hfticon

قیمت و خرید هش فلو - HFT

خرید ارز دیجیتال هش فلو Hashflow

خرید ارز دیجیتال هش فلو (HFT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هش فلو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هش فلو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هش فلو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هش فلو هستند.

معامله هش فلو

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت هش فلو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 HFT = 19,474 IRT

hfticon

هش فلو

خرید آسان هش فلو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت هش فلو

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هش فلو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

hfticon

hft

هش فلو

تومان --

hfticon

hft

هش فلو

قیمت دلاری

0.2926 USDT

قیمت تومانی

تومان 19,312

تغییرات 24 ساعت اخیر

-6.037 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

هش فلو ( HFT ) توکن بومی پروتکل Hashflow و پلتفرم حکمرانی آن Hashverse است.

HashFlow خود یک صرافی غیرمتمرکز ( DEX ) است که تلاش می‌کند ایرادات و مشکلات بزرگ صرافی‌های غیرمتمرکز فعلی را برطرف کند. از میان این مشکلات، تغییر قیمت معامله پس از سفارش‌گذاری ( Slippage ) و نبود امکان معامله بدون واسطه میان زنجیره‌ها و بلاکچین‌های مختلف را می‌توان نام برد.

حجم کل معاملات هش فلو از زمان انتشار در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۲ میلیارد دلار بوده است و بیش از ۱۷۰ هزار کاربر یکتا این ارز را معامله کرده‌اند.

هش فلو (HFT)‌ چیست؟

HashFlow صرافی غیرمتمرکزی است که به نحوی طراحی شده است که قابلیت ارتباط‌پذیری (Interoperability)، عدم تغییر قیمت پس از ثبت سفارش (Zero Slippage) و محافظت از سود استیکینگ را دارد. همه معاملات بدون کمیسیون انجام می‌شوند و همه سفارش‌ها با قیمت نمایش‌داده‌شده به سرانجام می‌رسند. از جمله قابلیت‌های دیگر هش فلو قابلیت تعویض توکن‌های موجود روی زنجیره‌های بلاک‌چین مختلف با یکدیگر بدون استفاده از هیچ‌گونه پل ارتباطی یا دارایی‌ واسط است که به صورت داخلی انجام می‌شود. این قابلیت باعث می‌شود معاملات به سرعت میان یک یا چند زنجیره انجام شوند و قیمت خرید تضمین شود.

Hash Flow Token یا توکن هش فلو (HFT) ارز بومی صرافی غیرمتمرکز و پروتکل Hash Flow و پلتفرم حکمرانی آن است. کاربران می‌توانند این توکن را برای فعال‌کردن برخی ویژگی‌ها در زیست‌بوم HashFlow استیک کنند:

  • حکمرانی: حکمرانی در HashFlow از طریق مدلی انجام می‌شود که در آن حق رأی بر اساس تعداد توکن‌های HFT استیک شده و مدت‌زمان قفل‌کردن این توکن‌ها تعیین می‌شود. استیک کردن توکن‌ها این حق را به رأی‌دهندگان می‌دهد که راجع به مسائل آینده این پروتکل حق رأی داشته باشند و در مدیریت آن مشارکت کنند.
  • پاداش‌دهی و سلامت در پلتفرم DAO: Hashverse اولین پلتفرم حکمرانی خودگردان غیرمتمرکز (DAO) با متاورسی داستانی است که از گیمیفیکیشن یا بازی‌وارسازی استفاده می‌کند. کاربران در هر زمانی می‌توانند میزان و مدت استیک کردن توکن‌های خود را در این پلتفرم تغییر دهند تا وضعیت سلامتی خود را در این متاورس مدیریت کنند. این پروتکل به فعال‌ترین اعضای زیست‌بوم پاداش می‌دهد و حضور آن‌ها در Hashverse نقش مهمی در دریافت این پاداش دارد.

تاریخچه پیدایش هش فلو ( HashFlow )

ارز هش فلو

Hashflow ابتدا در ماه آوریل سال ۲۰۲۱ عرضه شد و فعالیت خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی این استارتاپ در سان‌فرانسیسکوی آمریکا بود و با هدف رفع مشکلات صرافی‌های موجود مخصوصاً صرافی‌های غیرمتمرکز آغاز به کار کرد.

رفته‌رفته استقبال از ایده Hashflow افزایش یافت، به شکلی که توانست در دو نوبت در جولای و آوریل ۲۰۲۱ در مجموع بیش از ۲۸ میلیون دلار سرمایه جذب کند.

هش فلو فعالیت خود را بر روی بلاک‌چین‌های مختلفی گسترش داده است و اکنون به عنوان پلتفرمی ارتباط‌پذیر بدون نیاز به پل‌های واسط فعالیت می‌کند.

هش فلو (HashFlow) چگونه معروف و محبوب شد؟

قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد HashFlow باعث محبوبیت این پلتفرم و ارز دیجیتال آن شده است. معمولاً ارزهای دیجیتال جدید به صورت محدود و در تعداد اندکی از صرافی‌های بزرگ بین‌المللی فهرست می‌شوند. اما ارز دیجیتال HFT از همان ابتدا و پس از فهرست‌شدن در صرافی بایننس در صرافی‌های بزرگ دیگری همچون Coinbase و Kraken هم لیست شد که این مسئله می‌تواند به معنای بنیاد و پروژه قوی این ارز دیجیتال باشد. احتمال سرمایه‌گذاری این صرافی‌های بزرگ بین‌المللی در این ارز دیجیتال و این پروژه هم مطرح است.

مجموعه این عوامل باعث شناخته‌شده‌تر شدن این پروژه و ارز دیجیتال آن HFT شده است و به محبوبیت و مشهورشدن هرچه بیشتر آن کمک کرده است.

هدف از خلق هش فلو (HashFlow)

یکی از مهم‌ترین دلایل خلق هش فلو مشکل موجود در صرافی‌ها با بازارسازهای خودکار (AMM) بوده است. این نوع بازارساز به عنوان بخشی اساسی و زیرساختی در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi ) و صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) عمل می‌کند و تبدیل توکن‌ها به یکدیگر را بدون داشتن دفترچه سفارش‌ ( Order Book ) یا واسطه انجام می‌دهد.

صرافی‌های متمرکز با داشتن Order Book فرایند واسطه‌گری در مبادلات توکن‌ها را انجام می‌دهند. با این اوصاف فرایند تبدیل توکن‌ها در صرافی‌های غیرمتمرکز و با استفاده از بازارساز خودکار مشکلاتی داشته و دارد که می‌تواند باعث آزار کاربران شود. یکی از این موارد Slippage یا تغییرات قیمت پس از سفارش است که معمولاً به خاطر کافی‌نبودن نقدینگی بازارساز خودکار اتفاق می‌افتد و باعث می‌شود قیمت تمام شده سفارش از آنچه برای کاربر نمایش‌داده‌شده است بیشتر شود. مشکل دیگر در این صرافی‌ها زیان ناشی از ناپایداری است که در آن وقتی تأمین‌کننده نقدینگی مبلغی که در استخر تأمین نقدینگی قفل کرده است را برداشت می‌کند این مبلغ با وجود دریافت کارمزد تراکنش‌های انجام شده ارزش خود را ازدست‌داده است.

هدف از ایجاد HashFlow ساختن محیطی پایدار برای معاملات میان زنجیره‌ای است که اثر این مشکلات را تا حد امکان کاهش می‌دهد. در حال حاضر HashFlow این موانع را تا حد خوبی از سر راه برداشته است و امور مالی میان‌زنجیره‌ای را با کاهش این مشکلات تسهیل کرده است.

ارزش هش فلو چگونه تعیین می‌شود؟

عوامل مختلفی می‌تواند بر قیمت و ارزش ارز دیجیتال هش فلو ( HFT ) تأثیرگذار باشد. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • سازوکار بازار و عرضه و تقاضا: مهم‌ترین عامل تأثیرگذار بر قیمت ارزهای دیجیتال سازوکار بازار و عرضه و تقاضاست. هرگاه میزان تقاضا برای توکن HFT افزایش یابد قیمت آن بالاتر می‌رود و زمانی که عرضه بر تقاضا پیشی بگیرد کاهش قیمت رخ می‌دهد.
  • رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی: یکی از عوامل مؤثر در تحریک تقاضا انتشار اخبار و گزارش‌ها در مورد پروژه و توکن HashFlow در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی است. رسانه‌های و شبکه‌های اجتماعی با برسرزبان انداختن نام توکن می‌توانند آگاهی عمومی را نسبت به توکن افزایش دهند و در نتیجه باعث تحریک هر چه بیشتر تقاضا و افزایش قیمت شوند.
  • روند کلی بازار: روند کلی بازار هم بر افزایش یا کاهش قیمت هش فلو اثرگذار است. مسلماً احتمال شروع روند صعودی و افزایش قیمت زمانی که کلیت بازار صعودی است بیشتر است و در بازار تماماً نزولی نمی‌توان انتظار زیادی از رشد قیمت‌ این توکن داشت.
  • پیشبرد اهداف پروژه و قابلیت‌ها: پیشبرد اهداف اعلام شده پروژه و قابلیت‌های جدید برای این توکن‌ هم می‌تواند استفاده از آن را افزایش دهد و باعث بیشترشدن تقاضا و در نتیجه رشد قیمت شود.

قابلیت‌ ها و مزایای هش فلو

خرید HFT

HashFlow با قابلیت‌ها و مزایای مختلفی به دنبال نوآوری در دنیای صرافی‌های غیرمتمرکز است. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد.

قیمت‌گذاری بهینه‌تر

برخلاف بازارسازهای خودکار (AMM)، هش فلو به بازارسازها اجازه می‌دهد نقدینگی را تأمین کرده و قیمت دارایی‌ها را با استفاده از کارکردهای قیمت‌گذاری خارج از زنجیره (Off-Chain) تعیین کنند که با امضای رمزگذاری شده پشتیبانی می‌شوند. با انتقال قیمت‌گذاری به خارج از زنجیره بازارسازها می‌توانند استراتژی‌های قیمت‌گذاری پیشرفته‌تری را مورداستفاده قرار دهند که از داده‌هایی همچون تاریخچه قیمتی دارایی، نوسانات و دیگر اطلاعات جهان واقعی استفاده می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد قیمت‌گذاری بهینه‌تری انجام دهند.

Hashverse

پروژه هش فلو ساختار حاکمیتی مبتنی بر بازی‌وارسازی (Gamification) و متاورس داستان‌محور خود را معرفی می‌کند که با مدلی بر اساس آرای دارندگان توکن‌های HFT کار می‌کند. هر چه توکن HFT بیشتری را استیک کنید حق رأی بیشتری برای تصمیم‌ها و مدیریت زیست‌بوم خواهید داشت.

ارتباط پذیری بالا و حامیان شناخته شده

هش فلو (HashFlow) کاربری خود را به بسیاری از بلاکچین‌های لایه اولی و مهم‌ترین راهکارهای مقیاس‌پذیری اتریوم همچون آربیتروم و آپتیمیزم توسعه داده است. معامله‌گران می‌توانند توکن‌ را برای جابه‌جایی از میان چندین بلاک‌چین و دارایی مختلف انتخاب کنند.

از سوی دیگر تیم پروژه حامیان مالی مشهور بسیاری را جذب کرده است و ارزش‌گذاری این پروژه بیش از ۴۰۰ میلیون دلار بوده است درحالی‌که جذب سرمایه آن در دورهای اول و دوم تنها ۲۸ میلیون دلار بوده است.

بنیانگذاران ارز HFT چه کسانی هستند؟

بر اساس وب‌سایت پروژه هش فلو تیم بنیان‌گذاران این پروژه شامل سه نفر است که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

وارن کومار بنیان‌گذار و مدیرعامل

وارون کومار (Varun Kumar) در گذشته در سمت مهندس هوافضا برای مرکز فضایی آلمان کار می‌کرده است. علاوه بر این در Udacity و ناسا نقش‌هایی بر عهده داشته است. مدرک تحصیلی او دکتراست و این مدرک را در رشته هوانوردی و کیهان‌نوردی از دانشگاه استنفورد دریافت کرده است.

ویکتور لونسکو هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد فنی

ویکتور در گذشته در شرکت‌های معتبری همچون Airbnb، فیسبوک و گوگل کار کرده و پروژه‌هایی با زیرساخت بزرگ را رهبری کرده است. او مدرک کارشناسی علوم رایانه و ریاضیات خود را از دانشگاه آکسفورد گرفته است.

وینود راگاوان هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی

وینود راگاوان ( Vinod Raghavan ) دوران کاری خود را در Booz Allen Hamilton آغاز کرده است و نقش مشاور را در مسائل استراتژیک برای شرکت‌هایی چون مورگان استنلی، جی‌پی مورگان چیس، گلدمن ساکس برعهده داشته است. او در مدرسه کسب‌و‌کار دانشگاه کلمبیا تحصیل کرده است.

امنیت شبکه هش فلو چگونه است؟

HFT یک توکن ERC-20 است که در واقع بر روی بلاکچین اتریوم بنیا‌ن شده است. بنابراین این توکن امنیت خود را از بلاکچین معروف اتریوم می‌گیرد و از الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS)‌ استفاده می‌کند.

چه تعداد توکن هش فلو در گردش است؟

حداکثر تعداد توکن‌های قابل‌عرضه HFT، یک میلیارد توکن است که از این میان در حال حاضر حدود ۱۹۷ میلیون و ۱۹۰ هزار توکن در گردش است.

خرید ارز دیجیتال هش فلو

خرید ارز دیجیتال HFT از صرافی‌های داخلی و خارجی مختلفی قابل‌انجام است. برای خرید این ارز ابتدا باید در یکی از صرافی‌های معتبر ثبت‌نام کنید و پس از احراز هویت می‌توانید این ارز دیجیتال را خریداری کنید. خرید Hashflow در زمان مناسب می‌تواند برای شما سودآور باشد.

فروش ارز دیجیتال هش فلو

فروش ارز دیجیتال HFT را نیز می‌توان در صرافی‌های معتبر انجام داد. فروش هش فلو بهتر است در موقعیت مناسب و با بررسی‌های لازم انجام شود تا سبب‌ساز سودآوری برای شما شود.

نحوه خرید هش فلو از صرافی تبدیل

خرید هش فلو از صرافی ارز دیجیتال تبدیل بسیار ساده است. ابتدا در وب‌سایت تبدیل ثبت‌نام می‌کنید. سپس برای امنیت بیشتر دارایی‌های خود احراز هویت را انجام می‌دهید. احراز هویت در تبدیل بسیار سریع و آسان است. سپس می‌توانید از طریق بخش خرید آسان تبدیل این ارز را به صورت تومانی یا با ارزهای دیجیتال دیگر خریداری کنید.

روش نگهداری هش فلو

معامله HFT

برای نگهدار ارز دیجیتال هش فلو می‌توانید از کیف پول‌های سرد یا گرم مختلف از نوع سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری استفاده کنید. همچنین می‌توانید از کیف پول امن صرافی تبدیل برای نگهداری ارزش HFT خود استفاده کنید.

انواع کیف پول هش فلو

ارز دیجیتال هش فلو (HFT) را می‌توان بر روی کیف پول‌های مختلفی نگهداری کرد. از جمله بهترین کیف پول‌های این ارز دیجیتال می‌توان به تراست کیف پول‌های سخت‌افزاری ترزور و لجر یا کیف پول‌های نرم‌افزاری تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask) و imToken اشاره کرد.

کارمزد خرید و فروش هش فلو

معامله هش فلو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش HFT در صرافی تبدیل

صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران است که خدمات و امکانات بسیاری را به کاربران و معامله‌گران رمزارزها ارائه می‌دهد. می‌توانید بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف را در صرافی تبدیل خرید و فروش کنید و مرتباً ارزهای جدید و معتبر به این تعداد افزوده می‌شود.

صرافی تبدیل با ارائه محیط کاربری بسیار ساده و جذاب معامله ارز دیجیتال را برای شما راحت‌تر از همیشه کرده است و درعین‌حال با ارائه ابزارهای معاملاتی به‌روز و پیشرفته همچون حد ضرر و سفارش‌گذاری OCO امکاناتی در سطح بزرگ‌ترین صرافی‌های بین‌المللی را در اختیار دارید.

با امکان برداشت آنی تومانی از صرافی تبدیل با حساب‌های ۱۲ بانک مختلف، هرگز منتظر دریافت دارایی‌هایتان نمی‌مانید و هر زمان که بخواهید می‌توانید به صورت فوری و آنی به پول خود دسترسی داشته باشید.

کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل نیز با ارائه تحلیل‌های ساده و دقیق در معام HFT- لاتتان به شما کمک می‌کند تا پرسودترین تریدها را داشته باشید.

آیا خرید هش فلو بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال هش فلو ( HFT ) را بدون احراز هویت فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خرید‌وفروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز دیجیتال HFT بپردازید.

آینده هش فلو چگونه است؟

پروژه هش فلو ( HashFlow ) باتوجه‌به ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی که دارد می‌تواند آینده بسیار خوبی داشته باشد. این پروژه با رفع مشکلات و مسائل مربوط به صرافی‌های غیرمتمرکز و ارتباط آن‌ها توانسته است نقش خود را در جهان واقعی به خوبی بازی کند و مورد استقبال کاربران و سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. بنابراین می‌توان به سودآوری HFT امید بسیاری داشت. بااین‌وجود همواره باید در همه بازارهای مالی احتیاط لازم را انجام داد.

منابع:

وب سایت پروژه Hashflow

https://academy.binance.com

https://coinmarketcap.com/

https://academy.moralis.io/

سوالات متداول خرید هش فلو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید هش فلو

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال هش فلو ( HashFlow )‌ را بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز HFT کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدودشدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف از جمله ارز HFT را پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتالHFT چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید ارز HFT در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز استار در صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال HFT در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله هش فلو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز HFT را پیش‌بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل به آدرس https://t.me/algotahlil از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال HFTچگونه نگهداری میشود؟

نگهداری ارز دیجیتال هش فلو در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز HashFlow خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال HFT می‌تواند سودآور باشد؟

این پروژه با رفع مشکلات و مسائل مربوط به صرافی‌های غیرمتمرکز و ارتباط آن‌ها توانسته است نقش خود را در جهان واقعی به خوبی بازی کند و مورد استقبال کاربران و سرمایه‌گذاران قرار گرفته است؛ بنابراین می‌توان به سودآوری HFT امید بسیاری داشت. بااین‌وجود همواره باید در همه بازارهای مالی احتیاط لازم را انجام داد.

آیا می‌توان ارز دیجیتال HFT را استخراج کرد؟

خیر. ارز دیجیتال HFT بر روی بلاک‌چین اتریوم قرار دارد و از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند؛ بنابراین قابل‌استخراج نیست.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله