرفته است. اما همیشه برای حفظ و نگه‌داری این پلتفرم‌ها راهی وجود دارد. طراحان بازار ارزهای دیجیتال کیف پول‌های دیجیتالی را در قالب نرم افزار و سخت افزار طراحی کرده که کاربران می‌توانند با خریداری آنها و ایجاد یک کیف پول مناسب، از دارایی خود مراقبت کنند. شما می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده و امن تبدیل به نگهداری این ارز بپردازید.

انواع کیف پول سینتتیکس

برای نگه‌داری سینتتیکس از کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری، در دسته‌های زیر استفاده می‌شود:

 • کیف پول سخت افزاری لجر(موبایلی)
 • کیف پول نرم افزاری تراست والت(موبایلی)
 • کیف پول نرم افزاری اتمیک(موبایلی)
 • کیف پول نرم افزاری متاماسک(موبایلی)
 • کیف پول نرم افزاری سیف پل(دسکتاپ، موبایلی، تحت وب)

کارمزد خرید و فروش سینتتیکس

کارمزد هر معامله امری است که به صرافی‌های مختلف بستگی داشته و توسط آنها تعیین می‌شود. به زبان ساده‌تر، صرافی‌ها باتوجه به عوامل مختلف مانند پلتفرم خریداری شدهف میزان ارز خریداری شده، زمان خرید و غیره کارمزد مشخصی را برای کاربران خود مشخص می‌کنند.

همچنین میزان کارمزد دریافتی توسط هر صرافی، با صرافی‌های دیگر متفاوت است و نمی‌توان نرخ مشخصی از کاربرد تمام صرافی‌ها ارائه داد. معیارها و عوامل موردنظر برای تعیین کارمزد در هر صرافی متفاوت بوده و بر همان اساس قابل تغییر است.

مزایای خرید و فروش در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های معتبر ایرانی است که سال‌ها در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و معاملات ارزی فعالیت کرده، از جمله مزایای خرید و فروش در این صرافی می‌توان له موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان مشاهده پلتفرم‌ها مختلف
 • قابلیت مشاهده کارمزد
 • سرعت بالای تراکنش‌ها
 • امنیت بسیار بالا
 • امکان انجام تراکنش در سطح بین المللی
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • ایجاد کیف پول توزیع‌شده اختصاصی برای تمامی کاربران

منابع:

gemini.com

kraken.com

kriptomat.io

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+1.66%
27,163.70 USDT
1,409,818,003 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.76%
51,805 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.87%
1,845.81 USDT
95,832,610 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.53%
0.0724300 USDT
3,759 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+3.05%
0.00000878 USDT
0.455 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+7.68%
0.00000000202 USDT
0.000104 تومان
سوالات متداول
اینده سینتتیکس چگونه است؟

سینتتیکس یکی از خلاقانه‌ترین پلتفرم‌هایی بود که در چندسال اخیر توسط برنامه‌نویسان مختلف ارائه شد. قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار جالب این پلتفرم باعث شد که بسیاری از کاربران به خریداری و استفاده از آن ترغیب شوند. باتوجه به میزان استقبال مردم نسبت به این رمز ارز، فعالان و اقتصاددانان عرصه ارزهای دیجیتال آینده بسیار درخشانی را برای این پلتفرم پیش‌بینی می‌کنند.

آیا می‌توان سینتتیکس را استخراج کرد؟

خیر

چگونه سینتتیکس را نگه‌داری کنیم؟

شما می‌توانید پس از خریداری این ارز، آن را در کیف پول اختصاصی و توزیع‌شده امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا سینتتیکس ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

باتوجه به اینده درخشان و سوددهی که این پلتفرم برای کاربران خود دارد، می‌توان نتیجه گرفت که سرمایه‌گذاری روی آن یکی از با ارزش‌ترین فعالیت‌ها است.

آیا بدون احراز هویت امکان خرید و فروش سینتتیکس وجود دارد؟

تمامی کشورهای دنیا که در عرصه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند برخی از قوانین و شرایط را برای کاربران خود مشخص کرده‌اند. یکی از قوانینی که کشور ایران برای کاربران خود تعیین کرده انجام فرایندهای هویتی است. به زبان ساده‌تر، تمامی کاربران باید اطلاعات شخصی خود را در صرافی‌ها یا بازار ارزهای دیججیتال ثبت کنند که هویتشان مشخص باشد.
به زبان ساده‌تر، انجام فرایند احراز هویت یکی از اصلی‌ترین قوانین است و بدون انجام آن هیچ معامله‌ایی در ایران رخ نمی‌دهد. البته برخی از صرافی‌های خارجی برای تعداد محدودی از معاملات خود، به احراز هویت نیاز ندارند، هرچند که این امر هم کاملا محدود است.

خرید سریع سینتتیکس چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت خرید آسان سینتتیکس در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش سینتتیکس بپردازید.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله