crvicon

قیمت و خرید کرو - CRV

خرید ارز دیجیتال کرو Curve DAO

خرید ارز دیجیتال کرو (CRV) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت کرو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز کرو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش کرو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز کرو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت کرو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 CRV = 28,000 IRT

crvicon

کرو

خرید آسان کرو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت کرو

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، کرو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

crvicon

crv

کرو

تومان --

crvicon

crv

کرو

قیمت دلاری

0.4861 USDT

قیمت تومانی

تومان 27,692

تغییرات 24 ساعت اخیر

16.719 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

دنیای ارز دیجیتال با انجام امور غیرمتمرکز باعث بروز پیامدهای امیدوارکننده برای آیندگان است. تصور کنید بتوانید بدون نیاز به مراجعه به بانک، وظایف آن را مانند وام دادن را انجام دهید. رمز ارز دیجیتال کرو یکی از توکن‌های در حال تکمیل است که بخشی از اکوسیستم Curve. fi به حساب می‌آید که وظیفه آن ارائه یک مبادله غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین بر پایه بازارساز خودکار است. کرو با هدف کاهش هزینه تراکنش و نگرانی از سقوط به مبادله استیبل کوین‌ها می‌پردازد. سؤالی که مطرح می‌شود این است که چرا این رمز ارز به یک موضوع مهم تبدیل شده است؟

crv12.jpg

ارز دیجیتال کرو چیست؟

Curve DAO (CRV) همان کرو است که یکی از توکن‌های پروتکل DeFi برای تبادل استیبل کوین‌ها و سایر توکن‌ها است. وظیفه اصلی متصل کردن کاربرانی است که قصد دارند مبادلاتی را بین توکن ERC-۲۰ و استیبل کوین‌ها با کمک پروتکل‌های مبادله انجام دهند. با توجه به اینکه پلتفرم آن غیرقانونی است، مسئول توکن‌ها خود کاربران هستند.

این سیستم تلاش می‌کند تا بهترین مسیر را برای درخواست تبادلات کاربران یافته و با ایجاد اطمینان از هزینه‌های پایین و میزان سقوط کمتر، فعال کند. به همین منظور کرو با کمک تأمین‌کنندگان نقدینگی که توسط توکن‌های نقدینگی حمایت می‌شوند به این سیستم دسترسی پیدا می‌کند.

این تأمین‌کنندگان افرادی که دارای توکن هستند را تشویق می‌کند تا توکن‌های خود را به آن‌ها سپرده تا ضمن نگه داشتن قیمت آن‌ها در سطوح مناسب بتواند خود نیز سود ببرد. در این حالت ارائه دهنگان توکن‌ها، پاداشی را از جانب تأمین‌کنندگان نقدینگی دریافت می‌کنند.

CRV توکن ابزار پروتکل است که به منظور تشویق افراد دارای نقدینگی به‌کاربرده می‌شود و آن‌ها می‌توانند کرو را برای ایجاد مشارکت در حاکمیت شبکه به کار ببرند.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال کرو

رمز ارز دیجیتال کرو در آگوست سال ۲۰۲۰ با شروع قیمت ۵۴ دلار در صرافی‌های بین‌المللی راه‌اندازی و ترید شد. در همان ابتدا موفق شد با بالاترین میزان رکورد قیمت خود به ارزش ۵/۶۰ دلار توسط کاربران مبادله شود. اما پس از مدت زمانی با رکود اقتصادی مواجه شد و تا ۱۵ دلار سقوط کرد و با ادامه روند کاهشی و نزولی خود به مقدار ۵۵/۲ دلار رسید.

در ادامه روند انجام معاملات کرو، در ابتدای ماه سپتامبر ۲۰۲۰ مقدار عددی قیمت آن توانست به ۳ دلار و سپس به ۴ دلار برسد. این موضوع موجب شد تا این توکن وارد یک سیکل خرسی شده و در اثر کاهش قیمت در اواخر ماه سپتامبر به قیمت زیر ۱ دلار دست یابد.

در ۲۵ ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ این رمز ارز دیجیتال پایین‌ترین قیمت خود را در تاریخ برای خود ثبت کرد و به محدوده ۳۳/۰ دلار رسید. تا پایان سال ۲۰۲۰ روند خرید و فروش آن به صورت خنثی ادامه داشت و هیچ تغییر چشمگیری را تجربه نکرد.

ژانویه ۲۰۲۱، شروع صعودی بازار‌های ارز دیجیتال بود که موجب شد تأثیرات مثبتی را بر قیمت توکن کرو بگذارد و قیمت آن را تا ۸۷/۲ دلار به صورت جهشی افزایش دهد. این روند صعودی و رو به بالا تا پایان ماه فوریه ادامه داشت تا قیمت آن به ۸۷/۳ دلار رسید. پس از آن با سقوط مجدد این رمز ارز به ۶۱/۱ دلار و سپس یک جهش نه‌چندان قابل‌توجه، قیمت آن در محدده ۲ الی ۴ دلار قرار گرفت.

کرو چگونه کار می‌کند؟

پلتفرم انجام معاملات کرو با کمک ویژگی ریاضی کنترل می‌شود که کمک می‌کند استیبل کوین‌ها با بهترین قیمت خود خرید و فروش شوند. این ویژگی که منحنی پیوند نامیده می‌شود توسط ارز‌های دیجیتال DeFi مانند صرافی غیرمتمرکز Uniswap به‌کاربرده خواهد شد. برخلاف این منحنی پیوند که تعداد بسیاری از ارز‌های دیجیتال را در خود جای داده است، منحنی پیوند Curve تنها بر روی معاملات استیبل کوین‌ها تمرکز دارد.

این به معنی آن است که کرو این امکان را فراهم می‌کند تا تعداد بیشتری از استیبل کوین‌ها با میزان تغییرات کمتری در قیمت نسبی از طریق بازار‌های نقدینگی به‌جای دفاتر سفارش و انجام معاملات به صورت خودکار انجام می‌شود. هر بازار دارای جفت توکن‌های مخصوص است که توسط آن‌ها حمایت می‌شوند. این بازار‌ها با دارایی‌های مشابه موجب به حداقل رساندن ضرر‌های دائمی شده و شرایطی را ایجاد می‌کنند تا شانس بیشتری برای بازدهی ایجاد شود.

بنیان‌گذاران Curve DAO چه کسانی هستند؟

در سال ۲۰۲۰ کرو دائو راه‌اندازی شد و در بخش مالی غیرمتمرکز به عنوان آخرین پروژه شناخته می‌شود. توکن کرو توسط دانشمند روسی مایکل اگوروف ایجاد و توسعه داده شد. با توجه به سوابق کاری مایکل اگوروف با شرکت‌های بلاک چین و ارز‌های دیجیتال و تأسیس NuCypher، موفق شد تا رمز ارز دیجیتال جدیدتری را وارد بازار کند.

چرا رمز ارز کرو دارای ارزش است؟

توکن کرو دائو یکی از جدیدترین پروژه‌های مالی غیرمتمرکز است که با توجه به کاربرد‌های آن توانسته به موفقیت بزرگی دست پیدا کند. این توکن در سال ۲۰۲۰ رشد جدی را به دست آورد. علاوه بر این به دلیل میزان سقوط کم و کارمزد‌های پایین در معاملات انجام شده بین استیبل کوین‌های مشابه و توکن‌های ERC-۲۰ موفق شد در بین کاربران شناخته شود.

عملکرد بازارساز خودکار کرو بر اساس قرارداد‌های هوشمند در بازار‌های نقدینگی به‌جای استفاده از شیوه‌های سنتی و به کار بردن دفتر‌های سفارش موجب محبوبیت آن شد. در این سیستم، کاربران می‌توانند با انتخاب بهترین راه مبادلاتی، خرید و فروش توکن‌ها و استیبل کوین‌ها را با نرخ بهتر انجام دهند.

یکی از دلایلی که باعث شد رمز ارز دیجیتال کرو در بین معامله گران ارزشمند شود، ایجاد بستری مناسب برای آن‌ها تا بتوانند معاملات خود را با کارمزد‌های پایین و میزان لغزش کمتر اجرا کنند. عوامل دیگری مانند موارد زیر نیز موجب ارزشمندی CRV و مشخص شدن ارزش بازار می‌شوند:

  • ارتقاء
  • به‌روزرسانی
  • پیشرفت
  • بالا رفتن تعداد کاربران
  • اخبار و رویداد‌های بازار‌های مبادلاتی

کرو مشابه با سایر دارایی‌های دیجیتالی می‌تواند به صورت مکرر دستخوش تغییرات و نوسانات بازار شود به‌غیراز استیبل کوین‌هایی که متصل به مقادیر فیات هستند. به همین علت قیمت CRV در یک مدت زمان کوتاه می‌تواند رشد چشمگیری داشته باشد.

در بازار کنونی چه تعداد کرو دائو در حال گردش است؟

مشابه با سایر ارز‌های دیجیتال مانند بیت کوین، مقدار کرو در بازار‌های غیرمالی دارای محدودیت است. این ارز‌ها می‌توانند در بلندمدت به علت عرضه کل توکن‌ها توسط دارایی‌های رمز ارز‌ها برای پیشگیری از بروز تورم، محدود شوند. این می‌تواند ذخیره‌سازی خوبی برای ارزش‌گذاری کرو باشد. در حال حاضر حدود ۴۰۰ میلیون کرو از حداکثر عرضه سه و نیم میلیاردی این توکن در حال گردش است.

چرا باید از کرو استفاده کنیم؟

در صورتی که بدانید استیبل کوین‌ها دارای تنوع و رشد هستند، باید از کرو استفاده کنید. در صورتی پلتفرم Curve می‌تواند رشد داشته باشد که برنامه‌های بیشتری از استیبل کوین‌ها برای عرضه وام، بیمه و سایر خدمات دیفای استفاده کنند. نگه داشتن این رمز ارز در درازمدت باعث می‌شود تا شما نیز بتوانید درباره پاداش‌هایی که کاربران متعهد دریافت می‌کنند نظر خود را ارائه دهید و یا تعیین کنید که کدام سکه بر روی پلتفرم قرار داده شود.

اهداف کرو چیست؟

استیبل کوین‌ها نوعی از رمز ارز‌های با قیمت نسبتاً پایدار هستند که با اتصال به کالا، ارز یا یک قرارداد هوشمندانه به‌کاربرده می‌شوند. کرو یکی از صرافی‌های مخصوص خرید و فروش استیبل کوین‌ها است که شرایطی فراهم می‌کند تا بتوانید آن را خرید و فروش کنید. عرضه رمز ارز Curve به نحوی است که هیچ فردی حتی کسانی که آن را طراحی کرده‌اند نمی‌توانند به میزان دارایی شما دسترسی داشته باشند. در حالت کلی تنها مدیریت بودجه و انجام معاملات خود شما هستید.

شبکه توکن کرو دائو چگونه ایمن است؟

مهم‌ترین بخش توکن کرو، امنیت و ایمنی آن است. حاکمیت DAO نقش مهمی را در تضمین و تأمین امنیت شبکه پروتکل دیفای بر عهده دارد. ممیزی‌های منظم در برقراری قرارداد‌های هوشمندانه برای ایجاد استخر‌های نقدینگی به ایمن‌سازی در شبکه و توکن‌ها کمک خواهد کرد.

با توجه به اینکه توکن کرو دائو بر روی شبکه ایمن اتریوم کار می‌کند، می‌توان ثبات سهام در آینده را تضمین کرد. پروتکل Proof of Stake در برابر پروتکل Proof of Work در این توکن از مزایای ویژه‌ای مانند مقرون‌به‌صرفه بودن و بهره‌برداری از انرژی بهتر برخوردار است. دارندگان کرو می‌توانند با قراردادن توکن‌های CRV برای رای‌گیری، در حاکمیت شبکه شرکت کنند.

نحوه اجرای مبادلات کرو

توکن کرو دائو از ابزار پروتکل Curve. fi است که موجب تأمین شبکه می‌شود. پروتکل کرو. فای یک ابزارساز خودکار است که با صرافی غیرمتمرکز بر پایه تأمین‌کنندگان نقدینگی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا افراد بتوانند به راحتی مبادلات خود را بین اسیبل کوین‌ها و توکن‌ها انجام دهند.

برای انجام خرید و فروش رمز ارز کرو باید در یکی از صرافی‌هایی که از آن حمایت می‌کند، ثبت نام کرده و پس از احراز هویت بتوانند معاملات خود را انجام دهند. دقت داشته باشید به دلیل آنکه برای کاربران ایرانی امکان خرید و فروش رمز ارز‌ها به صورت مستقیم از صرافی‌های خارجی وجود ندارد، لازم است تا با خرید یک استیبل کوین آن را در صرافی‌ها به کرو تبدیل کنند. با وجود تحریم فعالیت ایرانیان در صرافی‌های خارجی و عدم امکان دسترسی به آن‌ها و توکن کرو، افراد بسیاری به سمت استفاده از صرافی‌های ایرانی روی آورده‌اند.

نحوه انتخاب کیف پول رمز ارز کرو

به عنوان یک توکن می‌تواند آن را در هر کیف پولی که توسط اتریوم پشتیبانی می‌شود، ذخیره کرد. این انتخاب کیف پول به اینکه می‌خواهید از آن برای چه کاری استفاده کنید و چه میزان باید ذخیره کنید، بستگی دارد. کیف پول‌ها به دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند که شامل موارد زیر هستند:

۱. کیف پول سخت‌افزاری Ledger

یکی از بهترین گزینه‌های ذخیره‌سازی برای رمز کرو، کیف پول سخت افرازی لجر است. امنیت بالا و کامل آن موجب می‌شود تا افراد آن را انتخاب کنند.

۲. کیف پول سخت‌افزاری Trezor

از جمله کیف پول‌های معتبر با ایمنی بالا برای نگه‌داری ارز کرو، نوع تروز است. این دو نوع کیف پول سخت‌افزاری با توجه به قیمت گزافی که دارند، کمتر مورد استفاده کاربران قرار خواهد گرفت.

۳. کیف پول موبایلی Trust

اکثر سرمایه‌گذاران رمز ارز‌های دیجیتال از کیف پول موبایلی تراست استفاده می‌کنند. صرافی بایننس از جمله حامی‌های رسمی این کیف پول به حساب می‌آید که شما می‌توانید آن را در دو نسخه مجزا برای گوشی‌های اندروید و آیفون دانلود و نصب کنید.

۴. کیف پول Atomic

کیف پول چند پلتفرمی اتمیک این امکان را فراهم کرده است تا به غیر از ارز CRV، کاربران بتوانند بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال دیگر را نیز معامله کنند.

۵. کیف پول اکسکوینو

دسترسی آسان و استفاده راحت از کیف پول اکسکوینو موجب شده تا به عنوان محبوب‌ترین و ایمن‌ترین کیف پول شناخته شود. ساخت ن توسط تیم مهندسی متخصص منجر شد تا کاربران بتوانند رمز ارز کرو خود را در آن نگه‌داری کنند.

در این کیف پول، افراد می‌توانند رمز ارز‌های متعددی را با اطمینان و ایمنی بالا خریداری کرده، آن‌ها را به ارز‌های دیگر تبدیل کنند و در نهایت به میزان سود مورد نظر خود دست پیدا کنند.

با نصب آن بر روی گوشی خود و سپس انجام مرحله احراز هویت می‌توانید مبادلات خود را شروع کنید.

۶. کیف پول MyEther

این کیف پول شرایطی را مهیا کرده است تا کاربران به راحتی تمامی توکن‌های موجود در فضای اتریوم را ذخیره کرده و سپس خرید و فروش کنند. سیستم مبتنی بر وب این کیف پول باعث می‌شود تا افراد بتوانند از هر مکانی وارد سیستم شوند.

۷. کیف پول نرم‌افزاری لومی

رایگان بودن، دسترسی آسان و استفاده راحت از مشخصه‌های کیف پول نرم‌افزاری لومی است. هرچند کاربرد راحتی دارند اما نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری از امنیت کمتری برخوردار هستند.

8.کیف پول‌های آنلاین یا تحت وب

این دسته از کیف پول‌های نیز رایگان و دسترسی آسان دارند. از ویژگی‌های آن می‌تواند به استفاده هم‌زمان از یک مرورگر و چندین دستگاه اشاره کرد. این مورد نسبت به سایر کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری امنیت کمتری دارند. با توجه به اینکه برای خرید و فروش رمز کرو نیاز به ایمنی و نگه‌داری صحیح است، این دسته از کیف پول‌ها برای افرادی که معاملات مکرر انجام می‌دهند و یا مقادیر کمی از ارز‌های دیجیتال را دارند، مناسب خواهد بود.

بهترین انتخاب برای نگهداری ارز دیجیتال کرو استفاده از کیف پول امن و اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل است.

ویژگی‌های ارز دیجیتال کرو

یکی از برترین ویژگی‌های خرید و فروش رمز ارز کرو، این است که به تمامی افرادی که از همان ابتدا در پلتفرم Cruve، نقدینگی را ارائه کرده‌اند، با توجه به مدت زمان و مقدار سرمایه، پاداش و سود حاصل داده می‌شود. این پاداش به صورت رمز CRV در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. فردی که می‌خواهد آن را در بازار مبادله کند می‌تواند با مراجعه به صرافی‌های غیرمتمرکز این کار را انجام دهد.

نحوه این کار به صورتی انجام می‌شود که کاربر پول خود را به سایر پول‌های موجود، تبدیل کرده و با فراهم کردن نقدینگی شبکه به میزان کار انجام شده ارز کرو دریافت می‌کند.

این توکن‌ها در صرافی‌های گوناگون قابلیت خرید و فروش خواهند داشت. استفاده از الگوریتم بازارساز خودکار توسط صرافی کرو، می‌توان از آن برای تقویت و ارتقاء نقدینگی نیز استفاده کرد. این بازار ساز خودکار با نام AMM شناخته می‌شود.

crv1.jpg

تکنیک‌های کسب سود با رمز ارز کرو

با توجه به اینکه کاربران بسیاری به سمت خرید و تهیه توکن کرو روی آورده‌اند، یکی از راه‌های دستیابی به آن، بهره بردن از نقدینگی در استخر‌های کرو فایننس است. این استخر‌های حاوی استیبل کوین‌ها در دودسته استخر‌های وام و تشویقی دسته‌بندی می‌شوند.

  • استخر وام

هرگاه شما بخواهید با ارائه نقدینگی به این استخر‌ها، سود و هزینه‌های مبادلاتی خود را پرداخت کنید از استخر وام استفاده می‌کنید. این مجموعه‌ها می‌توانند خطر ارائه نقدینگی را به همراه داشته باشند. برخی از این خطر‌ها عبارت‌اند از:

بروز مشکل در منحنی قرارداد‌های هوشمندانه

بروز مشکل در پروتکل وام و قرارداد‌های هوشمند

بروز مشکل سیستماتیک استیبل کوین‌ها در استخر‌های نقدینگی

  • استخر تشویقی

همان‌طور که از نام این استخر مشخص است، هدف ارائه سود کاربران از انجام معاملات استیبل کوین‌ها به صورت کوین‌های CRV و SNX است. هرچند این نوع استخر جدیدی به حساب می‌آید اما موفق شده تا بالاترین میزان سودآوری از استخر نقدینگی را به خود اختصاص دهد. در اثر نتیجه همکاری بین Curve و Synthetix، استخر تشویقی به وجود آمده است.

از کجا می‌توان ارز کرو را خریداری کرد؟

CRV یک ارز دیجیتال آزاد قابل معامله است که در برابر رمز ارز‌های دیگر مانند استیبل کوین‌ها و جفت ارز‌های فیات در صرافی‌های اصلی قابل خرید و فروش هستند. شما می‌توانید برای خرید این رمز ارز از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

مزایا و معایب کرو

مزایا

یک از اصلی‌ترین مزایای Curve، مکانیسم تبادل ارز ساده آن است. قرارداد هوشمندانه پیچیده‌ای استفاده نشده است و این به عنوان مزیت اصلی آن شناخته می‌شود.

علاوه بر این تعمیر و نگه‌داری و تأمین ایمنی و امنیت آن بسیار بالا است. در حالت کلی از یک تیم بررسی مشکلات ایمنی فعال بهره‌مند است.

انجام مبادلات با کمسیون بسیار کمتر نسبت به سایر پلتفرم‌ها از دیگر نکات مثبت آن به شمار می‌رود. به عنوان مثال، در آخرین افزایش قیمت شبکه اتریوم، تراکنش Curve به طور متوسط ۳۳ دلار بوده، این در حالی است که Uniswap چیزی بین ۵۵ تا ۸۰ دلار برآورد شده است.

انجام مبادلات توکن‌ها در Curve با ریسک بسیار پایینی انجام می‌شود. این عملیات شامل انجام یک تراکنش واحد با کمترین سطح حمله است.

دیده شدن خطرات ضرر‌های دائمی به ندرت در Curve از دیگر مزایای آن به شمار می‌رود.

می‌توان گفت تمامی مزیت‌ها به دلیل استفاده کردن پروتکل از استیبل کوین‌ها است.

  • معایب

با وجود تمامی مزیت‌هایی که می‌توان برای Curve بیان کرد، این پروتکل دارای معایبی نیز است. از جمله:

ادغام شدن آن با سایر پلتفرم‌ها به منظور افزایش سود حاصل برای کاربران است. برای مثال، ادغام شدن آن با Compound موجب می‌شود تا دارایی‌هایی که در Curve وجود دارند در معرض خطر قرار گیرند. بروز یک خطا در پلتفرم Compound می‌تواند تأثیر منفی بر روی کرو و ارائه دهنگان نقدینگی در آن داشته باشد. این ادغام شدن هرچند ممکن است مشکل سود کم را حل کند اما می‌تواند با ایجاد راه‌حلی دیگر، آن را بدتر کند.

وابستگی زیاد به بازار‌های بسیار پویا و انفجاری از دیگر معایب آن به حساب می‌آید که منجر می‌شود تا پلتفرم با نوسانات بالا در بازدهی خود مواجه شود. در این حالت استخر‌های پربازده در طول زمان نقدینگی جذب‌شده و با گذشت زمان به استخر‌هایی با میزان بازدهی پایین و حتی متوسط تبدیل خواهند شد.

آینده رمز ارز کرو

یکی از پروتکل‌های موفق در حوزه دیفای، کرو فایننس است که می‌تواند به عنوان رقیب اصلی Uniswap نیز شناخته شود. اما برای آنکه بتواند به یونی سواپ برسد و جایگاه آن را به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز به دست آورد، راه بسیار طولانی را در مقابل خود خواهد داشت.

هرچند به عنوان یکی از ده پروژه اول دیفای به حساب می‌آید اما مانند سایر پروتکل‌ها می‌تواند خطرات و ریسک‌های خود را داشته باشد. به همین علت نیاز است تا قبل از انجام هرگونه اقدامی، تمامی موارد را موردتحقیق و بررسی قرار دهید.

کارمزد خریدوفروش کرو

معامله کرو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش کرو در صرافی تبدیل

خریدوفروش کرو در صرافی تبدیل از مزایایی برخوردار است. این صرافی خدمات مربوط به خریدوفروش ارز‌های دیجیتال را به کاربران ارائه می‌دهد. از مزایای انجام معامله در این صرافی می‌توان به مشاوره رایگان، راهنمایی گام‌به‌گام و استفاده از خدمات آکادمی اشاره کرد. صرافی تبدیل به‌منظور بهبود تجربه کاربران در معامله و خریدوفروش ارز‌های دیجیتال، از متخصصین با‌تجربه برای ارائه خدمات مشاوره رایگان بهره می‌گیرد.

سوالات متداول خرید کرو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید کرو

خرید اسان ارز کرو چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز کرو](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=crv&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال کرو شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید کرو باشید.

آیا کرو تنها بر روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود؟

رمز ارز کرو می‌تواند علاوه بر اتریوم بر روی شبکه‌های Fantom و Polygon نیز مورد استفاده قرار گیرد.

مدت زمان لازم برای خرید و فروش ارز دیجیتال کرو چقدر است؟

به محض ثبت نام در صرافی مورد نظر خود و پس از دریافت احراز هویت و ثبت آن، می‌توانید به صورت آنی اقدام به خرید و فروش این رمز ارز کنید.

ویژگی‌های برتر رمز ارز کرو کدام‌اند؟

کارمزد پایین و میزان تغییرات ارزشی کم در بازار دیجیتال از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این ارز به شمار ‌می‌روند.

روش به دست آوردن رمز ارز کرو چیست؟

با توجه به اینکه تعداد بسیاری از سرمایه‌گذاران به دنبال معامله رمز ارز کرو هستند، تهیه نقدینگی در استخر‌های Crue Finance شامل استخر‌های وام و تشویقی استیبل کوین از جمله راه‌های به دست آوردن این توکن است.

کارمزد خرید و فروش کرو (CRV) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله کرو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

سمیه خ

29 روز قبل

5

ارز دیجیتال CRV، توکن بومی پلتفرم Curve Finance است که مبتنی بر اتریوم است و به عنوان یک توکن برای اداره‌ی Curve و تحقق CurveDAO عمل می کند. این رمز ارز یک وسیله‌ی مبادله‌ی غیرمتمرکز است و به‌عنوان سکه در پلتفرم Curve Finance برای مدیریت نقدینگی استفاده می‌شود.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله