tlmicon

قیمت و خرید ایلین وورلدز - TLM

خرید ارز دیجیتال ایلین وورلدز Alien Worlds

خرید ارز دیجیتال ایلین وورلدز (TLM) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ایلین وورلدز به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ایلین وورلدز بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ایلین وورلدز اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ایلین وورلدز هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ایلین وورلدز به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 TLM = 902 IRT

tlmicon

ایلین وورلدز

خرید آسان ایلین وورلدز
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ایلین وورلدز

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ایلین وورلدز می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

tlmicon

tlm

ایلین وورلدز

تومان --

tlmicon

tlm

ایلین وورلدز

قیمت دلاری

0.01515 USDT

قیمت تومانی

تومان 898

تغییرات 24 ساعت اخیر

-4.564 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

آلین ورلدز متاورسی غیرمتمرکز و غیرقابل تعویض است که بازیکنان درصدد به دست آوردن منابع آن که TLMنام دارد باهم رقابت می‌کنند. TLM ارزی بومی از متاورس‌های NFT با سرعت رشد بالا و با قابلیت همکاری اقتصادی و شبیه‌سازی رقابت در میان بازیکنان است. به عبارتی افراد برای بالا بردن و به دست آوردن توکن تریلیوم یا همان TLM با همدیگر بازی و رقابت می‌کنند تا به گیم پلی اضافه دسترسی یافته و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز رقیبان را کنترل نمایند. بررسی خرید آلین وردز می­تواند در موفقیت سرمایه­گذاری شما موثر باشد.

آلین ورلدز (TLM) چیست؟

ارز Alien Worlds یک بازی متاورس مجازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد از طریق بازی درآمد کسب کنند. این بازی، برنامه‌ای است که از مدل Play-to-Earn استفاده می‌کند و با دادن بسته‌های NFT از بازی یا ارزهایی مانند Trilium (TLM) کاربران را تشویق به مشارکت می‌کند. در این بازی بازیکنان برای منابع کمیاب با یکدیگر رقابت می‌کنند. ارز TLM و سایر NFT‌هایی که با پیشرفت در بازی به دست می‌آیند را می‌توان در شبکه قرار داد یا با دارایی‌های دیگر مبادله کرد.

Alien Worlds یک جنبه بسیار مهم DeFi را در بازی گنجانده است که در آن بازیکنان می‌توانند با رأی دادن در Planet DAO در بازی، سلسله‌مراتب آن را پیش ببرند. بازیکنانی که دارایی‌های قابل‌توجهی دارند می‌توانند به DAO ها رأی دهند و دو سنت خود را در مورد تغییرات پیشنهادی در شبکه بدهند.بازیکنان با سهام گذاری یا استیکینگ(Staking) ارزTLM و همچنین استفاده از آن برای رأی‌ دادن در سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز سیاره(DAOs)، پیشرفت می‌کنند.

تاریخچه پیدایش آلین ورلدز (Alien Worlds )

ارز آلین ورلدز

هنگام بررسی خرید آلین وردز ، در خواهید یافت که فاز اول بازی Alien Worlds NFT شامل طراحی متاورس، نقشه فنی و انتشار عملکردهای اساسی بازی بلاک چین بود. تمام مکانیک‌های متاورس مانند توکن تریلیوم، NFT ها و سیارات ایجاد شده بودند و سهامداری و فروش NFT در دسترس قرار گرفت. سپس عملکرد زنجیره متقابل برای تسهیل همکاری و ادغام منتشر شد.

نقشه راه دنیای بیگانه شامل سه مرحله درحال‌توسعه است که شامل انگیزه‌های استخراج NFT خاص، انتشار Thunderdome (عرصه‌ای که بازیکنان می‌توانند با یکدیگر بجنگند) و تلاش‌های درون‌بازی و تجربه‌های همه‌جانبه را شامل می‌شود.

منظور از توکن تریلیوم چیست؟

بازیکنان توکن‌های NFT‌ الن وردز را به دست آورده و از آن برای استخراج توکن TLM و پیروزی در نبردها استفاده می‌کنند. ازآنجاکه روش از پیش تعیین‌شده و مشخصی برای دستیابی به بالاترین بازده بازی موجود نیست بازیکنان باید پیش از تصمیم‌گیری در مورد برنامه، گزینه‌های استیکینگ و استخراج فعلی را بررسی و با توجه به نیاز خود توکن NFT را خریده یا بسازند.

TLM یک توکن بومی برای بازی الن وردز با استفاده از فناوری‌های DeFi و NFT است. TLM یک سکه قابل تعویض بر روی پلت فرم ERC-20 است که می‌تواند در تمام قسمت‌های متاورس استفاده شود. افراد با استخراج به شیوه درست و مناسب، توکن تریلیوم بیشتری به دست خواهند آورد. هنگام خرید آلین وردز ، در خواهید یافت که در این بازی به‌طورکلی 10 میلیارد توکن TLM وجود دارد، اما به‌این‌علت که نرخ تورم توکن تریلیوم کاهش یافته است، در حال حاضر حداکثر پنج میلیارد توکن برای این بازی تخمین زده می‌شود. در این بازی تریلیوم‌های ایجاد شده در ابتدا بین سیارات و سپس بین بازیکنان توزیع می‌شود.

هدف از خلق آلین ورلدز ( TLM)

ارز الین ورلدز دنیایی شبیه‌سازی شده است که به صورت آنلاین و چند نفره انجام می‌شود. بین بازیکنان و سیارات رقابت وجود دارد و بازیکنان تلاش می‌کنند تا پول بیشتری به دست آورده و اعتبار بازی خود را بالاتر ببرند. ارز دیجیتال آلین ورلدز بازی مبتنی بر وب است که برای اجرا صرفا به یک مرورگر نیاز دارید.در ابتدا برای کسب درامد از این بازی در سایت این پلتفرم ثبت‌نام کرده و ضمن خرید آلین وردز ، وارد بازی شوید.

در ابتدای ورود بیلی به شما داده می‌شود که کمترین حد قدرت استخراج(Mine) را دارد. درنتیجه تا کسب درامد مناسب فاصله زیادی دارید. با خرید ابزارهای دیگر می‌توان این زمان را کاهش داد. همچنین برای تولید TLMقطعه‌ای زمین موردنیاز است که درصورتی‌که خود آن را نداشته باشید می‌توانید از دیگر کاربران آن را اجاره کنید.

##ارزش آلین ورلدز چگونه تعیین میشود ؟

ارزش و قیمت خرید آلین وردز دنیای بیگانه مانند پول کشورها در نوسان است، اما توسط اشخاص یا گروه خاصی تعیین نمی‌شود و چون بسیاری از دیگر ارزها، عرضه و تقاضا عامل اصلی افزایش یا کاهش ارزش و قیمت ارز آلین وردز است.

نوع ارز Token

عرضه کل 5,617,135,616

مقدار در گردش 2.610.000.000

وب سایت رسمی Alienworlds.Io

بلاکچین اکسپلور Bscscan.Com

وایت پیپر Alienworlds/Whitepaper

پیچ های رسمی ارتباطی Telegram.Me

سورس کد Github.Com

قابلیت ها و مزایای آلین ورلدز

در سال 2022 علاوه بر افزایش محبوبیت بازی‌های متاورس در بین کاربران و افزایش تعداد پروژه ها و بازی‌های فعال برای کسب درامد به‌وسیله NFT، حجم بالایی از سرمایه به این حوزه وارد شد. ارز الین ورلدز به بازیکنان و کاوشگران خود اجازه می‌دهد که از طریق گیم پلی آن پاداش‌های نقدی به دست آورند.

درواقع بازیکنان با استخراج در بازی الین وردز می‌توانند ارزبازی را به TLM تبدیل کرده و پاداش‌هایی در قالب ارز TLM و دیگر NFT ها دریافت کنند. همچنین می‌توان توکن‌های خود را برای افزایش میزان دریافتی استیک کرد و درصدد کسب دیگر NFT های بازی از آن‌ها استفاده کرد.

الین ورلدز تابه‌حال میزان بسیاری از مسیر ترسیم‌شده خود را به‌خوبی و با سربلندی طی کرده است و توانسته است موفقیت‌هایی مثل عرضه توکنTLM در لانچپد صرافی بایننس و قرار دادن آن در دوره کشت سودبایننس لانچپول دست یابد. NFT های این بازی در آینده‌ای نزدیک بیرون آمده و در انواع بازارهای خریدوفروش می‌شوند. از دیگر مزایای خرید آلین وردز عبارتند از:

 1. یک متاورس گیمینگ و برخوردار از DAO های گوناگون که به دارندگان ارز TLM سهمی در خصوص اداره پلتفرم اهدا می‌کند و برای یوزرهای خود این امکان را فراهم می‌کند تا از این توکن ها برای موارد گوناگون استفاده کنند.
 2. تبدیل‌شدن به یک رهبر در پلتفرم الین وردز و قابلیت نامزد شدن در بیش از یک سیاره
 3. رایگان بودن این بازی و محبوبیت بالا ( این بازی دوین بازی NFT است که از سریع‌ترین سرعت رشد برخوردار بوده است.)
 4. نشان دادن اتحاد با یک سیاره به‌وسیله استیک توکن ها در Planet DAOs و دریافت توکن های بیشتر

بنیانگذاران ارز دیجیتال TLM چه کماینز آف دالارنیا ی هستند؟

این بازی توسط توسعه‌دهندگان آلمانی شرکت داداکو در سوییس ساخته شده است که تا به امروز سه پروژه ساخته‌اند. دنیای بیگانه در سال 2020 ساخته شد و از آخرین پروژه‌های این شرکت است. داداکو توسط رابرت آلن اداره می‌شود و به دلیل تعداد شرکت‌های بلاک چین و کریپتو مستقر در آن، «دره کریپتو» سوئیس تلقی می‌شود. آن‌ها ادعا می‌کنند که متخصصان سازمان‌های غیرمتمرکز جامعه مستقل هستند و به‌عنوان تایید کننده صنف در WAX عمل می‌کنند. شاید این یکی از نکاتی است که خرید آلین وردز را توجیه می کند.

رابرت آلن بیش از 25 سال سابقه کاری در این زمینه دارد و به‌عنوان یک کارآفرین و مشاور فنی شناخته می‌شود. یکی از بنیان‌گذاران این بازی سارو مک کناست که سخنان جالبی را در یکی از مصاحبه‌های خود اظهار داشته است. در قسمتی جالب از این مصاحبه بیان دارد که بیش از 2.2 میلیون بازیکن در کل و بیش از 220 هزار بازیکن در هرروز در این بازی با یکدیگر رقابت می‌کنند. گیم پلی عرضه‌شده ماینینگ و سرمایه گذاری بوده و مردم از NFT خود برای استخراج توکن تریلیوم استفاده می‌کنند.

امنیت شبکه آلین ورلدز چگونه است؟

داده‌هایی که مربوط به تصاویرNFT های الین وردز است، با ذخیره شدن در سیستم فایل بین سیاره‌ای همتا به همتا، به داده‌ها اجازه می‌دهد که غیرمتمرکز باقی بمانند. همچنین به ‌اپلیکیشن‌های خارجی نیز این اجازه را می‌دهد که با توابع و داده‌های زنجیره‌ای در تماس باشند و بدین‌صورت بازی‌ها و عملکردها طبق روال معمول اجرا شوند.

به‌طورکلی 3 بلاکچین اصلی با خرید آلین وردز وجود دارد که ارز الین ورلدز بر روی آن‌ها اجرا میشود و TLM توکن این پلتفرم در آن‌ها مستقر شده است:

 1. زنجیره هوشمند بایننس (BSC): پشتیبانی از عملکرد استیکینگ، فراهم آوردن شرایط برای دارندگان ارز TLM برای اجرای وظایف خود
 2. اتریوم (Ethereum)
 3. وکس (WAX): فراهم آوردن شرایط برای پلتفرم الین وردز برای برخورداری از تراکنش رایگان در بخش اعظمی از بازی

چه تعداد توکن آلین ورلدز در گردش است؟

خرید TLM

به‌طورکلی حداکثر ده میلیارد توکن TLM وجود دارد که به دلیل متوقف شدن سیر صعودی این ارز و کاهش نرخ تورم تریلیوم مقدار در گردش آن حدود پنج میلیارد توکن تخمین زده می‌شود. از ماه سپتامبر ۲۰۲۱ مقدار عرضه کل TLM به ۵۱۳۵۷۲۶۵۸۵ عدد رسیده است و مقدار در گردش آن در حال حاضر 2.6 میلیارد می‌باشد. درصدی که به هر مورد اختصاص دارد عبارت است از:

 • ۱۳٫۷۵% بازاریابی
 • ۶٫۶۹٪ پیش‌فروش
 • ۲٫۹۲% عرضه در لانچ پد بایننس
 • ۳٫۵٪ برای توسعه در دیگر پروتکل‌ها
 • ۹٫۲۴٪ صرف سایر روش‌های بازاریابی
 • ۱۳٫۱۴% به بنیاد الین ورلدز (Alien Worlds Foundation)
 • ۵٫۳۵% به مشاوران پروژه
 • ۱۴٫۶ درصد به تیم توسعه‌دهندگان
 • ۳٫۸۹ درصد صرف حاکمیت (Governance)
 • ۵٫۸۴ درصد جهت تأمین نقدینگی
 • ۳٫۴۱٪ به‌عنوان پاداش استیکینگ
 • ۰٫۷۸٪ جهت ممیزی امنیتیارز Alien Worlds
 • ۱۴٫۲۴٪ برای اعطای کمک به اکوسیستم
 • ۲٫۷۲٪ پاداش‌های مشارکت در خرید آلین وردز

خرید ارز دیجیتال آلین ورلدز

خرید ارز دیجیتال آلین ورلدز به ازای هر واحد در این لحظه ۰.۰۲۳۰۳۴ دلار و با احتساب نرخ تتر ۳۶,۹۲۷ تومان قیمتی حدود ۸۵۰ تومان دارد. بالاترین قیمت الین ورلدز در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰(11 April 2021) بود که قیمتی حدود ۷.۰۶ دلار داشت و در حال حاضر %۹۹.۶۷ پایین‌تر از آن زمان معامله میشود. خریدوفروش ارز دیجیتال آلین وردز در حال حاضر بسیار پایین است.

فروش ارز دیجیتال آلین ورلدز

اگر قصد فروش ارز دیجیتال آلین ورلدز را دارید، می توانید ضمن دریافت مشاوره از کارشناسان صرافی تبدیل، بهترین قیمت را بررسی کرده و با سوددهی مناسب، آن را به فروش برسانید.

نحوه خرید آلین ورلدز از صرافی تبدیل

برای خرید آلین وردز از صرافی تبدیل لازم است به نحوه زیر عمل کنید:

 1. ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل: برای خرید ارز دیجیتال ثبت‌نام خود را انجام داده و احراز هویت را تکمیل نمایید؛ و پس از تایید احراز هویت وارد پنل خود شوید.
 2. واریز تومانی: پس از تکمیل احراز هویت، وارد کیف پول خود شده و موجودی تومان کیف پولتان را افزایش دهید.
 3. انتخاب بین بازار تتری و تومانی ( خرید الین وردز): باید بازار موردنظر خود را انتخاب کنید. در بازار تتری می‌توانید با استفاده از ارز دیجیتال تتر، ارز‌های دیجیتال دیگر خریداری کنید. هر تتر برابر با یک دلار است.
 4. ثبت سفارش: پس از انتخاب بازار موردنظر (الین وردز – تومان) گزینه خرید را انتخاب کنید تا به صفحه خرید الین وردز منتقل شوید.

روش نگهداری آلین ورلدز

برای نگهداری ارزTLM نیز مانند دیگر ارزهای دیگر باید به سراغ کیف پول دیجیتال بروید. ازآنجاکه این ارز در بین رمز ارزهای برتر نیست، تعداد کیف پول‌های زیادی آن را پشتیبانی نمی‌کند. درصورتی‌که قصد دارید این توکن را ذخیره و نگهداری کنید ولت‌های پشتیبانی‌کننده آن را هنگام خرید آلین وردز در نظر بگیرید.

انواع کیف پول آلین ورلدز

درصورتی‌که قصد دارید ارز Alien Worlds را ذخیره کنید می‌توانید به سراغ ولت‌هایی که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم بروید:

 • کیف پول نرم‌افزاری اتمیک ATOMIC
 • کیف پول نرم‌افزاری تراست Trust
 • کیف پول نرم‌افزاری سیف پل Safepal
 • کیف پول نرم‌افزاری متامسک Metamask
 • کیف پول نرم‌افزاری مای اتر ولت MyEtherWallet
 • کیف پول صرافی‌های دیجیتال

کارمزد خریدوفروش آلین ورلدز

معامله آلین ورلدز در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش TLM در صرافی تبدیل

یکی از مهم‌ترین موارد برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال و اقدام به سرمایه گذاری یافتن منبعی مطمئن است؛ چراکه این امر باعث ایجاد امنیت کافی در بستری امن که مهم‌ترین امر در شروع و ادامه در این حوزه است خواهد شد. یکی از معتبرترین صرافی‌های دیجیتال موجود در ایران صرافی تبدیل است که در ادامه به برخی مزایای خرید و فروش الین وردز در آن خواهیم پرداخت:

 • استفاده از ابزارهای حرفه‌ای معامله مانند حد ضرر و OCO
 • استفاده از اپلیکیشن موبایل تبدیل به‌عنوان همراه همیشگی شما
 • سرعت و کیفیت بالا در پشتیبانی کاربران به‌وسیله چت، تماس تلفنی و ...
 • داشتن کیف پول اختصاصی کاملاً امن و معتبر در ارز Alien Worlds
 • کم‌ترین و مناسب‌ترین گپ قیمت خرید و فروش به دلیل بالا بودن حجم معاملات در تبدیل

آیا خرید آلین ورلدز بدون احراز هویت ممکن است؟

صرافی‌های بسیاری از توکن تریلیوم پشتیبانی می‌کنند اما به دلیل تحریم‌های آمریکا کاربران ایرانی نمی‌توانند از همه آن‌ها استفاده کنند. تقریباً 90 درصد صرافی‌های خارجی برای خرید آلین وردز به احراز هویت نیاز دارند و همین امر باعث می‌شود کاربران ایرانی نتوانند در آن‌ها حساب احراز هویت شده بسازند؛ بنابراین باید به سراغ صرافی‌هایی که بدون احراز هویت امکان خرید را ممکن می‌سازند بروید. برخی از آن‌ها عبارتند از:

 1. صرافی متمرکز کوکوین Kucoin
 2. صرافی متمرکز کوینکس Coinex
 3. صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ Uniswap

آینده آلین ورلدز چگونه است؟

معامله TLM

در این تاریخ ارز Alien Worldsدر بازار ارزشی حدود 73 میلیون دلار و رتبه‌ای در بین 300 رمز ارز برتر دارد. این رمز ارز حدود ۰.۰۰۷ سهم از کل بازار رمز ارز ها را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر هر ارز تریلیوم TLM باقیمتی نزدیک به ۰.۰۲۸۰۲۴ دلار و حجمی حدود پانزده میلیون دلار در روز معامله می‌شود.

تعداد توکن های در گردش 2.61 میلیارد توکن و فعال‌ترین صرافی که خرید آلین وردز در آن انجام میشود صرافی بایننس است. در سال جاری این ارز بالاترین (۷٫۱۹ دلار)و پایین‌ترین (۰٫۰۶۶۶ دلار)سطح قیمتی خود را تجربه کرده است.

در آخر می‌توان گفت رشد قیمت این رمز ارز در آینده و رسیدن به سوددهی، تا میزان بالایی بستگی به دستیابی این پروژه به اهداف کوتاه و بلندمدت خود و همچنین حمایت جامعه کاربران دارد. البته دلیل دیگر تخمین آینده روشن برای الین وردز بالا بودن سرعت رشد این بازی متاورس است و عامل اصلی این رشد سریع نیز کمپین‌های بازاریابی مداوم، ایردراپ‌ها و سایر رویدادهای اجتماعی این پروژه بوده است؛ بنابراین می‌توان پتانسیل کلی بالایی برای این رمز ارز دیجیتال در نظر گرفت.

منابع
coinswitch.co
teknonel.com

سوالات متداول خرید ایلین وورلدز

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ایلین وورلدز

از کجا می‌توانیم آلین ورلدز ( TLM ) بخریم؟

از انواع صرافی‌های معتبر می‌توان برای خرید الین وردز اقدام کرد.

کارمزد خرید و فروش آلین ورلدز ( TLM ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آلین ورلدز در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش آلین ورلدز ( TLM ) اقدام کنیم؟

پس از انجام مراحلی که در بالا گفته شد می‌توانید هر زمان که مایلید برای خرید الین وردز اقدام نمایید.

آیا می‌توان آلین ورلدز ( TLM ) را استخراج کرد؟

بله در منوی بازی آلین وردز قدرت ماینینگ قرار دارد. هر چه بالاتر باشد، TLM بیشتری می‌توانید استخراج‌کنید.

خرید سریع آلین ورلدز ( TLM ) چطور امکان‌ پذیر است؟

برای خرید سریع ارز alien worlds می‌توانید به شیوه‌ای که در مقاله گفته‌شده به‌راحتی میزان موردنیاز خود را خریداری نمایید.

ارز دیجیتال آلین ورلدز ( TLM ) چگونه نگهداری میشود؟

برای نگهداری ارز دیجیتال الین ورلدز می‌توانید از کیف پول‌هایی که در مقاله گفته‌شده استفاده نمایید.

آیا خرید آلین ورلدز ( TLM ) میتواند سودآور باشد؟

با توجه به قیمت فعلی این ارز و پیش‌بینی‌های قیمتی آن توسط کارشناسان متعدد، درصورتی‌که این ارز بتواند ادامه مسیر خود را با موفقیت طی کند، می‌تواند سودآور باشد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ع

34 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

خسرو ا

34 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله