FARMicon

قیمت و خرید هاروست فایننس - FARM

ارز دیجیتال هاروست فایننس

خرید ارز دیجیتال هاروست فایننس (FARM) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هاروست فایننس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هاروست فایننس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هاروست فایننس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هاروست فایننس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت هاروست فایننس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 FARM = 2,429,991 IRT

FARMicon

هاروست فایننس

خرید آسان هاروست فایننس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت هاروست فایننس

اطلاعات بازار هاروست فایننس

حجم ۲۴ ساعته (FARM) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +0.29 %
قیمت آخرین معامله 41.51 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هاروست فایننس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

FARMicon

FARM

هاروست فایننس

تومان --

FARMicon

FARM

هاروست فایننس

قیمت دلاری

41.5190 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,435,093

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.290 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

هاروست فایننس (FARM)، پلتفرمی غیرمتمرکز است که استراتژی‌های فارمینگ بازده خودکار را ارائه می‌دهد. سرمایه‌گذاران، برای خرید FARM به یک صرافی ارز دیجیتال با کیف پول امن و اختصاصی نیاز دارند. پس از تامین مالی کیف پول با تومان یا یک ارز دیجیتال پایه مانند تتر، می‌توان آن را برای خرید یا سواپ با رمزارز هاروست فایننس استفاده کرد. تحقیق در مورد روندهای فعلی بازار، عملکرد تاریخی و مزایای هاروست فایننس قبل از خرید ارز بومی آن بسیار مهم است.

ارز دیجیتال هاروست فایننس

خرید هاروست فایننس (FARM) با تومان در ایران چطور ممکن است؟

تحریم‌های بین‌المللی، به‌طور قابل‌توجهی توانایی کاربران ایرانی را برای خرید FARM از طریق صرافی‌های ارزهای دیجیتال معروف خارجی مانند بایننس محدود کرده است. تلاش برای دور زدن محدودیت‌ها، مانند اصلاح IP نیز خطرات قابل‌توجهی مانند از دست دادن کل سرمایه یا مسدودشدن بخشی از آن را به همراه دارد. درنتیجه، مناسب‌ترین روش جایگزین برای کاربران ایرانی، استفاده از صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال داخلی است.

صرافی تبدیل، با سال‌ها تجربه عملیاتی خود به اعتبار بالا و قابل‌اعتماد بودن دست پیدا کرده و پایگاه کاربری قابل‌توجهی را به دست آورده است. به‌طوری که محیطی امن برای انجام معاملات و خرید هاروست فایننس با تومان ارائه می‌دهد.

کاربران می‌توانند با انجام مراحل ثبت ‌نام و احراز هویت در صرافی تبدیل یک حساب شخصی باز کنند و کیف پول ارز دیجیتال اختصاصی به‌دست آورند. با اتصال کارت بانکی به حساب صرافی امکان خرید ارز FARM با تومان فراهم می‌شود.

چگونه باید هاروست فایننس (FARM) بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع FARM

برای خرید ارز هاروست فایننس، کافی است سه قدم زیر را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل بردارید:

 1. ثبت نام: صرافی ارز دیجیتال تبدیل، از معاملات ارز هاروست فایننس پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین، با ثبت‌نام در آن، مراحل احراز هویت را تکمیل نمایید.
 2. شارژ حساب کاربری: ارز فیات ریال یا سایر ارزهای دیجیتال خود را به حساب صرافی و کیف پول اختصاصی خودتان واریز کنید.
 3. خرید: وارد بخش خرید آسان تبدیل شود و با جستجوی نماد FARM، سفارش خرید خود را ثبت کنید.

بعد از خرید هاروست فایننس (FARM)، چطور آن را نگهداری کنیم؟

پس از به‌دست‌آوردن ارز دیجیتال FARM، می‌توانید آن را از طریق ذخیره‌سازی آنلاین یا آفلاین نگهداری کنید.

1. ذخیره‌سازی آفلاین: یک کیف پول سخت‌افزاری یا سرد، شبیه به درایو USB برگزینید. این کیف پول‌ها، از حداکثر محافظت کلیدهای خصوصی در برابر حملات سایبری برخوردار هستند. درحالی‌که، این روش از دارایی‌های شما به‌خوبی محافظت می‌کند، اما نیاز به شناخت کارکرد کیف پول سرد دارد و ممکن است برای تراکنش‌های سریع راحت نباشد.

2. ذخیره‌سازی آنلاین: ارز هاروست فایننس، خود را در کیف پول دیجیتالی نگهداری کنید که از طریق اینترنت قابل‌دسترسی است. شما می‌توانید بین کیف پول حضانتی که توسط صرافی مدیریت می‌شود یا کیف پول غیرحضانتی که مسئولیت کامل آن را برعهده دارید، یکی را انتخاب کنید. کیف پول‌های آنلاین کاربرپسند هستند و دسترسی سریع به وجوه را تسهیل می‌کنند. اگرچه ممکن است سطح امنیت گزینه‌های آفلاین را نداشته باشند.

صرافی تبدیل، با آفلاین نگه‌داشتن کلیدهای خصوصی شما، اقدامات امنیتی سخت‌گیرانه‌ای را انجام می‌دهد. ازاین‌رو، استفاده از کیف پول صرافی تبدیل برای ذخیره ارز هاروست فایننس راه‌حلی ساده و مطمئن به‌شمار می‌رود.

کیف پول ارز هاروست فایننس

هاروست فایننس (FARM) چیست؟

FARM، ارز دیجیتال بومی در پروتکل هاروست فایننس (Harvest Finance) است. پروتکلی که در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) عمل می‌کند. این پروتکل، به‌عنوان یک بهینه‌ساز بازده طراحی شده است. به این معنی که وجوه را به‌طور خودکار در پلتفرم‌های گوناگون دیفای جابه‌جا می‌کند تا بازدهی حاصل از فعالیت‌های فارمینگ را به حداکثر برساند. رمز ارز FARM را می‌توان برای استیکینگ و مشارکت در فارمینگ بازده در پلتفرم هاروست فایننس به‌کار برد.

شبکه هاروست فایننس، قصد دارد با خودکارسازی اجرای استراتژی، فرآیند فارمینگ بازده را برای کاربران خود به کاری ساده بدل کند. بنابراین، طیف وسیعی از فرصت‌های فارمینگ را در شبکه‌هایی مانند اتریوم، آربیتروم، پالیگان و غیره در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین، کاربران با استیکینگ توکن‌های هاروست فایننس خود می‌توانند سهمی از سود پروتکل کسب کنند و در تصمیم‌گیری‌های حاکمیتی آن نظر داشته باشند.

ارزش خرید FARM، در کاربرد و نقشی است که در تسهیل فضای کارآمدتر دیفای ایفا می‌کند. کاربرانی که ارز هاروست فایننس دارند، می‌توانند از بازده تولیدشده در پروتکل‌های مختلف بدون نیاز به مدیریت پیچیدگی‌های موجود در جابه‌جایی دارایی‌ها در دیفای بهره ببرند. امری که هاروست فایننس را به گزینه‌ای جذاب برای افراد علاقه‌مند به تعامل بیشتر با بخش امور مالی غیرمتمرکز تبدیل می‌کند.

مزایا و ویژگی های اصلی هاروست فایننس (FARM)

ارز دیجیتال هاروست فایننس در فضای DeFi با چندین مزیت و ویژگی کلیدی زیر متمایز شده است:

 1. تمرکززدایی: هاروست فایننس پروتکلی کاملا غیرمتمرکز است، به این معنی که بدون نظارت و مدیریت یک مرجع مرکزی عمل می‌کند؛ بنابراین، کمتر مستعد سانسور و دست‌کاری است و محیط امن‌تر و شفاف‌تری را برای کاربران خود فراهم می‌سازد.
 2. بهینه‌سازی عملکرد: هاروست فایننس، برای به حداکثر رساندن بازده حاصل از فارمینگ بازده، وجوه کاربران را به‌طور خودکار در میان پلتفرم‌های گوناگون دیفای نقل‌وانتقال می‌دهد تا بهترین نرخ بازدهی را پیدا کند؛ بنابراین، به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به مدیریت شخصی دارایی‌های خود، میانگین سود سالیانه بالاتری را به‌دست آورد.
 3. کاربرپسند بودن: پلتفرم ارز هاروست فایننس، برای کاربران مبتدی و باتجربه به یک اندازه جالب و قابل‌دسترسی است. کاربران، می‌توانند به‌راحتی دارایی‌های دیجیتال خود را به استخرهای وام‌دهی بسپرند و بر اساس شرایط استخر شروع به کسب سود یا پاداش کنند. هاروست فایننس، همچنین ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند وام‌های فوری دارد که انعطاف‌پذیری بالایی را برای استقراض وجوه بدون وثیقه ارائه می‌دهد.

این مزایا و ویژگی‌ها موجب شده است تا هاروست فایننس به گزینه‌ای برای تعامل بیشتر با بخش دیفای و کسب درآمد غیرفعال تبدیل شود.

خرید ارز هاروست فایننس

خرید هاروست فایننس (FARM) از تبدیل چه مزایایی دارد؟

مطمئناً، باید ارز دیجیتال خود را از پلتفرمی بخرید که پشتیبانی کاملی از کاربران خود انجام می‌دهد. صرافی تبدیل، به رضایت کاربران خود افتخار می‌کند و همیشه اولویت خود را کسب سود معامله‌گران قرار می‌دهد. خرید هاروست فایننس از صرافی تبدیل، با چندین مزیت زیر همراه است:

 • استفاده از کارت‌بانکی داخلی و ارز پایه تومان برای انجام تراکنش‌ها
 • به حداکثر رساندن نرخ سودآوری کاربران با اخذ کارمزدهای رقابتی و منصفانه
 • در دسترس بودن بیش از ۳۸۰ ارز دیجیتال معتبر برای انجام معاملات
 • ارائه کیف پول اختصاصی و امن در برابر حملات آنلاین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته از کاربران در تمام ایام هفته
 • دسترسی رایگان به بازارها، ابزارها، نمودارها و آموزش‌های عملی
 • ثبت‌نام و احراز هویت سریع با مراحل امن
 • حداقل اختلاف قیمت ارزها با بازارهای جهانی
 • ارائه اپلیکیشن ارز دیجیتال اختصاصی گوشی هوشمند برای انجام معاملات

فروش ارز هاروست فایننس (FARM) در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فروش ارز FARM شما، در صرافی تبدیل فرآیندی ساده است که می‌تواند از طریق دو روش اصلی زیر انجام شود.

1. بازار معاملاتی: با دسترسی به پلتفرم معاملاتی و فهرست‌کردن هاروست فایننس در این صرافی می‌توانید اقدام به فروش توکن‌های خود کنید. سپس در بازار معاملاتی هاروست فایننس، مقدار و قیمت موردنظر را با جزئیات خواسته‌شده درج کنید. هنگامی که کاربر دیگری با شرایط شما موافقت کرد، خرید را انجام می‌دهد.

2. سواپ ارز: اگر FARM مستقیما با تومان قابل مبادله باشد، فروش آن در صرافی تبدیل بسیار ساده است. اگرنه، ابتدا باید هاروست فایننس را با یک ارز انتقالی مانند تتر مبادله کنید. در این بخش، می‌توانید با تبدیل ارز واسط به تومان، آن را به حساب معاملاتی خود بریزید. مرحله آخر، این است که وجوه را به کارت بانکی خود انتقال دهید.

حداقل سرمایه برای خرید هاروست فایننس (FARM) با تومان چقدر است؟

معامله‌گران جدید، با شروع ترید ارزهای دیجیتال با سرمایه کوچک‌تر می‌توانند ریسک را به حداقل برسانند و بدون فشار ناشی از هدر رفت مقادیر زیادی پول به کسب تجربه بپردازند. این امر، راهی برای آزمایش استراتژی ‌ارز دیجیتال و یادگیری پویایی بازار با یک شبکه ایمنی است. خوشبختانه، صرافی تبدیل این فرصت را مهیا کرده است تا با سرمایه اندک نیز بتوان وارد بازار معاملات کریپتو شد.

ارز دیجیتال FARM در صرافی تبدیل، با سرمایه‌گذاری اولیه بسیار اندک هم قابل خرید است. برای کسانی که به دنبال خرید آن از طریق ثبت سفارش هستند، سرمایه مورد نیاز ۵۰ هزار تومان تعیین شده است. علاوه بر این، گزینه خرید ساده امکان خرید هاروست فایننس را با استفاده از حداقل سرمایه لازم (معادل یک تتر یا یک دلار آمریکا) می‌دهد.

کارمزد معامله هاروست فایننس (FARM) در تبدیل

کارمزد معاملات برای ارز FARM، متغیر است و به حجم معاملات ماه قبل شما بستگی دارد. ساختار کارمزد، در صرافی تبدیل چندلایه است و از ۰.۳۵ درصد شروع می‌شود و با افزایش حجم تراکنش‌ها به حداقل ۰.۰۳ درصد کاهش می‌یابد. اساسا، هرچه بیشتر در صرافی تبدیل معامله کنید، کارمزد کمتری خواهید پرداخت. برای تفکیک دقیق سطوح کارمزد، لطفا قبل از خرید به صفحه کارمزد صرافی تبدیل مراجعه کنید.

ذخیره ارز هاروست فایننس

سود سرمایه گذاری هاروست فایننس (FARM) به چه صورت است؟

اگر به سود سرمایه‌گذاری FARM می‌اندیشید، باید توجه داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال دارای نوسان و غیرقابل‌پیش‌بینی است. درحالی‌که رویکرد هاروست فایننس به حوزه دیفای و فارمینگ بازده بسیار نوآورانه محسوب می‌شود. اما، سرمایه‌گذاران بالقوه‌ای مانند شما باید تحقیقات کاملی را انجام دهید و مدیریت ریسک را در نظر بگیرید.

عملکرد پلتفرم هاروست فایننس، مشارکت کاربران و روند کلی بازار کریپتو از عوامل حیاتی برای ارزیابی شما هستند. مانند هر سرمایه‌گذاری، به‌ویژه در فضای کریپتو، دقت لازم و درک روشن از فناوری و موقعیت بازار قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری ضرورت دارد.

چه کسی بنیان گذار هاروست فایننس (FARM) است؟

بنیان‌گذار شبکه هاروست فایننس و ارز FARM، به‌طور عمومی شناخته شده نیست. این پروتکل، در سپتامبر ۲۰۲۰ توسط یک تیم ناشناس راه‌اندازی شد. این رویکرد ناشناس ماندن در فضای امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای اصلا غیرمعمول نیست.

گاهی اوقات، توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال تصمیم به ناشناس ماندن می‌گیرند تا به‌جای مصاحبه و تبلیغات، صرفا روی بهبود و ارتقای فناوری و عملکرد شبکه تمرکز کنند. پروتکل هاروست فایننس، علی‌رغم ناشناس بودن تیم توسعه‌دهنده خود، به‌عنوان یک بازیگر مهم در بخش فارمینگ بازده تثبیت شده است.

قیمت ارز هاروست فایننس

چه عواملی بر قیمت هاروست فایننس (FARM) تاثیر می گذارد؟

قیمت خرید هاروست فایننس، مانند سایر ارزهای دیجیتال تحت تاثیر عوامل گوناگون زیر خواهد بود:

 • عرضه و تقاضا: اصل اساسی اقتصاد، با تاثیرپذیری از تعداد توکن‌های موجود (عرضه) و تمایل خریداران (تقاضا) بر قیمت‌ها تاثیرگذار است.
 • احساسات بازار: نگرش کلی سرمایه‌گذاران نسبت به بازار ارزهای دیجیتال و ارز هاروست فایننس، بر قیمت‌ها تاثیر می‌گذارد.
 • نقدینگی بازار: سهولت خرید و فروش این توکن و امکان انجام معاملات سریع که به افزایش قیمت منجر می‌شود.
 • اخبار مهم: اعلام مقررات جدید و مرتبط با ارزهای دیجیتال، توسط دولت‌های بزرگ بر قیمت ارز FARM موثر است.
 • تغییرات و نوآوری‌ها: پیشرفت‌ها در اکوسیستم هاروست فایننس یا فناوری بلاک چین، می‌تواند قیمت را بالا ببرد.
 • عوامل کلان اقتصادی: شاخص‌های اقتصاد جهانی و روند بازارهای مالی بر کریپتو و قیمت هاروست فایننس تاثیرگذار هستند.
 • کاربردها و مزایا: افزایش موارد استفاده هاروست فایننس و اکوسیستم آن می‌تواند به معنای قیمت بیشتر ارز باشد.

شناخت و بررسی عوامل فوق، به تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر و بهتر در هنگام خرید FARM یا هر ارز دیجیتال دیگری منجر خواهد شد.

تبدیل قیمت هاروست فایننس (FARM) به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت FARM به تومان در صرافی تبدیل، به‌صورت لحظه‌ای انجام می‌شود؛ بنابراین، شما کاربران گرامی می‌توانید آخرین قیمت ارز هاروست فایننس به تومان را با مراجعه به صفحه خرید ارز دیجیتال در صرافی تبدیل و جستجوی عبارت FARM در بخش سرچ ارزها ملاحظه کنید.

توجه داشته باشید که قیمت ارزهای دیجیتال با نوسانات بسیار شدیدی همراه است و برای مدت زمان طولانی ثابت نمی‌ماند؛ بنابراین، قبل از خرید حتما قیمت به‌روز شده ارز FARM را در وب‌سایت صرافی تبدیل مورد بررسی قرار دهید.

خرید ارز هاروست فایننس از تبدیل

نمودار قیمت لحظه ای هاروست فایننس (FARM) چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت زنده و لحظه ‌ای هاروست فایننس، اغلب برای انجام تحلیل تکنیکال استفاده می‌شود. این کار، برای شناخت نوسانات قیمت FARM و سیگنال ارز دیجیتال در زمان واقعی بسیار مفید و راهگشا است. چند کاربرد نمودار قیمت لحظه‌ای ارز هاروست فایننس به‌شرح زیر هستند:

 1. نظارت بر روند قیمت: دنبال‌کردن روندهای فعلی و تاریخی قیمت هاروست فایننس که به‌طور بالقوه به پیش‌بینی پرایس اکشن آن منجر می‌شود.
 2. تجزیه‌وتحلیل بازار: بررسی الگوهای بازار، نظیر سطوح حمایت و مقاومت که گاه با پیش‌بینی تغییرات احتمالی قیمت در آینده همراه است.
 3. زمان‌بندی معاملات: تعیین نقاط بهینه ورود و خروج معاملات که سود را به حداکثر و زیان را به حداقل ممکن می‌رساند.
 4. سنجش احساسات: اندازه‌گیری احساسات کاربران بازار ارزهای دیجیتال، برای تعیین صعودی یا نزولی بودن قیمت‌ها به کار گرفته می‌شود.

تریدرها و سرمایه‌گذاران، نمودار قیمت لحظه ‌ای هاروست فایننس را به‌عنوان ابزار پایه معاملات خود به کار می‌برند. ابزاری که بدون آن نمی‌توان تحلیل تکنیکال را برای خرید FARM به‌صورت آگاهانه و با چشمان باز به کار گرفت.

منابع:

coinbase.com

coinmarketcap.com

binance.com

سوالات متداول خرید هاروست فایننس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید هاروست فایننس

چگونه باید هاروست فایننس (FARM) بخریم؟

خرید ارز FARM را می‌توانید در بازارهای معاملاتی تتری، تومانی و همچنین بخش خرید آسان در صرافی تبدیل داشته باشید.

حداقل سرمایه برای خرید هاروست فایننس (FARM) چقدر است؟

حداقل سرمایه مورد نیاز شما برای خرید FARM در بازارهای تومانی، معادل ۵۰ هزار تومان و در بازارهای تتری معادل ۱ تتر خواهد بود.

ارز دیجیتال هاروست فایننس (FARM) چیست؟

ارز دیجیتال FARM، توکن بومی شبکه هاروست فایننس است. یک پروتکل فارمینگ بازده که وجوه کاربران را به پلتفرم‌های مختلف مالی غیرمتمرکز (DeFi) تزریق می‌کند.

قیمت لحظه ای هاروست فایننس (FARM) را از کجا ببینیم؟

شما کاربر گرامی می‌توانید برای مشاهده قیمت لحظه ‌ای ارز FARM به بالای همین صفحه یا بخش خرید و فروش ارزها در صرافی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه ارزهای دیگر را به هاروست فایننس (FARM) تبدیل کنیم؟

تبدیل ارزهای دیگر به هاروست فایننس از طریق بخش خرید آسان و سواپ به ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگری قابل انجام است.

کارمزد خرید هاروست فایننس (FARM) در تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید FARM در بخش خرید آسان صرافی تبدیل، صفر است. اما، کارمزد خرید آن در بازار معاملاتی تبدیل بر اساس سطح کاربری معامله‌گر تعیین و از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود.

آیا ارز دیجیتال هاروست فایننس (FARM) را می‌توان استخراج کرد؟

ارز دیجیتال FARM، بومی بلاک چین اتریوم است و همچنین، به‌عنوان توکن BEP-20 در زنجیره هوشمند BNB معامله می‌شود؛ بنابراین، توکن هاروست فایننس را نمی‌توان استخراج یا ماینینگ کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

خسرو ا

61 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

سپیده م

61 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله