spellicon

قیمت و خرید اسپل - SPELL

خرید ارز دیجیتال اسپل Spell

خرید ارز دیجیتال اسپل (SPELL) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اسپل به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اسپل بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اسپل اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اسپل هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اسپل به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 SPELL = 55.13 IRT

spellicon

اسپل

خرید آسان اسپل
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اسپل

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اسپل می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

spellicon

spell

اسپل

تومان --

spellicon

spell

اسپل

قیمت دلاری

0.0009306 USDT

قیمت تومانی

تومان 53.9770

تغییرات 24 ساعت اخیر

6.322 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بازارهای اقتصادی که در سرتاسر دنیا فعالیت دارند دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی هستند. بازار ارزهای دیجیتال نیز یکی از پررونق‌ترین بازارهای اقتصادی است که با ارائه ارزها و پلتفرم‌های مختلف، سودهای زیادی را برای کاربران خود به ارمغان آورد.

درواقع کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند علاوه بر خرید و فروش ارزهای دیجیتال، بسیاری از فعالیت‌های دیگر مانند انجام بازی‌های مختلف، شرکت در رای‌گیری، تایید یا تکذیب معاملات ارزی، استفاده از تسهیلات بازار ارزهای دیجیتال، بهره‌گیری از وثیقه‌های موجود در بازار و غیره را انجام دهند. اما کاربرانی که تاکنون فعالیت چندانی در این بازار نداشته‌اند، چگونه باید از شیوه درست اجام این فعالیت‌ها اطلاع یابند؟ چگونه می‌توانند از این قابلیت‌ها استفاده کنند؟

در این مقاله قصد داریم به بررسی ماهیت و قابلیت‌های یکی از برترین توکن‌های بازار ارزهای دیجیتال، یعنی ارز دیجیتال اسپل بپردازیم. ارز دیجیتالی که مزیت‌های فراوانی داشته و بسیاری از مشکلات سرمایه‌گذاران را به سادگی حل می‌کند:

اسپل (SPELL) چیست؟

ارز اسپل

ارز دیجیتال یا به صورت دقیق‌تر، توکن اسپل (Spell) یکی از کاربردی‌ترین و البته رایج‌ترین توکن‌های دیجیتال است. اما توکن چیست؟ توکن‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال به گونه‌ایی است که هیچکدام از نوسان‌ها و تغییرات رخ داده در بازار ارزهای دیجیتال بر آنها تاثیری ندارد. این توکن‌های مبتنی بر بلاک چین فعالیت داشته و در موارد مختلف قابل استفاده هستند.

توکن اسپل با نام آبراکادابرا در بازار ارزهای دیجیتال و صرافی‌ها مشهور است. این توکن و رمزارز برای وثیقه‌گذاری و استفاده از تسهیلات بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. درواقع دارندگان این ارز از آن برای وام‌دهی‌های مختلف بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند. این توکن بر پایه بلاک چین اتریوم فعالیت دارد.

تاریخچه پیدایش اسپل (Spell)

در 17 آگوست 2021، گروهی از فعالان و اقتصاددانان عرصه ارزهای دیجیتال که نام آنها به صورت مستعار بیان شده بود، توکن اسپل را بنا نهادند. این رمزارز یا توکن در مدت زمان ابتدایی ارائه خود از چندان تغییری برخوردار نبود، اما با گذشت زمان و افزایش معاملات، به مرور زمان نرخ این توکن سیر صعودی داشت.

اسپل (Spell) چگونه معروف و محبوب شد؟

قطعا تمامی کسانی که حداقل یکبار در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته‌اند، از قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی که این بازار برای کاربران خود در نظر گرفته است مطلع‌اند. علاوه بر آن، بازار ارزهای دیجیتال هرروزه درحال ارائه قابلیت‌های خلاقانه‌تری است که بتواند سود بیشتری را به حساب کاربران و سرمایه‌گذاران خود منتقل کند.

اعطای وام‌ و تسهیلات مختلف یکی دیگر از مزیت‌ها و قابلیت‌های جذابی بود که این بازار برای کاربران خود درنظر گرفت. البته استفاده از این تسهیلات نیازمند رعایت شروطی بود. برای مثال کاربران بازار ارزهای دیجیتال باید برای استفاده از وام‌های بازار ارزهای دیجیتال، وثیقه‌های مشخصی را ارائه می‌دادند. اما چه وثیقه‌ایی برای بازار ارزهای دیجیتال مورد قبول بود؟

اسپل یکی از برترین توکن‌های وثیقه‌گذاری است که به کاربران این امکان را می‌دهد از تمامی تسهیلات و وام‌های بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنند. به زبان ساده‌تر کاربران می‌توانند اسپل را خریداری کرده و از آن برای سپرده‌گذاری‌ها و وثیقه‌گذاری‌های خود استفاده کنند. همین امر باعث می‌شود که بسیاری از کاربران برای دریافت وام هیچگونه مشکلی نداشته باشند و با ارائه مقدار مشخصی از توکن اسپل، از تسهیلات مدنظر خود استفاده کنند. همین امر باعث شد که توکن اسپل در مدت زمان کمی بسیار محبوب شود.

هدف از خلق اسپل (Spell)

بسیاری از فعالیت‌هایی که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد، نیازمند پروتکل یا توکن‌های مخصوصی است. آبراکادابرا نیز شامل همین توکن‌های کاربردی است که بسیاری از مشکلات کاربران را حل می‌کند. به همین سبب بنیان‌گذاران این توکن برای افزایش حاکمیت آبراکادابرا، این توکن را به صورت اختصاصی و با قابلیت‌های ویژه‌ای خلق کردنند.

همچنین قابلیت‌ها و مزیت‌هایی که این رمزارز برای کاربران خود داشت باعث شد که بسیاری از مشکلات و دغدغه‌های کاربران و سرمایه‌گذاران برای دریافت وام رفع شود. درواقع هدف بنیان‌گذاران این توکن، رفع نیازها و دغدغه‌های کاربران بازار ارزهای دیجیتال بود.

ارزش اسپل چگونه تعیین می شود؟

همانطور که می‌دانیم تعیین قیمت یک ارز دیجیتال امری است که ارتباط مستقیمی با میزان معاملات و خرید و فروش‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال دارد. اما تعیین ارزش آن امری است که باتوجه به میزان درخواست‌های سرمایه‌گذاران قابل تخمین است!

به زبان ساده‌تر، هنگامی که میزان درخواست‌های کاربران برای ارائه ارز اسپل کاهش یابد، باید نتیجه گرفت که این توکن ارزش خود را از دست داده و چندان کارکردی در بین کاربران ندارد. اما هرگاه میزان درخواست سرمایه‌گذاران برای ارائه توکن اسپل افزایش یابد می‌توان نتیجه گرفت که ارزش این توکن در بازار ارزهای دیجیتال در حال افزایش است.

قابلیت ها و مزایای اسپل

خرید SPELL

تمامی توکن‌ها و ارزهای دیجیتال که در شبکه بلاک چین فعالیت دارند، دارای قابلیت‌ها و مزیت‌هایی هستند که باعث رشد و ترقی آنها خواهد شد. درواقع بکارگیری این قابلیت‌ها بسیاری از مشکلات سرمایه‌گذاران را حل کرده و آنها را به سوددهی می‌رساند. به همین سبب توسعه‌دهندگان بازار ارزهای دیجیتال قابلیت‌های مفیدی را برای هرکدام از توکن‌ها و ارزها بکار می‌برند.

پلتفرم مناسب برای وام‌دهی

همانطور که گفتیم بسیاری از توکن‌ها برای وثیقه‌گذاری و دریافت وام‌های دیجیتال استفاده می‌شوند. توکن اسپل باتوجه به قابلیت‌های خود برای وثیقه‌گذاری و دریافت وام مناسب است. این توکن مبتنی برپایه بلاک چین اتریوم بوده و با ارائه آن، مقدار زیادی از اتریوم یا ارزهای دیگر قابل دریافت است.

حق رای در معاملات ارزی

یکی از قابلیت‌های جذابی که توکن اسپل برای دارندگان خود درنظر گرفته، حق رای در معاملات ارزی است. بدین صورت که دارندگان این ارز و حاضر در شبکه بلاک چین، می‌توانند شاهد تمامی معاملات ارزی بوده و در صورت تمایل نسبت به تایید یا تکذیب آنها رای دهند. ساختار این شبکه بلاک چین به گونه‌ای است که تمامی خرید و فروش‌های آنلاین به صورت عمومی قابل مشاهده است.

قابلیت تصمیم‌گیری در پروژه‌های اشتراکی

همانطور که گفتیم توکن اسپل یکی از کاربردی‌ترین توکن‌های دیجیتال است. به همین سبب در بسیاری از پروژه‌های مالی و ارزی شرکت می‌کند. دارندگان این ارز می‌توانند درمورد بسیاری از تصمیمات و رخ‌دادهای مربوط به آینده یک پروژه نظر داده و در رای‌گیری‌های آن شرکت کنند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال Spell چه کسانی هستند؟

در سال 2021 گروهی از فعالان عرصه ارزهای دیجیتال، باتوجه به نیازهای کاربران و قابلیت‌های قابل استفاده در این توکن، ارز دیجیتال و توکن اسپل را بنا نهادند. البته نام دقیق این افراد مشخص نشده و تنها نام‌های مستعار آنها به صورت عمومی بیان شده است:

 • Poolpi
 • Leo Cheng
 • Michael
 • Julien
 • C2tp
 • Sifu
 • Georgiy
 • Xmerlin
 • Danielesesta
 • Squirrel

امنیت شبکه اسپل چگونه است؟

همانطور که گفتیم توکن اسپل برپایه بلاک چین اتریوم فعالیت دارد. این شبکه دارای ماینرها یا نودهایی است که وظیفه امنیت شبکه و دریافت و تایید دیتاهای خارجی را بر عهده دارند. این ماینرها دارای یک سیستم تایید امنیت درونی است که هرکدام از آنها نقش بزرگی در افزایش امنیت توکن‌ها و ارزهای مبتنی بر شبکه بلاک چین اتریوم دارد.

چه تعداد توکن اسپل در گردش است؟

توکن اسپل به صورت کلی در حدود 196,008,739,620 واحد به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد. حجم معاملات روزانه این ارز به 5,467,680.00 دلار و حجم کلی آن در بازار 56,155,000.00 دلار است. همچنین حدود 107,406,000,000 سکه از توکن در حال گردش در بازار ارزهای دیجیتال است.

قیمت این ارز در زمان نوشتار این مقاله 0.000524، معادل 21 تومان بوده و جایگاه 293 را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است.

خرید ارز دیجیتال اسپل

باتوجه به قابلیت‌های نمایش داده شده از توکن اسپل، بسیاری از سرمایه‌گذاران به خرید این توکن و بهره‌برداری از آن در شرایط مختلف علاقه‌مند شدند. اما اینکه چگونه می‌توانند به این ارز دسترسی داشته باشند امری است که ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده است. کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند از طریق سه روش نسبت به خرید ارز دیجیتال اسپل اقدام کنند:

 • در روش اول کاربران می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات و انجام فرایند احراز هویت، ارز مورد نظر خود را انتخاب، و با تعیین بهترین پلتفرم برای خرید و مشاهده میزان کارمزد، که توسط صرافی تعیین می‌شود، ارز دیجیتال خود را خریداری کرده آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.
 • دومین شیوه اقدام از طریق صرافی‌های خارجی است. کاربران می‌توانند به صرافی‌های خارجی مراجعه کرده و با انجام فرایند احراز هویت، توکن اسپل را خریداری کنند. البته لازم به ذکر است که مراجعه به صرافی‌های خارجی برای کاربران و سرمایه‌گذاران ایرانی کمی دشوار است. زیرا قوانین و تحریماتی علیه آنها وجود دارد که باعث می‌شود صرافی‌های خارجی اجازه پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی را نداشته باشند.
 • یکی دیگر از شیوه‌های خرید ارز اسپل که نسبت به شیوه‌های دیگر امنیت کمتری دارد، مراجعه مستقیم به دارندگان ارز دیجیتال هایو است. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال هایو به صورت مستقیم به سراغ دارندگان این ارز رفته و بدون پرداخت کارمزد، خرید ارز دیجیتال خود را به صورت مستقیم انجام دهند. البته این روش دارای چندان امنیتی نیست و امکان کلاهبرداری در آن بیشتر است.

فروش ارز دیجیتال اسپل

همانطور که گفتیم توکن اسپل به دلیل قابلیت‌ها و مزیت‌ای کاربردی که دارد، در کمترین زمان توانست مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و کاربران بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرد. توکن اسپل به دلیل قابلیت وام‌دهی در بسیاری از معاملات و موقعیت‌های تسهیلاتی مورد استفاده قرار می‌گرفت. به همین سبب فروش آن جزو بهترین شیوه‌های کسب درآمد بود.

دارندگان این توکن می‌توانند برای فروش آن به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و پس از انجام احراز هویت، حجم مدنظر خود برای فروش توکن اسپل را مشخص کنند. سپس میزان کارمزد تعیین شده از سوی صرافی را مشاهده کرده و ارز خود را در لیست فروش صرافی قرار دهند. پس از آن باید منتظر بمانند که توسط خریداران مختلف انتخاب شده و معامله خود را ثبت کنند.

نحوه خرید اسپل از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که مدت زمان زیادی در عرصه ارزهای دیجیتال و ارائه مشاوره‌های مختلف فعالیت داشته است. این صرافی برای جلب رضایت مشتریان خود قابلیت‌ها و پلتفرم‌های مختلفی را به کاربران خود ارائه داده که در آسان‌ترین شیوه، خرید خود را ثبت کنند.

کاربران می‌توانند برای خرید اسپل از تبدیل به صورت حضوری به این صرافی مراجعه کرده و تمامی اطلاعات شخصی خود را به صورت دقیق ثبت کنند. سپس میزان حجم ارز یا توکن اسپل را انتخاب کرده و باتوجه به پلتفرم‌ها و فروشنده‌های مختلفی که وجود دارد، گزینه مناسب با بودجه خود را انتخاب کرده و معامله خود را ثبت کنند.

علاوه بر آن کاربران می‌توانند با مراجعه به صفحه (خرید آسان) در کمترین زمان ممکن و به ساده‌ترین شیوه، توکن اسپل را خریداری کنند. این بخش برای کسانی که تجربه چندانی در خرید ارز توکن نداشتند یا قصد خریداری توکن اسپل در حجم بالا را دارند بسیار مناسب است.

روش نگهداری اسپل (چگونه اسپل را نگهداری کنیم؟)

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد تقلب یا کلاهبرداری است. اما چگونه می‌توان از این اتفاقات جلوگیری کرد؟ برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال برای پیشگیری از این مشکل کیف پول‌های دیجیتال نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را ارائه داده‌اند.

این کیف پول‌ها که با نام کیف پول سرد یا گرم نیز شناخته می‌شود دارای قابلیت‌های متعددی است. علاوه بر آن بسیاری از توکن‌ها و ارزها دارای کیف پول‌های مخصوصی هستند.

انواع کیف پول اسپل

کیف پول‌های مخصوص نگه‌داری اسپل بسیار محدود هستند، اما با وجود محدودیتی که در آنها وجود دارد، هرکدامشان دارای امنیت بسیار بالا و رمزهای خصوصی هستند:

 • کیف پول متاماسک
 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول سیف پل

کارمزد خرید و فروش اسپل

معامله اسپل در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش Spell در صرافی تبدیل

قطعا تمامی سرمایه‌گذاران و کاربرانی که قصد خرید و فروش ارز دیجیتال را دارند، به دنبال صرافی‌هایی هستند که مزایای قابل توجهی داشته باشند. صرافی تبدیل شامل قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار خوبی هستند که در قسمت زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • انتقال سریع دارایی
 • مشاهده میزان کارمزد
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • افزایش امنیت معاملات
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • انجام معامله در بازارهای بین المللی
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده

ایا خرید اسپل بدون احراز هویت امکان دارد؟

هرکشور باتوجه به قوانین و شرایط خود، چهارچوب‌های مشخصی را برای فعالان عرصه ارزهای دیجیتال درنظر گرفته است. این قوانین در کشورهای مختلف متفاوت بوده و بسیار ضروری است. یکی از شرایطی که در ایران اجرایی است فرایند احراز هویت یا ثبت تمامی اطلاعات شخصی است. بدین صورت که تمامی کاربران بازار ارزهای دیجیتال باید پیش از انجام معاملات ارزی، اطلاعات خود را به صورت دقیق ثبت کنند.

این امر به جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری کمک کرده و باعث حفظ بیشتر امنیت دارایی سرمایه‌گذاران می‌شود. به همین سبب انجام معاملات ارزی مانند خرید اسپل بدون فرایند احراز هویت امکان‌پذیر نیست.

آینده اسپل چگونه است؟

معامله SPELL

آینده یک ارز دیجیتال امری است که باتوجه به نمودار قیمت و معاملات انجام شده قابل حدس است. البته که نمی‌توان هیچ آینده دقیقی را از یک ارز پیش‌بینی کرد، اما بسیاری از اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این باورند که توکن اسپل باتوجه به قدرت حل مشکلات کاربران، از آینده بسیار روشنی برخوردار است.

زیرا بسیاری از کاربران برای معاملات ارزی خود نیازمند وام‌های گوناگونی هستند، ارائه این توکن به عنوان وثیقه می‌تواند بسیاری از دغدغه‌ها و مشکلات آنها را به صورت کامل حل کند. به همین سبب تصور آینده درخشان از توکن اسپل واقعی است.

منبع:

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید اسپل

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اسپل

از کجا می‌توانیم اسپل (spell) بخریم؟

خرید توکن از انواع صرافی‌های معتبر ایرانی امکان‌پذیر است. البته برخی اشخاص تصور می‌کنند امکان خرید از صرافی‌های خارجی را دارند، اما باتوجه به قوانین تحریمی علیه ایران، صرافی‌های خارجی از پذیرش صرافی‌های ایرانی معذورند.

خرید سریع اسپل (spell) چگونه امکان دارد؟

کاربرانی که قصد خرید سریع اسپل را دارند می‌توانند به صورت مستقیم به سراغ بخش خرید آسان صرافی تبدیل رفته و در کمترین زمان، خرید خود را به آسانی انجام دهند.

کارمزد خرید و فروش اسپل (spell) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اسپل در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمان می‌توانیم برای خرید و فروش اسپل (spell) اقدام کنیم؟

سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند در هر زمان، مطابق میل خود برای خرید اسپل اقدام کنند.

ارز دیجیتال اسپل (spell) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

بااستفاده از کیف پول‌های سرد و گرم می‌توانید این ارز را نگهداری کنید. همچنین کیف پول تبدیل هم به شما امکان ذخیره سازی ارز دیجیتال اسپل را میدهد.

آیا خرید اسپل (spell) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه با قابلیت کاربردی اسپل و رشد این توکن، خرید این ارز یکی از سودآورترین فعالیت‌های ارزی است.

آیا می‌توان اسپل را استخراج کرد؟

خیر. برای به دست آوردن این ارز باید آن را خریداری کنید امکان استخراج این ارز وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

امیرعلی ش

12 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

مهسا ر

12 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله