ckbicon

قیمت و خرید نروس نتورک - CKB

خرید ارز دیجیتال نروس نتورک Nervos Network

خرید ارز دیجیتال نروس نتورک (CKB) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت نروس نتورک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز نروس نتورک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش نروس نتورک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز نروس نتورک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت نروس نتورک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 CKB = 897.1 IRT

ckbicon

نروس نتورک

خرید آسان نروس نتورک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت نروس نتورک

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، نروس نتورک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ckbicon

ckb

نروس نتورک

تومان --

ckbicon

ckb

نروس نتورک

قیمت دلاری

0.01572 USDT

قیمت تومانی

تومان 912

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.370 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ما برای وصل کردن آمدیم! اگر بخواهیم هدف اصلی نروس نتورک( Nervos Network ) و ارز دیجیتال CKB را در یک جمله بیان کنیم به این جمله ساده ولی عمیق می‌رسیم که «ما برای وصل کردن آمدیم».

نروس نتورک با هدف ارتباط‌دادن پروژه‌های مختلف رمزارزی و بلاک‌چین‌های متعدد موجود در جهان ایجاد شده است و تمام تلاشش را می‌کند که مجمع‌الجزایر جداافتاده رمزارزی را به هم‌پیوند دهد.

شبکه نروس با الهام‌گرفتن از شبکه‌های عصبی تلاش می‌کند علاوه بر پیوند دادن شبکه‌های بلاک‌چین مختلف ایرادات اصلی مهم‌ترین بلا‌ک‌چین‌های دنیای رمزارزها یعنی مقیاس‌پذیری را با روشی خلاقانه حل کند. این پروژه می‌خواهد پایگاه خوبی برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز و ابزار سهل‌الوصولی برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های بلاک‌چینی ایجاد کند.

در ادامه دقیق‌تر به شبکه نروس ( Nervos Network )و ارز دیجیتال آن CKB یا پایگاه دانش مشترک می‌پردازیم با ما همراه باشید.

نروس نتورک ( CKB ) چیست؟

ارز نروس نتورک

نروس نتورک راهکاری برای مشکلات مقیاس‌پذیری و قابلیت تعامل و همکاری میان بلا‌ک‌چین‌هاست که بیشتر شبکه‌های بلاک‌چین لایه یک با آن درگیر هستند. نام این شبکه با الهام از نام انگلیسی سیستم عصبی بدن (Nervous System) انتخاب شده است.

شبکه این ارز دیجیتال ساختاری لایه‌‌ای دارد که یکی از لایه‌های آن به‌صورت جداگانه به‌عنوان لایه هوشمند مسئول اجماع‌سازی کار می‌کند. لایه دیگری نیز با مسئولیت ایجاد تراکنش‌هایی با بازدهی بالا و حفاظت از حریم خصوصی ایجاد شده است.

شبکه نروس ( Nervos Network ) به شکلی طراحی شده است که لایه اول آن لایه پایگاه دانش مشترک ( CKB ) است که مسئولیت دانش مشترک را برای این شبکه بر عهده دارد. این لایه اصلی و پایه شبکه است که از بلاک‌چینی با سازوکار اثبات کار ( POW ) با اهداف عمومی استفاده می‌کند و به‌عنوان موتور اجماعی برای برنامه‌هایی که در زیست‌بوم شبکه نروس ایجاد می‌شوند کار می‌کند. این لایه از شبکه یک توکن کاربردی دارد که CKB نامیده می‌شود.

لایه دوم لایه محاسباتی است که در آن پردازش خارج از زنجیره (off-chain) تراکنش‌ها در آن صورت می‌گیرد. این لایه هم برای ایجاد حالت‌های جدیدی در بلاک‌چین ایجاد شده است و می‌تواند میزبان چندین برنامه غیرمتمرکز (dApp) باشد. توسعه‌دهندگان نرم‌افزار می‌توانند از این لایه برای اجرای توابع برنامه‌های غیرمتمرکز خود استفاده کنند.

CKB همان لایه اول و پایه شبکه نروس ( Nervos Network ) و بلاک‌چین عمومی و بدون نیاز به مجوز ( Permissionless ) آن است. در جهان بلاک‌چین اصطلاح دانش عمومی ( Common Knowledge ) به حالتی از بلاک‌چین گفته می‌شود که با اجماع کلی تأیید می‌شود.

لایه CKB با کاربرد ذخیره ارزش در شبکه نروس، یک مدل سلولی عمومی دارد که در آن هر سلول می‌تواند یک کد اجرایی، قرارداد هوشمند یا انواع دیگر محتوا را روی بلاک‌چین ذخیره کند. به‌روزرسانی محتوای داخل سلول‌ها از طریق ایجاد یا حذف سلول انجام می‌شود. این مسئله باعث می‌شود بلاک‌چین طی تحولات خود کاملاً انعطاف‌پذیر باشد.

مدل سلولی شبکه نروس از مدل UTXO بیت‌کوین الهام گرفته است. در این مدل، کوین‌های مصرف شده به‌جای این که کاملاً از بلاک‌چین حذف شوند با علامت «خرج شده» علامت‌گذاری می‌شوند. شبکه نروس و CKB برای راحت کردن این مرحله از یک توکن کاربردی داخلی به نام CKB استفاده می‌کند. این توکن مسئول نمایش واحدهای ذخیره حالت است.

CKB به چه منظوری استفاده می‌شود؟

CKB ارز دیجیتال بومی شبکه نروس ( Nervos Network ) است. دارنده توکن CKB مسئول ذخیره بخشی از حالت کلی شبکه است. برای مثال، شخصی که دارای ۱۰۰۰ توکن CKB است می‌تواند یک سلول 1000 بایتی بسازد یا سلول‌های مختلفی روی بلاک‌چین نروس داشته باشد که مجموع آن‌ها به ۱۰۰۰ بایت برسد. CKB بر روی بلاک‌چینی با سازوکار اثبات کار اجرا می‌شود. بنابراین ارز دیجیتال CKB با استفاده از تابع اثبات کار ASIC-Neutral استخراج می‌شود. این تابع به شکلی طراحی شده است که توکن‌ها را تا حد ممکن به‌صورت یکنواخت توزیع کند تا امنیت شبکه تضمین شود.

ارز CKB علاوه بر استفاده برای خرید فضای ذخیره‌سازی سلولی بر روی لایه اصلی شبکه نروس، توانسته است انعطاف لازم برای کل زیست‌بوم نروس را تأمین کند. این مسئله که توکن‌های CKB با سلول‌ها معاوضه می‌شوند (و بالعکس)، یک مدل اقتصادی ویژه ایجاد می‌کند. در این مدل کارمزد ذخیره‌سازی هم بر روی فضا و هم زمان اشغال فضا اِعمال می‌شود.

تاریخچه پیدایش نروس نتورک (CKB)

پروژه نروس ابتدا در سال ۲۰۱۸ در جستجوی راهکاری برای مشکل مقیاس‌پذیری در شبکه‌های لایه یک به‌خصوص سکوهای قراردادهای هوشمند ایجاد شد. نروس می‌خواست بلاک‌چینی ایجاد کند که بتواند نیازهای عملکردی کاربردهای سازمانی را برطرف کند.

Mainnet یا شبکه اصلی نروس در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این شبکه، بلاک‌چینی عمومی بود که از معماری‌های مختلفی استفاده می‌کرد. ساختار این شبکه به دولایه جداگانه تقسیم شده بود.

شبکه نروس دارای تیم توسعه‌دهنده‌ای است که تجربه بالایی در فضای ارزهای دیجیتال دارد. این تیم دارای سوابق مختلفی از مهندسی اقتصاد دیجیتال گرفته تا رسانه‌های اجتماعی است. تیم نروس ۹۵ نفر را شامل می‌شود که از کشورهای مختلف جهان برای این شبکه کار می‌کنند.

نروس نتورک (CKB) چگونه معروف و محبوب شد؟

مشکل مقیاس‌پذیری یکی از مشکلاتی است که بیشتر پروژه‌های بلاک‌چینی و ارزهای دیجیتال با آن درگیر هستند. ظهور نروس نتورک و ارز (CKB) برای حل این مشکل کافی بود که بسیاری این پروژه را پروژه‌ای کاربردی و جذاب بدانند و به سمت آن جذب شوند.

همچنین ایجاد بلاک‌چینی که بتواند پلی میان بلاک‌چین‌های مختلف و محلی برای همکاری بلاک‌چین‌ها باشد ایده‌ای نوآورانه و خلاق بود و به جذابیت بیشتر این پروژه و محبوبیت آن کمک کرده است.

هدف از خلق نروس نتورک (CKB)

هدف از خلق نروس نتورک (CKB) مبارزه با یکی از بزرگ‌ترین مشکل‌هایی بود که جامعه بلاک‌چین با آن مواجه است. این مشکل عدم امکان رابطه پذیری و هم‌افزایی است. بازار ارزهای دیجیتال و شبکه‌های بلاک‌چین در حال حاضر بخش‌بندی شده و جدای از هم است. هزاران شبکه مختلف وجود دارد که هر یک در جایگاه خاص و کوچک مخصوص به خود فعالیت می‌کند. این شبکه‌ها کاملاً مجزا و ایزوله کار می‌کنند. متأسفانه این شبکه‌ها امکان تبادل اطلاعات راحت و بدون مشکل را ندارند.

به همین خاطر توسعه‌دهندگان معمولاً مجبور می‌شوند زمان زیادی را صرف ایجاد دوباره ویژگی‌هایی کنند که از قبل در پلتفرم‌‌های دیگر وجود دارد. شبکه نروس با ایجاد راهی برای ارتباط این سیستم‌ها کاری می‌کند که دیگر لازم نباشد توسعه‌دهندگان کار را از صفر شروع کنند و چرخ را دوباره اختراع کنند. این شبکه همچنین کاری می‌کند که دیگر نیازی به استفاده از کیف پول‌ها و صرافی‌های متعدد نداشته باشیم و لازم نباشد رمزعبورهای هر یک از این پلتفرم‌ها را حفظ کنیم.

ارزش نروس نتورک (CKB) چگونه تعیین می‌شود؟

عوامل مختلفی در تعیین ارزش و قیمت ارز نروس نتورک ( CKB ) تأثیرگذار هستند. از جمله این عوامل موارد زیر را می‌توان نام برد:

  • سازوکار عرضه و تقاضا: میزان عرضه و تقاضا و سازوکار بازار مؤثرترین عامل در تعیین قیمت ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) است. هرگاه میزان تقاضا در بازار بر عرضه سبقت گیرد قیمت این ارز افزایش می‌یابد و زمانی که عرضه بیشتر از تقاضا شود این عرض نزولی شده و قیمت آن کاهش پیدا می‌کند.
  • وضعیت کلی بازار رمزارزها: یکی از عوامل مؤثر بر تعیین قیمت ارزهای دیجیتال، وضعیت کلی بازار است. احتمال صعود ارز نروس نتورک ( Common Knowledge Base ) زمانی که کلیت بازار صعودی است، بسیار بیشتر است.
  • پروژه‌هایی که از نروس نتورک استفاده می‌کنند: هر چه تعداد پروژه‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکزی که از ارز نروس نتورک ( CKB ) استفاده می‌کنند بیشتر باشد ارزش این ارز دیجیتال بالاتر می‌رود.
  • داده‌ها و دارایی‌های ذخیره شده در بلاک‌چین نروس نتورک: با افزایش میزان دارایی‌ها و داده‌های ذخیره شده در نروس نتورک ارزش این ارز هم بالاتر می‌رود.
  • اخبار و شبکه‌های اجتماعی: میزان خبرهای منتشر شده راجع به ارز نروس نتورک و هایپ شدن این ارز در شبکه‌های اجتماعی می‌توان کمک مؤثری به افزایش قیمت این ارز دیجیتال بکند.

قابلیت ها و مزایای نروس نتورک

ارز دیجیتال نروس نتورک ( Nervos Network )‌ قابلیت‌ها و نوآوری‌های بسیاری دارد. برخی از مهم‌ترین قابلیت‌ها و نوآوری‌های این ارز دیجیتال بر اساس اطلاعات وب‌سایت پروژه عبارت‌اند از:

  • امکان ذخیره و دسترسی به دارایی‌ها و بلاک‌چین‌های مختلف: می‌توانید هنگام طراحی برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز رابط کاربری و ارز دیجیتال خود را انتخاب کنید؛ اما درعین‌حال با استفاده از امکانات نروس نتورک به کل فضای ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین‌های مختلف دسترسی داشته باشید و محدودیت‌های خود را از بین ببرید.
  • استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) از هر کیف پول دلخواه: با استفاده از قابلیت‌های نروس نتورک ( CKB ) می‌توانید برنامه‌های غیرمتمرکز خود را در سطحی بالاتر طراحی کنید و خود را محدود به راهکار واحد و کیف پول مشخصی نکنید.
  • انعطاف در برنامه‌نویسی برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp): با استفاده از ابزارهای نروس نتورک می‌توانید برنامه غیرمتمرکز خود را با هدف‌گذاری هر ماشین مجازی دلخواه (VM) ایجاد کنید. با این امکانات به‌راحتی می‌توانید به همه بلاک‌چین‌ها دسترسی داشته باشید.
  • راهکار لایه‌ دومی برای مقیاس‌پذیری آسان: شبکه نروس نتورک ( CKB ) راهکار فوق‌العاده لایه دویی ارائه می‌دهد که با استفاده از آن دیگر نگران مقیاس‌پذیری نخواهید بود. با ابزارهای این شبکه با راحتی و سرعت بالایی مقیاس‌پذیری را تجربه می‌کنید.

بنیانگذاران ارز دیجیتال CKB چه کسانی هستند؟

خرید ِCKB

پروژه ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) دارای سه هم‌بنیان‌گذار به نام‌های تری تای (Terry Tai)، کوین وانگ (Kevin Wang) و دانیل ال.وی (Daniel LV) است.

تری تای (Terry Tai) از زمان فارغ‌التحصیلی در دانشگاه در سال ۲۰۰۹ مشغول توسعه نرم‌افزارهای مختلف بوده است. او از سال ۲۰۱۴ مشغول کار با بلاک‌چین شد و در صرافی Yunbi / Peatio شروع به کار توسعه نرم‌افزاری کرد. همچنین او بنیان‌گذار پادکست Teahour.fm یکی از پادکست‌های مشهور فناوری در چین است. او در سال ۲۰۱۷ وارد تیم Cryptade بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین تیم مهندسی بلاک‌چین در چین شد و مدیریت ارشد محصول در این تیم را بر عهده گرفت و پس از آن به پروژه نروس نتورک (Nervos Network) پیوست.

کوین وانگ (Kevin Wang) نقش مؤثری در فضای فناوری داشته است و با سمت‌های مشاور و مهندس در این فضا کار کرده است. او مدتی در فضای داده‌های سازمانی در شرکت IBM کار کرده است. او همچنین هم‌بنیان‌گذار Launch School، مدرسه‌ای آنلاین برای یادگیری مهندسی نرم‌افزار است. کوین در نروس نتورک بر تحقیقات اقتصاد توکن‌ها متمرکز است و نقشی اساسی در این شبکه دارد.

دانیل ال.وی (Daniel Lv) در نروس نتورک بر ساخت جامعه کاربری تمرکز دارد و رشد شبکه در چین و موقعیت‌‌های بین‌المللی بر عهده اوست.

دانیل در چند شرکت موفق بلاک‌چینی هم‌بنیان‌گذار بوده است. او هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد فناوری imToken پرکاربرترین کیف‌ پول اتریومی جهان و مدیر ارشد فناوری در Yunbi بوده است.

امنیت شبکه نروس نتورک چگونه است؟

نروس نتورک شبکه‌ای غیرمتمرکز و پایدار است. این شبکه در لایه اول خود Common Knowledge Base یا CKB از سازوکار اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند. دلیل استفاده از این سازوکار حفظ حداکثر میزان امنیت شبکه بلاک‌چین است. نروس نتورک با راهکاری خلاقانه توانسته‌ است با ترکیب لایه‌ یک امن و لایه دو مقیاس‌پذیر امنیت و سرعت تراکنش‌ها را هم‌زمان داشته باشد و محدودیت‌ها را به شکل جالبی دور بزند.

این شبکه ترکیبی از پروتکل‌ها را به کار می‌گیرد تا حداکثر میزان امنیت را برای شما فراهم کند. این شبکه به‌صورت مرتب از سوی شرکت‌های ثالث آزموده شده است. علاوه بر این، این پلتفرم جایزه هک کردنی به مبلغ ۱۵۰0 هزار دلار پول نقد تعیین کرده است. این جایزه به کسی که بتواند این شبکه را هک کند تعلق می‌گیرد. افرادی که بتوانند ضعفی در این پلتفرم را کشف و آن را گزارش کنند از جایزه مالی برخوردار می‌شوند.

چه تعداد توکن نروس نتورک در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) 36.68 میلیارد توکن است که از این تعدد در حال حاضر حدود ۳۳٫۳۴ میلیارد توکن (حدود 91٪ از توکن‌ها) در حال گردش است.

خرید ارز دیجیتال نروس نتورک

خرید ارز Nervos Network از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. برای خرید ارز CKB ابتدا باید در صرافی‌ ثبت‌نام کنید و پس از انجام احراز هویت خرید ارز دیجیتال نروس نتورک را انجام دهید. تعداد ارز‌های سی کی بی کم و محدود است که در نتیجه خرید آن می‌تواند برای سرمایه‌گذاری مناسب و سودآور باشد.

فروش ارز دیجیتال نروس نتورک

فروش ارز دیجیتال CKB نیز از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. محبوبیت این توکن باعث شده است صرافی‌های مختلف توکن Nervos Network را در لیست معاملاتی خود قرار دهند. خریدوفروش این رمزارز محدود می‌تواند سود خوبی برای شما داشته باشد.

نحوه خرید ارز نروس نتورک از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) از صرافی تبدیل بسیار ساده است. ابتدا باید در وب‌سایت صرافی تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع برای امنیت بیشتر دارایی‌هایتان احراز هویت را انجام دهید. فرایند احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار شفاف و سریع است. پس از تأیید احراز هویت می‌توانید از طریق بخش خرید آسان در وب‌سایت تبدیل اقدام به خرید تومانی ارز نروس نتورک کنید یا این ارز را با استفاده از ارزهای دیجیتال دیگر خریداری کنید.

روش نگهداری نروس نتورک

برای نگهداری ارز دیجیتال نروس نتورک می‌توانید از انواع مختلف کیف پول‌ ارز دیجیتال استفاده کنید. می‌توانید این ارز دیجیتال را روی کیف پول سرد یا گرم نگهداری کنید. می‌توانید انتخاب کنید از کیف پول سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری برای نگهداری ارز نروس نتورک ( CKB ) استفاده کنید. همچنین می‌توانید ارز Common Knowledge Base خود را در کیف پول صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول نروس نتورک

ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) را می‌توان بر روی کیف پول‌های مختلفی نگهداری کرد. از جمله بهترین کیف پول‌های این ارز دیجیتال می‌توان کیف پول سخت‌افزاری لجر، کیف پول اپرا (Oepra)، کیف پول سیف پال (SafePal) و آی‌.ام توکن (imToken) و کیف پول پرتال والت (Portal Wallet) را نام برد.

کارمزد خرید و فروش نروس نتورک

معامله نروس نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش Nervos Network در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در صرافی تبدیل بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در صرافی تبدیل برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید ارز نروس نتورک بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر امکان خرید و فروش ارز نروس نتورک ( CKB ) را بدون احراز هویت فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خرید و فروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز نروس نتورک بپردازید.

آینده ارز دیجیتال نروس نتورک چگونه است؟

معامله CKB

باتوجه‌به نوآوری‌ها و راهکارهایی که پروژه نروس نتورک ( Nervos Network ) ارائه می‌دهد و کاربردی‌بودن آن برای استفاده از سوی توسعه‌دهندگان و مهندسان نرم‌افزار مشغول در بخش بلا‌ک‌چین به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال می‌تواند آینده فوق‌العاده‌ای باشد. امنیت بالا و قابلیت مقیاس‌پذیری این ارز دیجیتال دلیل دیگری برای رشد و استقبال هر چه بیشتر از این ارز دیجیتال خواهد بود. باتوجه‌به شواهد و قراین به نظر می‌رسد ارز نروس نتورک ( CKB ) می‌تواند آینده بسیار خوبی داشته باشد و سود مناسبی را نصیب خریداران کند. بااین‌وجود در خرید دارایی‌های مختلف همواره باید جانب احتیاط و تحلیل شخصی را رعایت کرد.

منابع:

وب‌سایت رسمی پروژه نروس نتورک
صفحه رسمی نروس نتورک در مدیوم
وب سایتsecurities.io

سوالات متداول خرید نروس نتورک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید نروس نتورک

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB )‌ را بخریم؟

شما در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدودشدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله نروس نتورک پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید ارز نروس نتورک ( CKB ) در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز نروس نتورک در صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله نروس نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز نروس نتورک را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil)از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) چگونه نگهداری میشود؟

نگهداری ارز دیجیتال نروس نتورک در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز نروس نتورک خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB ) می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه پروژه درخشان و راهکارهای جدید نوآورانه نروس نتورک برای مقیاس‌پذیری، امنیت و به هم پیوند دادن شبکه‌های مختلف بلاک‌چین به نظر می‌رسد این ارز می‌تواند آینده بسیار خوبی داشته باشد و سود خوبی نصیب خریداران کند. درعین‌حال همیشه امکان شکست پروژه‌ها وجود دارد و باید احتیاط لازم انجام شود.

آیا می‌توان ارز دیجیتال نروس نتورک ( CKB )‌ را استخراج کرد؟

بله ارز دیجیتال نروس نتورک (CKB) از الگوریتم اجماع اثبات کار (POW) استفاده می‌کند و می‌توان آن را با دستگاه‌های ASIC استخراج کرد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمدمهدی س

46 روز قبل

5

بیت کوین تا ده پانزده رو آینده میره بالا،اتریوم،سولانا،ودوج کوین و شیبا وتتر ...هم رو به رشد میرن،فقط فانتوم رو اطلاع ندارم،کسی خبر داره ؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله