IDicon

قیمت و خرید اسپیس آیدی - ID

خرید ارز دیجیتال اسپیس آیدی SPACE ID

خرید ارز دیجیتال اسپیس آیدی (ID) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اسپیس آیدی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اسپیس آیدی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اسپیس آیدی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اسپیس آیدی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اسپیس آیدی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ID = 26,068 IRT

IDicon

اسپیس آیدی

خرید آسان اسپیس آیدی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اسپیس آیدی

اطلاعات بازار اسپیس آیدی

حجم ۲۴ ساعته (ID) 172.4800
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 76.2150
تغییرات ۱ روزه -4.66 %
قیمت آخرین معامله 0.4452 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 26,289 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 25,962 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اسپیس آیدی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

IDicon

ID

اسپیس آیدی

تومان --

IDicon

ID

اسپیس آیدی

قیمت دلاری

0.4341 USDT

قیمت تومانی

تومان 25,957

تغییرات 24 ساعت اخیر

-4.657 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در چند سال گذشته، چندین پروژه پلتفرم لانچ پد بایننس (Binance Lunchpad) را برای عرضه توکن‌های خود به بازار انتخاب کرده‌اند. بسیاری از این توکن‌ها تا حد زیادی به موفقیت دست یافته‌اند، از جمله STEPN، MATIC، AXIو SAND. آخرین پروژه‌ای که به این صف پیوسته Space ID است که لانچ‌پد آن بیش از ۲.۴ میلیارد دلار BNB جذب خود کرده است. اما ارز دیجیتال ID چیست و چرا این همه توجهات را به خود جلب کرده است؟ با ما در این مقاله همراه باشید.

اسپیس آیدی چیست؟

خرید اسپیس آیدی

اسپیس آیدی (Space ID)یک سرویس نام دامنه جهانی است. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا آدرس‌های کیف پول طولانی، پیچیده و عددی خود را به یک نام دامنه قابل خوانش توسط انسان تبدیل کنند. به‌عنوان‌مثال، یک آدرس کیف پول مبتنی بر اتریوم مانند «0x298952FB0C5052bb09808794150BE5FA5f57f946» را می‌توان به‌سادگی به نام دامنه sam.eth تبدیل کرد.

اسپیس آیدی قصد دارد این سرویس را برای چندین بلاک چین از جمله Ethereum، BNB Chain و Arbitrum ارائه دهد. با این حال، بر خلاف همتایان خود، اسپیس آیدی قصد دارد یک «سرویس چند زنجیره‌ای» باشد. طبق وب‌سایت پروژه، اسپیس آیدی تنها سرویسی خواهد بود که برای ادغام تمامی سرویس‌های نام (Name Service) وب ۳، از جمله .eth، .bnb و .arb به آن نیاز خواهید داشت».

این نام‌های دامنه چیزی جز NFTنیستند که می‌توان آن‌ها را در بازار NFT خرید و فروش یا معامله کرد. اسپیس آیدی به شما امکان می‌دهد نام‌های دامنه را در این پلتفرم ثبت و معامله کنید. بااین‌حال، در پلتفرم مشابهی مانند ENS، کاربران ممکن است مجبور شوند از بازارهای جداگانه برای معامله نام دامنه وب۳ خود استفاده کنند.

علاوه بر نام‌های دامنه .eth، .arb و .bnb، اسپیس آیدی نام‌های دامنه قابل‌تنظیم را به افراد ارائه می‌دهد. این شبکه مدیریت زیر دامنه sub-domain)) را نیز ارائه می‌دهد که می‌تواند برای مشاغلی با چندین سرویس/محصول ایدئال باشد.

تاریخچه پیدایش اسپیس آیدی (ID)

SPACE ID در سال ۲۰۲۲ وارد بازار شد و در خارج از سنگاپور دفتر دارد. هدف این پروژه بهبود فضای وب ۳ با ساده‌سازی فرایندهای فنی تولید نام دامنه است. امروزه، SPACE ID در خدمت مجموعه روبه‌رشدی از شبکه‌ها قرار دارد و سرویس‌های متعددی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

هدف از خلق ID

SPACE ID با مشکلی که از روز اول توسعه‌دهندگان 3.0WEB را درگیر کرده بود، مقابله می‌کند. تا همین اواخر، هیچ راه آسانی برای تأیید هویت یک شخص بدون نیاز به ارائه اطلاعات حیاتی از طرف شخص وجود نداشت. امروزه سیستم‌های پیچیده ثبت‌نام نیاز به داده‌های زیادی دارند.

متأسفانه، این داده‌ها در کنترل شرکت‌های شخص ثالث قرار می‌گیرد که این امر می‌تواند آنها را به هدفی برای هکرها تبدیل کنند. متأسفانه، هکرها در بسیاری از موارد توجه خود را به سرقت این داده‌ها معطوف کرده‌اند. SPACE ID راهی را برای کاربران فراهم می‌کند تا هویت خود را بدون به خطر انداختن آینده خود تأیید کنند.

این پروتکل به عنوان یک سیستم چین آگنوستیک Chain Agnostic )) عمل می‌کند، به این معنی که می‌تواند در طیف وسیعی از زنجیره‌های غیرمتمرکز کار کند. این استراتژی کاربران را قادر می‌سازد تا یک شناسه دیجیتال واحد ایجاد کنند که در تمام بخش‌های وب ۳.۰ قابل‌شناسایی باشد. از تعاملات اجتماعی گرفته تا انجام معاملات تجاری، SPACE ID می‌تواند شما را ایمن‌تر نگه دارد.

ارزش توکن ID چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش توکن ID در درجه اول ناشی از عرضه و تقاضا در صرافی‌های ارز دیجیتال و در درجه دوم به واسطه کاربردش به عنوان روش پرداخت در پلتفرم اسپیس آیدی برای خرید خدمات ثبت‌نام دامنه تعیین می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای اسپیس آیدی (ID)

خرید ID

مزایای زیادی وجود دارد که ارز دیجیتال ID را به یک انتخاب هوشمندانه برای کسانی تبدیل می‌کند که به دنبال یک تجربه وب ۳ ساده‌تر هستند. برای اولین‌بار، این پروتکل شما را قادر می‌سازد تا برند خود را به طور مؤثرتری بسازید. شما می‌توانید در همه شبکه‌ها و پروتکل‌ها با یک نام شناخته شوید.

علاوه بر این، شما می‌توانید از این سیستم برای تمام فعالیت‌های معمول وب۲ خود مانند لاگین به ایمیل و صرافی‌ها استفاده کنید. SPACE ID فعالیت امن در فضای نوظهور دیجیتال را ساده می‌کند.

تجربه کاربری بهتر

یکی از دلایل اصلی انتخاب SPACE ID، تجربه کاربری ارتقا یافته آن است. این پروتکل به گونه‌ای طراحی شده است که کاربران جدید را قادر می‌سازد تا صرفه‌جویی در زمان خود را به حداکثر برسانند. شما می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به کمک یک رابط گرافیکی مدیریت کنید. این سیستم فعالیت‌هایی مانند ارسال و دریافت دارایی‌های دیجیتال را ساده می‌کند.

برنامه‌های غیرمتمرکز بهتر

ادغام SPACE ID در برنامه‌های غیرمتمرکز(Dapps)به این پروتکل‌ها کمک کرده است تا عملکرد بهتر و ساده‌تری داشته باشند. این سیستم‌ها از قابلیت همکاری بالاتری در بازار برخوردار هستند. علاوه بر این، کاربران با دانستن اینکه شناسه آنها محافظت می‌شود، سطح دیگری از اطمینان را به دست می‌آورند. در طرف دیگر طیف، دپ‌ها به قابلیت همکاری و انعطاف‌پذیری بهتری در بازار نیز دست می‌یابد.

متن باز بودن

اسپیس آیدی یک پروژه متن‌باز است. این به این معنی است که هر کسی می‌تواند به کدهای اصلی سیستم دسترسی داشته باشد. پروتکل‌های متن‌باز امن‌ترین برنامه‌ها شناخته می‌شوند؛ زیرا توسط کاربران و توسعه‌دهندگان قابل‌تأیید هستند.

ادغام NFT

SPACE ID از صدور و ترید NFTها (توکن‌های غیرقابل‌تعویض) پشتیبانی می‌کند. این دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد یکی از محبوب‌ترین دارایی‌های بلاک‌چین در حال حاضر هستند. کاربران می‌توانند با استفاده از فرایند ساخت ساده اسپیس آیدی، NFTها را صادر یا معامله کنند.

قابلیت همکاری

یکی دیگر از جذابیت‌های مهم SPACE ID قابلیت همکاری آن است. این پروتکل می‌تواند بین شبکه‌های خصوصی و عمومی کار کند. همچنین از عملکرد بین شبکه‌های غیرمتمرکز و متمرکز پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم حتی می‌تواند به سیستم‌های قدیمی متصل شود که آن را به راهی ایدئال برای گرد هم آوردن افراد، اطلاعات و دارایی‌ها در اقتصاد جدید تبدیل می‌کند.

توکن ID چیست؟

ID توکن حاکمیتی پلتفرم اسپیس آیدی است. این ارز دیجیتال نقش مهمی در فرایند تصمیم‌گیری پروژه ایفا می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که در تعیین سمت‌وسوی پروژه حق رأی داشته باشند. توکن ID به عنوان یک بخش اساسی در رشد و پایداری اکوسیستم SPACE ID عمل می‌کند و کاربران را تشویق می‌کند تا با پروژه درگیر شوند و در موفقیت آن سهیم باشند. با راه‌اندازی توکن ID، اسپیس آیدی در حال تبدیل‌شدن به یک رهبر در صنعت وب ۳ است و پلتفرم کامل‌تری را برای مدیریت هویت دیجیتال به کاربران ارائه می‌دهد.خرید اسپیس آیدی

ID به عنوان توکن بومی اکوسیستم SPACE ID است دارای عملکردهای زیر است:

استیکینگ

توکن ID برای دریافت تخفیف در کارمزد معاملات دامنه و تخفیف‌های ثبت دامنه در SPACE ID استفاده می‌شود.

پرداخت

ارز دیجیتال ID به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت در اکوسیستم SPACE ID و برای ادغام Web3 Name SDK استفاده می‌شود.

حاکمیت

دارندگان توکن ID می‌توانند در طرح‌های پیشنهادی دائو (SPACE ID DAO) شرکت کرده و رأی دهند.

چند توکن ID‌ در گردش وجود دارد؟

در حال حاضر (۱۹ آذر ۱۴۰۲)، ۴۳۰ میلیون توکن ID از مجموع عرضه ۲ میلیارد واحدی آن وارد گردش شده است.

خرید ارز دیجیتال اسپیس آیدی (ID)

معامله ID

ارز ID در حال حاضر در صرافی‌های خارجی بایننس، کوکوین و پنکیک سواپ قابل در دسترس است، اما شما می‌توانید به‌راحتی توکن ID‌ را از صرافی ارز دیجیتال تبدیل خریداری کنید و نگران مسدود شدن دارایی‌هایتان به دلیل تحریم‌های بین‌المللی نباشید. صرافی تبدیل به خاطر حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی، ارائه بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال برای ترید و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید توکن ID‌ است.

فروش ارز دیجیتال اسپیس آیدی

فروش ارز دیجیتالID از طریق صرافی‌های خارجی معرفی‌شده امکان‌پذیر است. اما شما می‌توانید این رمزارز را به سادگی در بازارهای ریالی و تتری صرافی تبدیل به فروش برسانید. ضمن اینکه احراز هویت سریع صرافی تبدیل کار را برای کاربران ایرانی آسان‌تر کرده است.

نحوه خرید توکن اسپیس آیدی از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال ID را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ای آر کی را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش اسپیس آیدی

معامله اسپیس آیدی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

روش نگهداری اسپیس آیدی

پس از خرید توکن ID، رمزارزهای شما مستقیماً به کیف پول امن شما ارسال می‌شود. صرافی تبدیل به طور خودکار یک کیف پول منحصربه‌فرد، امن و رایگان برای هر کاربر در پلتفرم ایجاد می‌کند.

با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف را در تبدیل خرید و فروش، ارسال، سپرده‌گذاری و نگهداری کنید.

برای ذخیره ارز ID، سه راه‌حل اصلی وجود دارد:

برخط

هنگامی که ID را خریداری می‌کنید، آن‌ها مستقیماً به کیف پول تبدیل شما فرستاده می‌شوند.

کیف پول روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ

چندین راه‌حل و نرم‌افزار برای ذخیره توکن ID شما در رایانه شما در دسترس است. برای مثال تراست والت(Trust wallet) در دسترس است. این یک راه‌حل میانی است که به شما امکان می‌دهد توکن‌های خود را داشته باشید تا در معرض خطر سرقت قرار نگیرند.

کیف پول آفلاین: کیف پول سرد

کیف پول سرد یا کیف پول سخت ‌افزاری در واقع کیف پول‌هایی هستند که اصلاً به اینترنت متصل نیستند. پس از اتصال به رایانه، امکان انجام تراکنش وجود دارد، اما در هیچ زمانی وجوه در معرض اینترنت قرار نخواهد گرفت.

انواع کیف پول اسپیس آیدی (ID)

شما می‌توانید ارزID را در والت کوین بیس، تراست والت، متامسک، کیف پول لجر و کیف پول صرافی تبدیل ذخیره کنید.

آیا خرید اسپیس آیدی بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خرید و فروش ارز دیجیتال ID ازطریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده اسپیس آیدی

اسپیس آیدی یک پلتفرم پیش‌گام در حوزه وب۳ به شمار می‌رود. توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال ID می‌دانند که کاربران جدید می‌خواهند تا جایی که ممکن است به سمت اقتصاد غیرمتمرکز حرکت کنند. به‌این‌ترتیب، آنها یک جایگزین قابل‌اعتماد و مطمئن برای پشتیبانی از این حرکت ارائه کرده‌اند. با گسترش اکوسیستم اتریوم، می‌توان انتظار داشت که در سال‌های آینده شاهد کاربران بیشتری در SPACE ID باشیم.

منابع:

cnbctv18.com

coincu.com

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید اسپیس آیدی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اسپیس آیدی

از کجا می‌توانیم اسپیس آیدی (ID) بخریم؟

شما می‌توانید ارز اسپیس آیدی را از صرافی‌های چون کوکوین، کراکن و بای بیت خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با دشواری‌هایی همراه هستند، چراکه امکان مسدودشدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله ID پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع اسپیس آیدی (ID) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز اسپیس آیدی تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت اسپیس آیدی را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت اسپیس آیدی و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش اسپیس آیدی (ID) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اسپیس آيدی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال اسپیس آیدی (ID) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز ID را در کیف پول‌ کیف پول صرافی تبدیل ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید ای اسپیس آیدی (ID) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال اسپیس آیدی در صورت مدیریت ریسک و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد. از طرفی، موفقیت پلتفرم اسپیس آیدی در همکاری با بلاک‌چین‌های مختلف و جذب کاربران آنها برای ثبت‌نام دامنه تأثیر به سزایی در رشد این توکن خواهد داشت.

آیا می‌توان اسپیس آیدی (ID) را استخراج کرد؟

خیر، توکن ID قابلیت استخراج را ندارد؛ چراکه این یک توکن بر پایه الگوریتم اجماع اثبات سهام ((POS‌ ساخته شده است.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

حسین گ

137 روز قبل

5

چرا فقط بی بی دوج جایزه می‌دهید؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله