SSVicon

قیمت و خرید اس اس وی نتورک - SSV

خرید ارز دیجیتال اس اس وی نتورک ssv.network

خرید ارز دیجیتال اس اس وی نتورک (SSV) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اس اس وی نتورک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اس اس وی نتورک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اس اس وی نتورک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اس اس وی نتورک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اس اس وی نتورک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 SSV = 2,370,364 IRT

SSVicon

اس اس وی نتورک

خرید آسان اس اس وی نتورک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اس اس وی نتورک

اطلاعات بازار اس اس وی نتورک

حجم ۲۴ ساعته (SSV) 53.7802
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 2,208.8917
تغییرات ۱ روزه -0.63 %
قیمت آخرین معامله 41.1808 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,432,811 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,369,784 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اس اس وی نتورک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

SSVicon

SSV

اس اس وی نتورک

تومان --

SSVicon

SSV

اس اس وی نتورک

قیمت دلاری

40.6298 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,415,200

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.630 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

صحبت‌کردن درباره ارزهای دیجیتال اختصاصی که کاربردها و اهداف بسیار ویژه‌ای برای آنها تعریف شده جذابیت‌های بسیار زیادی دارد. ارز دیجیتال SSV.Network نیز در همین دسته‌بندی از رمزارزهای موجود در بازار قرار می‌گیرد. ایده‌های بسیار جذاب و خاصی برای توسعه ارز دیجیتال SSV در نظر گرفته شده که احتمالاً مطالعه این ویژگی‌ها و شرایط آن را تبدیل به یک رمزارز محبوب و خاص برای شما نیز خواهد کرد. در شرایطی که اکثر سرمایه‌گذاران در بازار به دنبال انتخاب پروژه‌هایی با جذابیت‌های زیاد هستند تا یک سرمایه‌گذاری مطمئن را برای خود رقم بزنند، مطالعه این مقاله در صرافی تبدیل برای معرفی توکن SSV می‌تواند یک برگ برنده برای شما باشد.

SSV.Network ( SSV ) چیست؟

معامله SSV

از زمانی که شبکه ارز دیجیتال اتریوم به عنوان یک بلاکچین کاربردی و خاص در بازار ارز دیجیتال معرفی شد، توکن‌ها و پلتفرم‌های بسیار زیادی برای بهینه‌کردن شرایط آن روی کار آمدند که بسیاری از این پروژه‌ها نیز توسط خود بنیاد اتریوم پایه‌ریزی شدند. ارز دیجیتال SSV.Network در واقع یک پروژه عالی تعریف شده برای برطرف‌کردن یک چالش خاص در شبکه اتریوم است. پلتفرم این ارز دیجیتال وظیفه اعتبارسنجی تحت یک مکانیزم اجماع خاص را در شبکه اتریوم به عهده دارد. این رمزارز را می‌توانید با نماد SSV در بازار پیدا کنید.

توکن SSV یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 است که بر روی بلاکچین اتریوم بنا نهاده شده و در حوزه‌هایی از جمله دیفای، استیکینگ و دائو کاربرد دارد. این رمزارز رتبه خوبی در لیست ارزهای دیجیتال موجود در بازار دارد و همین شرایط است که استقبال خوبی را نیز از آن رقم زده است.

تاریخچه پیدایش SSV.Network ( SSV )

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال SSV.Network به سال 2019 باز می‌گردد. زمانی که بنیاد اتریوم در یک تحقیق گسترده با معرفی پلتفرم این رمزارز سعی در بهینه‌سازی زیرساخت سهام‌داری غیرمتمرکز سهام‌داران خود داشت. توکن SSV در طول تاریخچه خود قیمت ۵۰ دلاری را نیز تجربه کرده و حداقل قیمت آن نیز در بازار در حدود ۴ دلار بوده است. البته با افزایش رونق بازار ارز دیجیتال انتظار قیمت‌های بسیار بالاتری را نیز برای آن متصور هستیم.

SSV.Network ( SSV ) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز اس اس وی نتورک

پاسخ‌دادن به این سؤال برای توکن‌های مختلف با هم متفاوت است. به‌عنوان‌مثال میزان محبوبیت بیت کوین را نمی‌توان با توکنی مانند SSV مقایسه کرد و به همین دلیل وقتی صحبت از دلیل محبوبیت این توکن می‌شود، منظور ما محبوبیت آن به همان اندازه شبکه خودش است. SSV از این جهات محبوب شده که یک ویژگی بسیار خاص داشته که در سایر آلت‌کوین‌ها شاهد آن نیستیم و آن هم برطرف‌کردن یک چالش خاص از شبکه اتریوم است. با استفاده از فناوری این توکن عملاً سهام‌داران نمی‌توانند کنترل یک‌طرفه روی اعتبارسنجی را داشته باشند. کلید اعتبارسنجی به گونه‌ای تقسیم می‌شود که هیچ گرهی برای اعتبارسنجی به دیگری اعتماد نکند.

هدف از خلق SSV.Network ( SSV )

جالب است بدانید که پلتفرم اتریوم از زمان‌های بسیار دور سعی در این داشت تا از الگوریتم اجماع اثبات سهام در پلتفرم خود بهره ببرد. اتفاقی که بالاخره در سال ۲۰۲۲ با مرج اتریوم رخ داد. بنیاد اتریوم از سال‌های قبل این موضوع را پیش‌بینی و دلیل اصلی توسعه پلتفرم ارز SSV نیز همین موضوع بوده است. در واقع این ارز و شبکه آن به وجود آمده تا مدیریت دقیقی روی تأییدکنندگان و اعتبارسنج‌ها در شبکه اتریوم ایجاد شود. هم سرعت اعتبارسنجی افزایش پیدا کند و هم امکان تقلب در نتایج اعتبارسنجی نیز وجود نداشته باشد.

ارزش SSV.Network چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از نکاتی که برای معامله‌گری در بازار ارز دیجیتال به آن نیاز پیدا خواهید کرد، دقت به نحوه ارزش‌گذاری رمزارزهای مختلف در این بازار است. قیمت جهانی ارز دیجیتال SSV تحت تاثیر شرایط عرضه و تقاضا برای آن نوسان می‌نماید. اگر تعداد خریداران بسیار زیادی برای خرید این توکن اقدام نمایند، تقاضا برای خرید آن افزایش پیدا خواهد کرد ولی در نقطه برعکس اگر شاهد کاهش تعداد خریداران و حجم خرید توکن SSV در بازار باشیم و در کنار آن عرضه و یا تعداد فروشندگان آن افزایش پیدا کند، قیمت SSV کاهشی خواهد شد.

قابلیت‌ها و مزایای SSV.Network

خرید و فروش SSV network

هر چند نمی‌توانیم مانند ارز دیجیتال مانا یا توکن‌های مشابه کاربردهای بسیار زیادی را برای توکن SSV و پلتفرم آن تعریف کنیم، اما قابلیت‌ها و ویژگی‌های بسیار خاصی برای شبکه آن وجود دارد که در سایر آلت‌کوین‌ها نمی‌توانیم آنها را مشاهده کنیم. این پلتفرم در واقع می‌تواند به عنوان یک لایه واسط بین گره‌های اعتبارسنجی در شبکه اتریوم و زنجیره اصلی قرار گرفته و یک ساختار چند اپراتوری را مدیریت و سازماندهی نماید. این فناوری می‌تواند به میزان قابل‌توجهی محدودیت‌های موجود در فرایند اعتبارسنجی شبکه را بهبود بخشد. اتفاقی که در کمتر توکن دیگری در بازار ارز دیجیتال می‌توانیم شاهد آن باشیم.

بنیانگذاران ارز دیجیتال SSV چه کسانی هستند؟

خرید ارز SSV

بنیانگذار اصلی پلتفرم SSV بنیاد اتریوم است که در سال ۲۰۱۹ پایه‌گذار اصلی آن بود و به نوعی آن را برای آغاز سال ۲۰۲۲ پایه‌ریزی کرده بود.

امنیت شبکه SSV.Network چگونه است؟

الگوریتم اجماع بسیار خاصی در شبکه SSV حاکم است که امنیت بسیار بالایی را برای آن ایجاد می‌نماید. SSV Proof Of Concept الگوریتمی است که نتیجه تحقیقات گسترده‌ای بوده و اجرای آن در شبکه باعث بالارفتن امنیت خود اعتبارسنجی‌های اتریوم نیز خواهد شد.

چه تعداد توکن SSV.Network در گردش است؟

ارز دیجیتال SSV، ده میلیون توکن در حال گردش دارد و حداکثر تعداد توکن‌های آن در بازار نیز می‌تواند به ۱۱ میلیون توکن برسد. درنظرگرفتن این تعداد کم توکن برای ارز SSV باعث شده تا عرضه آن به میزان قابل‌توجهی کاهش پیدا کند و این کاهش عرضه قیمت بالایی را نیز برای آن رقم زده است. به همین دلیل است که قیمت SSV حتی از رمزارزهای بسیار معروفی مانند کاردانو، ریپل و ترون به میزان قابل‌توجهی بالاتر است. البته با این نکته به دنبال انکار قابلیت‌ها و کاربردهای توکن SSV نیستیم؛ اما بااین‌حال اصلی‌ترین تأثیر را در افزایش قیمت بالای این رمزارز، تعداد سکه‌های در گردش آن دارد که مستقیماً روی شرایط عرضه و تقاضای آن در بازار تأثیر گذاشته است.

خرید ارز دیجیتال SSV.Network

معامله اس اس وی نتورک

برای خرید هر ارز دیجیتالی چند راه‌حل مختلف پیش روی کاربران قرار می‌گیرد. امکان خرید مستقیم از فروشندگان، امکان خرید از صرافی‌های خارجی و امکان خرید ارز دیجیتال SSV از صرافی‌های داخلی اصلی‌ترین روش‌هایی هستند که شما می‌توانید از آنها برای خرید این توکن در بازار استفاده نمایید. خرید از صرافی‌های داخلی مطمئن‌ترین روش خرید است که هزینه بسیار کمی را برای کاربر ایجاد می‌نماید. خرید مستقیم از فروشندگان نیز نامطمئن‌ترین و پرخطرترین روش خرید است که حتی امکان برباددادن تمام دارایی‌های کاربران نیز در آن وجود دارد.

فروش ارز دیجیتال SSV.Network

برای کسانی که به دنبال فروش ارز دیجیتال SSV هستند نیز همان روش‌های بالا وجود دارد. البته برای فروش سریع و کم‌خطر باز هم باید دسته‌بندی خاصی را برای این روش‌ها ارائه نماییم. استفاده از خدمات خرید و فروش آسان در صرافی‌های داخلی باعث می‌شود تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن و با قیمت جهانی برای فروش توکن SSV اقدام کنید.

نحوه خرید SSV.Network از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال SSV از صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده‌ای پیش روی خود خواهید داشت و تنها در چند دقیقه بعد از ثبت‌نام و احراز هویت می‌توانید این فرایند را به اتمام برسانید. برای خرید توکن SSV با استفاده از پلتفرم تبدیل تنها کافی است وارد ‌بخش خرید آسان شده و حجم موردنظر برای خرید این رمزارز را انتخاب کنید. سپس در کمتر از چند لحظه خرید شما انجام خواهد پذیرفت. در نظر داشته باشید که امکان پرداخت هزینه خرید ارز SSV هم با تومان و هم با تتر وجود دارد. همچنین امکان تبدیل سایر رمزارزها به SSV را نیز خواهید داشت.

روش نگهداری SSV.Network

خرید SSV

برای نگهداری از توکن SSV می‌توانید از حساب صرافی تبدیل استفاده نمایید. باتوجه‌به استفاده از کیف پول توزیع شده در حساب صرافی تبدیل، ایمن‌ترین شرایط برای نگهداری از رمزارزها فراهم شده است. ازاین‌گذشته باتوجه‌به عدم نیاز انتقال توکن‌های خریداری شده، هزینه انتقال نیز از لیست هزینه‌های شما در این روش نگهداری حذف خواهد شد. همچنین شما می‌توانید ارز SSV را بعد از خرید در کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری رایج و مشهور نیز نگهداری نمایید.

انواع کیف پول SSV.Network

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، توکن SSV بر روی شبکه بلاکچین اتریوم قرار گرفته و مبتنی بر استاندارد ERC20 است. ازاین‌رو تمام والت‌هایی که از ساختار شبکه اتریوم پشتیبانی می‌نمایند، می‌توانند گزینه خوبی برای نگهداری از این رمزارز باشند. انواع کیف پول ارز دیجیتال معروف در این مبحث متامسک و تراست والت هستند که شرایط و امنیت خوبی را برای کاربران ایجاد می‌نمایند.

کارمزد خرید و فروش SSV.Network

معامله اس اس وی نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش SSV در صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن SSV در اختیار داشته باشید:

 • امکان انجام فرایند خرید ارز SSV در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن SSV با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز SSV هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن SSV
 • امکان فروش ارز SSV در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال SSV از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز SSV در کانال تلگرامی سیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

آیا خرید SSV.Network بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت فرایندی است که در آن کاربر می‌تواند بدون نیاز به ارائه مدارک شناسایی برای خرید توکن‌های موردنظر خود اقدام نماید. در این فرایند کاربر به‌هیچ‌وجه از سوی پلتفرم‌های مختلف قابل‌شناسایی نخواهد بود و تمام اطلاعات شناسایی مخفی خواهد ماند. اما تابه‌حال با خود اندیشیده‌اید که اگر یک شخص بدون شناسایی وارد یک پلتفرم شده و کلاهبرداری نماید و یا اطلاعات شما در این شرایط از دست برود، دیگر امکان برگشت دارایی‌های شما وجود نخواهد داشت؟

قانون‌گذاران در سرتاسر دنیا برای جلوگیری از پول‌شویی و ارائه خدمات بهتر، احراز هویت برای خرید SSV و سایر توکن‌ها را اجباری نموده‌اند و کاربران ایرانی برای خرید این توکن حتماً می‌بایست مراحل احراز هویت را در یکی از صرافی‌های داخلی انجام دهند.

آینده SSV.Network چگونه است؟

از بین بردن یک نقص بزرگ آن هم برای کاربران به‌خودی‌خود مزیت بزرگی است که می‌تواند آینده یک آلت‌کوین را در بازار درخشان جلوه دهد. البته باتوجه‌به حمایت‌های اتریوم از این توکن نباید انتظاری غیر از این را نیز برای آن داشته باشیم. آلت‌کوین‌هایی مانند SSV به دلیل ساختار و اهدافی که دارند نمی‌توانند تبدیل به توکن‌های اصلی بازار شده و جایگزینی برای اتریوم یا بیت کوین باشند، اما همین اهداف خاص باعث شده تا جذابیت‌های سرمایه‌گذاری خاصی داشته باشند. هولد کردن آن می‌تواند به میزان قابل‌توجهی سودآور باشد.

منابع:
SSV.Network وب سایت پروژه

https://coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید اس اس وی نتورک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اس اس وی نتورک

از کجا می‌توانیم SSV.Network ( SSV ) بخریم؟

در صرافی تبدیل امکان خرید و فروش بیش از 230 ارز دیجیتال مختلف را برای کاربران ایرانی فراهم کرده‌ایم که توکن SSV نیز یکی از آنهاست. شما می‌توانید با استفاده از خدمات حرفه‌ای ما در تبدیل این توکن را با قیمت جهانی خریداری نمایید. همچنین امکان خرید و فروش آن در خدمات برخی دیگر از صرافی‌های داخلی و بسیاری از صرافی‌های خارجی نیز برای کاربران وجود دارد که شرایط خاص خود را خواهد داشت. خرید توکن SSV از صرافی‌های داخلی هزینه‌های کمتری را در پی خواهد داشت و می‌تواند روش مطمئن‌تری نیز باشد.

خرید سریع SSV.Network ( SSV ) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید و فروش سریع ارز SSV در تبدیل امکان خرید آسان را فراهم کرده‌ایم. با ورود به‌ بخش خرید آسان و انتخاب توکن SSV از ‌بخش جستجو، می‌توانید حجم موردنظر برای خرید را انتخاب کرده و با داشتن پول کافی در حساب کاربری خود، این خرید را انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش SSV.Network ( SSV ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اس اس وی نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت SSV.Network را پیش‌بینی کنیم؟

برای کسانی که به اصول تحلیل تکنیکال تسلط کافی دارند، امکان پیش‌بینی قیمت ارز SSV با استفاده از الگوهای تعریف شده در این روش وجود دارد. کسانی هم که به این روش‌ها مسلط نیستند، می‌توانند با استفاده از خدمات کانال تلگرامی تبدیل (https: //t.me/algotahlil) تحلیل‌های رمزارزهای مختلف را مشاهده نمایند. البته کانال‌های آموزشی و سیگنال دهی مختلف دیگری نیز در تلگرام برای این منظور در دسترس است.

ارز دیجیتال SSV.Network ( SSV ) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز SSV می‌توانید از کیف پول‌های رایج برای شبکه اتریوم مانند متامسک و تراست والت استفاده کنید. همچنین در صرافی تبدیل نیز امکان نگهداری از این توکن را با امنیت بالا برای طولانی‌مدت برای کاربران فراهم کرده‌ایم.

آیا خرید SSV.Network ( SSV ) می‌تواند سودآور باشد؟

وجود یک تیم توسعه‌دهنده خوب به همراه پروژه کاربردی می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت توکن‌های مختلف در بازار ارز دیجیتال و سودآوری آنها برای سرمایه‌گذاران باشد. شرایطی که برای توکن SSV تا حدی وجود دارد. البته نباید ریسک سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها را نادیده بگیرید.

آیا می‌توان SSV.Network ( SSV ) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال SSV قابل‌استخراج نیست و اگر به دنبال این روش درآمدزایی هستید می‌توانید سراغ سایر رمزارزهای مناسب برای آن بروید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

مهسا ر

41 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

کیارش ع

41 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله