ONTicon

قیمت و خرید آنتولوژی - ONT

خرید ارز دیجیتال آنتولوژی Ontology

خرید ارز دیجیتال آنتولوژی (ONT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آنتولوژی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آنتولوژی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آنتولوژی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آنتولوژی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آنتولوژی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ONT = 10,721 IRT

ONTicon

آنتولوژی

خرید آسان آنتولوژی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آنتولوژی

اطلاعات بازار آنتولوژی

حجم ۲۴ ساعته (ONT) 261.6446
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 47.8205
تغییرات ۱ روزه +0.91 %
قیمت آخرین معامله 0.18103 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 10,721 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 10,721 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آنتولوژی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ONTicon

ONT

آنتولوژی

تومان --

ONTicon

ONT

آنتولوژی

قیمت دلاری

0.1825 USDT

قیمت تومانی

تومان 10,724

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.906 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز‌های دیجیتال جدید از قابلیت‌های خاصی برخوردار هستند. در واقع هدف از ایجاد این ویژگی‌های خاص، جذب کاربر و سرمایه‌گذار در آن است. به دلیل افزایش میزان عرضه رمزارز‌ها، کاربران به دنبال نقاط مثبت در کریپتو‌ها می‌گردند تا بهترین آن را انتخاب کنند‌. ارز آنتولوژی از جدیدترین بلاک چین‌های موجود در بازار‌های آنلاین مالی است که با هدف کمک به کسب­وکار‌ها جهت استفاده از بلاک چین طراحی شده است و خرید آنتولوژی را در لیست معاملات برتر رمز ارزها قرار داده است.

آنتولوژی ( ONT ) چیست؟

این پلتفرم بلاک­چینی برای همگام‌سازی و تطبیق با سایر بلاک­چین‌های خصوصی و عمومی ساخته شده است و شرکت‌ها می‌توانند از تکنولوژی‌های موجود در این پروژه استفاده کنند. در این بلاک‌چین شرکت‌ها می‌توانند داده‌ها را به صورت عمومی و خصوصی ذخیره‌سازی کنند. این پروژه بلاکچین در صنعت ارز‌های دیجیتال و سرمایه‌گذاری‌های آنلاین، به­دنبال ایجاد یک انقلاب است.

قابلیت‌های این پروژه منحصر­به­فرد بوده که معماری آن با دقت بسیار زیادی طراحی شده است. در نتیجه ONT در پی آن است که یک اکوسیستم کامل ایجاد کند تا همه کارآفرینان و سهامداران بتوانند از مزایای فناوری بلاک­چین استفاده کنند. در آنتولوژی از سازوکار اجماع تحمل خطای بیزانس قابل تأیید استفاده شده که یک تکنولوژی نوین محسوب می‌شود. در این شبکه رمزارز بلاک­چین و سیستم‌های مختلفی به‌کار رفته است تا توسط انواع کسب­وکار‌ها استفاده شود.

تاریخچه پیدایش آنتولوژی Ontology

ارز آنتولوژی

این رمزارز برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ توسط یک شرکتی چینی به نام Onchain ساخته شد. البته این شرکت در گذشته بلاک­چین NEO را طراحی کرده بود. توسعه‌دهندگان‌ ارز آنتولوژی به دنبال آن بودند که کسب­وکار‌های مختلف‌ بتوانند از تکنولوژی بلاک­چین استفاده کنند و نیازی به تغییرات زیاد در سیستم‌های داخلی آن‌ها نباشد.

از اهداف اصلی این شرکت یکپارچه‌سازی تکنولوژی‌های بلاک­چین برای استفاده عموم افراد است. بیشتر رمزارز‌ها برای اینکه سرمایه اولیه مورد نیاز پروژه‌های بلاک­چین را به دست آورند، مقداری ارز پایه را به­صورت توکن یا سکه عرضه می‌کنند. اما آنتولوژی سکه‌های مخصوص ONT را بدون دریافت هیچ هزینه‌ای در اختیار افراد مشخص مثل مشترکان خبرنامه ‌ایمیل این مجموعه، قرار داد. به­دلیل اینکه ارز Ontologyو نئو سازندگان مشترکی داشتند، از ابتدا برنامه‌ریزی برای ایجاد ارتباط میان این رمزارز‌ها انجام شده بود.

آنتولوژی ( ONT ) چگونه معروف و محبوب شد؟

این رمزارز به­دنبال فراهم کردن شرایطی بود که همه مشاغل بتوانند در دنیای بلاک‌چین فعالیت کنند. ONTبرای رسیدن به این هدف فعالیت‌های مختلف انجام داد و از روش کار خاصی استفاده کرد. در این رمزارز پروتکل‌های غیرمتمرکز از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند. به­طور مثال: چارچوب غیرمتمرکز مدیریت و تبادل داده در کنار چارچوب مشارکتی، باعث افزایش اقبال عمومی کاربران به این ارز آنتولوژی شده است. کاربرد‌های نامحدود این پلتفرم در کنار حفظ حریم خصوصی اطلاعات کاربران در طول زمان باعث افزایش محبوبیت Ontology شده است و سرمایه‌گذاران بیشتری به­دنبال خرید آنتولوژی هستند.

هدف از خلق آنتولوژی

نسل اول رمزارز‌ها در ساخت بلاک­چین به­دنبال تسهیل فرایند انتقال وجه و تمرکززدایی بودند؛ اما هدف نسل دوم این رمز ارز‌ها که با گذشت زمان تنوع زیادی پیدا می‌کنند، حل مسائل و مشکلات موجود در گزارش‌های نسل اول است. آخرین نسل ارز‌های دیجیتال که نمونه آن آنتولوژی است، به­دنبال افزایش همکاری و ارتباط شبکه‌های سنتی با بلاک­چین هستند.

هدف از ساخت آنتولوژی ایجاد یکپارچگی و هماهنگی میان نهاد و سازمان‌های مختلف است تا از بلاک­چین برای کسب­وکار‌های خود استفاده کنند. به همین دلیل خرید آنتولوژی می‌تواند برای کاربران ارز‌های دیجیتال بسیار‌ ایده‌آل باشد.

ارزش آنتولوژی چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش اساسی این رمزارز جدید ناشی از خدمات مختلفی است که برای استفاده در زندگی واقعی کاربرد دارند. همچنین مشاغل مختلف می‌توانند از طریق ONT پروژه‌های بلاک­چین خود را بر روی این شبکه راه­‌اندازی کنند. شرکت‌های مختلف سنتی در هنگام انجام سرمایه‌گذاری از طریق ارز آنتولوژی ، انعطاف‌پذیری بیشتر توسط Ontology دریافت خواهند کرد تا بر اساس نیاز‌های اختصاصی خودشان بلاک­چین سفارشی ایجاد کنند.

به همین دلیل گفته می‌شود که ارزش فعالیت‌های آنتولوژی برای شرکت‌ها در دنیای واقعی و همچنین افراد مختلف بسیار زیاد است. بسیاری از کارایی‌های این شبکه در اتریوم و نئو وجود ندارد. همچنین توزیع رایگان ONT باعث می‌شود که هزینه‌های شبکه معاملاتی خنثی شوند.

قابلیت‌ها و مزایای آنتولوژی

این ارز دیجیتال برای کاربران خود مزایای بسیار زیادی دارد و جهت انجام سرمایه‌گذاری یک گزینه مطمئن است. شما در ONT می‌توانید به­دنبال ایجاد بستر راحت و آسان برای تجارت و کسب­وکار‌های خود باشید. پتانسیل و توانمندی‌های موجود در این رمزارز نامحدود است. امنیت انجام سرمایه‌گذاری و معاملات نیز در سطح مطلوبی است.

امکان اجماع شبکه‌های مختلف بلاک­چین در این رمز ارز منحصربه­فرد است. همچنین تیم توسعه­دهنده آنتولوژی بسیار عالی و قدرتمند عمل کرده است که اهمیت زیادی دارد .Ontology به­عنوان رابط میان دنیای واقعی و مجازی شناخته می‌شود. خرید آنتولوژی نیز برای سرمایه­گذاران بسیار سودآور است.

بنیانگذاران دیجیتال آنتولوژی چه کسانی هستند؟

بنیانگذار ارز دیجیتال Ontology یک شرکت چینی است که در ابتدا برای انجام سرمایه‌گذاری بر روی مزیت‌های بلاک­چین اقدام به این کار کرد. دا هانگفی و اریک ژانک سازندگان این ارز دیجیتال هستند. از همان ابتدا توسعه‌دهندگان ONT در پی ایجاد سیستم ترکیبی از تبادل داده، تشخیص هویت و پروتکل رویه توزیع شده است و در کنار این موارد زیرساخت شبکه به­صورت همتا به همتا طراحی شده است. بنیانگذاران این شبکه بر این باور هستند که افراد نباید در مورد بازارهای آنلاین سردرگم باشند و از طریق انجام سرمایه‌گذاری در آن، باید از اینترنت و صنعت کریپتو موفقیت‌های زیادی کسب کنند.

امنیت شبکه آنتولوژی چگونه است؟

خرید ONT

یکی از مهمترین فاکتور‌های موجود در هنگام بررسی انواع ارز‌های دیجیتال، امنیت آن است. درباره کسب­وکار‌ها با این تضمین از آنتولوژی استفاده می‌کنند که داده خصوصی آن‌ها منتشر نشود. تمام تبادلات اطلاعاتی که در محیط غیرمتمرکز Ontology وجود دارد، تأیید شده‌اند. به همین دلیل هیچ شخص حقیقی یا حقوقی نمی‌تواند ONT را کنترل کند.

چه تعداد توکن آنتولوژی در گردش است؟

توکن ONT در سال ۲۰۱۹از طریق پلتفرم نئو، ایردراپ شد و در هنگام انجام این فرایند تیم Ontology حدود ۱۰۰۰توکن به کاربران خبرنامه اهدا کردند. در واقع دارنده هر توکن نئو، 0.01 آنتولوژی می‌گرفت. در حالت کلی تعداد کل توکن‌های آنتولوژی موجود یک میلیارد است.

۱۲درصد آن در اختیار کاربران، ۲۸درصد برای شرکا، ۱۰درصد برای نئو، ۲۵درصد جهت توسعه اکوسیستم، ۱۰درصد به­عنوان پاداش برای پیدا کردن مشکلات فنی موجود در پروژه و ۱۵درصد به تیم توسعه­دهنده اختصاص پیدا کرده است. برای خرید آنتولوژی و سرمایه‌گذاری در آن ۱۲درصد در اختیار کاربران قرار گرفته است.

خرید ارز دیجیتال آنتولوژی

خرید ارز دیجیتال Ontologyاز طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است که کاربران ابتدا باید در این صرافی‌ها ثبت‌نام کنند و پس از طی فرآیند احراز هویت این ارز دیجیتال را خریداری کنند. تعداد ارز‌های اون ان تی کم و محدود است که در نتیجه خرید آن می‌تواند برای سرمایه­گذار سودآور باشد.

فروش ارز دیجیتال آنتولوژی

فروش ارز دیجیتال ONT نیز از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. به دلیل محبوبیت این توکن در میان کاربران صرافی‌های مختلفOntology را در لیست معاملاتی خود قرار داده­اند. خرید و فروش این کریپتو محدود می‌تواند برای کاربران سود خوبی داشته باشد.

نحوه خرید آنتولوژی از صرافی تبدیل

هنگام انجام سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال و خرید آنتولوژی می‌توانید از طریق صرافی تبدیل شروع به فعالیت کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظر‌تان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ONTرا به­صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

روش نگهداری آنتولوژی

ارز ONT به­دلیل فعالیت بر پایه شبکه اتریوم توسط تمام کیف پول‌هایی که بتوان در آن اتریوم نگهداری کرد، پشتیبانی می‌شود. کیف پول‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند امنیت دارایی شما را حفظ کند. استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری در این مورد بسیار‌ ایده‌آل است و هزینه‌های زیادی کیف پول سخت‌افزاری را ندارد.

انواع کیف پول‌های آنتولوژی

برای نگهداری توکن اون ان تی کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری زیادی وجود دارد. تراست والت، اتمیک والت و کوینومی نمونه‌ای از کیف پول‌های نرم‌افزاری هستند که بر روی کامپیوتر و موبایل می‌توان آن‌ها را نصب کرد و تنوع زیادی دارند. در مقابل، کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر نانو اس، لجر نانو ایکس و ترزور وجود دارد که حالت فیزیکی دارند و می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. قیمت نمونه­های سخت افزاری زیاد است و امکان هک یا دسترسی به دارایی­های ذخیره شده توسط هکرها تقریبا غیرممکن است.

کارمزد خرید و فروش آنتولوژی

معامله آنتولوژی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایا خرید و فروش آنتولوژی در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در این صرافی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه­گذاری تحت نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در این صرافی برای کاربران فراهم شده است. بنابراین خرید آنتولوژی برای شما در صرافی تبدیل مزایای زیادی دارد.

آیا خرید آنتولوژی بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

سرمایه‌گذاری بر روی ONTدر حوزه سرویس‌های مالی و تکنولوژی باید امنیت زیادی داشته باشد. به همین دلیل برای جلوگیری از خطرات احتمالی کاربران این ارز دیجیتال باید هویت مشخصی داشته باشند. در نتیجه هرگونه سرمایه‌گذاری و خرید آنتولوژی یا فروشآن پس از انجام احراز هویت امکان­پذیر است.

آینده آنتولوژی چگونه است؟

معامله ONT

بر اساس تحقیقات انجام شده از روند فعالیت این ارز در بازار‌های آنلاین، نوسان قیمتی آن تقریباً ثابت است. اما باید به این نکته توجه کرد که برخلاف اتفاقات موجود در بازار مثل رکود یا کاهش قیمت رمز ارز‌ها، Ontology توانسته چندین بار افزایش قیمت داشته باشند و در بازه‌های زمانی مختلف مخالف بازار حرکت کند. کشور چین سخت‌گیری‌های خاصی دارد؛ اما این ارز با قدرت هرچه تمام به سمت اهداف خود پیش می‌رود تا بتواند بین سیستم‌های سنتی و بلاک­چینی همکاری ایجاد کند. تیم توسعه دهنده و قدرتمند این ارز نشان­دهنده وضعیت مطلوب آن در آینده است.

جمع بندی
ارز دیجیتال آنتولوژی به‌دنبال بولد کردن تمایز‌های خود با سایر رمزارز‌ها است. وجود تیم قدرتمند و با پتانسیل زیاد در ONT باعث شده فناوری بلاک­چین در دنیای کسب­وکار‌ها تغییرات زیادی ایجاد کند. مشاغلی که نسبت به فناوری بلاک­چین آشنایی نداشته باشند، می‌توانند برای آپدیت محیط کاری خود از طریق Ontology نسبت به فعالیت‌های آنلاین در دنیای بلاکچین آشنایی پیدا کنند.

فرآیند کار این پروژه غیرمتمرکز است و بدون ایجاد تغییر زیاد می‌توان در زیرساخت‌های شبکه شرایط فعالیت مشاغل مختلف را فراهم کرد. این توکن می­تواند باعث ارتقای فضای کاری و افزایش امنیت سرمایه می‌شود. خرید آنتولوژی برای جامعه سرمایه‌گذاری در رسیدن به کسب سود بلندمدت مناسب است.

سوالات متداول خرید آنتولوژی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید آنتولوژی

از کجا می‌توانیم آنتولوژی بخریم؟

امکان خرید ارز دیجیتال ONT در صرافی‌های مختلف ایرانی و خارجی فراهم شده است تا کاربران بتوانند هر مقدار از آن را که بخواهند، خریداری کنند.

خرید سریع Ontology چگونه امکان‌پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت [خرید آسان آنتولوژی](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=ont"خرید آسان آنتولوژی") در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش آنتولوژی بپردازید.

کارمزد خرید و فروش آنتولوژی در صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله آنتولوژی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ONT اقدام کنیم؟

پس از ثبت¬نام و انجام احراز هویت در صرافی مورد نظر می‌توان با تحلیل وضعیت بازار نسبت به خرید و فروش این ارز اقدام کرد.

ارز دیجیتال Ontology چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز در انواع کیف پول‌های سخت¬افزاری و نرم¬افزاری قابل نگهداری است.

آیا خریدONT می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به رشد قیمتی این رمزارز می‌توان گفت که وضعیت بازار آن نیز رو به رشد است و سرمایه‌گذاری بر روی آن می‌تواند بسیار سودآور باشد. اما نوسانات موجود را باید در نظر گرفت و سپس نسبت به خرید این ارز اقدام کرد.

آیا می‌توان Ontology را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج ارز دیجیتال با وجود ندارد. اما می‌توان برای خرید آنتولوژی از طریق شرکت در استخر‌های حاکمیتی یا خرید از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال اقدام کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

61 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

احسان ص

61 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله