arbicon

قیمت و خرید آربیتروم - ARB

خرید ارز دیجیتال آربیتروم Arbitrum

خرید ارز دیجیتال آربیتروم (ARB) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آربیتروم به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آربیتروم بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آربیتروم اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آربیتروم هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آربیتروم به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ARB = 67,416 IRT

arbicon

آربیتروم

خرید آسان آربیتروم
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آربیتروم

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آربیتروم می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

arbicon

arb

آربیتروم

تومان --

arbicon

arb

آربیتروم

قیمت دلاری

1.1783 USDT

قیمت تومانی

تومان 67,227

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.705 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال ای‌آربی (ARB) توکن بومی پلتفرم آربیتروم (Arbitrum) است. این پلتفرم به‌عنوان یک راه‌حل لایه دوم بسیار موفق برای اتریوم عمل کرده است. آربیتروم توانسته است شبکه‌ای مقیاس‌پذیر، سریع و ارزان را برای سرمایه‌گذاران مهیا کند، چیزی که اتریوم با وجود به‌روزرسانی مرج (Merge) در سپتامبر 2022 هنوز به آن دست نیافته است.

در نتیجه همین امر بود که توسعه‌دهندگان زیادی برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز خود به پلتفرم آربیتروم روی آوردند. شبکه آربیتروم اینک یکی از بلاک‌چین‌های بزرگ از لحاظ مقدار ارزش موجود در آن است.

ای‌آربی (ARB) چیست؟

پروژه ارز دیجیتال ای‌آربی یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دوم اتریوم است که از روش پیشرفته‌ای بنام Optimistic Rollupsبرای رسیدن به این هدف استفاده می‌کند. آربیتروم با استفاده از این روش توانسته است سرعت و مقیاس‌پذیری اتریوم را افزایش داده و از کارمزدها تا حد زیادی بکاهد.

شبکه ارز دیجیتال ARBاز امنیت و سازگاری اتریوم سود می‌برد و در عین حال، بازده بالاتر و کارمزد کمتری نسبت به بزرگ‌ترین آلت‌کوین جهان ارزهای دیجیتال دارد. آربیتروم عمده محاسبات و ذخیره‌سازی‌های خود را در خارج از زنجیره انجام می‌دهد که این می‌تواند رمز موفقیت این پروژه محبوب باشد.

همان طور که گفته شد، توکن بومی پلتفرم آربیتروم ای‌آربی (ARB) نام دارد که یک توکن حاکمیتی است. پلتفرم آربیتروم در حال حرکت به‌سمت غیرمتمرکز شدن است و این باعث می‌شود که دارندگان توکن ARBتوانایی رأی‌گیری و شرکت در تصمیم‌گیری‌های مربوط به این پروژه را داشته‌باشند.

تاریخچه پیدایش ای‌آربی (ARB)

ارز آربیتروم

آربیتروم در 16 مارس 2023 ایردراپ (Airdrop) توکن ای‌آربی را اعلام‌کرد که این توکن در میان کاربران اولیه پلتفرم و سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکزی که بر روی آن ساخته‌شده‌اند، توزیع شد. دریافت‌کنندگان این توکن با توجه به تعامل خود با شبکه آربیتروم امتیازبندی شده و بر اساس آن توکن دریافت کرده‌اند، یعنی این‌طور نیست که همه کاربران تعداد توکن یکسانی دریافت کرده باشند.

ای‌آربی (ARB) چگونه معروف و محبوب شد؟

شبکه ارز دیجیتال ای‌آربی از راه حل جدید و مبتکرانه‌ای برای مقیاس‌پذیری اتریوم استفاده می‌کند و همین امر زمینه‌ساز محبوبیت این پلتفرم شده‌است. این راه‌حل مزیت‌های زیادی نسبت به راه‌حل‌های دیگر رقبا دارد که در ادامه به تعدادی از این مزیت‌ها اشاره می‌شود.

مقیاس‌پذیری

راه‌حل نوآورانه شبکه آربیتروم مقیاس‌پذیری را به شیوه‌ای معجزه‌آسا ارتقا داده است، به‌طوری که این پلتفرم می‌تواند هزاران تراکنش را در ثانیه با کارمزد کم مدیریت کند. این در حالی است که استانداردهای امنیتی اتریوم کاملاً حفظ شده و خدشه‌ای به آن‌ها وارد نمی‌شود.

انعطاف‌پذیری

پلتفرم آربیتروم بسیار انعطاف‌پذیر است و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد که از اکثر زبان‌های برنامه‌نویسی مشهور استفاده‌کنند. سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM) قابلیت‌های زیادی را برای پلتفرم آربیتروم به ارمغان آورده‌است.

عدم‌تمرکز

شبکه آربیتروم برای انجام تراکنش‌ها به هیچ متصدی متمرکز و یا شخص ثالثی وابسته نیست و در عوض، از شبکه‌ای غیرمتمرکز از اعتبارسنج‌ها استفاده می‌کند که به استیکینگ توکن‌های ARBپرداخته و در عوض کارمزد، امنیت شبکه را تأمین می‌کنند.

آربیتروم همچنین دارای اکوسیستم پویایی از برنامه‌های غیرمتمرکز، کیف پول‌ها، ابزارها و همکارانی است که این پلتفرم را در نوع خود منحصربه‌فرد کرده‌اند.

هدف از خلق ای‌آربی (ARB)

هدف از خلق پروژه ارز دیجیتال ای‌آربی فراهم کردن تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر برای شبکه اتریوم است، این در حالی است که امنیت و عدم‌تمرکز اتریوم در این میان فدا نمی‌شود. هدف پروژه آربیتروم این است که به توسعه‌دهنده‌ها اجازه ساخت برنامه‌های غیرمتمرکزی را بدهد که تقاضاها و نیازمندی‌های کاربران را در سطح جهان برطرف کنند.

آربیتروم با استفاده از Optimistic Rollupتوانسته است که سرعت تراکنش‌ها را افزایش و میزان کارمزدها را به شیوه قابل‌ملاحظه‌ای کاهش دهد. پروژه ارز دیجیتال ARBهمچنین بر قابلیت همکاری متمرکز است و با راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه دوم دیگر و همچنین سایر بلاک‌چین‌ها سازگاری دارد.

این در نوع خود بی‌نظیر است و توسعه‌دهندگان با استفاده از این قابلیت همکاری آربیتروم می‌توانند به ساخت برنامه‌های بین بلاک‌چین‌ی بپردازند. در نهایت می‌توان گفت که هدف کلی از ایجاد پروژه آربیتروم بهبود مقیاس‌پذیری و استفاده از شبکه اتریوم است.

ارزش ای‌آربی چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال ای‌آربی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پذیرش

همزمان که توسعه‌دهنده‌ها و کاربران بیشتری از پلتفرم آربیتروم استفاده می‌کنند، تقاضا برای توکن ARBنیز افزایش پیدا می‌کند. این بالا رفتن تقاضا می‌تواند به‌مرور ارزش توکن ای‌آربی را افزایش دهد زیرا قیمت همواره تابع قانون عرضه و تقاضا است.

حجم تراکنش

اگر حجم تراکنش‌ها در شبکه آربیتروم افزایش پیدا کند، شاهد افزایش تقاضا برای توکن ای‌آربی جهت پرداخت کارمزدهای تراکنش‌ها خواهیم بود. این مسئله می‌تواند در گذر زمان ارزش توکن ARBرا افزایش دهد.

رقابت

اینک تعداد زیادی پروژه راهکارهای لایه دوم اتریوم در فضای کریپتو به چشم می‌خورند و اگر این پروژه‌ها در میدان رقابت از آربیتروم عقب به‌مانند، قطعاً توسعه‌دهنده‌ها و کاربران بیشتر به‌سمت توکن ای‌آربی متمایل خواهند شد.

احساسات بازار

ارزش ارز دیجیتال ARBنیز مانند دیگر رمز ارزها تحت‌تأثیر احساسات بازار قرار دارد و خبرها و توسعه‌های فضای کریپتو می‌توانند قیمت توکن ای‌آربی را دستخوش تغییر قرار دهند.

توجه داشته‌باشید که ارز دیجیتال ای‌آربی نیز مانند دیگر ارزهای دیجیتال می‌تواند بسیار پر نوسان بوده و تعیین ارزش آن به‌راحتی امکان‌پذیر نباشد. لزوم تحقیق و پذیرش ریسک در سرمایه‌گذاری‌های مربوط به فضای کریپتو در اینجا نیز خودنمایی می‌کند.

قابلیت‌ها و مزایای ای‌آربی

پروژه ارز دیجیتال ای‌آربی مزایا و قابلیت‌های زیادی دارد و می‌تواند معادلات را در جهان بلاک‌چین و برنامه‌های غیرمتمرکز کاملاً تغییر دهد. استفاده از فناوری نوآورانه Optimistic Rollupکه منجر به ایجاد تراکنش‌های سریع و ارزان می‌شود، کاربردهای غیرقابل‌تصوری را برای آربیتروم به ارمغان خواهد آورد.

مقیاس‌پذیری برای رشد و توسعه اتریوم در آینده حیاتی است. آربیتروم همچنین از قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای برخوردار است که این برای توسعه‌دهنده‌ها بسیار مفید است و به آن‌ها اجازه ایجاد اپلیکیشن‌هایی را می‌دهد که در بستر بلاک‌چین‌های مختلف کار می‌کنند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ARBچه کسانی هستند؟

پروژه ارز دیجیتال ای‌آربی توسط شرکت آفچین‌لبز (Offchain Labs) که یک شرکت واقع در شهر نیویورک است، راه‌اندازی شده‌است. اد فلتن (Ed Felten)، استیون گلدفدر (Steven Goldfeder) و هری کالودنر (Harry Kalodner) از بنیان‌گذاران اصلی پروژه آربیتروم هستند.

افراد مذکور دارای سال‌ها تجربه در زمینه علوم کامپیوتر، بلاک‌چین و رمزنگاری بوده و کاملاً با جهان ارزهای دیجیتال آشنا هستند. اد فلتن استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه پرینستون (Princeton) است که سابقه حضور در کابینه رئیس‌جمهور اوباما را نیز دارد.

استیون گلدفدر نیز دانشمند علوم کامپیوتر و کارآفرین است که مدرک دکترای خود را از دانشگاه پرینستون گرفته است. او هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت آفچین‌لبز است.

هری کالودنر نیز دانشمند کامپیوتر بوده که در حال اخذ مدرک دکترا از دانشگاه پرینستون است. او هم‌بنیان‌گذار و مدیر فناوری شرکت آفچین‌لبز است.

امنیت شبکه ای‌آربی چگونه است؟

پلتفرم آربیتروم امنیت خود را از شبکه اتریوم می‌گیرد که این مکانیسم اجماع و نهایی شدن تراکنش‌ها را برای پلتفرم ارز دیجیتال ARBفراهم می‌کند. به‌عبارت دیگر، این اتریوم است که اعتبار محاسبات خارج از زنجیره و موجودیت داده را در ورای این محاسبات تضمین می‌کند.

استفاده از Optimistic Rollupsبه این معنی است که آربیتروم تراکنش‌ها را در بیرون از شبکه اتریوم ایجاد می‌کند و تعداد زیادی از تراکنش‌ها را قبل از ارائه به شبکه اصلی تجمیع می‌کند. تراکنش‌های خارج از زنجیره در اینجا معتبر شمرده می‌شوند و هیچ مدرکی برای اعتبار آن‌ها ارائه نمی‌شود.

در صورتی که اختلافی پیش آید، یک دوره زمانی بعد از rollupفراهم می‌شود که در آن هر کسی می‌تواند تراکنش را به چالش بکشاند و مدرک تقلب در آن تراکنش را رو کند.

چه تعداد توکن ای‌آربی در گردش است؟

خرید آربیتروم

ای‌آربی توکن حاکمیتی بومی شبکه آربیتروم است. این توکن در 23 مارس امسال راه‌اندازی شد و 12.75 درصد از تعداد کل آن در میان دریافت‌کنندگان واجد شرایط و سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز توزیع شد.

با استفاده از توکن ARBمی‌توان حاکمیت غیرمتمرکز اکوسیستم آربیتروم را محقق ساخت. دارندگان این توکن با رأی‌گیری و دادن پیشنهاد شبکه آربیتروم را کنترل می‌کنند. این کاربران دارنده توکن همچنین نحوه استفاده از وجوه موجود در خزانه سازمان خودمختار غیرمتمرکز آربیتروم را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند.

توکن ای‌آربی در اکوسیستم آربیتروم به‌عنوان توکنی برای کارمزد گس (gas) کار نمی‌کند. کارمزدها در این شبکه توسط اتریوم و یا هر توکن ERC-20پشتیبانی‌شده توسط برنامه‌های غیرمتمرکز پرداخت می‌شوند. این یعنی که دارندگان ARBمجبور نیستند توکن‌های خود را برای استفاده از سرویس‌های آربیتروم خرج کنند.

عرضه کل توکن‌های ای‌آربی ثابت و برابر با 10 میلیارد است. نحوه توزیع این توکن‌ها به این صورت است که 42.78 درصد در اختیار خزانه سازمان خودمختار غیرمتمرکز آربیتروم، 26.94 درصد در اختیار شرکت آفچین‌لبز، 17.53 درصد در اختیار سرمایه‌گذاران، 11.6 درصد در دسترس کاربران واجد شرایط برای ایردراپ و 1.13 درصد نیز به‌صورت ایردراپ در دسترس سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز قرار می‌گیرد.

در لحظه این نوشتار و بنا به گزارش وبسایت coinmarketcap، تعداد توکن‌های در حال گردش آربیتروم برابر 1275000000 است. حجم بازار ارز دیجیتال ARBبنا به گزارش وبسایت مذکور و در لحظه نوشتن این مقاله تقریباً برابر با یک میلیارد و چهارصد میلیون دلار آمریکا است.

خرید ارز دیجیتال ای‌آربی

برای خرید ارز دیجیتال ARBمی‌توانید از طریق صرافی‌های خارجی مانند بایننس (Binance) و یا صرافی‌های داخلی مانند تبدیل اقدام کنید. توجه داشته‌باشید که صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی بسیار پرریسک هستند و خطر مسدود شدن دارایی‌های آنان همواره وجود دارد.

صرافی‌های داخلی بهترین گزینه برای کاربران ایرانی هستند. صرافی تبدیل مکانی مطمئن برای خرید ارز دیجیتال ARBو دیگر ارزهای دیجیتال است. پلتفرم تبدیل مزایای زیادی را برای کاربران فراهم کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به تنوع در تعداد ارزها، امنیت بالا، کارمزدهای رقابتی، پشتیبانی از بازارهای تتری و تومانی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

فروش ارز دیجیتال ای‌آربی

برای فروش ارز دیجیتال ARBمی‌توانید از طریق صرافی‌های ایرانی و خارجی اقدام کنید که البته صرافی‌های خارجی اصلاً توصیه نمی‌شوند. ارز دیجیتال آربیتروم را می‌توانید به‌راحتی و در کمترین زمان در صرافی تبدیل به تومان مبادله کنید.

پلتفرم تبدیل امکان برداشت تومان را از طریق شش بانک مختلف فراهم کرده است و از امکانات زیادی مانند کانال سیگنال‌دهی برخوردار است. پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته این پلتفرم بی‌نظیر است و در هر زمانی از شبانه‌روز می‌توانید به تیم پشتیبانی دسترسی داشته‌باشید.

نحوه خرید ای‌آربی از صرافی تبدیل

فعلاً تنها راه برای خرید ARBدر صرافی تبدیل استفاده از بخش خرید آسان است. با مراجعه به این قسمت می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تومان، تتر و یا ارزهای دیجیتال خود را به توکن ای‌آربی تبدیل کنید. البته توجه داشته‌باشید که قیمت‌ها در قسمت خرید آسان ممکن است کمی با بازارهای معاملاتی تفاوت داشته‌باشد.

روش نگهداری ای‌آربی

بهترین روش برای نگهداری ای‌آربی استفاده از کیف پول است که کیف پول‌های سخت‌افزاری در این میان بهترین هستند و بیشترین امنیت را فراهم می‌کنند. خوشبختانه صرافی تبدیل نیز دارای کیف پول برای نگهداری ایمن ای‌آربی و دیگر دارایی‌های کاربران است.

انواع کیف پول ای‌آربی

اگر به‌دنبال یک کیف پول مطمئن برای نگهداری ARBهستید، باید که این مژده را به شما بدهیم که همه کیف پول‌های مشهور از این ارز پشتیبانی می‌کنند. از جمله این کیف پول‌ها می‌توان تراست‌والت، متامسک، کیف پول کوین‌بیس، لجر و غیره را نام برد.

کارمزد خرید و فروش ای‌آربی

برای خرید و فروش ARBدر صرافی تبدیل فعلاً تنها از طریق بخش خرید آسان می‌توانید اقدام کنید. کارمزدها در بخش خرید آسان به‌دلیل تنوع تامین‌کننده کمی با کارمزدهای بازارهای معاملاتی متفاوت هستند.

معامله آربیتروم در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ARBدر صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال ARBدر صرافی تبدیل مزایای زیادی را به‌دنبال دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به حجم معاملات بالا، امنیت، معامله آسان، سرعت مبادله و غیره اشاره کرد. در پلتفرم تبدیل می‌توانید به بیش از 100 بازار معاملاتی تتری و 20 بازار معاملاتی تومانی دسترسی داشته‌باشید که این در میان صرافی‌های داخلی منحصربه‌فرد است.

آیا خرید ای‌آربی بدون احراز هویت ممکن است؟

خیر خرید هیچ ارز دیجیتالی بدون احراز هویت از صرافی‌های ایرانی ممکن نیست. احراز هویت راه را بر بسیاری از سوء‌استفاده‌های احتمالی می‌بندد. خوشبختانه فرآیند احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار سریع و راحت است.

آینده ای‌آربی چگونه است؟

خرید ABR

پروژه ارز دیجیتال ARBاز نوآوری و تجربه لازم برای موفقیت در بازار کریپتو برخوردار است و به نظر پروژه‌ای بسیار آینده‌دار می‌رسد. البته توجه داشته‌باشید که موفقیت هیچ پروژه‌ای را در بازار ارزهای دیجیتال نمی‌توان تضمین کرد و پروژه‌های بزرگ زیادی در این فضا با شکست مواجه شده‌اند.

منابع

Arbitrum.io
Arbitrum.foundation
Coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید آربیتروم

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آربیتروم

از کجا می‌توانیم ای‌آربی (ARB) بخریم؟

این ارز دیجیتال را می‌توانید از صرافی‌های خارجی و ایرانی خریداری کنید. صرافی تبدیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید این ارز است.

خرید سریع ای‌آربی (ARB) چطور امکان‌پذیر است؟

با مراجعه به صرافی تبدیل و بخش خرید آسان می‌توانید در کمترین زمان دارایی خود را با ارز دیجیتال ای‌آربی مبادله کنید.

کارمزد خرید و فروش ای‌آربی (ARB) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله در آربیتروم بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ای‌آربی (ARB) اقدام کنیم؟

بازار ارزهای دیجیتال یک بازار 24 ساعته و بدون تعطیلی است، پس در هر ساعتی می‌توانید نسبت به خرید ارز ARB از طریق صرافی تبدیل اقدام کنید.

ارز دیجیتال ای‌آربی چگونه نگهداری می‌شود؟

بهترین گزینه برای نگهداری این ارز کیف پول است. خوشبختانه صرافی تبدیل نیز دارای کیف پولی امن برای نگهداری ارزهای مختلف از جمله آربیتروم است.

آیا خرید ای‌آربی (ARB) می‌تواند سودآور باشد؟

این پروژه از نوآوری و تجربه لازم برای موفقیت برخوردار است اما هیچ‌چیز در فضای ارزهای دیجیتال تضمینی نیست.

آیا می‌توان ای‌آربی (ARB) را استخراج کرد؟

خیر ای‌آربی را نمی‌توان استخراج کرد زیرا این ارز مبتنی بر الگوریتم گواه اثبات کار نیست.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

امیرعلی ش

11 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

عرفان ب

11 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله