achicon

قیمت و خرید آلکمی پی - ACH

خرید ارز دیجیتال آلکمی پی Alchemy Pay

خرید ارز دیجیتال آلکمی پی (ACH) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آلکمی پی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آلکمی پی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آلکمی پی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آلکمی پی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آلکمی پی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ACH = 1,457.5 IRT

achicon

آلکمی پی

خرید آسان آلکمی پی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آلکمی پی

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آلکمی پی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

achicon

ach

آلکمی پی

تومان --

achicon

ach

آلکمی پی

قیمت دلاری

0.02466 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,461

تغییرات 24 ساعت اخیر

-5.402 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در عین اینکه دنیای رمزارز‌ها روز به روز در حال گسترش است، مقایسه پول‌های رایج با این ابزار‌ها و کاربرد آن‌ها نشان می‌دهد که کریپتوکارنسی‌ها در ابتدای راه پر پیچ­وخمی قرار دارند؛ به‌خصوص که در پی افزایش استفاده از کارت‌های الکترونیکی و اپلیکیشن‌های پرداخت، اسکناس‌های قدیمی دیگر جایگاه خود را از دست داده‌اند. پروژه Alchemy pay در حوزه رمزارز‌ها این هدف را پیگیری می‌کند و به­دنبال این است که استفاده از ارز‌های دیجیتال را در زندگی روزمره تسهیل کند. می توان با خرید آلکمی پی به این امر دست یافت.

نقل و انتقال با ارزهای دیجیتال

انجام جابجایی و پرداخت از طریق ارز‌های دیجیتال در دنیای اینترنت به­سادگی انجام می‌شود. برای این کار فقط باید آدرس کیف پول کاربر دیگر را داشته باشید و فرایند پرداخت را انجام دهید. اما اگر در آینده ارز‌های دیجیتال به­صورت دائمی استفاده شوند، باید یک روش راحت و سریع‌تر وجود داشته باشد. در نتیجه پروژه ACH به­د­نبال آن است که استفاده از رمزارز‌ها را در زندگی روزانه آسان‌تر کند و خدمات ویژه‌ای در این زمینه ارائه دهد. خرید آلکمی پی برای کاربران ارز دیجیتال این امکان را فراهم می‌کند تا در آینده از این ارز در معاملات واقعی استفاده کنند.

آلکمی پی ( Alchemy pay ) چیست؟

در پی توسعه زیرساخت‌های پرداخت و معاملات، شبکه و درگاه‌های مخصوص پرداخت تبدیل به فناوری و اکوسیستم‌های پیچیده‌ای شدند. آلکمی پی اولین درگاه پرداختی است که از فناوری هیبریدی ( فیات - رمزارز) برخوردار است. هدف این پروژه افزایش استفاده از کریپتوکارنسی‌ها در زندگی روزمره است و در حال حاضر بیش از ۳۰۰کانال پرداخت در ۶۵کشور دارد.

طبق اعتقاد ACH شبکه پرداخت الکترونیکی رایج کشور‌ها متمرکز است و به­دلیل داشتن مشکلاتی مثل قوانین مبهم و پیچیده، مدیریت ناکارآمد، فساد و... دیگر کارایی لازم را ندارد. همچنین اکوسیستم سنتی پرداخت از واسطه‌های زیادی برخوردار است که در نتیجه هزینه معاملات برون­مرزی را افزایش می‌دهد و تعدادی از معاملات به­دلیل نبود اعتماد میان طرفین انجام نمی‌شود. اما جایگزین کردن پرداخت از طریق ارز‌های دیجیتال و سیستم‌های غیرمتمرکز، می‌تواند برای کاربران بسیار مناسب باشد.

تاریخچه پیدایش آلکمی پی ( ACH )

ارز الکمی پی

این ارز دیجیتال از سال ۲۰۱۸در سنگاپور به بازار ارز‌های دیجیتال معرفی شد و کار خود را شروع کرد. هدف آن گسترش کاربرد ارز‌های دیجیتال در زندگی واقعی بود. همچنین ارز دیجیتال آلکمی پی به­عنوان یک درگاه پرداخت هیبریدی در میان سایر کریپتوکارنسی‌ها معروف شده است. در حال حاضر نیز از یک سیستم تجاری برخوردار است که چندین حساب در آن فعال است و هر کاربر می‌تواند با خرید آلکمی پی ، بیشتر از یک نوع حساب در آن ایجاد کند.

آلکمی پی ( ACH ) چگونه معروف و محبوب شد؟

دلیل اصلی معروف و محبوب شدن این ارز دیجیتال در میان کاربران دنیای ارز‌های مجازی کاربرد آن در زندگی واقعی است؛ درواقع تیم این مجموعه به­دنبال ایجاد شرایط استفاده از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی ارز‌های دیجیتال به­عنوان جایگزین سیستم‌های سنتی است.

همچنین مشکلات مختلف موجود در معاملات سایر ارز‌ها مثل عدم اعتماد یا عدم امنیت کافی، در ACH به حداقل می‌رسد. همه تلاش این رمزارز آن است که کاربران بتوانند با خیال راحت سرمایه‌گذاری کنند و سرمایه مجازی خود را در زندگی روزمره استفاده کنند. در نتیجه خرید آلکمی پی و سرمایه‌گذاری بر روی آن در میان کاربران محبوبیت دارد.

هدف از خلق آلکمی پی (ACH)

این پلتفرم به­دنبال آن است که با استفاده از قابلیت‌های مختلف موجود در فضای سرمایه‌گذاری دیجیتال مثل قرارداد‌های هوشمند، غیرمتمرکز بودن و مکانیسم‌های اجماع بلاک‌چین تغییرات بنیادی در حوزه پرداخت ارائه دهد؛ درواقع استفاده از تکنولوژی‌های نوین برای تغییر روش‌های پرداخت سنتی به دیجیتالی اصلی‌ترین هدف ایجاد Alchemy payاست.

علاوه­براین ACH در پی گسترش درگاه‌های پرداخت است تا کاربران خدمات سریع و ایمنی دریافت کنند. پلتفرم آلکمی پی در نظر دارد تا زیرساخت‌های ایمن و غیرمتمرکزی طراحی کند و کاربرد رمزارز‌ها در زندگی روزانه از این طریق افزایش پیدا کند. در نهایت کاربران می‌توانند با خرید آلکمی پی با خیال راحت در این توکن سرمایه‌گذاری کنند و از قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.

ارزش آلکمی پی چگونه تعیین می‌شود؟

تیم توسعه­دهنده این ارز دیجیتال متشکل از افراد باتجربه و کاربلد است. این افراد به صنعت کریپتو علاقه زیادی دارند و در پی ایجاد اتصال میان فیات و کریپتو هستند. کاربران فعال در هر دو اکوسیستم فیات و کریپتو از طریق ACHمی‌توانند به روش‌های پرداخت ایمن، سریع، انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر دسترسی داشته باشند. همچنین کاربران می‌توانند در فعالیت‌های مختلف خود از قرارداد‌های هوشمند غیرمتمرکز، راه­حل‌های مقیاس‌پذیری لایه دوم و مکانیسم‌های اجماع فناوری بلاک‌چین استفاده کنند.

وجود تمام این ویژگی‌ها در Alchemy pay باعث شده تا ارزش آن در میان سایر ارز‌های دیجیتال بسیار زیاد باشد. علاوه­براین قابلیت‌های دیگری مثل تراکنش با انواع ارز‌های دیجیتال، انجام پرداخت‌های همتا به همتا، پرداخت‌های ترکیبی و... در این رمزارز‌ها وجود دارد و در نتیجه خرید آلکمی پی بسیار ارزشمند است.

قابلیت‌ها و مزایا آلکمی پی

ارز دیجیتالAlchemy pay برای اینکه بتواند فضای میان سیستم مالی سنتی و دیجیتال را پر کند، باید از خدمات و تکنولوژی‌های خالصی کمک بگیرد. از قابلیت‌ها و مزایای ارز ACH می‌توان به مواردی مثل استفاده از پردازش­گر پرداخت ارز فیات، دارا بودن چند پایانه نقطه فروش، طراحی و استفاده از کارت‌های مجازی متصل به کریپتو، فرایند تبدیل سریع ارز فیات و ارز دیجیتال به یکدیگر، قابلیت سازگاری با پروژه‌های تجاری بزرگ و فعالیت در کنار پلتفرم‌های کوچک اشاره کرد.

وجود این موارد باعث شدهAlchemy pay در در ابعاد مختلف زندگی واقعی قابلیت استفاده داشته باشد. همچنین می‌توان از طریق خرید آلکمی پی و سرمایه‌گذاری در آن، به سود مناسب رسید.

بنیانگذاران ارز دیجیتال ACH چه کسانی چیست؟

تیم سازنده ارز دیجیتال آلکمی پی توسط چندین فرد فعال در زمینه ارز‌های دیجیتال تشکیل شده است. اولین فرد بنیانگذار این ارز شاون شی است که شریک و سرپرست بخش محصول آلکمی است. مولی ژنگ دومین فرد این تیم است که در حال حاضر به­عنوان مدیر اجرایی شرکت Alchemy pay فعالیت می‌کند و در حوزه سامانه‌های پرداخت بیش از ۲۰سال فعالیت کرده است. همچنین به­عنوان مشاوره در شرکت PayPal فعالیت کرده است. سومین نفر نیز ‌تری چان نام دارد که در حال حاضر مدیر مالی پروژه است. لانس ژو چهارمین فرد بنیانگذار این ارز است که در عملیات الکمی پی به­عنوان شریک و سرپرست فعالیت می‌کند.

امنیت شبکه آلکمی پی چگونه است؟

20 –ERC به­عنوان یک شبکه قدرتمند بلاک­چینی از استاندارد‌های دقیق و ایمن در ساخت توکن‌های مختلف استفاده می‌کند. ارز Alchemy نیز در سازوکار خود از این فناوری استفاده می­کند و به همین دلیل سرمایه­گذاری در آن بسیار ایمن است. خرید آلکمی پی می­تواند در حفظ سرمایه شما از خطرات مختلف بسیار کاربردی باشد.

چه تعداد توکن آلکمی پی در گردش است؟

تعداد کل واحد‌های عرضه شده ارز دیجیتال آلکمی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد است که حدود 4.94 میلیارد آن در گردش است. 1.8میلیارد از این مقدار به بازار عرضه شده است و 2.5 میلیارد آن بلوکه است. مقداری دیگری از ارز در اختیار مشارکت‌کنندگان و خریداران این ارز دیجیتال قرار دارد و مورد معامله قرار می‌گیرد. مقدار مشخص دیگری نیز به عنوان سرمایه برای فعالیت‌های رشد و توسعه پلتفرم به کار رفته است.

خرید ارز دیجیتال آلکمی پی

خرید ACH

خرید ارز دیجیتال آلکمی پی از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است که کاربران ابتدا باید در این صرافی‌ها ثبت نام کنند و پس از طی فرآیند احراز هویت این ارز دیجیتال را خریداری کنند. تعداد ارز‌های ای سی اچ کم و محدود است که در نتیجه خرید آن می‌تواند برای سرمایه­گذار سودآور باشد.

فروش ارز دیجیتال آلکمی پی

فروش ارز دیجیتال آلکمی پینیز از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. به­دلیل محبوبیت این توکن در میان کاربران صرافی‌های مختلفAlchemy pay را در لیست معاملاتی خود قرار داده­اند. خرید و فروش این کریپتو محدود می‌تواند برای کاربران سود خوبی داشته باشد.

نحوه خرید آلکمی پی از صرافی تبدیل

هنگام انجام سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال و خرید آلکمی پی می‌توانید از طریق صرافی تبدیل شروع به فعالیت کنید. پس از طی مراحل ثبت نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ مورد نظر‌تان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ACHرا به­صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

روش نگهداری آلکمی پی

ارز ACHبه­دلیل فعالیت بر پایه شبکه اتریوم توسط تمام کیف پول‌هایی که بتوان در آن اتریوم نگهداری کرد، پشتیبانی می‌شود. کیف پول‌های متفاوتی را می توانید بیابید که برای حفظ دارایی شما طراحی شده اند. استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری در این مورد بسیار‌ ایده‌آل است و هزینه‌های زیادی کیف پول سخت‌افزاری را ندارد.

انواع کیف پول‌های آلکمی پی

برای نگهداری توکن ای اچ سی کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری زیادی وجود دارد. تراست والت، اتمیک والت و کوینومی نمونه‌ای از کیف پول‌های نرم‌افزاری هستند که بر روی کامپیوتر و موبایل می‌توان آن‌ها را نصب کرد و تنوع زیادی دارند.

در مقابل کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر نانو اس، لجر نانو ایکس و ترزور وجود دارد که حالت فیزیکی دارند و می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. قیمت نمونه­های سخت افزاری زیاد است و امکان هک یا دسترسی به دارایی­های ذخیره شده توسط هکرها تقریبا غیرممکن است. بنابراین پس از خرید آلکمی پی، باید از کیف پول مناسب برای نگهداری آن استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش آلکمی پی

معامله آلکمی پی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایا خرید و فروش آلکمی پی در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد. از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در این صرافی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه­گذاری تحت نظر بگیرید. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در این صرافی برای کاربران فراهم شده است. بنابراین خرید آلکمی پی برای شما در صرافی تبدیل مزایا زیادی دارد.

آیا خرید آلکمی پی بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

سرمایه‌گذاری بر روی ACHدر حوزه سرویس‌های مالی و تکنولوژی باید امنیت زیادی داشته باشد. به همین دلیل برای جلوگیری از خطرات احتمالی کاربران این ارز دیجیتال باید هویت مشخصی داشته باشند. در نتیجه هرگونه سرمایه‌گذاری و خرید آلکمی پی یا فروش آن پس از انجام احراز هویت امکان­پذیر است.

آینده آلکمی پی چگونه است؟

فروش ACH

این ارز دیجیتال بسیار مشهور است و همکاری آن با بایننس به­عنوان مشهورترین صرافی، باعث شده تا کاربران ارز‌های دیجیتال به آینده این ارز ‌امیدوار باشند. بایننس در معرفی ارز Alchemy payبیان کرده است که این ارز از یک پل پرداخت میان ارز‌های دیجیتال و فیات سنتی استفاده می‌کند. این پل همان Binance payاست. وجود این پل می‌تواند در آینده رمزارز ACHنقش مهمی داشته باشد.

علاوه­براین آلکمی پی در بازار ارز‌های دیجیتال نقش کلیدی بر عهده دارد. اگر رمزارز آلکمی پی و پروژه آن در جهت اهداف خود از تمام قابلیت‌ها و توان خود استفاده کنند و در مسیر درستی قرار بگیرند، آینده خوبی در پیش خواهند داشت. به همین دلیل خرید آلکمی پی مورد توجه معامله‌گران زیادی قرار گرفته است و سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند بسیار آینده­دار باشد.

نتیجه‌گیری

آلکمی پی به­دنبال این است که خدمات پرداختی مختلفی به کاربران ارز‌های دیجیتال ارائه دهد و میان ارز‌های دنیای واقعی و مجازی ارتباط برقرار کند. فروشندگان از طریق این پروژه می‌توانند وجه خود را در قالب ارز دیجیتال یا ارز فیات با سرعت بالا دریافت کنند.

همچنین این رمزارز از خدمات و تکنولوژی‌های خاصی بهره‌مند است که باعث منحصربه­فرد بودن محصولات آن در بازار شده است. در حال حاضر قیمت آن نسبت به همیشه پایین‌تر است اما با مشارکت تجارت‌های بزرگ این پروژه در آینده رشد چشمگیری خواهد داشت.

خرید آلکمی پی آشنایی با نحوه عملکرد و نگهداری آن برای خریداران این توکن کاربرد زیادی دارد. این رمزارز از استاندارد 20 –ERC استفاده می‌کند که در افزایش ایمنی آن نقش فوق‌العاده‌ای دارد و در حکمرانی شبکه بسیار مهم است. برای آشنایی با این ارز دیجیتال می‌توانید از اطلاعات صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

سوالات متداول خرید آلکمی پی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آلکمی پی

از کجا می‌توانیم آلکمی پی بخریم؟

امکان خرید ارز دیجیتال ACH در صرافی‌های مختلف ایرانی و خارجی فراهم شده است تا کاربران بتوانند هر مقدار از آن را که بخواهند، خریداری کنند.

خرید سریع Alchemy pay چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربرانی که خواهان خرید ACH در حجم بالا هستند، می‌توانند از طریق خرید آسان صرافی تبدیل اقدام به ثبت سفارش کنند.

کارمزد خرید و فروش آلکمی پی در صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله آلکمی پی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال Alchemy pay چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز در انواع کیف پول‌های سخت¬افزاری و نرم¬افزاری قابل نگهداری است.

آیا خرید ACH می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به رشد قیمتی این رمزارز می‌توان گفت که وضعیت بازار آن نیز رو به رشد است و سرمایه‌گذاری بر روی آن می‌تواند بسیار سودآور باشد. اما نوسانات موجود را باید در نظر گرفت و سپس نسبت به خرید این ارز اقدام کرد.

آیا می‌توان Alchemy pay را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج ارز دیجیتال با وجود ندارد. اما می‌توان برای خرید آلکمی پی از طریق شرکت در استخر‌های حاکمیتی یا خرید از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال اقدام کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سهیل ا

34 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

سپیده م

34 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله