hiveicon

قیمت و خرید هایو - HIVE

خرید ارز دیجیتال هایو Hive

خرید ارز دیجیتال هایو (HIVE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هایو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هایو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هایو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هایو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت هایو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 HIVE = 18,458 IRT

hiveicon

هایو

خرید آسان هایو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت هایو

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هایو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

hiveicon

hive

هایو

تومان --

hiveicon

hive

هایو

قیمت دلاری

0.3244 USDT

قیمت تومانی

تومان 18,444

تغییرات 24 ساعت اخیر

3.932 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

یکی از قابلیت‌هایی که باعث رشد و ترقی بازار ارزهای دیجیتال شد، تنوع خدمات و سرگرمی‌هایی بود که توجه بسیاری از کاربران و سرمایه‌گذاران را به سمت خود جلب کرد. درواقع این بازارهای اقتصادی با ارائه پلتفرم‌ها و بازی‌ها و سرگرمی‌های جذاب، بسیاری از کاربران و سرمایه‌گذاران را به سمت خود جذب، و آنها را به خرید ارزهایشان ترغیب کرد.

ارز دیجیتال هایو یکی از رایج‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است که در مدت زمان کمی پس از ارائه خود، توانست توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کند. به همین منظور قصد داریم در این مقاله به بررسی ماهیت ارز دیجیتال هایو پرداخته و تمام قابلیت‌های آن را بشناسیم...

هایو (HIVE) چیست؟

ارز هایو

پلتفرم یا رمزارز دیجیتال هایو که با نماد (Hive) نشان داده می‌شود، یکی از رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین پلتفرم‌های خدماتی ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم ارائه‌دهنده خدمات و انواع بازی‌ و سرگرمی‌های مختلف است. کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند با اتصال به این شبکه بلاک چین و پلتفرم، از تمامی خدماتی که توسط این شبکه استفاده می‌شود استفاده کنند.

این پلتفرم ارائه‌دهنده خدماتی چون، پرداخت هزینه‌های مربوط به معاملات ارزی، ارائه بازی و سرگرمی‌های مختلف، پشتیبانی از انواع کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری، تبلیغ برنامه‌ها و خدمات ارزهای دیگر و غیره می‌باشد.

تاریخچه پیدایش هایو (Hive)

ارز دیجیتال و پلتفرم هایو در سال 2020، توسط Newton Olivier Roussy و Harry Pokrandt ارائه شد. این دو در ماه مارس و باتوجه به فعالیت‌های قبلی خود در زمینه ارزهای دیجیتال، پلتفرم و شرکت هایو را به صورت رسمی ارائه کردند. Harry porkrandt مدیر شرکت kore و مدیر بخش blackhead بوده است.

Harry pokrandt و Newton Olivier roussy باتوجه به نیاز کاربران برای خدمات و ایجاد فضای مناسب برای سرگرم‌سازی آنها، محیط جذابی را برای کاربران و سرمایه‌گذاران این بازار به ارمغان آوردند.

هایو (Hive) چگونه معروف و محبوب شد؟

در دنیای ارزهای دیجیتال تمامی کاربران و فعالان این عرصه به دنبال راهی هستند که با انجام بازی‌ها و تراکنش‌های مختلف، به درآمد رسیده و سود خوبی را برای خود ایجاد کنند. پلتفرم هایو به گونه‌ای طراحی شده که با ارائه بازی‌های مختلفی مانند Splinterlands، محیطی برای بازی و سرگرمی مهیا می‌شود. این بازی برپایه یک وب‌تری طراحی شده و تحت نظارت پلتفرم هایو فعالیت دارد.

از آنجایی که کاربران و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بیشتر در زمینه خرید و فروش ارزهای مختلف فعالیت دارند، بکارگیری بازی‌های مختلف و ایجاد یک فضای جذاب و هیجان‌انگیز برای آنها، می‌تواند جذابیت زیادی را ایجاد کند. درواقع بسیاری از اشخاصی که در این بازار فعالیت دارند، با مشاهده سرگرمی‌ها و جذابیت‌هایی که در این بازار وجود دارد، به ورود و سرمایه‌گذاری در این بازار ترغیب شده و سرمایه خود را در آن مصرف می‌کنند.

به همین سبب می‌توان گفت جذابیت‌ها و هیجاناتی که پلتفرم هایو با ارائه بازی‌ها و قابلیت‌های خود به نمایش گذاشت، باعث افزایش محبوبیت و معروفیت پلتفرم هایو شد و بسیاری از کاربران و سرمایه‌گذاران را به ثبت نام در این پلتفرم ترغیب کرد.

هدف از خلق (Hive)

همانطور که گفتیم پلتفرم هایو در کنار بازی و سرگرمی‌های مختلفی که ارائه داد، دارای خدمات و سرویس‌های مختلفی بود. درواقع این پلتفرم از بسیاری خدمات مانند پرداخت‌های آنلاین، پشتیبانی از قراردادهای مختلف، افزایش امنیت معاملات و غیره پشتیبانی می‌کرد.

بنیان‌گذاران این رمزارز با بکارگیری این قابلیت‌ها، سعی در رفع نیازهای کاربران خود داشته و قصد داشتند بسیاری از خدمات آنلاین را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. علاوه بر آن، کاربران این پلتفرم می‌توانند با انجام بازی‌های مختلف این پلتفرم و در صورت برنده شدن در آن، جوایز مختلفی را به صورت رایگان دریافت کنند.

ارزش هیوا چگونه تعیین می شود؟

تعیین ارزش یک ارز دیجیتال امری است که ارتباط مستقیمی با تقاضای کاربران این بازار دارد. درواقع به زبان ساده‌تر، هرگاه کاربران و سرمایه‌گذاران درخواست بیشتری برای ارائه یک ارز دیجیتال مانند ارز هیوا داشته باشند، می‌توان نتیجه گرفت که این ارز از ارزش بالایی برخوردار بوده و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال از کارکرد آن خوشنود هستند.

اما هرگاه که میزان تقضای کاربران نسبت به عرضه یک ارز دیجیتال مانند ارز هیوا کاهش یابد، یا ارزهای ارائه شده هیوا، به صورت مازاد در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند، باید نتیجه گرفت که ارزش این ارز رو به نزول بوده و کاربران از خرید و فروش آن ناراضی بودند.

قابلیت ها و مزایای هیوا

قطعا اولین چیزی که کاربران بازار ارزهای دیجیتال، در زمان خریداری یک ارز به آن توجه می‌کنند قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن است. به همین سبب بنیان‌گذاران ارزهای دیجیتال از قابلیت‌های کاربردی خوبی در ارائه ارزهای خود استفاده می‌کنند. از قابلیت و مزایای ارز دیجیتال hive می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارائه خدمات کاربردی و اصلی

اصلی‌ترین و مهم‌ترین قابلیتی که توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را به خود جلب می‌کند، ارائه خدمات کاربردی مثل سهولت در پرداخت هزینه‌های آنلاین، سرعت بالای انتقال پول، ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال و غیره است. درواقع بسیاری از ارزهای دیجیتال پس از گذشت مدتی، دچار کندی در کارکرد شده و عملکرد ضعیف‌تری را از خود نشان می‌دهند.

اما پلتفرم هیوا یکی از پرسرعت‌ترین و کاربردی‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است که تمامی خدمات آنلاین را در کمترین زمان ممکن به ثبت رسانده و خیال کاربران خود را آسوده می‌سازد.

تعیین کارمزد بسیار اندک

از آنجایی که تعیین میزان کارمزد در معاملات متفاوت، امری متغیر است، هیچگاه نمی‌توان نرخ مشخصی از کارمزد صرافی‌ها یا ارزهای و پلتفرم‌های دیجیتال ارائه داد. اما یکی از مثبت‌ترین نکاتی که درمورد ارز و پلتفرم هیوا وجود دارد این است که در مقایسه با ارزهای دیگر، از میزان کارمزد کمتری برخوردار است. به همین دلیل بسیاری از سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند در خریدهای دیجیتال خود، از این پلتفرم استفاده کنند.

ارائه بازی های مختلف

همانطور که گفتیم بکارگیری بازی‌های کاربردی و جذاب، فضای هیجان‌انگیزی را برای کاربران خود ایجاد می‌کند. بازی Splinterlands یکی از هیجان‌انگیز‌ترین و البته جذاب‌ترین بازی‌های دیجیتال بوده که در این پلتفرم موجود می‌باشد.

پشتیبانی از حجم بالای معاملات

همانطور که گفتیم سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند بسیاری از معملات ارزی خود را درون پلتفرم هیوا انجام دهند. علاوه بر آن، یکی از مزیت‌های این پلتفرم پشتیبانی از حجم بالای ارزهای دیجیتال در معاملات ارزی است.

به زبان ساده‌تر، کاربران می‌توانند ارز موردنظر خود را در هر مقدار مشخص خریداری کرده و بدون نگرانی از عدم پشتیبانی آن، اقدام به خرید یا فروش کنند. بدین صورت معامله آنها در کمترین زمان و امن‌ترین روش انجام شده و به ثبت خواهد رسید.

سرعت بالا در انجام تراکنش ها

انجام تراکنش‌ها و خرید و فروش‌های ارز دیجیتال در کمترین زمان ممکن یکی از قابلیت‌های بسیار مهمی است که سرمایه‌گذاران عرصه ارزهای دیجیتال به آن توجه زیادی دارند. به همین سبب بنیان‌گذاران ارز دیجیتال هیوا در ساخت این پلتفرم، از سیستم سریع و امنی استفاده کرده‌اند که بتواند با امنیت بسیار بالا، تمامی هزینه‌های مربوط به معاملات و تراکنش‌های مختلف را در کمترین زمان ممکن به ثبت برساند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال Hive چه کسانی هستند؟

حدود 2 سال پیش، Harry pokrandt که یکی از از مدیران بخش فناوری شرکت blackhead بود، با همراهی Newton Olivier roussy، که بنیان‌گذار شرکت Defi Holdinngs هم بود، ارز و پلتفرم دیجیتال هایو (HIVE) را بنا نهادند.

امنیت شبکه هایو چگونه است؟

از آنجایی که پلتفرم هایو یکی از پرسودترین و مهم‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است، اشخاص زیادی قصد دستیابی به این پلتفرم را دارند. به همین سبب بنیان‌گذاران این پلتفرم از یک سیستم امنیتی دقیق برای حفظ آن استفاده کرده‌اند. علاوه بر آن، از آنجایی که این شبکه دارای بلاک چین است، نیازمند نودها یا ماینرهایی است که بلوک‌های جدیدی را به شبکه اضافه کنند. این ماینرها وظیفه حفظ و مراقبت از شبکه را برعهده گرفته و از دسترسی اشخاص غیر جلوگیری می‌کنند.

چه تعداد توکن هایو در گردش است؟

توکن هایو امروزه و در زمان نوشتار این مقاله 478,351,466 واحد ارائه شده و حجم آن در بازار معادل با 138,999,000.00 دلار می‌باشد. همچنین حدود 478,351,000 توکن از آن در گردش بوده و از این مقدار، 2,921,610 دلار از آن به صورت روزانه معامله می‌شود.

البته امکان دارد این آمار به صورت روزانه تغییر کند. به همین سبب سرمایه‌گذاران می‌توانند برای اطلاع دقیق‌تر از معاملات روزانه و توکن‌های در حال گردش، به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کنند.

خرید ارز دیجیتال هایو

خرید HIVE

کاربرانی که قصد خرید ارز دیجیتال هایو را دارند می‌توانند از طریق سه روش اقدام به این کار کنند:

 • در روش اول کاربران می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات و انجام فرایند احراز هویت، ارز مورد نظر خود را انتخاب، و با تعیین بهترین پلتفرم برای خرید و مشاهده میزان کارمزد، که توسط صرافی تعیین می‌شود، ارز دیجیتال خود را خریداری کرده آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.
 • در دومین شیوه کاربران می‌توانند به صرافی‌های خارجی مراجعه کنند. البته لازم به ذکر است که مراجعه به صرافی‌های خارجی برای کاربران و سرمایه‌گذاران ایرانی کمی دشوار است. زیرا قوانین و تحریماتی علیه آنها وجود دارد که باعث می‌شود صرافی‌های خارجی اجازه پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی را نداشته باشند.
 • سومین شیوه، که نسبت به شیوه‌های دیگر امنیت کمتری دارد، مراجعه مستقیم به دارندگان ارز دیجیتال هایو است. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال هایو به صورت مستقیم به سراغ دارندگان این ارز رفته و بدون پرداخت کارمزد، خرید ارز دیجیتال خود را به صورت مستقیم انجام دهند. البته این روش دارای چندان امنیتی نیست و امکان کلاهبرداری در آن بیشتر است.

فروش ارز دیجیتال هایو

یکی از شیوه‌هایی که می‌تواند دارندگان ارز دیجیتال هایو را به سوددهی برساند، فروش آن است. دارندگان این ارز می‌توانند با مراجعه مستقیم به صرافی‌ها، حجم ارز هایو را برای فروش مشخص کرده و با مشاهده میزان کارمزد، ارز خود را در لیست صرافی قرار دهند.

سپس این اشخاص باید منتظر بمانند که خریداران مختلف، با مشاهده انواع پلتفرم‌ها و لیست‌های فروش ارز هایو، بهترین گزینه برای خرید را انتخاب کرده و به سراغ آنها بیایند.

نحوه خرید ارز هایو از صرافی تبدیل

خرید از صرافی‌های امن و معتبر ایرانی، بهترین گزینه برای کاربران و سرمایه‌گذاران کشور ایران است. صرافی تبدیل یکی معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی است که سال‌ها در این عرصه فعالیت داشته و بیش از 200 ارز مختلف را پشتیبانی می‌کند.

کاربران و سرمایه‌گذاران می‌توانند با مراجعه حضوری به این صرافی و انجام فرایند احراز هویت، تمامی اطلاعات خود را به صورت دقیق در این صرافی ثبت کنند. سپس می‌توانند با مراجعه به صفحه اصلی و گزینه خرید آسان، راحت‌ترین پلتفرم برای خرید را انتخاب کنند. پس از آن ارز خریداری شده به صورت خودکار به کیف پول سرمایه‌گذاران منتقل می‌شود.

روش نگه داری هایو (چگونه ارز هایو را نگه داری کنیم؟)

همانطور که گفتیم رمزارز هایو و پلتفرم وابسته به آن، در مدت زمان کمی پس از ارائه توانست توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران کلان را به سمت خود جلب کند. به همین دلیل بسیاری از کلاهبرداران و اشخاص سودجو سعی در دستیابی به این پلتفرم داشتند. اما برنامه‌نویسان عرصه ارزهای دیجیتال همیشه راهی برای عدم دسترسی آنها به هدفشان داشتند.

برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال با ارائه کیف پول‌های سرد و گرم یا نرم افزاری و سخت افزاری، از تمامی ارزهای دیجیتال مانند ارز هایو پشتیبانی کردند. به همین منظور به سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌شود برای نگه‌داری از ارزهای خود، به سراغ کیف پول‌های دیجیتالی که توسط صرافی‌ها ارائه شده بروند.

انواع کیف پول هایو

در قسمت قبل گفته شد برای نگه‌داری از ارز دیجیتال HIVE باید از کیف پول‌های سرد و گرم استفاده کنیم. در قسمت زیر به بیان برخی از بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال هایو می‌پردازیم:

 • کیف پول نرم افزاری هایو والت (Hive wallet)
 • کیف پول نرم افزاری کی چین(Key chain)
 • کیف پول نرم افزاری وسل (vessel)
 • کیف پول نرم افزاری هایو بلاگ (HIVE.BLOG)
 • کیف پول نرم افزاری اسنسی (Ecency)

کارمزد خرید و فروش هایو

معامله هایو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ارز هایو در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل با بکارگیری اشخاص باتجربه و مجرب، سعی در جلب رضایت کاربران خود دارد، اما برای جلب این رضایت تنها به استخدام نیروی انسانی بسنده نکرد. خرید و فروش از طریق این صرافی شامل مزایا و قابلیت‌های مثبت متعددی است:

 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • انجام معامله در بازارهای بین المللی
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • افزایش امنیت معاملات
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • مشاهده میزان کارمزد

آیا خرید هایو بدون احراز هویت امکان دارد؟

یکی از اصلی‌ترین و ضروری‌ترین شروطی که کشور ایران برای فعالان عرصه ارزهای دیجیتال وضع کرده، ثبت دقیق اطلاعات شخصی است. بدین صورت که سرمایه‌گذاران باید تمامی اطلاعات دقیق خود را پیش از خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی ثبت کنند. این روش به آنها کمک کرده و باعث کاهش تقلب و کلاهبرداری می‌شود.

بدین صورت نمی‌توان گفت که خرید و فروش ارز دیجیتال هایو بدون احراز هویت امکان دارد. البته برخی از صرافی‌های خارجی، برخی از معاملات ارزی خود را به صورت محدود و بدون احراز هویت انجام می‌دهند. اما به صورت کلی تمامی کاربران و سرمایه‌گذاران برای ثبت معاملات ارزی خود نیازمند انجام فرایند احراز هویت هستند.

آینده هایو چگونه است؟

معامله HIVE

قطعا کسانی که مدت زمان کمی هم در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کرده باشند، می‌دانند که تمامی حاضران این عرصه به دنبال راهی هستند که آنها را در کمترین زمان به بهترین سوددهی برساند. خب، پس چه چیزی می‌تواند عملکرد بهتری از پلتفرم هایو داشته باشد؟! با بروز قابلیت‌ها و فضای جذابی که این پلتفرم برای کاربران خود ایجاد کرد، بسیاری از فعالان این عرصه بدین باور رسیدند که این ارز می‌تواند در سال‌های پیش‌رو به سوددهی بسیار خوبی رسیده و آینده درخشانی را برای خود رقم بزند.

منابع :

hive.io
crypto.com

سوالات متداول خرید هایو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید هایو

از کجا می‌توانیم ارز هایو بخریم؟

خرید ارز دیجیتال هایو از تمامی صرافی‌های معتبر ایرانی و حتی خارجی امکان‌پذیر است. البته اکثر صرافی‌های خارجی به دلایل مختلف قابلیت پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی را ندارند. به همین سبب توصیه می‌شود که کاربران از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام به معاملات ارزی کنند.

خرید سریع هایو چگونه امکان‌پذیر است؟

سرمایه‌گذاران می‌توانند با مراجعه به صفحه خرید آسان در سایت تبدیل، در کمترین زمان ممکن ارز دیجیتال هایو را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش ارز هایو در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله هایو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمان می‌توانیم برای خرید و فروش هایو اقدام کنیم؟

تمامی کاربران و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند در هر زمان مشخص و مطابق میل خود، اقدام به خرید یا فروش ارز دیجیتال هایو کنند.

ارز دیجیتال هایو چگونه نگه‌داری می‌شود؟

با استفاده از کیف پول‌های دیجیتال نرم افزاری و سخت افزاری. همچنین از کیف پول تبدیل هم میتوانید برای نگهداری ارز دیجیتال هایو استفاده کنید.

آیا خرید ارز هایو می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه به قابلیت‌ها و سودهایی که این رمزارز برای کاربران خود به ارمغان آورده، می‌توان نتیجه گرفت خرید این رمزارز یک معامله کاملا سودمند است.

آیا می‌توان هایو را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج این ارز وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

کیارش ص

11 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

محمد ر

11 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله