راهنمای ثبت نام در کوکوین

آموزش ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال کوکوین

در این مطلب از راهنمای تبدیل، قرار است قدم‌به‌قدم بیاموزیم چگونه در صرافی کوکوین ثبت نام کنیم.

  • برای ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال کوکوین، ابتدا به آدرس سایت یعنی Kucoin.com رفته و مطابق شکل بر روی دکمه ثبت نام کلیک می‌نماییم.

  • ابتدا قسمت ۲-۱ را انتخاب نمایید تا فرایند ثبت نام از طریق ایمیل انجام شود. در قسمت ۲-۲  ایمیل خود را وارد نمایید و سپس بر روی دکمه ۲-۳ کلیک نمایید تا کد امنیتی به ایمیل شما ارسال شود. به ایمیل خود مراجعه نمایید و کد امنیتی ارسالی را در بخش ۲-۴ وارد نمایید. در بخش ۲-۵ کلمه عبور خود را انتخاب نمایید. اگر علاقمند به تخفیف کارمزد هستید، کد rJXH8PW را در بخش ۲-۶ وارد نمایید و درصورتی که علاقه ای ندارید از این بخش عبور کنید. و با زدن تیک در بخش ۲-۷ قوانین صرافی کوینکس را پس از مطالعه قوانین بپذیرید و سپس برای ارسال اطلاعات دکمه ۲-۸ را بزنید.

  • با تایید ارسال اطلاعات، ثبت نام شما نهایی می‌شود و شما می‌توانید از خدمات سایت استفاده نمایید.

  • شما در کوکوین، ۳ اکانت دارید که برای معامله در هر بخش باید دارایی‌تان در اکانت آن بخش را شارژ نمایید.

سخن آخر

صرافی ارز دیجیتال تبدیل با پشتیبانی بیش از ۶۰ ارز دیجیتال و ابزار مدیریت ریسک حدضرر و OCO، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال است که شما می‌توانید همین حالا به این خانواده بپیوندید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت‌نام کنید.

اگر علاقه‌مند به یادگیری نحوهٔ برداشت ارز دیجیتال از کوکوین و واریز ارز دیجیتال به کوکوین و گرفتن TXID یا هش (Hash) در کوکوین هستید، به این مقالات مراجعه بفرمایید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید